Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Raka Spåret
Antal starter / Total entries: 452 Printed: 2018-05-27 09:45
Antal individer / Total persons: 362
 
M 60m 42
Eric Deilert 02 SWE Boo IF
Arvid Friberg 99 SWE Danderyds SK
Valentin Strohkirch 99 SWE Danderyds SK
Gabriel Gunnarsson 01 SWE IF Göta Karlstad 7,00 7,00
Daniel Persson 98 SWE Hammarby IF 7,22
Jacob Ewertzh 95 SWE Hammarby IF 6,92 7,05
Jean-Christian Zirignon 95 SWE Hammarby IF 6,86
KidusYohannes Getahun 98 SWE Hammarby IF
Malcolm Odero 98 SWE Hammarby IF 7.45
Markus Ögren 98 SWE Hammarby IF 7.14
Sebastian Landström 94 SWE Hammarby IF
Tawsiful Islam 00 SWE Hammarby IF 7,83
Gregorios Kyriakoudis 97 SWE Hässelby SK 7,09 7,09
Albin Andersson 00 SWE IFK Lidingö
Albin Boestad 97 SWE IFK Lidingö
Andreas Movin 96 SWE IFK Lidingö
Daniel Langman 99 SWE IFK Lidingö
Jesper Rilegård 98 SWE IFK Lidingö
Ludwig Sjödin 95 SWE Skellefteå AIK 7.12 7.23
André Drummond 90 SWE Spårvägens FK 6,91
Dennis Leal 94 SWE Spårvägens FK
Mårten Skogman 67 SWE Spårvägens FK 7.71
Yamfu Arhin 89 SWE Spårvägens FK 7:27
Viktor Thor 00 SWE Strands IF 7,24 7,24
William Thor 00 SWE Strands IF 7,29 7,29
Felix Ekman 01 SWE Sundbybergs IK 7,32 7,32
Erik Ekelund 91 SWE Tjalve IF Norrköping 7.28
Henrik Renz 01 SWE Tjalve IF Norrköping 7,39
Emil Johansson 02 SWE Turebergs FK
Erik Ahlfont 00 SWE Turebergs FK
Andreas Cigéhn 00 SWE Täby IS 7,55
Michael Luxemburg 94 SWE Täby IS 7,03
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Vidar Stenqvist 00 SWE Täby IS 6,84
Zion Eriksson 02 SWE Täby IS 7.14 7.14
Oskar Motta 98 SWE Upsala IF 7.05 7.05
Amir Musa 01 SWE KFUM Örebro 7,38
Anders Pihlblad 98 SWE KFUM Örebro 7,30
Bimo Soenarso 01 SWE KFUM Örebro 6.96 7.07
Eric Hallquist 96 SWE Östersunds GIF Friidrott
Marcus Hagerud 01 SWE AIK Friidrott
Bill Porter 90 GIB Gibraltar 6.96 6.96
 
M 200m 18
Arvid Friberg 99 SWE Danderyds SK
Valentin Strohkirch 99 SWE Danderyds SK
Oscar Stenberg 99 SWE Fredrikshofs FI 23,96
Andreas Movin 96 SWE IFK Lidingö 22.78
Jesper Rilegård 98 SWE IFK Lidingö
Mårten Skogman 67 SWE Spårvägens FK 24.83
Sebastian Svedhammer 88 SWE Spårvägens FK 25,00
Sidrak Afework 01 SWE Spårvägens FK
Erik Ekelund 91 SWE Tjalve IF Norrköping 23.00
Hamza Volumé Kamara 90 SWE Tjalve IF Norrköping 22,25
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 24,39
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 23,06
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Zion Eriksson 02 SWE Täby IS 22,83 22,83
Anders Pihlblad 98 SWE KFUM Örebro 22,49
Rasmus Hugosson 01 SWE KFUM Örebro 21,99
Erik Orrell 99 SWE Östersunds GIF Friidrott
Eric Sjölund 00 ÅLA IF Åland 22,71
 
