Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda MAIK indoor
Antal starter / Total entries: 1896 Printed: 2018-10-23 16:59
Antal individer / Total persons: 872
 
M 60m 25
Mohammad Ghobeishi 97 IFK Göteborg
Philip Lindow 00 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Daniel Andersson 91 Istrums SK 7.20
Chidozie Abika 97 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Michael Skalenius 90 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Elias Hedner 02 Malmö AI
Isac Engman 02 Malmö AI
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9,12
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 7,00
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6.81
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK
Simon Sund 98 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Linus Johansson 03 IK Wilske
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 7,81
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Scott Bajere 92 Bristol and West AC 6.80
 
M 800m 8
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK 2,04
Wilhelm Kardemark 80 IF Kville 2:15
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
Daniel Skatt 91 Örgryte IS 2:00
Mahamuud Ahmed 98 Örgryte IS 200
 
M Stav 8
Erik Hagström 73 IF Kville 4.25
Peter Svensson 02 IF Rigor
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3,90
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P17 60m 13
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Elias Hedner 02 Malmö AI
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 7,55
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.48
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 7.59
Daniel Janson 02 IF Rigor 7,77
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 400m 9
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Isac Engman 02 Malmö AI
Filip Wadman 97 Mölndals AIK
Wilmer Holmqvist 02 Mölndals AIK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Emanuel Alm 02 Ängelholms IF 56.72
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 54,06
 
P17 1500m 9
Oscar Wall Jungbjer 02 Mölndals AIK
Wilmer Holmqvist 02 Mölndals AIK 5,22
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 4:32.63
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Ivan Magnusson 02 Sävedalens AIK
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK 4:42.16
Joel Stål 00 Ullevi FK
Emanuel Alm 02 Ängelholms IF 4:46.28
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 4.30,88
 
P17 Häck 60m 5
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 8,72
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 8.35
 
P17 Höjd 5
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 175
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott 1,77
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1.69
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS
 
P17 Längd 15
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Storberg 01 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Daniel Janson 02 IF Rigor 5,51
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
William Frisk 02 Örgryte IS
 
P17 Tresteg 5
Fredrik Grund 02 IF Kville
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 11.39
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
William Frisk 02 Örgryte IS
 
P17 Kula 5
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK 12.27
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P15 60m 10
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 7,52
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Oscar Lundqvist 03 Istrums SK
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 7,92
 
P15 200m 10
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 25,24
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK
Andrew Rowland 03 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Linus Johansson 03 IK Wilske
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 29,08
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
 
P15 1000m 8
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:50.84
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.50.83
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.48.02
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 2:58.79
Andrew Rowland 03 Ullevi FK
Simon Öberg 03 Västerås FK 2.52,20
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 02.56,75
Love Söderpalm 03 Örgryte IS 02:58.14
 
P15 Häck 60m 5
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 10,61
Mattias Carman 03 Örgryte IS 9,37
Nils Thorin 03 Örgryte IS 8,93
Sara Skogman 95 Örgryte IS 8,93
Sten Hagström 03 Örgryte IS 9,01
 
P15 Höjd 4
Oscar Lundqvist 03 Istrums SK
Fabian Steene 03 IF Kville
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
 
P15 Längd 11
Oscar Lundqvist 03 Istrums SK
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Albin Jannesson 03 Örgryte IS
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
 
P15 Tresteg 3
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
 
P15 Kula 5
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Fabian Steene 03 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Victor Rothausen 03 IF Rigor 12.09
 
P14 60m 14
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 7,88
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 7.87
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Viggo Berlin 04 Lidköpings IS
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Simon Ström Iyase 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P14 200m 17
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 25,94
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 24.95
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 29.60
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 27,61
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 27.95
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Philip Frick 04 Ale FK 26.31
 
P14 1000m 13
Rasmus Johansson 04 IFK Halmstad
Andreas Rydén 04 IF Kville
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3.21.95
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.16.23
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 3,09
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK 2:54,64
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Filip Klefsjö 04 Trollhättan FIK 3.18,68
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 3.04,23
Philip Frick 04 Ale FK 2.53,64
 
P14 Häck 60m 11
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 9.41
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
 
P14 Höjd 15
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.55
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 157
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Albin Coster 04 Örgryte IS 1.55
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Axel Boniel 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
Philip Frick 04 Ale FK
 
P14 Längd 18
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 5.76
Calle Frank 04 IF Kville
Viggo Berlin 04 Lidköpings IS
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 5.14
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Axel Boniel 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Philip Frick 04 Ale FK
 
