Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 33 Printed: 2017-10-22 20:52
Antal individer / Total persons: 10
 
P17 60m (01 - 02:or) 0
 
P17 200m (01 - 02:or) 0
 
P17 Höjd (01 - 02:or) 0
 
P17 Stav (01 - 02:or) 0
 
P17 Längd (01 - 02:or) 0
 
P15 60m (03:or) 0
 
P15 200m (03:or) 0
 
P15 1000m (03:or) 1
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P15 Stav (03:or) 0
 
P15 Längd (03:or) 0
 
P14 60m (04:or) 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P14 200m (04:or) 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P14 Häck 60m (04:or) 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P14 Höjd (04:or) 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P14 Stav (04:or) 0
 
P14 Längd (04:or) 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P14 Tresteg (04:or) 0
 
P14 Kula (04:or) 0
 
P13 60m (05:or) 0
 
P13 200m (05:or) 0
 
P13 800m (05:or) 0
 
P13 Häck 60m (05:or) 0
 
P13 Höjd (05:or) 0
 
P13 Stav (05:or) 0
 
P13 Längd (05:or) 0
 
P13 Tresteg (05:or) 0
 
P13 Kula (05:or) 0
 
P12 60m (06:or) 0
 
P12 600m (06:or) 0
 
P12 Höjd (06:or) 0
 
P12 Stav (06:or) 0
 
P12 Längd (06:or) 0
 
P12 Tresteg (06:or) 0
 
P12 Kula (06:or) 0
 
P11 60m (07:or) 0
 
P11 600m (07:or) 0
 
P11 Höjd (07:or) 0
 
P11 Längd (07:or) 0
 
P11 Kula (07:or) 0
 
P10 60m (08:or-) 1
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 10,89
 
P10 600m (08:or-) 2
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Lukas Anderström 08 IF Rigor
 
P10 Längd (08:or-) 2
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 3,17
Lukas Anderström 08 IF Rigor
 
P10 Kula (08:or-) 1
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 5,52
 
F17 60m (01 - 02:or) 0
 
F17 200m (01 - 02:or) 0
 
F17 Höjd (01 - 02:or) 0
 
F17 Stav (01 - 02:or) 0
 
F17 Längd (01 - 02:or) 0
 
F15 60m (03:or) 0
 
F15 200m (03:or) 0
 
F15 1000m (03:or) 0
 
F15 Stav (03:or) 0
 
F15 Längd (03:or) 0
 
F14 60m (04:or) 0
 
F14 200m (04:or) 0
 
F14 Häck 60m (04:or) 0
 
F14 Höjd (04:or) 0
 
F14 Stav (04:or) 0
 
F14 Längd (04:or) 0
 
F14 Tresteg (04:or) 0
 
F14 Kula (04:or) 0
 
F13 60m (05:or) 0
 
F13 200m (05:or) 0
 
F13 800m (05:or) 1
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F13 Häck 60m (05:or) 1
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F13 Höjd (05:or) 1
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F13 Stav (05:or) 1
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F13 Längd (05:or) 0
 
F13 Tresteg (05:or) 1
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F13 Kula (05:or) 0
 
F12 60m (06:or) 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
 
F12 600m (06:or) 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F12 Höjd (06:or) 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F12 Stav (06:or) 0
 
F12 Längd (06:or) 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
 
F12 Tresteg (06:or) 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F12 Kula (06:or) 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
 
F11 60m (07:or) 1
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,69
 
F11 600m (07:or) 1
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 2,05
 
F11 Höjd (07:or) 1
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,20
 
F11 Längd (07:or) 1
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 3,96
 
F11 Kula (07:or) 1
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 6,32
 
F10 60m (08:or-) 1
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
 
F10 600m (08:or-) 0
 
F10 Längd (08:or-) 1
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
 
F10 Kula (08:or-) 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248