Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Malmö Indoor Challenge
Antal starter / Total entries: 977 Printed: 2018-09-22 02:03
Antal individer / Total persons: 320
 
P14 3-kamp 1
Anton Rosslin 04 Lomma FIK
 
P14 60m 9
Tim Lindskoug 04 Heleneholms IF
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Anton Rosslin 04 Lomma FIK
Albert Lindberg-Tomasevic 04 IFK Lund
Filip Ohlsson 04 IFK Lund
Gabriel Abrahamsson 04 IFK Lund
Isak Holgersson 04 IFK Lund 8.00
David Nyman 04 Malmö AI 9.72
 
P14 Längd 7
Tim Lindskoug 04 Heleneholms IF
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Anton Rosslin 04 Lomma FIK
Albert Lindberg-Tomasevic 04 IFK Lund
Filip Ohlsson 04 IFK Lund
 
P14 Kula 4
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Anton Rosslin 04 Lomma FIK
Fredrik Andersson 04 Lomma FIK
Isak Gunnarsson 04 Lomma FIK
 
P14 200m 4
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Isak Holgersson 04 IFK Lund
David Nyman 04 Malmö AI
 
P14 1000m 0
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 3
Anton Rosslin 04 Lomma FIK
Gabriel Abrahamsson 04 IFK Lund
Alve Wik 04 Malmö AI
 
P14 Stav 0
 
P14 Tresteg 0
 
P13 3-kamp 7
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Evin Zerevski 05 Malmö AI
Melvin Modess 05 Malmö AI
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
 
P13 60m 17
Kadel Sylla 05 Hammarby IF 8,77
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 9,52
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Noah Karlberg 05 Lomma FIK
Adrian Carlström Selimovic 05 Malmö AI
Erik Hörlin 05 Malmö AI
Erik Lundahl 05 Malmö AI
Isak Carlström Selimovic 05 Malmö AI
Jonathan Möller 05 Malmö AI
Melvin Modess 05 Malmö AI
Måns Bergström 05 Malmö AI
Viktor Hedner 05 Malmö AI
Jacob Hölting Nilsson 05 Ystads IF
Ludvig Månsson 05 Ystads IF
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
 
P13 Längd 13
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 4,08
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Erik Hörlin 05 Malmö AI
Erik Lundahl 05 Malmö AI
Gabriel Blomstrand 05 Malmö AI
Jonathan Möller 05 Malmö AI
Melvin Modess 05 Malmö AI
Måns Bergström 05 Malmö AI
Ludvig Månsson 05 Ystads IF
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Hannes Grimsholm 05 Öresund FK
 
P13 Kula 12
Kadel Sylla 05 Hammarby IF 8.34
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 6,29
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Keyvan Zinat-Bakhsh 05 Malmö AI
Melvin Modess 05 Malmö AI
Viktor Hedner 05 Malmö AI
William Kalläne 05 Malmö AI
Jacob Hölting Nilsson 05 Ystads IF
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Hannes Grimsholm 05 Öresund FK
 
P13 200m 9
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 31,54
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Adrian Carlström Selimovic 05 Malmö AI
Gabriel Blomstrand 05 Malmö AI
Isak Carlström Selimovic 05 Malmö AI
Melvin Modess 05 Malmö AI
Viktor Hedner 05 Malmö AI
Ludvig Månsson 05 Ystads IF
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 27,19
 
P13 800m 2
Albin Sjöström 06 Eslövs AI
Vincent Larsson 05 Heleneholms IF 2:28,40
 
P13 Häck 60m 2
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 12,33
Leo Göransson 05 Klippans FK
 
P13 Höjd 5
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 1,38
Leo Göransson 05 Klippans FK
Erik Hörlin 05 Malmö AI
Gabriel Blomstrand 05 Malmö AI
 
P13 Stav 1
Kadel Sylla 05 Hammarby IF 2,34
 
P13 Tresteg 2
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 8,61
Leo Göransson 05 Klippans FK
 
P12 3-kamp 4
Isaiah Tay 06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Samuel De Luca 06 Malmö AI
 
P12 60m 6
Isaiah Tay 06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Jakob Fornling 06 Malmö AI
Konrad Katsler 06 Malmö AI
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 8.21
Samuel De Luca 06 Malmö AI
 
P12 Längd 5
Isaiah Tay 06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Jakob Fornling 06 Malmö AI
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 4.97
Samuel De Luca 06 Malmö AI
 
P12 Kula 4
Isaiah Tay 06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 8.41
Samuel De Luca 06 Malmö AI
 
P12 200m 5
Isaiah Tay 06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Bruno Schultz 06 Malmö AI
Konrad Katsler 06 Malmö AI
Samuel De Luca 06 Malmö AI
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 4
Isaiah Tay 06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Jakob Fornling 06 Malmö AI
Konrad Katsler 06 Malmö AI
 
P11 3-kamp 8
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Anton Andrén 07 Malmö AI
Edvard Lundström 07 Malmö AI
Eric Hansson 07 Malmö AI
Hannes Kühme 07 Malmö AI
Hugo Nathhorst 07 Malmö AI
Joel Norin 07 Malmö AI
Olle Gustavsson 07 Malmö AI
 
