Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julklappsjakten
Antal starter / Total entries: 3469 Printed: 2017-12-16 10:02
Antal individer / Total persons: 1395
 
M 60m 10
Vilgot Engberg Pramling 95 IFK Halmstad
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Erik Hagström 73 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Christer Nilsson 73 IK Sisu
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.16
Carl Narup 98 Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Rune Drongesen 96 Viborg AM 7.55
 
M 400m 3
Vilgot Engberg Pramling 95 IFK Halmstad
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg 52.64
Anders Logg 76 Hälle IF 51.80
 
M 1500m 2
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 4.18
Olle Meijer 98 Malmö AI 4.10
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 2
Johan Björk 91 Istrums SK
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
 
M Längd 4
Erik Hagström 73 IF Kville
Oscar Söderbergh 96 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Rune Drongesen 96 Viborg AM 6.18
 
M Tresteg 1
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
 
M Kula 4
Erik Ardengård 92 IF Kronan
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Carl Narup 98 Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
 
M 4 x 200m 5
Kongahälla AIK 1 Kongahälla AIK
IF Kville 1 P16 IF Kville
IF Kville 1 P17 IF Kville
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
 
P19 60m 7
Filip Linnér 00 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 7.36
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 7.54
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
 
P19 400m 5
Frederik Norstedt 99 IFK Helsingborg
Marcus Lidman 99 Hälle IF
Simon Carrington 00 Högby IF
Simon Strand 00 Högby IF
Joel Stål 00 Ullevi FK 58.00
 
P19 1500m 4
Frederik Norstedt 99 IFK Helsingborg 4.54.40
Simon Carrington 00 Högby IF 4,25
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK
Casper Ohlin 99 Tjalve IF Norrköping
 
P19 Häck 60m 1
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
 
P19 Höjd 4
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 1.97
Edwin Pakiam 00 Hälle IF 1.78
Simon Wiklund 99 IK Wilske 2.07
Mark Drongesen 00 Viborg AM 1.56
 
P19 Stav 1
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
 
P19 Längd 7
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Marcus Lidman 99 Hälle IF
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Joel Stål 00 Ullevi FK
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Mark Drongesen 00 Viborg AM 5.15
 
P19 Tresteg 4
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Simon Strand 00 Högby IF
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 14
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Sam Wingqvist 01 Hälle IF 7.65
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Felix Wilow 01 Linköpings GIF
Caleb Conable 01 Malmö AI 7.36
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 7.69
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Favour Chidison 01 Ullevi FK 7,40
Jesper Rauk 01 Ullevi FK 7.79
Andreas Ehn 01 IK Ymer 7.46
Bimo Soenarso 01 KFUM Örebro 6.96
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 400m 9
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg 66.50
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott 55.50
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS 54.78
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Omar Nuur 01 IFK Växjö
Ludvig Ramhult 01 IK Ymer 54.73
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF 57,03
 
P17 1500m 9
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Olof Blomgren 01 Hälle IF
William Brochmann 01 Hälle IF
Melvin Johansson 01 IF Kville 4.44.76
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK
Omar Nuur 01 IFK Växjö 4,01
Markus Kirk Kjeldsen 01 Silkeborg AK-77 4.02.66
Asadullah Sarwari 01 Håfreströms IF
 
P17 Häck 60m 7
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Philip Ryding 01 IF Kville 8.81
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 8.25
Otto Nilsson 01 IK Sisu 8.92
Jesper Rauk 01 Ullevi FK
 
P17 Höjd 8
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Philip Ryding 01 IF Kville 1.95
Otto Nilsson 01 IK Sisu 1.83
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK 1.79
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK 1.83
Markus Kirk Kjeldsen 01 Silkeborg AK-77 1.77
 
P17 Stav 2
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Thomas Sabro Larsen 01 Aalborg Atletik 2.20
 
P17 Längd 14
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg 4.29
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Philip Robertsson 01 Lidköpings IS
Caleb Conable 01 Malmö AI 6,90
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 6,59
Otto Nilsson 01 IK Sisu 6.10
Favour Chidison 01 Ullevi FK 6.05
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Asadullah Sarwari 01 Håfreströms IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 Tresteg 5
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Caleb Conable 01 Malmö AI 13.84
Favour Chidison 01 Ullevi FK 13.49
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 Kula 8
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Johannes Olsson 01 Hälle IF
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Thomas Sabro Larsen 01 Aalborg Atletik
 
