Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Luciaspelen
Antal starter / Total entries: 2344 Printed: 2017-12-16 10:01
Antal individer / Total persons: 931
 
M 30m 7
Oscar Stenberg 99 Fredrikshofs FI
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Sebastian Nwosu 00 Täby IS
Elias Ketoja 00 Tampereen Urheilijat-38
Marcus Hagerud 02 AIK Friidrott
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
 
M 300m 13
Oscar Stenberg 99 Fredrikshofs FI 38,82
Konstantin Avramidis 86 IFK Lidingö 45
Magnus Nilsson 72 IFK Lidingö
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta 44
Peter Wallin 71 IFK Märsta
Tobias Rauch 74 IFK Märsta
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK
Sebastian Nwosu 00 Täby IS
Mats Holmberg 73 IF Åland
Elias Ketoja 00 Tampereen Urheilijat-38
Anders Toll 61 Uppsala LK 44
Ali Hussein 99 Akalla Run 47
Khalil Ahmed 00 Akalla Run
 
P17 30m 13
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
David Århammar 02 IF Linnéa
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Zack Strandell 02 Mälarhöjdens IK
Elias Lindahl 01 Täby IS
Arttu Tuominen 01 Tampereen Urheilijat-38
Julius Lehto 02 Tampereen Urheilijat-38
Marcus Hagerud 02 AIK Friidrott
Markus Lantto 01 AIK Friidrott
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
Josh Routh 02 Tullinge FF
 
P17 300m 11
Oskar Arvidsson 02 Fredrikshofs FI
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Elias Lindahl 01 Täby IS
Simon Martinsson 01 Österhaninge IF
Arttu Tuominen 01 Tampereen Urheilijat-38
Julius Lehto 02 Tampereen Urheilijat-38
 
P17 600m 4
Oskar Arvidsson 02 Fredrikshofs FI
Samuel Nyström-Ohlin 01 Fredrikshofs FI
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
Filip Ahlberg 01 AIK Friidrott
 
P17 Höjd 6
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Tom Fritzdorf 02 Spårvägens FK
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Emil Petersson 02 Turebergs FK 168
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P17 Stav 2
Carl af Forselles 01 Hellas FK
Tobias Solberg 01 Hässelby SK
 
P17 Längd 11
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Zack Strandell 02 Mälarhöjdens IK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Arttu Tuominen 01 Tampereen Urheilijat-38
Josh Routh 02 Tullinge FF
 
P15 60m 22
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Gustav Nordenskiöld 03 Hellas FK
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Christopher Lundberg 03 Turebergs FK
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK 8.64
Niklas Wall 03 Tyresö FK 8,23
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,54
Oliver Näckros 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P15 1000m 10
Adrian Jergmar 03 Boo IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö 3:09.24
Victor Björk 03 IFK Lidingö 2:52.10
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Simon Öberg 03 Västerås FK
Gordon Eriksson Linder 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P15 Häck 60m 9
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
 
P15 Höjd 17
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 178
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF 1,50
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö 155
Neo Dahlfors 03 IF Triangeln 1,60
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Christopher Lundberg 03 Turebergs FK
Albin Eriksson 03 Tyresö FK 1.70
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,66
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,84
William Peiro 03 Åkersberga SK 1,52
 
P15 Stav 11
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 330
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Nils Holm 04 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Albin Eriksson 03 Tyresö FK 2.40
Max Österberg 06 Värmdö IF
 
P15 Längd 15
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,69
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
 
P15 Kula 6
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Elias Lind 03 Hässelby SK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 12,42
Pontus Lindell 03 Upsala IF
 
P14 60m 27
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 8,71
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 8,92
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Filip Engström 04 Hammarby IF
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 8,59
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 8,75
Ernan Debrah 04 Hanvikens SK 9,18
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 10,01
Nathaniel Holder 04 Hanvikens SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 8,08
Olle Billgren 04 Hellas FK
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 8,85
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 8,32
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 8.00
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
Lukas Stenfors 04 Mälarhöjdens IK 8,95
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS 9,06
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 1000m 10
Filip Engström 04 Hammarby IF
Nils Holm 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3.58,0
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 4.34,6
Fabian Olin 04 Hässelby SK 3:12
Olle Staaf 04 Linköpings GIF
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 3.04,00
 
