Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lindås Athletics
Antal starter / Total entries: 793 Printed: 2018-11-19 07:54
Antal individer / Total persons: 290
 
P12 60m 23
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Emrik Lardell 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9.86
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Jakob Rödjer 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
William Jensen 06 IFK Göteborg
William Karlén 06 IFK Göteborg
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Erik Lusch. 06 Ullevi FK
 
P12 Häck 60m 16
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Gustav Berghe 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
William Jensen 06 IFK Göteborg
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Vilhelm Djurström 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Erik Lusch. 06 Ullevi FK
 
P12 Höjd 17
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Emrik Lardell 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1,34
Gustav Berghe 06 IFK Göteborg 135
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
William Jensen 06 IFK Göteborg
William Karlén 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Vilhelm Djurström 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
 
P12 Kula 10
Erik Toll 06 IFK Göteborg 7,39
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Jakob Rödjer 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
William Jensen 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
 
P11 60m 20
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 10.08
Måns Eklund 07 IFK Göteborg 10.73
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Jacob Andersson-Ljungman 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
 
P11 Häck 60m 18
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 13.2
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 12,05
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Melker Calen 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
 
P11 Höjd 14
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 101
Måns Eklund 07 IFK Göteborg 92
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 1,05
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Melker Calen 07 Lerum Friidrott 1.12
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
 
P11 Kula 14
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 5.82
Måns Eklund 07 IFK Göteborg 4.41
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 4,82
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
 
P10 60m 31
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg
Alexander Strand Träff 08 IFK Göteborg
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Gustav Bender 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Tim Folino 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 10,89
Julian Quist 08 IFK Göteborg
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Mio Liljegren 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Lotus Berglund 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Elliot Bergqvist 08 Ullevi FK
Karl Engberg 08 Ullevi FK
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
 
P10 Häck 60m 23
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg
Alexander Strand Träff 08 IFK Göteborg
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Gustav Bender 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 12,17
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Elliot Bergqvist 08 Ullevi FK
Karl Engberg 08 Ullevi FK
 
P10 Höjd 21
Alexander Strand Träff 08 IFK Göteborg
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 1,06
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Tim Folino 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Mio Liljegren 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Lotus Berglund 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
 
P10 Kula 18
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg
Alexander Strand Träff 08 IFK Göteborg
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Gustav Bender 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Tim Folino 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 5,89
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Mio Liljegren 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
 
P9 60m 11
Benjamin Örgev 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Nils Bygdell 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
Justin Harwood. 09 Ullevi FK
Lucas Fallvist Björkstrand 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Elis Rydell 09 Hönö IS
 
P9 Häck 60m 9
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Nils Bygdell 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
Justin Harwood. 09 Ullevi FK
Lucas Fallvist Björkstrand 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Elis Rydell 09 Hönö IS
 
P9 Höjd 9
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Nils Bygdell 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
Justin Harwood. 09 Ullevi FK
Lucas Fallvist Björkstrand 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Elis Rydell 09 Hönö IS
 
P9 Kula 9
Benjamin Örgev 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elias Frövén Thulin 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Nils Bygdell 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
Lucas Fallvist Björkstrand 09 Ullevi FK
Elis Rydell 09 Hönö IS
 
P8 60m 12
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
Alve Lennerstedt 10 Sävedalens AIK
Edwin Damber 10 Sävedalens AIK
Hugo Persson 10 Sävedalens AIK
Milo Molnar 10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
 
P8 Häck 60m 9
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
Edwin Damber 10 Sävedalens AIK
Erik Axhill 10 Sävedalens AIK
Milo Molnar 10 Sävedalens AIK
 
P8 Höjd 8
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
Hugo Persson 10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
 
P8 Kula 8
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
Alve Lennerstedt 10 Sävedalens AIK
Erik Axhill 10 Sävedalens AIK
 
F12 60m 34
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Klara Linusson 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg 10.0
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Ingrid Lindèn Nilsson 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Elvira Wertsén 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Freja Rydman 06 Mölndals AIK
Izabella Lekovic 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Rebecca Blume 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Aulora Lubishtani 06 Ullevi FK
Hanna Zetterberg 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F12 Häck 60m 21
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Klara Linusson 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Izabella Lekovic 06 Mölndals AIK
Judit Forsberg 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Aulora Lubishtani 06 Ullevi FK
Hanna Zetterberg 06 Ullevi FK
Isabella Hedroy Johanson 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F12 Höjd 11
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Ingrid Lindèn Nilsson 06 Lerum Friidrott
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Isabella Hedroy Johanson 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F12 Kula 20
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Klara Linusson 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Rebecca Blume 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Isabella Hedroy Johanson 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F11 60m 29
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Annabell Muhaxhiri 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg 11,19
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,55
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Nova Rohlin 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg 10,14
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Blenda Looström 07 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Maya Garrido Hallgren 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott 9.35
Elvira Scheutz Attefors 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lovisa Bexbo 07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
Tyra Yutong Gustafsson 07 Mölndals AIK
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Stella Alsin 07 IK Ymer
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Ester Lindkvist 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,10
 
