Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 12-17 år, Stockholm
Antal starter / Total entries: 1982 Printed: 2018-04-23 13:12
Antal individer / Total persons: 650
 
P17 60m 31
William Larsson 02 Gefle IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 7,67
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Gabriel Larsson Stewart 01 Hammarby IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Maximiliano Díaz Araya 01 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Noah Ander 01 Hammarby IF
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Love Ljungqvist 02 Hellas FK
Kamyar Shakiba 01 Hässelby SK
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Oliver Gao 02 Hässelby SK
David Århammar 02 IF Linnéa
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK 7,32
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Anton Runemar 02 Täby IS
Elias Lindahl 01 Täby IS
Fred Österblom 02 Täby IS 7,47
Ludvig All 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS 7.56
Zion Eriksson 02 Täby IS
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 7,28
Josh Routh 02 Tullinge FF
 
P17 400m 18
Erik Friberg 02 Hammarby IF
Filip Söderberg 01 Hammarby IF 57.44
Mårten Dejfors 02 Hammarby IF 1:07
Karl Källman 02 Hässelby SK
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Viktor Möller 02 Hässelby SK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK 53,22
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK 56,17
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK 53,38
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS 53.99
Axel Wålinder 02 Täby IS
Elias Lindahl 01 Täby IS
Fred Österblom 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
 
P17 1500m 11
Oskar Arvidsson 02 Fredrikshofs FI
Samuel Nyström-Ohlin 01 Fredrikshofs FI
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Karl Källman 02 Hässelby SK
Samuel Bergman 02 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Viktor Möller 02 Hässelby SK
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 4.26,98
Victor Gruber 02 Turebergs FK
Albin Carlerud 02 Täby IS
Axel Wålinder 02 Täby IS
 
P17 Häck 60m 5
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK 8,70
Fred Österblom 02 Täby IS 8,91
Ludvig All 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
 
P17 Höjd 5
William Larsson 02 Gefle IF
Adam Fogelberg 01 Hammarby IF
Erik Friberg 02 Hammarby IF 1.52
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P17 Stav 6
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Noah Ander 01 Hammarby IF 3,93
Tobias Solberg 01 Hässelby SK 4.23
Arvid Askensjö 01 IFK Lidingö 364
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P17 Längd 14
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 6,09
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Oliver Gao 02 Hässelby SK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Ludvig All 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Josh Routh 02 Tullinge FF
 
P17 Tresteg 5
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
David Århammar 02 IF Linnéa
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Ludvig All 02 Täby IS
 
P17 Kula 8
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS 11.20
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS 14.65
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Niklas Sjöblom 02 Rånäs 4H
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Gabriel Jergander 01 Ösmo Nynäs FK 10.79
 
P17 Vikt 3
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
 
P15 60m 22
Edvin Livak 03 Bromma IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Lowe Appelblad 03 IFK Lidingö
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 7.58
Christopher Lundberg 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 7,70
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK 7,41
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 7,54
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,28
Andreas Nilsson 03 Täby IS
George Maric 03 Täby IS
Daniel Canda 03 AIK Friidrott
Oliver Näckros 03 AIK Friidrott
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
Joakim Pettersson 03 Kungsängens FK
 
P15 200m 26
Jacob Olsson 03 Boo IF
Lukas Holm 03 Gefle IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Lowe Appelblad 03 IFK Lidingö
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 25.29
Victor Björk 03 IFK Lidingö 25.02
Christopher Lundberg 03 Turebergs FK
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK 25.25
Isak Franzén 03 Turebergs FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 23,97
Viktor Wall 03 Tyresö FK 22,87
Andreas Nilsson 03 Täby IS
George Maric 03 Täby IS
Daniel Canda 03 AIK Friidrott
Oliver Näckros 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott 25.49
Joakim Pettersson 03 Kungsängens FK
 
P15 1000m 11
Adrian Jergmar 03 Boo IF 3:07:89
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö 3.07.71
Victor Björk 03 IFK Lidingö 2:46.32
Lowe Gylling 03 Täby IS 3,01,8
Markus Pihl 03 Täby IS
Gordon Eriksson Linder 03 AIK Friidrott
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott 2:48.76
 
P15 Häck 60m 9
Lukas Holm 03 Gefle IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK 8,72
David Thid 03 Tyresö FK
Daniel Canda 03 AIK Friidrott
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
 
