Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Scandic Indoor
Antal starter / Total entries: 1687 Printed: 2018-02-22 22:02
Antal individer / Total persons: 756
 
M 60m 17
Amadou Sussoho 95 Hammarby IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Jean-Christian Zirignon 95 Hammarby IF
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Rodi Kay 98 Hammarby IF
Sebastian Landström 94 Hammarby IF
Anton Johansson 93 Huddinge AIS
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Andreas Henriksson 90 Hässelby SK
Ludwig Sjödin 95 Skellefteå AIK 7,23
Viktor Thor 00 Strands IF 7,24
William Thor 00 Strands IF 7,29
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 7,15/7,27
Andreas Cigéhn 00 Täby IS
Michael Luxemburg 94 Täby IS 6,99
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Eric Sjölund 00 IF Åland 7,20
 
M 200m 8
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK 25,00
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 23,16
Fredrik Åström 93 Täby IS 22,45
Vidar Stenqvist 00 Täby IS 22,15
William Frobe 98 Täby IS 22,30
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Eric Sjölund 00 IF Åland 22,71
André Malm 78 Runday IF 28,46
 
M 400m 16
Nils Jonsson 00 Danderyds SK 53,78
Akile Mehari 91 Hammarby IF 50,38
Fredrik Govenius 99 Hammarby IF
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 54,57
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 52,91
Love Ljungqvist 02 Hellas FK
Daniel Tegbrant 00 Huddinge AIS
Iyuel Ayele 99 Huddinge AIS
Jonathan Bergdahl 99 Huddinge AIS
Josef Norin 97 Huddinge AIS
Markus Asplund 00 Huddinge AIS
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 52.30
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK 56,00
Jacob Åkersten 98 Täby IS 52,00
Mats Holmberg 73 IF Åland 54,43
André Malm 78 Runday IF 61,65
 
M 800m 19
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 2.07,85
Fredrik Govenius 99 Hammarby IF 2.12,86
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1.59,69
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 1.59,40
Daniel Tegbrant 00 Huddinge AIS
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 1.57,50
Iyuel Ayele 99 Huddinge AIS
Jonathan Bergdahl 99 Huddinge AIS
Josef Norin 97 Huddinge AIS
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS 1,58
Marcus Häggh 98 Huddinge AIS
Markus Asplund 00 Huddinge AIS
Matt Kinane 68 Hässelby SK
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 1.55,87
Daniel Norberg 78 Spårvägens FK
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 2,13,12
Faustin Mugabo 00 Väsby IK 2:05.34
David Canmo 01 Trollhättan FIK 2:00.24
André Malm 78 Runday IF 2.21,78
 
M 1500m 13
Christoffer Hiding 85 Fredrikshofs FI 4:25
Henrik Engström 84 Fredrikshofs FI 4.25
Marcus Häggh 98 Huddinge AIS
Sven Petersson 83 Huddinge AIS 4:37
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Daniel Antonsson 93 IFK Lidingö 04:10
Konstantin Avramidis 86 IFK Lidingö 04.37
Ludvig Johansson 98 IFK Lidingö 4.15
Robert Backlund 84 IF Linnéa
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 4,36,57
Faustin Mugabo 00 Väsby IK
Anders Nyström 76 Team CRS 4:58
Ali Hussein 99 Akalla Run 4:50
 
