Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Junespelen
Antal starter / Total entries: 771 Printed: 2018-08-21 10:16
Antal individer / Total persons: 294
 
M 100m 2
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Nyberg 85 IK Hakarpspojkarna
 
M 800m 5
Kevin Bodén 02 Motala AIF
Håkan Wikell Jönsson 72 Mölndals AIK
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske
Simon Wiklund 99 IK Wilske
Jonas Holmberg 72 IK Ymer
 
M Höjd 1
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
M Längd 1
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske
 
M Kula 1
Bram Westland 84 AV Hylas 13.68
 
M Diskus 2
Leo Janén 02 IFK Växjö
Bram Westland 84 AV Hylas 40.40
 
M35 100m 1
Erik Dahlin 76 IF Udd 13,33
 
M35 Längd 1
Erik Dahlin 76 IF Udd 5,22
 
M35 Kula 3
Bo Wictorsson 71 Hovslätts IK
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
Erik Dahlin 76 IF Udd 8,86
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P17 100m 4
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
Kevin Bodén 02 Motala AIF
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P17 800m 2
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Jonatan Gustafsson 01 Tranås AIF
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 6
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P17 Kula 5
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Diskus 6
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P15 80m 9
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Ludwig Ljungdahl 03 IK Hakarpspojkarna
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Olof Freij 03 IK Sisu
David Lindh 04 Tranås AIF
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P15 800m 4
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Alfred Ramhult 03 IK Ymer
Love Ramhult 03 IK Ymer
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Höjd 4
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
David Lindh 04 Tranås AIF
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P15 Längd 7
Eric Bunnvik 04 IK Hakarpspojkarna
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Ludwig Ljungdahl 03 IK Hakarpspojkarna
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Olof Freij 03 IK Sisu
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P15 Kula 4
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Emil Johansson 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P15 Spjut 6
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Emil Johansson 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
David Lindh 04 Tranås AIF
 
P13 60m 1
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P13 600m 10
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Felix Frykfeldt 06 IK Hakarpspojkarna
Vilhelm Lernevik 06 IK Hakarpspojkarna
Emil Jönsson 06 Hovslätts IK
Erik Freij 06 IK Sisu
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Jonatan Daun 05 IK Ymer
Oscar Idehall 05 IK Ymer
 
P13 Häck 60m 4
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P13 Höjd 5
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Emil Jönsson 06 Hovslätts IK
Jonatan Daun 05 IK Ymer
 
P13 Längd 1
Christoffer Camén 05 IK Ymer
 
P13 Kula 3
Felix Frykfeldt 06 IK Hakarpspojkarna
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Oscar Idehall 05 IK Ymer
 
P13 Spjut 8
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Leon Bodén 05 Motala AIF
Christoffer Camén 05 IK Ymer
Jonatan Daun 05 IK Ymer
Oscar Idehall 05 IK Ymer
 
P12 60m 10
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Felix Frykfeldt 06 IK Hakarpspojkarna
Lukas Osbäck 06 IK Hakarpspojkarna
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Vilhelm Lernevik 06 IK Hakarpspojkarna
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Emil Jönsson 06 Hovslätts IK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Erik Freij 06 IK Sisu
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P12 Längd 10
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Felix Frykfeldt 06 IK Hakarpspojkarna
Lukas Osbäck 06 IK Hakarpspojkarna
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Vilhelm Lernevik 06 IK Hakarpspojkarna
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Emil Jönsson 06 Hovslätts IK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Erik Freij 06 IK Sisu
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P11 60m 8
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Filip Ydreborg 07 Linköpings GIF
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Albin Landegren 07 IK Ymer
 
P11 600m 9
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Felix Svensson 08 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Noah Byrmo 08 Hovslätts IK
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Leo Jelic 07 IK Ymer
 
P11 Längd 12
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Ville Stolphammar 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Filip Ydreborg 07 Linköpings GIF
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Albin Landegren 07 IK Ymer
Axel Holmberg 07 IK Ymer
Leo Jelic 07 IK Ymer
 