P15 Höjd 12
Lukas Holm 03 Gefle IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK 1.66
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,78
Lowe Gylling 03 Täby IS 1.64
Markus Pihl 03 Täby IS
Daniel Canda 03 AIK Friidrott
Joakim Pettersson 03 Kungsängens FK
 
P15 Stav 5
Erik Torgersson 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
 
P15 Längd 19
Edvin Livak 03 Bromma IF
Lukas Holm 03 Gefle IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Lowe Appelblad 03 IFK Lidingö
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 5.65
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 6,04
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
Andreas Nilsson 03 Täby IS
George Maric 03 Täby IS
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
 
P15 Tresteg 6
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK 12.31
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 11,55
Daniel Canda 03 AIK Friidrott
 
P15 Kula 8
Elias Lind 03 Hässelby SK
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 10.93
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK 12,93
Viktor Wall 03 Tyresö FK 14,09
Daniel Canda 03 AIK Friidrott
Oliver Näckros 03 AIK Friidrott
 
P15 Vikt 4
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 14,51
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 15.35
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
 
P14 60m 35
Adrian Diskay 04 Boo IF
David Steinberg 04 Bromma IF 7.96
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 8,68
Nils Gähler 04 Bromma IF 8,68
Simon Nordh 04 Bromma IF
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 8,00
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 8,26
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Filip Engström 04 Hammarby IF 8,43
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 7.98
Winston Marklund 04 Hammarby IF 9.03
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 8,63
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 8,75
Ernan Debrah 04 Hanvikens SK 9,08
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 7,84
David Höglund 04 Huddinge AIS 8,43
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 9,05
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 9,07
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS 9,96
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 8,69
Elon Yesilova 04 Hässelby SK 8,27
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 7.94
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Elias Engström 04 Turebergs FK 8,09
Hugo Winther 04 Turebergs FK 7,92
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK 9.11
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 8.81
Max Sundgren 04 Täby IS 8,75
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott 8.58
Daniel Ström 04 Kungsängens FK
 
P14 200m 28
David Steinberg 04 Bromma IF 26.48
Nils Gähler 04 Bromma IF
Simon Nordh 04 Bromma IF
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 26,67
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 26,42
Filip Engström 04 Hammarby IF 27,23
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 26.26
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 28,31
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 32,92
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 25,96
Olle Billgren 04 Hellas FK
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS 34,92
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 27,76
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 27.14
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
Markus Stensiö 04 Mälarhöjdens IK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Elias Engström 04 Turebergs FK 26,50
Hugo Winther 04 Turebergs FK 26,09
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 28.59
Max Sundgren 04 Täby IS 28,17
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott 27.41
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 1000m 11
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 2.58,01
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.56,22
William Eckerberg 04 Fredrikshofs FI
Filip Engström 04 Hammarby IF 3,09,00
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF 3:08.31
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3.11,42
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 3:10:20
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 2.56,23
 
P14 Häck 60m 14
David Steinberg 04 Bromma IF 9.63
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 9,18
David Höglund 04 Huddinge AIS 10,90
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 11,28
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 11,59
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 10,67
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK 9,29
Max Sundgren 04 Täby IS 10,64
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Höjd 21
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 1,46
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF 1.40
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 1,36
Ernan Debrah 04 Hanvikens SK 1,31
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 1,74
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS 1,43
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 1,36
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,55
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK 1.20
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS 1,52
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
Daniel Ström 04 Kungsängens FK
 
P14 Stav 6
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF 2.61
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 2,04
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 2,72
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS
 
P14 Längd 26
David Steinberg 04 Bromma IF 5.21
Nils Gähler 04 Bromma IF 4,36
Simon Nordh 04 Bromma IF
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Filip Engström 04 Hammarby IF
Sydney Matovu 04 Hammarby IF
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 3,01
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 5,82
Olle Billgren 04 Hellas FK 4,65
David Höglund 04 Huddinge AIS 4,61
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 4,21
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 4,53
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS 3,54
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 4,82
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 5,40
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 5.15
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
Markus Stensiö 04 Mälarhöjdens IK 4.0
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Tresteg 12
David Steinberg 04 Bromma IF 10.51
Simon Nordh 04 Bromma IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 12,20
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 8,11
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 8,79
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 9,59
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
 