M 3000m 39
Erik Arumskog 87 Enhörna IF 10:03
Jonas Leandersson 90 Enhörna IF
Nathan Tanner-Malmén 77 Enhörna IF
Viktor Zackrisson 00 Enhörna IF
Simon Gudmundsson 92 Falu IK 9:12
Christoffer Hiding 85 Fredrikshofs FI 9:20
Henrik Engström 84 Fredrikshofs FI 9.30
Alberto Ramos 84 Huddinge AIS 9:25
Anders Klockar 75 Huddinge AIS
Christer Hansson 69 Huddinge AIS 11:45
Fredrik Rosenqvist 83 Huddinge AIS 11:54
Mika Repo 78 Huddinge AIS 10:05
Peter Schmitt 71 Huddinge AIS 9:55
Sven Petersson 83 Huddinge AIS 10:07
Ulf Eriksson 74 Huddinge AIS 10:15
David Nilsson 87 Högby IF 8:34.19
Konstantin Avramidis 86 IFK Lidingö 09.45
Fredrik Munthe 80 IF Linnéa 10:41.33
Andreas Åkesson 87 Saltsjöbadens IF 9:31
Alexander Holmblad 94 Spårvägens FK
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK
Johan Walldén 87 Spårvägens FK
Mohammad Reza 92 Spårvägens FK 8.12,00
Oliver Löfqvist 98 Spårvägens FK 8.25,00
Wille Levay 96 Spårvägens FK
Emil Jansson 81 FK Studenterna 9.17
Isak Hellström 91 FK Studenterna 9.06
Jimmie Espling 75 FK Studenterna 10
Mikael Andersson 00 Säffle FIK 9,10
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 9,54,23
Emil Svensk 93 Tjalve IF Norrköping
Björn Axelsson 73 Turebergs FK 10,55
Daniel Lundgren 85 Turebergs FK
Markus Bohman 94 KFUM Örebro 8:54
Ali Hussein 99 Akalla Run 11:00
Per Lindman 96 Finspångs SOK 9:50
Simon Lundin 94 Finspångs SOK 10:11
Luis Loucel 88 El Salvador 9:48
 
M Häck 60m 5
Anton Johansson 93 Huddinge AIS 10,00
David Adrian 98 Huddinge AIS 10,00
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 8,80s
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Ludwig Sjödin 95 Skellefteå AIK 8,63
 
M Höjd 3
Jesper Nyman 98 Hanvikens SK
Anton Johansson 93 Huddinge AIS 1,70
Lasse Ohtamaa 80 Huddinge AIS 183
 
M Stav 8
Carl Sténson 93 Hellas FK 5,31
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 Hellas FK
Anton Johansson 93 Huddinge AIS 3,20
Erik Thorstensson 89 Spårvägens FK 5,31
Oscar Janson 75 Ullevi FK
Dennis Bergetoft 92 KFUM Örebro 5,03
Rasmus Carlsson 88 KFUM Örebro 5,22
Tom Johansson 99 KFUM Örebro 4,80
 
M Längd 14
Felix Prins 00 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK 6.47
Kiran Karlström 01 Hellas FK
Anton Johansson 93 Huddinge AIS 6,20
David Adrian 98 Huddinge AIS 6,40
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
William Bergan 02 Huddinge AIS
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Viktor Thor 00 Strands IF 6,50/6,34
William Thor 00 Strands IF 6,39
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Thomas Rydh-Sternbeck 99 Österhaninge IF 6.84
Josh Routh 02 Tullinge FF
 
M Tresteg 10
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK 12.96
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
Andreas Henriksson 90 Hässelby SK
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
David Århammar 02 IF Linnéa
Elias Högström 97 Sundsvalls FI 13.52
Filip Nyström 00 Turebergs FK 12,96
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Josh Routh 02 Tullinge FF
 
M Kula 6
Bengt Petersson 61 Huddinge AIS
Jesper Arbinge 97 Huddinge AIS
Lasse Ohtamaa 80 Huddinge AIS 14.19
Sebastian Löschner 00 Huddinge AIS 6 kg kula
Gabriel Heen 95 Hässelby SK
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 6,0 kg
 
P19 Häck 60m 1
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 8.32
 
P17 60m 6
Gabriel Larsson Stewart 01 Hammarby IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Noah Ander 01 Hammarby IF
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK 7,85
 
P17 400m 6
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK 53.28
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK 57.00
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK 53,40
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS 53,90
Elias Lindahl 01 Täby IS 54:14
Simon Martinsson 01 Österhaninge IF 51,81
 