P11 60m 13
Eric Noghi 07 Heleneholms IF
Ture Ahlgren 07 Heleneholms IF
Erik Nordström 07 IFK Helsingborg
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Simon Berg 07 Lomma FIK
Anton Andrén 07 Malmö AI
Edvard Lundström 07 Malmö AI
Eric Hansson 07 Malmö AI
Hannes Kühme 07 Malmö AI
Hugo Nathhorst 07 Malmö AI 9.45
Joel Norin 07 Malmö AI 8.92
Leart Jasharaj 07 Malmö AI
Olle Gustavsson 07 Malmö AI
 
P11 Längd 11
Eric Noghi 07 Heleneholms IF
Ture Ahlgren 07 Heleneholms IF
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Simon Berg 07 Lomma FIK
Anton Andrén 07 Malmö AI
Edvard Lundström 07 Malmö AI
Eric Hansson 07 Malmö AI
Hannes Kühme 07 Malmö AI
Hugo Nathhorst 07 Malmö AI 4.01
Joel Norin 07 Malmö AI 4.24
Olle Gustavsson 07 Malmö AI
 
P11 Kula 10
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Hannes Karlberg 07 Lomma FIK
Anton Andrén 07 Malmö AI
Edvard Lundström 07 Malmö AI
Eric Hansson 07 Malmö AI
Hannes Kühme 07 Malmö AI
Hugo Nathhorst 07 Malmö AI 6.82
Joel Norin 07 Malmö AI 6.61
Leart Jasharaj 07 Malmö AI
Olle Gustavsson 07 Malmö AI
 
P11 200m 3
Eric Noghi 07 Heleneholms IF
Hannes Kühme 07 Malmö AI
Leart Jasharaj 07 Malmö AI
 
P11 Häck 60m 3
Eric Noghi 07 Heleneholms IF
Eric Hansson 07 Malmö AI
Olle Gustavsson 07 Malmö AI
 
P11 Höjd 2
Eric Noghi 07 Heleneholms IF
Leart Jasharaj 07 Malmö AI
 
P10 3-kamp 12
Lucius Kralik 08 Heleneholms IF
Emil Rosquist 08 Lomma FIK
Alfred Tage 08 IFK Lund
Andreas Cojocaru 08 Malmö AI
Eldar Babic 08 Malmö AI
Nino Kusljic Radosavljevic 08 Malmö AI
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
Theo Mallet 08 Malmö AI
Colin Rosén 08 IFK Trelleborg
Svante Leufstedt 08 Ystads IF
Hannes Bökwall 08 Öresund FK
 
P10 60m 17
Lucius Kralik 08 Heleneholms IF
Emil Rosquist 08 Lomma FIK
Alfred Tage 08 IFK Lund
Andreas Cojocaru 08 Malmö AI
Eldar Babic 08 Malmö AI
Julian Af Ekenstam 08 Malmö AI
Loke Bergström 08 Malmö AI
Melker Benemark 08 Malmö AI
Nino Kusljic Radosavljevic 08 Malmö AI
Oliver Nyed 08 Malmö AI
Oskar Jönsson 08 Malmö AI 10.41
Theo Lydén 08 Malmö AI 9.62
Theo Mallet 08 Malmö AI
Colin Rosén 08 IFK Trelleborg 9.52
Svante Leufstedt 08 Ystads IF
Erik Bryde 08 Öresund FK 9,35
Hannes Bökwall 08 Öresund FK
 
P10 Längd 14
Lucius Kralik 08 Heleneholms IF
Emil Rosquist 08 Lomma FIK
Alfred Tage 08 IFK Lund
Albin Gullstrand 08 Malmö AI
Andreas Cojocaru 08 Malmö AI
Eldar Babic 08 Malmö AI
Nino Kusljic Radosavljevic 08 Malmö AI
Oskar Jönsson 08 Malmö AI 2.97
Theo Lydén 08 Malmö AI 3.34
Theo Mallet 08 Malmö AI
Colin Rosén 08 IFK Trelleborg 3.75
Svante Leufstedt 08 Ystads IF
Erik Bryde 08 Öresund FK 3,84
Hannes Bökwall 08 Öresund FK
 
P10 Kula 13
Lucius Kralik 08 Heleneholms IF
Emil Rosquist 08 Lomma FIK
Alfred Tage 08 IFK Lund
Albin Gullstrand 08 Malmö AI
Andreas Cojocaru 08 Malmö AI
Eldar Babic 08 Malmö AI
Nino Kusljic Radosavljevic 08 Malmö AI
Oskar Jönsson 08 Malmö AI 3.98
Theo Lydén 08 Malmö AI 7.28
Theo Mallet 08 Malmö AI
Colin Rosén 08 IFK Trelleborg 6.34
Svante Leufstedt 08 Ystads IF
Hannes Bökwall 08 Öresund FK
 
P10 200m 9
Albin Gullstrand 08 Malmö AI
Andreas Cojocaru 08 Malmö AI
Eldar Babic 08 Malmö AI
Oliver Nyed 08 Malmö AI
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
Theo Mallet 08 Malmö AI
Colin Rosén 08 IFK Trelleborg
Svante Leufstedt 08 Ystads IF
 