P14 Tresteg 9
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 10.10
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 11.58
William Asker 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P14 Kula 10
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Viggo Berlin 04 Lidköpings IS
Marcus Peliout 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 9.10
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 60m 29
Tim Jansson 05 Alingsås IF
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK 9,38
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK 8.29
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 10,12
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 8,25
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 9,13
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Viktor Hedner 05 Malmö AI 8,60
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.61
Hugo Kjellberg 05 Mölndals AIK
Linus Lännerbo 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7,93
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9,15
Andreas Fjeld Halvorsen 05 Tyrving IL 9,13
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
Erik Henrixon 05 Ale FK
 
P13 200m 24
Tim Jansson 05 Alingsås IF 28:36
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Jeroen Persson 05 IFK Lund 28,10
Viktor Hedner 05 Malmö AI 28,80
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 29.00
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Lukas Liljegren 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Stjernlöf 05 Mölndals AIK
Sebastian Wikström 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 26,57
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 29,89
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Edvin Alm 05 Ängelholms IF 29,46
Andreas Fjeld Halvorsen 05 Tyrving IL 28,83
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 28,01
Erik Henrixon 05 Ale FK 28.78
 
P13 800m 18
Tim Jansson 05 Alingsås IF 2.29:13
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK 2:32.45
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK 2:54.49
Linus Lännerbo 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Sebastian Wikström 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 2,34,56
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Edvin Alm 05 Ängelholms IF 2:35,85
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Andreas Fjeld Halvorsen 05 Tyrving IL 2,15,14
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P13 Häck 60m 12
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 11,98
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 10,50
Lukas Liljegren 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Noah Stjernlöf 05 Mölndals AIK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 11,88
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 10,01
 
P13 Höjd 16
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Hugo Kjellberg 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK 1,47
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 Längd 27
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Theo Lindh 05 IFK Göteborg
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
Melker Svanberg 05 IF Kville
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 4,72
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 4,41
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Lukas Liljegren 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Noah Stjernlöf 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 5,38
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P13 Tresteg 16
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 9,62
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Felix Essman 05 Sävedalens AIK 9,15
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Kula 13
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
David Thilén 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 8,10
Sebastian Wikström 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P12 60m 39
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 9.50
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8,69
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Harris Susko 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 8.28
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Pelle Cimmerbeck 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,60
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P12 200m 23
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 27.30
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Oliver Öhlander 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 28,6
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 Sävedalens AIK
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P12 600m 18
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 1.54
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Isac Johansson 06 IK Ymer
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Filip Jonsson 06 Bohus IF
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P12 Höjd 22
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 1,33
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Gustav Karlsson 06 Katrineholms SK 135
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Pelle Cimmerbeck 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 147
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
 
P12 Längd 27
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 3,79
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 4,71
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Oliver Öhlander 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 473
Mehmet Karacan 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P12 Kula 12
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 8.38
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P11 60m 27
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott 9.99
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.54
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Felix Söderström 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 9,03
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,64
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Leo Jelic 07 IK Ymer
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
 
P11 600m 23
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.51,94
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.50,97
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.15
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1,56
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Leo Jelic 07 IK Ymer
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P11 Höjd 15
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
David Blixt 07 Mölndals AIK
Pontus Olsson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Leo Jelic 07 IK Ymer
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
 
P11 Längd 23
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 3.81
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Simon Jansson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 4,07
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Kula 19
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott 8.80
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Simon Jansson 07 Mölndals AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Ove Hagström 07 Örgryte IS
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 60m 28
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Tim Folino 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,67
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Alex Olsson 09 Majornas IK
Noa Jarledal 09 Majornas IK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Gabriel Moberger 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Henry Dahlstrand 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 9,83
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,22
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Arvid Bergdén 08 IF Udd
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 600m 22
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 2.16.44
Adam Ellison 08 IF Kville
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Alex Olsson 09 Majornas IK
Noa Jarledal 09 Majornas IK
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
 
P10 Längd 26
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Adam Ellison 08 IF Kville
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Alex Olsson 09 Majornas IK
Edison Adersjö 09 Majornas IK
Sixten Hadzikostas 09 Majornas IK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Noa Ghansah 08 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 4,12
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Arvid Bergdén 08 IF Udd
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Kula 20
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Tim Folino 08 IFK Göteborg
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Noel Johansson 09 Hälle IF 5,58
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Arvid Bergdén 08 IF Udd
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
K 60m 11
Lisa Petrusson 99 Göteborgs KIK
Maja Sörebro 97 Göteborgs KIK
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7,53
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Fatou Sowe 91 Ullevi FK
Lina Hansson 90 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Sara Skogman 95 Örgryte IS
 