P17 800m 1
Simon Sandkvist 01 IF Triangeln
 
P17 1500m 2
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Simon Sandkvist 01 IF Triangeln
 
P17 Häck 60m 2
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P17 Höjd 2
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P17 Stav 4
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Noah Ander 01 Hammarby IF
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P17 Kula 2
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P16 60m 8
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
David Århammar 02 IF Linnéa
Josh Routh 02 Tullinge FF
 
P16 800m 5
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Karl Källman 02 Hässelby SK
Viktor Möller 02 Hässelby SK
Alexander Andersson 02 Turebergs FK
Victor Gruber 02 Turebergs FK
 
P16 1500m 3
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Alexander Andersson 02 Turebergs FK
Victor Gruber 02 Turebergs FK
 
P16 Häck 60m 2
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
 
P16 Höjd 5
Love Ljungqvist 02 Hellas FK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Erik Sandström 02 Söderhamns IF 1,58
Emil Petersson 02 Turebergs FK
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
 
P16 Stav 4
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Simon Stjärnfelt 02 IF Åland
 
P16 Kula 3
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
 
P15 60m 13
Edvin Livak 03 Bromma IF
Gustav Nordenskiöld 03 Hellas FK
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 7,58
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Daniel Canda 03 AIK Friidrott
Oliver Näckros 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P15 1000m 10
Jacob Olsson 03 Boo IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P15 Häck 60m 5
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Elliot Duvert 03 Turebergs FK 9,07
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P15 Höjd 4
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
 
P15 Längd 8
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 5,65
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK
 
P15 Kula 5
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P14 60m 25
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 8,32
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 8,80
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 8,63
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 8,75
Ernan Debrah 04 Hanvikens SK 9,08
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 8,00
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS 8,43
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 9,05
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 9,07
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS 9,96
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 8.75
Elon Yesilova 04 Hässelby SK
Arvid Borg 04 Nyköpings BIS 7,90
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 8,85
Elias Lindkvist 04 Värmdö IF
Hector Bergqvist 04 Värmdö IF
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 1000m 10
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 3.03,01
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.58,17
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3.11,42
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Edvin Hellstrand 04 Spårvägens FK
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 3:11:09
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 2.56,89
Gordon Eriksson Linder 04 AIK Friidrott
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Häck 60m 13
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS 10,90
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 11,28
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 11,59
Elias Boman 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Höjd 16
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 1,36
Ernan Debrah 04 Hanvikens SK 1,31
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 1,74
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS 1,43
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 1,36
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,48
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1,54
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 1,50
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 Stav 10
Olle Billgren 04 Hellas FK
Anton Birkoff 04 Huddinge AIS
David Höglund 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 1,96
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 2,47
Leon Antoni 04 IFK Lidingö
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P14 Längd 18
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3,43
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 5,82
Anton Birkoff 04 Huddinge AIS
David Höglund 04 Huddinge AIS 4,61
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 4,18
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 4,53
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Jonathan Bergenroth 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS 3,58
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 4.40
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Kula 11
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 7,43
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 5,64
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 12,94
David Höglund 04 Huddinge AIS 8,71
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 5,81
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 8,86
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 11,26
 
P13 60m 18
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 9.31
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS 10.47
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 8.85
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Adrian Holma 05 Täby IS
Elliot Räftegård 05 Värmdö IF
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 9,26
Filip Furtenbach 05 Tullinge FF
 
P13 800m 11
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Fjodor Forsman Borg 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 2:44.29
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jakob Århammar 05 IF Linnéa
Gustav Sandkvist 05 IF Triangeln
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 2:52,93
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF
 
P13 Häck 60m 8
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 11.36
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 11.71
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
John Bäck 06 Turebergs FK 10:52
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF
 
