Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Inomhus
Antal starter / Total entries: 1898 Printed: 2018-09-22 01:09
Antal individer / Total persons: 994
 
M 60m 54
Linus Andersson 98 Alingsås IF
Tarley Allison 97 Alingsås IF 7.06
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad 6.85
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 7.30
Mohammad Ghobeishi 97 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg 7.66
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 7.48
Douglas Hellbratt 95 Hammarby IF 7,05
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg 7.22
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg 7.02
Marcus Lidman 99 Hälle IF 7.21
Daniel Andersson 91 Istrums SK 7.33
Andreas Mack 70 IF Kville 7.96
Erik Hagström 73 IF Kville 7.72
Michael Skalenius 90 IF Kville 7.35
Robin Noping 96 IF Kville 7.65
Philip Nilsson 95 IFK Lund 7.07
Simon Wennolf 00 IFK Lund 7,37
Thobias Nilsson Montler 96 Malmö AI 7.02
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.88
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK 7.33
Erik Dahlqvist 98 IK Orient 7.40
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient 7.50
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 7.00
Magnus Andersson 00 Strömstads IF
Stefan Tärnhuvud 85 Sundsvalls FI 6.83
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.12
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK 7,14
Andreas Norström 92 Ullevi FK 7,22
Carl Narup 98 Ullevi FK 7.19
Emil von Barth 96 Ullevi FK 6.77
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7.19
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7.30
Kevin Fankl 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6.78
Simon Sund 98 Ullevi FK 7,60
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 6,70
Linus Johansson 03 IK Wilske 7,34
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske 7,29
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 7.07
David Outzen 98 Hvidovre Atletik 7,39
Dennis Yetik 95 Hvidovre Atletik 7.60
Haris Khan 00 Hvidovre Atletik 7,42
Kasper Olsen 91 Hvidovre Atletik 7,00
Navid Bazgir 95 Hvidovre Atletik 7,47
Rodney Pratdavis 93 Hvidovre Atletik 7,10
Albert Ranning 98 Köbenhavns IF 7.15
Emil Frænde 00 Sparta Atletik 7,08
Frederik Schou-Nielsen 96 Sparta Atletik 6,88
Gustav Lundholm Nielsen 98 Sparta Atletik 7,26
Tobias Gorgone Larsen 00 Sparta Atletik 6.99
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Emil Fagerlin 00 Trollhättan FIK
Emanuel Lindberg 93 Thorengruppen TFC
 
M 200m 38
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad 21.87
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 23.23
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 22.99
Mohammad Ghobeishi 97 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Marcus Tornée 98 IFK Helsingborg 21.58
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg 22.20
Marcus Lidman 99 Hälle IF 22.85
Chidozie Abika 97 IF Kville 22.85
Christoffer Wockats 00 IF Kville 24.75
Michael Skalenius 90 IF Kville 23.75
Robin Noping 96 IF Kville 24.50
Elias Wennolf 03 IFK Lund 24,37
Filip Nilsson 92 IFK Lund 21.99
Simon Wennolf 00 IFK Lund 24,37
Jacob Helsing 00 IK Orient 23.81
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 22.30
Adam Denguir 94 Ullevi FK 21.62
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21.98
Andreas Norström 92 Ullevi FK 23,30
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 21.34
Gustav Bålström 98 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK 22.43
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske 23,35
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 22,60
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS 23,71
Asger Sigursson 02 Helsingör IF 25,16
David Outzen 98 Hvidovre Atletik 24,00
Haris Khan 00 Hvidovre Atletik 24,00
Kasper Olsen 91 Hvidovre Atletik 22,30
Navid Bazgir 95 Hvidovre Atletik 23.90
Rodney Pratdavis 93 Hvidovre Atletik 22.80
Albert Ranning 98 Köbenhavns IF 22.73
Lucas Soulier 02 Sparta Atletik 23.50
Samuel Marcus 99 Sparta Atletik 23.75
Tobias Gorgone Larsen 00 Sparta Atletik 21.90
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF 24.20
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 22.46
 
M 400m 31
Niklas Bergman Larsson 98 IF Göta Karlstad 47.45
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 52.19
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Frederik Norstedt 99 IFK Helsingborg
Anders Logg 76 Hälle IF 51.85
Rikard Kilborn 99 Hälle IF 52.85
Fredrik Lorentzon 97 IFK Lidingö 53,81
Filip Nilsson 92 IFK Lund 48.64
Anton Sigurdsson 96 Malmö AI 48.02
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 52.19
Jacob Helsing 00 IK Orient 52.50
Alexander Lundskog 96 Ullevi FK 48.38
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 50.86
Martin Astner 93 Ullevi FK 49.07
Oskar Greilert 95 Ullevi FK 48.76
Erik Johansson 99 Varbergs GIF
Marcus Claesson 94 IK Ymer 52.58
Daniel Skatt 91 Örgryte IS 52.16
Felix Francois 90 Örgryte IS 47.41
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 51.91
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 54.81
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 49.61
Svante Wester 99 Örgryte IS 51.72
Mikkel Stamp 00 Helsingör IF 55,43
Gustav Lundholm Nielsen 98 Sparta Atletik 50,28
Samuel Marcus 99 Sparta Atletik 53,50
Yusuf Alin 95 Amager AC 52.50
Johan Carlsson 99 Trollhättan FIK 53.64
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK 53.70
Niclas Ragneberg 91 Trollhättan FIK 52.00
 
M 800m 13
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg 2.14.00
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1.54.88
Merhawi Seyfu 00 Hälle IF 2.02.00
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 2.09.00
Rickard Gunnarsson 91 Hässelby SK 1.52.65
Wilhelm Kardemark 80 IF Kville 2.15.00
Filip Wadman 97 Mölndals AIK 1,55,44
Marcus Bredberg 98 Mölndals AIK 2.01.75
Erik Holmner 80 Solvikingarna 2.10.00
Mathias Söder 99 Ullevi FK 1.55,42
Eric Källman 00 IK Ymer 1.54.85
Mahamuud Ahmed 98 Örgryte IS 1.55.90
Christian Clausen 96 Sparta Atletik 1.52.85
 