P10 Häck 40m 6
Albin Gullstrand 08 Malmö AI
Melker Benemark 08 Malmö AI
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
Theo Mallet 08 Malmö AI
Svante Leufstedt 08 Ystads IF
 
P10 Höjd 5
Albin Gullstrand 08 Malmö AI
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI 1.05
Theo Mallet 08 Malmö AI
Svante Leufstedt 08 Ystads IF
 
P9 3-kamp 11
Sam Björk Schwabe 09 IFK Helsingborg
Isak Lövgren 09 Lomma FIK
Albin Anderberg 09 IFK Lund
Alfred Densfelt Pedersen 09 Malmö AI
Axel Sönnerdahl Sant 09 Malmö AI
Felix Mogård 09 Malmö AI
Theo Altarac 09 Malmö AI
Theo Wicknertz 09 Malmö AI
Erik Mattisson 09 Vittsjö GIK
Fabian Lindberg- Tillander 09 Ystads IF
Oscar Henriksson 09 Öresund FK
 
P9 60m 13
Sam Björk Schwabe 09 IFK Helsingborg
Isak Lövgren 09 Lomma FIK
Nils Möller 09 Lomma FIK
Albin Anderberg 09 IFK Lund
Alfred Densfelt Pedersen 09 Malmö AI
Axel Sönnerdahl Sant 09 Malmö AI
Felix Mogård 09 Malmö AI
Filip Englund 09 Malmö AI
Theo Altarac 09 Malmö AI
Theo Wicknertz 09 Malmö AI
Erik Mattisson 09 Vittsjö GIK
Fabian Lindberg- Tillander 09 Ystads IF
Oscar Henriksson 09 Öresund FK
 
P9 Längd 13
Sam Björk Schwabe 09 IFK Helsingborg
Isak Lövgren 09 Lomma FIK
Nils Möller 09 Lomma FIK
Albin Anderberg 09 IFK Lund
Alfred Densfelt Pedersen 09 Malmö AI
Axel Sönnerdahl Sant 09 Malmö AI
Felix Mogård 09 Malmö AI
Filip Englund 09 Malmö AI
Theo Altarac 09 Malmö AI
Theo Wicknertz 09 Malmö AI
Erik Mattisson 09 Vittsjö GIK
Fabian Lindberg- Tillander 09 Ystads IF
Oscar Henriksson 09 Öresund FK
 
P9 Kula 11
Sam Björk Schwabe 09 IFK Helsingborg
Isak Lövgren 09 Lomma FIK
Albin Anderberg 09 IFK Lund
Alfred Densfelt Pedersen 09 Malmö AI
Axel Sönnerdahl Sant 09 Malmö AI
Felix Mogård 09 Malmö AI
Theo Altarac 09 Malmö AI
Theo Wicknertz 09 Malmö AI
Erik Mattisson 09 Vittsjö GIK
Fabian Lindberg- Tillander 09 Ystads IF
Oscar Henriksson 09 Öresund FK
 
P9 200m 6
Anton Hovang 09 Malmö AI
Filip Englund 09 Malmö AI
Ludvig Frieberg 10 Malmö AI
Theo Altarac 09 Malmö AI
Fabian Lindberg- Tillander 09 Ystads IF
Oscar Henriksson 09 Öresund FK
 
P9 Häck 40m 2
Theo Altarac 09 Malmö AI
Fabian Lindberg- Tillander 09 Ystads IF
 
P9 Höjd 2
Theo Altarac 09 Malmö AI
Fabian Lindberg- Tillander 09 Ystads IF
 
P8 3-kamp 6
Alvin Stjernfeldt 10 Eslövs AI
Melvin Sjöberg Nilsson 10 Heleneholms IF
Love Hansson 10 Malmö AI
Ludvig Frieberg 10 Malmö AI
Teodor De Luca 10 Malmö AI
Melker Leufstedt 10 Ystads IF
 
P8 60m 7
Alvin Stjernfeldt 10 Eslövs AI
Melvin Sjöberg Nilsson 10 Heleneholms IF
Bore Malmlöf 10 Malmö AI
Love Hansson 10 Malmö AI
Ludvig Frieberg 10 Malmö AI
Teodor De Luca 10 Malmö AI
Melker Leufstedt 10 Ystads IF
 
P8 Längd 6
Alvin Stjernfeldt 10 Eslövs AI
Melvin Sjöberg Nilsson 10 Heleneholms IF
Love Hansson 10 Malmö AI
Ludvig Frieberg 10 Malmö AI
Teodor De Luca 10 Malmö AI
Melker Leufstedt 10 Ystads IF
 
P8 Kula 6
Alvin Stjernfeldt 10 Eslövs AI
Melvin Sjöberg Nilsson 10 Heleneholms IF
Love Hansson 10 Malmö AI
Ludvig Frieberg 10 Malmö AI
Teodor De Luca 10 Malmö AI
Melker Leufstedt 10 Ystads IF
 
F14 3-kamp 5
Emelie Bielecki 04 IFK Helsingborg
Stina Svendby 04 Ystads IF
Ella Eklund 04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic 04 Öresund FK
Iza Mellberg 04 Öresund FK
 
