Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bannister Running Opening
Antal starter / Total entries: 54 Printed: 2018-01-22 12:46
Antal individer / Total persons: 54
 
M 800m 13
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1.54.88
Rickard Gunnarsson 91 Hässelby SK
Filip Wadman 97 Mölndals AIK 1.55.44
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 1:55.45
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 1.55.22
Marcus Bredberg 98 Mölndals AIK 2.02
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 1.56
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK 1:54
Ali Al-Janabi 94 Ullevi FK 1:51
Mathias Söder 99 Ullevi FK 1.55,42
Eric Källman 00 IK Ymer 1.54,85
Felix Francois 90 Örgryte IS
Simon Haglund 93 IK Falken 1:53.95
 
M 3000m 10
Merhawi Seyfu 00 Hälle IF 9.09
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 8:25.30
Miguel Madureira Palm 98 Mölndals AIK 8.35
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 8:23
Hussein Ibrahim 98 Ullevi FK 8.28
Joel Zachrisson 94 Ullevi FK 8:20
Karar Kameal 95 Ullevi FK 9.06
Suldan Hassan 98 Ullevi FK 8:01
Amuru Wijman 99 Halden IL 8.59
Trym Tönnesen 00 Halden IL 8.48.95
 
P17 1500m 8
Bilal Ali 01 Dals Södra FFI
Nils Bredin 02 Hälle IF 4.18
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 4.24
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 4:33.56
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK
 
P15 1000m 3
Alexander Carlsson 03 Hälle IF 3.03
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK 2:54.64
Philip Frick 04 Ale FK 2,54.10
 
K 800m 6
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 2:08.33
Beatrice Brink 99 IF Kville 2.12,15
Elin Brink 97 Mölndals AIK 2.11.37
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK 2:07.91
Greta Graziani 94 Täby IS 2.10.61
Elin Axelsson 94 Trollhättan FIK Pace A
 
K 3000m 5
Samrawit Mengsteab 90 Hälle IF 9.30
Lisa Öhberg 88 Spårvägens FK 9.45,00
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK
Sara Christiansson 97 Sävedalens AIK 9:32.40
Tessa Frenay 96 Halden IL 9.31.89
 
F17 1500m 1
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 5.21.06
 
F15 1000m 8
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.13
Tilda Knauer 03 Hälle IF 3.10
Ida Genitz 03 Istrums SK 3,18
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.12
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 3.19
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK 3:02.94
Julia Svennblad 03 Ale FK 3.07,51
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248