M 3000m 5
Victor Dahlgren 90 Brattås CK
Erik Framme 73 Hälle IF 9.20
Filmon Fshatsion 98 Hälle IF 9.03
Jesper Bokefors 94 Malmö AI 8,48
Lukas Melander 90 Örgryte IS 9.25
 
M Höjd 12
Simon Martin 94 IFK Halmstad 1.81
Edwin Pakiam 00 Hälle IF 1.78
Jakob Thorvaldsson 88 IFK Lidingö 2.05
Philip Frifelt Lundqvist 89 Mölndals AIK 2.05
Fabian Delryd 96 Täby IS 2.26
Herman Olvik 96 Ullevi FK 2.05
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 1.90
Oscar Söderbergh 96 Ullevi FK 1.99
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 2.04
Viktor Husmark 92 Ullevi FK 1.96
Filip Björklund 98 Upsala IF 2.06
Simon Wiklund 99 IK Wilske 2.11
 
M Stav 11
Johan Björk 91 Istrums SK
Micael Fagö 94 Kalmar SK 5.01
Erik Hagström 73 IF Kville 4.20
Filip Gyllensten 92 IF Kville 5.30
Magnus Herstedt 98 Malmö AI 4.10
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK 4.40
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 4.62
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 4.76
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4.56
Jonathan Ruffieux 91 Örgryte IS 4.50
Michael Christiansen 88 Aarhus 1900 A/M 4.90
 
M Längd 12
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 6.64
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg 7.11
Robin Gustafsson 99 Hälle IF 6.92
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 7.01
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK 6.59
Jesper Simonsson 00 IK Orient 6.50
Magnus Andersson 00 Strömstads IF
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske 6.40
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 6.38
Emil Frænde 00 Sparta Atletik 6.99
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
 
M Tresteg 13
Simon Karlén 94 IF Göta Karlstad 15.36
Moteba Mbumba 90 Hässelby SK 15.33
Johan Björk 91 Istrums SK
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Marcus Nyberg 97 Malmö AI 15.22
Gustav Bålström 98 Ullevi FK 14.05
Jonathan Persgården 96 Ullevi FK 14.36
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 14.40
Viktor Johansson 97 Ullevi FK 13.00
Erik Olsson 89 Örgryte IS 14.40
Mathias Ström 87 Örgryte IS 15.92
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 14.27
Victor Koch 98 Örgryte IS 14.20
 
M Kula 5
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Philip Åman 77 Lerum Friidrott 13.10
Carl Narup 98 Ullevi FK 12.75
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 13.87
Tobias Larsson 98 Örgryte IS 10.42
 
M Vikt 4
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Erik Dahlqvist 98 IK Orient 9.40
Per Kåberg 84 IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
 
P19 Kula 1
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
 
P17 60m 34
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK 7.83
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 7.95
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 7.55
Emil Bengtsson 02 IF Kville 8.01
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville 8.65
Mohammad Al Masri 01 IF Kville 7.65
Harit Aukkahat 01 Lerum Friidrott -
Elias Wennolf 03 IFK Lund 7.43
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 7.80
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK 7.60
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 7.55
Daniel Janson 02 IF Rigor 7.81
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.19
Favour Chidison 01 Ullevi FK 7.29
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 7.60
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 8.23
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 7.22
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 7.03
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 7.69
Richie Leong 02 Ullevi FK 7.37
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Michael Johansson 02 IK Ymer 7.64
Simon Avramsson 02 IK Ymer 7.43
William Frisk 02 Örgryte IS 7.80
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF
Haldor Andersen Knive 01 Larvik Turn &IF
Håkon Sand 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF 7.60
Haakon Petersen Amble 01 Tyrving IL
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF 7.97
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 7.20
 
P17 200m 26
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 25.73
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville 27.99
Melvin Johansson 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville 23.90
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 24,05
Daniel Janson 02 IF Rigor 25.01
Erik Johansson 01 Ullevi FK 23.11
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 24.39
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 26,00
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 24,00
Melker Manne 01 Ullevi FK 24,50
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK 25,00
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 23,00
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 25,50
Richie Leong 02 Ullevi FK 23,70
Michael Johansson 02 IK Ymer 24.15
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS 24.05
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF 24.70
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF 24.33
Haakon Petersen Amble 01 Tyrving IL 25.25
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 400m 11
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 54.33
Melvin Johansson 01 IF Kville 53.93
Tobias Ryden 01 IF Kville 57.57
Tom Berensson 01 IF Kville 54.72
William Sander 01 Mölndals AIK 53.01
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK 57.00
Samuel Narrowe 01 Spårvägens FK 57.00
Ludvig Ramhult 01 IK Ymer 52.25
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF 53.26
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 53,63
 
P17 1500m 7
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK 4.15.36
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK 4.25.10
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK 4.50.64
Niklas Johansson 99 Sävedalens AIK UT
Michael Nordahl 01 Ystads IF 4.29,70
Håkon Sand 01 Larvik Turn &IF
 
P17 Höjd 6
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK 1.83
Philip Ryding 01 IF Kville 1.98
Kevin Fankl 95 Ullevi FK UT
Melker Manne 01 Ullevi FK 1.79
Sören Pauli 01 Ullevi FK 1.81
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF 1.72
 
P17 Stav 8
Melvin Wahlström 01 Motala AIF 3.17
Peter Svensson 02 IF Rigor 3.50
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK 3.09
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK 3.46
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 2.62
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK 3.25
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4.56
Oliver Edman 01 Örgryte IS 3.96
 
P17 Längd 11
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 5.39
Mohammad Al Masri 01 IF Kville 5.98
Robertsson Philip 01 Lidköpings IS 5.89
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK 6.93
Favour Chidison 01 Ullevi FK 6.28
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 5.77
Melker Manne 01 Ullevi FK 5.43
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 6.69
Sören Pauli 01 Ullevi FK 5.50
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF 5.39
 
P17 Tresteg 14
Fredrik Grund 02 IF Kville 11.72
Gustav Tartu 02 IF Kville 12.76
Jesper Nordström 02 IF Kville 12.28
Philip Ryding 01 IF Kville 13.05
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 13.44
Favour Chidison 01 Ullevi FK 13.48
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK 13.11
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF 11.52
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 10.58
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS 12.77
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 12.67
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF 10.83
 