F14 60m 22
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg
Emelie Bielecki 04 IFK Helsingborg
Juni Palm 04 IFK Helsingborg
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg
Zaga Karterud 04 IFK Helsingborg
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Torun Hedin 04 Klippans FK
Wilde Hedin 04 Klippans FK
Hilda Belin 04 IFK Lund 9.90
Juliet Gorby-Nilsson 04 IFK Lund
Ella Jovanovic 04 Malmö AI
Emmie Owald 04 Malmö AI
Hanna Jallow 04 Malmö AI
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 Malmö AI
Maja Nordstedt 04 Malmö AI
Mella Mellander 04 Malmö AI
Michell Ahlblom 04 Malmö AI
Stina Svendby 04 Ystads IF
Daphne Hansson 04 Öresund FK
Ella Eklund 04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic 04 Öresund FK
Iza Mellberg 04 Öresund FK
 
F14 Längd 23
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg
Emelie Bielecki 04 IFK Helsingborg
Juni Palm 04 IFK Helsingborg
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg
Zaga Karterud 04 IFK Helsingborg
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Torun Hedin 04 Klippans FK
Wilde Hedin 04 Klippans FK
Tindra Röme 04 IFK Lund
Alice Andersson 04 Malmö AI
Ella Jovanovic 04 Malmö AI
Emilia Mandl 04 Malmö AI 5,10
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 Malmö AI
Lisa Sjöberg 04 Malmö AI
Maja Nordstedt 04 Malmö AI
Michell Ahlblom 04 Malmö AI
Thea Andersen 04 Malmö AI
Stina Svendby 04 Ystads IF
Daphne Hansson 04 Öresund FK
Ella Eklund 04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic 04 Öresund FK
Iza Mellberg 04 Öresund FK
Julia Johansson 04 Öresund FK
 
F14 Kula 10
Emelie Bielecki 04 IFK Helsingborg
Hilda Belin 04 IFK Lund
Juliet Gorby-Nilsson 04 IFK Lund
Stina Svendby 04 Ystads IF
Desire Covic 04 Öresund FK
Ella Eklund 04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic 04 Öresund FK
Iza Mellberg 04 Öresund FK
Julia Johansson 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
 
F14 200m 15
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg
Juni Palm 04 IFK Helsingborg
Zaga Karterud 04 IFK Helsingborg
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Wilde Hedin 04 Klippans FK
Lisa Berns 04 IFK Lund 27.46
Alice Andersson 04 Malmö AI
Emilia Mandl 04 Malmö AI 26,70
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 Malmö AI
Klara Peters 04 Malmö AI
Michell Ahlblom 04 Malmö AI
Thea Andersen 04 Malmö AI
Tilma Vreto 04 Malmö AI
Una Ademovic 04 Malmö AI
Ella Eklund 04 Öresund FK
 
F14 1000m 3
Anne Oostra 04 Höörs IS 3.20,64
Tilma Vreto 04 Malmö AI
Una Ademovic 04 Malmö AI
 
F14 Häck 60m 3
Kajsa Månsson 04 Höörs IS 10,21
Tindra Röme 04 IFK Lund
Una Ademovic 04 Malmö AI
 
F14 Höjd 5
Tilde Bjerager 04 Höörs IS 161
Emilia Mandl 04 Malmö AI 1,56
Lisa Sjöberg 04 Malmö AI
Maja Nordstedt 04 Malmö AI
Julia Johansson 04 Öresund FK
 
F14 Stav 2
Emmie Owald 04 Malmö AI
Mella Mellander 04 Malmö AI
 
F14 Tresteg 1
Ella Jovanovic 04 Malmö AI
 
F13 3-kamp 4
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Gabriela Jovanovic 05 Malmö AI
Hilda Säwen 05 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
 
F13 60m 14
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Celia Parmatow 05 Malmö AI 8,76
Ella Engman 05 Malmö AI 8.02
Ella Uddenäs 05 Malmö AI
Ella Wolff 05 Malmö AI 9.23
Gabriela Jovanovic 05 Malmö AI
Hilda Säwen 05 Malmö AI
Liv Altarac 05 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
Moa Evehammar 05 Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 8.42
Ines Kippel 05 Ystads IF
 
F13 Längd 14
Ebonyy Tay 05 Heleneholms IF
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Sandra Enehill 05 Lomma FIK
Celia Parmatow 05 Malmö AI
Ella Wolff 05 Malmö AI
Gabriela Jovanovic 05 Malmö AI
Galia Abdul Rahim 05 Malmö AI
Hilda Säwen 05 Malmö AI
Lara Saleh 05 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 4.65
Ines Kippel 05 Ystads IF
 
F13 Kula 6
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Sandra Enehill 05 Lomma FIK
Ella Engman 05 Malmö AI
Gabriela Jovanovic 05 Malmö AI
Hilda Säwen 05 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
 
F13 200m 12
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Celia Parmatow 05 Malmö AI 29,54
Ella Engman 05 Malmö AI 27.10
Ella Uddenäs 05 Malmö AI
Ella Wolff 05 Malmö AI 30.90
Hilda Säwen 05 Malmö AI
Liv Altarac 05 Malmö AI
Mathilda Brodd Polsten 05 Malmö AI 29.18
Moa Evehammar 05 Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 28.30
 