P13 Höjd 11
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Stav 15
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Max Österberg 06 Värmdö IF
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Längd 16
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Adrian Holma 05 Täby IS
Elliot Räftegård 05 Värmdö IF
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Kula 5
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 60m 35
Ludwig Holzapfel 06 Danderyds SK 9,58
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,51
Filip Herre 06 Hammarby IF 8.90
William Loqvist 06 Hammarby IF
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 9,32
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 8;83
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,61
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 8,97
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 9,00
August Humeur 06 Spårvägens FK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10,13
James Singh 06 Turebergs FK 10.11
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,72
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 9.04
 
P12 800m 20
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2.41,97
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 2,45
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
James Singh 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 2.42,71
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.24,20
 
P12 Höjd 23
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Gabriel Vaalundi 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,45
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF
 
P12 Längd 37
Ludwig Holzapfel 06 Danderyds SK 3,78
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 4.17
William Loqvist 06 Hammarby IF
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 3,71
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 3,80
Tim Laurell 06 Hässelby SK 4.01
August Humeur 06 Spårvägens FK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 3,51
James Singh 06 Turebergs FK 3.58
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 4,32
 
P12 Kula 20
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Gabriel Vaalundi 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Jakob Jansson Zeglen 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF
 
P11 60m 15
Noah Sylvander 07 Hanvikens SK 10,31
Victor Gil 07 Hanvikens SK 9,28
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS 10,12
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9,63
Wilmer Vinnberg 07 Huddinge AIS
Devin Laroussi 07 Spårvägens FK
 
P11 800m 14
Oliver Persson 07 Danderyds SK 2.51,64
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.48,95
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 3.10
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Elias Hussein 07 AIK Friidrott
 
P11 Längd 15
Noah Sylvander 07 Hanvikens SK 3,20
Victor Gil 07 Hanvikens SK 3,32
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS 3,48
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 3,83
Wilmer Vinnberg 07 Huddinge AIS
Devin Laroussi 07 Spårvägens FK
 
P11 Kula 14
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 5,82
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK 6,57
Anton Trygg 07 Hanvikens SK 6,61
Victor Gil 07 Hanvikens SK 5,12
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS 7,00
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Tor Vilmar 07 Mälarhöjdens IK
 
P10 60m 33
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Demba Conta 08 Hammarby IF
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK 9.49
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Alex Lundström 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS 10,45
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Walentin Rosenberg 08 Huddinge AIS
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS 10,51
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Erik Lingvall 08 Huddinge AIS
Gilbert Alvfeldt 08 Huddinge AIS
Michael Odkins 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS 11,09
Elmar Frost 08 Huddinge AIS 10,68
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS 10,95
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
John Singh 08 Turebergs FK 9.91
Axel Arenander 08 Täby IS
Emil Sundberg 08 Väsby IK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF 10,98
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 9,67
 
P10 Längd 36
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Demba Conta 08 Hammarby IF
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Alex Lundström 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS 3,05
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Walentin Rosenberg 08 Huddinge AIS
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS 3,07
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS 2,78
Erik Lingvall 08 Huddinge AIS
Gilbert Alvfeldt 08 Huddinge AIS
Michael Odkins 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS 2,96
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Emil Hammarberg 08 Huddinge AIS
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Joel Bäck 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK 3.89
Axel Arenander 08 Täby IS
Emil Sundberg 08 Väsby IK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 3,72
 
P9 60m 31
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,90
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Arvid Kallenbäck 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Leo Junlén 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Milo Öbrink Filmberg 10 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Mott 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Gaston Alvfeldt 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Hugo Brink 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 10,86
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Folke Bergqvist 09 Värmdö IF
Maximilian Smith Svedlind 09 Värmdö IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 9,64
 
P9 Längd 32
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 3,61
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Arvid Kallenbäck 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Olle Mott 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Leo Junlén 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Milo Öbrink Filmberg 10 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Gaston Alvfeldt 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Hugo Brink 09 Huddinge AIS
Hugo Roos 09 Huddinge AIS
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 3,19
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Folke Bergqvist 09 Värmdö IF
Maximilian Smith Svedlind 09 Värmdö IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 3,74
 
