Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Götas ungdomsspel inomhus
Antal starter / Total entries: 989 Printed: 2018-01-22 12:52
Antal individer / Total persons: 356
 
M 60m 10
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK 7,50
Johan Nordström 99 Falu IK
Daniel Grenegård 00 IF Göta Karlstad
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 7,31
Daniel Andersson 91 Istrums SK 7.33
Albin Melin 00 Katrineholms SK
Simon Thor 00 IFK Märsta
Philip Stömne 00 Valbo AIF 7,35
 
M 200m 3
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 23,48
Simon Björnstedt 99 Upsala IF
 
M 400m 1
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
 
M 1500m 8
André Rangelind 91 IF Göta Karlstad
Christoffer Skantz 85 IF Göta Karlstad
David Kjellén 95 IF Göta Karlstad
Erik Jaldell 98 IF Göta Karlstad
Frezghi Tesfamairiam 98 IF Göta Karlstad 4.30,00
Lars Olsson 70 IF Göta Karlstad
Rasmus Tidestad 00 IF Göta Karlstad
Erik Framme 73 Hälle IF
 
M Häck 60m 1
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
 
M Höjd 8
Emil Uhlin 00 Falu IK
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad
Jakob Thorvaldsson 88 IFK Lidingö
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS
Otto Brinkman 97 Spårvägens FK 2,09
Philip Stömne 00 Valbo AIF
Fredrik Jahr 91 Tyrving IL 2,00
 
M Stav 5
Emil Uhlin 00 Falu IK
Simon Thor 00 IFK Märsta
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS
Philip Stömne 00 Valbo AIF
 
M Längd 7
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK 6.69
Emil Uhlin 00 Falu IK
Frank Ude 96 Falu IK
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 6,63
Albin Melin 00 Katrineholms SK
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS
 
M Tresteg 1
Oskar Palmén 00 Karlskoga FIF
 
M Kula 1
Frank Ude 96 Falu IK
 
M Vikt 4
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK
Ragnar Carlsson 00 Falu IK
Ivar Moisander 00 Huddinge AIS
Tim Söderqvist 95 Hälle IF 18.90
 
P19 Häck 60m 5
Daniel Grenegård 00 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Simon Thor 00 IFK Märsta
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS
 
P19 Kula 6
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK
Emil Uhlin 00 Falu IK
Johan Nordström 99 Falu IK
Simon Thor 00 IFK Märsta
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS
Philip Stömne 00 Valbo AIF
 
P17 60m 5
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF 7.65
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Amir Musa 01 KFUM Örebro
 
P17 200m 6
Albin Hedén 01 KFUM Arvika
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF 23,15
 
P17 800m 1
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Häck 60m 3
Albin Hedén 01 KFUM Arvika
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF 8,32
 
P17 Höjd 1
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Stav 2
Melvin Wahlström 01 Motala AIF
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF
 
P17 Längd 5
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF
Amir Musa 01 KFUM Örebro
 
P17 Kula 3
Hugo Sörby 01 Upsala IF
Victor Wisen 01 Upsala IF
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Vikt 2
Hugo Sörby 01 Upsala IF
Victor Wisen 01 Upsala IF
 
P15 60m 5
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 IF Göta Karlstad 9
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 8.04
 
P15 200m 5
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 IF Göta Karlstad 30
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
 
P15 1000m 1
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:52.43
 
P15 Häck 60m 3
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad 11,55
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
 
P15 Höjd 2
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad 1.55
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P15 Stav 4
Kristoffer Andersson 04 Falu IK
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Johan Jurander 03 Motala AIF
Erik Zetterlund 04 KFUM Örebro
 
P15 Längd 2
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P15 Kula 3
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Sander Bergqvist 03 IFK Sunne FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 9.86
 
P15 Vikt 1
Sander Bergqvist 03 IFK Sunne FK
 
P14 60m 7
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Adam Hellbom 04 Falu IK
Johan Dyrsmeds 04 Falu IK
Kristoffer Andersson 04 Falu IK
Jakob Hallgren 04 IF Göta Karlstad
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
 
P14 200m 7
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Johan Dyrsmeds 04 Falu IK
Kristoffer Andersson 04 Falu IK
Jakob Hallgren 04 IF Göta Karlstad
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Alvin Reinebo 04 KFUM Örebro 27.30
 