F13 800m 3
Ebonyy Tay 05 Heleneholms IF
Celia Parmatow 05 Malmö AI
Liv Altarac 05 Malmö AI
 
F13 Häck 60m 5
Ebonyy Tay 05 Heleneholms IF
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Alba Hansson 05 Malmö AI 10.42
Liv Altarac 05 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
 
F13 Höjd 3
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Alba Hansson 05 Malmö AI
Celia Parmatow 05 Malmö AI
 
F13 Stav 3
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Ella Uddenäs 05 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
 
F13 Tresteg 0
 
F12 3-kamp 15
Elin Jönsson 06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Josefine Fagerberg 06 IFK Helsingborg
Klara Hellström 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Hanna Brand 06 Lomma FIK
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Pamela Olsson 06 Malmö AI
Amanda Nilsson 06 Vittsjö GIK
Ella Andersson 06 Vittsjö GIK
Ida Andersen 06 Vittsjö GIK
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F12 60m 25
Elin Jönsson 06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF 9,14
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Josefine Fagerberg 06 IFK Helsingborg
Klara Hellström 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Maja Olofsson 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Hanna Brand 06 Lomma FIK
Ebba Holgersson 06 IFK Lund
Elin Philström 06 IFK Lund
Julia Englund 06 IFK Lund
Linnea Englund 06 IFK Lund
Elise Parander 06 Malmö AI 9.05
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Pamela Olsson 06 Malmö AI
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Sara Blomkvist 06 Malmö AI 8.74
Amanda Nilsson 06 Vittsjö GIK
Ella Andersson 06 Vittsjö GIK
Ida Andersen 06 Vittsjö GIK
Alice Carlswärd 06 Ystads IF
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F12 Längd 24
Elin Jönsson 06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF 4,40
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Josefine Fagerberg 06 IFK Helsingborg
Klara Hellström 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Maja Olofsson 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Hanna Brand 06 Lomma FIK
Elin Philström 06 IFK Lund
Julia Englund 06 IFK Lund
Linnea Englund 06 IFK Lund
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Pamela Olsson 06 Malmö AI
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Amanda Nilsson 06 Vittsjö GIK
Ella Andersson 06 Vittsjö GIK
Ida Andersen 06 Vittsjö GIK
Alice Carlswärd 06 Ystads IF
Alva Hägglund 06 Ystads IF
Ebba Kleman 06 Ystads IF
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F12 Kula 16
Elin Jönsson 06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Josefine Fagerberg 06 IFK Helsingborg
Klara Hellström 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Hanna Brand 06 Lomma FIK
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Pamela Olsson 06 Malmö AI
Amanda Nilsson 06 Vittsjö GIK
Ella Andersson 06 Vittsjö GIK
Ida Andersen 06 Vittsjö GIK
Ebba Kleman 06 Ystads IF
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F12 200m 10
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Maja Olofsson 06 IFK Helsingborg
Elin Philström 06 IFK Lund
Julia Englund 06 IFK Lund
Linnea Englund 06 IFK Lund
Elise Parander 06 Malmö AI
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Sara Blomkvist 06 Malmö AI
 
F12 Häck 60m 5
Elin Jönsson 06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF
Klara Hellström 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Maja Olofsson 06 IFK Helsingborg
 
F12 Höjd 5
Elin Jönsson 06 Heleneholms IF
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Elin Philström 06 IFK Lund
Julia Englund 06 IFK Lund
Linnea Englund 06 IFK Lund
 
F11 3-kamp 18
Linnea Stjernfeldt 07 Eslövs AI
Alice Nilsson 07 Heleneholms IF
Alva Lundquist 07 IFK Helsingborg
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Emilia Edvinsson 07 IFK Helsingborg
Maya Lilja 07 IFK Helsingborg
Thea Steen 07 Klippans FK
Bella Gisel 07 Lomma FIK
Ester Wendin 07 IFK Lund
Alicia Riviera Egardsson 07 Malmö AI
Felicia Thorell 07 Malmö AI
Isabella Enggren 07 Malmö AI
Maja Rosberg Kosak 07 Malmö AI
Saga Falck 07 Malmö AI
Aprilia Holmström 07 Ystads IF
Felicia Mårtensson 07 Ystads IF
Isa Lindberg 07 Ystads IF
Olivia Lindberg-Tillander 07 Ystads IF
 
F11 60m 26
Linnea Stjernfeldt 07 Eslövs AI
Alice Nilsson 07 Heleneholms IF
Selma Ford 07 Heleneholms IF
Alva Lundquist 07 IFK Helsingborg
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Emilia Edvinsson 07 IFK Helsingborg
Maya Lilja 07 IFK Helsingborg
Thea Steen 07 Klippans FK
Bella Gisel 07 Lomma FIK
Ester Wendin 07 IFK Lund 9.93
Aina Boric 07 Malmö AI
Alicia Riviera Egardsson 07 Malmö AI
Elsa Lundquist 07 Malmö AI
Felicia Bergenudd 07 Malmö AI
Felicia Thorell 07 Malmö AI
Isabella Enggren 07 Malmö AI
Lee Sandberg 07 Malmö AI
Maja Ingvarsson 07 Malmö AI
Maja Rosberg Kosak 07 Malmö AI
Moa Wirstedt 07 Malmö AI
Saga Falck 07 Malmö AI 8.80
Aprilia Holmström 07 Ystads IF
Felicia Mårtensson 07 Ystads IF
Isa Lindberg 07 Ystads IF
Olivia Lindberg-Tillander 07 Ystads IF
Thea Bivefors 07 Öresund FK
 