P14 Kula 16
Adrian Diskay 04 Boo IF
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Nils Gähler 04 Bromma IF 7,60
Simon Nordh 04 Bromma IF
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF 6,52
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 8.95
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 8,21
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 5,64
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 12,94
David Höglund 04 Huddinge AIS 9,37
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 10,27
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 12,02
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
 
P14 Vikt 1
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 12,51
 
P13 60m 38
Vidar Mörk 05 Boo IF
David Carlson 05 Bromma IF 8.31
Filip Ekström 05 Bromma IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF 9,24
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 8.59
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Einar Melchert 05 Huddinge AIS 8.35
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS 8.78
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS 9.22
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS 8.53
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 8.84
Erik Taxell 05 Hässelby SK 9.00
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 8.32
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK 9.06
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Axel Dahlstedt 05 IFK Lidingö
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö 8.95
Edvin Unger 05 IF Linnéa 8,15
Elias Bouloussaa 05 IF Linnéa
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Axel Lekander 05 Turebergs FK 9,01
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS 8.18
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF 9,38
Mattias Leek 05 Kungsängens FK 9,17
Filip Furtenbach 05 Tullinge FF
 
P13 200m 37
Vidar Mörk 05 Boo IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
David Carlson 05 Bromma IF 27.50
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 28,03
Victor Törnström 05 Danderyds SK 27,33
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 30.88
Erik Taxell 05 Hässelby SK 28.56
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 28.31
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK 29.34
Theodor Behring 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 29,75
August Calles 05 IFK Lidingö
Axel Dahlstedt 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 28,70
Edvin Unger 05 IF Linnéa 26,77
Elias Bouloussaa 05 IF Linnéa
Adrian Holma 05 Täby IS
Erik Norlén 05 Täby IS 28,50
Fabian Mix 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 800m 12
Vidar Mörk 05 Boo IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2.27,85
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2.28,71
Martin Hedin 05 Huddinge AIS 2.50.60
Samuel Berhane 05 Hässelby SK
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 2.38,00
Jakob Århammar 05 IF Linnéa
Erik Norlén 05 Täby IS 2.27,18
Fabian Mix 05 Täby IS 2:36.40
Melvin Sundman 05 Tullinge FF
 
P13 Häck 60m 19
David Carlson 05 Bromma IF 9.77
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 10,44
Victor Törnström 05 Danderyds SK 10,14
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 11.67
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 13.11
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 11.15
Erik Taxell 05 Hässelby SK 10.41
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Elias Bouloussaa 05 IF Linnéa
Albin Edgert 05 Täby IS 10.44
Joel Enander 05 Täby IS 9.61
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 11.62
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF
 
P13 Höjd 27
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Hampus Forster 05 Hammarby IF 1,32
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 1.35
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 1.36
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 1,32
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK 1.35
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IF Linnéa 157
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Axel Lekander 05 Turebergs FK 1,39
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF
 
P13 Stav 28
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2,10
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2,02
Hampus Forster 05 Hammarby IF 1,54
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF 1.90
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 2,26
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Axel Dahlstedt 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 1,55
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Erik Norlén 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Längd 44
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
David Carlson 05 Bromma IF 4.72
Filip Ekström 05 Bromma IF
Simon Johansson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 4,88
Victor Törnström 05 Danderyds SK 4,93
Hampus Forster 05 Hammarby IF 4,12
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 4.54
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 4.09
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 4,35
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Theodor Behring 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 4,37
Elias Bouloussaa 05 IF Linnéa
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Felix Stenfors 05 Mälarhöjdens IK
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Isak Storm 05 Mälarhöjdens IK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 4,23
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF 3,91
Mattias Leek 05 Kungsängens FK
Filip Furtenbach 05 Tullinge FF
 
P13 Tresteg 20
David Carlson 05 Bromma IF 10.10
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 10,04
Victor Törnström 05 Danderyds SK 10,05
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 8.08
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Jakob Århammar 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Axel Lekander 05 Turebergs FK 7,77
Adrian Holma 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
 
P13 Kula 25
David Carlson 05 Bromma IF 8.84
Filip Ekström 05 Bromma IF
Simon Johansson 05 Bromma IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF 7.60
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 8.71
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 6.33
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK 9.01
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Axel Dahlstedt 05 IFK Lidingö
Felix Stenfors 05 Mälarhöjdens IK
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Isak Storm 05 Mälarhöjdens IK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS 11,33
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF 6,66
 