P14 1000m 5
Johan Dyrsmeds 04 Falu IK
Jakob Hallgren 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.16.23
Alvin Reinebo 04 KFUM Örebro
 
P14 Häck 60m 3
Kristoffer Andersson 04 Falu IK
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 10,98
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
 
P14 Höjd 2
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Melwin Lycke-Holm 04 Kils AIK 1,97
 
P14 Längd 5
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Johan Dyrsmeds 04 Falu IK
Kristoffer Andersson 04 Falu IK
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
Alvin Reinebo 04 KFUM Örebro
 
P14 Kula 1
Adam Hellbom 04 Falu IK
 
P14 Vikt 1
Adam Hellbom 04 Falu IK
 
P13 60m 7
Albin Alfredsson 05 KFUM Arvika 8,55
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 8,77
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
 
P13 200m 5
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 29,96
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P13 800m 4
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P13 Höjd 2
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
 
P13 Längd 8
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 4.06
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P13 Kula 3
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 8.06
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P12 60m 11
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika 8.91
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
Leo Bergman 06 Brattås CK
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Edwin Niord 06 IF Göta Karlstad 10,13
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad 8,87
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
 
P12 200m 10
Leo Bergman 06 Brattås CK
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Arvid Nyhammar 06 IF Göta Karlstad
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad
Edwin Niord 06 IF Göta Karlstad 36,28
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad 30,71
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P12 800m 5
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Arvid Nyhammar 06 IF Göta Karlstad
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad
Jonathan Hufnagel 06 IF Göta Karlstad
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
 
P12 Höjd 9
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Arvid Nyhammar 06 IF Göta Karlstad
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Åke Noaksson 06 IF Göta Karlstad
Noah Johansson 06 Kils AIK
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P12 Längd 12
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
Leo Bergman 06 Brattås CK
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Edwin Niord 06 IF Göta Karlstad
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
 
P12 Kula 8
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Kasper Löfgren 06 Dals Södra FFI
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Jonathan Hufnagel 06 IF Göta Karlstad
Noah Johansson 06 Kils AIK
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P11 60m 12
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Lumi Wegerif 07 IF Göta Karlstad
Otto Hallgren 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 9.21
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 8,86
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 9.42
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 200m 9
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Otto Hallgren 07 IF Göta Karlstad
Idar Klasson 08 Karlskoga FIF 34.5
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 30,21
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Erik Sethsson 07 IK Sisu 32.00
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 600m 9
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Otto Hallgren 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 1.54.40
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 2.20
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 Höjd 7
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 1,28
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Sigvard Einarson 07 Wedevågs IF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 Längd 12
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Lumi Wegerif 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 4,30
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Sigvard Einarson 07 Wedevågs IF
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 Kula 8
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 7,35
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 5.23
Sigvard Einarson 07 Wedevågs IF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P10 60m 15
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Tom Berglund 08 Filipstads IF
Edvin Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Malte Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Nils Lundgren 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Idar Klasson 08 Karlskoga FIF 10.03
Elton Järpegård 08 Kils AIK
Oscar Karlsson 08 IFK Kristinehamn
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
Erik Eisler 08 Åsbro GoIF
Arvid Nordstedt 08 KFUM Örebro
 
P10 600m 8
Tom Berglund 08 Filipstads IF
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Nils Lundgren 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Oscar Karlsson 08 IFK Kristinehamn
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P10 Höjd 14
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
David Dahlgren Wigh 08 Filipstads IF
Edvin Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Linus Haglund 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Malte Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Nils Lundgren 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Oscar Karlsson 08 IFK Kristinehamn
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
Erik Eisler 08 Åsbro GoIF
Arvid Nordstedt 08 KFUM Örebro 1.15
 
P10 Längd 12
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Edvin Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Linus Haglund 08 IF Göta Karlstad
Malte Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Nils Lundgren 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Oscar Karlsson 08 IFK Kristinehamn
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
Erik Eisler 08 Åsbro GoIF
Arvid Nordstedt 08 KFUM Örebro 3.43
 
