Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julkampen
Antal starter / Total entries: 76 Printed: 2017-11-24 02:52
Antal individer / Total persons: 76
 
P15 5-kamp 4
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 4-kamp 10
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Simon Ryman 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 3-kamp 12
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Persson 08 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P9 3-kamp 7
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Alfred Nilsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Nore Rondung 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 5-kamp 1
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F13 4-kamp 13
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Jönsegård 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F11 3-kamp 13
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott
Joni Ederwall 08 Östersunds GIF Friidrott
Julia Eriksson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F9 3-kamp 16
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Alice Kindmalm 10 Östersunds GIF Friidrott
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Astrid Persson 10 Östersunds GIF Friidrott
Leila Kemling 10 Östersunds GIF Friidrott
Selma Johannesson 09 Östersunds GIF Friidrott
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF Friidrott
Signe Essen 09 Östersunds GIF Friidrott
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248