P16 60m 26
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 7.49
Erik Hasselgren 02 IFK Helsingborg
Gabriel Bexvall 02 IF Kronan
Oscar Vega 02 IF Kronan
Emil Bengtsson 02 IF Kville 7.84
Erik Isaksson 02 IF Kville 7.49
Fredrik Grund 02 IF Kville 7.74
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 7.64
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.61
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Edvin Månsson 02 IFK Växjö 7.57
Michael Johansson 02 IK Ymer 7.50
Elmer Evanson 02 Örgryte IS
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 7.50
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
Oskar Vejlgård 02 Silkeborg AK-77 7.73
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
Theodor Bjørnholt 02 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77 8.83
 
P16 400m 14
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 53.00
Erik Albin 02 IFK Helsingborg 59.88
Erik Hasselgren 02 IFK Helsingborg
Gabriel Bexvall 02 IF Kronan
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Sebastian Mouritzen 02 Silkeborg AK-77
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P16 1500m 15
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Erik Hasselgren 02 IFK Helsingborg
Anton Hermansson 02 Högby IF
Gabriel Bexvall 02 IF Kronan
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
Oskar Karlsson 02 SK Graal 4.44
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 4.43.27
Sebastian Mouritzen 02 Silkeborg AK-77 4.51.11
Ahmed Al Hayesh 02 Håfreströms IF
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
Elias Shifris 02 Viborg AM 4:13,52
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P16 Häck 60m 11
Anton Hermansson 02 Högby IF
Gabriel Bexvall 02 IF Kronan
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Oskar Vejlgård 02 Silkeborg AK-77 8.95
 
P16 Höjd 5
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 1.63
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 176
Gabriel Bexvall 02 IF Kronan
Karl Sten 02 IF Kronan
Oscar Vega 02 IF Kronan
 
P16 Stav 2
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4.30
 
P16 Längd 23
Gabriel Bexvall 02 IF Kronan
Karl Sten 02 IF Kronan
Oscar Vega 02 IF Kronan
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 5.35
Oskar Vejlgård 02 Silkeborg AK-77 6.11
Sebastian Mouritzen 02 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77 5.27
Ahmed Al Hayesh 02 Håfreströms IF
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
 
P16 Tresteg 2
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
 
P16 Kula 11
Jonathan Sörgren 02 Dals Södra FFI
Fredrik Grund 02 IF Kville
Peter Svensson 02 IF Rigor
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Leo Janén 02 IFK Växjö
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
Theodor Bjørnholt 02 Silkeborg AK-77
 
P15 60m 14
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 7,61
Samuel Combelles 03 IFK Helsingborg 8.46
Fabian Steene 03 IF Kville 7.92
David Ulstein 03 Mölndals AIK 7.75
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK 7.95
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 7.78
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 8.22
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö 7.75
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 8.23
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77 7.97
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77 8.81
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 8.35
 
P15 200m 25
Jhon Johansson 03 Alingsås IF
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 26.62
Samuel Combelles 03 IFK Helsingborg 26.23
David Johansson 03 Hälle IF
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF 25.62
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK 25.46
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 27.28
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 27.08
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 25.12
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 25.99
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK 26.00
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK 27.05
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö 25.11
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 29.82
Sten Hagström 03 Örgryte IS 27.28
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik 28.22
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77 26.60
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77 29.62
Claes Astrabeck 03 Trollhättan FIK
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club
 
P15 1000m 14
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 3.03.13
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2.59.68
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.50.83
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.48.02
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 3:03.93
Andrew Rowland 03 Ullevi FK
Alfred Ramhult 03 IK Ymer
Love Ramhult 03 IK Ymer
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 2.57.64
Love Söderpalm 03 Örgryte IS 3.08.03
Salim Fatheddine 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik 3.11.95
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Häck 60m 10
Marcus Westh 03 Lidköpings IS 9.79
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö 9.55
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö 10.28
Svante Leijon 03 IFK Växjö 9.84
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 11.62
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Lukas Medina Sørensen 03 Köbenhavns IF
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 9.57
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 9.95
 
P15 Höjd 13
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04 151
Samuel Combelles 03 IFK Helsingborg 1.43
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1,55
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Edvin Sandström 03 Tibro AIK
Erik Högberg 03 Tibro AIK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö 1.60
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 1.55
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77 1.73
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 1.55
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Stav 3
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Svante Leijon 03 IFK Växjö 2.63
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.50
 
P15 Längd 18
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
David Johansson 03 Hälle IF
David Eriksson 03 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Oskar Björndal 03 IF Kville
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 5.22
Andrew Rowland 03 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö 5.44
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö 4.80
Svante Leijon 03 IFK Växjö 5.18
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 5.59
Mattias Carman 03 Örgryte IS 4.80
Lukas Medina Sørensen 03 Köbenhavns IF 5.50
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77 5.52
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 4.96
 
P15 Tresteg 6
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 11.47
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö 9.85
Mattias Carman 03 Örgryte IS 11.20
Sten Hagström 03 Örgryte IS
 