P14 Höjd 20
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1,42
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 1,30
Ernan Debrah 04 Hanvikens SK 1,21
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 1,63
Olle Billgren 04 Hellas FK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,35
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1,54
Lukas Stenfors 04 Mälarhöjdens IK 1,38
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS 1,47
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Längd 28
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 4,53
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Filip Engström 04 Hammarby IF
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 4,03
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3,70
Ernan Debrah 04 Hanvikens SK 3,67
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 3,59
Nathaniel Holder 04 Hanvikens SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 5,16
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 5,17
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 5.15
Wilhelm Waldenlind 04 IF Linnéa
Lukas Stenfors 04 Mälarhöjdens IK 4,21
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS 4,40
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Kula 8
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Elias Boman 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P13 60m 59
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
Vidar Mörk 05 Boo IF
Viktor Zimmerman 05 Boo IF
David Carlson 05 Bromma IF 8,71
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Valter Käll 05 Hammarby IF 9.68
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Hugo Vennberg 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Ludvig Davidsson 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Theodor Behring 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Hugo Oweling 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Elias Bouloussaa 05 IF Linnéa
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Kalle Ader Berg 05 IF Linnéa
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 8,79
Albin Edgert 05 Täby IS 8.74
Fabian Mix 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 9,64
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 9,26
Emil Nordgren 05 Österhaninge IF 9,28
Filip Hansson 05 Åkersberga SK
 
P13 800m 22
Vidar Mörk 05 Boo IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2.31,54
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2.35,68
Valter Käll 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 2:53.18
Christian Varonen 05 Huddinge AIS 2:54.73
David Lundqvist 05 Huddinge AIS 2.42.32
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS 2.35.82
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 2.44.29
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 2.41.62
August Calles 05 IFK Lidingö
Hugo Oweling 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 2.39,05
Fabian Mix 05 Täby IS
Fabian Lidbaum 05 Vallentuna FK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 2,52,93
 
P13 Häck 60m 29
David Carlson 05 Bromma IF 10,05
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Valter Näslund 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IF Linnéa
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
John Bäck 06 Turebergs FK 11.16
Albin Edgert 05 Täby IS 10.44
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 12,56
 
P13 Höjd 30
David Carlson 05 Bromma IF 1,35
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Valter Näslund 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 1,10
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
 
P13 Längd 47
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
Vidar Mörk 05 Boo IF
Viktor Zimmerman 05 Boo IF
David Carlson 05 Bromma IF 4,56
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Valter Käll 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Hugo Oweling 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IF Linnéa
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Kalle Ader Berg 05 IF Linnéa
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 3,98
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Emil Nordgren 05 Österhaninge IF
Filip Hansson 05 Åkersberga SK
 
P13 Kula 30
David Carlson 05 Bromma IF 8,53
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Valter Käll 05 Hammarby IF 7.44
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 5,13
Fabian Lidbaum 05 Vallentuna FK 7,79
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Emil Nordgren 05 Österhaninge IF
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF
 
P12 60m 40
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,50
Filip Herre 06 Hammarby IF 8.94
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Petter Skåhl 06 Hammarby IF 9.79
William Loqvist 06 Hammarby IF 8,74
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 9,11
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 9,44
Alexander Widman 06 IF Linnéa
Alfons Ek 06 Mälarhöjdens IK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK 9.87
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 9.24
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 8,83
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 10,03
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS 8.91
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 9.04
 
P12 800m 26
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Filip Herre 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2:51.00
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Hampus Englund 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.29,49
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.29
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
 
P12 Höjd 30
Filip Herre 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Petter Skåhl 06 Hammarby IF 1.15
William Loqvist 06 Hammarby IF 1,24
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 1:36
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,42
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 1.26
 
