Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 273 Printed: 2018-02-22 21:52
Antal individer / Total persons: 100
 
P14 60m 1
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 800m 1
Olle Billgren 04 Hellas FK
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 1
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 Stav 0
 
P14 Tresteg 1
Olle Billgren 04 Hellas FK
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 3
Vidar Mörk 05 Boo IF
Albin Haner 05 Hellas FK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P13 80m 2
Vidar Mörk 05 Boo IF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 2
Albin Haner 05 Hellas FK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P13 Tresteg 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P13 Kula 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P12 60m 2
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 8.69
 
P12 600m 0
 
P12 Höjd 2
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1.52
 
P12 Längd 2
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
 
P12 Kula 1
Philip Strede 06 Sundbybergs IK 5,72
 
P11 60m 3
Ludvig Nilsson 07 Hellas FK
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,17
 
P11 600m 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 2,01.42
 
P11 Höjd 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,32
 
P11 Längd 3
Ludvig Nilsson 07 Hellas FK
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Liam Dovander 07 Turebergs FK 4,11
 
P11 Kula 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 8,09
 
P10 60m 6
Alexander Myrbäck 08 Hellas FK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 400m 5
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 Höjd 5
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 Längd 6
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 3,53
Alexander Myrbäck 08 Hellas FK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 Kula 6
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Alexander Myrbäck 08 Hellas FK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P9 60m 9
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Matthias Lund 09 IFK Lidingö Matthias
Elis Björk 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 10,82
Victor Järås 09 Värmdö IF
 
P9 400m 6
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Olle Zachrisson 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 1.17
Sean Dovander 09 Turebergs FK 1,24.82
 
P9 Höjd 4
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Elis Björk 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 0,95
 
P9 Längd 6
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Olle Zachrisson 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 3.05
Victor Järås 09 Värmdö IF
 
P9 Kula 1
Sean Dovander 09 Turebergs FK 4,00
 
P8 60m 12
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 10.36
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Martin Norlin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Sixten Gullqvist 10 Hellas FK
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Svante Munkner 10 Huddinge AIS
Love Lindberg 10 Turebergs FK 10:76
 
P8 Längd 13
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 3.11
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Jesper Myrbäck 10 Hellas FK
Martin Norlin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Sixten Gullqvist 10 Hellas FK
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Svante Munkner 10 Huddinge AIS
Love Lindberg 10 Turebergs FK 2,78
 
P7 60m 0
 
F14 60m 2
Ida Östling 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
 
F14 800m 0
 
F14 Häck 60m 1
Nellie Mella 04 Hellas FK
 
F14 Höjd 2
Nellie Mella 04 Hellas FK
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1.50
 
F14 Stav 0
 
F14 Tresteg 1
Ida Östling 04 Hellas FK
 
F14 Kula 2
Ida Östling 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
 
F13 60m 6
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK
Filippa Östling 05 Hellas FK
Lovisa Larsson 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 800m 3
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Häck 60m 2
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 Höjd 3
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 Stav 1
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Längd 5
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK
Filippa Östling 05 Hellas FK
Lovisa Larsson 05 Hellas FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 Tresteg 2
Filippa Östling 05 Hellas FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Kula 3
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
 
F12 60m 1
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
 
F12 600m 1
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.2
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 1
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
 
F12 Kula 0
 
F11 60m 6
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8:95
Alva Mella 07 Hellas FK
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9,25
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.68
Ella Johansson 07 Trosa Vagnhärad SK
 
F11 600m 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 2:03
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 2,04,50
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.51.46
 
F11 Höjd 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1,32
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 1,18
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1,29
 
F11 Längd 6
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,40
Alva Mella 07 Hellas FK
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4,32
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.43
Ella Johansson 07 Trosa Vagnhärad SK
 
F11 Kula 5
Amilia Jergmar 07 Boo IF 7,6
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7,26
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 6.46
 
F10 60m 10
Ida Olsson 08 Hellas FK
Juni Schröderheim 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 9,34
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Stina Haner 08 Hellas FK
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 77.76
Tove Bergquist 08 Trosa Vagnhärad SK
 
F10 400m 4
Stina Haner 08 Hellas FK
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
 
F10 Höjd 4
My Lindberg 08 Hellas FK 1,20
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
 
F10 Längd 8
Ida Olsson 08 Hellas FK
Juni Schröderheim 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 3,68
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Stina Haner 08 Hellas FK
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 2.40
Tove Bergquist 08 Trosa Vagnhärad SK
 
F10 Kula 3
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
 
F9 60m 9
Malva Lönn 09 Boo IF 9,68
Stella Klein 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Bianca Dahl 09 Hellas FK
Greta Trulsson 09 Hellas FK
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK 9.63
 
F9 400m 10
Malva Lönn 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Bianca Dahl 09 Hellas FK
Rebecka Lindblad 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK 87.00
 
F9 Höjd 7
Malva Lönn 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Molly Envall 09 Turebergs FK -
 
F9 Längd 10
Malva Lönn 09 Boo IF 3,48
Stella Klein 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Bianca Dahl 09 Hellas FK
Rebecka Lindblad 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK 3.42
 
F9 Kula 6
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
 
F8 60m 16
Alba Jergmar 10 Boo IF 10:46
Alina Kulbay/Varjonen 10 Hellas FK
Alma Lugnfors 10 Hellas FK
Anna Trulsson 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ellinor Östberg 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Fanni Sandqvist 10 Hellas FK
Isobel Dahlgren 10 Hellas FK
Kajsa Kubu 10 Hellas FK
Naomi Carlson 10 Hellas FK
Stella Andersson Mackay 10 Hellas FK
Ella Lundin 10 Huddinge AIS 12,45
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Astrid Dettel 10 IFK Lidingö
Josephine Skruvfors 10 IFK Lidingö
 
F8 Längd 17
Alba Jergmar 10 Boo IF 2,81
Lilja Mörk 10 Boo IF
Alina Kulbay/Varjonen 10 Hellas FK
Alma Lugnfors 10 Hellas FK
Anna Trulsson 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ellinor Östberg 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Fanni Sandqvist 10 Hellas FK
Isobel Dahlgren 10 Hellas FK
Kajsa Kubu 10 Hellas FK
Naomi Carlson 10 Hellas FK
Stella Andersson Mackay 10 Hellas FK
Ella Lundin 10 Huddinge AIS 2,49
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Astrid Dettel 10 IFK Lidingö
Josephine Skruvfors 10 IFK Lidingö
 
F7 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248