P12 60m 30
Björn Skogman 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF 8,73
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,29
Hugo Sundström 06 Hammarby IF 10.30
William Freifelt 06 Hammarby IF 8,68
William Loqvist 06 Hammarby IF 8,59
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 9,12
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Filip Winström 06 Hässelby SK
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 9,05
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 8,99
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Isak Westergren Olofsson 06 Turebergs FK 9,26
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10.13
John Bäck 06 Turebergs FK 9,01
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,58
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Alrik Johrén 06 AIK Friidrott
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Saviola Mbugua Waithaira 06 AIK Friidrott
 
P12 200m 37
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Björn Skogman 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 28,81
William Freifelt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Filip Winström 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 30
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Fred Mörch 06 Spårvägens FK
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 28,73
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 31,27
Edvin Sidwall 06 Täby IS 29,04
Elias Dahlström 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Melvin Stenvall 06 AIK Friidrott 32.40
Saviola Mbugua Waithaira 06 AIK Friidrott
 
P12 600m 17
Björn Skogman 06 Bromma IF
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1.52,97
Filip Winström 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 1,50
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 1,43,41
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 1,46
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2:06.34
John Bäck 06 Turebergs FK 1.47,52
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 1.53,17
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.44
Alrik Johrén 06 AIK Friidrott
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Saviola Mbugua Waithaira 06 AIK Friidrott
 
P12 Häck 60m 21
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Björn Skogman 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF 11,22
Elias Kapell 06 Hammarby IF 10,40
Filip Herre 06 Hammarby IF 10.82
William Loqvist 06 Hammarby IF
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Filip Winström 06 Hässelby SK
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 10,52
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P12 Höjd 20
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Hugo Sundström 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 130
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Isak Westergren Olofsson 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,50
Edvin Sidwall 06 Täby IS 1,38
Oskar Sterner 06 Täby IS
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
Alrik Johrén 06 AIK Friidrott
 
P12 Längd 40
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Björn Skogman 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 4,90
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Hugo Sundström 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 4,37
William Loqvist 06 Hammarby IF
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Filip Winström 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Tim Laurell 06 Hässelby SK 4.01
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Fred Mörch 06 Spårvägens FK
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Isak Westergren Olofsson 06 Turebergs FK 4,01
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 4,71
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4.92
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Edvin Sidwall 06 Täby IS 4,71
Elias Dahlström 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
Alrik Johrén 06 AIK Friidrott
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Melvin Stenvall 06 AIK Friidrott
 
P12 Tresteg 18
Filip Olsson 06 Bromma IF 9,63
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,85
William Freifelt 06 Hammarby IF 8,68
William Loqvist 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 10,16
Edvin Sidwall 06 Täby IS 9,65
Elias Dahlström 06 Täby IS
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF
 
P12 Kula 19
Björn Skogman 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,02
William Freifelt 06 Hammarby IF 6,77
William Loqvist 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Jakob Olson 06 Spårvägens FK
Isak Westergren Olofsson 06 Turebergs FK 6,44
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 6.57
Elias Dahlström 06 Täby IS 9.21
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
 
F17 60m 24
Hanna Askling 02 Bromma IF
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF 8:62
Molly Freeman 02 Hammarby IF 8,23
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Åsa Trosell 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Draina Kintu 02 Hellas FK 8,15
Lovisa Arlestrand 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 8.15
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Shila Fathli 01 Hässelby SK 8.10
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 8,07
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK 8.74
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
Ella Enander 02 Täby IS
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS 8.18
Nova Hekkelstrand 02 Täby IS 8,56
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
F17 400m 15
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Elin Ekengren 02 Eskilstuna FI 61,24
Emilia Rydensjö 02 Eskilstuna FI 60,40
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 62.42
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Clara Billing 02 Turebergs FK 62,21
Emilia Larson 01 Täby IS
Tyra Morell 02 Upsala IF 62,28
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
F17 1500m 11
Ida Blom 02 Hässelby SK
Alma Holmberg 02 IFK Lidingö
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Andrea Müllner 01 Spårvägens FK
Asil Mahmoud Nachite 02 Upsala IF
Johanna Molin 02 Upsala IF
Klara Ygeby 02 Upsala IF
Nora Axelsson 02 Upsala IF
Tyra Morell 02 Upsala IF
Rakel Rune 01 AIK Friidrott
Astou Sene 02 Tullinge FF 4.26
 
