Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Hammarbyspelen
Antal starter / Total entries: 292 Printed: 2018-08-21 10:15
Antal individer / Total persons: 236
 
P12 600m 16
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1,49
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF 2.12.13
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 2.02.00
John Bäck 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.40,94
William Saluveer 06 Värmdö IF
Hugo Theander 06 Ingarö IF
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Saviola Mbugua Waithaira 06 AIK Friidrott
 
P12 Häck 60m 15
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 10,18
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 11,75
William Loqvist 06 Hammarby IF
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Åsa Thorén 72 Spårvägens FK ut
John Bäck 06 Turebergs FK
Annelie Bergsjö 69 Vallentuna FK ut
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF
Hugo Theander 06 Ingarö IF
 
P12 Höjd 16
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1,38
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Hugo Sundström 06 Hammarby IF
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF 1,13
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 1,36
William Loqvist 06 Hammarby IF
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 1,39
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 1,20
William Saluveer 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 1,26
 
P12 Stav 9
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 2,17
Hugo Sundström 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,24
 
P11 4-kamp 43
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Albert Löfquist Borg 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Dilser Singh 07 Hammarby IF
Folke Lundin 07 Hammarby IF
Justin Boney 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Victor Johansson 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Albert Rönnell 07 IF Linnéa
Anton Reitberger 07 Mälarhöjdens IK
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Elliot Lindqvist 07 Mälarhöjdens IK
Gösta Nilsson 07 Mälarhöjdens IK
Keith Cal-Nono 07 Mälarhöjdens IK
Manfred Femrell 07 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Theo Tinaeus 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Walter Hedblom Green 07 Söderhamns IF
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
William Zimmerman 07 Ingarö IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK
David Berglund 07 AIK Friidrott
Niklas Eriksson 07 AIK Friidrott
Elyas Rosendahl 07 Kungsholmen Friidrott
Oliver Halonen 07 Kungsholmen Friidrott
Theodor Alm 07 Kungsholmen Friidrott
 
P10 4-kamp 51
Carl Ridderstråle 08 Bålsta IK
Julius Boman 08 Bålsta IK
Olle Ekengren 08 Bålsta IK
Adam Engström 08 Hammarby IF
Albin Taube 08 Hammarby IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alexandre Sahlen 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Benjamin Tayefeh 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Hugo Karlsson 08 Hammarby IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Alexander Lindberg Barriios 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Gaston Stenberg 08 IFK Lidingö
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Kiran Ohlin 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Elias Svennungsson 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Noel Munkhammar 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Elias Hovmöller 08 Turebergs FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
William Strömberg 08 Turebergs FK
Rasmus Larsson 08 Kungsholmen Friidrott
 
F12 600m 12
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 1,48.84
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 2.00.05
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.2
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö 2,09
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alva Back 06 Turebergs FK 1,56.92
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 2.16,77
Estelle Conte 06 Ingarö IF
Lydia Grundtman 06 Kungsholmen Friidrott
Nelly Jonsson 06 Kungsholmen Friidrott
 
F12 Häck 60m 13
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 10.73
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alva Back 06 Turebergs FK 10,64
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9.94
Estelle Conte 06 Ingarö IF
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
Lydia Grundtman 06 Kungsholmen Friidrott
Nelly Jonsson 06 Kungsholmen Friidrott
 
F12 Höjd 12
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1.27
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alva Back 06 Turebergs FK 1,40
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,45
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,54
Estelle Conte 06 Ingarö IF
Lydia Grundtman 06 Kungsholmen Friidrott
 
F12 Stav 6
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alva Back 06 Turebergs FK 2,22
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK
 
F11 4-kamp 47
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Emily Bosson 07 Bålsta IK
Irma Lagerstrand 07 Bålsta IK
Julia Bergmark 07 Bålsta IK
Nicole Troncoso 07 Bålsta IK
Agnes Johansson Skaarud 07 Hammarby IF
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Maja Helgesson 07 Hammarby IF
Moa Berglund 07 Hammarby IF
Molly Hallander 07 Hammarby IF
Naima Josefsson 07 Hammarby IF
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Viola Pellas 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Saga Drugge 07 Hanvikens SK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK
Ida Hättestrand 07 Högbo GIF
Kerstin Stenstam 07 IF Linnéa
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 IFK Märsta
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Julie Nömm-Sjöberg 07 Sundbybergs IK
Siri Tiger Armelius 07 Sundbybergs IK
Beate Pott 07 Turebergs FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK
Elin Runemar 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Felicia Svan 07 Åkersberga SK
Maja Gorbow 07 Kungsholmen Friidrott
 
F10 4-kamp 52
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Emilia Hammer Glimbrink 08 Bålsta IK
Tindra Thelberg 08 Bålsta IK
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Ebba Malmqvist 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Stella Marklund 08 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Isa Olsson 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Leona Molin 08 Hammarby IF
Miriam Drca 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Stella Fernsten 08 Hammarby IF 1
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Iris Renman 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Tilde Lundblad 08 Hanvikens SK
Vera Törnqvist 08 Hanvikens SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Carla Nyman 08 IFK Lidingö
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Flora Lepage 08 IFK Lidingö
Ida Mörner 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Lo Fröjd 08 IFK Lidingö
Matilda Breitung 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Sarah Möller 08 IFK Lidingö
Zoë Bella Gemmel 08 IFK Lidingö
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK
Molly Christoffersson 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Nova Sandblom 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Fanny Szalkai 08 Spårvägens FK
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Molly Sigrell 08 Ingarö IF
Monica Pettersson 08 Ingarö IF
Novalie Sallander Conte 08 Ingarö IF
Ioanna Chrysanthou 08 Kungsholmen Friidrott
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248