P11 Kula 16
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Edvin Manderhjelm 08 IK Hakarpspojkarna
Felix Svensson 08 IK Hakarpspojkarna
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Ville Stolphammar 07 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Noah Byrmo 08 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Filip Ydreborg 07 Linköpings GIF
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Albin Landegren 07 IK Ymer
Axel Holmberg 07 IK Ymer
Victor Andersson 07 IK Ymer
 
P11 Spjut 10
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Edvin Manderhjelm 08 IK Hakarpspojkarna
Felix Svensson 08 IK Hakarpspojkarna
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Noah Byrmo 08 Hovslätts IK
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Albin Landegren 07 IK Ymer
Leo Jelic 07 IK Ymer
Victor Andersson 07 IK Ymer
 
P10 60m 10
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Cameron Gibbs 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Noah Byrmo 08 Hovslätts IK
Oscar Lingefelt 08 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Ville Gunnarsson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Anton Svala 08 Skeninge IK
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
 
P10 Längd 10
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Edvin Manderhjelm 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Noah Byrmo 08 Hovslätts IK
Oscar Lingefelt 08 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Ville Gunnarsson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Anton Svala 08 Skeninge IK
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
 
P9 60m 8
Erik Augustsson Iselau 09 Habo Friidrott 04
Leo Ekelund 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Olsson 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
William Nilsson 09 IK Hakarpspojkarna
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
William Daun 09 Katrineholms SK 9.19
 
P9 Längd 9
Erik Augustsson Iselau 09 Habo Friidrott 04
Frans Nicoletti 09 IK Hakarpspojkarna
Leo Ekelund 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Olsson 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
William Nilsson 09 IK Hakarpspojkarna
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
William Daun 09 Katrineholms SK
 
P9 Boll 8
Erik Augustsson Iselau 09 Habo Friidrott 04
Frans Nicoletti 09 IK Hakarpspojkarna
Leo Ekelund 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Olsson 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
William Nilsson 09 IK Hakarpspojkarna
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
William Daun 09 Katrineholms SK
 
P8 60m 13
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Elvis Johansson 10 Habo Friidrott 04
Filip Grauers 11 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Wilgot Hedman 10 Habo Friidrott 04
Anton Manderhjelm 11 IK Hakarpspojkarna
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Emil Samuelsson 10 IK Hakarpspojkarna
Lukas Gladh 10 IK Hakarpspojkarna
Nils Svärd 11 IK Hakarpspojkarna
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
 
P8 Längd 13
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Elvis Johansson 10 Habo Friidrott 04
Filip Grauers 11 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Wilgot Hedman 10 Habo Friidrott 04
Anton Manderhjelm 11 IK Hakarpspojkarna
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Emil Samuelsson 10 IK Hakarpspojkarna
Lukas Gladh 10 IK Hakarpspojkarna
Nils Svärd 11 IK Hakarpspojkarna
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
 
P8 Boll 12
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Filip Grauers 11 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Wilgot Hedman 10 Habo Friidrott 04
Anton Manderhjelm 11 IK Hakarpspojkarna
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Emil Samuelsson 10 IK Hakarpspojkarna
Lukas Gladh 10 IK Hakarpspojkarna
Nils Svärd 11 IK Hakarpspojkarna
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
 
K 100m 1
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
 
K 800m 0
 
K Höjd 1
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
 
K Längd 0
 
K Kula 4
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Axelina Johansson 00 Hovslätts IK
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
 
K Diskus 5
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Anna Karlsson 98 Motala AIF
 
K35 100m 2
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
K35 Längd 3
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Camilla Sevelin 82 Katrineholms SK
Hanna Lundqvist 78 IK Sisu
 
K35 Kula 5
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Camilla Sevelin 82 Katrineholms SK
Hanna Lundqvist 78 IK Sisu
 
F17 100m 5
Lina Alvreten 02 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Aléa Gunnarsson 01 Ljungby FIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 800m 2
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Alma Freij 02 IK Sisu
 
F17 Höjd 1
Ester Ahlinder 02 IK Hakarpspojkarna
 
F17 Längd 6
Ester Ahlinder 02 IK Hakarpspojkarna
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Aléa Gunnarsson 01 Ljungby FIK
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Malin Eliasson 02 IK Ymer
 