F17 Häck 60m 6
Shila Fathli 01 Hässelby SK 9.08
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 9,43
Clara Billing 02 Turebergs FK 9,65
Ella Enander 02 Täby IS
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS
 
F17 Höjd 5
Emma Bodin 02 Gefle IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö
Elin Träff 01 Åkersberga SK
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott
 
F17 Stav 3
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Lova Thunholm 02 Spårvägens FK
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,94
 
F17 Längd 22
Hanna Askling 02 Bromma IF
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Lisa Brundin 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Åsa Trosell 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 5,34
Draina Kintu 02 Hellas FK 4,94
Elisabeth Getahun 01 Hellas FK
Lovisa Arlestrand 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Ella Enander 02 Täby IS
Nova Hekkelstrand 02 Täby IS 4,78
Elin Träff 01 Åkersberga SK
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott
 
F17 Tresteg 5
Bilge Kaya 02 Hellas FK 11,25
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Lisa Ekenberg 01 Spårvägens FK
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
F17 Kula 8
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Sofia Boman 02 Hässelby SK 10,42
Emma Olsson 01 Tyresö FK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 11,39
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
Ella Enander 02 Täby IS
Wilma Wilkman 02 Ösmo Nynäs FK
 
F17 Vikt 5
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Sofia Boman 02 Hässelby SK 14,75
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 14,6
Hannah Luxemburg 02 Täby IS
Isabella Andersson 01 Vallentuna FK
 
F15 60m 26
Clara Björnum 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 8,19
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF 8,38
Cassandra Harrvik 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF 8,73
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Paulina Miletic 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,98
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Amanda Johansson 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 8,43
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK 8,74
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK 8,87
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 8,53
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Alice Lundborg 03 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 8,39
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 7,89
Kristina Dahlström 03 Täby IS 8,40
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF 8.72
 
F15 200m 21
Clara Björnum 03 Bromma IF
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 27,65
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Alice Lind 03 Hanvikens SK 30,60
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 28,81
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 30.76
Fanny Wijkström 03 IFK Lidingö
Nanna Hart 03 IFK Lidingö
Tilda Kjerfve 03 IFK Lidingö 30,96
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK
Moa Nyström 03 Turebergs FK 27,74
Safiatou Njie 03 Turebergs FK
Alma Flygt 03 Täby IS 27.87
Kristina Dahlström 03 Täby IS 28,33
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF 28.15
 
F15 1000m 16
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 3,06,42
Frida Hafström 03 Fredrikshofs FI 03:08,30
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 3.23,81
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Elise Hejdenberg 03 Huddinge AIS
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Liv Berglöf 03 IFK Lidingö 3.19.52
Thyra Arnhult 03 IFK Lidingö
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö 3,09
Kajsa Manzi 03 Täby IS 3,27
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Maja Björnsson 03 Upsala IF 3:06,82
Sofia Amini 03 Upsala IF 3:15,64
 
F15 Häck 60m 11
Saga Odda 03 Boo IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 9,97
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9,29
Laura Fodor 03 Hässelby SK 9.79
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 9,52
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 9,42
Moa Nyström 03 Turebergs FK 9,8
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 8,89
Alma Flygt 03 Täby IS 9.61
Kristina Dahlström 03 Täby IS
 
F15 Höjd 16
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 1,51
Linn Harryson 03 Hammarby IF 1,53
Alice Lind 03 Hanvikens SK 1,34
Amanda Johansson 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 1,48
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 1,57
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 1,52
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 1.41
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1,60
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF 1.45
 
F15 Stav 11
Clara Björnum 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK 2,30
Filippa Almkvist 03 IFK Lidingö
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2.74
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK 2.74
 
F15 Längd 26
Clara Björnum 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 4,95
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 4,08
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Alma Forsander 03 Huddinge AIS
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Juliana Andersson 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 4,95
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 5,27
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 4,97
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 4,37
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Safiatou Njie 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5,38
Alma Flygt 03 Täby IS 4.91
Kristina Dahlström 03 Täby IS
 
F15 Tresteg 15
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 9,95
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 11,01
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK 9,43
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 11,68
Kajsa Manzi 03 Täby IS
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
 
