Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julgröten
Antal starter / Total entries: 861 Printed: 2018-01-22 12:51
Antal individer / Total persons: 479
 
P17 60m 34
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
William Carlsson 01 Brattås CK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.55
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Carl Narup 98 Ullevi FK utom tävl
Erik Johansson 01 Ullevi FK UT 1lopp
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Joel Stål 00 Ullevi FK utom tävl
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK UT 1lopp
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK UT 1lopp
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK utom tävl
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer
Simon Avramsson 02 IK Ymer 7.70
Daniel Johansson 99 Örgryte IS U.T
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
Otto Hammarström 99 Örgryte IS U.T
Svante Wester 99 Örgryte IS U.T
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 Höjd 7
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Philip Ryding 01 IF Kville
Anton Laanep 02 Sävedalens AIK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Andreas Ehn 01 IK Ymer
 
P17 Stav 3
Peter Svensson 02 IF Rigor
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P17 Längd 26
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Mohammad Hussein Sultani 01 Tibro AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Joel Stål 00 Ullevi FK utom tävl
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK utom tävl
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 Kula 7
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK 12,17
Carl Narup 98 Ullevi FK utom tävl
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P15 60m 15
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 7,61
Calle Frank 04 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 8.23
Anton Essén 03 IK Orient
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Abdishakour Julio 03 IK Ymer
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 8,09
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club
 
P15 Höjd 8
Fabian Steene 03 IF Kville
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 1.77
Edvin Sandström 03 Tibro AIK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P15 Stav 2
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.51
 
P15 Längd 12
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 5.05
Elliot Hamrå 03 IF Rigor
Filip Borgljung 03 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS
 
P15 Kula 6
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Axel Olausson 03 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 9.59
Victor Rothausen 03 IF Rigor
 
P14 60m 16
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,36
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Simon Ström Iyana 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Casper Gustavsson 04 IK Ymer
 
P14 1000m 10
Albin Öberg 04 Björnstorps IF 2:59,22
Isac Missin 04 Brattås CK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.17
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK
Filip Klefsjö 04 Trollhättan FIK
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK
Philip Frick 04 Ale FK 2.59.17
 
P14 Höjd 11
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.48
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Axel Boniel 04 Örgryte IS
Philip Frick 04 Ale FK 1.56
 
P14 Stav 6
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P14 Längd 16
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Calle Frank 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Edvin Gunnarsson 04 IK Orient
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 5.68
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P14 Kula 9
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Marcus Peliout 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 60m 23
Adam Karlsson 05 IF Hagen FIK 8.51
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK 8.50
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient 9,11
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7,93s
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
August Carvallo 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
 
P13 800m 11
Viggo Öberg 06 Björnstorps IF 2:55,45
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Adam Landmér 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Ville Hilvenius 05 IF Rigor
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Elias Ramhult 05 IK Ymer
 
P13 Höjd 9
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Filip Klaassen 05 IF Kville
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Ville Hilvenius 05 IF Rigor
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
 
P13 Stav 5
David Thilén 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Ove Hagström 07 Örgryte IS 2.00
 
P13 Längd 22
Adam Karlsson 05 IF Hagen FIK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient 3,85
Ville Hilvenius 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 5,29m
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
August Carvallo 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P13 Kula 2
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
David Thilén 05 IF Kville
 
P12 60m 12
Dennis Fransson 06 Alingsås IF 9,19
Leo Bergman 06 Brattås CK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Kevin Ellison 06 IF Kville
Philip Elmén 06 IF Kville
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,75
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Oscar Waller 06 Ullevi FK
William Malmström 06 Örgryte IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Höjd 3
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Albin Örnborg 06 IF Rigor 143
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Längd 10
Leo Bergman 06 Brattås CK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Albin Örnborg 06 IF Rigor 461
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Oscar Waller 06 Ullevi FK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P11 60m 19
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Pontus Olsson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,24
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,66
Alexander Gräbel 07 Örgryte IS
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
Ove Hagström 07 Örgryte IS
Eskil Ekström 07 Trollhättan FIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Längd 19
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Pontus Olsson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 4,12
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 3,89
Alexander Gräbel 07 Örgryte IS
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
Eskil Ekström 07 Trollhättan FIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
F17 60m 40
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient
Linnéa Lindh 01 IK Orient
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8.41
Moa Carlberg 02 Sävedalens AIK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Ide Ileso 00 Ullevi FK utom tävl
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK utom tävl
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK utom tävl
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer 8,64
Sophie Reid 02 IK Ymer
Alexandra Schill 00 Örgryte IS U.T
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
Judith Wagersten 98 Örgryte IS U.T
Rebecka Abrahamsson 94 Örgryte IS U.T.
Sara Skogman 95 Örgryte IS U.T.
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
F17 Höjd 15
Carolin Kobel 92 Brattås CK U T
Elina Bergman 01 Brattås CK
Nellie Malmros 01 Båstads GIF
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Hanna Hedin 02 IK Orient
Linnéa Lindh 01 IK Orient
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Stav 6
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04
Sissela Brenne 02 IF Kville
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK utom tävl
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Längd 26
Nellie Malmros 01 Båstads GIF
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient
Linnéa Lindh 01 IK Orient
Linn Lindberg 01 IF Rigor
Lisa Ribbner 01 IF Rigor
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
F17 Kula 11
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
F15 60m 25
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Agnes Westre 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Julia Akradloo 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Sofia Svensson 03 Majornas IK
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 8.34
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 8.56
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer 8.80
Emma Jelic 03 IK Ymer
Tilly Backman 03 Örgryte IS 8,89
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 8.28
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Julia Svennblad 03 Ale FK 8.72
 
