Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hissmoforsspelen
Antal starter / Total entries: 578 Printed: 2018-02-22 22:02
Antal individer / Total persons: 138
 
M 30m 2
Uno Niklasson 44 Trångsvikens IF
Erik Orrell 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M 60m 3
Uno Niklasson 44 Trångsvikens IF
Erik Orrell 99 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M 200m 5
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF
Uno Niklasson 44 Trångsvikens IF
Erik Orrell 99 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 29
 
M 800m 3
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 3000m 3
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
Erik Ottosson 82 Trångsvikens IF
Ole Leirvik 72 Namdal LK
 
M Höjd 2
Erik Orrell 99 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M Längd 0
 
M Kula 0
 
M35 30m 1
Uno Niklasson 44 Trångsvikens IF
 
M35 60m 1
Uno Niklasson 44 Trångsvikens IF
 
M35 200m 1
Uno Niklasson 44 Trångsvikens IF
 
M35 800m 2
Johan Norberg 61 Trångsvikens IF 2.28
Ole Leirvik 72 Namdal LK
 
M35 Kula 1
Kenneth Westfält 64 Vemhåns IK
 
P17 30m 1
Elias Lein Staven 02 Namsen FIF -
 
P17 60m 1
Elias Lein Staven 02 Namsen FIF 8.10
 
P17 400m 0
 
P17 Höjd 1
Elias Lein Staven 02 Namsen FIF 156
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Elias Lein Staven 02 Namsen FIF 5.52
 
P17 Kula 0
 
P15 30m 6
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
Are Fossheim 04 Namsen FIF
 
P15 60m 11
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
Are Fossheim 04 Namsen FIF
Martin Abrahamsen 04 Namsen FIF
 
P15 200m 11
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
Are Fossheim 04 Namsen FIF
Martin Abrahamsen 04 Namsen FIF
 
P15 1000m 1
Are Fossheim 04 Namsen FIF
 
P15 Höjd 4
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Are Fossheim 04 Namsen FIF
 
P15 Stav 1
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Längd 8
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
Are Fossheim 04 Namsen FIF
 
P15 Kula 5
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Are Fossheim 04 Namsen FIF
 
P13 30m 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 5.67
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
 
P13 60m 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 9.62
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
 
P13 200m 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 34.44
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
 
P13 800m 5
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 2.50.21
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
 
P13 Höjd 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 1.20
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
 
P13 Längd 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 3.86
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
 
P13 Kula 7
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 30m 14
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Ludvig Stein 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Olle Esbjörnsson 07 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott 5,67
 
P11 60m 13
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Ludvig Stein 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott 9,75
 
P11 400m 10
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Höjd 11
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Olle Esbjörnsson 07 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 Längd 13
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Olle Esbjörnsson 07 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 Kula 10
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P9 30m 5
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Odin Fossheim 09 Namsen FIF
 
P9 60m 6
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Odin Fossheim 09 Namsen FIF
 
P9 200m 5
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Odin Fossheim 09 Namsen FIF
 
P9 Höjd 5
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Odin Fossheim 09 Namsen FIF
 
P9 Längd 6
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Odin Fossheim 09 Namsen FIF
 
P9 Kula 6
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Odin Fossheim 09 Namsen FIF
 
K 30m 1
Anna Engelin 98 Östersunds GIF Friidrott
 
K 60m 6
Anna Engelin 98 Östersunds GIF Friidrott
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K 200m 4
Anna Engelin 98 Östersunds GIF Friidrott
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
K 800m 0
 
K 3000m 1
Aleksandra Bjerke 00 Namsen FIF
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 4
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K Kula 1
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
K35 30m 0
 
K35 60m 1
Ellinor Kempe 71 Sundsvalls FI
 
K35 200m 0
 
K35 800m 0
 
K35 Kula 1
Marlene Broman 82 Timrå AIF
 
F17 30m 3
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 60m 6
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott 9,00
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
Carina Abrahamsen 02 Namsen FIF
Kaja Eidshaug Pedersen 01 Namsen FIF
 