P10 Kula 8
David Dahlgren Wigh 08 Filipstads IF
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Nils Lundgren 08 IF Göta Karlstad
Elton Järpegård 08 Kils AIK
Oscar Karlsson 08 IFK Kristinehamn
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
Erik Eisler 08 Åsbro GoIF
 
P9 60m 7
Alfred Sternegård 09 IF Göta Karlstad
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Viggo Lundbäck 09 IF Göta Karlstad 10.35
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 10.48
 
P9 600m 4
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
 
P9 Höjd 3
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 1.10
 
P9 Längd 7
Alfred Sternegård 09 IF Göta Karlstad
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 3.28
 
P9 Kula 6
Alfred Sternegård 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 4.99
 
P8 60m 5
Anton Wigh-Dahlgren 11 Filipstads IF
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Vilton Beckman 10 IF Göta Karlstad
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
August Adamsson 11 KFUM Örebro 13.10
 
P8 600m 3
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Vilton Beckman 10 IF Göta Karlstad
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
 
P8 Höjd 2
Vilton Beckman 10 IF Göta Karlstad
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
 
P8 Längd 5
Anton Wigh-Dahlgren 11 Filipstads IF
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Vilton Beckman 10 IF Göta Karlstad
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
August Adamsson 11 KFUM Örebro 2.45
 
P8 Kula 2
Vilton Beckman 10 IF Göta Karlstad
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
 
K 60m 15
Hannah Hellbom 00 Falu IK
Melisa Zilic 00 Falu IK
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Ylwa Haglund 00 Falu IK
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Claudia Payton 98 IF Göta Karlstad 7,62
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Ida Hansen 93 IF Göta Karlstad
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
Elin Bärjegård 99 Leksands FIK
Moa Jern 00 Strands IF
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
Filippa Straumsnes 00 Tyresö FK
Therese Skyttermoen 99 FIK Orion
 
K 200m 7
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Ylwa Haglund 00 Falu IK
Ida Hansen 93 IF Göta Karlstad
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
Filippa Straumsnes 00 Tyresö FK
Therese Skyttermoen 99 FIK Orion
 
K 400m 1
Therese Skyttermoen 99 FIK Orion
 
K 1500m 2
Aleksandra Gustavsson 97 Lidköpings IS
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
 
K Häck 60m 1
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping 9.11
 
K Höjd 5
Emelie Svenske 99 KFUM Arvika
Lisa Lorenz 99 Djurmo Sifferbo IF 1.65
Evelina Erlandsson 94 IF Göta Karlstad
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad
Hanna Olsson 99 Säffle FIK
 
K Stav 0
 
K Längd 11
Hannah Hellbom 00 Falu IK
Melisa Zilic 00 Falu IK
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Hanna Heinemann 97 IF Göta Karlstad
Michelle Johnson 99 Strands IF 5.52
Moa Jern 00 Strands IF
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
Filippa Straumsnes 00 Tyresö FK
 
K Tresteg 3
Hanna Heinemann 97 IF Göta Karlstad
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
 
K Kula 8
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad
Camilla Appel 99 IF Göta Karlstad
Sofie Wadelius 82 IF Göta Karlstad
Daniella Persson 00 Hälle IF 11.62
Amanda Lejros 99 Hässelby SK
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
K Vikt 6
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Grete Ahlberg 98 Hammarby IF
Amanda Lejros 99 Hässelby SK
Sara Forssell 00 Motala AIF
Kristina Andersson 91 Råby-Rekarne FIF 17,26
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
F17 60m 18
Alma Mühlbach 02 SK Bore
Kajsa Holmberg 02 SK Bore
Gabriella Lindström 02 Falu IK
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Elin Ljungberg 02 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Linnea Werner 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad 8,98
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Tilde Inelind 02 Kils AIK
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
F17 200m 6
Elin Ljungberg 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
F17 800m 2
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Jonna Claesson 00 Stora Skedvi IK
 
F17 Häck 60m 3
Gabriella Lindström 02 Falu IK
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
 
F17 Höjd 8
Amanda Nilsson 01 KFUM Arvika
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Emmy Pettersson 01 Katrineholms SK
Elin Nermark 01 IFK Sunne FK
Helena Eisler 01 Åsbro GoIF
 