P12 Längd 38
Elias Kapell 06 Hammarby IF 4,76
Filip Herre 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Petter Skåhl 06 Hammarby IF 3.42
William Loqvist 06 Hammarby IF 4,19
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Lucas Johansson 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Tim Laurell 06 Hässelby SK 4.01
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 3,72
Alexander Widman 06 IF Linnéa
Alfons Ek 06 Mälarhöjdens IK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK 3.48
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 4,32
 
P12 Kula 26
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Lucas Johansson 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Hampus Englund 06 IFK Lidingö
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Alfons Ek 06 Mälarhöjdens IK
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 10,22
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS 8.65
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
 
P11 60m 41
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF
Hugo Phragmen 07 Hammarby IF
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Sixten Ray Avander 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Victor Johansson 07 Hammarby IF
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Albin Von Knorring 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 9,41
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 9.07
Devin Laroussi 07 Spårvägens FK
Erik March 07 Spårvägens FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 9.95
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,21
Simon Lindström 07 Turebergs FK 9,12
Noah Holmlund 07 Tyresö FK 9.82
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,85
David Berglund 07 AIK Friidrott
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P11 Höjd 36
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF
Hugo Phragmen 07 Hammarby IF
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Sixten Ray Avander 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Albin Von Knorring 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö 123cm
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Erik March 07 Spårvägens FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 1.15
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,28
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,31
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1,21
David Berglund 07 AIK Friidrott
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P11 Längd 43
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF
Hugo Phragmen 07 Hammarby IF
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Sixten Ray Avander 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Victor Johansson 07 Hammarby IF
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Albin Von Knorring 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 4,03
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Devin Laroussi 07 Spårvägens FK
Erik March 07 Spårvägens FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 3.82
Liam Dovander 07 Turebergs FK 4,04
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4,39
Noah Holmlund 07 Tyresö FK 3.80
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Hugo Rietz 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,33
David Berglund 07 AIK Friidrott
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P11 Kula 30
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF
Hugo Phragmen 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Victor Johansson 07 Hammarby IF
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Albin Von Knorring 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 6,53
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Tor Vilmar 07 Mälarhöjdens IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 7,99
Simon Lindström 07 Turebergs FK 7,27
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,08
David Berglund 07 AIK Friidrott
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P10 60m 39
Anton Johansson 08 Hammarby IF 10,18
Demba Conta 08 Hammarby IF
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Hugo Wistam 08 Hellas FK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Arvid Lööf 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Lukas Berg 08 Hässelby SK
Marcus Thors 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Gustav Von Scheven Lindell 08 IFK Lidingö
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Hugo Tammerlöv 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 9,86
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 10,06
 
P10 Höjd 31
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Arvid Lööf 08 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Lukas Berg 08 Hässelby SK
Marcus Thors 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Hugo Tammerlöv 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,07
 
P10 Längd 39
Anton Johansson 08 Hammarby IF 3,50
Demba Conta 08 Hammarby IF
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Alvar Idrén 08 Hässelby SK
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Arvid Lööf 08 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Lukas Berg 08 Hässelby SK
Marcus Thors 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Hugo Tammerlöv 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,57
 
P10 Kula 30
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Alvar Idrén 08 Hässelby SK
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Arvid Lööf 08 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Lukas Berg 08 Hässelby SK
Marcus Thors 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 5,59
 
P9 60m 44
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Eije Idrén 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 10:56:00
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Pontus Brantsberg 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 10,91
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö
Anton Thonfors 09 IFK Lidingö 9,71
David Schindele 09 IFK Lidingö
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Henry Thore 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 13,60
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Konrad Strand 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Mateo Andersson 09 IFK Lidingö 9,73
Max Carning 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Kasper Orsvärn 09 IF Linnéa
Adam Berg 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK
Jacob Ericson 09 Mälarhöjdens IK
Jhona Netzell Rosendahl 09 Mälarhöjdens IK
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Olle Söderholm 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Nilsson 09 Mälarhöjdens IK 12,69
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 12.03
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK 10.50
Herman2 Cronholm 09 IFK Tumba
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,79
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK 9,22
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Lewis Evbidaru 09 Väsby IK
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 9,26
 