P17 Kula 10
Johannes Olsson 01 Hälle IF 14.04
Fredrik Grund 02 IF Kville 12.26
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott 11.47
Måns Roos 02 Mölndals AIK 14.48
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 12.24
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 11.14
Haldor Andersen Knive 01 Larvik Turn &IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 Vikt 0
 
P16 400m 12
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville 54.77
Emil Bengtsson 02 IF Kville 55.44
Jesper Nordström 02 IF Kville 54.22
Samuel Melin 02 IF Kville 59.11
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 57.82
Simon Avramsson 02 IK Ymer 55.06
Emanuel Alm 02 Ängelholms IF
Asger Sigursson 02 Helsingör IF 58,23
Lucas Soulier 02 Sparta Atletik 54.00
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF 58.60
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 54.06
 
P16 1500m 8
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville 4.38.43
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 4.33.56
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 4.31.74
Wilmer Holmqvist 02 Mölndals AIK 5.24.13
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 4.33.55
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 4.48.00
Emanuel Alm 02 Ängelholms IF
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 4.33,67
 
P16 Höjd 5
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 1.75
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott 1.77
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1.69
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 1.85
 
P16 Längd 25
Albin Löfving 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville 5.94
Gustav Tartu 02 IF Kville 5.81
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 5.76
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 5.65
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 6.83
Daniel Janson 02 IF Rigor 5.37
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 5.72
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer 5.37
Simon Avramsson 02 IK Ymer
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 6.12
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS 5.91
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 5.57
William Frisk 02 Örgryte IS 5.80
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
 
P15 60m 9
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 7.52
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad 7.90
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Fabian Steene 03 IF Kville 7.58
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 7.58
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 7.82
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK 7.68
 
P15 200m 20
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 25.24
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 28.13
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 28.12
David Ulstein 03 Mölndals AIK 24.60
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 24.56
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 25.12
Victor Rothausen 03 IF Rigor 27.09
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 25.80
Oliver Glans 03 Ullevi FK 25.50
Victor Hering 03 Ullevi FK 24.70
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 25.42
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 27.60
Mattias Carman 03 Örgryte IS 26.78
Nils Thorin 03 Örgryte IS 27.40
Sten Hagström 03 Örgryte IS 25.91
Claes Astrabeck 03 Trollhättan FIK
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 25.69
 
P15 1000m 15
Albin Öberg 04 Björnstorps IF 2.52.69
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 3.09.24
Alexander Carlsson 03 Hälle IF 2.58.48
David Johansson 03 Hälle IF
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2.50.84
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.50.83
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.54.53
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.48.02
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 3.02.04
Andrew Rowland 03 Ullevi FK 3.00,50
Alfred Ramhult 03 IK Ymer 3.09.28
Love Ramhult 03 IK Ymer 3.09.26
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 2.56.75
Love Söderpalm 03 Örgryte IS 2.58.14
Philip Frick 04 Ale FK 2.54.10
 
P15 Höjd 12
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Oliver Forsström 03 Hälle IF
David Ulstein 03 Mölndals AIK 1.81
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 1.72
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1.59
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 1.89
Edvin Sandström 03 Tibro AIK
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 1.56
Sten Hagström 03 Örgryte IS 1.55
Wilhelm Kopp 03 Sparta Atletik 1.82
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Jonathan Norrman 03 Bohus IF 1.58
 
P15 Stav 6
Felix Steene 04 IF Kville 2.60
William Asker 04 IF Kville 3.20
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 2.20
Victor Rothausen 03 IF Rigor 2.60
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.65
William Kindbom 04 Örgryte IS 2.40
 
P15 Längd 9
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad 5.17
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Fabian Steene 03 IF Kville 6.03
Frank Nissen 03 IF Kville 4.57
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 5.57
Oliver Glans 03 Ullevi FK 5.18
Victor Hering 03 Ullevi FK 5.81
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 5.44
Mattias Carman 03 Örgryte IS 5.08
 
P15 Tresteg 11
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 10.10
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 11.29
William Asker 04 IF Kville 11.53
Marcus Westh 03 Lidköpings IS 11.18
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 11.29
John Lundqvist 04 Ullevi FK 11.22
Oliver Glans 03 Ullevi FK 10.89
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 10.49
Victor Hering 03 Ullevi FK 12.23
Mattias Carman 03 Örgryte IS 11.67
Nils Thorin 03 Örgryte IS 11.16
 
P15 Kula 4
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK 13.22
Fabian Steene 03 IF Kville 13.44
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott 9.15
Victor Rothausen 03 IF Rigor 11.84
 
P15 Vikt 1
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott 9.50
 
P14 60m 16
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 7,95
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 8.05
Rasmus Johansson 04 IFK Halmstad
Calle Frank 04 IF Kville 7.47
Felix Steene 04 IF Kville 8.15
Jacob Asker 04 IF Kville 8.39
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 7.85
Simon Ström Iyase 04 Stenungsunds FI
Esaja Berg 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 7.93
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF 8.63
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.63
 
P14 200m 24
Isak Einarsson 04 Brattås CK 28.48
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 26.03
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 25.34
Albin Andersson 04 Hässleholms AIS 27,64
Calle Frank 04 IF Kville 24.71
Felix Steene 04 IF Kville 27.06
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 29.60
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 28.12
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Taysir Abu Al Chay 04 Mölndals AIK 27.99
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 27.97
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 27.61
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 26.14
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Esaja Berg 04 Sävedalens AIK
John Lundqvist 04 Ullevi FK 28.42
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK 30.61
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Coster 04 Örgryte IS 28.25
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 28.99
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 25.09
Philip Frick 04 Ale FK 26.31
 
P14 1000m 12
Rasmus Johansson 04 IFK Halmstad
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 3.08.77
Albin Andersson 04 Hässleholms AIS 3.05,81
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3.21.95
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.16.23
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 3.09.73
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 3.14.81
Filip Klefsjö 04 Trollhättan FIK 3.24.23
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 3.10,45
 
P14 Höjd 15
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.55
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 1.55
Melwin Lycke-Holm 04 Kils AIK 1.97
Jacob Asker 04 IF Kville 1.52
William Asker 04 IF Kville 1.70
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 1.56
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 1.57
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 1.68
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 1.69
Albin Coster 04 Örgryte IS 1.55
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 1.50
Axel Boniel 04 Örgryte IS 1.44
William Kindbom 04 Örgryte IS 1.49
Philip Frick 04 Ale FK 1.56
 