F15 Kula 13
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 10,25
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 8,28
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK 8,69
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Molly Grundmark 03 IFK Tumba
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Maja Friberg 03 Ösmo Nynäs FK
 
F15 Vikt 12
Linn Harryson 03 Hammarby IF 11,05
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 9,29
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 7,79
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK 10,76
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Molly Grundmark 03 IFK Tumba
Molly Skugge 03 Turebergs FK 11.78
Vilma Damberg 03 Turebergs FK 12.65
Alma Flygt 03 Täby IS
 
F14 60m 39
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Sydney Tunér 04 Boo IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF 8.19
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 8,78
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 9,09
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,42
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 9,07
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,33
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 8,60
Ida Östling 04 Hellas FK
Mette Brands 04 Hellas FK
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 9,71
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 8,69
Minna Silvell 04 Huddinge AIS 8.69
Julia Jäderberg 04 Hässelby SK
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Felicia Majby 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Hilma Lundberg 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa 8,38
Anna Hansson 04 Spårvägens FK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK 8.72
Elin Snis 04 Turebergs FK 8,63
Engla Wik 04 Turebergs FK 8,70
Karin Andersson Berger 04 Turebergs FK 8,94
Nadine Kight 04 Turebergs FK 9,21
Fanny Karlsson 04 Täby IS 8,36
Nora Lindahl 04 Täby IS 8.17
Sara Winberg 04 Täby IS 8,22
Sophie Okejeme 04 Täby IS 8.18
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8,23
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F14 200m 35
Filippa Aronsson 04 Boo IF -
Sydney Tunér 04 Boo IF
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF 27,57
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Filippa Rydensjö 04 Eskilstuna FI 28,66
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 28,59
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 29,13
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 30,36
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 28,50
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 28,23
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 28,05
Minna Silvell 04 Huddinge AIS 28.76
Emma Säll 04 Hässelby SK
Julia Jäderberg 04 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa 28,42
Ida Reutersten 04 Mälarhöjdens IK
Ylva Sjöberg 04 Mälarhöjdens IK
Anna Hansson 04 Spårvägens FK
Agnes Hanell 04 IFK Tumba 28.18
Engla Wik 04 Turebergs FK 28,81
Karin Andersson Berger 04 Turebergs FK 30,07
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 27,84
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 28.82
Lia Cederberg 04 Täby IS
Nicole Nyberg 04 Täby IS 26,89
Nora Lindahl 04 Täby IS 26.88
Sara Winberg 04 Täby IS
Sophie Okejeme 04 Täby IS 26.89
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 27,66
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F14 1000m 14
Louise Eliasson 04 Bromma IF 3.10,83
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 3.13,23
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 3,32,52
Minna Silvell 04 Huddinge AIS 3.27
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 3.27,47
Agnes Hanell 04 IFK Tumba 3.16
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Lia Cederberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK 3.21,58
Ida Österberg 04 Värmdö IF 3.14
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 3:18,56
Tilda Månsson 04 Väsby IK 3.36
 
F14 Häck 60m 16
Louise Eliasson 04 Bromma IF 10,25
Filippa Rydensjö 04 Eskilstuna FI 9.69
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 9,74
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,34
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 10,15
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 11,10
Maja Björk 04 Huddinge AIS 10,06
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Felicia Majby 04 IFK Lidingö
Agnes Hanell 04 IFK Tumba 10.05
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Nicole Nyberg 04 Täby IS 9,10
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS 9,18
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
 
F14 Höjd 16
Filippa Aronsson 04 Boo IF 1,47
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 1,39
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 1,38
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 1,47
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 1,44
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 1,38
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 1,34
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 1,25
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 1,38
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 1,44
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,50
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS 155
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
 
F14 Stav 7
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 2,62
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 2,17
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Sara Winberg 04 Täby IS 2,70
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,02
 
F14 Längd 32
Filippa Aronsson 04 Boo IF -
Vera Lindblad 04 Bromma IF 4,55
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Filippa Rydensjö 04 Eskilstuna FI 4.97
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 4,56
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4,30
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 3,87
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 4,56
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 4,16
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 4,22
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 4,26
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 3,79
Maja Björk 04 Huddinge AIS 4,62
Minna Silvell 04 Huddinge AIS 4.64
Saga Svennersjö 04 Huddinge AIS 2,75
Dlin Mahmood 04 Hässelby SK
Emma Säll 04 Hässelby SK
Lara Yosef 04 Hässelby SK
Natahlia Yacoub 04 Hässelby SK
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Felicia Majby 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa 4,93
Ida Reutersten 04 Mälarhöjdens IK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK 4.82
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 5,18
Sara Winberg 04 Täby IS
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
 
