Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Skarakampen
Antal starter / Total entries: 245 Printed: 2018-05-27 09:50
Antal individer / Total persons: 87
 
P11 60m 0
 
P11 600m 0
 
P11 Längd 0
 
P11 Kula 0
 
P10 60m 7
Frans Kullberg 08 IF Hagen FIK
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Kasper Lennartsson 08 IF Hagen FIK
Malcolm Moulare 08 IF Hagen FIK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Elvis Koszinowski 08 Lidköpings IS
 
P10 600m 4
Arvid Häggblom Toftedahl 08 IF Hagen FIK
Frans Kullberg 08 IF Hagen FIK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
 
P10 Längd 7
Arvid Häggblom Toftedahl 08 IF Hagen FIK
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Kasper Lennartsson 08 IF Hagen FIK
Malcolm Moulare 08 IF Hagen FIK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Elvis Koszinowski 08 Lidköpings IS
 
P10 Kula 6
Arvid Häggblom Toftedahl 08 IF Hagen FIK
Frans Kullberg 08 IF Hagen FIK
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Kasper Lennartsson 08 IF Hagen FIK
Malcolm Moulare 08 IF Hagen FIK
Elvis Koszinowski 08 Lidköpings IS
 
P9 60m 9
Olivié Hanna 09 Falköpings AIK
Kelvin Åhman 09 IF Hagen FIK
Edvin Danhard 09 Istrums SK
Hampus Persson 09 Istrums SK
Olle Carlsson 09 Istrums SK
Billy Koszinowski 09 Lidköpings IS
David Vallgren 09 Lidköpings IS
Malte Johansson 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
 
P9 600m 5
Olivié Hanna 09 Falköpings AIK
Hampus Persson 09 Istrums SK
Olle Carlsson 09 Istrums SK
David Vallgren 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
 
P9 Längd 9
Olivié Hanna 09 Falköpings AIK
Ludvig Andersson 09 IF Hagen FIK
Edvin Danhard 09 Istrums SK
Hampus Persson 09 Istrums SK
Olle Carlsson 09 Istrums SK
Billy Koszinowski 09 Lidköpings IS
David Vallgren 09 Lidköpings IS
Malte Johansson 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
 
P9 Kula 5
Kelvin Åhman 09 IF Hagen FIK
Hampus Persson 09 Istrums SK
Billy Koszinowski 09 Lidköpings IS
Malte Johansson 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
 
P8 60m 7
Isak Cederkvarn 10 IF Hagen FIK
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Lukas Rannikko 10 IF Hagen FIK
Carl Carlsson 10 Istrums SK
Gustav Heder 10 Istrums SK
Svante Petrini 10 Istrums SK
Anton Martinsson 10 SOK Träff
 
P8 600m 4
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Carl Carlsson 10 Istrums SK
Charlie Süttenbach 10 Istrums SK
Anton Martinsson 10 SOK Träff
 
P8 Längd 9
Gustav Smedman 10 IF Hagen FIK
Isak Cederkvarn 10 IF Hagen FIK
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Lukas Rannikko 10 IF Hagen FIK
Carl Carlsson 10 Istrums SK
Charlie Süttenbach 10 Istrums SK
Gustav Heder 10 Istrums SK
Svante Petrini 10 Istrums SK
Anton Martinsson 10 SOK Träff
 
P8 Boll 8
Gustav Smedman 10 IF Hagen FIK
Isak Cederkvarn 10 IF Hagen FIK
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Lukas Rannikko 10 IF Hagen FIK
Charlie Süttenbach 10 Istrums SK
Gustav Heder 10 Istrums SK
Svante Petrini 10 Istrums SK
Anton Martinsson 10 SOK Träff
 
P7 60m 5
Gustav Liljeblad 11 IF Hagen FIK
Olle Fellbrant 11 IF Hagen FIK
Otto Toftedahl 12 IF Hagen FIK
Zion Börjeson 12 Lidköpings IS
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
 
P7 600m 1
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
 
P7 Längd 5
Gustav Liljeblad 11 IF Hagen FIK
Olle Fellbrant 11 IF Hagen FIK
Otto Toftedahl 12 IF Hagen FIK
Zion Börjeson 12 Lidköpings IS
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
 
P7 Boll 5
Gustav Liljeblad 11 IF Hagen FIK
Olle Fellbrant 11 IF Hagen FIK
Otto Toftedahl 12 IF Hagen FIK
Zion Börjeson 12 Lidköpings IS
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
 
F11 60m 17
Alice Odhagen 07 IF Hagen FIK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Isabell Rosing 07 IF Hagen FIK
Maja Andersson 07 IF Hagen FIK
Malva Gripenteg 07 IF Hagen FIK
Tilda Helgesson 07 IF Hagen FIK
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Agnes Svensson 07 Lidköpings IS
Alicia Febring 07 Lidköpings IS
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Ellie Svensson 07 Lidköpings IS
Emilia Mellegård 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Molly Tranberg 07 Lidköpings IS
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
 