P14 Längd 17
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 5.49
Rasmus Johansson 04 IFK Halmstad
Taysir Abu Al Chay 04 Mölndals AIK 4.79
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Matti Drobnitza-Giske 04 Sävedalens AIK
John Lundqvist 04 Ullevi FK 4.96
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Albin Coster 04 Örgryte IS 5.14
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 4.73
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 6.00
Axel Boniel 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Philip Frick 04 Ale FK 4.81
 
P14 Kula 10
Felix Steene 04 IF Kville 10.29
Jacob Asker 04 IF Kville 10.31
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Marcus Peliout 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK 9.78
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 7.30
Albin Coster 04 Örgryte IS 9.08
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 8.96
William Kindbom 04 Örgryte IS 9.87
Leo Carlsson 04 Ale FK 8.99
 
P13 60m 13
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 8.51
Jeroen Persson 05 IFK Lund 8.80
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.70
Hugo Kjellberg 05 Mölndals AIK 9.92
Gustav Olausson 05 IK Orient
Hampus Hassel 05 IK Orient 8.91
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7.93
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 9.42
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 8.19
Valter Hering 05 Ullevi FK
Seth Svensson 05 Varbergs GIF 9.42
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9.29
 
P13 200m 27
Tim Jansson 05 Alingsås IF
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Axel Logg 05 Hälle IF 28.16
Filip Klaassen 05 IF Kville 28.92
Melker Svanberg 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 30.06
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 27.55
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 31.28
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Ville Hilvenius 05 IF Rigor
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 26.57
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 29.89
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 28.43
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 28.26
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Edvin Alm 05 Ängelholms IF
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 28.01
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
Erik Henrixon 05 Ale FK 28.88
 
P13 800m 16
Tim Jansson 05 Alingsås IF 2.33,29
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2.25.01
David Thilén 05 IF Kville 2.35.49
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK 2.32.45
Linus Alinder 05 Mölndals AIK 2.54.49
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK 2.25.27
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 2.34.56
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 2.40.19
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Elias Ramhult 05 IK Ymer 2.32.41
Isac Johansson 06 IK Ymer
Edvin Alm 05 Ängelholms IF
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P13 Höjd 13
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Filip Klaassen 05 IF Kville 1.43
Melker Svanberg 05 IF Kville
Erik Follin 05 Mölndals AIK 1.46
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Ville Hilvenius 05 IF Rigor
Felix Essman 05 Sävedalens AIK 1.47
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 1.49
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 1.63
 
P13 Stav 6
David Thilén 05 IF Kville 1.95
Gabriel Torgersson 05 IF Kville 2.50
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 1.80
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 1.60
Ove Hagström 07 Örgryte IS 2.00
 
P13 Längd 20
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 4.53
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 4.18
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Hugo Kjellberg 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Gustav Olausson 05 IK Orient
Hampus Hassel 05 IK Orient 4.59
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 5.32
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 5.21
Seth Svensson 05 Varbergs GIF 4.20
Edvin Alm 05 Ängelholms IF
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 4.29
 
P13 Tresteg 15
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott 8.84
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 9.61
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 9.41
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10.40
Ville Hilvenius 05 IF Rigor
Felix Essman 05 Sävedalens AIK 9.15
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 10.55
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 9.78
Seth Svensson 05 Varbergs GIF 8.40
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 10.31
 
P13 Kula 9
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg 8.28
David Thilén 05 IF Kville 8.61
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 9.55
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 11.16
Seth Svensson 05 Varbergs GIF 6.76
Eddie Levin 05 Trollhättan FIK
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 8.94
 
P12 60m 15
Leo Bergman 06 Brattås CK 8.88
Fredrik Wockatz 06 IF Kville 9.29
Harris Susko 06 IF Kville
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville 9.23
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.60
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 8.93
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 9.91
William Malmström 06 Örgryte IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 600m 9
Viggo Öberg 06 Björnstorps IF
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 1.54.61
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK 1.52.36
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK 2.22.34
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 1.50.65
David Jendeby 06 Sävedalens AIK 2.20.00
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Filip Jonsson 06 Bohus IF 1.41.78
 
P12 Höjd 12
Fredrik Wockatz 06 IF Kville 1.36
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK 1.32
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 1.47
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Manne Laurin 06 Sävedalens AIK
Mehmet Karacan 06 Sävedalens AIK
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P12 Längd 14
Leo Bergman 06 Brattås CK 4.16
Fredrik Wockatz 06 IF Kville 4.21
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 4.70
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Manne Laurin 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 4.55
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 3.49
William Malmström 06 Örgryte IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P12 Kula 7
Fredrik Wockatz 06 IF Kville 6.79
Vincent Asker 06 IF Kville
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Eddie Levin 05 Trollhättan FIK
Isak Andersson 06 Bohus IF 8.10
 
P11 60m 26
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 8,60
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 9.21
Bram Persson 07 IFK Lund 8,93
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Felix Söderström 07 Mölndals AIK
Jacob Andersson-Ljungman 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,22
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 9,15
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,66
Leo Jelic 07 IK Ymer
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 9.32
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS 9.85
Oliver Moradi 07 Örgryte IS
 
P11 600m 17
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,50,75
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 2.04
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 1.54.70
Bram Persson 07 IFK Lund 1,53,94
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK 2.21.27
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 1.53.02
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 1.51.50
Gustav Asp 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.56.58
Leo Jelic 07 IK Ymer
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Oliver Moradi 07 Örgryte IS
 
P11 Höjd 12
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Leo Jelic 07 IK Ymer
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS 1.21
 