M 400m 16
Arvid Friberg 99 SWE Danderyds SK
Filip Söderberg 01 SWE Hammarby IF
Kristian Efremov 90 SWE Hammarby IF 49,49 50,45
Samiel Berhe 98 SWE Hammarby IF 52,50
Edom Abreham 95 SWE Hässelby SK 50.00
Nick Ekelund-Arenander 89 SWE Malmö AI 48.77
Sebastian Svedhammer 88 SWE Spårvägens FK 56,00
Simon Sandkvist 01 SWE IF Triangeln
Emil Johansson 02 SWE Turebergs FK
Emil Winther 99 SWE Turebergs FK
Fredrik Åström 93 SWE Täby IS 50,25
William Frobe 98 SWE Täby IS 49,20
Gustav Harning 02 SWE Ununge IF 51.99
Lucas Mattsson 94 ÅLA IF Åland 52,12
David Canmo 01 SWE Trollhättan FIK 53,23
Dimitrios Boumis 99 GRE Grekland 50,42
 
M 800m 32
Nils Jonsson 00 SWE Danderyds SK 2.00,99
Berhe Kidane 99 SWE Eskilstuna FI 1.52,94
Felix Davidsson-Berndtsson 96 SWE Hammarby IF
Fredrik Govenius 99 SWE Hammarby IF 2.10
Henry Jacobson 99 SWE Hammarby IF 1.59,69 1.59,56
Anton Ledell 99 SWE Huddinge AIS 1:59 1:59
Antonio Lavecchia 72 SWE Huddinge AIS 2:10:00 2:10:00
Iyuel Ayele 99 SWE Huddinge AIS
Ludvig Hillenfjärd 97 SWE Huddinge AIS 1,58
Anton Persson 96 SWE Hässelby SK 1.52,24
Gustav Bivstedt 96 SWE Hässelby SK 1.51,51
Konstantin Avramidis 86 SWE IFK Lidingö
Mohammed Loukili 96 SWE IFK Lidingö
Josef Wallenlind 01 SWE Mölndals AIK 1.55,5 1.57,35
Daniel Norberg 78 SWE Spårvägens FK
Tobias Eknor 00 SWE Spårvägens FK 1.57,00
Andreas Almgren 95 SWE Turebergs FK 1.46.56
Dennis Wikström-Roos 93 SWE Turebergs FK 1.53,22
Johan Eriksson 88 SWE Turebergs FK 1:50.76
Robin Johansson 94 SWE Turebergs FK 1.55,1
Axel Glavare Karlsson 01 SWE Täby IS 2,05,50
Jacob Åkersten 98 SWE Täby IS 1.58,25
William Frobe 98 SWE Täby IS pace
Björn Seifert 96 SWE Upsala IF 1.54,43 1.55,77
Faustin Mugabo 00 SWE Väsby IK 2:05.34
Daniel Ekström 98 SWE Ärla IF 2.07,30
Robin Johansson 94 SWE Ärla IF 1,55.1
Axel Sandberg 00 SWE KFUM Örebro 2.03.50 2.03.50
Olle Tyrsmo 00 SWE KFUM Örebro 2.07.90
Christian Clausen 96 DEN Sparta Atletik 1.49.76
David Canmo 01 SWE Trollhättan FIK 2.00,24
André Malm 78 SWE Runday IF 2.21,24
 