P15 Kula 10
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04 11.64
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
IFK Halmstad 1 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
David Johansson 03 Hälle IF
Fabian Steene 03 IF Kville
Victor Rothausen 03 IF Rigor 11.68
Henrik Lykke 03 Silkeborg AK-77 11.71
Jacob Isaksen 03 Silkeborg AK-77 8.96
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77 7.96
 
P15 4 x 200m 6
Danderyds SK 1 Danderyds SK
IFK Halmstad 1 P15 IFK Halmstad
Lerum Friidrott 2 Lerum Friidrott
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Växjö, IFK 1 IFK Växjö
Örgryte IS 1 P15 Örgryte IS
 
P14 60m 43
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 8,94
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 8,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 8,32
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 8,81
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,36
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 7.98
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 7,94
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 8,46
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg 8.80
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg 9.13
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 IF Kville 8.11
Calle Frank 04 IF Kville 7.52
Felix Steene 04 IF Kville 8.20
Jacob Asker 04 IF Kville 8.43
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 8,77
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 7.96
John Lundqvist 04 Ullevi FK 8.81
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 8.56
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 8,89
Vincente Nordqvist 04 IFK Växjö
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.94
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 8,43
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77 9.19
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77 8.50
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77 10.05
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77 9.19
Silas Børsting 04 Silkeborg AK-77
Storm Berg Cronquist 04 Silkeborg AK-77
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 9.38
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 7.66
 
P14 200m 31
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 28.50
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 25.90
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 27,39
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 27,84
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 23.83
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 26.39
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 25,85
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Andreas Rydén 04 IF Kville 26.16
Calle Frank 04 IF Kville 25.07
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Vincente Nordqvist 04 IFK Växjö
Albin Coster 04 Örgryte IS 29.20
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 29.01
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 27,21
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77 28.90
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77 28.00
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77 29.60
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77 33.10
Storm Berg Cronquist 04 Silkeborg AK-77
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 29.54
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 24.59
Philip Frick 04 Ale FK 27.98
 
P14 1000m 21
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Andreas Rydén 04 IF Kville
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3.22.73
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 3.00.64
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.17.27
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 3.09,14
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Storm Berg Cronquist 04 Silkeborg AK-77
Filip Klefsjö 04 Trollhättan FIK
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK
Hjalte Dalskov 05 Fremad Holbaek 2.57.11
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 3.17.57
Philip Frick 04 Ale FK
 
P14 Häck 60m 14
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 11.10
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 8,93
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville 9.33
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 9.52
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 9.25
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77 11.04
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 9.47
 
P14 Höjd 20
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1.42
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 1.68
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 1.30
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.48
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg 1.51
Jacob Asker 04 IF Kville
Viggo Settergren 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 152
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 1,49
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 1.48
Axel Boniel 04 Örgryte IS 1.44
Philip Frick 04 Ale FK 1.55
 
P14 Stav 7
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 2,20
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö 2.20
William Kindbom 04 Örgryte IS 2.10
 
P14 Längd 35
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 4.22
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 5.52
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 4.30
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg 4.39
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 5,00
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö 3.61
Albin Coster 04 Örgryte IS 4.30
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 4.26
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 5.68
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77 4.56
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77 4.17
Silas Børsting 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 5,85
Philip Frick 04 Ale FK
 
P14 Tresteg 14
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 10.08
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
William Asker 04 IF Kville
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 9,66
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77 9.54
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 12,44
 
P14 Kula 19
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Vincente Nordqvist 04 IFK Växjö
Albin Coster 04 Örgryte IS 8.62
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 8.96
William Kindbom 04 Örgryte IS 9.32
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Silas Børsting 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett
 
P13 60m 32
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 8.73
Victor Törnström 05 Danderyds SK 8.48
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 9,56
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg 9.02
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 8.90
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 9,31
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.73
Hampus Hassel 05 IK Orient
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7.93
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 9,21
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 8.32
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 8.51
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 9.15
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 8.94
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9.29
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77 9.41
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77 8.24
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 8.78
 
P13 200m 27
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 28,32
Victor Törnström 05 Danderyds SK 27,89
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg 29.26
Axel Logg 05 Hälle IF
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
David Thilén 05 IF Kville 31.41
Filip Klaassen 05 IF Kville
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 30,06
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 27.55
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 32,53
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 31,87
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 28.43
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö 36.32
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 30.42
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 800m 20
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2.31,54
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2.35,68
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2,27,22
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad 2,55
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK 2.40.09
Adam Landmér 05 IF Kville 3.09.17
David Thilén 05 IF Kville 2.40.32
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK 2.32.45
Linus Alinder 05 Mölndals AIK 3.00.33
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 2.41.25
Johan Pedersen 05 Ullevi FK 2.43.50
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö 3.24.68
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö 3.02.06
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Elias Ramhult 05 IK Ymer
 