F11 600m 9
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Isabell Rosing 07 IF Hagen FIK
Lael Rwamamara 07 IF Hagen FIK
Tilda Helgesson 07 IF Hagen FIK
Ellie Svensson 07 Lidköpings IS
Emilia Mellegård 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
 
F11 Längd 13
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Lael Rwamamara 07 IF Hagen FIK
Maja Andersson 07 IF Hagen FIK
Malva Gripenteg 07 IF Hagen FIK
Tilda Helgesson 07 IF Hagen FIK
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Ellie Svensson 07 Lidköpings IS
Emilia Mellegård 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
 
F11 Kula 6
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Isabell Rosing 07 IF Hagen FIK
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
 
F10 60m 12
Agnes Florin 08 IF Hagen FIK
Holly Kjellberg 08 IF Hagen FIK
Nora Cederkvarn 08 IF Hagen FIK
Selina Lawrence-Brown 08 IF Hagen FIK
Selma Fantenberg 08 IF Hagen FIK
Siri Fellbrant 08 IF Hagen FIK
Ebba Olsson 08 Istrums SK
Eira Hjortberg 08 Istrums SK
Emilia Lindén 08 Istrums SK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
 
F10 600m 6
Holly Kjellberg 08 IF Hagen FIK
Selina Lawrence-Brown 08 IF Hagen FIK
Siri Fellbrant 08 IF Hagen FIK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
 
F10 Längd 13
Agnes Florin 08 IF Hagen FIK
Emma Wallenius 08 IF Hagen FIK
Holly Kjellberg 08 IF Hagen FIK
Nora Cederkvarn 08 IF Hagen FIK
Selina Lawrence-Brown 08 IF Hagen FIK
Selma Fantenberg 08 IF Hagen FIK
Siri Fellbrant 08 IF Hagen FIK
Ebba Olsson 08 Istrums SK
Eira Hjortberg 08 Istrums SK
Emilia Lindén 08 Istrums SK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
 
F10 Kula 7
Agnes Florin 08 IF Hagen FIK
Emma Wallenius 08 IF Hagen FIK
Nora Cederkvarn 08 IF Hagen FIK
Selina Lawrence-Brown 08 IF Hagen FIK
Eira Hjortberg 08 Istrums SK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
 
F9 60m 9
Hanna Andersson 09 IF Hagen FIK
Hanna Jacobson 09 Istrums SK
Wilhelmina Stjerna 09 Istrums SK
Arwen Ljungström Grek 09 Lidköpings IS
Emilia Hellström 09 Lidköpings IS
Ilse Jason 09 Lidköpings IS
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Tilde Jason 09 Lidköpings IS
 
F9 600m 2
Emilia Hellström 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
 
F9 Längd 12
Hanna Andersson 09 IF Hagen FIK
Hanna Jacobson 09 Istrums SK
Minnea Vilhelmsson 09 Istrums SK
Tyra Ivarsson 09 Istrums SK
Wilhelmina Stjerna 09 Istrums SK
Arwen Ljungström Grek 09 Lidköpings IS
Emilia Febring 09 Lidköpings IS
Emilia Hellström 09 Lidköpings IS
Ilse Jason 09 Lidköpings IS
Nellie Gibson 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Tilde Jason 09 Lidköpings IS
 
F9 Kula 9
Minnea Vilhelmsson 09 Istrums SK
Tyra Ivarsson 09 Istrums SK
Arwen Ljungström Grek 09 Lidköpings IS
Emilia Hellström 09 Lidköpings IS
Ilse Jason 09 Lidköpings IS
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Nellie Gibson 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Tilde Jason 09 Lidköpings IS
 
F8 60m 6
Maja Olsson 10 Istrums SK
Villemo Hjortberg 10 Istrums SK
Elissa Bajramovic 10 Lidköpings IS
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
 
F8 600m 2
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
 
F8 Längd 6
Maja Olsson 10 Istrums SK
Villemo Hjortberg 10 Istrums SK
Elissa Bajramovic 10 Lidköpings IS
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
 
F8 Boll 5
Maja Olsson 10 Istrums SK
Villemo Hjortberg 10 Istrums SK
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
 
F7 60m 5
Isabelle Karlsson 11 IF Hagen FIK
Selma Sannerud 11 IF Hagen FIK
Thea Stjerna 11 IF Hagen FIK
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
 
F7 600m 1
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
 
F7 Längd 5
Isabelle Karlsson 11 IF Hagen FIK
Selma Sannerud 11 IF Hagen FIK
Thea Stjerna 11 IF Hagen FIK
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
 
F7 Boll 4
Isabelle Karlsson 11 IF Hagen FIK
Selma Sannerud 11 IF Hagen FIK
Thea Stjerna 11 IF Hagen FIK
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248