P11 Längd 24
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Bram Persson 07 IFK Lund
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Felix Söderström 07 Mölndals AIK
Jacob Andersson-Ljungman 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 4,12
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 4.07
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS 3.44
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
K 60m 40
Felicia Lund Stenquist 98 Falu IK
Claudia Payton 98 IF Göta Karlstad 7.48
Ida Hansen 93 IF Göta Karlstad 7.80
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK 8.39
Lisa Petrusson 99 Göteborgs KIK
Maja Sörebro 97 Göteborgs KIK
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 7.80
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 7.97
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 7.65
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg 7.83
Linnea Tillman 98 IFK Helsingborg 7.90
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 7.84
Lisa Dahlström 99 Hälle IF 7.85
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7.53
Julia Olander 99 KA 2 IF
Felicia Ascard 96 IFK Lund 8.02
Emmy Smedberg 00 Malmö AI 7.84
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 7.73
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 8.43
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK 7.76
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF 7.80
Aicha Camara 92 Ullevi FK 8.50
Fatou Sowe 91 Ullevi FK 7.57
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 7.74
Khaddi Sagnia 94 Ullevi FK 7.40
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK 8.62
Malin Roth 95 Ullevi FK 7.88
Alina Lindqvist 95 Väsby IK 7.98
Amanda Öberg 96 IK Ymer
Della Månsson 99 Örgryte IS 8.27
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 8.27
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 7.96
Sara Skogman 95 Örgryte IS 8.10
Rose Cathrine Due 00 Bagsvaerd AC 8.20
Naja Vinter 00 Helsingör IF 8.32
Ida Kathrine Karstoft 95 Sparta Atletik 7.80
Linn Helene Hem 00 Larvik Turn &IF
Maria Kinn Olsen 00 Larvik Turn &IF
Agnes Johansson 95 Trollhättan FIK
 
K 200m 30
Tilde Johansson 01 Falkenbergs IK 24.50
Ida Hansen 93 IF Göta Karlstad 25.50
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 26.46
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 27.73
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 26.61
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK 26.27
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 24.94
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF 26.24
Julia Björkman 00 IF Kville 26.39
Felicia Ascard 96 IFK Lund 25.52
Linnea Killander 93 Malmö AI 24.45
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK 26.50
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 27.07
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF 25.43
Ebba Wiberg 94 Ullevi FK 27.14
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 27.92
Ide Ileso 00 Ullevi FK 26.25
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 24.81
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 24.55
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 25.65
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK 28.06
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK 23.92
Mia Stenvall 90 Ullevi FK 27,00
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 27.51
Hanna Bergqvist 91 Örgryte IS 26.10
Rose Cathrine Due 00 Bagsvaerd AC 26.70
Ida Kathrine Karstoft 95 Sparta Atletik 24.97
Olivia Thorsgaard 00 Sparta Atletik 25,90
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC 24.59
 
K 400m 23
Tilde Johansson 01 Falkenbergs IK 56.18
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 58.02
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 63.27
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 56.84
Lovisa Skoglund 01 Höörs IS 56.21
Ebba Berglin 01 KA 2 IF 59.64
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott 62.48
Sara Dahlén 00 Lerum Friidrott
Felicia Ascard 96 IFK Lund 59.30
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 62.12
Alice Svantesson 97 Ullevi FK 55.85
Emelie Öberg 97 Ullevi FK 60.94
Ide Ileso 00 Ullevi FK 60.50
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 58,00
Åsa Söderlund 93 Ullevi FK 58.32
Emelie Rantzow 98 IK Ymer
Vilma Snygg 99 IK Ymer
Hanna Bergqvist 91 Örgryte IS 58.50
Cecilie Møller-Jensen 01 Bagsvaerd AC 59.09
Olivia Thorsgaard 00 Sparta Atletik 56,90
Margrethe Lauritzen 00 Larvik Turn &IF 60.35
Maria Kinn Olsen 00 Larvik Turn &IF 65.40
 
K 800m 7
Beatrice Brink 99 IF Kville 2.12.50
Alexandra Brackman 97 Mölndals AIK
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI 2.21.50
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI
Cecilie Møller-Jensen 01 Bagsvaerd AC 2.18.00
Tine Østergaard 00 Bagsvaerd AC 2.21.00
Dagmar Fæster Olsen 94 Sparta Atletik 2.09.54
 
K 3000m 0
 
K Höjd 12
Carolin Kobel 92 Brattås CK 1.63
Filippa Backman 00 Gefle IF 1.57
Louise Ekman 97 Gefle IF 1.85
Anna Påsse 99 Göteborgs KIK 1.60
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 1.80
Matilda Nilsson 93 IFK Lund 1.81
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK 1.64
Julia Petersson 98 Ullevi FK 1.50
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK 1.74
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS 1.83
Rikke Andersen 98 Sparta Atletik 1,81
 
K Stav 11
Ebba Carlsson 99 IK Hinden 3.15
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 3.40
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI 3.82
Hanna Jansson 95 Ullevi FK 4.11
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 2.95
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 3.25
Malin Dahlström 89 Ullevi FK 4.23
Fanny Berglund 88 Örgryte IS 3.75
Sara Cannmo 96 Örgryte IS 3.85
Merilin Lital 92 Randers Atletik 3.30
Karin Fisher 88 Aarhus 1900 A/M 3.85
 
K Längd 24
Emelina Cindric 01 Gefle IF
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 5.22
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 5.70
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 5.16
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 5.97
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg 5.82
Linnea Tillman 98 IFK Helsingborg
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 5.42
Julia Olander 99 KA 2 IF 5.22
Frida Mccabe 92 IFK Lund 5.70
Emmy Smedberg 00 Malmö AI
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 5.59
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK 5.98
Moa Karlin Josefsson 94 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF 5.75
Alina Lindqvist 95 Väsby IK
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Vilma Snygg 99 IK Ymer
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 5.33
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.51
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 5.43
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 5.14
Sara Skogman 95 Örgryte IS 5.53
 
K Tresteg 15
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad 11.20
Julia Olander 99 KA 2 IF 11.67
Emma Erlandsson 99 Malmö AI 10.68
Emelina Wirebro 99 Motala AIF 11.35
Emilia Hammarström 96 Mölndals AIK 12.13
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 12.08
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK 12.18
Fatima Koné 99 Ullevi FK 12.51
Lizzie Hager 99 Ullevi FK 12.10
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK 11.11
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK 10.96
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö 12.16
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 11.54
Della Månsson 99 Örgryte IS 11.17
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11.73
 
K Kula 4
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK
Jessica Preiman 98 Haparanda SKT 9.57
Claudia Belgrave 00 IK Ymer 10.20
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK 11.19
 