F15 Höjd 6
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Ale FK 1.35
 
F15 Stav 1
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI 3.52
 
F15 Längd 23
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5,16
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Agnes Westre 03 IF Kville
Julia Akradloo 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Elena Mack 03 Ullevi FK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer 4.28
Emma Jelic 03 IK Ymer
Tilly Backman 03 Örgryte IS
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Alice Storhaug 03 Bohus IF
Elin Åberg 03 Bohus IF
Elina Fagerström 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Kula 8
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 8.90
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Lovisa Hörnström 03 Trollhättan FIK
 
F14 60m 33
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ella Schelander 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK 9,28
Una Ademovic 04 Malmö AI
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F14 1000m 17
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.19.10
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 3:31.83
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 3.30.03
Madison Lind 04 IF Kville
Una Ademovic 04 Malmö AI
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3:14.82
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK utom tävl
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 3,34
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
 
F14 Höjd 11
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Linn Wiklander 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F14 Stav 7
Ebba Bremer 04 Brattås CK
Jonna Andersson 04 Brattås CK
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F14 Längd 30
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ella Schelander 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
 
F14 Kula 14
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Fanny Vulin 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Amanda Lithander 04 Stenungsunds FI
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F13 60m 36
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Sara Björkdahl 05 Alingsås IF
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK 9:59
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 8.73
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad 9,56
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Julia Lövberg 05 Kongahälla AIK
Agnes Stoltz 05 IF Kville
Ella Akradloo 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Tilda Johannesson 05 Majornas IK
Amanda Rönn 05 Malmö AI 8.78
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Felicia Freed 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 8,54
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Elna Wester 05 Örgryte IS
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 800m 11
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 2:33:05
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Willow Lind 06 IF Kville
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 2.32.53
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Matilda Larsson 05 Kullaviks IF
 
F13 Höjd 18
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,46
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad 130
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Mölndals AIK 1 F13 0 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Thilda Kalliomäki 05 Tingbergs AIS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
 
F13 Stav 8
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Juliette Östling 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Mölndals AIK 1 F13 0 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
 
F13 Längd 30
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Sara Björkdahl 05 Alingsås IF
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 4,36
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad 3,85
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Julia Lövberg 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Amanda Rönn 05 Malmö AI 4.20
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Kula 17
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Ella Akradloo 05 IF Kville
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Juliette Östling 05 IF Kville
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Mölndals AIK 1 F13 0 Mölndals AIK
Julia Hamrå 06 IF Rigor
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F12 60m 33
Sabina Kern 06 Brattås CK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Thea Jorild 06 IF Kville
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Selma Windahl 06 Majornas IK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 9,45
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Lilly Almqvist 06 Tingbergs AIS
Agnes Bogren 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Hilda Hou Vasiliagos 06 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Höjd 19
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 1,37
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ella Sennevik 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 1,17
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Lilly Almqvist 06 Tingbergs AIS
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Hilda Hou Vasiliagos 06 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Längd 30
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Elin Kvartsberg 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Selma Windahl 06 Majornas IK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 3,73
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 4,22
Lilly Almqvist 06 Tingbergs AIS
Agnes Bogren 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 60m 21
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9:70
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Tyra Carlsson 07 Mölndals AIK
Tyra Gustafsson 07 Mölndals AIK
Nadira Muminovic 07 IK Orient
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9.33
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 9:73
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Felicia Mattsson 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Emilia Schadewitz 07 Örgryte IS
Alma Sallander 07 Bohus IF
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
 
F11 Längd 23
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Siri Provci 07 IFK Göteborg 3.34
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 3:64
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Tyra Carlsson 07 Mölndals AIK
Tyra Gustafsson 07 Mölndals AIK
Nadira Muminovic 07 IK Orient
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4.10
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 3,63
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Felicia Mattsson 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Emilia Schadewitz 07 Örgryte IS
Alma Sallander 07 Bohus IF
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
 
P17 4 x 200m 4
IF Kville 1 P16 IF Kville
Lidköpings IS 1 P17 Lidköpings IS
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
P14 4 x 200m 3
IF Rigor 1 IF Rigor
Sävedalens AIK 2 -2 Sävedalens AIK
Ullevi FK, 1 P14 Ullevi FK
 
F17 4 x 200m 6
IF Kville 1 F16 IF Kville
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Ullevi FK 2 Ullevi FK F19 u t
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK
Örgryte IS 1 F17 Örgryte IS
Örgryte IS 2 F17 Örgryte IS
 
F14 4 x 200m 6
IF Kville 1 F14 IF Kville
Mölndals AIK 1 F14 Mölndals AIK
Rigor, IF 2 IF Rigor
Sävedalens AIK 3 Sävedalens AIK
Ullevi FK, 1 F14 Ullevi FK
IK Ymer 1 -02 IK Ymer
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248