K 800m 2
Alexandra Brackman 97 Mölndals AIK
Julia Törnblad 97 Mölndals AIK
 
K Stav 7
Sandra Skager 77 Lerum Friidrott 270
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor 2,40
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2,60
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H 3,21
Willhelmina Holmertz 02 Sävedalens AIK 235
 
F17 60m 20
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Hilda Ahlström 01 IFK Göteborg
Veronika Gréen 02 IFK Göteborg
Klara Westberg 01 Istrums SK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Tindra Lindbom 02 Lerum Friidrott 9.05
Julia Berns 02 IFK Lund 8,31
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 7.95
Lovisa Ronge 01 IF Rigor 08.43
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI 8,46
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Laura Iversen 02 IFK Växjö 8.29
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 8.26
Josefine Biørnstad 02 Sarpsborg IL 8.09
 
F17 400m 12
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Klara Westberg 01 Istrums SK
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott
Julia Berns 02 IFK Lund 64,22
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 64:49
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Linn Skoog 02 IK Ymer
Julia Svennblad 03 Ale FK
 
F17 1500m 4
Klara Westberg 01 Istrums SK
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK
Malin Jonson 02 Mölndals AIK
 
F17 Häck 60m 9
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 9,50
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 9:55
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 10,03
Juni Evensen 01 Sarpsborg IL 9.26
 
F17 Höjd 5
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F17 Längd 21
Nellie Malmros 01 Båstads GIF 5,18
Veronika Gréen 02 IFK Göteborg
Viktoria Karlsson 97 Göteborgs KIK
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04 5,26
Emelie Greby 01 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Tindra Lindbom 02 Lerum Friidrott 4.05
Julia Berns 02 IFK Lund 4,86
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI 5,06
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Laura Iversen 02 IFK Växjö 4.98
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 5.17
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 4,83
 
F17 Tresteg 10
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04 11,07
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 11.12
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 10,28
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F17 Kula 4
Linnea Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Tindra Lindbom 02 Lerum Friidrott 8.20
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
 
F15 60m 17
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 8,04
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Ebba Westberg 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Famke Persson 03 IFK Lund 7,99
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 8.11
Elena Mack 03 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 8.42
Emma Borovac 03 IK Ymer
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
 
F15 200m 21
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 28.82
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK
Ebba Westberg 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Famke Persson 03 IFK Lund 26,18
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Klara Andersson 03 Tingbergs AIS
Elena Mack 03 Ullevi FK
Lina Hansson 90 Ullevi FK
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 29.89
Emma Borovac 03 IK Ymer
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 27,05
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Frida Christoffersson 03 Bohus IF 31,20
 
F15 1000m 8
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 3.13,54
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3:03.51
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.13.14
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK 2:56.05
 
F15 Häck 60m 10
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 9,30
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Irma Törngård 03 Hälle IF 10.29
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 10.08
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9.37
Emma Jelic 03 IK Ymer
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS 9,97
Julia Svennblad 03 Ale FK 9.87
 
F15 Höjd 9
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad 1,57
Ida Svensson 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF 1.55
Emma Jelic 03 IK Ymer
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Längd 15
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Ebba Westberg 03 Istrums SK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 5.15
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 4,66
Emma Borovac 03 IK Ymer
Emma Jelic 03 IK Ymer
Linn Johansson 03 Örgryte IS
Maria Samuelsson 03 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS
 
F15 Tresteg 3
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Elin Åberg 03 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Ale FK 10.72
 
F15 Kula 10
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 10,47
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Ida Svensson 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Calista Ezeh 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott 11,68
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Emma Jelic 03 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer
 
F14 60m 36
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8.07
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 9,55
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Agnes Andersen 04 Istrums SK 9.11
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott 8.53
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott 9,63
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Lisa Berns 04 IFK Lund 8,26
Tindra Röme 04 IFK Lund
Una Ademovic 04 Malmö AI
Alexsandra Wikström 04 Mölndals AIK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK 8.38
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.55
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F14 200m 35
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 27.47
Emma Larsson 04 Falkenbergs IK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg 29.55
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 30.15
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 28.99
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 28.09
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott 28.89
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Lisa Berns 04 IFK Lund 27,47
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Una Ademovic 04 Malmö AI
Alexsandra Wikström 04 Mölndals AIK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK 27.59
Evelina Alm 04 Ängelholms IF 31.69
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 28.10
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS 28.08
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F14 1000m 22
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3.20.31
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.08.93
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 3.31.83
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.18.87
Hilda Törngård 04 Hälle IF 3.21.00
Felicia Brink 04 IF Kville
Una Ademovic 04 Malmö AI
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.09:55
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer
Evelina Alm 04 Ängelholms IF 3:41.09
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS 3.49.31
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 3.11,23
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL 3.18.02
 