K Vikt 2
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK
Jessica Preiman 98 Haparanda SKT 13,61
 
F17 60m 41
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Emelina Cindric 01 Gefle IF
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Alma Svanberg 02 IF Kville 8.15
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Alice Hedberg 02 IFK Lund
Selma Löfman 02 IFK Lund
Anja Olsson 01 Malmö AI 8.06
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 7.92
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.09
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 7.95
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Lovisa Ronge 01 IF Rigor 8.53
Megane Consil 01 IF Rigor
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK 7.90
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8.42
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 8.50
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 8.16
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 8.40
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 8.45
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 8.40
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 7.89
Ida Persson 02 IK Ymer 8.15
Julia Wennersten 01 IK Ymer 7.76
Lina Berg 02 IK Ymer
Moa Eklundh 01 KFUM Örebro 7.85
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 8.32
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 8.16
Emilie Florin 01 Helsingör IF 8.16
Laura Valentin Jensen 01 Helsingör IF 8.52
Eline Johannessen 02 Larvik Turn &IF 9.21
Elise Aske 01 Larvik Turn &IF 8.88
Jennie Marie Hegelstad 02 Larvik Turn &IF 9.06
Saranda Kryeziu 02 Larvik Turn &IF
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
 
F17 200m 28
Linnea Andersson 01 Båstads GIF 26.46
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville 27.86
Alma Svanberg 02 IF Kville 27.00
Ebba Sköld 02 IF Kville 28.97
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville 30.27
Sissela Brenne 02 IF Kville
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott UT
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Megane Consil 01 IF Rigor
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK 25.80
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK 30,00
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 27,50
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 28,50
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 27,70
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 27.20
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 29,14
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 26.25
Eline Johannessen 02 Larvik Turn &IF 27.64
Jennie Marie Hegelstad 02 Larvik Turn &IF 29.10
Margrethe Lauritzen 00 Larvik Turn &IF 26.91
Maria Kinn Olsen 00 Larvik Turn &IF 27.42
Saranda Kryeziu 02 Larvik Turn &IF
 
F17 400m 5
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Freja Andersdotter 01 Malmö AI
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 64.50
Julia Wennersten 01 IK Ymer
 
F17 1500m 7
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Ebba Berglin 01 KA 2 IF 4.55.18
Beatrice Brink 99 IF Kville UT
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 5.21.06
Malin Jonson 02 Mölndals AIK 4.55.99
Alexandra Gullberg 01 Sävedalens AIK
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK 5.24.22
 
F17 Höjd 9
Elina Bergman 01 Brattås CK 1.60
Hilda Gyldén 01 IF Kville 1.60
Ida Björndal 01 IF Kville 1.56
Ellen White 01 IFK Lund 1.66
Anja Olsson 01 Malmö AI
Freja Andersdotter 01 Malmö AI
Mea Gedin 01 Malmö AI 1.60
Elise Aske 01 Larvik Turn &IF 1.45
Isa Larsson 01 Bohus IF 1.55
 
F17 Stav 10
Sissela Brenne 02 IF Kville 1.90
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 2.96
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3,10
Anja Olsson 01 Malmö AI 3.15
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 3.40
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK 2.75
Willhelmina Holmertz 02 Sävedalens AIK 2.35
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK UT 2.95
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK UT 3.25
Alma Eriksson 01 IK Ymer 3.07
 
F17 Längd 12
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Emelina Cindric 01 Gefle IF
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Emelie Greby 01 IF Kville
Anja Olsson 01 Malmö AI 5.14
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 5.58
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK 5.34
Sofia Andersson 01 Ullevi FK 4.75
Corinne Wessman 01 IK Ymer 5.14
Nike Thanner 01 Örgryte IS 5.04
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 5.30
Elise Aske 01 Larvik Turn &IF 4.55
 
F17 Tresteg 10
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK 10.28
Alfrida Kilvik 01 IF Kville 9.49
Ida Björndal 01 IF Kville 10.13
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK 10.32
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 9.68
Sofia Andersson 01 Ullevi FK 9.85
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 10.79
Nike Thanner 01 Örgryte IS 10.87
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF 10.52
 
F17 Kula 8
Selma Löfman 02 IFK Lund
Helena Sund 02 Mölndals AIK 9,83
Isabella Willén 01 Mölndals AIK 11.78
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 12.41
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer 12.71
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer 12.57
 
F17 Vikt 3
Maja Persson 01 SK Bore
Selma Löfman 02 IFK Lund
Helena Sund 02 Mölndals AIK 12,93
 
F16 400m 14
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 66.15
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 65.64
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 60.00
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg 64.48
Alma Svanberg 02 IF Kville 60.90
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville 66.31
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 64.49
Andrea Åberg 02 Ullevi FK 70.00
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Linn Skoog 02 IK Ymer
Jennie Marie Hegelstad 02 Larvik Turn &IF 70.54
 
F16 1500m 1
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 5.07.61
 
F16 Höjd 5
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott 1.51
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 1.56
Sophie Reid 02 IK Ymer
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 1.46
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF 1.63
 
F16 Längd 20
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Alva Hilding 02 Motala AIF
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 5.12
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK 5.10
Astrid Berg 02 Ullevi FK 4.75
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 5.10
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 4.90
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer 5.60
Melanie Simon 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 5.17
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 4,83
Eline Johannessen 02 Larvik Turn &IF
 
F15 60m 27
Zoe Odell 03 IFK Göteborg 9.45
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 8.78
Irma Törngård 03 Hälle IF
Rahwa George 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville 8.60
Nicole Dinu 03 IF Kville 8.47
Sofia Björkman 03 IF Kville 8.51
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Emilia Wamsler 03 IFK Lund 8.59
Famke Persson 03 IFK Lund 8.13
Johanna Obradovic 03 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund 8.26
Sofia Svensson 03 Majornas IK
Elin Olausson 03 IK Orient
Elena Mack 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF 8.74
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 8.97
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 8.26
Emma Borovac 03 IK Ymer 8.95
Emma Jelic 03 IK Ymer
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 8.62
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 8.50
Frøydis Hvaara 03 Larvik Turn &IF
Vilde Gulvik 03 Larvik Turn &IF 9.32
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 8.16
 
