Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Världsungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 2008 Printed: 2018-05-27 09:52
Antal individer / Total persons: 605
 
M 100m 3
Tobias Jonsson 96 IK Orient 11,35
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 10.45 10.86
Sondre Lindaas Gjesdal 98 Norna Salhus 11.24
 
M 200m 7
Jacob Ewertzh 95 Hammarby IF 21.28
Sebastian Landström 94 Hammarby IF
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 23,49
Fredrik Lorentzon 97 IFK Lidingö
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 21.32 22.65
Muhammed Dodou Jatta 98 Norna Salhus 21.92
Sondre Lindaas Gjesdal 98 Norna Salhus 22.80
 
M 400m 2
Muhammed Dodou Jatta 98 Norna Salhus 48.45
Robert Falkevik 89 IL Varegg 56.48
 
M 800m 3
Joachim Nielsen 97 Frederiksbergs IF 1.56.29
Sebastian Selbekk 93 Tyrving IL 1.57.92 2.00.01
Robert Falkevik 89 IL Varegg 2.10.91
 
M 1500m 3
Joachim Nielsen 97 Frederiksbergs IF 3.58.64
Sebastian Selbekk 93 Tyrving IL 4.04
Halfdan-Emil Faerö 91 IL Varegg 3.55.49
 
M 5000m 3
Kasper Pontoppidan Jensen 99 IK Hellas 16.45
Alexander Siedler Nielsen 99 Sparta Atletik 15.05
Halfdan-Emil Faerö 91 IL Varegg 14.53.58
 
M 3000m hinder 1
Ola Martin Gåsvaer 98 Ranheim IL 9.23.27
 
M Häck 110m 1
David Adrian 98 Huddinge AIS 16,69
 
M Häck 400m 3
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 59.25
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 59.25
Fredrik Lorentzon 97 IFK Lidingö 57.75
 
M Höjd 0
 
M Stav (söndag) 0
 
M X Stav (fredag) 0
 
M Längd 3
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK 7.15
David Adrian 98 Huddinge AIS 6.43
Tobias Jonsson 96 IK Orient 6,99
 
M Tresteg 0
 
M Kula 2
Daniel Korhonen 76 IF Kville
Wictor Petersson 98 Malmö AI 19.44
 
M Diskus (kval 40.00m) 0
 
M Slägga (kval 42.00m) 2
Daniel Korhonen 76 IF Kville 50.50
Jon Nerdal 96 Norna Salhus 63.36
 
M Spjut (kval 50.00m) 4
Tim Holmberg 91 Upsala IF 60,67
Dagbajartur Dadi Jonsson 97 IR 70.15
Simon Lidahl 98 Gloppen FIL 56.98
Gardar Johann Fridriksson 94 Norna Salhus 67.65
 
P19 100m 10
Viktor Thor 00 Strands IF 11.13
William Thor 00 Strands IF 11.42
Ýmir Atlason 00 Selfoss 12.43
Robert-Andre Moldestad 00 Breimsbygda IL 11.55
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist 11.36
Elias Sanden Søvik 00 Norna Salhus 11.96
Marcus Andersson 00 Öresund FK 11,91
Bjarki Óskarsson 99 ÞÓR / Thor 13.11
Róbert Khorchai Angeluson 99 ÞÓR / Thor 12.83
Stefán Narfi Bjarnason 00 Thjotandi 11.79
 
P19 200m 8
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Viktor Thor 00 Strands IF 23.03
William Thor 00 Strands IF 23.25
Ýmir Atlason 00 Selfoss 26.14
Robert-Andre Moldestad 00 Breimsbygda IL 23.91
Elias Sanden Søvik 00 Norna Salhus 23.76
Marcus Andersson 00 Öresund FK
Bjarki Óskarsson 99 ÞÓR / Thor 26.30
 
P19 400m 3
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Viktor Bergkvist 00 Linköpings GIF 50.88
Emil Winther 99 Turebergs FK 50.46
 
P19 800m 4
Kasper Pontoppidan Jensen 99 IK Hellas 2.05
Rasmus Krogh 00 IK Hellas 2.04
Alexander Siedler Nielsen 99 Sparta Atletik 2.05
Mathias Sandvik 00 Sola Friidrett 2.03.00
 
P19 1500m 4
Kasper Pontoppidan Jensen 99 IK Hellas 4.30
Rasmus Krogh 00 IK Hellas 4.30
Adrian Lote 00 Gloppen FIL
Mathias Sandvik 00 Sola Friidrett 4.24.38
 
P19 Hinder 2000m 2
Adrian Lote 00 Gloppen FIL
Andreas Christiansen 00 Sturla
 
P19 Häck 110m 3
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 16,05
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist 14.34
 
P19 Höjd 2
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 2.01
Róbert Khorchai Angeluson 99 ÞÓR / Thor 1.70
 
P19 Stav 2
Ýmir Atlason 00 Selfoss 2.80
Bjarki Óskarsson 99 ÞÓR / Thor 3.00
 
P19 Längd 11
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Viktor Thor 00 Strands IF 6.50
William Thor 00 Strands IF 6.39
Linus Tegenborg Sjöström 00 Umedalens IF 6.00
Ýmir Atlason 00 Selfoss 5.82
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist 6.74
Elias Sanden Søvik 00 Norna Salhus 6.42
Viljar Gjerde 00 Norna Salhus 6.52
Bjarki Óskarsson 99 ÞÓR / Thor 5.31
Róbert Khorchai Angeluson 99 ÞÓR / Thor 5.95
Stefán Narfi Bjarnason 00 Thjotandi 6.06
 
P19 Tresteg 6
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Linus Tegenborg Sjöström 00 Umedalens IF 12.69
Ýmir Atlason 00 Selfoss
Elias Sanden Søvik 00 Norna Salhus 13.88
Viljar Gjerde 00 Norna Salhus 14.30
Róbert Khorchai Angeluson 99 ÞÓR / Thor 12.25
 
P19 Kula 6
Albin Liedholm 00 Nyköpings BIS
Ýmir Atlason 00 Selfoss 11.02
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist 11.96
Bjarki Óskarsson 99 ÞÓR / Thor 9.50
Róbert Khorchai Angeluson 99 ÞÓR / Thor 12.25
Stefán Narfi Bjarnason 00 Thjotandi 12.76
 
P19 Diskus (kval 38.00m) 4
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist 46.75
Bjarki Óskarsson 99 ÞÓR / Thor 38.35
Róbert Khorchai Angeluson 99 ÞÓR / Thor 38.27
Stefán Narfi Bjarnason 00 Thjotandi 38.97
 
P19 Slägga (kval 40.00m) 1
Håkon Hjelle Roset 00 Sandane Turn 51.93
 
P19 Spjut (kval 47.00m) 6
Albin Liedholm 00 Nyköpings BIS (42.45)
Elliot Cigéhn 00 Täby IS 48.07
Ýmir Atlason 00 Selfoss 49.07
Bjarki Óskarsson 99 ÞÓR / Thor 47.20
Róbert Khorchai Angeluson 99 ÞÓR / Thor 50.93
Stefán Narfi Bjarnason 00 Thjotandi 52.02
 
P17 100m 12
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 12.40
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 11.12
Martin Hagberg 01 Hässelby SK
Mikael Daniel Gudmarsson 01 IR 13,50
Elvar Örn Einarsson 01 Selfoss 13.41
Andreas Haara Bakketun 01 IL Gneist 10.98
Sebastian Bergheim 01 Norna Salhus 12.49
Stian Frostad Gulichsen 01 Loddefjord IL 11.58
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott
Brynjar Jón Brynjarsson 01 Thjotandi 12.51
Hugi Snær Jónsson 01 Thjotandi 13.11
 
P17 200m 11
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 25.43
Alfred Berglöf 01 Strands IF
Mikael Daniel Gudmarsson 01 IR 26,10
Elvar Örn Einarsson 01 Selfoss
Sebastian Plows 01 Nittedal IL 23.66
Sebastian Bergheim 01 Norna Salhus 26.25
Stian Frostad Gulichsen 01 Loddefjord IL 23.58
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott
Brynjar Jón Brynjarsson 01 Thjotandi 26.10
Hugi Snær Jónsson 01 Thjotandi 27.22
 
P17 400m 5
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss
Sebastian Plows 01 Nittedal IL 50.81
Stian Frostad Gulichsen 01 Loddefjord IL 54.05
 
P17 800m 6
Morgan Åkerblom 02 Ystads IF 2.06,13
Gunnlaugur Eiður Björgvinsson 02 IR 2.13.69
Sebastian Plows 01 Nittedal IL 2.01.38
Henrik Anker-Nilssen 02 Nesodden IF 2.04.68
Filip Ahlberg 01 AIK Friidrott
Hugi Snær Jónsson 01 Thjotandi 2.32.28
 
P17 1500m 7
Michael Nordahl 01 Ystads IF 4.29.70
Morgan Åkerblom 02 Ystads IF 4.29,94
Jeppe Risvig 01 Skive AM
Gunnlaugur Eiður Björgvinsson 02 IR 4.59.79
Kaya Van Hulst 02 Breimsbygda IL 4.33.46
Njaal Aase 01 LC Rafzerfeld 4.29.44
Wilhelm Bergentz 02 Thorengruppen TFC 4.18.00
 
P17 3000m 5
Jeppe Risvig 01 Skive AM
Gunnlaugur Eiður Björgvinsson 02 IR
Kaya Van Hulst 02 Breimsbygda IL 10.18.70
Henrik Anker-Nilssen 02 Nesodden IF 9.38.50
Njaal Aase 01 LC Rafzerfeld 9.37.49
 