P13 Häck 60m 19
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 10.99
Victor Törnström 05 Danderyds SK 10.29
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad 11,86
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 12,67
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Malte Johansson 05 Laholms IF
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 10.19
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 11,98
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 11.75
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 10.37
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 10.88
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö 12.87
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 11.88
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
 
P13 Höjd 19
Victor Törnström 05 Danderyds SK 1.42
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg 1.50
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 1.40
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
 
P13 Längd 40
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 4.56
Victor Törnström 05 Danderyds SK 4.74
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 3,70
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Malte Johansson 05 Laholms IF 4,37
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 3,53
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö 3.32
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 4.21
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77 3.77
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Tresteg 18
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 8,33
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Malte Johansson 05 Laholms IF
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
 
P13 Kula 19
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 8.29
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
 
P12 60m 40
Dennis Fransson 06 Alingsås IF 9,19
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 8,99
Leo Bergman 06 Brattås CK
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 9,59
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 9.06
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg 9.40
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Antwone Olsson Prescoud 06 IF Kronan
Linus Rosén 06 IF Kronan
Sebastian Bexvall 06 IF Kronan
Fredrik Wockatz 06 IF Kville 9.40
Vincent Asker 06 IF Kville 9.38
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK 9.26
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,75
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 9.91
William Malmström 06 Örgryte IS
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P12 800m 20
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 2.45.00
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 2.45.00
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Sebastian Bexvall 06 IF Kronan
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Erik Ottosson 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 2.40.00
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK 2.35.00
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Pelle Cimmerbeck 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 2.30.00
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77 3.17
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Filip Jonsson 06 Bohus IF 2.25.00
 
P12 Häck 60m 24
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Antwone Olsson Prescoud 06 IF Kronan
Sebastian Bexvall 06 IF Kronan
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Philip Elmén 06 IF Kville
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Pelle Cimmerbeck 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10.56
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Höjd 31
Albin Edin 06 IFK Göteborg 1,18
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 1,27
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 132
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg 1.26
Linus Rosén 06 IF Kronan
Sebastian Bexvall 06 IF Kronan
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
David Clemmensen 06 IF Rigor
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
William Malmström 06 Örgryte IS
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Längd 36
Dennis Fransson 06 Alingsås IF
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Leo Bergman 06 Brattås CK
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 3,69
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 4,2
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 359
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg 4.38
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Antwone Olsson Prescoud 06 IF Kronan
Linus Rosén 06 IF Kronan
Sebastian Bexvall 06 IF Kronan
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 4,61
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 3.49
William Malmström 06 Örgryte IS 1.12
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P12 Tresteg 12
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 860
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 9,86
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Kula 22
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 6,42
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg 7.18
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Antwone Olsson Prescoud 06 IF Kronan
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P11 60m 52
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,25
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 10,21
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 9.59
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Anton Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Widar Walldén 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.54
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK 9,27
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Kalle Öljemark 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Simon Jansson 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Gustaf Bjurström 07 IF Rigor
Henric Almqvist 07 IF Rigor
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 9,17
Måns Nilsson 07 IF Rigor
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,66
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Albin Landegren 07 IK Ymer
Ragnarsson Ludvig 07 IK Ymer
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 9.32
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77 10.83
Tristan Skivesen 07 Silkeborg AK-77 10.32
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 600m 31
Julius Petersson 07 Alingsås IF 2:01.26
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 1:51.41
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,50,80
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 2,15
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 1.56.42
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.15
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK 1.52
Felix Grapengiesser 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 1,51;50
Oliwer Nyrén 07 IF Rigor
Gustav Asp 07 Sävedalens AIK 1,57
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1,56
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SL
 
P11 Höjd 25
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Oliwer Nyrén 07 IF Rigor
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 1.06
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS 1.17
 
P11 Längd 49
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 3,13
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Anton Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Widar Walldén 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Kalle Öljemark 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Amandus Lundgren 07 IF Rigor
Gustaf Bjurström 07 IF Rigor
Henric Almqvist 07 IF Rigor
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Måns Nilsson 07 IF Rigor
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Albin Landegren 07 IK Ymer
Ragnarsson Ludvig 07 IK Ymer
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Tristan Skivesen 07 Silkeborg AK-77
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Tresteg 13
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Albin Theander 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Ove Hagström 07 Örgryte IS
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SL
 