F14 Tresteg 20
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Ida Östling 04 Hellas FK
Mette Brands 04 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS 9,37
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Sofia Köllerström 04 Spårvägens FK
Elin Snis 04 Turebergs FK 8,77
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 10,90
Nicole Nyberg 04 Täby IS 11,01
Sara Winberg 04 Täby IS
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF
 
F14 Kula 21
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Sydney Tunér 04 Boo IF
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 9,06
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,51
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 6,78
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 7,24
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 8,56
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 7,02
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS 6,88
Saga Svennersjö 04 Huddinge AIS 5,99
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Dlin Mahmood 04 Hässelby SK
Lara Yosef 04 Hässelby SK
Elin Snis 04 Turebergs FK 7.30
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK 11,02
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF 8,50
 
F14 Vikt 9
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 11,44
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 6,33
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Saga Svennersjö 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK 10,71
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
 
F13 60m 55
Elin Olofsson Bogren 05 Bromma IF 9.14
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 9,02
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 8,85
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK 9.59
Lovisa Larsson 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 8.24
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS 9.17
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS 9.24
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS 9.42
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS 9.50
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 8.56
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS 8.36
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK 9,12
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 8,94
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 8,73
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 8,91
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9,45
Elinor Brinnen 05 IFK Lidingö
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.50
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,93
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 8.67
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 8.76
Alma Wahlqvist 05 Mälarhöjdens IK
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 9.45
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK 9,56
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK 9.71
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 8,81
Besiana Dalip 05 Turebergs FK 9:30
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.53
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9:46
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF 9,52
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 9,01
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 8,98
 
F13 200m 54
Elin Olofsson Bogren 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 30,45
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 31.80
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 36.03
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK 35.54
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 30,75
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK 32.74
Tilda Broberg 05 Hanvikens SK 31,68
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 31,85
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS 32.76
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS 31.90
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS 32.58
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 30.19
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 30.45
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS 29.29
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK 31,36
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 29,09
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 29,89
Linn Hessing 05 Hässelby SK 32.68
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK 30,03
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 29,75
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 28.23
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 30,75
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 31.14
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK 29.63
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Sara Sundberg 05 Väsby IK 31,66
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 30,39
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK
 
F13 800m 24
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 2:55:50
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Liv Björkman 05 Hässelby SK
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2,40,48
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 2.39,67
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 2.33.63
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 2:50.41
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Cajsa Wild 05 Vallentuna FK
Sara Sundberg 05 Väsby IK 2.46.44
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 2,51,27
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 2.37,05
 
F13 Häck 60m 39
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 10,07
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 10,85
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 12.57
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 12,13
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 11,96
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 11.34
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS 12.56
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS 11.21
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 10.50
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 11.26
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS 10.74
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK 11,20
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 10,96
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 10,88
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 9.75
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 11.12
Alice Hörman 05 Mälarhöjdens IK
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK 12:92
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 9,92
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Sara Sundberg 05 Väsby IK 11,51
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 10.33
 
F13 Höjd 38
Elin Olofsson Bogren 05 Bromma IF 1.45
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 1,40
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 1,44
Julia Wheeler 05 Hammarby IF 122
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 1.14
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 1,29
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 1,24
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 1,40
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1,34
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 1,31
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 1.50
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 1,45
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK
Elsa Josephson 05 Spårvägens FK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 1,54
Norah Lind 05 Tyresö FK 1,50
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1,32
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Cajsa Wild 05 Vallentuna FK
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F13 Stav 20
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 2,14
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 2,04
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Ida Slättegård 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 2.51
Alvah Lind 05 Tyresö FK 3,00
Norah Lind 05 Tyresö FK 2,72
Chloe Gillard 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F13 Längd 62
Elin Olofsson Bogren 05 Bromma IF 3.72
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 4,32
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 4,49
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 4,00
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 3.37
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK 3.64
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 4,22
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK 3.60
Tilda Broberg 05 Hanvikens SK 3,99
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 3,71
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 4,35
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 4,40
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4,18
Elinor Brinnen 05 IFK Lidingö
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 4.54
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 4,40
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 4.58
Alice Hörman 05 Mälarhöjdens IK
Alma Wahlqvist 05 Mälarhöjdens IK
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 4.04
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK 3,96
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Elsa Josephson 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK 3:90
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK 3.94
Alvah Lind 05 Tyresö FK 4,89
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 4,66
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 3,81
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Sara Sundberg 05 Väsby IK 4,13
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 4,21
 