K 60m 13
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Sandra Törnros 95 Gefle IF 7,68
Freja Avebäck 95 Hammarby IF
Emilia Östergren 00 Huddinge AIS
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Katja Johnson 98 Täby IS
Alexandra Hellborg 98 Österhaninge IF 8,26
Anna Berglund 00 Österhaninge IF 8,68
Adina Renlund 01 IF Åland 8.27
Anni Nylund 02 IF Åland 8:20
Ebba Koskinen 00 IF Åland 8.29
 
K 200m 18
Draina Kintu 02 Hellas FK
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 26,78
Ida Winther 01 Turebergs FK 26,85
Emilia Larson 01 Täby IS
Helena Kolte 98 Täby IS
Lovisa Glavare Karlsson 99 Täby IS 27,20
Lovisa Linde 98 Täby IS 25,69
Maria Södergren 98 Täby IS 26,75
Sofia Hultgren 97 Täby IS 26,30
Alexandra Hellborg 98 Österhaninge IF 27,45
Anna Berglund 00 Österhaninge IF 29,11
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF Friidrott
Anni Nylund 02 IF Åland 26,27
Ebba Koskinen 00 IF Åland 27.12
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland 29.01
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
K 400m 16
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Josephine Rezene Hjalmarsson 00 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK 58,35
Elin Àuslag Helgadóttir 93 Spårvägens FK
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Maja Sund 01 Turebergs FK
Caroline Kihlblom 94 Täby IS 56,50
Emilia Larson 01 Täby IS
Anni Nylund 02 IF Åland 57:55
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland 62:80
Emma Sjuls 98 IF Åland
 
K 800m 7
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.23,28
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS
Jessica Borg 98 Huddinge AIS
Emma Sjuls 98 IF Åland 2.41,44
Maria Söderlund 99 IF Åland 2.19,55
Michelle Remmer 99 IF Åland 2.41,90
 
K 1500m 12
Caroline Olsmats 00 Danderyds SK
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4.59,22
Micaela Jungelin 01 Hammarby IF
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF 5.27,15
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS
Jessica Borg 98 Huddinge AIS
Ida Blom 02 Hässelby SK
Thea Boström 98 Tjalve IF Norrköping
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF
Wilma Marcusson 99 Trångsvikens IF
Emilia Bentayeb 00 Täby IS 4,52
Dace Landström 83 Vallentuna FK
 
K 3000m 7
Irina Nyberg 83 Hellas FK
Anna Johansson 71 Huddinge AIS
Frida Aspnäs 87 Spårvägens FK
Louise Ringström 89 Spårvägens FK
Anna Jonsson 86 FK Studenterna 10:29
Dace Landström 83 Vallentuna FK
Karolin Ohlsson 91 Järla IF
 
K Häck 60m 6
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Helena Kolte 98 Täby IS
Maria Södergren 98 Täby IS 9,07
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
 
K Höjd 9
Filippa Backman 00 Gefle IF
Linda Skantze 95 IFK Lidingö 176
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Amanda Juvas 99 Täby IS
Helena Kolte 98 Täby IS
Elin Berglund 99 Österhaninge IF 1,55
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF Friidrott
 
K Stav 3
Elena Mitchell 98 Hammarby IF 3.01
Merlilin Iital 92 Hammarby IF
Fanny Bergetoft 96 KFUM Örebro 3,33
 
K Längd 9
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Greta Nykulla 00 Huddinge AIS
Tora Rickelvik 00 Huddinge AIS
Sara Kviberg 93 Hässelby SK
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Lovisa Olsson 99 Spårvägens FK
Josefine Lundvall 99 Täby IS
Alexandra Hellborg 98 Österhaninge IF 4,86
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
 
K Tresteg 5
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Lisa Ekenberg 01 Spårvägens FK
Linnea Ånger 00 Söderhamns IF 11,02
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
 
K Kula 4
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Helena Kolte 98 Täby IS
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 60m 5
Emelina Cindric 01 Gefle IF 8.22
Fannie Pousette 01 Gefle IF 8,06 (pb)
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Adina Renlund 01 IF Åland 8.27
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott 7,97
 