P11 Kula 39
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 4,76
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Widar Walldén 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Kalle Öljemark 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Simon Jansson 07 Mölndals AIK
Amandus Lundgren 07 IF Rigor
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Albin Landegren 07 IK Ymer
Victor Andersson 07 IK Ymer
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS 6.58
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS 6.83
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Tristan Skivesen 07 Silkeborg AK-77
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 60m 34
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 10,89
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 9.30
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 10.57
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF
Ebbe Lundström 08 Mölndals AIK
Emanuel Lindahl 08 Mölndals AIK
Emil Englund 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Henry Dahlstrand 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Olle Rasmusson 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Vincent Lundquist 08 Mölndals AIK
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,24
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor 10.08
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS 9.87
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
P10 600m 26
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 2,05.93
Carl Dunör 08 IFK Göteborg 2,09,44
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Erik Kiani Jansson 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Jasper Pettersson 08 IFK Göteborg
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1.56,89
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 2.18.20
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Simon Rydén 08 IF Kville
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Theodor Jonsson 08 Mölndals AIK
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK
Gustav Engdegård 08 IF Rigor 2.14
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 2.27
Jonathan Larsson 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
P10 Längd 36
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 3,40
Carl Dunör 08 IFK Göteborg 3,70
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Erik Kiani Jansson 08 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Jasper Pettersson 08 IFK Göteborg
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 4.35
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 3.07
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Lotus Berglund 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF
Gabriel Glos 08 Mölndals AIK
Gabriel Moberger 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Noa Ghansah 08 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Carl Nilsson 08 IF Rigor avanmäl
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 4,12
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 3.10
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS 3.84
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
P10 Kula 22
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 5,89
Sixten Birch 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 6.23
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor 6.25
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Arvid Magnusson 08 IK Ymer
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS 7.46
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
K 60m 6
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK
Ebba Wiberg 94 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
K 400m 3
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Olivia Kempi 98 IFK Helsingborg 62.18
Majken Lützen 03 Ballerup AK 60.03
 
K 1500m 4
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg
Karin Schön 62 IF Kville
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 1
Carolin Kobel 92 Brattås CK
 
K Stav 0
 
K Längd 2
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK
 
K Tresteg 1
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
 
K Kula 2
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Linn Bergstrand 96 Ullevi FK
 
K 4 x 200m 12
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Göteborgs KIK 2 Göteborgs KIK
IF Kville 1 F16 IF Kville
IF Kville 2 F16 IF Kville
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK F16
IFK Växjö 1 IFK Växjö
IK Ymer 1 -02 IK Ymer
Örgryte IS 1 F17 Örgryte IS
Aalborg Atletik 1 F16 Aalborg Atletik
Aalborg Atletik 1 F17 Aalborg Atletik
Viborg AF 1 Viborg Viborg AM
 
F19 60m 9
Lisa Petrusson 99 Göteborgs KIK
Julia Björkman 00 IF Kville
Amanda Störner 00 IF Rigor
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
 
F19 400m 1
Kajsa Åkeflo 00 IFK Göteborg
 
F19 1500m 2
Kajsa Åkeflo 00 IFK Göteborg
Linnea Smalström 99 Sävedalens AIK
 
F19 Häck 60m 2
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
 
F19 Höjd 3
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Cornelia Storm-Karlén 99 Istrums SK
Ellen Hedin 00 IK Orient
 
F19 Stav 1
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
 
F19 Längd 3
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Amanda Störner 00 IF Rigor
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
 
F19 Tresteg 3
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Emelina Wirebro 99 Motala AIF
Ellen Hedin 00 IK Orient
 
F19 Kula 3
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg 10.86
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
 
F17 60m 13
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 8.56
Frida Meiby 01 IFK Helsingborg
Moa Nilsson 01 IFK Helsingborg 8.53
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Linn Lindberg 01 IF Rigor
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 8.14
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 8.10
Nanna E. Andersen 01 Viborg AM 8.54
 
F17 400m 8
Tilde Johansson 01 Falkenbergs IK 57.98
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 61.12
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 63.48
Frida Meiby 01 IFK Helsingborg
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 59.28
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik 60.62
Ida Jørgensen 01 Aalborg Atletik 60.04
Nanna Muurholm 01 Aalborg Atletik 62.08
 
F17 1500m 3
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 4,38:83
Marie Møller Schmidt 01 Viborg AM 4:45,00
Mie Gam 01 Viborg AM 4:48,95
 
F17 Häck 60m 3
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS
 
F17 Höjd 10
Elina Bergman 01 Brattås CK
Nellie Malmros 01 Båstads GIF
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK 1.52
Hilda Gyldén 01 IF Kville 1.64
Ida Björndal 01 IF Kville 1.50
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Lovisa Lindholm 01 Linköpings GIF 1.76
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
Sofia Andersson 01 Ullevi FK 1.48
Isa Larsson 01 Bohus IF 1.52
 