P9 Kula 30
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Eije Idrén 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 6,10
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö
Anton Thonfors 09 IFK Lidingö 6.51
David Schindele 09 IFK Lidingö
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Henry Thore 09 IFK Lidingö
Konrad Strand 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Mateo Andersson 09 IFK Lidingö 5,94
Max Carning 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Jacob Ericson 09 Mälarhöjdens IK
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK 5.35
Herman2 Cronholm 09 IFK Tumba
Carl Grindange 09 Turebergs FK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
William Gråman 09 Tyresö FK
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,27
 
K 30m 6
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Arlena Mikkonen 97 Tampereen Urheilijat-38
Jenni Kuisma 97 Tampereen Urheilijat-38
Merette Koskenniemi 00 Tampereen Urheilijat-38
Sandra Hyttinen 98 Tampereen Urheilijat-38
Sara Hämäläinen 97 Tampereen Urheilijat-38
 
K 300m 7
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Arlena Mikkonen 97 Tampereen Urheilijat-38
Jenni Kuisma 97 Tampereen Urheilijat-38
Merette Koskenniemi 00 Tampereen Urheilijat-38
Sandra Hyttinen 98 Tampereen Urheilijat-38
Sara Hämäläinen 97 Tampereen Urheilijat-38
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F17 30m 15
Malika Ernström 02 Hellas FK
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Inga Willner 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Anniina Murtonen 02 Tampereen Urheilijat-38
Elisa Klemola 02 Tampereen Urheilijat-38
Janika Jokinen 02 Tampereen Urheilijat-38
Jasmiina Tuomiranta 01 Tampereen Urheilijat-38
Matilda Koponen 01 Tampereen Urheilijat-38
Olivia Wirtavuori 02 Tampereen Urheilijat-38
Siiri Heiskanen 01 Tampereen Urheilijat-38
Stiina Kokkonen 02 Tampereen Urheilijat-38
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
F17 300m 11
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö
Janika Jokinen 02 Tampereen Urheilijat-38
Siiri Heiskanen 01 Tampereen Urheilijat-38
Stiina Kokkonen 02 Tampereen Urheilijat-38
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
F17 600m 7
Elin Ekengren 02 Eskilstuna FI
Johanna Mickels 02 Eskilstuna FI
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Malika Ernström 02 Hellas FK
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 1:46.00
Siiri Heiskanen 01 Tampereen Urheilijat-38
 
F17 Höjd 5
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö
Irmelin Olsson 01 Österhaninge IF 1,52
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
F17 Stav 1
Inga Willner 02 Mälarhöjdens IK
 
F17 Längd 21
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö
Adama Diop 02 IF Linnéa
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF
Viktoria Krogen 01 Råby-Rekarne FIF
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Elin Träff 01 Åkersberga SK
Anniina Murtonen 02 Tampereen Urheilijat-38
Elisa Klemola 02 Tampereen Urheilijat-38
Janika Jokinen 02 Tampereen Urheilijat-38
Jasmiina Tuomiranta 01 Tampereen Urheilijat-38
Matilda Koponen 01 Tampereen Urheilijat-38
Olivia Wirtavuori 02 Tampereen Urheilijat-38
Stiina Kokkonen 02 Tampereen Urheilijat-38
Linnea Sjögren 01 Järfälla Friidrottsklubb
 
F15 60m 26
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 8,55
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 8,41
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Alessia Balla 03 Finspångs AIK
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF 8,41
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 9,09
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Tove Gattberg 03 IFK Lidingö
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 7,97
Alma Flygt 03 Täby IS
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 9.20
Elli Salonen 03 Tampereen Urheilijat-38
Stacy Mushiete 03 Tampereen Urheilijat-38
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F15 1000m 8
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 3,12,98
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Wilma Nordgren 03 Österhaninge IF
 