F11 Längd 25
Linnea Stjernfeldt 07 Eslövs AI
Alice Nilsson 07 Heleneholms IF
Alva Lundquist 07 IFK Helsingborg
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Emilia Edvinsson 07 IFK Helsingborg
Maya Lilja 07 IFK Helsingborg
Thea Steen 07 Klippans FK
Bella Gisel 07 Lomma FIK
Ester Wendin 07 IFK Lund 3.73
Aina Boric 07 Malmö AI
Alicia Riviera Egardsson 07 Malmö AI
Elsa Lundquist 07 Malmö AI
Elvira Skouras 07 Malmö AI
Felicia Thorell 07 Malmö AI
Isabella Enggren 07 Malmö AI
Lee Sandberg 07 Malmö AI
Maja Ingvarsson 07 Malmö AI
Maja Rosberg Kosak 07 Malmö AI
Saga Falck 07 Malmö AI
Vilma Hjern 07 Malmö AI
Aprilia Holmström 07 Ystads IF
Felicia Mårtensson 07 Ystads IF
Isa Lindberg 07 Ystads IF
Olivia Lindberg-Tillander 07 Ystads IF
Thea Bivefors 07 Öresund FK
 
F11 Kula 20
Linnea Stjernfeldt 07 Eslövs AI
Alice Nilsson 07 Heleneholms IF
Alva Lundquist 07 IFK Helsingborg
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Emilia Edvinsson 07 IFK Helsingborg
Maya Lilja 07 IFK Helsingborg
Thea Steen 07 Klippans FK
Bella Gisel 07 Lomma FIK
Ester Wendin 07 IFK Lund 6.74
Alicia Riviera Egardsson 07 Malmö AI
Felicia Thorell 07 Malmö AI
Isabella Enggren 07 Malmö AI 8,01
Maja Ingvarsson 07 Malmö AI
Maja Rosberg Kosak 07 Malmö AI
Saga Falck 07 Malmö AI
Vilma Hjern 07 Malmö AI
Aprilia Holmström 07 Ystads IF
Felicia Mårtensson 07 Ystads IF
Isa Lindberg 07 Ystads IF
Olivia Lindberg-Tillander 07 Ystads IF
 
F11 200m 5
Maya Chahour 07 Malmö AI
Saga Falck 07 Malmö AI
Felicia Mårtensson 07 Ystads IF
Isa Lindberg 07 Ystads IF
Olivia Lindberg-Tillander 07 Ystads IF
 
F11 Häck 60m 5
Elvira Skouras 07 Malmö AI
Vilma Hjern 07 Malmö AI
Felicia Mårtensson 07 Ystads IF
Isa Lindberg 07 Ystads IF
Olivia Lindberg-Tillander 07 Ystads IF
 
F11 Höjd 5
Aina Boric 07 Malmö AI
Maya Chahour 07 Malmö AI
Felicia Mårtensson 07 Ystads IF
Isa Lindberg 07 Ystads IF
Olivia Lindberg-Tillander 07 Ystads IF
 
F10 3-kamp 17
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Elsa Almryd 08 Båstads GIF
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Clara Byback 08 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Ebba Römbo 08 Malmö AI
Emmie Ohlqvist 08 Malmö AI
Irma Clemén 08 Malmö AI
Mija Ingvarsson 08 Malmö AI
Siri Rissler 08 Malmö AI
Tilde Bladh 08 Malmö AI
Emma Andersen 08 Vittsjö GIK
Alice Hjalmarsson 08 Ystads IF
Elin Lindberg 08 Ystads IF
Ella Hägglund 08 Ystads IF
Elsa Larsson 08 Ystads IF
Lova Nilsson 08 Ystads IF
 
F10 60m 21
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Elsa Almryd 08 Båstads GIF
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Binta Jammeh 08 Malmö AI
Clara Byback 08 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Ebba Römbo 08 Malmö AI
Elsa Fransén 08 Malmö AI
Emma Johansson 08 Malmö AI
Emmie Ohlqvist 08 Malmö AI
Irma Clemén 08 Malmö AI
Mija Ingvarsson 08 Malmö AI
Siri Rissler 08 Malmö AI
Sophie Grahn 08 Malmö AI
Emma Andersen 08 Vittsjö GIK
Alice Hjalmarsson 08 Ystads IF
Elin Lindberg 08 Ystads IF
Ella Hägglund 08 Ystads IF
Elsa Larsson 08 Ystads IF
Lova Nilsson 08 Ystads IF
 