F17 Stav 5
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 3,45
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3.02
Maria Lindholm 01 Linköpings GIF
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Längd 12
Linnea Andersson 01 Båstads GIF 5.29
Nellie Malmros 01 Båstads GIF
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Moa Nilsson 01 IFK Helsingborg 4.11
Nicole Bexvall 01 IF Kronan
Linnéa Lind 01 IK Orient
Linn Lindberg 01 IF Rigor
Lisa Ribbner 01 IF Rigor
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F17 Tresteg 4
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
Linnéa Lind 01 IK Orient
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
 
F17 Kula 4
Nicole Bexvall 01 IF Kronan
Isabella Willén 01 Mölndals AIK 11.79
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F16 60m 33
Ebba Hjortvall 02 Falkenbergs IK
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg 8.59
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg 8.71
Evelina Sjöstrand 02 Hässleholms AIS
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Alma Svanberg 02 IF Kville 8.14
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 8.42
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Ebba Johansson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient 8.24
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8.43
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 8.46
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 8.59
Agnes Lönn 02 IFK Växjö 8.42
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö 8.59
Ida Persson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 8.40
Johanne Westergaard 02 Aalborg Atletik
MaiR. Wærness 02 Aalborg Atletik 8.94
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 9.27
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77 9.16
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77 9.03
Tilda Asp 02 Trollhättan FIK
 
F16 400m 17
Ebba Rössberger 02 Göteborgs KIK
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg 65.10
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK 65
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 60.24
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik
Evelina Österman 02 Trollhättan FIK
 
F16 1500m 5
Lina Karlsson 02 Lidköpings IS
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer
 
F16 Häck 60m 12
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Selma Lundin 02 Högby IF
Emelie Biarner 02 Klippans FK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Hanna Hedin 02 IK Orient
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS
 
F16 Höjd 14
Selma Lundin 02 Högby IF
Emelie Biarner 02 Klippans FK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Hanna Hedin 02 IK Orient 160
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Melanie Simon 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77 1.41
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Astrid Kjeldsteen 02 Viborg AM 1.50
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
 
F16 Stav 3
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg 2.45
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 2.79
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 1,60
 
F16 Längd 27
Magdalena Hagman 02 Göteborgs KIK
Tea Norell 02 Göteborgs KIK
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg 5.03
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg 4.96
Evelina Sjöstrand 02 Hässleholms AIS
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Alva Hilding 02 Motala AIF
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Ebba Follin 02 Mölndals AIK 4.69
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient 483
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Agnes Lönn 02 IFK Växjö 5.03
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Ida Persson 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F16 Tresteg 8
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Johanna Wirebro 02 Motala AIF
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 9,43
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F16 Kula 10
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77 8.97
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF
Astrid Kjeldsteen 02 Viborg AM 9.10
 
F15 60m 53
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 8.23
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 8.60
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Aliyya Aksoy 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 8.90
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 8.13
Ingrid Schröder 03 Göteborgs KIK
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK
Lucia Dahl 03 Göteborgs KIK
Olivia Mellbin 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 8.65
Vera Miari 03 Göteborgs KIK
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg 8.76
Agnes Westre 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville 8.70
Nicole Dinu 03 IF Kville 8.57
Sofia Björkman 03 IF Kville 8.68
Tilda Olsson 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Emma Sköld 03 Mölndals AIK
Erika Sjögren 03 Mölndals AIK
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 7.92
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 7.97
Glory Abika 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 8.34
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 8.58
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 8.23
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer 8.80
Tilly Backman 03 Örgryte IS 8,80
Mathilde Gregersen 03 Aalborg Atletik 8.33
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77 9.94
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 9.01
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 9.17
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 8.44
Isabella Balleby 03 Silkeborg AK-77 9.91
Julie Cramer Nielsen 03 Silkeborg AK-77 10.99
Mette Klausen 03 Silkeborg AK-77
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM 8.94
Trine Bjerg 03 Viborg AM
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 9.09
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 9.06
 
F15 200m 37
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 27.15
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 27.34
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 30.46
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 29.90
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 26.71
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 27.32
Nelly Össmar 03 Högby IF 28.83
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville 30.10
Nicole Dinu 03 IF Kville 29,52
Tilda Olsson 03 IF Kville 31.44
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott 27.44
Erika Sjögren 03 Mölndals AIK
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 27.42
Elena Mack 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö 28.79
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö 29.50
Emma Borovac 03 IK Ymer 29.36
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 27.05
Mathilde Gregersen 03 Aalborg Atletik 27.83
Victoria Hedegaard 03 Aalborg Atletik 30,95
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 29.67
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM 29.61
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 30.15
Frida Christoffersson 03 Bohus IF 32,00
 