F17 Kula 2
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Diskus 0
 
F15 80m 15
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Anna Fagerström 03 Finspångs AIK
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Julia Blom 04 IK Hakarpspojkarna
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Molly Liabäck 04 IK Hakarpspojkarna
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Ellen Wistingsgård 04 Lekeryd-Svarttorp SK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Ida Cedvik 04 Ljungby FIK
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F15 800m 4
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Ida Rosjö 04 IK Hakarpspojkarna
Ida Genitz 03 Istrums SK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
 
F15 Häck 80m 4
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Julia Blom 04 IK Hakarpspojkarna
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
 
F15 Höjd 8
Anna Fagerström 03 Finspångs AIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Thea Toth 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Ida Cedvik 04 Ljungby FIK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Stina Larsson 04 IK Wilske
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F15 Längd 20
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Matilda Mårtensson 03 IK Hakarpspojkarna
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Molly Liabäck 04 IK Hakarpspojkarna
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Annie Skaar 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Ida Cedvik 04 Ljungby FIK
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Stina Larsson 04 IK Wilske
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Emma Borovac 03 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
 
F15 Kula 7
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Ammi Ericsson 04 IK Hakarpspojkarna
Agnes Claesson 03 Hovslätts IK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Jonna Kronander 03 IK Ymer
 
F15 Spjut 10
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Ammi Ericsson 04 IK Hakarpspojkarna
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Jonna Kronander 03 IK Ymer
 
F13 60m 21
Ella Hodzic 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Lea Hodzic 05 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Clara Urberg 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF 8,93
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Ronja Magnusson 05 Valbo AIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F13 600m 16
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Isabel Strömberg 06 IK Hakarpspojkarna
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Matilda Martini 06 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
 
F13 Häck 60m 9
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF 10,37
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lisa Ohrt 06 Tranås AIF
Stina Tagesson 06 IK Ymer
 
F13 Höjd 20
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Nellie Johansson 06 IK Hakarpspojkarna
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Matilda Martini 06 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Lisa Barkhagen 05 Tjalve IF Norrköping
Alva Nylander 05 Valbo AIF
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Ellen Eklund 06 IK Ymer
 
F13 Längd 22
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Clara Urberg 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Ronja Magnusson 05 Valbo AIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F13 Kula 17
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Alva Nylander 05 Valbo AIF
 
F13 Spjut 18
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Clara Urberg 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Alva Nylander 05 Valbo AIF
Ronja Magnusson 05 Valbo AIF
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F12 60m 16
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Isabel Strömberg 06 IK Hakarpspojkarna
Nellie Johansson 06 IK Hakarpspojkarna
Carol Jajan 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Lisa Ohrt 06 Tranås AIF
Elsa Olausson 06 IK Wilske
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Ellen Eklund 06 IK Ymer
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
 
F12 Längd 20
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Isabel Strömberg 06 IK Hakarpspojkarna
Nellie Johansson 06 IK Hakarpspojkarna
Carol Jajan 06 Hovslätts IK
Ellie Uggla 06 Hovslätts IK
Nova Henriksson 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Svea Sjölin 06 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Lisa Ohrt 06 Tranås AIF
Elsa Olausson 06 IK Wilske
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Ellen Eklund 06 IK Ymer
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
 
F11 60m 15
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Klara Dahlin 07 IF Udd 11,18
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
 
F11 600m 15
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Wilma Blom 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
Klara Dahlin 07 IF Udd 2.23,45
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F11 Längd 18
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Wilma Blom 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Klara Dahlin 07 IF Udd 2,87
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
 
F11 Kula 15
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
 
F11 Spjut 12
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Wilma Blom 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Klara Dahlin 07 IF Udd 13,48
 
F10 60m 9
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F10 Längd 8
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F9 60m 17
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Clara Lithman 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Lovis Jörgensen 09 Habo Friidrott 04
Olivia Svenningsson 09 Habo Friidrott 04
Astrid Axelsson 09 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ellen Rosgren 09 Hovslätts IK
Emilia Segerholm 09 Hovslätts IK
Evelina Millback 09 Hovslätts IK
Miranda Grönlund 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Malva Sundqvist 09 Skeninge IK
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Alice Brorsson 09 IK Wilske
 