F15 200m 28
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 27.03
Zoe Odell 03 IFK Göteborg 32.85
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 28.82
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 26.71
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 26.64
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville 29.62
Nicole Dinu 03 IF Kville 29.00
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Famke Persson 03 IFK Lund 25.95
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 30.03
Elena Mack 03 Ullevi FK 31.47
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF 29.86
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 29.89
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 27.38
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 28.34
Alva Skjeseth 03 IK Ymer 28.90
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 27.05
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 28.50
Amalie Thrane 03 Bagsvaerd AC 27.50
Vilde Gulvik 03 Larvik Turn &IF 30.54
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 27.32
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF 31.30
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Frida Christoffersson 03 Bohus IF 31,20
Julia Svennblad 03 Ale FK 27.34
 
F15 1000m 12
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 3.13,53
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3.03.51
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK 3.10.13
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 3.07.34
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK 3.42.82
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 3.18.12
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK 3.31.18
Alicia Isaksson 03 IF Rigor
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK 2.57.92
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sjöbeck Lykke 03 Ystads IF 3.05,81
 
F15 Höjd 11
Hanna Dahlin 04 IFK Halmstad 1.51
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad 1.57
Lisa Bäckström 03 Istrums SK 1.41
Siobhan Cronin 03 Istrums SK 1.51
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK 1.46
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF 1.42
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Emma Jelic 03 IK Ymer
Kim Rodén 03 Håfreströms IF 1.41
Matilda Bergand 03 Bohus IF 1.57
 
F15 Stav 8
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad 2,95
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2.05
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott 2.05
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott 2.50
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 2.30
Alma Olsson 04 IF Rigor 2.20
Klara Hillman 04 IF Rigor 1.70
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2.60
 
F15 Längd 29
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.35
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 4.54
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Rahwa George 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville 4.60
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Johanna Obradovic 03 IFK Lund 4.15
Thea Löfman 03 IFK Lund
Signe Davidsson 03 Majornas IK
Elin Olausson 03 IK Orient
Glory Abika 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 4.62
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 4.68
Emma Borovac 03 IK Ymer 4.45
Emma Jelic 03 IK Ymer
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 4.69
Linn Johansson 03 Örgryte IS 4.12
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 4.78
Tilly Backman 03 Örgryte IS 4.53
Frøydis Hvaara 03 Larvik Turn &IF
Vilde Gulvik 03 Larvik Turn &IF
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Astrid Ahlberg 03 Bohus IF
Elin Åberg 03 Bohus IF 4.42
Elina Fagerström 03 Bohus IF 4.44
Matilda Bergand 03 Bohus IF 4.44
 
F15 Tresteg 11
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 10.80
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 9.95
Lisa Bäckström 03 Istrums SK 9.55
Siobhan Cronin 03 Istrums SK 9.72
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9.69
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS 9.96
Linn Johansson 03 Örgryte IS 9.06
Elin Åberg 03 Bohus IF 9.35
 
F15 Kula 19
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 10.47
Linnea Persson 03 IFK Göteborg 10.30
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Rahwa George 03 Istrums SK
Calista Ezeh 03 IF Kville 11.73
Nicole Dinu 03 IF Kville 10.15
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott 11.68
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund 11.80
Rebecca Pamp 03 Majornas IK
Signe Davidsson 03 Majornas IK
Sofia Svensson 03 Majornas IK
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK 10.03
Anna Olsson 03 Varbergs GIF 8.64
Emma Jelic 03 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer 11.43
Frøydis Hvaara 03 Larvik Turn &IF
Lovisa Hörnström 03 Trollhättan FIK
Julia Svennblad 03 Ale FK
 
F15 Vikt 2
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Thea Löfman 03 IFK Lund
 
F14 60m 38
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 9,65
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Mi Bergman 04 IF Hagen FIK 8.31
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 8.27
Elsa Stålhandske 04 Hälle IF 8.60
Wilma Wennroth 04 Hälle IF 8.62
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 8.54
Ida Thörsman 04 IF Kville 8.49
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott 8.59
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 8.18
Ella Borg 04 Mölndals AIK 8.35
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 8.29
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK 8.12
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 8.98
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.26
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS 9.76
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.55
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 9.46
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS 9.16
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 7.83
 
F14 200m 32
Nora Denti 04 IFK Göteborg 29.17
Saga Provci 04 IFK Göteborg 29.55
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 28.99
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29.19
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 28.22
Mi Bergman 04 IF Hagen FIK 27.80
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad 33.12
Elsa Stålhandske 04 Hälle IF 30.00
Hilda Lindell 04 KA 2 IF
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 28.84
Ida Thörsman 04 IF Kville 28.16
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Tindra Röme 04 IFK Lund
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 28.09
Ella Borg 04 Mölndals AIK 27.26
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 27.59
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 28.81
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK 27.50
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 29.81
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 30.34
Aicha Koné 04 Ullevi FK 27.76
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Evelina Alm 04 Ängelholms IF
Ebba Francois 04 Örgryte IS 30.58
Liv Backman 04 Örgryte IS 28.08
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 31.31
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 25.79
 
F14 1000m 20
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3.23.16
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.08.93
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK 3.25.17
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 3.31.83
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.18.87
Hilda Törngård 04 Hälle IF 3.27.00
Hilda Lindell 04 KA 2 IF 3.19.43
Felicia Brink 04 IF Kville 3.19.82
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.09.55
Filippa Fagerström 04 Mölndals AIK 3.19.07
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor 3.37.15
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 3.23.20
Evelina Alm 04 Ängelholms IF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 3.33.67
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.27.31
Liv Backman 04 Örgryte IS 3.43.30
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 3.43.76
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 3.19,00
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL 3.30.00
 
F14 Höjd 26
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.58
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ida Thörsman 04 IF Kville 1.44
Linn Magnusson 04 IF Kville 1.31
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott 1.51
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott 1.38
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Alexsandra Wikström 04 Mölndals AIK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 1.45
Emma Andblad 04 Mölndals AIK 1.38
Alma Olsson 04 IF Rigor 1.39
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 1.47
Stina Larsson 04 IK Wilske
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 1.40
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL 1.46
 