P17 Hinder 2000m 4
Jeppe Risvig 01 Skive AM
Gunnlaugur Eiður Björgvinsson 02 IR
Kaya Van Hulst 02 Breimsbygda IL
Wilhelm Bergentz 02 Thorengruppen TFC
 
P17 Häck 110m 6
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 14.78
Alfred Berglöf 01 Strands IF
Mikael Daniel Gudmarsson 01 IR 17.00
Elvar Örn Einarsson 01 Selfoss
Sebastian Bergheim 01 Norna Salhus
Hugi Snær Jónsson 01 Thjotandi
 
P17 Häck 300m 4
Alfred Berglöf 01 Strands IF
Egill Smári Tryggvason 02 IR 45.00
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss
Andreas Haara Bakketun 01 IL Gneist 37.86
 
P17 Höjd 1
Mikael Daniel Gudmarsson 01 IR 1.77
 
P17 Stav 2
Noah Ander 01 Hammarby IF 4.01
Tobias Solberg 01 Hässelby SK 4.23
 
P17 Längd 9
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 5.40
Martin Hagberg 01 Hässelby SK
Tobias Solberg 01 Hässelby SK
Alfred Berglöf 01 Strands IF
Mikael Daniel Gudmarsson 01 IR 5.46
Elvar Örn Einarsson 01 Selfoss
Sondre Vie Ytre Arne 01 Fana IL 6.21
Brynjar Jón Brynjarsson 01 Thjotandi 5.36
Hugi Snær Jónsson 01 Thjotandi 4.54
 
P17 Tresteg 3
Alfred Berglöf 01 Strands IF
Mikael Daniel Gudmarsson 01 IR 11,73
Sondre Vie Ytre Arne 01 Fana IL 13.74
 
P17 Kula 4
Ingvar Freyr Snorrason 01 IR 12.74
Elvar Örn Einarsson 01 Selfoss 10.90
Brynjar Jón Brynjarsson 01 Thjotandi 10.24
Hugi Snær Jónsson 01 Thjotandi 7.42
 
P17 Diskus (kval 36.00m) 3
Alfons Haals 02 Västerås FK ?
Ingvar Freyr Snorrason 01 IR 41.02
Brynjar Jón Brynjarsson 01 Thjotandi (26.91)
 
P17 Slägga (kval 38.00m) 3
Alfons Haals 02 Västerås FK ?
Elvar Örn Einarsson 01 Selfoss ?
James Ericsson-Nicholls 01 Marshall Milton Keynes AC 55.35
 
P17 Spjut (kval 44.00m) 3
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK 46.30 46.30
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss ?
Elvar Örn Einarsson 01 Selfoss ?
 
P16 100m 14
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK 12.40
Anton Runemar 02 Täby IS
Frans Ingelstam 02 Upsala IF
Rasmus Skoglund 02 Upsala IF
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 12.52
Mattias Waernulf 02 Västerås FK
Egill Smári Tryggvason 02 IR 12.80
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss
Hákon Birkir Grétarsson 02 Selfoss 11.87
Benjamin Færestrand 02 Norna Salhus 12.28
Christian Andrés Lervik 02 Tyrving IL 12.36
Tobias Windjusveen 02 Tyrving IL 11.48
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
 
P16 200m 14
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Anton Runemar 02 Täby IS
Frans Ingelstam 02 Upsala IF 24.17
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 26.34
Mattias Waernulf 02 Västerås FK 25.38
Egill Smári Tryggvason 02 IR 25.75
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss
Benjamin Færestrand 02 Norna Salhus 24.34
Christian Andrés Lervik 02 Tyrving IL 25.37
Tobias Windjusveen 02 Tyrving IL 23.79
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
Fredrik Strand Blichfeldt 02 Osterøy IL 27.06
 
P16 Häck 110m 4
Egill Smári Tryggvason 02 IR 17.00
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss
Hákon Birkir Grétarsson 02 Selfoss 14.83
Sander Rye Daae 02 Fana IL
 
P16 Höjd 5
Emil Petersson 02 Turebergs FK 1.75
Egill Smári Tryggvason 02 IR 1.60
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss
Hákon Birkir Grétarsson 02 Selfoss 1.70
Sander Rye Daae 02 Fana IL
 
P16 Längd 7
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 5.65
Egill Smári Tryggvason 02 IR 4.82
Dagur Fannar Einarsson 02 Selfoss
Hákon Birkir Grétarsson 02 Selfoss 5.59
Benjamin Færestrand 02 Norna Salhus 6.15
Christian Andrés Lervik 02 Tyrving IL 5.23
Fredrik Strand Blichfeldt 02 Osterøy IL 5.04
 
P16 Tresteg 3
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 10.93
Sander Rye Daae 02 Fana IL
Fredrik Strand Blichfeldt 02 Osterøy IL 10.75
 
P16 Kula 1
Hákon Birkir Grétarsson 02 Selfoss 10.15
 
P15 80m 31
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 9.57
Felix Nyberg 03 Bromma IF 10.28
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad 9.90
Dante Egnér 03 Hässelby SK
Elias Lind 03 Hässelby SK 10.12
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Melvin Mathisson 03 KA 2 IF 10.56
Arvid Landström 03 Kvarnsvedens GoIF
David Ulstein 03 Mölndals AIK 9.89
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK 11.01
Niklas Wall 03 Tyresö FK 9.47
Viktor Wall 03 Tyresö FK 9.32
Ludvig Reinsson 03 Ununge IF 10.25
Samuel Vinberg 03 Upsala IF 09.63 09.63
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Einar Andri Víðisson 03 IR 10.70
Hlini Ásgeirsson 03 IR 10.96
Hörður Pálsson 03 IR 11,50
Karl Hákon Ólafsson 03 IR 11.60
Ólafur Steinn Jónsson 03 IR 12.50
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen
Kasper Fjeldstad 03 Norna Salhus 10.76
Jørgen Brenna Loennechen 03 Tyrving IL
Aanund Olavson Tveitå 03 Otra IL 10.07
Knut Werge-Olsen 03 Jotun IL 9.72
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 Hekla 10.06
Elías Örn Jónsson 03 Thjotandi 11.84
Unnsteinn Reynisson 03 Thjotandi 10.96
 
P15 300m 24
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 39.01
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad 40.65
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Dante Egnér 03 Hässelby SK
Melvin Mathisson 03 KA 2 IF 42.32
Arvid Landström 03 Kvarnsvedens GoIF
David Ulstein 03 Mölndals AIK 40.34
Niklas Wall 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 36.67
Ludvig Reinsson 03 Ununge IF 41.57
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Einar Andri Víðisson 03 IR 42.99
Hlini Ásgeirsson 03 IR 44.24
Hörður Pálsson 03 IR 45,83
Karl Hákon Ólafsson 03 IR 48.67
Ólafur Steinn Jónsson 03 IR 55.00
Tobias Allers-Hansen 03 IL Gneist 40.73
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 42.35
Knut Werge-Olsen 03 Jotun IL 40.68
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 Hekla
Elías Örn Jónsson 03 Thjotandi 45.38
Unnsteinn Reynisson 03 Thjotandi 42.62
 
P15 800m 12
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Arvid Landström 03 Kvarnsvedens GoIF 2.41.26
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:12.91
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF 2:13 2:13
Einar Andri Víðisson 03 IR 2.16.79
Tobias Allers-Hansen 03 IL Gneist 2.06.61
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen
Erlend Gløgård Stensrud 03 Nittedal IL 2.21.00
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 Nittedal IL 2.13.06
Jonas Hoelsveen 03 Raufoss 2.29.40
Sondre Martinsen 03 Nesodden IF 2.06,74
Jonathan Norrman 03 Bohus IF 2.24.00
 
P15 2000m 8
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 6.29.62
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF
Einar Andri Víðisson 03 IR 6.35.00
Erlend Gløgård Stensrud 03 Nittedal IL 6.49.00
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 Nittedal IL 6.23.23
Jonas Hoelsveen 03 Raufoss 6.50.00
Sondre Martinsen 03 Nesodden IF 6.10,23
Jake Speirs 04 VP-Glasgow AC 7.01.00
 
P15 Hinder 1500m 8
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 5:28.51
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 5.09.84
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Einar Andri Víðisson 03 IR 5.05.00
Erlend Gløgård Stensrud 03 Nittedal IL
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 Nittedal IL
 
P15 Häck 80m 15
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Elias Lind 03 Hässelby SK 11.80
Arvid Landström 03 Kvarnsvedens GoIF
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Samuel Vinberg 03 Upsala IF 12.71
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Karl Hákon Ólafsson 03 IR 14.75
Kasper Fjeldstad 03 Norna Salhus 12.58
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 12.11
Aanund Olavson Tveitå 03 Otra IL 11.88
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 Hekla 12.54
Elías Örn Jónsson 03 Thjotandi
Unnsteinn Reynisson 03 Thjotandi 14.35
 
P15 Häck 300m 19
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 44.48
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Dante Egnér 03 Hässelby SK
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK
Lukas Forss 04 Upsala IF
Samuel Vinberg 03 Upsala IF
Karl Hákon Ólafsson 03 IR 53.00
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR 52.00
Sæþór Atlason 04 Selfoss
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 44.75
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen
Kasper Fjeldstad 03 Norna Salhus 44.87
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 44.63
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 Hekla
Unnsteinn Reynisson 03 Thjotandi
 
