Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Globen galan
Antal starter / Total entries: 61 Printed: 2017-12-16 09:59
Antal individer / Total persons: 23
 
P15 1000m 0
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Kula 0
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 1
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 9,00
 
P12 600m 1
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 1,51
 
P12 Höjd 0
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 0
 
P11 600m 0
 
P11 Längd 0
 
P11 Kula 0
 
P10 60m 4
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
 
P10 400m 4
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
 
P10 Längd 4
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
 
F15 1000m 2
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
 
F15 Häck 60m 1
Kristina Dahlström 03 Täby IS
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 1
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
 
F15 Längd 1
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 Kula 0
 
F13 600m 1
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
 
F13 Häck 60m 1
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
 
F13 Höjd 0
 
F13 Kula 2
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK 8,75
 
F12 60m 1
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
 
F12 600m 0
 
F12 Höjd 1
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
 
F12 Kula 1
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
 
F11 60m 2
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9.25
 
F11 600m 2
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.51.46
 
F11 Längd 2
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.32
 
F11 Kula 2
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7.26
 
F10 60m 10
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
 
F10 400m 9
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
 
F10 Längd 8
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
 
P/F15 4 x 200m 0
 
P/F13 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248