F15 1000m 25
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 3.20
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3.07.46
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.15.00
Tilda Knauer 03 Hälle IF 3.13
Nelly Össmar 03 Högby IF 3.10.00
Ida Genitz 03 Istrums SK
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK 3.15.09
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 3.12.58
Elina Witrén 03 Mölndals AIK 3.24.57
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK 3.42.35
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 3.24.51
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Alicia Isaksson 03 IF Rigor 3.34.04
Amanda Olsson 03 Säffle FIK 3.16.04
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sjöbeck Lykke 03 Ystads IF 3.07,63
Majken Lützen 03 Ballerup AK 3.02.19
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77 4.15.00
Isabella Balleby 03 Silkeborg AK-77 3.50.00
Selma Kilsmark 03 Silkeborg AK-77 3.44.81
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Julie Hesselvig 03 Herning GF 3.45.00
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 4.04.33
 
F15 Häck 60m 20
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Filippa Walderstedt 03 Alingsås IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg 9.64
Irma Törngård 03 Hälle IF
Ida Genitz 03 Istrums SK
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott 9.86
Felicia Storm-Karlén 03 Lidköpings IS
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 9.18
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9.63
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö 10.84
Lova Nilsson 03 IFK Växjö 10.35
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö 12.18
Tilly Backman 03 Örgryte IS 11,01
Victoria Hedegaard 03 Aalborg Atletik 12,45
 
F15 Höjd 14
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK 1.61
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad 1,53
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Felicia Storm-Karlén 03 Lidköpings IS
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö 1.42
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö 1.49
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 1.30
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Stav 8
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott 2,95
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI 3,52
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Lova Nilsson 03 IFK Växjö 2.53
Tove Andersson 03 IFK Växjö 1.63
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77 1.80
 
F15 Längd 52
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK 4.40 A
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK 4.68 A
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.34 A
Zoe Odell 03 IFK Göteborg 3.44 B
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK B
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK B
Olivia Mellbin 03 Göteborgs KIK B
Vera Miari 03 Göteborgs KIK B
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg 5.07 A
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg 3.87 B
Ida Genitz 03 Istrums SK 3.92 B
Lisa Bäckström 03 Istrums SK 3.81 B
Agnes Westre 03 IF Kville B
Julia Akradloo 03 IF Kville 3.55 B
Lillan Kilvik 03 IF Kville 4.37 A
Nicole Dinu 03 IF Kville 4.59 A
Tilda Olsson 03 IF Kville 3.77 B
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott 3.74 B
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS 4.97 A
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 5.31 A
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5.48 A
Elena Mack 03 Ullevi FK 3.74 B
Glory Abika 03 Ullevi FK B
Sofia Weiner 03 Ullevi FK 4.12 A
Anna Olsson 03 Varbergs GIF 4.29 A
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 4.92 A
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF 4.19 A
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 4.37 A
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 3.79 B
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 5.02 A
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 5.14 A
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö 4.98 A
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö 3.61 B
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö 3.83 B
Lova Nilsson 03 IFK Växjö 4.56 A
Emma Borovac 03 IK Ymer 4.28 A
Tilly Backman 03 Örgryte IS 4.50 A
Victoria Hedegaard 03 Aalborg Atletik 4,10 B
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 4.06 B
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 3.97 B
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 4.52 A
Julie Cramer Nielsen 03 Silkeborg AK-77 3.22 B
Mette Klausen 03 Silkeborg AK-77 B
Selma Kilsmark 03 Silkeborg AK-77 4.24 A
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 4.71 A
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF 3.66 B
Trine Bjerg 03 Viborg AM 4.28 A
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 4.22 A
Julie Hesselvig 03 Herning GF 3.80 B
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 3.55 B
Elin Åberg 03 Bohus IF B
Elina Fagerström 03 Bohus IF 4.44 A
 
F15 Tresteg 10
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 11,67
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö 8.85
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 9.29
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 9.15
Julie Hesselvig 03 Herning GF
Kristine Kildehøj 03 Herning GF
 
F15 Kula 15
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK 11.45
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Calista Ezeh 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 6.67
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 7.85
Julie Cramer Nielsen 03 Silkeborg AK-77
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77 6.84
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 8.26
 
F15 4 x 200m 16
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Klippans FK 1 Klippans FK
IF Kville 1 F15 IF Kville
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 2 Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 3 Lerum Friidrott
Mölndals AIK 1 F14 Mölndals AIK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Varbergs GIF 1 Varbergs GIF
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Växjö, IFK 1 IFK Växjö
Örgryte IS 1 F15 Örgryte IS
Aalborg Atletik 1 F15 Aalborg Atletik
Herning GF 1 Herning GF
Herning GF 2 Herning GF
 