P15 Höjd 13
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 1.81
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 1.69
David Ulstein 03 Mölndals AIK 1,81
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1,59
David Thid 03 Tyresö FK
Karl Hákon Ólafsson 03 IR 1.57
Mathias Myrmel Herdlevær 03 Fana IL 1.55
Kasper Fjeldstad 03 Norna Salhus 1.54
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
Aanund Olavson Tveitå 03 Otra IL 1,70
Unnsteinn Reynisson 03 Thjotandi 1.55
 
P15 Stav 6
Felix Nyberg 03 Bromma IF 3.12
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 3.43
Arvid Landström 03 Kvarnsvedens GoIF 2.43
Mathias Myrmel Herdlevær 03 Fana IL 3.00
Kasper Fjeldstad 03 Norna Salhus 3.62
Aanund Olavson Tveitå 03 Otra IL 3,50
 
P15 Längd 24
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 5.77
Felix Nyberg 03 Bromma IF 5.59
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 5.33
David Ulstein 03 Mölndals AIK 6,26
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK 4.06
Niklas Wall 03 Tyresö FK 6.37
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6.28
Samuel Vinberg 03 Upsala IF 5.66 5.38
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott 5.03
Hlini Ásgeirsson 03 IR 4,25
Hörður Pálsson 03 IR 4,35
Karl Hákon Ólafsson 03 IR 4.59
Ólafur Steinn Jónsson 03 IR
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen
Jonas Hoelsveen 03 Raufoss 4.80
Aanund Olavson Tveitå 03 Otra IL 6,20
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 Hekla 5.88
Elías Örn Jónsson 03 Thjotandi 4.10
Unnsteinn Reynisson 03 Thjotandi 4.87
 
P15 Tresteg 17
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad 12,62
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 11.74
Elias Lind 03 Hässelby SK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 12.58
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Hlini Ásgeirsson 03 IR
Hörður Pálsson 03 IR
Karl Hákon Ólafsson 03 IR 10.30
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR
Óliver Dúi Gíslason 04 IR
Sæþór Atlason 04 Selfoss
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 11.65
Sondre Audahl Vik 04 Tyrving IL 10.54
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 Hekla 11.33
 
P15 Kula 14
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad 12.07
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF 13.08
Elias Lind 03 Hässelby SK
Albin Silen 03 Strands IF 12.47
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 12.05
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 14.09
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott 10.38
Hlini Ásgeirsson 03 IR 9,40
Ólafur Steinn Jónsson 03 IR
Hjalti Snær Helgason 03 Selfoss
Anders Vik 03 FIL AKS-77 12,61
Jørgen Brenna Loennechen 03 Tyrving IL 14,11
 
P15 Diskus (kval 32.00m) 13
Melker Albertsson 03 Brännans FF 39.69
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF ?
Martin Sundberg 03 Hammarby IF ?
Elias Lind 03 Hässelby SK 40.90
Albin Silen 03 Strands IF 42,44
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 47.15
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott ?
Benjamín Guðnason 04 Selfoss ?
Hjalti Snær Helgason 03 Selfoss ?
Sondre Jahren 04 Asker SK 45.25
Anders Vik 03 FIL AKS-77 50,37
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 39.78
Unnsteinn Reynisson 03 Thjotandi ?
 
P15 Slägga (kval 34.00m) 7
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 35,50
Martin Sundberg 03 Hammarby IF ?
Albin Silen 03 Strands IF 44.31
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 54.97
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 51.90
Benjamín Guðnason 04 Selfoss ?
Jo Magnus Kleven 03 Tyrving IL (33.70)
 
P15 Spjut (kval 37.00m) 5
Martin Sundberg 03 Hammarby IF ?
Albin Silen 03 Strands IF 38.22
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 46.30
Hjalti Snær Helgason 03 Selfoss ?
Jørgen Brenna Loennechen 03 Tyrving IL 38.47
 
P14 80m 27
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 9.48
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 10,50
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 10.13
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
Henrik Skog 04 Västerås FK
Ivar Linder 04 Västerås FK
Lukas Söderlund 04 Västerås FK
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR 10.57
Óliver Dúi Gíslason 04 IR 11.43
Sæþór Atlason 04 Selfoss
Sebastian Þór Bjarnason 04 Selfoss
Teodor Heldal 04 Fana IL
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 10.74
Luka Bergheim 04 Norna Salhus 11.06
Sveinar Nygård Daasvatn 04 Norna Salhus
Sondre Audahl Vik 04 Tyrving IL 10.90
Aditya Chaudhari 04 Indien
Haukur Arnarsson 04 Hrunamenn 10.91
 
P14 300m 19
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 41.57
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 43.35
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
Ivar Linder 04 Västerås FK
Lukas Söderlund 04 Västerås FK
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR 45.40
Óliver Dúi Gíslason 04 IR 50.00
Sebastian Þór Bjarnason 04 Selfoss
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 40.28
Sondre Audahl Vik 04 Tyrving IL 43.24
Aditya Chaudhari 04 Indien
Haukur Arnarsson 04 Hrunamenn
 
P14 800m 7
Filip Engström 04 Hammarby IF
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 2.29.48
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR 2.31.08
Linus Heiervang 04 Tyrving IL 2.13
Aditya Chaudhari 04 Indien
Jake Speirs 04 VP-Glasgow AC 2.20.61
 
P14 Häck 80m 13
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 11.72
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS
Lukas Forss 04 Upsala IF
Ivar Linder 04 Västerås FK
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR 12.50
Sæþór Atlason 04 Selfoss
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 12.35
Luka Bergheim 04 Norna Salhus
Haukur Arnarsson 04 Hrunamenn 13.70
 
P14 Höjd 13
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 1.67
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 1.74
Max Sundgren 04 Täby IS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR
Óliver Dúi Gíslason 04 IR 1.37
Teodor Heldal 04 Fana IL 1.70
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 1.75
Luka Bergheim 04 Norna Salhus 1.60
Sveinar Nygård Daasvatn 04 Norna Salhus 1.57
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
Haukur Arnarsson 04 Hrunamenn 1.45
 
P14 Stav 1
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P14 Längd 18
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 5.88
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 5,00
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 4.86
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 5.45
Henrik Skog 04 Västerås FK
Magnús Örn Brynjarsson 04 IR 4.38
Óliver Dúi Gíslason 04 IR 4.49
Sæþór Atlason 04 Selfoss
Sebastian Þór Bjarnason 04 Selfoss
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 6.07
Luka Bergheim 04 Norna Salhus 5.09
Alfons Blomberg 04 Öresund FK
Haukur Arnarsson 04 Hrunamenn 4.95
 
P14 Kula 9
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Óliver Dúi Gíslason 04 IR 7.29
Benjamín Guðnason 04 Selfoss
Sæþór Atlason 04 Selfoss
Sebastian Þór Bjarnason 04 Selfoss
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 12.40
Sveinar Nygård Daasvatn 04 Norna Salhus 11.40
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 11.13
 
P14 Spjut (kval 34.00m) 8
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 37,85
Benjamín Guðnason 04 Selfoss ?
Sæþór Atlason 04 Selfoss ?
Sebastian Þór Bjarnason 04 Selfoss ?
William Aleksander Kollberg 04 IF Hellas 34.23
Sveinar Nygård Daasvatn 04 Norna Salhus ?
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF (33.44)
Haukur Arnarsson 04 Hrunamenn (30.96)
 
P13 60m 21
Vidar Mörk 05 Boo IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF 9.02
David Carlson 05 Bromma IF 8.31
Filip Ekström 05 Bromma IF 8.61
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 9.39
James Mostert 05 KA 2 IF 8.08
Fabian Mix 05 Täby IS 8.23
Joel Enander 05 Täby IS 7.99
Gabríel Ingi Benediktsson 05 IR
Gunnlaugurjón Briem 05 IR
Hilmar Hrafn Gunnarsson 05 IR
Stefán Gunnar Maack 05 IR
Hreimur Karlsson 05 Selfoss
Lars Wold Møller 05 Koll IL 9.13
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 8.42
Sebastian Aspelund Nilsen 05 Tyrving IL 8.74
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 8.21
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
Sölvi Örn Heiðarsson 05 ÞÓR / Thor 9.95
Sigurjón Reynisson 05 Thjotandi 9.06
Salaar Ferozie 05 Ultimate Athletics 7.78
 
P13 200m 20
Vidar Mörk 05 Boo IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
David Carlson 05 Bromma IF 27.39
Filip Ekström 05 Bromma IF 28.09
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 31.54
James Mostert 05 KA 2 IF 26.41
Fabian Mix 05 Täby IS 27.15
Gabríel Ingi Benediktsson 05 IR
Gunnlaugurjón Briem 05 IR
Hilmar Hrafn Gunnarsson 05 IR
Stefán Gunnar Maack 05 IR
Hreimur Karlsson 05 Selfoss
Lars Wold Møller 05 Koll IL 30.70
Mathias Hoelsveen 05 Raufoss 27.00
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 27.32
Sebastian Aspelund Nilsen 05 Tyrving IL 28.78
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 26.28
Sölvi Örn Heiðarsson 05 ÞÓR / Thor 32.03
Sigurjón Reynisson 05 Thjotandi 31.94
Salaar Ferozie 05 Ultimate Athletics 26.00
 