F10 Längd 21
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Elsa Almryd 08 Båstads GIF
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Clara Byback 08 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Ebba Römbo 08 Malmö AI
Elsa Fransén 08 Malmö AI
Emma Johansson 08 Malmö AI
Emmie Ohlqvist 08 Malmö AI
Irma Clemén 08 Malmö AI
Mija Ingvarsson 08 Malmö AI
Siri Rissler 08 Malmö AI
Sophie Grahn 08 Malmö AI
Emma Andersen 08 Vittsjö GIK
Alice Hjalmarsson 08 Ystads IF
Elin Lindberg 08 Ystads IF
Ella Hägglund 08 Ystads IF
Elsa Larsson 08 Ystads IF
Lova Nilsson 08 Ystads IF
Marie Karlsson 08 Öresund FK
 
F10 Kula 17
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Elsa Almryd 08 Båstads GIF
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Clara Byback 08 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Ebba Römbo 08 Malmö AI
Elsa Fransén 08 Malmö AI
Emmie Ohlqvist 08 Malmö AI
Irma Clemén 08 Malmö AI
Mija Ingvarsson 08 Malmö AI
Siri Rissler 08 Malmö AI
Emma Andersen 08 Vittsjö GIK
Alice Hjalmarsson 08 Ystads IF
Elin Lindberg 08 Ystads IF
Ella Hägglund 08 Ystads IF
Elsa Larsson 08 Ystads IF
Lova Nilsson 08 Ystads IF
 
F10 200m 13
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Elsa Almryd 08 Båstads GIF
Moa Sjöström 08 Eslövs AI
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Binta Jammeh 08 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Ebba Römbo 08 Malmö AI
Sophie Grahn 08 Malmö AI
Zinnia Blomstrand 08 Malmö AI
Dalia Kamf Hoppe 08 IFK Trelleborg
Alice Hjalmarsson 08 Ystads IF
Elin Lindberg 08 Ystads IF
 
F10 Häck 40m 8
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Elsa Almryd 08 Båstads GIF
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Ebba Elm 08 Malmö AI
Dalia Kamf Hoppe 08 IFK Trelleborg
Alice Hjalmarsson 08 Ystads IF
Elin Lindberg 08 Ystads IF
 
F10 Höjd 9
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Elsa Almryd 08 Båstads GIF
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Ebba Elm 08 Malmö AI
Ebba Römbo 08 Malmö AI
Sophie Grahn 08 Malmö AI
Dalia Kamf Hoppe 08 IFK Trelleborg
Alice Hjalmarsson 08 Ystads IF
Elin Lindberg 08 Ystads IF
 
F9 3-kamp 15
Josefine Henriksson 09 Eslövs AI
Juliette Debaecker 09 Eslövs AI
Julie Petersen 09 Heleneholms IF
Alva Sjödin 09 Malmö AI
Amanda Söderlin 09 Malmö AI
Elsa Von Wowern 09 Malmö AI
Emma Berglund 09 Malmö AI
Evelina Olsson 09 Malmö AI
Isabelle Andersson 09 Malmö AI
Oda Ohlander 09 Malmö AI
Stina Thörnquist 09 Malmö AI
Tindra Magnusson 09 Malmö AI
Ester Elmvik 09 Ystads IF
Malva Thorén 09 Ystads IF
Ida Wikberg 09 Öresund FK
 
F9 60m 18
Ina Almquist 09 Eslövs AI
Josefine Henriksson 09 Eslövs AI
Juliette Debaecker 09 Eslövs AI
Julie Petersen 09 Heleneholms IF
Alva Sjödin 09 Malmö AI
Amanda Söderlin 09 Malmö AI
Elsa Von Wowern 09 Malmö AI
Emma Berglund 09 Malmö AI
Emma Jakobsson 09 Malmö AI
Evelina Olsson 09 Malmö AI
Isabelle Andersson 09 Malmö AI
Lova Nilsson 09 Malmö AI
Oda Ohlander 09 Malmö AI
Stina Thörnquist 09 Malmö AI
Tindra Magnusson 09 Malmö AI
Ester Elmvik 09 Ystads IF
Malva Thorén 09 Ystads IF
Ida Wikberg 09 Öresund FK
 
F9 Längd 17
Josefine Henriksson 09 Eslövs AI
Juliette Debaecker 09 Eslövs AI
Julie Petersen 09 Heleneholms IF
Alva Sjödin 09 Malmö AI
Amanda Söderlin 09 Malmö AI
Elsa Von Wowern 09 Malmö AI
Emma Berglund 09 Malmö AI
Emma Jakobsson 09 Malmö AI
Evelina Olsson 09 Malmö AI
Isabelle Andersson 09 Malmö AI
Lova Nilsson 09 Malmö AI
Oda Ohlander 09 Malmö AI
Stina Thörnquist 09 Malmö AI
Tindra Magnusson 09 Malmö AI
Ester Elmvik 09 Ystads IF
Malva Thorén 09 Ystads IF
Ida Wikberg 09 Öresund FK
 
F9 Kula 15
Josefine Henriksson 09 Eslövs AI
Juliette Debaecker 09 Eslövs AI
Julie Petersen 09 Heleneholms IF
Alva Sjödin 09 Malmö AI
Amanda Söderlin 09 Malmö AI
Elsa Von Wowern 09 Malmö AI
Emma Berglund 09 Malmö AI
Evelina Olsson 09 Malmö AI
Isabelle Andersson 09 Malmö AI
Oda Ohlander 09 Malmö AI
Stina Thörnquist 09 Malmö AI
Tindra Magnusson 09 Malmö AI
Ester Elmvik 09 Ystads IF
Malva Thorén 09 Ystads IF
Ida Wikberg 09 Öresund FK
 