F17 400m 2
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
Carina Abrahamsen 02 Namsen FIF
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 4
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 Kula 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
 
F15 30m 7
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF Friidrott
Inger Bergslid 04 Namsen FIF
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F15 60m 14
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF 9.68
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF 9.09
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF Friidrott 8.53
Dina Charlotte Jensen Rønning 03 Namsen FIF
Ingeborg Kolberg 03 Namsen FIF
Inger Bergslid 04 Namsen FIF
Miriam Rossing Selnes 04 Namsen FIF
Jonna Persson 04 Vemhåns IK
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 9,73
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 9.05
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 9.00
 
F15 200m 9
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF 30.54
Dina Charlotte Jensen Rønning 03 Namsen FIF
Frida Elise Havik 03 Namsen FIF
Ingeborg Kolberg 03 Namsen FIF
Inger Bergslid 04 Namsen FIF
Miriam Rossing Selnes 04 Namsen FIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 32,26
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 1000m 1
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 3,36,63
 
F15 Höjd 5
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Frida Elise Havik 03 Namsen FIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1.45
Navin Mahmuod 04 Marieby GoIF 1,53
 
F15 Stav 3
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 2.19
 
F15 Längd 12
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF 3.76
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF 4.24
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF Friidrott 4.84
Dina Charlotte Jensen Rønning 03 Namsen FIF
Inger Bergslid 04 Namsen FIF
Miriam Rossing Selnes 04 Namsen FIF
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 4.15
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 4.31
 
F15 Kula 7
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Frida Elise Havik 03 Namsen FIF
Miriam Rossing Selnes 04 Namsen FIF
Jonna Persson 04 Vemhåns IK
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 9.26
 
F13 30m 12
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 60m 17
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI 9.03
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Hannah Fossheim 05 Namsen FIF
Julia Cherqy Nilsen 05 Namsen FIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 200m 15
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI 30,85
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ellen Lind 05 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Julia Cherqy Nilsen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 800m 11
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ellen Lind 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Hannah Fossheim 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Höjd 13
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Längd 18
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Hannah Fossheim 05 Namsen FIF
Julia Cherqy Nilsen 05 Namsen FIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Kula 16
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Hannah Fossheim 05 Namsen FIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F11 30m 11
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 5.52
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 60m 11
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 11.21
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.34
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 400m 9
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 1.27.38
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.23.13
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Höjd 11
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 0.95
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.26
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Längd 12
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 2.70
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.21
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Kula 11
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 4.90
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 7.88
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F9 30m 16
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Elsie Birkl 10 Trångsvikens IF
Jennifer Staf 11 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Rebecka Erlandsson 10 Trångsvikens IF
Robyn Lindeberg 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 60m 16
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 12.41
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 10.24
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Elsie Birkl 10 Trångsvikens IF
Jennifer Staf 11 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Nora-Lo Söderström-Heldring 09 Trångsvikens IF
Robyn Lindeberg 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 200m 12
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 46.78
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 35.26
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Jennifer Staf 11 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Nora-Lo Söderström-Heldring 09 Trångsvikens IF
Robyn Lindeberg 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 Höjd 12
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 0.75
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 0.90
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Nora-Lo Söderström-Heldring 09 Trångsvikens IF
Robyn Lindeberg 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 Längd 17
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 2.29
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 3.19
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Elsie Birkl 10 Trångsvikens IF
Jennifer Staf 11 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Nora-Lo Söderström-Heldring 09 Trångsvikens IF
Rebecka Erlandsson 10 Trångsvikens IF
Robyn Lindeberg 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 Kula 13
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 3.51
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 4.23
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Jennifer Staf 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Rebecka Erlandsson 10 Trångsvikens IF
Robyn Lindeberg 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248