F15 Häck 60m 22
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Louise Eliasson 04 Bromma IF 10,25
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 11,64
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Agnes Hallgren 04 Mälarhöjdens IK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 9,18
Alma Flygt 03 Täby IS
Nicole Nyberg 04 Täby IS 9,40
Nora Lindahl 04 Täby IS 10,06
Sara Winberg 04 Täby IS
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS
Moa Granat 04 Vallentuna FK
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Ella Leino 04 Tampereen Urheilijat-38
 
F15 Höjd 13
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Alma Flygt 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 1.41
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Elli Salonen 03 Tampereen Urheilijat-38
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F15 Stav 20
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Alessia Balla 03 Finspångs AIK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 1,85
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Filippa Almkvist 03 IFK Lidingö
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2.60
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK 261
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sara Winberg 04 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 2.17
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,02
 
F15 Längd 26
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 4,67
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 4.23
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 3,94
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Ines Lindberg 03 IF Linnéa
Stella Santunione 03 IF Linnéa
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5,10
Alma Flygt 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 4.46
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Stacy Mushiete 03 Tampereen Urheilijat-38
Moa Söderström 03 Järfälla Friidrottsklubb
 
F15 Kula 19
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 6,65
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,69
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 8,24
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Ines Lindberg 03 IF Linnéa
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
Alma Flygt 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 8.45
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Anu Lehtinen 03 Tampereen Urheilijat-38
Elli Salonen 03 Tampereen Urheilijat-38
 
F14 60m 41
Vera Lindblad 04 Bromma IF 8,28
Sophie Okejeme 04 Danderyds SK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 8,88
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 8,99
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 8,83
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 9,31
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,60
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 9,40
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,58
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 8,91
Mette Brands 04 Hellas FK 9,33
Sissela Epstein 04 Hellas FK
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Felicia Majby 04 IFK Lidingö 9.48
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Maja Etxebeste Forsberg 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa 8,44
Adja Stenson 04 Mälarhöjdens IK
Agnes Hallgren 04 Mälarhöjdens IK
Ida Reutersten 04 Mälarhöjdens IK
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 8,79
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF
Thea Nilsson 04 Spårvägens FK
Elin Snis 04 Turebergs FK 8.64
Fanny Karlsson 04 Täby IS 8.45
Nora Lindahl 04 Täby IS 8,51
Sara Winberg 04 Täby IS
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8,26
Ella Leino 04 Tampereen Urheilijat-38
Nadija Vasylenko 04 Tampereen Urheilijat-38
Serafina Salmi 04 Tampereen Urheilijat-38
Josefin Bladh 04 AIK Friidrott 9.36
Emma Söderberg 04 Järfälla Friidrottsklubb
 
F14 1000m 12
Louise Eliasson 04 Bromma IF 3.23,16
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 3.17,46
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 3.45,9
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 3.43,2
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Agnes Hanell 04 IFK Tumba
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Lia Cederberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
Serafina Salmi 04 Tampereen Urheilijat-38 3:25.78
 
F14 Höjd 20
Filippa Aronsson 04 Boo IF 1,47
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 1,41
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 1,47
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 1,37
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 1,30
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 1,27
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 1,18
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 1,32
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Felicia Majby 04 IFK Lidingö 1.23
Thea Nilsson 04 Spårvägens FK
Elin Snis 04 Turebergs FK 1.40
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,50
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1,47
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS 1,59
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 1,44
Nadija Vasylenko 04 Tampereen Urheilijat-38
 
F14 Längd 32
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4,83
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 4,08
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 4,46
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 4,34
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 4,51
Mette Brands 04 Hellas FK 4.16?
Sissela Epstein 04 Hellas FK
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Dlin Mahmood 04 Hässelby SK
Elllen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Adja Stenson 04 Mälarhöjdens IK
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF
Linda Edberg 04 Turebergs FK
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 5.05
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 4,63
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS 4,75
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 4,77
Celina Holmberg 04 IF Åland
Nadija Vasylenko 04 Tampereen Urheilijat-38
Josefin Bladh 04 AIK Friidrott 4.30
Sara Åström 04 Järfälla Friidrottsklubb
 