F13 Tresteg 28
Elin Olofsson Bogren 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 9,01
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Filippa Östling 05 Hellas FK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 9,50
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 9,08
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 10,07
Norah Lind 05 Tyresö FK 10,15
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
 
F13 Kula 46
Elin Olofsson Bogren 05 Bromma IF 7.33
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,94
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,39
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 5.44
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK 6.48
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 7,58
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK 5.61
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 8,70
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8,04
Elinor Brinnen 05 IFK Lidingö
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,13
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 9.28
Alice Hörman 05 Mälarhöjdens IK
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 6.96
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 9,56
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK 9.05
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 10,50
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 12,08
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 8,30
 
F12 60m 46
Alva Levin 06 Bromma IF 9.04
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF 10,80
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 9,21
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 8,90
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF 9,18
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK 10,94
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 9,83
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 10.06
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 9.78
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.26
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö 9.20
Isabelle Ahnme 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,90
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Molly Elfving 06 Mälarhöjdens IK 10,04
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 9,09
Alva Back 06 Turebergs FK 9,18
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,47
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,36
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,97
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8.99
Klara Grundin 06 Turebergs FK
Rut Grufman 06 Täby IS 9,06
Tilde Karlsson 06 Täby IS 8,70
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
 
F12 200m 38
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Anna Lindgren 06 Hässelby SK 33,79
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 31.36
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.80
Linn Nylander 06 Hässelby SK
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Isabelle Ahnme 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 30,53
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 27,76
Ella Fallope 06 Turebergs FK 30,09
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 32,30
Rut Grufman 06 Täby IS
Ebba Wåhlin 06 AIK Friidrott
 
F12 600m 23
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 1,55
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 1,48.84
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK 2,33,80
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.80
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 1,58
Liv Hanell 06 IFK Tumba 1.54
Alva Back 06 Turebergs FK 1.56,92
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1.54,00
Klara Grundin 06 Turebergs FK
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F12 Häck 60m 31
Ella Hansson 06 Bromma IF
Emma Thorén 06 Bromma IF 10.96
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 11,78
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Sofia Mathiassen 06 Hellas FK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 11.78
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Alva Back 06 Turebergs FK 10,38
Annie Grindange 06 Turebergs FK 11,58
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 10,55
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10,42
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Rosa Kullin 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 10,65
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F12 Höjd 37
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF 1,07
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 1,37
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 1,33
Molly Zachrison 06 Hammarby IF 1,25
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS 1,41
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 1.23
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö 1.20
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 1,40
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,42
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,54
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,20
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1.20
Rut Grufman 06 Täby IS 1,24
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
 
F12 Längd 42
Agnes Odda 06 Boo IF
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 3,59
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 4,15
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 3.96
Linn Nylander 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 4,50
Alva Back 06 Turebergs FK 4,47
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 4,87
Ella Fallope 06 Turebergs FK 4,21
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 4.22
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 4,30
Rosa Kullin 06 Täby IS 3,73
Rut Grufman 06 Täby IS 4,15
Tilde Karlsson 06 Täby IS 3,98
Ebba Wåhlin 06 AIK Friidrott
 
F12 Tresteg 38
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 7,63
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 8.24
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Madeleine Herlin 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 9,20
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,61
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 10,09
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8.40
Rosa Kullin 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS
Tilde Karlsson 06 Täby IS
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F12 Kula 31
Emma Thorén 06 Bromma IF 9.05
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 6,75
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 8,63
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF 7,79
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Sofia Mathiassen 06 Hellas FK
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS 10,67
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 8.21
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Madeleine Herlin 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 9,06
Alva Back 06 Turebergs FK 7,29
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,53
Ella Fallope 06 Turebergs FK 6,42
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 9.99
Rosa Kullin 06 Täby IS 7,33
Rut Grufman 06 Täby IS 9,35
Tilde Karlsson 06 Täby IS 8,12
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248