F9 Längd 16
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Clara Lithman 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Lovis Jörgensen 09 Habo Friidrott 04
Olivia Svenningsson 09 Habo Friidrott 04
Astrid Axelsson 09 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ellen Rosgren 09 Hovslätts IK
Emilia Segerholm 09 Hovslätts IK
Evelina Millback 09 Hovslätts IK
Miranda Grönlund 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Malva Sundqvist 09 Skeninge IK
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F9 Boll 12
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Clara Lithman 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Lovis Jörgensen 09 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Emilia Segerholm 09 Hovslätts IK
Evelina Millback 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Malva Sundqvist 09 Skeninge IK
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F8 60m 37
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Emma Centerhed Wiberg 10 Habo Friidrott 04
Esther Hjelmkvist 10 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Joline Dahlén 10 Habo Friidrott 04
Julie Lindberg 11 Habo Friidrott 04
Klara Essberg 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Svea Gadd 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Celine Woods 10 IK Hakarpspojkarna
Clara Bärbäck 10 IK Hakarpspojkarna
Emilia Bergquist 10 IK Hakarpspojkarna
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Ida Hellberg 10 IK Hakarpspojkarna
Irma Sundhall 10 IK Hakarpspojkarna
Lykke Lundell 10 IK Hakarpspojkarna
Shreya Kashyap 11 IK Hakarpspojkarna
Thea Lundström 11 IK Hakarpspojkarna
Tove Dahlqvist 11 IK Hakarpspojkarna
Vera Mannefred 10 IK Hakarpspojkarna
Alva Gudmundsson 10 Hovslätts IK
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Lovisa Andersson 10 Hovslätts IK
Meja Byrmo 11 Hovslätts IK
Nicola Von Knorring 10 Hovslätts IK
Signe Aronsson 10 Hovslätts IK
Sofia Philipsson 10 Hovslätts IK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 10.68
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK
Ellen Adolfsson 11 Motala AIF
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Maja Martini 10 Skeninge IK
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F8 Längd 35
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Emma Centerhed Wiberg 10 Habo Friidrott 04
Esther Hjelmkvist 10 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Joline Dahlén 10 Habo Friidrott 04
Julie Lindberg 11 Habo Friidrott 04
Klara Essberg 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Svea Gadd 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Clara Bärbäck 10 IK Hakarpspojkarna
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Hollie Holmqvist 10 IK Hakarpspojkarna
Ida Hellberg 10 IK Hakarpspojkarna
Irma Sundhall 10 IK Hakarpspojkarna
Lykke Lundell 10 IK Hakarpspojkarna
Shreya Kashyap 11 IK Hakarpspojkarna
Tove Dahlqvist 11 IK Hakarpspojkarna
Vera Mannefred 10 IK Hakarpspojkarna
Alva Gudmundsson 10 Hovslätts IK
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Lovisa Andersson 10 Hovslätts IK
Meja Byrmo 11 Hovslätts IK
Nicola Von Knorring 10 Hovslätts IK
Signe Aronsson 10 Hovslätts IK
Sofia Philipsson 10 Hovslätts IK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK
Ellen Adolfsson 11 Motala AIF
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Maja Martini 10 Skeninge IK
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F8 Boll 34
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Emma Centerhed Wiberg 10 Habo Friidrott 04
Esther Hjelmkvist 10 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Joline Dahlén 10 Habo Friidrott 04
Julie Lindberg 11 Habo Friidrott 04
Klara Essberg 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Svea Gadd 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Hollie Holmqvist 10 IK Hakarpspojkarna
Ida Hellberg 10 IK Hakarpspojkarna
Irma Sundhall 10 IK Hakarpspojkarna
Lykke Lundell 10 IK Hakarpspojkarna
Shreya Kashyap 11 IK Hakarpspojkarna
Thea Lundström 11 IK Hakarpspojkarna
Tove Dahlqvist 11 IK Hakarpspojkarna
Alva Gudmundsson 10 Hovslätts IK
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Lovisa Andersson 10 Hovslätts IK
Meja Byrmo 11 Hovslätts IK
Nicola Von Knorring 10 Hovslätts IK
Signe Aronsson 10 Hovslätts IK
Sofia Philipsson 10 Hovslätts IK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK
Ellen Adolfsson 11 Motala AIF
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Maja Martini 10 Skeninge IK
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248