M 1500m 41
Hannes Hejdebäck 00 SWE Gefle IF 4:10
Mattias Ohlsson 94 SWE Heleneholms IF 3.52,47
Marcus Häggh 98 SWE Huddinge AIS
Anton Axelsson 01 SWE Hässelby SK 4.01,19
Elmar Engholm 92 SWE Hässelby SK
Emil Blomberg 92 SWE Hässelby SK
Erik Djurberg 97 SWE Hässelby SK 3.57,35
Axel Alness Borg 98 SWE IFK Lidingö
Konstantin Avramidis 86 SWE IFK Lidingö
Olof Silvander 99 SWE IFK Lidingö 4.11.03
Warsame Doley 98 SWE Malmö AI 3.55 inne
Alexander Nilsson 95 SWE Mölndals AIK 3.48.96 3.48.96
Filip Wadman 97 SWE Mölndals AIK 4.08
Josef Wallenlind 01 SWE Mölndals AIK 4.04 4.04
Alexander Holmblad 94 SWE Spårvägens FK
Daniel Gleimar 92 SWE Spårvägens FK
Gustaf Nordling 97 SWE Spårvägens FK
Johan Walldén 87 SWE Spårvägens FK
Karim Mohammadi 89 SWE Spårvägens FK
Olof Nordling 97 SWE Spårvägens FK 4.08,00
Rasmus Ahlgren 99 SWE Spårvägens FK 4.15
Samuel Eriksson Lidbrink 99 SWE Spårvägens FK 4.07,00
Wille Levay 96 SWE Spårvägens FK
Erik Jälknäs 00 SWE Sävedalens AIK 4.06
Jonatan Fridolfsson 92 SWE Sävedalens AIK 3:53.11
Leo Magnusson 98 SWE Sävedalens AIK 3.52
Seare Kibrom 98 SWE Tjalve IF Norrköping 4.06,50
Andreas Almgren 95 SWE Turebergs FK pace
Daniel Lundgren 85 SWE Turebergs FK 3:48,56
Tim Sundström 89 SWE Turebergs FK
Ali Al-Janabi 94 SWE Ullevi FK
Axel Djurberg 99 SWE Upsala IF 4.03,14
Efrem Brahne 94 SWE Västerås FK
Linus Näslund 00 SWE Ärla IF 4,13
Alexander Larsson 00 SWE KFUM Örebro 4.14.34
Hamid Ali 99 SWE KFUM Örebro 4.55 4.55
Jack Karlsson 99 SWE KFUM Örebro 4.06.51
Jonatan Gustafsson 99 SWE KFUM Örebro 4.05.17 4.05.17
Melker Forsberg 01 SWE KFUM Örebro 4.15 4.15
William Wickholm 98 SWE KFUM Örebro 4.07.60
Amine Zahaf 97 MOR Marocko 3.43,64
 
M 3000m 33
Emil Magnell-Millan 01 SWE Eskilstuna FI 8.35,00 8.35,00
Christoffer Hiding 85 SWE Fredrikshofs FI 9:20 9:20
Anders Grahl 87 SWE Hälle IF 8:24
Andreas Jansson 96 SWE Hässelby SK 8.27
Yasiin Yusuf Abdi 99 SWE Hässelby SK
Daniel Antonsson 93 SWE IFK Lidingö 8:43
Erik Lagerlöf 97 SWE IFK Lidingö 8.33
Ludvig Johansson 98 SWE IFK Lidingö 9.10
Simon Sundström 98 SWE IFK Lidingö 8.17.77 8.17.77
Gabriel Steffensen 96 SWE Mölndals AIK 8.15
Miguel Palm 98 SWE Mölndals AIK 8:35
Andreas Åkesson 87 SWE Saltsjöbadens IF 9:20 9:31
Archie Casteel 96 SWE Spårvägens FK
Daniel Alemu 97 SWE Spårvägens FK 9.20,00
Estifanos Faid 92 SWE Spårvägens FK pace
Johan Walldén 87 SWE Spårvägens FK 8.16.66
Mohammad Reza 92 SWE Spårvägens FK
Wille Levay 96 SWE Spårvägens FK
Emil Jansson 81 SWE FK Studenterna 9.17
Isak Hellström 91 SWE FK Studenterna 9.06
August Mollén 99 SWE Tjalve IF Norrköping 8.48,00
Ludvig Danielson 95 SWE Tjalve IF Norrköping 8.39,00
Daniel Lundgren 85 SWE Turebergs FK 8:05,88
Hussein Ibrahim 98 SWE Ullevi FK 8:28.79
Suldan Hassan 98 SWE Ullevi FK 8.01,98
Hassan Abdiqadir 01 SWE Västerås FK
Fredrik Johansson 86 SWE IFK Växjö 8:10.81
Markus Bohman 94 SWE KFUM Örebro 8.54.33 8.54.33
Martin Regborn 92 SWE KFUM Örebro 8.15 8.15
Thomas Chaillou 85 SWE KFUM Örebro 8.40 8.51
Mads Skaaning 95 DEN Sparta Atletik 8.52.32
Alberts Blajs 95 LAT Lettland 8.17,00
Robin Pino 82 SWE Uppsala LK 9.20,00 9.20,00
 
M Häck 60m 7
Jesper Nyman 98 SWE Hanvikens SK
David Adrian 98 SWE Huddinge AIS 10,00
Fredrik Samuelsson 95 SWE Hässelby SK 8,16
Ludwig Sjödin 95 SWE Skellefteå AIK 8.38
Marvin Tay 90 SWE Spårvägens FK 7,82
Viktor Wahlén Diederichsen 98 SWE Spårvägens FK 8,50
Jonatan Holm 94 SWE Strands IF 8.00
 