F14 60m 66
Emelie Falk 04 Alingsås IF 8.34
Ida Andersson 04 Alingsås IF 8.75
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 7.94
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK 8.98
Thelma Holgersson 04 Falkenbergs IK 9,39
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Ella Lamkiewicz 04 IFK Göteborg
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8.26
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 9.53
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg 9.04
Ella Schelander 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 8.34
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg 9.66
Juni Palm 04 IFK Helsingborg 8.75
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg 9.36
Zaga Karterud 04 IFK Helsingborg 9.57
Ronja Sjöstrand 04 Hässleholms AIS
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville 8.73
Ida Larsson 04 Laholms IF
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 8.46
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK 8.18
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 8.98
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 9.19
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.37
Celine Lima 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö 9.05
Linnea Lind 04 IFK Växjö 9,31
Maja Westhoff 04 IFK Växjö 9,22
Stella Rönnmark 04 IFK Växjö 8,61
Tyra Erlandsson 04 IFK Växjö
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.69
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 9.46
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 9,44
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 8,77
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik 9,84
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 9,44
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 9,06
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 9.22
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77 8.7
Camilla Sass 04 Viborg AM 8.54
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
Lærke Bay Smidt 04 Herning GF 9.23
Trine Hjorth 04 Herning GF 0.00
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 8,41
 
F14 200m 56
Emelie Falk 04 Alingsås IF 27.49
Ida Andersson 04 Alingsås IF 29.57
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 27.49
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK 28.81
Thelma Holgersson 04 Falkenbergs IK 31,83
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 28.61
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 32,16
Nora Denti 04 IFK Göteborg 29.35
Saga Provci 04 IFK Göteborg 29.29
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 29.47
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29.49
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 28.09
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 28.23
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg 31.86
Juni Palm 04 IFK Helsingborg
Zaga Karterud 04 IFK Helsingborg
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emilia Franzén 04 Klippans FK 29.32
Tilda Persson 04 Klippans FK 29.55
Ida Thörsman 04 IF Kville 29.33
Madison Lind 04 IF Kville
Alice Warpman 04 Laholms IF
Ida Larsson 04 Laholms IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott 29.12
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 29.51
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Emilia Mandl 04 Malmö AI 27,61
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK 27.58
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 29.81
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 28.16
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Linnea Lind 04 IFK Växjö 31,01
Maja Westhoff 04 IFK Växjö 28,79
Stella Rönnmark 04 IFK Växjö 28,61
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 28.09
Liv Backman 04 Örgryte IS 28.16
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 32.00
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 28,60
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 30,88
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 29.36
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 31,73
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
Lærke Bay Smidt 04 Herning GF 32.94
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 28,33
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL 29,50
 
F14 1000m 29
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3,33.27
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.22.01
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 3,34,60
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.20.98
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Hilda Törngård 04 Hälle IF
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Felicia Brink 04 IF Kville 3.22.74
Madison Lind 04 IF Kville 3,34,69
Emilia Mandl 04 Malmö AI 3.19.00
Una Ademovic 04 Malmö AI
Filippa Fagerström 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö 3.20.00
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer 3.19.15
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.27.38
Liv Backman 04 Örgryte IS 3.36.00
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 3.15.34
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77 3.48.00
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
Lærke Bay Smidt 04 Herning GF
 
F14 Häck 60m 36
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF 10.50
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 11.26
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK 10.48
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.29
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Tilda Persson 04 Klippans FK
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.18
Una Ademovic 04 Malmö AI
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 10.35
Alma Olsson 04 IF Rigor
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 10.91
Nova Ohlin 04 Tjalve IF Norrköping
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 9.65
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Maja Westhoff 04 IFK Växjö 10,71
Smilla Bengtsson 04 IFK Växjö
Stella Rönnmark 04 IFK Växjö 10,44
Tyra Erlandsson 04 IFK Växjö
Andrea Engström 04 Örgryte IS 12.00
Ebba Francois 04 Örgryte IS 11.42
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 10.96
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 11.66
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 12.68
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77 12.90
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 11.75
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett
 
F14 Höjd 29
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF 1.50
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 1,36
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.55
Ellen Ohlsson 04 Högby IF 1,52
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Alice Warpman 04 Laholms IF
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Emilia Mandl 04 Malmö AI 1,54
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Stina Larsson 04 IK Wilske
Linnea Lind 04 IFK Växjö 1,34
Maja Westhoff 04 IFK Växjö
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 1,45
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 1,53
Trine Hjorth 04 Herning GF 1.43
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 1,42
 
F14 Stav 17
Jonna Andersson 04 Brattås CK
Ronja Sjöstrand 04 Hässleholms AIS
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04