F14 Längd 45
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 4.77
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad 4,79
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 4.76
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Hilda Lindell 04 KA 2 IF
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 4.61
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 4.82
Tindra Röme 04 IFK Lund
Alma Flemsjö 04 Majornas IK 4.50
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Alexsandra Wikström 04 Mölndals AIK
Alma Lindaur 04 Mölndals AIK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 4.78
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 4.63
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 4.63
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Tilde Ovesson 04 IF Rigor 4.18
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.38
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
 
F14 Kula 14
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad 8.69
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad 10.00
Fanny Vulin 04 IF Kville 7.80
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 9.74
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott 8.92
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott 8.59
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 10.53
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 8.47
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Amanda Lithander 04 Stenungsunds FI
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 12.00
Amanda Ehn 04 IK Ymer
 
F13 60m 40
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 9,07
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 8.80
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8:52
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8:36
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 8.51
Engla Larsson 05 IFK Halmstad 8.74
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville 9.33
Märta Nordell 05 IF Kville
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8.77
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott 8.77
Romina Alfaro 05 Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 8.89
Emily Olsson 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK 9.56
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 9.49
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 8.95
Klara Håkansson 05 IK Orient
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK 8,87
Ellen Sandström 05 Tibro AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF 9.27
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Inez Yngve 05 Örgryte IS 9.00
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Rina Krasniqi 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 8.77
 
F13 200m 29
Sabina Kern 06 Brattås CK 29.25
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 29,55
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 27.52
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 28.69
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 30.41
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville 30.00
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 29.50
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 28.93
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 30.03
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 29.62
Emily Olsson 05 Mölndals AIK 34.30
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 31.82
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 30.23
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK 31.10
Doris Theander 05 Varbergs GIF 30.41
Ida Hult 06 Varbergs GIF 30.63
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF 33.18
Elna Wester 05 Örgryte IS 29.95
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF 35.00
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 30.58
 
F13 800m 15
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 2.32.33
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 2.31.90
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 2.31.81
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 2.48.86
Vendela Gutke 05 Hälle IF 2.43.00
Tova Gustafsson 05 Istrums SK 2.53.01
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville 2.43.08
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 2.36.08
Tilde Svensson 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 2.30.78
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
 
F13 Höjd 17
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 1.34
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1.46
Engla Larsson 05 IFK Halmstad 1.42
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK 1.35
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville 1.35
Märta Nordell 05 IF Kville
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 1.48
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Engla Nilsson 05 Bohus IF 1.48
 
F13 Stav 6
Elin Malmqvist 05 IF Kville 1.45
Juliette Östling 05 IF Kville 2.10
Stina Littorin 05 IF Kville 1.90
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 1.90
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ida Hult 06 Varbergs GIF 1,96
 
F13 Längd 43
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 5,09
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 4:82
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 4,36
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Engla Larsson 05 IFK Halmstad 4.32
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville 4.20
Märta Nordell 05 IF Kville
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 4.28
Klara Håkansson 05 IK Orient
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Ellen Sandström 05 Tibro AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF 3.89
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 4.01
Elna Wester 05 Örgryte IS 4.04
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 3.84
Inez Yngve 05 Örgryte IS 4.65
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Tresteg 16
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville 8.93
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 9.08
Ida Hult 06 Varbergs GIF 9,34
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Elna Wester 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Kula 17
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 9.54
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF 7.13
Ebba Halling 05 Örgryte IS 8.04
Inez Yngve 05 Örgryte IS 10.03
Matilda Bloom 05 Örgryte IS 8.95
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Rina Krasniqi 05 Bohus IF
 
F12 60m 26
Sabina Kern 06 Brattås CK 8.62
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 8.8
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 8.62
Ella Sennevik 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 8.78
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF 9,15
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 600m 19
Malva Arvidsson 06 Brattås CK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Nelly Elned 06 Hälle IF 1.51.00
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Rut Willner 06 Majornas IK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 2,03,66
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK 2:27.54
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 2:03.89
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 1.55.25
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
 
F12 Höjd 20
Klara Berntsson 06 Brattås CK 1.25
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 1,43
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Ella Sennevik 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 1,22
Klara Ternander 06 IK Orient
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Längd 44
Sabina Kern 06 Brattås CK 4.44
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 3,73
Klara Ternander 06 IK Orient
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Elvira Lindahl Olsson 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Agnes Bogren 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 4.46
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF 4,25
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 3.76
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Ellen Piros 06 Örgryte IS 3.51
Suheyr Hussein 06 Falköpings FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Kula 24
Klara Berntsson 06 Brattås CK 11.87
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Elvira Lindahl Olsson 06 Sävedalens AIK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 7.61
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Yerlin Näslund Hammarström 06 Örgryte IS
Nora Samhan 06 Falköpings FIK
Suheyr Hussein 06 Falköpings FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 60m 37
Elin Andersson 07 Brattås CK 9.40
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg 9.50
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad 10.38
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 09.49
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9.70
Elvira Scheutz Attefors 07 Mölndals AIK
Emelina Holmqvist 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Freja Kalmus 07 Mölndals AIK
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Tyra Yutong Gustafsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9.09
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 9.57
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Stella Svensson 07 Varbergs GIF 10.02
Amanda Tran 07 IK Ymer
Alice Atterbury 07 Örgryte IS
Nadja Ahnoff 07 Örgryte IS
Sandra Carlryd 07 Örgryte IS 10.00
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS 9.83
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,10
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 600m 21
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.16
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2.15
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Edith Holmstrand 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2.04.28
Elvira Scheutz Attefors 07 Mölndals AIK
Felicia Månesjö 07 Mölndals AIK
Lovisa Larsson 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Tyra Yutong Gustafsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 2.01
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1.48.57
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 2:08
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,52.95
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 Höjd 13
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 1.36
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1.28
Alice Atterbury 07 Örgryte IS
Julia Hovtun 07 Örgryte IS 1.12
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,14
 
F11 Längd 36
Elin Andersson 07 Brattås CK 4.12
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg 3.34
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 4.93
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 3.70
Emelina Holmqvist 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Felicia Månesjö 07 Mölndals AIK
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Lovisa Larsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4.15
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 3,78
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Emilia Schadewitz 07 Örgryte IS 3.56
Sandra Carlryd 07 Örgryte IS 3.41
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,10
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248