F17 800m 2
Micaela Jungelin 01 Hammarby IF 2:31
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
 
F17 Häck 60m 2
Stina Gustavsson 01 Hammarby IF
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
 
F17 Höjd 1
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
 
F17 Längd 3
Emelina Cindric 01 Gefle IF
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Linnea Sjögren 01 IF Triangeln 4,73
 
F17 Kula 2
Lea Jogic 01 Södertälje IF
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
 
F16 60m 9
Hanna Zakrisson 02 Finspångs AIK 8.33
Draina Kintu 02 Hellas FK
Lovisa Arlestrand 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
 
F16 800m 8
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Malika Ernström 02 Hellas FK
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Emelie Forsberg 02 Södertälje IF
Ylva Björnsjö 02 Södertälje IF
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F16 Häck 60m 2
Hanna Zakrisson 02 Finspångs AIK 9.37
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
 
F16 Höjd 4
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Hannah Zetterman 02 Söderhamns IF 1,50
 
F16 Längd 8
Bilge Kaya 02 Hellas FK 5,46
Draina Kintu 02 Hellas FK
Lovisa Arlestrand 02 Hellas FK
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Hannah Zetterman 02 Söderhamns IF 5,12
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
 
F16 Kula 6
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Embla Wihk 02 Hammarby IF 10,69
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Ylva Björnsjö 02 Södertälje IF
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
 
F15 60m 33
Clara Björnum 03 Bromma IF
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 8.55
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,98
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 9,25
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Ida Silverstam 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 8,77
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK 8.97
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Anna Xander 03 Spårvägens FK
Dora Humeur 03 Spårvägens FK
Emma Falkenberg 03 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 8,40
Hedda Folkhage 03 Turebergs FK
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 8,78
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS 8,47
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 9.16
Anna Ilic 03 Österhaninge IF 9,50
Emelie Martinsson 03 Österhaninge IF 9,71
Claudia Von Wetter- Rosenthal 03 IF Åland 9,01
Malva Karlsson 03 IF Åland
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F15 1000m 11
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 3.12
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Elise Hejdenberg 03 Huddinge AIS
Matilda Persson 03 Huddinge AIS
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Alva Malmsten Nilsson 03 IF Skade 3.07,17
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 3.23,41
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Wilma Nordgren 03 Österhaninge IF 3.21.19
 
F15 Häck 60m 9
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 9.59
Hedda Folkhage 03 Turebergs FK
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS
 
F15 Höjd 11
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Amanda Johansson 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK 1.39
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Anna Xander 03 Spårvägens FK
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 1.41
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F15 Stav 12
Clara Björnum 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 2.80
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2.71
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK 2.71
Tove Widström 03 Täby IS
 
F15 Längd 26
Clara Björnum 03 Bromma IF
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 4,67
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 4,09
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 3,75
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 4,84
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Dora Humeur 03 Spårvägens FK
Emma Falkenberg 03 Spårvägens FK
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 4,41
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS
Anna Ilic 03 Österhaninge IF 4,20
Emelie Martinsson 03 Österhaninge IF 3,92
Malva Karlsson 03 IF Åland
 
F15 Kula 15
Clara Björnum 03 Bromma IF
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,94
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 8,24
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 10.75
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF
Anna Xander 03 Spårvägens FK
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS
 
F14 60m 28
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 8,83
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 9,09
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,46
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 9,08
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,33
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 8,60
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS 9,25
Maja Björk 04 Huddinge AIS 8,79
Maja Martinsson 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Clara Jonasson 04 Spårvägens FK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK 8,72
Rebecca Eriksson 04 Spårvägens FK
Casandra Johnson 04 Strands IF 8.31
Emma Söderberg 04 IF Triangeln 9,88
Karin Andersson Berger 04 Turebergs FK
Sara Winberg 04 Täby IS 8,22
Adeline Tisäter 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8,26
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Engla Liewendahl 04 IF Åland 8,38
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F14 1000m 9
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 3.13,56
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 3.32,52
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 3.25,33
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Lisa Laaksonen 04 IF Åland
 