P13 600m 15
Vidar Mörk 05 Boo IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF 1.54.03
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 1.43.29
Victor Törnström 05 Danderyds SK 1.42.95
James Mostert 05 KA 2 IF
Fabian Mix 05 Täby IS 1.41,71
Viktor Rahm 05 Västerås FK 1.46.67
Gunnlaugurjón Briem 05 IR
Stefán Gunnar Maack 05 IR
Lars Wold Møller 05 Koll IL 1.54.32
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 Nittedal IL 1.43
Simen Gløgård Stensrud 05 Nittedal IL 1.39.00
Mathias Hoelsveen 05 Raufoss 1.38.80
Nikolai Solum 05 SK Vidar 1.41.27
Sigurjón Reynisson 05 Thjotandi 1.50.78
 
P13 1500m 13
Vidar Mörk 05 Boo IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF 5.39.63
Fabian Mix 05 Täby IS
Viktor Rahm 05 Västerås FK 5.31.12
Magnus Evjen Winum 06 Nittedal IL
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 Nittedal IL 4.50.64
Simen Gløgård Stensrud 05 Nittedal IL 4.26.16
Mathias Hoelsveen 05 Raufoss 4.36
Nikolai Solum 05 SK Vidar
Teodor Hansen 06 Ringerike FIK 4.42.46
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Lucas Asplund 06 Thorengruppen TFC
Sigurjón Reynisson 05 Thjotandi 5.43.77
 
P13 Häck 60m 16
David Carlson 05 Bromma IF 9.53
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 10.15
Victor Törnström 05 Danderyds SK 10.14
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 12.33
Fabian Mix 05 Täby IS 10.78
Joel Enander 05 Täby IS 9.18
Gabríel Ingi Benediktsson 05 IR
Stefán Gunnar Maack 05 IR
Hreimur Karlsson 05 Selfoss
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 9.62
Sebastian Aspelund Nilsen 05 Tyrving IL 10.59
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 9.61
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 10.01
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
Sölvi Örn Heiðarsson 05 ÞÓR / Thor 13,84
Sigurjón Reynisson 05 Thjotandi 12.07
 
P13 Höjd 9
Filip Ekström 05 Bromma IF 1.51
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 1.41
Joel Enander 05 Täby IS 1.64
Gabríel Ingi Benediktsson 05 IR
Hreimur Karlsson 05 Selfoss
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 1.38
Sebastian Aspelund Nilsen 05 Tyrving IL 1.53
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 1.49
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 Stav 4
Filip Ekström 05 Bromma IF 2.00
Fabian Mix 05 Täby IS 2.00
Viktor Rahm 05 Västerås FK
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 2.30
 
P13 Längd 17
David Carlson 05 Bromma IF 4.76
Filip Ekström 05 Bromma IF 5.02
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 4.22
Calle Nilsson 05 Tjalve IF Norrköping 4.84 4.84
Fabian Mix 05 Täby IS 4.84
Joel Enander 05 Täby IS 5.38
Gabríel Ingi Benediktsson 05 IR
Hilmar Hrafn Gunnarsson 05 IR
Hreimur Karlsson 05 Selfoss
Lars Wold Møller 05 Koll IL 4.18
Mathias Hoelsveen 05 Raufoss 4.80
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 4.85
Sebastian Aspelund Nilsen 05 Tyrving IL 4.82
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 4.94
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 4.84
Sölvi Örn Heiðarsson 05 ÞÓR / Thor 3.63
Sigurjón Reynisson 05 Thjotandi 4.61
 
P13 Tresteg 12
Filip Olsson 06 Bromma IF 10.31
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 9.12
John Bäck 06 Turebergs FK 10,26
Joel Enander 05 Täby IS 9.74
Gabríel Ingi Benediktsson 05 IR
Hreimur Karlsson 05 Selfoss
Lars Wold Møller 05 Koll IL 8.08
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 10.40
Sebastian Aspelund Nilsen 05 Tyrving IL 9.79
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 10.46
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 10.31
Sigurjón Reynisson 05 Thjotandi 9.10
 
P13 Kula 12
David Carlson 05 Bromma IF 8.85
Filip Ekström 05 Bromma IF 9.52
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 6.64
James Mostert 05 KA 2 IF 10.00
Fabian Mix 05 Täby IS 12.59
Joel Enander 05 Täby IS 11.64
Gabríel Ingi Benediktsson 05 IR
Gunnlaugurjón Briem 05 IR
Stefán Gunnar Maack 05 IR
Hreimur Karlsson 05 Selfoss
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 9.62
Sölvi Örn Heiðarsson 05 ÞÓR / Thor 8,91
 
P13 Spjut (kval 33.00m) 10
David Carlson 05 Bromma IF (31.00)
Filip Ekström 05 Bromma IF (25.00)
Lucas Törnström 05 Danderyds SK (28.07)
Victor Törnström 05 Danderyds SK 36.21
Fabian Mix 05 Täby IS (29.42)
Joel Enander 05 Täby IS 33.38
Hreimur Karlsson 05 Selfoss ?
Eric Christopher Becklund 05 BUL 42.69
Jonathan Hertwig-Ødegaard 05 Tyrving IL 35.94
Sölvi Örn Heiðarsson 05 ÞÓR / Thor (25,45)
 
P12 60m 10
Filip Olsson 06 Bromma IF 8.54
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9.60
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
John Bäck 06 Turebergs FK
Konstantin Markschies 06 SV Blau Weiss Grevesmühlen 9.20
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC 8.90
Lucas Asplund 06 Thorengruppen TFC 9.70
Sigge Bergentz 06 Thorengruppen TFC 8,27 8,27
 
P12 200m 6
John Bäck 06 Turebergs FK 28,86
Magnus Evjen Winum 06 Nittedal IL
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC 30.09
Lucas Asplund 06 Thorengruppen TFC 32.21
Sigge Bergentz 06 Thorengruppen TFC 27,57 27,57
 
P12 600m 7
John Bäck 06 Turebergs FK 1,47,51
Magnus Evjen Winum 06 Nittedal IL
Teodor Hansen 06 Ringerike FIK 1.45.50
Filip Jonsson 06 Bohus IF 1.40.00
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC
Lucas Asplund 06 Thorengruppen TFC 2.02.33
 
P12 Häck 60m 2
Filip Olsson 06 Bromma IF 10.19
John Bäck 06 Turebergs FK 9,86
 
P12 Höjd 4
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Tobias Heldal 06 Fana IL 1.45
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC 1,30
Lucas Asplund 06 Thorengruppen TFC 1.20
 
P12 Längd 7
Filip Olsson 06 Bromma IF 5.19
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
John Bäck 06 Turebergs FK 4,74
Magnus Evjen Winum 06 Nittedal IL
Isak Andersson 06 Bohus IF 4.70
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC 4,30
 
P12 Kula 4
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Magnus Evjen Winum 06 Nittedal IL
Isak Andersson 06 Bohus IF 8.10
 
P12 Spjut (kval 25.00m) 3
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF ?
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL 30.63
Isak Andersson 06 Bohus IF 30.24
 
K 100m 4
Binai Ahmad 97 KA 2 IF 12.22
Elise Sanden Søvik 97 Norna Salhus 12.84
Nathalie Ommundsen Johnsen 98 IL Skjalg 12.04
Malin Ingeborg Nyfors 97 IK Tjalve 12.57
 
K 200m 3
Binai Ahmad 97 KA 2 IF 26.05
Nathalie Ommundsen Johnsen 98 IL Skjalg 25.10
Malin Ingeborg Nyfors 97 IK Tjalve 25.59
 
K 400m 3
Tina Helem Bergem 94 Kristiansand IF 59.25
Karen Johanne Jøsendal 94 Norna Salhus 58.50
Malin Ingeborg Nyfors 97 IK Tjalve 57.49
 
K 800m 4
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Karen Johanne Jøsendal 94 Norna Salhus 2.15.58
Silje Lindstad 97 Norna Salhus 2.14.73
Liv Nordengen 98 Ringerike FIK 2.27.95
 
K 1500m 5
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Lykke Sjöbeck 03 Ystads IF 4.54.90
Silje Lindstad 97 Norna Salhus 4.43.61
Vienna Dahle 92 IL Skjalg 04:31
Liv Nordengen 98 Ringerike FIK 5.02.96
 
K 3000m 4
Sarah Edsberger 89 Hälle IF 10.00
Gunn Helen Hagen 86 Oppstad IL
Vienna Dahle 92 IL Skjalg 09:36
Liv Nordengen 98 Ringerike FIK 10.56.00
 
K 3000m hinder 0
 
K Häck 100m 1
Mari Klaup 90 Ullevi FK
 
K Häck 400m 4
Tina Helem Bergem 94 Kristiansand IF 63.22
Marie Skjeggestad 99 Tyrving IL 59.78
Thale Augensen 99 Tyrving IL 64.65
Vår Åsheim 99 Ull/Kisa IL 61.10
 
K Höjd 1
Mari Sellevåg Aarø 98 Norna Salhus 1.69
 
K Stav (söndag) 2
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg 4.13
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
 
K X Stav (fredag) 2
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg 4.13
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
 
K Längd 2
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Mari Klaup 90 Ullevi FK
 
K Tresteg 6
Jasmin Sabir 92 Hammarby IF 13.28
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Elise Sanden Søvik 97 Norna Salhus 11.68
Julie Marie Bressand 97 Norna Salhus 11.77
Mari Sellevåg Aarø 98 Norna Salhus 12.91
Oda Utsi Onstad 90 Norna Salhus 13.57
 
K Kula 1
Thelma Björk Einarsdottir 96 Selfoss 13.18
 
K Diskus (kval 37.00m) 3
Mathilda Eriksson 98 Huddinge AIS 50.59
Thelma Lind Kristjansdottir 97 IR 49.53
Thelma Björk Einarsdottir 96 Selfoss 38.13
 
