Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bannister Running Opening
Antal starter / Total entries: 82 Printed: 2018-12-17 17:38
Antal individer / Total persons: 82
 
M 800m 17
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1:54.88 B-final
Rickard Gunnarsson 91 Hässelby SK 1:47.20 A-final
Filip Wadman 97 Mölndals AIK 1:55.44 B-final/Pace A
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 1:55.45 C-final
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 1:55.22 B-final
Marcus Bredberg 98 Mölndals AIK 2:02 C-final
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 1:56.27 C-final
Gustaf Stensjö 96 Sävedalens AIK Pace B-final
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK 1:54.38 A-final
Abdullahi Sid Rooble 99 Ullevi FK 2:06.0 C-final
Ali Al-Janabi 94 Ullevi FK 1:51.77 A-final
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK Pace C C-final
Mathias Söder 99 Ullevi FK 1:55.42 B-final
Eric Källman 00 IK Ymer 1:54.85 B-final
Felix Francois 90 Örgryte IS 1:53.17 A-final
Mahamuud Ahmed 98 Örgryte IS 1:55.90 C-final
Simon Haglund 93 IK Falken 1:53.95 A-final
 
M 3000m 18
Emil Magnell-Millan 01 Eskilstuna FI 8:39
Eskil Kinneberg 92 IFK Göteborg 8:29
Arvid Öhrn 94 IK Hakarpspojkarna
Anders Grahl 87 Hälle IF 8:17
Merhawi Seyfu 00 Hälle IF 9:09
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 8:25.30
Dejen Neguse 99 Mölndals AIK
Jonathan Weichbrodt 94 Mölndals AIK
Miguel Madureira Palm 98 Mölndals AIK 8:35
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 8:23
Rasmus Svantesson 95 Tjalve IF Norrköping 8:57.00
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK Pace
Hussein Ibrahim 98 Ullevi FK 8:28
Joel Zachrisson 94 Ullevi FK 8:20
Karar Kameal 95 Ullevi FK 9:06
Suldan Hassan 98 Ullevi FK 8:01
Amaru Wijman 99 Halden IL 8:59
Trym Tönnesen 00 Halden IL 8:48.95
 
P17 1500m 8
Bilal Ali 01 Dals Södra FFI
Nils Bredin 02 Hälle IF 4.18
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 4.24
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 4:33.56
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK
 
P15 1000m 8
Alexander Carlsson 03 Hälle IF 3.03
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:52.43
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK 2:54.64
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Andrew Rowland 03 Ullevi FK
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 3.10,45
Philip Frick 04 Ale FK 2,54.10
 
K 800m 6
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 2:08.33
Beatrice Brink 99 IF Kville 2.12,15
Elin Brink 97 Mölndals AIK 2.11.37
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK 2:07.91
Greta Graziani 94 Täby IS 2.10.61
Elin Axelsson 94 Trollhättan FIK Pace
 
K 3000m 10
Samrawit Mengsteab 90 Hälle IF 9.30
Alice Greberg 98 Mölndals AIK
Johanna Anvell 89 Mölndals AIK
Lisa Öhberg 88 Spårvägens FK 9.45,00
Anastasia Denisova 93 Sävedalens AIK
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK
Lisa Bergdahl 95 Sävedalens AIK Pace
Sara Christiansson 97 Sävedalens AIK 9:32.40
Clara Hildt 93 Örgryte IS
Tessa Frenay 96 Halden IL 9.31.89
 
F17 1500m 2
Lina Karlsson 02 Lidköpings IS 5:26.71
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 5.21.06
 
F15 1000m 13
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.11.09
Ella Helmström 03 Hälle IF 3.25
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.13
Tilda Knauer 03 Hälle IF 3.10
Ida Genitz 03 Istrums SK 3,18
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.12
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 3.19
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK 3:02.94
Alice Magnell-Millán 05 Tjalve IF Norrköping 3,08,51
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 3.19,00
Julia Svennblad 03 Ale FK 3.07,51
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248