M Höjd 6
Hampus Carlens 99 SWE IFK Lidingö 2.03
Carl Windmar 00 SWE Spårvägens FK 1,90
Otto Brinkman 97 SWE Spårvägens FK 2,15 2,09
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping 2,01 2,01
Oliver Ericsson 01 SWE Upsala IF
David Kleinheinz 93 AUT Österrike 2,02
 
M Stav 7
Carl Sténson 93 SWE Hellas FK 5,31
Fredrik Samuelsson 95 SWE Hässelby SK 5,00 4,61
Erik Thorstensson 89 SWE Spårvägens FK 5,31
Oscar Janson 75 SWE Ullevi FK 587
Dennis Bergetoft 92 SWE KFUM Örebro 5,03
Rasmus Carlsson 88 SWE KFUM Örebro 5,22
Tom Johansson 99 SWE KFUM Örebro 4,80
 
M Längd 20
Johan Taléus 94 SWE Eskilstuna FI
Felix Prins 00 SWE Hammarby IF
Ritchie Moba 90 SWE Hammarby IF 7,33
Alexander Nyman 00 SWE Hanvikens SK
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 SWE Hellas FK
David Adrian 98 SWE Huddinge AIS 6,40
Sture Holmberg 51 SWE Huddinge AIS 4,98 4,64
Fredrik Samuelsson 95 SWE Hässelby SK 7,47
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Jakob Samuelsson 98 SWE Hässelby SK 6,70
Albin Boestad 97 SWE IFK Lidingö
Andreas Otterling 86 SWE IFK Lidingö
Daniel Langman 99 SWE IFK Lidingö
Markus Thorsell 99 SWE Råby-Rekarne FIF 6,21
Adam Chiguer 91 SWE Spårvägens FK 7,05
Viktor Thor 00 SWE Strands IF 6,50 6,34
William Thor 00 SWE Strands IF 6,39 6,39
Max Andersson 95 SWE Upsala IF
Oskar Erixon 99 SWE IK Westmannia FI
Rickard Willman 94 SWE Västerås FK 7,29 7,24
 
M Tresteg 8
Arthur Abrahamsson 01 SWE Bromma IF
Erik Ehrlin 90 SWE Hammarby IF
Carl af Forselles 01 SWE Hellas FK 14,93
Andreas Henriksson 90 SWE Hässelby SK
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Henning André 97 SWE Nyköpings BIS
Lukas Olsson 01 SWE Upsala IF
Eric Hallquist 96 SWE Östersunds GIF Friidrott
 
M Kula 8
Jesper Nyman 98 SWE Hanvikens SK
Jesper Arbinge 97 SWE Huddinge AIS
Gabriel Heen 95 SWE Hässelby SK
Jakob Samuelsson 98 SWE Hässelby SK 14,76 14,20
Wictor Petersson 98 SWE Malmö AI
Arwid Koskinen 92 SWE Ullevi FK
Mesud Pezer 94 BIH Bosnien och Hercegovina 21.40
Arttu Kangas 93 FIN Kankaanpään seudun Leisku 20.30
 
M Vikt 0
 
P19 Häck 60m 5
Mikael Lundkvist 00 SWE Huddinge AIS
Albin Andersson 00 SWE IFK Lidingö
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping 8,39 8,39
Staffan Risberg 99 SWE Turebergs FK
Erik Orrell 99 SWE Östersunds GIF Friidrott
 
P19 Kula 1
Patrik Lindstedt 99 SWE Hässelby SK 18.08 18.08
 
P19 Vikt 1
Patrik Lindstedt 99 SWE Hässelby SK 15.20
 
P17 Häck 60m 6
Gabriel Gunnarsson 01 SWE IF Göta Karlstad 8,22 8,22
Jonatan Håkansson 01 SWE Hammarby IF
Elias Sahlin 01 SWE Hellas FK
Måns Boshuis 02 SWE IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 SWE IFK Lidingö
Sidrak Afework 01 SWE Spårvägens FK
 