F14 Häck 60m 22
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.07
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 10,46
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9,69
Tindra Röme 04 IFK Lund 9.64
Una Ademovic 04 Malmö AI
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F14 Höjd 18
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.58
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 1,44
Alexsandra Wikström 04 Mölndals AIK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor 1,39
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Linn Wiklander 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 1,47
Tilda Persson 04 IF Rigor
 
F14 Längd 42
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 3,96
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 4,07
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Agnes Andersen 04 Istrums SK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 4,82
Tindra Röme 04 IFK Lund
Alexsandra Wikström 04 Mölndals AIK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Linn Wiklander 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS
 
F14 Tresteg 10
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10,34
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Alma Lindaur 04 Mölndals AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
 
F14 Kula 13
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9,21
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Amanda Lithander 04 Stenungsunds FI
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F13 60m 36
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 9,07
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8,42
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,32
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 8.56
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Elin Thönell 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Esther Löfgren 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Simona Kostovski 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,77
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8,73
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ella Engman 05 Malmö AI 8,02
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 8.42
Alicia Sandström 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Elsa Korsgren 05 Mölndals AIK
Emily Olsson 05 Mölndals AIK
Lovisa Henriksson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8,39
Anna Bergdén 05 IF Udd
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer 8,89
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 200m 33
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 29,55
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 27,17
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 27,75
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 30,87
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK 28.36
Nova Schwalbe 05 IF Hagen FIK 30.19
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Filippa Couture 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Nellie Dahlqvist 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 28,93
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Audrey Hansson 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 29.55
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 29,62
Emily Olsson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 31.03
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 30,08
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26,86
Nora Berglin 05 Sävedalens AIK 29,75
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Elna Wester 05 Örgryte IS 29.75
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 800m 14
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 2:31:92
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Vendela Gutke 05 Hälle IF 2.43.00
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Simona Kostovski 05 IF Kville
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS 2.34
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F13 Häck 60m 16
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK 11,12
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 10.30
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 10,05
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 10,03
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott 11,56
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 10,46
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 10,09
Anna Bergdén 05 IF Udd
Ida Hult 06 Varbergs GIF
 
F13 Höjd 21
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,46
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Esther Löfgren 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Linnea Larsson 05 IF Rigor 139
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 1,45
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F13 Längd 45
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Iris Meijer Andersson 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 4,36
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK
Nova Schwalbe 05 IF Hagen FIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Nellie Dahlqvist 05 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 4,68
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 4,39
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 4.65
Audrey Hansson 05 Mölndals AIK
Elin Norström 05 Mölndals AIK
Ellen Östling Partheen 05 Mölndals AIK
Elsa Korsgren 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Lovisa Henriksson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 5,15
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Nora Berglin 05 Sävedalens AIK
Anna Bergdén 05 IF Udd
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer 4,35
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Kira Bermudez 05 Trollhättan FIK
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Tresteg 20
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 9,47
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Esther Löfgren 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Simona Kostovski 05 IF Kville
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Nora Berglin 05 Sävedalens AIK
Anna Bergdén 05 IF Udd
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Ellen Piros 06 Örgryte IS
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Kula 17
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Kira Bermudez 05 Trollhättan FIK
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F12 60m 51
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 8.80
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04 9,29
Nelly Elned 06 Hälle IF 9.21
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Thea Jorild 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Julia Lönn 06 Lidköpings IS 9,26
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Selma Windahl 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Emelie Villa 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Matilda Wåke 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 9,54
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Sara Schnecke 06 IF Rigor
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Nike Hjort Tuomaala 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Ellen Piros 06 Örgryte IS
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 200m 46
Sabina Kern 06 Brattås CK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK 30,63
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 Hälle IF 29.39
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 28.65
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF 31,16
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Selma Windahl 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Ester Nyström 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Hilda Hou Vasiliagos 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 600m 21
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1.50
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Emelie Villa 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Ellen Piros 06 Örgryte IS
 
