Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Ale Inomhusspel
Antal starter / Total entries: 645 Printed: 2018-05-27 09:46
Antal individer / Total persons: 230
 
P17 60m 1
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 0
 
P15 60m 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P13 60m 12
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P13 Häck 60m 6
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 Höjd 9
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Manne Laurin 06 Sävedalens AIK
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P11 60m 17
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Simon Bergin 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 9.43
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott 10.22
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI 9.22
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Emil Augustsson 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
 
P11 Häck 60m 11
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Simon Bergin 07 IF Kville
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Emil Augustsson 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
 
P11 Höjd 17
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Noel Settergren 07 IF Kville
Simon Bergin 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 1.29
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott 1.08
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Emil Augustsson 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
 
P11 Kula 16
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Noel Settergren 07 IF Kville
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott 8.80
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott 6.17
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Emil Augustsson 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
 
P10 60m 19
Jonathan Larsson 08 Sävedalens AIK
Liam Nordström Janvig 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noel Törnberg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Axel Ohlsson 08 Bohus IF
Dennis Kjellby 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Gustav Staxäng 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Leo Söder 08 Bohus IF
Oliver Zsonda 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Häck 60m 10
Liam Nordström Janvig 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Dennis Kjellby 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Gustav Staxäng 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Oliver Zsonda 08 Bohus IF
 
P10 Höjd 12
Jonathan Larsson 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noel Törnberg 08 Sävedalens AIK
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Dennis Kjellby 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Gustav Staxäng 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Oliver Zsonda 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Kula 16
Liam Nordström Janvig 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noel Törnberg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Axel Ohlsson 08 Bohus IF
Dennis Kjellby 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Gustav Staxäng 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Leo Söder 08 Bohus IF
Oliver Zsonda 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P9 60m 20
Noel Johansson 09 Hälle IF
Alexander Sandelius 09 Kongahälla AIK
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Oliver Smith 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Thilo Wiklöf 09 Kongahälla AIK
Erik Wennergren 09 IF Kville
Joshua Ferndal 09 IF Kville
Lukas Klaasen 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Anton Veric 09 Sävedalens AIK
Elias Reesalu 09 Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 Sävedalens AIK
Olof Tegeland 09 Sävedalens AIK
Markus Olofsson 09 Tingbergs AIS
Adrian Hodzic 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 Häck 60m 17
Noel Johansson 09 Hälle IF
Alexander Sandelius 09 Kongahälla AIK
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Thilo Wiklöf 09 Kongahälla AIK
Joshua Ferndal 09 IF Kville
Lukas Klaasen 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Anton Veric 09 Sävedalens AIK
Elias Reesalu 09 Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 Sävedalens AIK
Olof Tegeland 09 Sävedalens AIK
Adrian Hodzic 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 Höjd 12
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Oliver Smith 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Thilo Wiklöf 09 Kongahälla AIK
Erik Wennergren 09 IF Kville
Lukas Klaasen 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Anton Veric 09 Sävedalens AIK
Elias Reesalu 09 Sävedalens AIK
Adrian Hodzic 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
 
P9 Kula 13
Noel Johansson 09 Hälle IF
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Oliver Smith 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Thilo Wiklöf 09 Kongahälla AIK
Erik Wennergren 09 IF Kville
Joshua Ferndal 09 IF Kville
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 Sävedalens AIK
Olof Tegeland 09 Sävedalens AIK
Emil Gamberg 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P8 60m 6
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Ruben Egelström 10 Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P8 Häck 60m 4
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P8 Höjd 4
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P8 Kula 4
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P7 60m 6
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Samuelsson 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
Teo Charliemo 11 Bohus IF
Tom Johansson 11 Bohus IF
 
P7 Häck 60m 6
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Samuelsson 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
Teo Charliemo 11 Bohus IF
Tom Johansson 11 Bohus IF
 
P7 Höjd 4
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Samuelsson 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
 
P7 Kula 6
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Samuelsson 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
Teo Charliemo 11 Bohus IF
Tom Johansson 11 Bohus IF
 
F17 60m 1
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Häck 60m 1
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Höjd 1
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F15 60m 8
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Elin Åberg 03 Bohus IF
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Ale FK 8,37
 
F15 Häck 60m 2
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Julia Svennblad 03 Ale FK 10,06
 