K Slägga (kval 40.00m) 1
Thelma Björk Einarsdottir 96 Selfoss 42.62
 
K Spjut (kval 35.00m) 2
Carolin Näslund 98 IF Göta Karlstad 53.59
Mari Klaup 90 Ullevi FK 52.43
 
F19 100m 8
Felicia Kölvall 00 Flens FS
Linn Egerfält 00 Gefle IF 12.82
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Moa Jern 00 Strands IF 13.15
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
Amalie Molander Pedersen 00 Frederiksbergs IF 12.82
Harpa Svansdottir 99 Selfoss 12.90
 
F19 200m 6
Felicia Kölvall 00 Flens FS 26.81
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
June Sæbøe Tveit 99 Norna Salhus 25.59
Thale Leirfall Bremset 99 Stjördal FIK 24.53
Vår Åsheim 99 Ull/Kisa IL 25.99
 
F19 400m 4
June Sæbøe Tveit 99 Norna Salhus 56.71
Marie Skjeggestad 99 Tyrving IL 55.64
Thale Augensen 99 Tyrving IL
Vår Åsheim 99 Ull/Kisa IL 56.84
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 Häck 100m 1
Marie Skjeggestad 99 Tyrving IL 14.12
 
F19 Höjd 3
Filippa Backman 00 Gefle IF 1.62
Ingrid Færøvik Mork 99 Norna Salhus 1.70
Thea Leirfall Bremset 99 Stjördal FIK 1.67
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 8
Linn Egerfält 00 Gefle IF 5.42
Hilma Hofström 00 KA 2 IF 5.10
Julia Olander 99 KA 2 IF 5.38
Sara Grahn 00 KA 2 IF
Moa Jern 00 Strands IF 5.35
Amalie Molander Pedersen 00 Frederiksbergs IF 5.55
Harpa Svansdottir 99 Selfoss 5.45
Thale Leirfall Bremset 99 Stjördal FIK 6.15
 
F19 Tresteg 6
Linn Egerfält 00 Gefle IF 11.74
Hilma Hofström 00 KA 2 IF 11.47
Julia Olander 99 KA 2 IF 12.16
Sara Grahn 00 KA 2 IF
Amalie Molander Pedersen 00 Frederiksbergs IF 11.68
Harpa Svansdottir 99 Selfoss 11.43
 
F19 Kula 2
Lina Larsson 00 Säters IF
Guðbjörg María Onnoy 00 Selfoss 10.22
 
F19 Diskus (kval 32.00m) 3
Malin Eriksson 00 Huddinge AIS 33.50
Lina Larsson 00 Säters IF
Guðbjörg María Onnoy 00 Selfoss ?
 
F19 Slägga (kval 36.00m) 1
Guðbjörg María Onnoy 00 Selfoss ?
 
F19 Spjut (kval 34.00m) 1
Guðbjörg María Onnoy 00 Selfoss ?
 
F17 100m 11
Emelina Cindric 01 Gefle IF 12.95
Fannie Pousette 01 Gefle IF 12.95
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad 13.50
Ida Winther 01 Turebergs FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 12.74
Elida Svellingen Svendsen 01 FIL AKS-77 14.63
Filippa Sivnert 01 Öresund FK
Ida Ottosson 01 Öresund FK
Marta Maria Bozovic Siljudottir 01 ÞÓR / Thor 14,72
Sigurbjörg Eva Sveinbjörnsdóttir 01 Thjotandi 15.31
 
F17 200m 5
Fannie Pousette 01 Gefle IF 27.00
Ida Winther 01 Turebergs FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 26.03
Ida Ottosson 01 Öresund FK
Sigurbjörg Eva Sveinbjörnsdóttir 01 Thjotandi 30.12
 
F17 400m 5
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 59.88
Ingrid Pernille Rismark 01 Sturla 58.43
Sigurbjörg Eva Sveinbjörnsdóttir 01 Thjotandi
 
F17 800m 5
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF 2.43.00
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 2.23.08
Filippa Granåsen 02 Täby IS 2.40.96
Iðunn Björg Arnaldsdóttir 02 IR 2.16.50
Sigurbjörg Eva Sveinbjörnsdóttir 01 Thjotandi 2.52.59
 
F17 1500m 2
Iðunn Björg Arnaldsdóttir 02 IR 4.45.20
Ingibjörg Hugrún Jóhannesdóttir 02 Selfoss
 
F17 Hinder 1500m 1
Iðunn Björg Arnaldsdóttir 02 IR 5.10.00
 
F17 Häck 100m 2
Line Aasland 01 IL Runar 16.09
Ingrid Pernille Rismark 01 Sturla 15.01
 
F17 Häck 300m 5
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 48.00
Line Aasland 01 IL Runar 49.57
Ingrid Pernille Rismark 01 Sturla 44.83
Clara Bernhult 02 Thorengruppen TFC 45.36
 
F17 Höjd 6
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad 1.65
Ellen Blomgren 01 KA 2 IF 1.56
Elida Svellingen Svendsen 01 FIL AKS-77 1.47
Ingrid Pernille Rismark 01 Sturla 1.60
Marta Maria Bozovic Siljudottir 01 ÞÓR / Thor 1.53
 
F17 Stav 3
Hilma Hindsberg 02 Kvarnsvedens GoIF 3.42
Synne Marie Engebretsen 02 Fana IL 3.20
Line Aasland 01 IL Runar 2.80
 
F17 Längd 8
Emelina Cindric 01 Gefle IF 5.17
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad 5.28
Hanna Johansson 01 KA 2 IF 5.14
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 5.05
Elida Svellingen Svendsen 01 FIL AKS-77 4.64
Marta Maria Bozovic Siljudottir 01 ÞÓR / Thor 5.02
Sigurbjörg Eva Sveinbjörnsdóttir 01 Thjotandi 3.28
 
F17 Tresteg 3
Ellen Blomgren 01 KA 2 IF 11.11
Hanna Johansson 01 KA 2 IF 11.14
Elida Svellingen Svendsen 01 FIL AKS-77 9.77
 
F17 Kula 3
Filippa Svalstedt 01 Hässelby SK
Ragnheiður Guðjónsdóttir 01 Hrunamenn 11.81
Marta Maria Bozovic Siljudottir 01 ÞÓR / Thor 9,77
 
F17 Diskus (kval 31.00m) 15
Freja Olofsson 02 UF Contact (30.25)
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 41.10
Jennifer Ahlstedt 01 Tjalve IF Norrköping ?
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 36.09
Andrea Åstrand 02 Upsala IF (20.45)
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF 32.88
Elísabet Rut Rúnarsdóttir 02 IR 34.07
Helena Ágústsdóttir 02 Selfoss ?
Hildur Helga Einarsdottir 02 Selfoss 32.18
Unnur Maria Ingvarsdottir 02 Selfoss ?
Hedda Hauge Aasgård 01 Bergens Turnforening 39.44
Lotta Flatum Fallingen 02 Brandbu IL 44.07
Unni Tveitå 02 Otra IL 32,62
Ragnheiður Guðjónsdóttir 01 Hrunamenn 37.80
Marta Maria Bozovic Siljudottir 01 ÞÓR / Thor 31.30
 
F17 Slägga (kval 34.00m) 14
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK 45.17
Freja Olofsson 02 UF Contact 37.03
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 56.09
Harriet Hjern 02 Strands IF 38.29
Andrea Åstrand 02 Upsala IF (25.24)
Elin Jansson 02 Västerås FK 36.45
Maj Yngveson 02 Västerås FK 46.40
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF 46.22
Elísabet Rut Rúnarsdóttir 02 IR 64.39
Helena Ágústsdóttir 02 Selfoss ?
Hildur Helga Einarsdottir 02 Selfoss 34.20
Hedda Hauge Aasgård 01 Bergens Turnforening 54.25
Aurora Lea Bakke 02 Norna Salhus (30.11)
Ragnheiður Guðjónsdóttir 01 Hrunamenn (30.25)
 
F17 Spjut (kval 33.00m) 10
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK 39.04
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad ?
Tilda Bergström 02 IFK Sunne FK ?
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 36.04
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 33.93
Andrea Åstrand 02 Upsala IF (20.62)
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 34.49
Hildur Helga Einarsdottir 02 Selfoss 38.57
Emelia Tveitå 02 Otra IL 44.00
Marta Maria Bozovic Siljudottir 01 ÞÓR / Thor 34,10
 
F16 100m 22
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad 13.78
Draina Kintu 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 12.98
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Hanna Elfström 02 Strands IF
Harriet Hjern 02 Strands IF
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Andrea Åstrand 02 Upsala IF
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Emma Landberg 02 Frederiksbergs IF
Birta Lif Breiðfjörð Jónasdóttir 02 IR 16.00
Elma Sól Halldórsdóttir 02 IR 12.65
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 13.35
Unnur Maria Ingvarsdottir 02 Selfoss
Sara Furnes 02 BUL 13.43
Unni Tveitå 02 Otra IL 14,37
Solveig Þóra Þorsteinsdóttir 02 ÞÓR / Thor 13,56
 
F16 200m 17
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Draina Kintu 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 26.78
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Andrea Åstrand 02 Upsala IF 33.49
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF 26.42
Birta Lif Breiðfjörð Jónasdóttir 02 IR 35.49
Elma Sól Halldórsdóttir 02 IR 26.25
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 27.66
Iðunn Björg Arnaldsdóttir 02 IR 28.60
Ingibjörg Hugrún Jóhannesdóttir 02 Selfoss
Unnur Maria Ingvarsdottir 02 Selfoss
Sara Furnes 02 BUL 27.46
Solveig Þóra Þorsteinsdóttir 02 ÞÓR / Thor 28,20
 