F12 Höjd 25
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 1,53
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1.40
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Julia Lönn 06 Lidköpings IS 1,24
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Matilda Wåke 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Sara Schnecke 06 IF Rigor
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Längd 54
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Filippa Strandberg 06 IF Hagen FIK
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 4.64
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Elin Kvartsberg 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Matilda Wåke 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Ester Nyström 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Agnes Bogren 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Hilda Hou Vasiliagos 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Kula 27
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Filippa Strandberg 06 IF Hagen FIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Emelie Villa 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ester Nyström 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 60m 41
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Bianca Holgersson 07 Falkenbergs IK 10,11
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Mimmi Palmås 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Blenda Looström 07 Lerum Friidrott 10.34
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott 10.51
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK 10.32
Emilia Jönsson 07 Majornas IK 10,41
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9:70
Emelina Holmqvist 07 Mölndals AIK 10,03
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Lovisa Bexbo 07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
Tyra Yutong Gustafsson 07 Mölndals AIK
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9.03
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,33
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 9.54
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Amanda Tran 07 IK Ymer 8,81
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,10
 
F11 600m 18
Bianca Holgersson 07 Falkenbergs IK 2.01
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.16
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2.15
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK 2.14.90
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2:02.74
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK
Felicia Månesjö 07 Mölndals AIK
Tyra Yutong Gustafsson 07 Mölndals AIK
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 1.58.30
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1.48,17
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 2:06.84
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,52.95
 
F11 Höjd 24
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Blenda Looström 07 Lerum Friidrott 1.12
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott 1.00
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK 1.10
Emilia Jönsson 07 Majornas IK 1,24
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,28
Julia Hovtun 07 Örgryte IS
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
 
F11 Längd 33
Elin Andersson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg
Elma Vougt 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Mimmi Palmås 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Emelina Holmqvist 07 Mölndals AIK 3,27
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Maia Åsbogård Etxeberria 07 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Thea Ranebro 07 IF Rigor
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 3,78
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer 4,39
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F11 Kula 20
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg
Elma Vougt 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK 6,74
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Emelina Holmqvist 07 Mölndals AIK
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Thea Ranebro 07 IF Rigor
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer 4,77
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F10 60m 49
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg 11.25
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad 10.02
Amanda Ryding 08 IF Kville
Klara Öberg Noujomi 08 IF Kville
Matilda Persson 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Prtenjaca Juneståhl 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Wilda Broberg 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Alice Lövkvist 09 Majornas IK
Astrid Lasso Mannberg 08 Majornas IK
Emma Charlwood 09 Majornas IK
Erika Kågegård 08 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Lovisa Hindström Goller 08 Majornas IK
Clara Kroon 08 Mölndals AIK 11.31
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Ida Söderström 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Jagoda Struzik 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Licia Oliva 08 Mölndals AIK
Lova Elgemark 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor 10:90
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK 11.04
Saga Andersson 08 IK Ymer
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
 
F10 600m 40
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Moa Björneloo 08 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 2.10
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Selma Pedersen 08 IFK Göteborg
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Sara Biding 08 Kongahälla AIK
Agnes Åberg 08 IF Kville
Amanda Ryding 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Prtenjaca Juneståhl 08 IF Kville
Wilda Broberg 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Erika Kågegård 08 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Noomi Ottosson De Lima 08 Majornas IK
Alice Fagerström 08 Mölndals AIK
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Hanna Engvall 08 Mölndals AIK
Ida Söderström 08 Mölndals AIK
Kajsa Bengtsson 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Wilma Rosén 08 Mölndals AIK
Thea Sundler 09 IF Rigor
Alva Wennbom 08 Ullevi FK 2:30
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Saga Andersson 08 IK Ymer
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F10 Längd 54
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Selma Pedersen 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg 315
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Moa Björneloo 08 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Sara Biding 08 Kongahälla AIK
Agnes Åberg 08 IF Kville
Amanda Ryding 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Matilda Paulsson 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Stina Prtenjaca Juneståhl 08 IF Kville
Wilda Broberg 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Alice Lövkvist 09 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Noomi Ottosson De Lima 08 Majornas IK
Agnes Minning 08 Mölndals AIK
Alice Fagerström 08 Mölndals AIK
Amanda Henriksson Winberg 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Hanna Engvall 08 Mölndals AIK
Hanna Lindberg 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Ida Söderström 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Nelly Nilsson 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Wilma Rosén 08 Mölndals AIK
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor 3.06
Thea Sundler 09 IF Rigor
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Saga Andersson 08 IK Ymer
Nelia Bermudez 08 Trollhättan FIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F10 Kula 26
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Klara Öberg Noujomi 08 IF Kville
Matilda Persson 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Prtenjaca Juneståhl 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Alice Lövkvist 09 Majornas IK
Astrid Lasso Mannberg 08 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Lovisa Hindström Goller 08 Majornas IK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Ida Söderström 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Saga Andersson 08 IK Ymer
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248