F17 Stav 1
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
 
F17 Längd 15
Alma Mühlbach 02 SK Bore
Kajsa Holmberg 02 SK Bore
Gabriella Lindström 02 Falu IK
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Linnea Werner 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Tilde Inelind 02 Kils AIK
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Alva Hilding 02 Motala AIF
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
F17 Kula 8
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Felicia Lejros 01 Djurmo Sifferbo IF
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Helena Eisler 01 Åsbro GoIF
 
F17 Vikt 13
Moa Laurila 01 KFUM Arvika
Jessica Billa 01 SK Bore
Maja Persson 01 SK Bore
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Felicia Lejros 01 Djurmo Sifferbo IF
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn
Leah Wahlström 02 Motala AIF
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Anna Götberg 01 Västerås FK
Helena Eisler 01 Åsbro GoIF
 
F15 60m 9
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Naa Adjeley Mensah 03 IF Göta Karlstad
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
 
F15 200m 5
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
 
F15 1000m 2
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Ella Helmström 03 Hälle IF 3.25.00
 
F15 Häck 60m 2
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
 
F15 Höjd 3
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 7
Tuva Wikman 03 KFUM Arvika
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
 
F15 Vikt 3
Sandra Larsson 03 Kils AIK
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
 
F15 Kula 4
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 10.47
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Sandra Larsson 03 Kils AIK
 
F14 60m 9
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad 8,71
Siri Johansson 04 IFK Kristinehamn
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 8.95
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 8,51
Bea Johansson 04 IFK Sunne FK 8,36
Linnea Nermark 04 IFK Sunne FK
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
Ebba Asp 04 KFUM Örebro 8,18
 
F14 200m 7
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad 28,86
Siri Johansson 04 IFK Kristinehamn
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 28,98
Bea Johansson 04 IFK Sunne FK 27,85
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
 
F14 1000m 1
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
 
F14 Häck 60m 7
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 10.46
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9.69
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
 
F14 Höjd 6
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1.33
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
 
F14 Längd 8
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 4.82
Bea Johansson 04 IFK Sunne FK
Linnea Nermark 04 IFK Sunne FK
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
Ebba Asp 04 KFUM Örebro 4,62
 
F14 Kula 7
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9.21
Jessica Sethsson 04 IK Sisu
Bea Johansson 04 IFK Sunne FK
Emma Wall 04 Säffle FIK
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
 
F14 Vikt 6
Ellen Mähler 06 SK Bore
Emma Larsson 05 Kils AIK
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Emma Wall 04 Säffle FIK
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
 
F13 60m 19
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 8,57
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emma Larsson 05 Kils AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Klara Håkansson 05 IK Orient 9,09
Nora Höök 05 IK Orient
Johanna Höök 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 200m 15
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 28,08
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna 28,98
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Angelina Mogren 05 Åsbro GoIF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 800m 9
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Nora Höök 05 IK Orient
Johanna Höök 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 Höjd 15
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Lova Wilde 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Vilma Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna 160
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Angelina Mogren 05 Åsbro GoIF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 Längd 23
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad 3.99
Alice Ekängen 05 IF Göta Karlstad
Annie Engelbrektsson Jonsson 05 IF Göta Karlstad
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Vilma Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Klara Håkansson 05 IK Orient 4,22
Johanna Höök 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Angelina Mogren 05 Åsbro GoIF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 Kula 13
Edit Laurila 05 KFUM Arvika
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 60m 14
Maja Josefsson 06 KFUM Arvika
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Alice Persson 06 IF Göta Karlstad
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Fanny Tidestad 06 IF Göta Karlstad
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn 8.86
Ebba Johansson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Tea Anderberg 06 Säffle FIK
 
F12 200m 10
Maja Josefsson 06 KFUM Arvika
Sabina Kern 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Nelly Elned 06 Hälle IF 30.00
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Tea Anderberg 06 Säffle FIK
 
F12 800m 5
Nelly Elned 06 Hälle IF 2.32.00
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn 2.49,25
Tea Anderberg 06 Säffle FIK
 
F12 Höjd 7
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 1.43
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
 
F12 Längd 13
Maja Josefsson 06 KFUM Arvika
Sabina Kern 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Alice Persson 06 IF Göta Karlstad
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Fanny Tidestad 06 IF Göta Karlstad
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn
Ebba Johansson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Tea Anderberg 06 Säffle FIK
 