P17 Längd 10
Eric Deilert 02 SWE Boo IF
André Barroso Johansson 02 SWE Hammarby IF 6.09 6.09
Emil Lavett 01 SWE Hammarby IF
Gustav Andersson 02 SWE IFK Lidingö
Måns Boshuis 02 SWE IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 SWE IFK Lidingö
Henrik Renz 01 SWE Tjalve IF Norrköping 6,71
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Amir Musa 01 SWE KFUM Örebro 6,19
Rasmus Hugosson 01 SWE KFUM Örebro 6,93
 
P17 Kula 2
Gustav Andersson 02 SWE IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 SWE IFK Lidingö
 
P17 Vikt 2
Gustav Andersson 02 SWE IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 SWE IFK Lidingö
 
K 60m 27
Lena Axelson 72 SWE Bromma IF 8.23
Emma Jansson 97 SWE Falu IK
Josefin Palm 94 SWE Falu IK
Linn Egerfält 00 SWE Gefle IF
Freja Avebäck 95 SWE Hammarby IF
Greta Deltin 00 SWE Hammarby IF 7,63
Hanna Lindé 01 SWE Hammarby IF
Josefine Sandelius 94 SWE Hammarby IF ej anmäl
Klara Rådbo 01 SWE Hammarby IF
Draina Kintu 02 SWE Hellas FK 7.92 8,15
Izabella Ripsweden 00 SWE Huddinge AIS
Hanna Adriansson Nordberg 92 SWE IFK Lidingö 7,68
Gladys Bamane 89 SWE Spårvägens FK 7,42
Maia Eppelin 96 SWE Spårvägens FK
Marie Sönnerfors 93 SWE Spårvägens FK
Moa Hjelmer 90 SWE Spårvägens FK
Rita Badu-Twum 95 SWE Tjalve IF Norrköping 8,01
Ida Winther 01 SWE Turebergs FK 8,16
Victoria Davidsson 02 SWE Tyresö FK
Evelina Nilsson 94 SWE IFK Umeå 7,70 7,91
Astrid Eggesjö 01 SWE Västerås FK 8,12 8,24
Elin Östlund 91 SWE KFUM Örebro 7.46
Emily Capobianco 01 SWE KFUM Örebro 7,89 7,90
Anna Engelin 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Adina Renlund 01 ÅLA IF Åland 8,20
Artemis Melina Anastasiou 00 GRE Grekland 7,70
Victoria Joäng 89 SWE Athletics 24Seven SK
 
K 200m 17
Lena Axelson 72 SWE Bromma IF 27.21
Emma Jansson 97 SWE Falu IK
Hanna Lindé 01 SWE Hammarby IF
Hanna Adriansson Nordberg 92 SWE IFK Lidingö
Gladys Bamane 89 SWE Spårvägens FK 23,58
Johanna Bromark 93 SWE Spårvägens FK
Maia Eppelin 96 SWE Spårvägens FK
Moa Hjelmer 90 SWE Spårvägens FK 23,30
Saga Berneryd 99 SWE Spårvägens FK 25,19
Frida Johansson 95 SWE Tjalve IF Norrköping 26,15
Linnea Frobe 98 SWE Täby IS 25,19
Maria Södergren 98 SWE Täby IS 26,60
Alva Ohlsson 00 SWE Upsala IF
Carolina Söderbom 99 SWE Ärla IF 25,74
Anni Nylund 02 ÅLA IF Åland 26,32
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 ÅLA IF Åland 28,95
Artemis Melina Anastasiou 00 GRE Grekland
 
K 400m 22
Emilia Rydensjö 02 SWE Eskilstuna FI 60,22 60,56
Vilma Hultström 00 SWE Hammarby IF
Elwira Ripsweden 02 SWE Huddinge AIS 64.01
Jenny Wingqvist 97 SWE Hässelby SK 59,42
Sofia Johnsson 94 SWE Hässelby SK
Isabelle Eriksson 86 SWE IFK Lidingö 57.40
Eleonore Gåvsten 79 SWE Spårvägens FK 61,09
Moa Hjelmer 90 SWE Spårvägens FK 52,40
Viktoria Voskressenskaia 96 SWE Tjalve IF Norrköping 60,82
Clara Billing 02 SWE Turebergs FK
Linda Nyblom 00 SWE Turebergs FK 61.22
Maja Sund 01 SWE Turebergs FK
Caroline Kihlblom 94 SWE Täby IS 56,42
Lovisa Linde 98 SWE Täby IS 56,39
Sofia Hultgren 97 SWE Täby IS 56,79
Frida Wallström 95 SWE IFK Umeå 59,46
Melina Mancuso 01 SWE Västerås FK 60,35
Anna Engelin 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Emma Sjuls 98 ÅLA IF Åland 67,20
Artemis Melina Anastasiou 00 GRE Grekland 56,04
Ioanna Panopoulou 01 GRE Grekland 58,16
Hanna Enlund 01 SWE AIK Friidrott 58.80
 