F14 Häck 60m 14
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,34
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 12,17
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 10,27
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 11,10
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 10,52
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK 11.24
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 10,70
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Amina Sabik 04 Hässelby SK
Casandra Johnson 04 Strands IF
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Sara Winberg 04 Täby IS 9,18
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 10,28
 
F14 Höjd 16
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 1,47
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 1,40
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 1,38
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 1,28
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 1,25
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 1,31
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS 1,39
Maja Björk 04 Huddinge AIS 1,44
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Casandra Johnson 04 Strands IF 1.56
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,50
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 1,44
 
F14 Stav 6
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Sara Winberg 04 Täby IS 2,70
 
F14 Längd 28
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Ebba Lind 04 Hanvikens SK
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 4,14
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 4,56
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 3,91
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 4,18
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK 4.20
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS 3,67
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS 3,43
Maja Björk 04 Huddinge AIS 4,57
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Saga Svennersjö 04 Huddinge AIS 2,53
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Amina Sabik 04 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK 4,82
Casandra Johnson 04 Strands IF 5.01
Sara Winberg 04 Täby IS
Adeline Tisäter 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 4,82
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Engla Liewendahl 04 IF Åland
 
F14 Kula 15
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 8,29
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,05
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 6,80
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS 6,88
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Saga Svennersjö 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Adeline Tisäter 04 Värmdö IF
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
 
F13 60m 29
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 8.33
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Amanda Hermanson 05 Huddinge AIS
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS 9.73
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS 9.17
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 8.66
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 8.56
Vendela Dados 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS 9.86
Julia Dados 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 8,7
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.69
Fanny Öhr 05 Turebergs FK 8,90
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Ella Vendel Poijes 05 Värmdö IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Irene Dahl 05 Tullinge FF 9,51
 
F13 800m 12
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2.40.48
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Vera Haglund 05 IFK Tumba 2.45,00
Ella Vendel Poijes 05 Värmdö IF
Emma Lindkvist 05 Värmdö IF
Sara Sundberg 05 Väsby IK 2,46,44
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 Häck 60m 14
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 10.50
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 11.26
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 10,2
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Ella Vendel Poijes 05 Värmdö IF
 
F13 Höjd 8
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 1,44
Fanny Öhr 05 Turebergs FK 1,28
Ella Vendel Poijes 05 Värmdö IF
 
F13 Stav 14
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
 
F13 Längd 31
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Amanda Hermanson 05 Huddinge AIS
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vendela Dados 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Julia Dados 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 4,75
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Ella Vendel Poijes 05 Värmdö IF
Emma Lindkvist 05 Värmdö IF
Sara Sundberg 05 Väsby IK
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Irene Dahl 05 Tullinge FF 3,75
 
F13 Kula 19
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Irene Dahl 05 Tullinge FF
 
F12 60m 48
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF 9.19
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 9,21
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 9,76
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK 9.74
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Elin Wärting 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Selma Vukotic 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Maja Hård 06 Huddinge AIS
Meja Langemark 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.32
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Karoline Wijk 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,36
Meja Hänsel 06 Täby IS 8.88
Tyra Lexner 06 Värmdö IF
Elin Järf 06 Väsby IK
Ida Widlund 06 Tullinge FF
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F12 800m 16
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Olivia Grahn 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 2:52,56
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Selma Vukotic 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2.37.19
Liv Hanell 06 IFK Tumba 2.43,48
Alva Back 06 Turebergs FK 2,39.21
 
F12 Höjd 23
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 1,18
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 1,23
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Selma Vukotic 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 1,40
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,54
 