F15 Höjd 3
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Ale FK 1,44
 
F13 60m 30
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Evelina Bohm 06 Sävedalens AIK
Maja Boustedt 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Häck 60m 23
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Maja Boustedt 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Höjd 26
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Evelina Bohm 06 Sävedalens AIK
Maja Boustedt 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Kula 20
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Evelina Bohm 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 60m 28
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alma Henricson 07 IF Kville
Ebba Jönsson 07 IF Kville
Linnéa Freed 07 IF Kville
Vilma Stenqvist 07 IF Kville
Hanna Aiff 07 Lerum Friidrott 9.78
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 09:70
Nadira Muminovic 07 IK Orient
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9.09
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,33
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Linnea E. Ljungman 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Edit Magnusson 07 Tingbergs AIS
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,14
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Häck 60m 24
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alma Henricson 07 IF Kville
Ebba Jönsson 07 IF Kville
Linnéa Freed 07 IF Kville
Nadira Muminovic 07 IK Orient
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 10,87
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Linnea E. Ljungman 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 10,66
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Höjd 16
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alma Henricson 07 IF Kville
Ebba Jönsson 07 IF Kville
Linnéa Freed 07 IF Kville
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Nadira Muminovic 07 IK Orient
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,28
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Linnea E. Ljungman 07 Sävedalens AIK
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Kula 16
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Linnéa Freed 07 IF Kville
Hanna Aiff 07 Lerum Friidrott 4.50
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Linnea E. Ljungman 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F10 60m 18
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Edith Spånberger 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Wilma Kanerva 08 Lerum Friidrott
Märta Hansson 08 Sävedalens AIK
Natalie Fallgren 08 Sävedalens AIK
Ida Lindsjö 08 Tingbergs AIS
Mathilda Johansson 08 Trollhättan FIK
Annika Waldén 08 Bohus IF
Elsa Nyman 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
Moa Johansson 08 Bohus IF
Nellie Hassel 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F10 Häck 60m 13
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Ella Sandén 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Märta Hansson 08 Sävedalens AIK
Natalie Fallgren 08 Sävedalens AIK
Annika Waldén 08 Bohus IF
Elsa Nyman 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
Moa Johansson 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F10 Höjd 17
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Edith Spånberger 08 Lerum Friidrott
Ella Sandén 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Märta Hansson 08 Sävedalens AIK
Natalie Fallgren 08 Sävedalens AIK
Joliner Velander 08 Trollhättan FIK
Annika Waldén 08 Bohus IF
Elsa Nyman 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F10 Kula 13
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Edith Spånberger 08 Lerum Friidrott
Ella Sandén 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Wilma Kanerva 08 Lerum Friidrott
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Annika Waldén 08 Bohus IF
Elsa Nyman 08 Bohus IF
Nellie Hassel 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F9 60m 18
Alicia Havlicek 09 IF Kville
Lovisa Dahlgren 09 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Mikaela Törner 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Meja Averdal 09 Sävedalens AIK
Linnea Abrahamsson 09 Tingbergs AIS
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Agnes Prytz 09 Ale FK
 
F9 Häck 60m 18
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Alicia Havlicek 09 IF Kville
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Lovisa Dahlgren 09 IF Kville
Mikaela Törner 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Meja Averdal 09 Sävedalens AIK
Linnea Abrahamsson 09 Tingbergs AIS
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Agnes Prytz 09 Ale FK
 
F9 Höjd 17
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Meja Averdal 09 Sävedalens AIK
Linnea Abrahamsson 09 Tingbergs AIS
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Agnes Prytz 09 Ale FK
 
F9 Kula 12
Alicia Havlicek 09 IF Kville
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Lovisa Dahlgren 09 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Mikaela Törner 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Linnea Abrahamsson 09 Tingbergs AIS
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Agnes Prytz 09 Ale FK
 
F8 60m 11
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK 11:03
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 10,07
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,64
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Tilde Päättönen 10 Bohus IF
 
F8 Häck 60m 11
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 11,61
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 11,96
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Tilde Päättönen 10 Bohus IF
 
F8 Höjd 10
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,05
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,00
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Tilde Päättönen 10 Bohus IF
 
F8 Kula 11
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 5,42
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 4,02
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Tilde Päättönen 10 Bohus IF
 
F7 60m 8
Alva Carlsson 11 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Ellie Hodzic 11 Bohus IF
Hanna Rydén 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Häck 60m 7
Alva Carlsson 11 Bohus IF
Ellie Hodzic 11 Bohus IF
Hanna Rydén 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Höjd 6
Alva Carlsson 11 Bohus IF
Ellie Hodzic 11 Bohus IF
Hanna Rydén 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Kula 6
Alva Carlsson 11 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Hanna Rydén 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248