F16 Häck 100m 4
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 16.50
Solveig Þóra Þorsteinsdóttir 02 ÞÓR / Thor
Clara Bernhult 02 Thorengruppen TFC
 
F16 Höjd 6
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 1.57
Astrid Kjeldsteen 02 Viborg AM 1.59
Valgerður Einarsdóttir 02 Hrunamenn 1.45
Solveig Þóra Þorsteinsdóttir 02 ÞÓR / Thor 1,49
 
F16 Längd 19
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad 4.81
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Hanna Elfström 02 Strands IF 4.54
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Emma Landberg 02 Frederiksbergs IF
Birta Lif Breiðfjörð Jónasdóttir 02 IR
Elma Sól Halldórsdóttir 02 IR 5.38
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 4.75
Helena Ágústsdóttir 02 Selfoss
Ingibjörg Hugrún Jóhannesdóttir 02 Selfoss
Unnur Maria Ingvarsdottir 02 Selfoss
Sara Furnes 02 BUL 5.13
Unni Tveitå 02 Otra IL 5.01
Valgerður Einarsdóttir 02 Hrunamenn 4.34
Solveig Þóra Þorsteinsdóttir 02 ÞÓR / Thor 4,98
Clara Bernhult 02 Thorengruppen TFC
 
F16 Tresteg 5
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Elma Sól Halldórsdóttir 02 IR 10.84
Valgerður Einarsdóttir 02 Hrunamenn 9.65
Solveig Þóra Þorsteinsdóttir 02 ÞÓR / Thor 10,36
 
F16 Kula 16
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 13.19
Harriet Hjern 02 Strands IF 9.40
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 12.88
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Andrea Åstrand 02 Upsala IF 9.36
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF 12.17
Elísabet Rut Rúnarsdóttir 02 IR 11.00
Fanney Rún Ólafsdóttir 02 IR 10.26
Helena Ágústsdóttir 02 Selfoss
Hildur Helga Einarsdottir 02 Selfoss 13.34
Emelia Tveitå 02 Otra IL 13.13
Unni Tveitå 02 Otra IL 12.52
Valgerður Einarsdóttir 02 Hrunamenn 7.36
Solveig Þóra Þorsteinsdóttir 02 ÞÓR / Thor 9.47
 
F15 80m 28
Annie Norström 03 Alunda SK 10,55
Elin Wallin 03 Glanshammars IF
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Klara Avebäck 03 Hammarby IF 11.00
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Ella Kardell 03 KA 2 IF 11.01
Ellen Karlsson 03 KA 2 IF 10.96
Thea Ädling Ring 03 IFK Mora Friidrott 10.87
Ebba Widlund 03 Mölndals AIK
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI
Vendela Wermelin 03 Sundsvalls FI 10.51
Glory Abika 03 Ullevi FK
Elin Carlborg 03 Upsala IF 11.95
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Angela Timm 03 Frederiksbergs IF 10.99
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 11.13
Nana Tveen Høgsberg 03 Skive AM
Monika Margrét Pétursdóttir 03 Dimon
Emily Guldvog 03 Lambertseter 11.14
Celine Marie Becklund 03 IK Tjalve
Pernille Stensrud 03 Tyrving IL 11.15
Ditte Stærk Sørensen 03 Viborg AM
Josefin Axelsson 03 Öresund FK
Jóna Kolbrún Helgadóttir 03 Biskupstungur
 
F15 300m 19
Annie Norström 03 Alunda SK 42,62
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Tindra Frykholm 03 Glanshammars IF
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Ella Kardell 03 KA 2 IF
Ellen Karlsson 03 KA 2 IF
Thea Ädling Ring 03 IFK Mora Friidrott 43.93
Vendela Wermelin 03 Sundsvalls FI 44.26
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Angela Timm 03 Frederiksbergs IF
Monika Margrét Pétursdóttir 03 Dimon
Emily Guldvog 03 Lambertseter 48.06
Emmy Margrethe Rismark 03 Sturla
Pernille Stensrud 03 Tyrving IL 44.90
Ditte Stærk Sørensen 03 Viborg AM
Ida Lindberg 03 IL Varegg 45.50
Jóna Kolbrún Helgadóttir 03 Biskupstungur
 
F15 800m 12
Irma Törngård 03 Hälle IF 2.33.50
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2.21
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Thea Ädling Ring 03 IFK Mora Friidrott 2.32.00
Izabella Lukic 03 Västerås FK 2.41.00
Lykke Sjöbeck 03 Ystads IF 2.20.09
Katrine Risvig 03 Skive AM
Klara Hansen 03 Viking Atletik 2.22.00
Eva Liheim Alfstad 03 Tyrving IL 2.40.00
Merete Sperstad 03 Tyrving IL 2.36.55
Ida Lindberg 03 IL Varegg 2.28.13
Victoria Nitteberg 03 Nesodden IF 2.30.24
 
F15 2000m 18
Tilda Knauer 03 Hälle IF 7.04
Alma Svennerud 04 KA 2 IF
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Louise Hallander 04 Linköpings GIF
Julia Meijer 04 IFK Mora Friidrott
Izabella Lukic 03 Västerås FK
Ida Tveen Høgsberg 04 Skive AM
Katrine Risvig 03 Skive AM
Klara Hansen 03 Viking Atletik 6.37.00
Marthe Johanne Hjelmeset 04 Nittedal IL 6.42.35
Eva Liheim Alfstad 03 Tyrving IL 7.40.00
Janne Alseth 03 Tyrving IL 7.14.77
Merete Sperstad 03 Tyrving IL 7.37.88
Anna Marie Nordengen Sirevåg 04 SK Vidar 6.24.00
Ditte Stærk Sørensen 03 Viborg AM 7.37.21
Maja Ellefsrud 03 Nesodden IF 7.05
Victoria Nitteberg 03 Nesodden IF 7.04.64
Marie Mostraum 04 Osterøy IL
 
F15 Häck 80m 11
Tindra Frykholm 03 Glanshammars IF
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Frida Andersson 03 KA 2 IF 13.66
Hanna Löfgren 03 Nyköpings BIS 13.62
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI
Vendela Wermelin 03 Sundsvalls FI 13.56
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Emily Guldvog 03 Lambertseter 14.17
Kristine Moland Leiknes 03 Sörild IL 12.58
Unnur Kjartansdóttir 03 Biskupstungur
 
F15 Häck 300m 12
Tindra Frykholm 03 Glanshammars IF
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Vendela Wermelin 03 Sundsvalls FI 49.24
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Nora Lindahl 04 Täby IS
Moa Granat 04 Vallentuna FK 48.27
Amalie Quistgaard 04 Skive AM
Viktoría Ósk Sverrisdóttir 04 IR 55.00
Emmy Margrethe Rismark 03 Sturla 52.54
Hedda Berglund 04 Vestby IL
 
F15 Höjd 19
Klara Frykholm 03 Glanshammars IF 1.72
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Emma Karlsson 03 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF 1.50
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Hanna Löfgren 03 Nyköpings BIS 1.57
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1.65
Elvira Jonsson 03 Västerås FK
Nana Tveen Høgsberg 03 Skive AM
Oddný Benónýsdóttir 03 Dimon 1.40
Eva María Baldursdóttir 03 Selfoss 1.72
Emily Guldvog 03 Lambertseter 1.35
Emmy Margrethe Rismark 03 Sturla 1.45
Kristine Moland Leiknes 03 Sörild IL 1.68
Lotta Putkiranta 03 Espoon Tapiot 1.71
Matilda Bergand 03 Bohus IF
Unnur Kjartansdóttir 03 Biskupstungur
 
F15 Stav 6
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Frida Andersson 03 KA 2 IF 2.78
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Maria Vie Ytre Arne 03 Fana IL 3.20
 
F15 Längd 29
Annie Norström 03 Alunda SK 4,85
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Klara Frykholm 03 Glanshammars IF 5.51
Klara Avebäck 03 Hammarby IF 5.21
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Emma Karlsson 03 KA 2 IF
Emma Svensson 03 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF 4.80
Thea Ädling Ring 03 IFK Mora Friidrott 4.69
Hanna Löfgren 03 Nyköpings BIS 4.74
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI 5.35
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Glory Abika 03 Ullevi FK
Elin Carlborg 03 Upsala IF 4.37
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Angela Timm 03 Frederiksbergs IF 4.74
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 4.82
Nana Tveen Høgsberg 03 Skive AM
Monika Margrét Pétursdóttir 03 Dimon 3.74
Eva María Baldursdóttir 03 Selfoss 5.05
Emily Guldvog 03 Lambertseter 4.54
Kristine Moland Leiknes 03 Sörild IL 5.20
Lotta Putkiranta 03 Espoon Tapiot 5.00
Elin Åberg 03 Bohus IF
Jóna Kolbrún Helgadóttir 03 Biskupstungur
 