F9 200m 7
Juliette Debaecker 09 Eslövs AI
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder 10 Malmö AI
Emma Jakobsson 09 Malmö AI
Lova Nilsson 09 Malmö AI
Malva Thorén 09 Ystads IF
 
F9 Häck 40m 7
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Juliette Debaecker 09 Eslövs AI
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder 10 Malmö AI
Emma Jakobsson 09 Malmö AI
Lova Nilsson 09 Malmö AI
 
F9 Höjd 6
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Juliette Debaecker 09 Eslövs AI
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder 10 Malmö AI
Stina Thörnquist 09 Malmö AI
Malva Thorén 09 Ystads IF
 
F8 3-kamp 9
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Nea Zoe Arvaniti 10 Heleneholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder 10 Malmö AI
Emilia Thorell 10 Malmö AI
Hedda Hagberg 10 Malmö AI
Nikki Ohlqvist 10 Malmö AI
Sarah Berkani 10 Malmö AI
 
F8 60m 9
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Nea Zoe Arvaniti 10 Heleneholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg 10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder 10 Malmö AI
Emilia Thorell 10 Malmö AI
Nikki Ohlqvist 10 Malmö AI
Sarah Berkani 10 Malmö AI
 
F8 Längd 9
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Nea Zoe Arvaniti 10 Heleneholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg 10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder 10 Malmö AI
Emilia Thorell 10 Malmö AI
Nikki Ohlqvist 10 Malmö AI
Sarah Berkani 10 Malmö AI
 
F8 Kula 8
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Nea Zoe Arvaniti 10 Heleneholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder 10 Malmö AI
Emilia Thorell 10 Malmö AI
Nikki Ohlqvist 10 Malmö AI
Sarah Berkani 10 Malmö AI
 
P/F14 4 x 200m 4
Heleneholms IF 1 Heleneholms IF
Helsingborg, IFK 2 IFK Helsingborg
Lomma FIK Lomma FIK
Malmö AI 1 Malmö AI
 
P/F12 4 x 200m 6
Heleneholms IF, 1 PF12 Heleneholms IF
Lomma FIK Lomma FIK
Lund, IFK 1 IFK Lund
Linnea Englund -06
Ebba Holgersson -06
Elin Pihlström -06
Julia Englund -06
Malmö AI 1 Malmö AI
Erik Hedin -05
John Hedin -05
Ystads IF 1 F13 Ystads IF
Linnea Odehn-06
Alva Hägglund-06
Ebba Kleman-06
Alice Carlswärd-06
Ystads IF -2007 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Felicia Mårtensson
Isa Lindberg
Aprilia Holmström
 
P/F10 4 x 200m 2
Malmö AI 1 Malmö AI
Ystads IF 1 Ystads IF
 
P/F 7-9 Prova på-tävling 47
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Ebba Seyffart 10 Eslövs AI
Aston Malm 09 Heleneholms IF
Ella Svensson 09 Heleneholms IF
Hanna Svensson 11 Heleneholms IF
Hedvig Götegård 10 Heleneholms IF
Ida Svensson 10 Heleneholms IF
Julian Troche 09 Heleneholms IF
Julie Petersen 09 Heleneholms IF
Noor Af Wetterstedt 11 Heleneholms IF
Oliver Hansson 09 Heleneholms IF
Smilla Koeck 10 Heleneholms IF
Valmar Malmlöf 11 Heleneholms IF
Alicia Lindström 09 IFK Helsingborg
Alvin Någård 09 IFK Helsingborg
Amanda Håkansson 09 IFK Helsingborg
Ellen Ander 10 IFK Helsingborg
Emma Nordström 09 IFK Helsingborg
Felicia Thor 10 IFK Helsingborg
Livia Bildsten 10 IFK Helsingborg
Molly Olsson Westergren 09 IFK Helsingborg
Noa Glennstål 09 IFK Helsingborg
Sam Björk Schwabe 09 IFK Helsingborg
Selma Ivarsson 11 IFK Helsingborg
Hjalmar Möncke Almberg 11 Lomma FIK
Mira-Li Hejdeman 09 Lomma FIK
Selma Möncke Almberg 11 Lomma FIK
Lisa Tage 10 IFK Lund
Alice Afshar 11 Malmö AI
Alva Mjärdner 11 Malmö AI
Astrid Holmberg 10 Malmö AI
David Hörlin 11 Malmö AI
Eddie Ekström 11 Malmö AI
Elin Dahlström 10 Malmö AI
Gustav Andrén 10 Malmö AI
Hedda Hagberg 10 Malmö AI
Moa Nordström 10 Malmö AI
Noah Kållberg 09 Malmö AI
Oscar Saur Hubred 11 Malmö AI
Pax Landor 11 Malmö AI
Oscar Ljungström 10 IFK Trelleborg
Ella Bryde 10 Öresund FK
Meya Andersson Ronbir 11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm 11 Öresund FK
Love Wemmert 11 Bara Friidrottsklubb
Lukas Lindbom 09 Bara Friidrottsklubb
Timothy Olsson 09 Bara Friidrottsklubb
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248