F14 Kula 17
Filippa Aronsson 04 Boo IF 7,82
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Ebba Lind 04 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK
Dlin Mahmood 04 Hässelby SK
Felicia Majby 04 IFK Lidingö
Maja Etxebeste Forsberg 04 IF Linnéa
Thea Nilsson 04 Spårvägens FK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Elin Snis 04 Turebergs FK 7.16
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
 
F13 60m 77
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Roner 05 Hanvikens SK
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Tilda Broberg 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Tyra Danielsson 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Ivarsson 05 Hässelby SK
Alva Aldrin 05 Hässelby SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 Hässelby SK
Ellen Cederblad 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Ida Slättegård 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 8,79
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 9,09
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9:54
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.52
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 9,07
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö 10,26
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,93
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 8.71
Linnéa Etxebeste 05 IF Linnéa
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Alma Wahlqvist 05 Mälarhöjdens IK
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9,50
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9:49
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Keila Höglund 05 Österhaninge IF 9,14
Anja Hörner Svensson 05 Åkersberga SK 9,11
Isabella Ryttberg 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 9.30
Kitto Kaki 05 Tampereen Urheilijat-38
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 9,19
Irene Dahl 05 Tullinge FF 9,58
 
F13 800m 34
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Alice Roner 05 Hanvikens SK
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Tilda Broberg 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 2:43.34
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2.41.84
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 2,39,67
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 02 :44,21
Ellinor Parmryd 05 IF Linnéa
Linnéa Etxebeste 05 IF Linnéa
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Moa Sarfors 05 Mälarhöjdens IK
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Hannah Sjöling 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 2.30
 
F13 Häck 60m 46
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 10,27
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 10,88
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 10.17
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö 14,18
Karin Brismar 06 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 12,64
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 10.64
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 11,40
Alva Back 06 Turebergs FK 11,02
Annie Grindange 06 Turebergs FK 11,58
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10,42
Norah Lind 05 Tyresö FK 10,58
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 10,94
Vera Rietz 05 Täby IS
Emma Forsell 05 Österhaninge IF
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 10.00
Zlata Vasylenko 06 Tampereen Urheilijat-38
 
F13 Höjd 33
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Roner 05 Hanvikens SK
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 1,37
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1:34
Elinor Brinnen 05 IFK Lidingö
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 1,31
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1,20
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 1,25
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 1,45
Norah Lind 05 Tyresö FK 1,47
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1,32
Vera Rietz 05 Täby IS
Emma Forsell 05 Österhaninge IF
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1.37
 
F13 Längd 49
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 4,32
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 4,4
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4:18
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 4,40
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,05
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 4.42
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 3,94
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 4,32
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 4,49
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 3,82
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Keila Höglund 05 Österhaninge IF 4,17
Anja Hörner Svensson 05 Åkersberga SK 4,37
Hannah Sjöling 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 3.75
Kitto Kaki 05 Tampereen Urheilijat-38
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 3,87
 
F13 Kula 30
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 6,48
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 7:87
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,13
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 7,07
Ellinor Parmryd 05 IF Linnéa
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 10,03
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 11,42
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Anja Hörner Svensson 05 Åkersberga SK 8,75
Hannah Sjöling 05 Åkersberga SK
 
F12 60m 60
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 9,19
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 9,21
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Ebba Hofsten 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö 10,10
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 9,36
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,90
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Julia Waldenlind 06 IF Linnéa
Ellen Sheppard 06 Mälarhöjdens IK
Klara Rafstedt 06 Mälarhöjdens IK
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Tilde Hammarwall 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 9,28
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,36
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,97
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 9,03
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Christa Grubeck 06 Tyresö FK
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 9,11
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 8.88
Rut Grufman 06 Täby IS 9,35
Tilde Karlsson 06 Täby IS 9,01
Täby IS 06 Svart 06 Täby IS
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
Vilma Stolpen 06 Vallentuna FK
Lisa Wåhlander 06 Kungsängens FK
Ida Widlund 06 Tullinge FF
Majken Fredricson 06 Tullinge FF
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F12 800m 27
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 3:04.39
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2:37:19
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 2,57
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 2:54,54
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Vilma Stolpen 06 Vallentuna FK
 