F15 Tresteg 33
Annie Norström 03 Alunda SK 10,03
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF 10.92
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Emma Karlsson 03 KA 2 IF
Emma Svensson 03 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF 10.83
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.34
Ida Frank 04 Strands IF
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 11.12
Nicole Nyberg 04 Täby IS 11.16
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 10.28
Clara Spangenberg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF 9,51
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Elvira Jonsson 03 Västerås FK
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
Oddný Benónýsdóttir 03 Dimon 8.02
Brynja Hrönn Stefánsdóttir 04 IR 8.81
Nína Sörensen 04 IR 8.78
Viktoría Ósk Sverrisdóttir 04 IR 8.91
Yrsa Tryggvadóttir 04 IR 8.07
Eva María Baldursdóttir 03 Selfoss 11.42
Hrefna Sif Jonasdottir 04 Selfoss
Hedda Berglund 04 Vestby IL 10.16
Holly Kirkwood 04 VP-Glasgow AC 9.40
Jóna Kolbrún Helgadóttir 03 Biskupstungur
Unnur Kjartansdóttir 03 Biskupstungur
 
F15 Kula 17
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Molly Grundmark 03 IFK Tumba
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Nana Tveen Høgsberg 03 Skive AM
Monika Margrét Pétursdóttir 03 Dimon 7,25
Oddný Benónýsdóttir 03 Dimon 6.52
Eva María Baldursdóttir 03 Selfoss 9.61
Emily Guldvog 03 Lambertseter
Tiril Lappegård 03 Nittedal IL 9.90
Patricia Kellgren 03 IFK Helsingfors 14.87
Josefin Axelsson 03 Öresund FK
Lotta Putkiranta 03 Espoon Tapiot 13.08
Jóna Kolbrún Helgadóttir 03 Biskupstungur
Unnur Kjartansdóttir 03 Biskupstungur
 
F15 Diskus (kval 30.00m) 12
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF ?
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 30.44
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba ?
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF ?
Thelma Karen Siggeirsdóttir 04 Selfoss ?
Tiril Lappegård 03 Nittedal IL 30.00
Hanna Emilie Hjeltnes 04 Ull/Kisa IL 32.00
Patricia Kellgren 03 IFK Helsingfors 52.01
Lotta Putkiranta 03 Espoon Tapiot 41.65
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC 31.07
Unnur Kjartansdóttir 03 Biskupstungur ?
 
F15 Slägga (kval 32.00m) 9
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF ?
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF ?
Alva Enblad 04 Hammarby IF ?
Olivia Riddle 03 Hammarby IF ?
Molly Grundmark 03 IFK Tumba ?
Isabella Wiklund 03 Västerås FK 44.60
Nína Sörensen 04 IR 35.00
Ásrún Aldís Hreinsdóttir 04 Selfoss ?
Tiril Lappegård 03 Nittedal IL 34.70
 
F15 Spjut (kval 31.00m) 13
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF ?
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF ?
Ingrid Lundkvist 03 Brännans FF 38.62
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad 40.06
Emma Svensson 03 KA 2 IF 33,48
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK 34.68
Moa Erenbrand 03 Strands IF ?
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba ?
Molly Grundmark 03 IFK Tumba ?
Emily Guldvog 03 Lambertseter (23.80)
Lotta Putkiranta 03 Espoon Tapiot 42.81
Unnur Kjartansdóttir 03 Biskupstungur ?
 
F14 80m 52
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Lovis Mathisson 04 KA 2 IF 10.75
Saga Plessen 04 KA 2 IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Saga Jarhall 04 Linköpings GIF
Carla Tyskhagen 04 IFK Mora Friidrott
Ida Eriksson 04 IFK Mora Friidrott
Casandra Johnson 04 Strands IF
Ida Frank 04 Strands IF
Agnes Hanell 04 IFK Tumba
Fanny Karlsson 04 Täby IS
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Lia Cederberg 04 Täby IS
Nicole Nyberg 04 Täby IS
Nora Lindahl 04 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Clara Spangenberg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Yasmin Abdullahi 04 Upsala IF
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Tyra Tjulander 04 Västerås FK
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77 10.83
Amalie Quistgaard 04 Skive AM
Áslaug Helgadóttir 04 IR 12.32
Brynja Hrönn Stefánsdóttir 04 IR 11.34
Nína Sörensen 04 IR 12.24
Viktoría Ósk Sverrisdóttir 04 IR 12.20
Yrsa Tryggvadóttir 04 IR 13.00
Friðveig Dögg Sveinsdóttir 04 Selfoss
Hrefna Sif Jonasdottir 04 Selfoss
Thelma Karen Siggeirsdóttir 04 Selfoss
Anna Solheim 04 Bremnes IL
Sofie Skar Magnussen 04 Lambertseter
Anne Tharaldsen Danielsen 04 Norna Salhus
Guro Navelsaker Hjeltnes 04 Norna Salhus 11.28
Hedvig Kallåk 04 Tyrving IL
Hedda Berglund 04 Vestby IL
Desire Covic 04 Öresund FK
Engla Dahlskog 04 Öresund FK
Iza Mellberg 04 Öresund FK
Kassandra Schønberg 04 Eidanger Friidrett
Guðný Vala Björgvinsdóttir 04 Hrunamenn 12.21
Ingibjörg Bára Pálsdóttir 04 Hrunamenn 12.93
Margrét Inga Ágústsdóttir 04 Hrunamenn 12.60
 
F14 300m 31
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Lovis Mathisson 04 KA 2 IF
Saga Plessen 04 KA 2 IF
Saga Jarhall 04 Linköpings GIF
Agnes Hanell 04 IFK Tumba
Fanny Karlsson 04 Täby IS
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Lia Cederberg 04 Täby IS
Nicole Nyberg 04 Täby IS
Nora Lindahl 04 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Clara Spangenberg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Tyra Tjulander 04 Västerås FK
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77 46.51
Amalie Quistgaard 04 Skive AM
Áslaug Helgadóttir 04 IR 49.00
Brynja Hrönn Stefánsdóttir 04 IR 47.50
Nína Sörensen 04 IR 51.82
Viktoría Ósk Sverrisdóttir 04 IR 47.50
Yrsa Tryggvadóttir 04 IR 50.80
Friðveig Dögg Sveinsdóttir 04 Selfoss
Hrefna Sif Jonasdottir 04 Selfoss
Sofie Skar Magnussen 04 Lambertseter
Anne Tharaldsen Danielsen 04 Norna Salhus
Holly Kirkwood 04 VP-Glasgow AC 45.83
Guðný Vala Björgvinsdóttir 04 Hrunamenn
Ingibjörg Bára Pálsdóttir 04 Hrunamenn
 
F14 800m 16
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2.35,50
Alma Svennerud 04 KA 2 IF 2.30.00
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Saga Jarhall 04 Linköpings GIF
Julia Meijer 04 IFK Mora Friidrott 2.21.36
Agnes Hanell 04 IFK Tumba 2.24.88
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 2.39.00
Lia Cederberg 04 Täby IS
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Ida Tveen Høgsberg 04 Skive AM
Hrefna Sif Jonasdottir 04 Selfoss
Mia Vik Gabrielsen 04 Larvik Turn &IF
Marthe Johanne Hjelmeset 04 Nittedal IL 2.23.13
Anna Marie Nordengen Sirevåg 04 SK Vidar 2.24.73
Marie Mostraum 04 Osterøy IL
Holly Kirkwood 04 VP-Glasgow AC 2.29.34
 
F14 Häck 80m 18
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Saga Jarhall 04 Linköpings GIF
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Nora Lindahl 04 Täby IS
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Tyra Tjulander 04 Västerås FK
Amalie Quistgaard 04 Skive AM
Brynja Hrönn Stefánsdóttir 04 IR 13.40
Anna Solheim 04 Bremnes IL
Anne Tharaldsen Danielsen 04 Norna Salhus
Guro Navelsaker Hjeltnes 04 Norna Salhus
Hedvig Kallåk 04 Tyrving IL
Hedda Berglund 04 Vestby IL
Guðný Vala Björgvinsdóttir 04 Hrunamenn 15.11
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC
 
F14 Höjd 24
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 1.39
Alma Svennerud 04 KA 2 IF 1.54
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1.50
Casandra Johnson 04 Strands IF 1.58
Ida Frank 04 Strands IF
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1.48
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 1.45
Emma Häggblom 04 Upsala IF 1,45
Viktoría Ósk Sverrisdóttir 04 IR 1.37
Yrsa Tryggvadóttir 04 IR 1.29
Friðveig Dögg Sveinsdóttir 04 Selfoss 1.25
Anna Solheim 04 Bremnes IL 1.50
Anne Tharaldsen Danielsen 04 Norna Salhus 1.36
Hedvig Kallåk 04 Tyrving IL 1.67
Hedda Berglund 04 Vestby IL 1.50
Desire Covic 04 Öresund FK
Engla Dahlskog 04 Öresund FK
Kassandra Schønberg 04 Eidanger Friidrett 1.52
Guðný Vala Björgvinsdóttir 04 Hrunamenn 1.40
Ingibjörg Bára Pálsdóttir 04 Hrunamenn 1.50
Margrét Inga Ágústsdóttir 04 Hrunamenn 1.30
 
F14 Stav 7
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 2.85
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 2.20
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Elli Johansson 04 KA 2 IF 2.85
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Tyra Tjulander 04 Västerås FK
Kassandra Schønberg 04 Eidanger Friidrett 3.20
 