F11 Häck 60m 21
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Annabell Muhaxhiri 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg 12,77
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 11,6
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Selma Eriksson 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg 11,92
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Wilma Nymark 07 IF Kville
Elvira Scheutz Attefors 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Nellie Pettersson 07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
Tyra Yutong Gustafsson 07 Mölndals AIK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Ester Lindkvist 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 10,66
 
F11 Höjd 19
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,20
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Selma Eriksson 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg 1,11
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Blenda Looström 07 Lerum Friidrott 1.12
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Maya Garrido Hallgren 07 Lerum Friidrott
Nellie Pettersson 07 Mölndals AIK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Stella Alsin 07 IK Ymer
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,14
 
F11 Kula 18
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Annabell Muhaxhiri 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg 3,39
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 7,36
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Nova Rohlin 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Wilma Nymark 07 IF Kville
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Maya Garrido Hallgren 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott 6.17
Ester Lindkvist 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F10 60m 52
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Sandberg 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Tilde Almquist 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Viktoria Elofsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Lina Håkansson 08 IFK Göteborg
Linnea Ullman 08 IFK Göteborg
Meja Wessberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Stella Emilsson 08 IFK Göteborg
Felicia Magnander 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Ina Andradottir 08 IFK Göteborg
Iris Bjerger 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Källö 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Ronja Bergkvist 08 Lerum Friidrott
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Hanna Engvall 08 Mölndals AIK
Hanna Lindberg 08 Mölndals AIK
Jagoda Struzik 08 Mölndals AIK
Lova Elgemark 08 Mölndals AIK
Nelly Nilsson 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Hansson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Ester Holm 08 IF Rigor
Carolina Hedroy Johansson 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Ronja Gorthe 08 Hönö IS
Saga Ersman 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F10 Häck 60m 39
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Sandberg 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Stella Emilsson 08 IFK Göteborg
Tilde Almquist 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Viktoria Elofsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Julia-Hollie Granat 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Linnea Ullman 08 IFK Göteborg
Meja Wessberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Felicia Magnander 08 IFK Göteborg
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Ina Andradottir 08 IFK Göteborg
Iris Bjerger 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Källö 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Wilma Kanerva 08 Lerum Friidrott
Ester Holm 08 IF Rigor
Carolina Hedroy Johansson 08 Ullevi FK
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ersman 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F10 Höjd 34
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Felicia Magnander 08 IFK Göteborg
Lina Håkansson 08 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg Ja
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Stella Emilsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Ina Andradottir 08 IFK Göteborg
Iris Bjerger 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Julia-Hollie Granat 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Ronja Bergkvist 08 Lerum Friidrott
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Ronja Gorthe 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F10 Kula 36
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Sandberg 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Stella Emilsson 08 IFK Göteborg
Tilde Almquist 08 IFK Göteborg
Viktoria Elofsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Ina Andradottir 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Julia-Hollie Granat 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Lina Håkansson 08 IFK Göteborg
Meja Wessberg 08 IFK Göteborg
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Källö 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Ronja Bergkvist 08 Lerum Friidrott
Wilma Kanerva 08 Lerum Friidrott
Elin Hansson 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ersman 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F9 60m 28
Alice Friedman 09 IFK Göteborg
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Bonnie Sparud 09 IFK Göteborg
Cajsa Jacobson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors 09 IFK Göteborg
Tea Arndt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Malva Kvamme 09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj 09 IFK Göteborg
Elsa Karlén 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
Rafaela Lake 09 Ullevi FK
 
F9 Häck 60m 27
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Alice Friedman 09 IFK Göteborg
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Bonnie Sparud 09 IFK Göteborg
Cajsa Jacobson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Tea Arndt 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Malva Kvamme 09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj 09 IFK Göteborg
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Elsa Karlén 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
Rafaela Lake 09 Ullevi FK
 
F9 Höjd 23
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Alice Friedman 09 IFK Göteborg
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Bonnie Sparud 09 IFK Göteborg
Cajsa Jacobson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors 09 IFK Göteborg
Tea Arndt 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj 09 IFK Göteborg
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Elsa Karlén 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Rafaela Lake 09 Ullevi FK
 
F9 Kula 19
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Cajsa Jacobson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
 
F8 60m 19
Ellen Hedberg 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Matilda Eriksson 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Olivia Grävare_Nachmansohn 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Alvina Wilhelmsson Tunås 10 Sävedalens AIK
Betty Herminge 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Linn Neander 10 Sävedalens AIK
Maja Vöks 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,64
 
F8 Häck 60m 18
Ellen Hedberg 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Matilda Eriksson 10 IFK Göteborg
Olivia Grävare_Nachmansohn 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Alvina Wilhelmsson Tunås 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Linn Neander 10 Sävedalens AIK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Tuva-Lisa Rennerfelt 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 11,96
 
F8 Höjd 12
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Olivia Grävare_Nachmansohn 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Betty Herminge 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,04
 
F8 Kula 13
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Matilda Eriksson 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Olivia Grävare_Nachmansohn 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Maja Vöks 10 Sävedalens AIK
Tuva-Lisa Rennerfelt 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 4,26
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248