Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 13-17 år Göteborg
Antal starter / Total entries: 816 Printed: 2018-12-17 18:25
Antal individer / Total persons: 424
 
M 60m 33
Michael Hansson Sjöö 78 IFK Göteborg
Mohammad Ghobeishi 97 IFK Göteborg
Chidozie Abika 97 IF Kville 7.19
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Erik Hagström 73 IF Kville 7.72
Michael Skalenius 90 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 8.32
Thobias Nilsson Montler 96 Malmö AI
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Andreas Norström 92 Ullevi FK 7,22
Carl Narup 98 Ullevi FK
Emil von Barth 96 Ullevi FK 6,77
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 6,99
Gustav Bålström 98 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK 6,90
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 6,70
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Martin Astner 93 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6,78
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK
Simon Sund 98 Ullevi FK 7,80
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 7,07
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 7,20
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 7,81
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 7,42
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 7,38
Svante Wester 99 Örgryte IS 7,54
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 7,81
Victor Koch 98 Örgryte IS 7,19
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS 7,51
 
P17 60m 22
Emil Cederqvist 01 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 7,55
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK 7.70
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.50
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 7,33
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS 7,73
 
P17 400m 10
Emil Cederqvist 01 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 53,34
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
William Sander 01 Mölndals AIK 52,98
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 54,06
 
P17 1500m 11
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 4,33,63
Oscar Wall Jungbjer 02 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 4:33:00
Wilmer Holmqvist 02 Mölndals AIK
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK
Joel Stål 00 Ullevi FK utom tävl
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 4.44,60
 
P17 Häck 60m 9
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 8.78
Kevin Fankl 95 Ullevi FK M ut
Filip Björklund 98 Upsala IF M ut
William Frisk 02 Örgryte IS 9,28
 
P17 Höjd 10
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 1,76
Philip Ryding 01 IF Kville
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott
Herman Olvik 96 Ullevi FK ut
Melker Manne 01 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK ut
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Viktor Husmark 92 Ullevi FK ut
Elmer Evanson 02 Örgryte IS
 
P17 Stav 2
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P17 Längd 23
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK utom tävl
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P17 Tresteg 11
Christoffer Wockats 00 IF Kville uttävl.
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
William Frisk 02 Örgryte IS
 
P17 Kula 12
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
William Lanndalen 01 IF Kville
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Carl Narup 98 Ullevi FK utom tävl
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK M ut
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Marcus Stranne 02 Bohus IF
 
P17 Vikt 4
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
William Lanndalen 01 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK
 
P15 60m 3
Fabian Steene 03 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 8.60
David Ulstein 03 Mölndals AIK 7,68
 
P15 200m 8
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 28:13
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 25,5
Herman Forsberg 02 Ullevi FK utom tävl
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK utom tävl
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK utom tävl
Richie Leong 02 Ullevi FK utom tävl
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 25,42
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 1000m 7
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 3:09:24
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:56.84
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2:50.83
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.48.02
Andrew Rowland 03 Ullevi FK 3.00
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 2.56,75
Love Söderpalm 03 Örgryte IS 3.08,85
 
P15 Häck 60m 8
Estelle Montler 91 Ullevi FK ut
Khaddi Sagnia 94 Ullevi FK u.t.
Victor Hering 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 9,25
Mattias Carman 03 Örgryte IS 9,48
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Sara Skogman 95 Örgryte IS U.t
Sten Hagström 03 Örgryte IS
 
P15 Höjd 8
Fabian Steene 03 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 153
David Ulstein 03 Mölndals AIK 1,72
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 1,56
Sten Hagström 03 Örgryte IS 1,51
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Stav 1
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3,65
 
P15 Längd 7
Fabian Steene 03 IF Kville
Oskar Björndal 03 IF Kville
Andrew Rowland 03 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 5,44
Mattias Carman 03 Örgryte IS 5,12
 
P15 Tresteg 6
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Mattias Carman 03 Örgryte IS 11,32
Nils Thorin 03 Örgryte IS 10,63
 
P15 Kula 3
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Fabian Steene 03 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
 
P15 Vikt 1
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
 
P14 60m 12
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Esaja Berg 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P14 200m 8
Andreas Rydén 04 IF Kville
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 28,12
Taysir Abu Al Chay 04 Mölndals AIK
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P14 1000m 8
Andreas Rydén 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3:22.73
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2,57,65
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.17
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK 2:54.64
Philip Frick 04 Ale FK 2.54,30
 
P14 Häck 60m 7
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P14 Höjd 8
William Asker 04 IF Kville
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Axel Boniel 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
Philip Frick 04 Ale FK 1.56
 
P14 Stav 4
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P14 Längd 11
Andreas Rydén 04 IF Kville
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Taysir Abu Al Chay 04 Mölndals AIK
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P14 Tresteg 7
William Asker 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P14 Kula 7
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 60m 15
Melker Svanberg 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 8,41
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Hugo Kjellberg 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7,93
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 9,18
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
 
P13 200m 6
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 26,57
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 31,70
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
 
P13 800m 10
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2,25,01
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK 2:32.45
Linus Alinder 05 Mölndals AIK 2:58.45
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 2,34,56
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 Häck 60m 5
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 10,01
 