K 800m 15
Ellinore Dahlberg 03 SWE Bromma IF 2,21,93
Lova Perman 03 SWE IF Göta Karlstad
Madeleine Björlin-Delmar 96 SWE IFK Göteborg
Filippa Ramberg 97 SWE Hammarby IF 2.23,28 2.23,28
Lovisa Bivstedt 01 SWE Hässelby SK 2.10,45
Emelie Svensson 95 SWE IFK Mora Friidrott
Linda Nyblom 00 SWE Turebergs FK 2,22,68
Emilia Larson 01 SWE Täby IS
Greta Graziani 94 SWE Täby IS 2,10.61
Frida Wallström 95 SWE IFK Umeå 2.15,86
Ida Ekroth 96 SWE Upsala IF
Susannah Reid 95 SWE Upsala IF 2.12,86
Dagmar Fæster Olsen 94 DEN Sparta Atletik 2.09.52
Maria Söderlund 99 ÅLA IF Åland 2.19,25
Ioanna Panopoulou 01 GRE Grekland 2.16,39
 
K 1500m 26
Ellinore Dahlberg 03 SWE Bromma IF
Linnea Palm 99 SWE Falu IK
Olivia Weslien 97 SWE IF Göta Karlstad 4.34
Hanna Bergström 97 SWE Huddinge AIS
Jessica Borg 98 SWE Huddinge AIS
Alice Greberg 98 SWE Mölndals AIK 4.50
Elin Brink 97 SWE Mölndals AIK 4.28.99 4.37.19
Thea Norlund 00 SWE Skellefteå AIK 4.42,22 4.42,22
Frida Aspnäs 87 SWE Spårvägens FK
Lisa Öhberg 88 SWE Spårvägens FK
Gaël de Coninck 01 SWE Sävedalens AIK 4.28
Linn Söderholm 96 SWE Sävedalens AIK 4.15.33
Sara Christiansson 97 SWE Sävedalens AIK 4.23
Thea Boström 98 SWE Tjalve IF Norrköping 4.37,85
Elin Marcusson 99 SWE Trångsvikens IF 4.57
Wilma Marcusson 99 SWE Trångsvikens IF 4.57
Isabella Andersson 97 SWE Turebergs FK 4.12,51
Emilia Lillemo 00 SWE Täby IS 4,52
Ida Holm 93 SWE Täby IS pace
Karin Olsson 92 SWE Täby IS 4.52
Dace Landström 83 SWE Vallentuna FK
Elsa Wallenius 01 SWE Västerås FK 4.38,00
Ellinor Aurell 01 SWE Ängelholms IF 4,38
Josefine Gerdevåg 81 SWE KFUM Örebro 4.32
Christina Panopoulou 01 GRE Grekland 4.50,17
Vera Sjöberg 01 SWE AIK Friidrott 4:55.92 4:55.92
 
K Häck 60m 14
Emma Tuvesson 91 SWE Hammarby IF
Josefine Sandelius 94 SWE Hammarby IF
Amanda Hansson 99 SWE Hässelby SK 8.36
Malin Skogström 95 SWE Hässelby SK 8.57
Sandra Skogström 97 SWE Hässelby SK
Emilia Karlsson 97 SWE Nyköpings BIS 8,59 8,59
Åsa Thorén 72 SWE Spårvägens FK 8,58
Frida Johansson 95 SWE Tjalve IF Norrköping 9,11
Helena Kolte 98 SWE Täby IS
Maria Södergren 98 SWE Täby IS 9,07
Sofia Lindh 98 SWE Upsala IF
Emelie Nyman Wänseth 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Mathilde Heltbech 95 DEN Helsingör IF 8,45
Annemarie Nissen 94 DEN Sparta Atletik 8,82
 
