Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda SkaraRacet
Antal starter / Total entries: 156 Printed: 2018-05-27 09:51
Antal individer / Total persons: 104
 
M 100m 48
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK 11.80
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad
Amadou Sussoho 95 Hammarby IF
Desmond Rogo 96 Hammarby IF
Douglas Hellbratt 95 Hammarby IF
Jacob Ewertzh 95 Hammarby IF 10,60
Jean-Christian Zirignon 95 Hammarby IF
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF
Markus Ögren 98 Hammarby IF 11,11
Sebastian Landström 94 Hammarby IF
Sunday Ojuri 93 Hammarby IF 10.65
Tony Darkwah 86 Hammarby IF
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Josef Åberg 91 Hälle IF
Marcus Lidman 99 Hälle IF 11.43
Robin Gustafsson 99 Hälle IF 11.40
Oscar Hjerm 97 KA 2 IF 10.98
Chidozie Abika 97 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
James Gaudiello 98 Malmö AI
Raymond Mpanga 99 Malmö AI
Tobias Jonsson 96 IK Orient
Mikael Gerlach 84 Sundsvalls FI 11,15 PB
Stefan Tärnhuvud 85 Sundsvalls FI -
Linus Kapstad 00 Turebergs FK
Vidar Stenqvist 00 Täby IS
Zion Eriksson 02 Täby IS
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Carl Narup 98 Ullevi FK 11,20
Emil von Barth 96 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK 11,39
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 11,80
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 11,38
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 10,88
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK 11,60
Simon Sund 98 Ullevi FK
Oskar Motta 98 Upsala IF 10.85
Artur Engström 96 Örgryte IS 10.97
Emanuel Lindberg 93 Thorengruppen TFC
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC
Gustaf Otterhed 01 Thorengruppen TFC
 
M 200m 37
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad
Douglas Hellbratt 95 Hammarby IF
Jacob Ewertzh 95 Hammarby IF 21,28
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF
Markus Ögren 98 Hammarby IF 22,39
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Marcus Lidman 99 Hälle IF 22.85
Gregorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK 22,21
Oscar Hjerm 97 KA 2 IF 22.65
Chidozie Abika 97 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Fredrik Lorentzon 97 IFK Lidingö
Raymond Mpanga 99 Malmö AI
Tobias Jonsson 96 IK Orient
Mikael Gerlach 84 Sundsvalls FI 22,39 PB
Vidar Stenqvist 00 Täby IS
Zion Eriksson 02 Täby IS
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Emil von Barth 96 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Oskar Greilert 95 Ullevi FK
Simon Sund 98 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 22.41
Martin Astner 93 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK 25,00
Oskar Motta 98 Upsala IF 22.30
Artur Engström 96 Örgryte IS 23.29
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC
Gustaf Otterhed 01 Thorengruppen TFC
 
M 110m Hurdles 3
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
James Gaudiello 98 Malmö AI
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 15.15
 
K 100m 30
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Josefin Palm 94 Falu IK
Sandra Törnros 95 Gefle IF 12,26
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 13.71
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK
Felicia Lund Stenquist 98 IFK Halmstad
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 13,19
Charlotte Andersson 00 Hammarby IF 12.29
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 11,74
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK 12,59
Felicia Ascard 96 IFK Lund 12,51
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Caroline Kihlblom 94 Täby IS 12,44
Linnea Frobe 98 Täby IS 12,33
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Claudia Payton 98 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Hannah Hansson 00 Åhus FIK 12,86
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 12,60
Elin Östlund 91 KFUM Örebro
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
Marlen Aakre 93 Fredrikstad IF
Mari Gilde Brubak 90 Trondheim Friidrett
Filippa Sivnert 01 Öresund FK
 
K 200m 33
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Josefin Palm 94 Falu IK
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 27.73
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 24.92
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 24,25
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK 24,48
Felicia Ascard 96 IFK Lund 25,05
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Caroline Kihlblom 94 Täby IS 24,69
Linnea Frobe 98 Täby IS 24,79
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 27,00
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Lisa Lilja 96 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 27,00
Åsa Söderlund 93 Ullevi FK
Hannah Hansson 00 Åhus FIK 27,49
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 25,91
Elin Östlund 91 KFUM Örebro
Marlen Aakre 93 Fredrikstad IF
Mari Gilde Brubak 90 Trondheim Friidrett
 
K 100m Hurdles 5
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Emmy Smedberg 00 Malmö AI
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248