F12 Kula 5
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
 
F11 60m 13
Arwen Eklöf 07 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 9.11
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF 9.85
Alice Bäckryd 07 Kils AIK
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn 9.82
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS 8.98
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,33
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Caitlyn Stömne 07 Valbo AIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F11 200m 16
Arwen Eklöf 07 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 33.39
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 31.67
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF 35.65
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn 33.17
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 31,02
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 35.68
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Caitlyn Stömne 07 Valbo AIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F11 600m 7
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1.48.70
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Caitlyn Stömne 07 Valbo AIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F11 Höjd 9
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 1.21
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,28
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Caitlyn Stömne 07 Valbo AIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
 
F11 Längd 11
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 3,88
Alice Bäckryd 07 Kils AIK
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,15
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Caitlyn Stömne 07 Valbo AIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F11 Kula 9
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 6.70
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 8.12
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Caitlyn Stömne 07 Valbo AIF
 
F10 60m 18
Irma Bared 08 IF Göta Karlstad
Liv Nyhammar 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 9,34
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Alivia Engström 08 IFK Kristinehamn
Clara Östlundh 08 Säffle FIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Natalia Kvernsjöli 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 600m 11
Liv Nyhammar 08 IF Göta Karlstad
Luna Rudolphi Neldorin 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Natalia Kvernsjöli 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Frida Arenvang 08 Wedevågs IF
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
 
F10 Höjd 12
Irma Bared 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 1.13
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 Längd 17
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 3,68
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Alivia Engström 08 IFK Kristinehamn
Clara Östlundh 08 Säffle FIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Natalia Kvernsjöli 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 Kula 12
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Alivia Engström 08 IFK Kristinehamn
Clara Östlundh 08 Säffle FIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
 
F9 60m 18
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad 10,77
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 9.50
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad 10,27
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF 10,20
Thalea S 09 Karlskoga FIF 10,53
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Ida Standar 09 Åsbro GoIF
Ingrid Kron 09 Åsbro GoIF
Lowa Törnqvist 09 Åsbro GoIF
Troja Lövkvist 09 Åsbro GoIF
Olivia Berg 09 KFUM Örebro 11,70
 
F9 600m 9
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 2.09.92
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad 2.37,00
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Lowa Törnqvist 09 Åsbro GoIF
Olivia Berg 09 KFUM Örebro
 
F9 Höjd 13
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Thalea S 09 Karlskoga FIF 1,02
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Ida Standar 09 Åsbro GoIF
Troja Lövkvist 09 Åsbro GoIF
Olivia Berg 09 KFUM Örebro 0,85
 
F9 Längd 16
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 3,24
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Ida Standar 09 Åsbro GoIF
Ingrid Kron 09 Åsbro GoIF
Lowa Törnqvist 09 Åsbro GoIF
Troja Lövkvist 09 Åsbro GoIF
Olivia Berg 09 KFUM Örebro 2,57
 
F9 Kula 10
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 5,11
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Ingrid Kron 09 Åsbro GoIF
 
F8 60m 12
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Flora Nielsen 11 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Irma Björkman 11 IF Göta Karlstad
Nora Jakobsson Åhs 10 IF Göta Karlstad
Tyra Gustafsson 10 IF Göta Karlstad
Elsa Thelin 11 IFK Kristinehamn
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 10,07
Elin Törnkvist 10 Åsbro GoIF
Meja Nilsson 10 Åsbro GoIF
 
F8 600m 6
Flora Nielsen 11 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Nora Jakobsson Åhs 10 IF Göta Karlstad
Tyra Gustafsson 10 IF Göta Karlstad
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2,03,37
Elin Törnkvist 10 Åsbro GoIF
 
F8 Höjd 6
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Irma Björkman 11 IF Göta Karlstad
Elsa Thelin 11 IFK Kristinehamn
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,09
Meja Nilsson 10 Åsbro GoIF
 
F8 Längd 8
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Flora Nielsen 11 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Elsa Thelin 11 IFK Kristinehamn
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,70
Elin Törnkvist 10 Åsbro GoIF
Meja Nilsson 10 Åsbro GoIF
 
F8 Kula 2
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Elsa Thelin 11 IFK Kristinehamn
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248