K Höjd 7
Louise Ekman 97 SWE Gefle IF 185
Evelina Erlandsson 94 SWE IF Göta Karlstad 1.77 1.77
Klara Rådbo 01 SWE Hammarby IF
Karin Boestad 99 SWE IFK Lidingö 1.60
Linda Skantze 95 SWE IFK Lidingö 176
Madeleine Serenhov 91 SWE IFK Lidingö 1.75
Emma Stenlöf 96 SWE Västerås FK 1.72
 
K Stav 1
Malin Olsson 90 SWE IFK Lidingö 5.94
 
K Längd 8
Sandra Törnros 95 SWE Gefle IF 6,08
Sara Kviberg 93 SWE Hässelby SK 6.14
Malin Olsson 90 SWE IFK Lidingö 5.94
Amanda Eriksson 00 SWE Spårvägens FK 5 74
Erica Jarder 86 SWE Spårvägens FK 6,71
Helena Kolte 98 SWE Täby IS
Malin Marmbrandt 85 SWE Västerås FK
Sanna Nygård 88 FIN Vasa IS
 
K Tresteg 11
Linn Egerfält 00 SWE Gefle IF
Madeleine Nilsson 91 SWE Gefle IF
Klara Avebäck 03 SWE Hammarby IF 10,67
Maja Åskag 02 SWE Råby-Rekarne FIF 11,93 11,93
Lisa Ekenberg 01 SWE Spårvägens FK
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK 11.35
Klara Pedersen 97 SWE Upsala IF
Lisa Weyhenmeyer 00 SWE Upsala IF
Malin Marmbrandt 85 SWE Västerås FK
Emelie Nyman Wänseth 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
 
K Kula 9
Amanda Malmehed 98 SWE IF Göta Karlstad 15,24
Frida Åkerström 90 SWE Huddinge AIS
Malin Skogström 95 SWE Hässelby SK
Sara Lennman 96 SWE Katrineholms SK
Maria Nilsson 95 SWE IK Orient 14.73
Hanna Mårtensson 96 SWE Turebergs FK
Emma Stenlöf 96 SWE Västerås FK
Nina Björkman 98 SWE Västerås FK
Fanny Roos 95 SWE Athletics 24Seven SK 18.21
 
K Vikt 4
Anneli Ståhl 90 SWE Spårvägens FK 18.95
Hanna Mårtensson 96 SWE Turebergs FK
Nina Björkman 98 SWE Västerås FK
Johanna Carlsson 00 SWE Ärla IF
 
F19 Häck 60m 3
Alva Von Gerber 00 SWE Huddinge AIS
Amanda Eriksson 00 SWE Spårvägens FK 9.38
Annina Stens 99 SWE Spårvägens FK
 
F17 Häck 60m 5
Shila Fathli 01 SWE Hässelby SK 9.08 9.08
Tuvalisa Rosenquist 02 SWE Tjalve IF Norrköping
Amanda Finney Nilsson 01 SWE Täby IS 9,42
Alva Wolwan 01 SWE Upsala IF
Clara Bernhult 02 SWE Thorengruppen TFC 9,26 9,26
 
F17 Längd 10
Bilge Kaya 02 SWE Hellas FK 5,46 5,34
Elisabeth Getahun 01 SWE Hellas FK
Wilja Wickert 02 SWE Hässelby SK
Tuvalisa Rosenquist 02 SWE Tjalve IF Norrköping
Victoria Davidsson 02 SWE Tyresö FK
Amanda Finney Nilsson 01 SWE Täby IS
Alva Wolwan 01 SWE Upsala IF
Emily Capobianco 01 SWE KFUM Örebro 5,71
Elin Träff 01 SWE Åkersberga SK 5,16
Clara Bernhult 02 SWE Thorengruppen TFC 5,22 5,22
 
F17 Kula 6
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad
Klara Rådbo 01 SWE Hammarby IF
Wilja Wickert 02 SWE Hässelby SK
Tuvalisa Rosenquist 02 SWE Tjalve IF Norrköping
Victoria Davidsson 02 SWE Tyresö FK
Amanda Finney Nilsson 01 SWE Täby IS
 
F17 Vikt 2
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad
Emma Palmgren 01 SWE Nyköpings BIS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248