F12 Längd 47
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 4,10
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK 3.93
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Elin Wärting 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Selma Vukotic 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Maja Hård 06 Huddinge AIS
Meja Langemark 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Julia Ivic 06 Spårvägens FK
Karoline Wijk 06 Spårvägens FK
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 4,87
Meja Hänsel 06 Täby IS 4.46
Rosa Kullin 06 Täby IS
Täby IS 06 Svart 06 Täby IS
Tyra Lexner 06 Värmdö IF
Elin Järf 06 Väsby IK
 
F12 Kula 37
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF 7.28
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 5,49
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK 7.82
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Elin Wärting 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Selma Vukotic 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Maja Hård 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 8.21
Julia Ivic 06 Spårvägens FK
Karoline Wijk 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Meja Hänsel 06 Täby IS 9.84
Rosa Kullin 06 Täby IS
Täby IS 06 Svart 06 Täby IS
 
F11 60m 40
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 9,37
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,08
Ellen Janeld 07 Hanvikens SK 10,09
Nellie Larsson 07 Hanvikens SK 10,52
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Clara Demander 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 9.62
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Tova Kock 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Nomi Lindhe 07 Huddinge AIS
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 9:47
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9,25
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 9,15
Josefin Lissing 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 9,07
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9.43
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8,68
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,66
Tove Belmé 07 Täby IS
Esther Erlandsson 07 Värmdö IF
Lina Nissan 07 Värmdö IF
Sindija Musule 07 Värmdö IF
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8,87
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Miriam Gustafsson 07 Trosa Vagnhärad SK 9,70
Alice Dahl 07 Tullinge FF 9,82
 
F11 800m 21
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Léopoldine Lindestam 07 Danderyds SK
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 2,38
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 2,40
Venla Engström 07 Turebergs FK 2:48
Zara Klouda 07 Turebergs FK
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Emelie Grahn 07 Nacka Värmdö SK
 
F11 Längd 41
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 3,72
Alba Boric 07 Hanvikens SK 4,15
Ellen Janeld 07 Hanvikens SK 3,42
Nellie Larsson 07 Hanvikens SK 3,22
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Clara Demander 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 3.78
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Tilde Jägborn 07 Huddinge AIS x
Tova Kock 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Nomi Lindhe 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 3,65
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4,32
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 409
Josefin Lissing 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 4,14
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,81
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4,43
Venla Engström 07 Turebergs FK 3,60
Tove Belmé 07 Täby IS
Esther Erlandsson 07 Värmdö IF
Lina Nissan 07 Värmdö IF
Sindija Musule 07 Värmdö IF
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 4,31
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Miriam Gustafsson 07 Trosa Vagnhärad SK 3,64
Alice Dahl 07 Tullinge FF 3,64
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF
 
F11 Kula 25
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Léopoldine Lindestam 07 Danderyds SK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 5.49
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7,27
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 695
Maja Eriksson 07 IFK Tumba
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 6,46
Venla Engström 07 Turebergs FK 5,34
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 5,85
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Alice Dahl 07 Tullinge FF 5,51
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF
 
F10 60m 28
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK 9,40
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9.83
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS 10,95
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS 10,18
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Ines Öhlin 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Natalie Gustavsson 08 Huddinge AIS
Nora Öbrink Filmberg 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Fabre 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H 10,3
Saga Berg Ojeda 08 Turebergs FK 10,08
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 10,59
 
F10 Längd 26
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 3.58
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS 3,46
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Ines Öhlin 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Natalie Gustavsson 08 Huddinge AIS
Nora Öbrink Filmberg 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Fabre 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H 3,40
Saga Berg Ojeda 08 Turebergs FK 3,56
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 3,29
 
F9 60m 22
Alicia Hamzeh 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Alma Karlberg 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 9:78
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Heidi Westman Sondell 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Meja Svedling 09 Huddinge AIS
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Olivia Ungewitter 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Victor Järås 09 Värmdö IF
 
F9 Längd 21
Alicia Hamzeh 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Alma Karlberg 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 3:20
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Heidi Westman Sondell 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Meja Svedling 09 Huddinge AIS
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Victor Järås 09 Värmdö IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248