P13 Höjd 6
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Hugo Kjellberg 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Stav 6
David Thilén 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 Längd 16
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 4,18
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 5,32
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 4,18
Elias Boman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
 
P13 Tresteg 7
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 8,54
Elias Boman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Kula 9
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Adam Rydén 05 Bohus IF
 
K 60m 13
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7.50
Julia Björkman 00 IF Kville
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7,74
Fatou Sowe 91 Ullevi FK 7,50
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK 7,88
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 8,27
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
Rebecka Abrahamsson 94 Örgryte IS
 
F17 60m 22
Alexandra Dimitriadou 02 Angereds IS
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 8.48
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.29
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Moa Carlberg 02 Sävedalens AIK
Tina C Rouzveh 02 Sävedalens AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Hedda Tellow 02 Örgryte IS
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 08:30
Nike Thanner 01 Örgryte IS
 
F17 400m 15
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Ebba Rössberger 02 Göteborgs KIK 66.49
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK 69,76
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK 68
Ide Ileso 00 Ullevi FK utom tävl
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK utom tävl
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 59,63
 
F17 1500m 3
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK
Malin Jonson 02 Mölndals AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
 
F17 Häck 60m 15
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 9.54
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 9,22
Sara Skogman 95 Örgryte IS u.t
 
F17 Höjd 9
Emmie Persson/Schöneberger 01 IFK Göteborg
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Julia Petersson 98 Ullevi FK ut
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK ut
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Stav 7
Sissela Brenne 02 IF Kville
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 3,45
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 310
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Willhelmina Holmertz 02 Sävedalens AIK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK utom tävl
 
F17 Längd 25
Alexandra Dimitriadou 02 Angereds IS
Emilia Bustos 02 Angereds IS
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK UT
Emma Green-Blomroos 00 Göteborgs KIK Ut
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Emelie Greby 01 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Alexandra Schill 00 Örgryte IS U.T
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Della Månsson 99 Örgryte IS U.T
Hedda Tellow 02 Örgryte IS
Judith Sjöman 99 Örgryte IS u.t
Judith Wagersten 98 Örgryte IS U.T
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS
 
F17 Tresteg 7
Ida Björndal 01 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Nike Thanner 01 Örgryte IS
 
F17 Kula 9
Isaac Persson 02 Angereds IS
Sissela Brenne 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Linnea Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS
 
F17 Vikt 4
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Ebba Samuelsson 01 Ullevi FK
 
F15 60m 16
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Erika Sjögren 03 Mölndals AIK 8,87
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK 9,26
Elena Mack 03 Ullevi FK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
 
F15 200m 20
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 27,13
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 29.90
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 27.03
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Erika Sjögren 03 Mölndals AIK 29,44
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK 30,11
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK utom tävl
Glory Abika 03 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Ide Ileso 00 Ullevi FK utom tävl
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK utom tävl
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 27.05
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
 
F15 1000m 11
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 3.18
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3:05.90
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 3:07.34
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK 3:02.94
Glory Abika 03 Ullevi FK
Julia Svennblad 03 Ale FK 3.12.69
 
F15 Häck 60m 3
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
 
F15 Höjd 3
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 15
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Linn Johansson 03 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Alice Storhaug 03 Bohus IF
Astrid Ahlberg 03 Bohus IF
Elin Åberg 03 Bohus IF
Elina Fagerström 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Tresteg 6
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 10.93
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 10.83
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS 9,96
Alice Storhaug 03 Bohus IF
Elin Åberg 03 Bohus IF
 
F15 Kula 5
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Calista Ezeh 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
 
F15 Vikt 1
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
 
F14 60m 27
Emilia Lintula 04 Angereds IS
Madeleine Lintula 04 Angereds IS
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8.26
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK 8,42
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 8,41
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F14 200m 20
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 28.61
Nora Denti 04 IFK Göteborg 29,17
Saga Provci 04 IFK Göteborg 29,55
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 28.16
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F14 1000m 12
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3,23
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.18,36
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK 2.26.57
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Felicia Brink 04 IF Kville
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.14:82
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
 
F14 Häck 60m 13
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10,07
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 10.65
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
 
F14 Höjd 13
Emilia Lintula 04 Angereds IS
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.58
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F14 Stav 5
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
 
F14 Längd 25
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 4.83
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 4,24
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.38
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS
 
F14 Tresteg 5
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 9,90
Alma Lindaur 04 Mölndals AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 10.89
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
 
F14 Kula 12
Felicia Ericsson 04 Angereds IS
Madeleine Lintula 04 Angereds IS
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Fanny Vulin 04 IF Kville
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F13 60m 23
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emily Olsson 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8,39
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Emma Hansson 05 Bohus IF 9,14
Emma Krantz 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 200m 24
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 29.50
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 31:45
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Nellie Dahlqvist 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 30,22
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 30.03
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 29,62
Emily Olsson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 31.82
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 30,08
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26,86
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 800m 5
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 2:31:92
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 2.37,59
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
 
F13 Häck 60m 10
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 10.30
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Stina Littorin 05 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott 11,56
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 10,64
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.81
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 11.59
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 10,09
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F13 Höjd 7
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F13 Stav 5
Juliette Östling 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
 
F13 Längd 25
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Nellie Dahlqvist 05 IF Kville
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 5,15
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Tresteg 12
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Kula 13
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 10.02
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Juliette Östling 05 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248