F14 Längd 42
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 4.78
Elli Johansson 04 KA 2 IF 4.73
Saga Plessen 04 KA 2 IF 4.62
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 4.97
Carla Tyskhagen 04 IFK Mora Friidrott
Ida Eriksson 04 IFK Mora Friidrott
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Casandra Johnson 04 Strands IF 5.02
Ida Frank 04 Strands IF
Nora Rosengren 04 Strands IF
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 5.37
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Nicole Nyberg 04 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 4.97
Clara Spangenberg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF 4,57
Yasmin Abdullahi 04 Upsala IF
Áslaug Helgadóttir 04 IR
Brynja Hrönn Stefánsdóttir 04 IR 4.17
Nína Sörensen 04 IR 4.30
Viktoría Ósk Sverrisdóttir 04 IR 3.99
Yrsa Tryggvadóttir 04 IR 3.64
Ásrún Aldís Hreinsdóttir 04 Selfoss
Friðveig Dögg Sveinsdóttir 04 Selfoss 3.68
Hrefna Sif Jonasdottir 04 Selfoss
Thelma Karen Siggeirsdóttir 04 Selfoss
Anna Solheim 04 Bremnes IL 4.47
Mia Vik Gabrielsen 04 Larvik Turn &IF 4.62
Anne Tharaldsen Danielsen 04 Norna Salhus 4.55
Guro Navelsaker Hjeltnes 04 Norna Salhus 4.89
Hedvig Kallåk 04 Tyrving IL
Engla Dahlskog 04 Öresund FK
Iza Mellberg 04 Öresund FK
Holly Kirkwood 04 VP-Glasgow AC 5.03
Guðný Vala Björgvinsdóttir 04 Hrunamenn 4.37
Ingibjörg Bára Pálsdóttir 04 Hrunamenn
Margrét Inga Ágústsdóttir 04 Hrunamenn 4.13
 
F14 Kula 23
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9.34
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Nora Rosengren 04 Strands IF
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 8.20
Áslaug Helgadóttir 04 IR
Brynja Hrönn Stefánsdóttir 04 IR 8.12
Nína Sörensen 04 IR 8.47
Viktoría Ósk Sverrisdóttir 04 IR 6.39
Yrsa Tryggvadóttir 04 IR
Ásrún Aldís Hreinsdóttir 04 Selfoss
Thelma Karen Siggeirsdóttir 04 Selfoss
Anna Solheim 04 Bremnes IL 8.46
Sofie Skar Magnussen 04 Lambertseter 8,16
Hanna Emilie Hjeltnes 04 Ull/Kisa IL 12.13
Desire Covic 04 Öresund FK
Iza Mellberg 04 Öresund FK
Kassandra Schønberg 04 Eidanger Friidrett 9.17
Ingibjörg Bára Pálsdóttir 04 Hrunamenn
Margrét Inga Ágústsdóttir 04 Hrunamenn 8.28
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC 11.53
 
F14 Spjut (kval 28.00m) 13
Alva Enblad 04 Hammarby IF ?
Frida Krantz 04 Hammarby IF ?
Saga Jarhall 04 Linköpings GIF ?
Ida Eriksson 04 IFK Mora Friidrott (27.45)
Ásrún Aldís Hreinsdóttir 04 Selfoss ?
Hrefna Sif Jonasdottir 04 Selfoss ?
Thelma Karen Siggeirsdóttir 04 Selfoss ?
Sofie Skar Magnussen 04 Lambertseter 29,40
Hanna Emilie Hjeltnes 04 Ull/Kisa IL 29.00
Guðný Vala Björgvinsdóttir 04 Hrunamenn (26.95)
Ingibjörg Bára Pálsdóttir 04 Hrunamenn (22.78)
Margrét Inga Ágústsdóttir 04 Hrunamenn (22.60)
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC 34.74
 
F13 60m 55
Lovisa Rooth 05 Alunda SK
Smilla Eriksson 05 Alunda SK 9.11
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 9.56
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 8.48
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 9.32
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 9.31
Frida Nyström 05 Hammarby IF 9.20
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 8.85
Melina Lidberg 05 Hammarby IF 8.65
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS 8.88
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 8.70
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.46
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 9.64
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 8.61 8.61
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF 9.99
Linnea Lind 05 Södra Vi IF 9.06
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.59
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK 8.73
Filippa Eklund 05 Upsala IF 8.89
Maya Bergström-Weekes 05 Upsala IF 8.36
Meja Wolwan 05 Upsala IF 8.27
Tilda Åstrand 05 Upsala IF 9.54
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF 9.33
Doris Theander 05 Varbergs GIF 8.60
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK 9.04
Sara Sundberg 05 Väsby IK 9,33
Mathilde Mønsted Larsen 05 Frederiksbergs IF 8.97
Vilma Bahne Jessen 05 Frederiksbergs IF
Birgitta Gunnarsdóttir 05 IR
Dóra Fríða Orradóttir 05 IR
Dýrleif Edda Eyþórsdóttir 05 IR
Embla Sól Óttarsdóttir 05 IR
Guðrún Laufey Ólafsdóttir 05 IR
Hanna Thi Nguyen 05 IR
Hildur Magnúsardóttir Eirúnardóttir 05 IR
Jeanne Strepenne 05 IR
Kristín Malmquist 05 IR
Tinna Tynes 05 IR
Ösp Ásgeirsdóttir 05 IR
Sunniva Fjeld 05 Fagernes IL 9.04
Selma Skar Magnussen 05 Lambertseter 9,96
Tara Plows 05 Nittedal IL 9.20
Tiril Bergheim 05 Norna Salhus
Maren Berglund 05 Vestby IL 9.93
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 8.94
Greig Evie 05 VP-Glasgow AC 8.26
Bryndís Einarsdóttir 05 Hrunamenn 10.21
Eyrún Hjálmarsdóttir 05 Hrunamenn 8.98
Rebekka Georgsdóttir 05 Hrunamenn 10.14
Auður Magnea Sigurðardóttir 05 ÞÓR / Thor 10.35
Bríet Anna Heiðarsdóttir 05 ÞÓR / Thor 9.24
 
F13 200m 62
Lovisa Rooth 05 Alunda SK
Smilla Eriksson 05 Alunda SK 31.00
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 30.08
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 28.30
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna 28.41
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 30.98
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 31,77
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 32.02
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 30.15
Ellida Stengård 05 KA 2 IF 30.75
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 29.93
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 28.23
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS 31.27
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 34.35
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 28.78 28.78
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF 33.79
Linnea Lind 05 Södra Vi IF 31.72
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Alvah Lind 05 Tyresö FK 28.90
Norah Lind 05 Tyresö FK 29.10
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK 29.20
Vilda Reinsson 05 Ununge IF
Filippa Eklund 05 Upsala IF 29.73
Maya Bergström-Weekes 05 Upsala IF 28.79
Meja Wolwan 05 Upsala IF 28.11
Tilda Åstrand 05 Upsala IF 33.22
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF 29.89
Doris Theander 05 Varbergs GIF 29.20
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK 32.00
Sara Sundberg 05 Väsby IK 31.66
Mathilde Mønsted Larsen 05 Frederiksbergs IF 32.03
Birgitta Gunnarsdóttir 05 IR
Dóra Fríða Orradóttir 05 IR
Dýrleif Edda Eyþórsdóttir 05 IR
Embla Sól Óttarsdóttir 05 IR
Guðrún Laufey Ólafsdóttir 05 IR
Hanna Thi Nguyen 05 IR
Hildur Magnúsardóttir Eirúnardóttir 05 IR
Jeanne Strepenne 05 IR
Kristín Malmquist 05 IR
Tinna Tynes 05 IR
Sunniva Fjeld 05 Fagernes IL 29.04
Selma Skar Magnussen 05 Lambertseter 33,35
Tara Plows 05 Nittedal IL 32.25
Tiril Bergheim 05 Norna Salhus 31.00
Malin Hoelsveen 05 Raufoss 27.00
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Johanne Anker-Nilssen 05 Nesodden IF
Greig Evie 05 VP-Glasgow AC 26.86
Cara Aase 05 LC Rafzerfeld
Bryndís Einarsdóttir 05 Hrunamenn 34.74
Eyrún Hjálmarsdóttir 05 Hrunamenn
Rebekka Georgsdóttir 05 Hrunamenn
Bríet Anna Heiðarsdóttir 05 ÞÓR / Thor 31.05
 
F13 600m 27
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 1.58.59
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 1.54.23
Frida Nyström 05 Hammarby IF 2.02.00
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 1.45,36
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF 2.11.95
Linnea Lind 05 Södra Vi IF 1.55.99
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Vilda Reinsson 05 Ununge IF 2.14.72
Ida Franzon 05 Upsala IF 2.12.61
Tilda Åstrand 05 Upsala IF 2.13.30
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF 1.57.68
Sara Sundberg 05 Väsby IK 1.52.95
Dóra Fríða Orradóttir 05 IR
Embla Sól Óttarsdóttir 05 IR
Jeanne Strepenne 05 IR
Tara Plows 05 Nittedal IL
Malin Hoelsveen 05 Raufoss 1.38.00
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 1.59.11
Johanne Anker-Nilssen 05 Nesodden IF 2.04.52
Emma Norrman 05 Bohus IF 2.18.00
Eyrún Hjálmarsdóttir 05 Hrunamenn
Rebekka Georgsdóttir 05 Hrunamenn 2.12.35
Gígja Rut Gautadóttir 05 ÞÓR / Thor 2.11.14
 
F13 1500m 13
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Ida Franzon 05 Upsala IF
Sara Sundberg 05 Väsby IK 5.37.76
Malin Hoelsveen 05 Raufoss 5.10.00
Ingrid Ingebrigtsen 06 Sandnes IL
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 5.21.17
Gígja Rut Gautadóttir 05 ÞÓR / Thor 6.01.00
 
F13 Häck 60m 35
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 11.62
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 10.22
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 10.07
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 11.07
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 10.79