Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 12-17 år, Stockholm
Antal starter / Total entries: 239 Printed: 2018-01-22 12:46
Antal individer / Total persons: 74
 
P17 60m 3
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Elias Lindahl 01 Täby IS
 
P17 400m 2
Karl Källman 02 Hässelby SK
Elias Lindahl 01 Täby IS
 
P17 1500m 4
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Karl Källman 02 Hässelby SK
Samuel Bergman 02 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
 
P17 Tresteg 1
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P17 Kula 3
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P17 Vikt 1
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
 
P15 60m 4
Elias Lind 03 Hässelby SK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 7,70
Niklas Wall 03 Tyresö FK 7,56
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,28
 
P15 200m 3
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 24,34
Viktor Wall 03 Tyresö FK 23,06
 
P15 1000m 2
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
 
P15 Häck 60m 1
Elias Lind 03 Hässelby SK
 
P15 Höjd 3
Elias Lind 03 Hässelby SK 1.66
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,78
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,84
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 4
Elias Lind 03 Hässelby SK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,85
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
 
P15 Tresteg 2
Elias Lind 03 Hässelby SK 12.31
Niklas Wall 03 Tyresö FK 11,55
 
P15 Kula 5
Elias Lind 03 Hässelby SK
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 10.93
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 14,09
 
P15 Vikt 2
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 15.35
 
P14 60m 1
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 7.94
 
P14 200m 1
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 27.14
 
P14 1000m 1
Fabian Olin 04 Hässelby SK
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 1
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 5.15
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 0
 
P14 Vikt 0
 
P13 60m 6
David Carlson 05 Bromma IF 8.53
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Axel Lekander 05 Turebergs FK 9,01
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS 8.18
 
P13 200m 3
David Carlson 05 Bromma IF 28.9
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 800m 0
 
P13 Häck 60m 3
David Carlson 05 Bromma IF 9.86
Albin Edgert 05 Täby IS 10.44
Joel Enander 05 Täby IS 9.61
 
P13 Höjd 5
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Axel Lekander 05 Turebergs FK 1,39
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Stav 4
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF 1.90
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Längd 4
David Carlson 05 Bromma IF 4.72
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Tresteg 4
David Carlson 05 Bromma IF 10.10
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Axel Lekander 05 Turebergs FK 7,77
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Kula 5
David Carlson 05 Bromma IF 8.84
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF 7.60
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P12 60m 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10.13
 
P12 200m 0
 
P12 600m 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2:06.34
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 1
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,50
 
P12 Längd 1
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4.92
 
P12 Tresteg 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
 
P12 Kula 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 6.57
 
F17 60m 2
Malika Ernström 02 Hellas FK
Ella Enander 02 Täby IS
 
F17 400m 2
Malika Ernström 02 Hellas FK
Clara Billing 02 Turebergs FK 62,21
 
F17 1500m 1
Ida Blom 02 Hässelby SK
 
F17 Häck 60m 1
Ella Enander 02 Täby IS
 
F17 Höjd 1
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
F17 Stav 1
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,81
 
F17 Längd 3
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Ella Enander 02 Täby IS
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 2
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 11,39
Ella Enander 02 Täby IS
 
F17 Vikt 1
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 14,6
 
F15 60m 2
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF 8,38
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF 8,73
 
F15 200m 1
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
 
F15 1000m 3
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
 
F15 Häck 60m 0
 
F15 Höjd 1
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1,60
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 3
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
 
F15 Tresteg 2
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
 
F15 Kula 4
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
 
F15 Vikt 3
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
 
F14 60m 3
Fanny Karlsson 04 Täby IS 8,36
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS 8,22
 
F14 200m 4
Fanny Karlsson 04 Täby IS 27,84
Lia Cederberg 04 Täby IS
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
 
F14 1000m 4
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
Lia Cederberg 04 Täby IS
Tilda Månsson 04 Väsby IK 3.36
 
F14 Häck 60m 2
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS 9,18
 
F14 Höjd 1
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,50
 
F14 Stav 2
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS 2,70
 
F14 Längd 2
Fanny Karlsson 04 Täby IS 5,18
Sara Winberg 04 Täby IS
 
F14 Tresteg 2
Fanny Karlsson 04 Täby IS 10,90
Sara Winberg 04 Täby IS
 
F14 Kula 1
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK 11,02
 
F14 Vikt 1
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK 10,71
 
F13 60m 12
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9,45
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.50
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,93
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9:46
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 200m 12
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 29,75
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 28.23
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 30,75
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 31,66
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 800m 9
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 2:55:50
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2,40,48
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 2.33.63
Chloe Gillard 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 2.46.44
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 Häck 60m 9
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 9.75
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 11,51
 
F13 Höjd 9
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 1,40
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1,34
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 1,31
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1,32
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Stav 4
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Chloe Gillard 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Längd 13
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 4,32
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4,18
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 4.54
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 4,40
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 3,81
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 4,13
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 Tresteg 8
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 9,08
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Kula 8
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8,04
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,13
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F12 60m 3
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö 9.20
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Tilde Karlsson 06 Täby IS 8,70
 
F12 200m 2
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.80
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
 
F12 600m 1
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.80
 
F12 Häck 60m 1
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
 
F12 Höjd 1
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö 1.20
 
F12 Längd 3
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 4,50
Tilde Karlsson 06 Täby IS 3,98
 
F12 Tresteg 2
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Tilde Karlsson 06 Täby IS
 
F12 Kula 2
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Tilde Karlsson 06 Täby IS 8,12
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248