F12 Höjd 32
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Awerstedt 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 1.21
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1,27
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Nora Friberg 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckden 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö 1.25
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 123
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 1,27
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 1,32
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1.36
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,53
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 1.43
Rut Grufman 06 Täby IS 1,24
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
 
F12 Längd 50
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 3.80
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 3,75
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Ebba Hofsten 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö 4.04
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 3,94
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 4,13
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Julia Waldenlind 06 IF Linnéa
Klara Rafstedt 06 Mälarhöjdens IK
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Tilde Hammarwall 06 IFK Tumba
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 4,33
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 4,87
Ella Fallope 06 Turebergs FK 4,21
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Christa Grubeck 06 Tyresö FK
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 4,21
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 4.46
Rut Grufman 06 Täby IS 3,98
Tilde Karlsson 06 Täby IS 3,88
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
Zlata Vasylenko 06 Tampereen Urheilijat-38
Lisa Wåhlander 06 Kungsängens FK
 
F12 Kula 30
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 6.64
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Nora Friberg 06 Hanvikens SK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 5,51
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 6,12
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 7,29
Annie Grindange 06 Turebergs FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,40
Ella Fallope 06 Turebergs FK 6,12
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 9.41
Rut Grufman 06 Täby IS 8,23
Tilde Karlsson 06 Täby IS 7,49
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
 
F11 60m 72
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8,93
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Alva Attersand 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 9,37
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Blenda Rönnmark 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Hilda Lodmark 07 Hammarby IF
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elin Forster 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 9,77
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Emelie Grandell 07 Hammarby IF
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felicia Kihlberg 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 9,23
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9,77
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Rebecka Liedholm 07 IFK Lidingö 9,95
Robin Nordlander De Paula 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 09.31
Elin Bedinger 07 Spårvägens FK
Elise Kastalli 07 Spårvägens FK
Ester Lundberg 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 9.18
Freja Bjurle 07 Spårvägens FK
Josefin Lissing 07 Spårvägens FK
Meja Macri Ljung 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,99
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,45
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.71
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,66
Elin Runemar 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Julia Saviaro 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ani Najarian 07 Järfälla Friidrottsklubb
Alice Dahl 07 Tullinge FF 9,82
 
F11 Höjd 49
Amilia Jergmar 07 Boo IF 131
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Alva Attersand 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 1,10
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Hilda Lodmark 07 Hammarby IF
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Linnéa Strandberg 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 1,10
Matilda Paulson 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 1,15
Rebecka Liedholm 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.20
Elise Kastalli 07 Spårvägens FK
Ester Lundberg 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 1.25
Josefin Lissing 07 Spårvägens FK
Meja Macri Ljung 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,20
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 1,05
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Alice Dahl 07 Tullinge FF 1,12
 
F11 Längd 51
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,25
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 3,72
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Hilda Lodmark 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Felicia Kihlberg 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Linnéa Strandberg 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 3,49
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö
Matilda Paulson 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 3,55
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Robin Nordlander De Paula 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.19
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 3.88
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,15
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,67
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.12
Venla Engström 07 Turebergs FK 3,56
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Julia Saviaro 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ani Najarian 07 Järfälla Friidrottsklubb
Alice Dahl 07 Tullinge FF 3,64
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF
 
F11 Kula 51
Amilia Jergmar 07 Boo IF 7,29
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 6,00
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Blenda Rönnmark 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 5,70
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Emelie Grandell 07 Hammarby IF
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felicia Kihlberg 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Linnéa Strandberg 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 5,42
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Matilda Paulson 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 5,13
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7.26
Elin Bedinger 07 Spårvägens FK
Ester Lundberg 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 6.92
Freja Bjurle 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 7,31
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK
Elin Runemar 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
 
F10 60m 41
My Hedman 08 Boo IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Nouveline Hamilton 08 Hammarby IF
Clara Qwärnström 08 Hanvikens SK
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Vera Törnqvist 08 Hanvikens SK
My Lindberg 08 Hellas FK 9,43
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS