Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 1631 Printed: 2017-12-16 10:06
Antal individer / Total persons: 666
 
P17 60m (01 - 02:or) 18
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Sam Wingqvist 01 Hälle IF 7.76
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville 7.84
Erik Isaksson 02 IF Kville 7.49
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 7.82
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.65
Favour Chidison 01 Ullevi FK 7.40
Jesper Rauk 01 Ullevi FK
Simon Avramsson 02 IK Ymer
Ahmed Al Hayesh 02 Håfreströms IF 9.81
Asadullah Sarwari 01 Håfreströms IF 8.68
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF 8.79
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF 8.16
 
P17 200m (01 - 02:or) 17
Emil Bengtsson 02 IF Kville 25.09
Erik Isaksson 02 IF Kville 24.70
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville 25.49
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 25.66
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 28.23
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 25.24
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 25.62
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 26.31
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 25.30
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
William Sander 01 Mölndals AIK 24.55
Favour Chidison 01 Ullevi FK 25.93
Simon Avramsson 02 IK Ymer
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF 24.33
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P17 Höjd (01 - 02:or) 4
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
 
P17 Stav (01 - 02:or) 1
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
 
P17 Längd (01 - 02:or) 14
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Ahmed Al Hayesh 02 Håfreströms IF 3.78
Asadullah Sarwari 01 Håfreströms IF 4.87
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF 5.28
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF 5.40
 
P15 60m (03:or) 10
Jhon Johansson 03 Alingsås IF
Filip Johansson 03 IFK Göteborg
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Oliver Taudien 03 IFK Göteborg
David Eriksson 03 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville 7.92
Frank Nissen 03 IF Kville
Olle Bukowski 03 Majornas IK
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
 
P15 200m (03:or) 15
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 28:13
Filip Johansson 03 IFK Göteborg
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF 26.50
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 26.58
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 28.04
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 26.22
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK 27.22
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 28.75
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 26.25
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 27.10
Love Söderpalm 03 Örgryte IS 29.00
Mattias Carman 03 Örgryte IS 28.40
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS 29.25
 
P15 1000m (03:or) 10
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 3:09:24
Filip Johansson 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 3.01.82
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.55.53
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.55.23
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P15 Stav (03:or) 0
 
P15 Längd (03:or) 9
Filip Johansson 03 IFK Göteborg
Oliver Taudien 03 IFK Göteborg
David Eriksson 03 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Olle Bukowski 03 Majornas IK
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor
 
P14 60m (04:or) 19
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg 9.37
Nils Brakander 04 IFK Göteborg 8.63
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 8.02
Andreas Rydén 04 IF Kville 8.37
Calle Frank 04 IF Kville 7.58
Felix Steene 04 IF Kville 8.39
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville 8.17
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 8.27
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 8.76
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Livar Hegrestad 04 IK Ymer
Sune Hegrestad 04 IK Ymer
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.86
 
P14 200m (04:or) 12
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 27.09
Andreas Rydén 04 IF Kville 28.27
Calle Frank 04 IF Kville 26.85
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 27.92
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Livar Hegrestad 04 IK Ymer
Sune Hegrestad 04 IK Ymer
Albin Coster 04 Örgryte IS 28.81
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 26.31
 
P14 Häck 60m (04:or) 8
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Jacob Asker 04 IF Kville 9.82
William Asker 04 IF Kville 9.43
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 9.79
John Lundqvist 04 Ullevi FK 10.69
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
 
P14 Höjd (04:or) 12
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 1,52
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 1.49
Axel Boniel 04 Örgryte IS
 
P14 Stav (04:or) 6
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 2,30
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P14 Längd (04:or) 20
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg 4:01
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 4.69
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 4.73
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 5.44
 
P14 Tresteg (04:or) 10
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
William Asker 04 IF Kville
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 9.98
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 8.19
 
P14 Kula (04:or) 12
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Albin Coster 04 Örgryte IS 10.08
Axel Boniel 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 9.10
William Kindbom 04 Örgryte IS 10.61
Edvin Bryngelståhl 04 Hönö IS
 
P13 60m (05:or) 19
Than Eriksson 05 Angereds IS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI 9.13
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.92
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK 8.92
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 8.08
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 8.67
Love Nyberg 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 9.26
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9.54
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
 
P13 200m (05:or) 17
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 28.33
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 27,30
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI 30.25
Albin Örnborg 06 IF Rigor 29,53
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK 29.72
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 26.66
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 30.69
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 28.12
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 31.54
 
P13 800m (05:or) 14
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2,36,87
Leo Göransson 05 Klippans FK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Adam Landmér 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI -
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK 2.44.51
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Elias Ramhult 05 IK Ymer 2,36.10
 
P13 Häck 60m (05:or) 12
Leo Göransson 05 Klippans FK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10,72
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 13.53
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Höjd (05:or) 13
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Leo Göransson 05 Klippans FK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Filip Klaassen 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 1.40
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Stav (05:or) 7
David Thilén 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P13 Längd (05:or) 24
Than Eriksson 05 Angereds IS
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Leo Göransson 05 Klippans FK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI 4.41
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 4.16
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
 
P13 Tresteg (05:or) 14
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Kula (05:or) 13
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg 8,28
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Fritz Karlbäck 05 Hönö IS
 
P12 60m (06:or) 24
Dennis Fransson 06 Alingsås IF
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 9,59
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 8,28
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,84
David Clemmensen 06 IF Rigor
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P12 600m (06:or) 14
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 1.57.18
Albin Edin 06 IFK Göteborg 2,20
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 1.55.89
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK 2.25.42
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 1.55.26
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK 2.22.93
Lo Anani 06 Ullevi FK
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P12 Höjd (06:or) 18
Albin Edin 06 IFK Göteborg 1,16
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1,34
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludvig Sjöberg 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 142
David Clemmensen 06 IF Rigor
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P12 Stav (06:or) 3
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P12 Längd (06:or) 17
Leo Bergman 06 Brattås CK
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 3,66
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Albin Örnborg 06 IF Rigor 461
David Clemmensen 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
 
P12 Tresteg (06:or) 6
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Albin Örnborg 06 IF Rigor 912
David Clemmensen 06 IF Rigor
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
 
P12 Kula (06:or) 12
Erik Toll 06 IFK Göteborg 7,39
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
 
P11 60m (07:or) 32
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg 10,33
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,31
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg 11,29
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Fransson 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 9.60
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Arvid Möller 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Melker Calen 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 11.58
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK 11.03
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Henric Almqvist 07 IF Rigor
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 9:33
Måns Nilsson 07 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 10.95
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,66
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Ove Hagström 07 Örgryte IS
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
 
P11 600m (07:or) 20
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg 2,12,30
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,51,34
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 1.57.00
Lucas Norrflod 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 2.07.22
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 2.16.17
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.18.45
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK 1.54.02
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 1.52.34
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.57.74
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
Olle Olsson 07 Örgryte IS
 
P11 Höjd (07:or) 22
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg 1,18
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg 1,03
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Arvid Möller 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Melker Calen 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Henric Almqvist 07 IF Rigor
Måns Nilsson 07 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 0.95
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
 
P11 Längd (07:or) 29
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg 3,52
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg 2,98
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Lucas Norrflod 07 IF Kville
Albin Larsson 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Melker Calen 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK 3.16
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Mattias Fritzson 07 IF Rigor
Oliver Hempel Fjellström 07 IF Rigor
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
Olle Olsson 07 Örgryte IS
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
 
P11 Kula (07:or) 23
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg 6,77
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg 5,30
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oscar Fransson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Lucas Norrflod 07 IF Kville
Albin Larsson 07 Lerum Friidrott
Melker Calen 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK 4.25
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Emil Wikestam Berggren 07 Örgryte IS
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Olle Olsson 07 Örgryte IS
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
 
P10 60m (08:or-) 19
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 10.00
Noel Johansson 09 Hälle IF 9.67
Otto Paulin 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Leo Hermansson 08 Lerum Friidrott
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,42
Linus Larsson 08 IF Rigor
Nils Johansson 08 IF Rigor
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor 10,56
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 10.95
Jonathan Larsson 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noel Törnberg 08 Sävedalens AIK
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
 
P10 600m (08:or-) 16
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Noel Sjunnesson 08 IFK Halmstad
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 2.15.00
Simon Rydén 08 IF Kville
Carl Egerstad 08 Lerum Friidrott
Leo Hermansson 08 Lerum Friidrott
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noel Törnberg 08 Sävedalens AIK
 
P10 Längd (08:or-) 22
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 3,17
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Noel Sjunnesson 08 IFK Halmstad
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Simon Rydén 08 IF Kville
Carl Egerstad 08 Lerum Friidrott
Leo Hermansson 08 Lerum Friidrott
Alex Olsson 09 Majornas IK
Edison Adersjö 09 Majornas IK
Sixten Hadzikostas 09 Majornas IK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 379
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 3.03
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noel Törnberg 08 Sävedalens AIK
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
 
P10 Kula (08:or-) 13
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Otto Paulin 08 IF Kville
Leo Hermansson 08 Lerum Friidrott
Linus Larsson 08 IF Rigor
Nils Johansson 08 IF Rigor
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor 6,03
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noel Törnberg 08 Sävedalens AIK
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
F17 60m (01 - 02:or) 10
Alexandra Dimitriadou 02 Angereds IS
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Hilda_ Johnsson 02 IF Kville
Ebba Johansson 02 IK Orient 9,01
Hanna Hedin 02 IK Orient
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK 8,46
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
 
F17 200m (01 - 02:or) 9
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 26,12
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 27.62
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Hilda_ Johnsson 02 IF Kville
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK
Ebba Johansson 02 IK Orient
 
F17 Höjd (01 - 02:or) 6
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hanna Hedin 02 IK Orient
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Isa Larsson 01 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F17 Stav (01 - 02:or) 4
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Willhelmina Holmertz 02 Sävedalens AIK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Längd (01 - 02:or) 9
Alexandra Dimitriadou 02 Angereds IS
Emilia Bustos 02 Angereds IS
Ksanet Habtom 02 Angereds IS
Meaza Kubron 02 Angereds IS
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hanna Hedin 02 IK Orient
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK 4,50
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
 
F15 60m (03:or) 18
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Tilde Östlind 03 Alingsås IF
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Calista Ezeh 03 IF Kville 8.70
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Rebecca Pamp 03 Majornas IK
Sofia Svensson 03 Majornas IK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F15 200m (03:or) 18
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 27.45
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 27.45
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Tilly Backman 03 Örgryte IS 29.17
Victoria Thulin 03 Örgryte IS
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 27.51
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF 32.49
 
F15 1000m (03:or) 19
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3.07.46
Felicia Brink 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK 3.19.01
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 3.12.58
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 3.24.51
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK 3.40.06
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK 3.45.80
Alicia Isaksson 03 IF Rigor
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.27.50
 
F15 Stav (03:or) 1
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F15 Längd (03:or) 15
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Zoe Odell 03 IFK Göteborg
Julia Akradloo 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Elina Fagerström 03 Bohus IF
 
F14 60m (04:or) 32
Emelie Falk 04 Alingsås IF 8.37
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8.19
Emilia Lintula 04 Angereds IS
Madeleine Lintula 04 Angereds IS
Emma Larsson 04 Falkenbergs IK
Nesrin Akgun 04 Falkenbergs IK
Thelma Holgersson 04 Falkenbergs IK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8.34
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 9.50
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Josephine Henricson 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville 8.84
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott 8.88
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 8.18
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.42
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.78
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 9.45
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 7.90
 
F14 200m (04:or) 28
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Thelma Holgersson 04 Falkenbergs IK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 28.14
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 32,16
Nora Denti 04 IFK Göteborg 29.12
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 32,16
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 30.65
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29.49
Ida Thörsman 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Ella Borg 04 Mölndals AIK 27.46
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 28.75
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 28.29
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 28.09
Ebba Francois 04 Örgryte IS 30.51
Liv Backman 04 Örgryte IS 28.44
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 32.12
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS 31.12
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 26,06
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
 
F14 Häck 60m (04:or) 14
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK 10.68
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.06
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 10.30
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 11.66
 
F14 Höjd (04:or) 17
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Emilia Lintula 04 Angereds IS
Emma Larsson 04 Falkenbergs IK
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Linn Wiklander 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Ida Härsjö 04 Stenungsunds FI
 
F14 Stav (04:or) 7
Ebba Bremer 04 Brattås CK
Jonna Andersson 04 Brattås CK
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
 
F14 Längd (04:or) 43
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 5.03
Thelma Holgersson 04 Falkenbergs IK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 4,83m
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 4,07
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Josephine Henricson 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 4.09
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 4.36
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Hilda Glembring 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Dina Cange 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Vilma Wincentson Asp 04 Mölndals AIK
Ida Härsjö 04 Stenungsunds FI
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 4.70
Ebba Francois 04 Örgryte IS 4.04
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
 
F14 Tresteg (04:or) 13
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.27
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 10.57
 
F14 Kula (04:or) 11
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Fanny Vulin 04 IF Kville
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS
 
F13 60m (05:or) 40
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 9,97
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 8.81
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8.70
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8.52
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Vega Eriksson 05 Göteborgs KIK
Elin Thönell 05 Kongahälla AIK
Beata Göthberg 05 IF Kville
Ella Akradloo 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8.90
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 9,20
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8.74
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott 9,16
Romina Alfaro 05 Lerum Friidrott
Tilda Johannesson 05 Majornas IK
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 8,52
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK 8.52
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 9.06
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Klara Timan 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Matlida Lundberg 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8.48
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
 
F13 200m (05:or) 27
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Sara Björkdahl 05 Alingsås IF
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 31,93
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 28.93
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 28.68
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 31.45
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 30.30
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK 30.67
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 31,85
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 30.03
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 27.54
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 27,84
Elna Wester 05 Örgryte IS 29.09
Inez Yngve 05 Örgryte IS 29.94
 
F13 800m (05:or) 13
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 2.32.05
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 2.52.84
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS 2.38.00
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 2.50.00
 
F13 Häck 60m (05:or) 19
Sara Björkdahl 05 Alingsås IF
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 10.33
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott 11,56
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 10,95
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.81
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 10,13
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
 
F13 Höjd (05:or) 24
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 134
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Matlida Lundberg 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 1.15
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
 
F13 Stav (05:or) 6
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Juliette Östling 05 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
 
F13 Längd (05:or) 39
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 3,79
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 4:26
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Vega Eriksson 05 Göteborgs KIK
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Annie Ahlgren 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elna Wester 05 Örgryte IS 4.15
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 3.39
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Kira Bermudez 05 Trollhättan FIK
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Jessica Skruf 05 Hönö IS
 
F13 Tresteg (05:or) 19
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Beata Göthberg 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Romina Alfaro 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Matlida Lundberg 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
 
F13 Kula (05:or) 20
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 6,78
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS 6.95
Inez Yngve 05 Örgryte IS 9.53
Matilda Bloom 05 Örgryte IS 8.11
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Kira Bermudez 05 Trollhättan FIK
Jessica Skruf 05 Hönö IS
 
F12 60m (06:or) 62
Sabina Kern 06 Brattås CK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 9.42
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 9,04
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg 9,34
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 9.60
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Alva Glasmästar 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Julia_ Annebjörk 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Ingrid Lindèn Nilsson 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Selma Windahl 06 Majornas IK 10.37
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 9,42
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Lina Landgren 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Elvira Lindahl Olsson 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Fia Koné 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Ellen Piros 06 Örgryte IS 10.38
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS 10.64
Stella Hagstedt 06 Örgryte IS 10.25
Yerlin Näslund Hammarström 06 Örgryte IS
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Hanna Andreasson 06 Bohus IF 9,82
 
F12 600m (06:or) 26
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1.54.12
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 2.07.26
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK 2.06
Alva Glasmästar 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville 1.58.43
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott 2.27.99
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Tilde Rundqvist 06 Lerum Friidrott 2.16.47
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK 2.22.16
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 2.10.47
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 2:02
Lina Landgren 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor 2.02
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK 2:05
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 2:05
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 2:00
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 2:05
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 1.54.79
Ester Hulth 06 Ullevi FK
 
F12 Höjd (06:or) 32
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK 1.27
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 1,26
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Agnes Bogren 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Fia Koné 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Hanna Andreasson 06 Bohus IF 120
 
F12 Stav (06:or) 2
Willow Lind 06 IF Kville
Ida Hult 06 Varbergs GIF
 
F12 Längd (06:or) 56
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg 3.17
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 4.40
Alice Tartu 06 IF Kville
Alva Glasmästar 06 IF Kville
Amanda Thor 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Tilde Rundqvist 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 3,84
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Maja Astren 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Fia Koné 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Stella Hagstedt 06 Örgryte IS 3.50
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS 3.34
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F12 Tresteg (06:or) 27
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg 7.12
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Alva Glasmästar 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Ingrid Lindèn Nilsson 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Fia Koné 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Ellen Piros 06 Örgryte IS ?
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F12 Kula (06:or) 33
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Alva Glasmästar 06 IF Kville
Amanda Thor 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Tilde Rundqvist 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 8,69
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Julia Hamrå 06 IF Rigor
Lina Landgren 06 IF Rigor
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Yerlin Näslund Hammarström 06 Örgryte IS
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F11 60m (07:or) 40
Elin Andersson 07 Brattås CK
Bianca Holgersson 07 Falkenbergs IK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Alva Lamkiewicz 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Elma Vougt 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Hulda Martinsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,69
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Nora Helgesson 07 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Blenda Looström 07 Lerum Friidrott
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK 10.77
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Majken Berggren 07 Majornas IK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Felicia Mattsson 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Julia Hovtun 07 Örgryte IS
Sandra Carlryd 07 Örgryte IS
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
Alicia Granfors 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,35
 
F11 600m (07:or) 25
Bianca Holgersson 07 Falkenbergs IK
Alva Lamkiewicz 07 IFK Göteborg
Elma Vougt 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Hulda Martinsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 2,05
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.16.08
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Nora Helgesson 07 Göteborgs KIK
Nora Khan 07 Göteborgs KIK 2.30
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2.13.56
Klara De Feo 07 IF Kville
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott 2.19.44
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK 2.17.51
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1.50.57
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Alicia Granfors 07 Hönö IS
Frida Ivarsson 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,59.20
 
F11 Höjd (07:or) 30
Elin Andersson 07 Brattås CK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Elma Vougt 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,20
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Nora Helgesson 07 Göteborgs KIK
Nora Khan 07 Göteborgs KIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Blenda Looström 07 Lerum Friidrott
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK 1.05
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Lovisa Lindeberger 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Julia Hovtun 07 Örgryte IS
Sandra Carlryd 07 Örgryte IS 1.17
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 114
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Längd (07:or) 35
Elin Andersson 07 Brattås CK
Bianca Holgersson 07 Falkenbergs IK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Elma Vougt 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 3,96
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Nora Helgesson 07 Göteborgs KIK
Nora Khan 07 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Majken Berggren 07 Majornas IK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4.10
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Emilia Schadewitz 07 Örgryte IS
Sandra Carlryd 07 Örgryte IS
Emma Arfwidsson 07 Hönö IS
Felicia Andersson 07 Hönö IS
Frida Ivarsson 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,08
 
F11 Kula (07:or) 20
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Elma Vougt 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 6,32
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK 4.11
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Majken Berggren 07 Majornas IK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Emma Arfwidsson 07 Hönö IS
Felicia Andersson 07 Hönö IS
Frida Ivarsson 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F10 60m (08:or-) 29
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Matilda Fjellman 08 IFK Göteborg
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Elin Hansson 08 IF Rigor
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Julia Lundin 09 IF Rigor
Stella Gadd 08 IF Rigor
Vilma Pålsson 08 IF Rigor
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Saga Ersman 08 Hönö IS
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F10 600m (08:or-) 35
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 2.16
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Ella Rybecker 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Massani Kindblom/Khaba 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Elsa Grill 08 IF Rigor
Julia Lundin 09 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2.04.87
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Ronja Gorthe 08 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,25
 
F10 Längd (08:or-) 60
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Matilda Fjellman 08 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Ella Rybecker 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Massani Kindblom/Khaba 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Alice Lövkvist 09 Majornas IK
Athena Lejhall 08 Majornas IK
Emma Charlwood 09 Majornas IK
Erika Kågegård 08 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Tora Hellervik 09 Majornas IK
Eva Wimnell Notini 09 Majornas IK
Freja Kaivola Forsberg 08 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Juni Elster Jirestedt 09 Majornas IK
Lovisa Hindström Goller 08 Majornas IK
Stella Tedeholm 08 Majornas IK
Donya Rovik 08 IF Rigor
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Grill 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Julia Lundin 09 IF Rigor
Stella Gadd 08 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3.42
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Ronja Gorthe 08 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,15
 
F10 Kula (08:or-) 18
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Elin Hansson 08 IF Rigor
Elin Larsson 08 IF Rigor
Julia Lundin 09 IF Rigor
Stella Gadd 08 IF Rigor
Vilma Pålsson 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Saga Ersman 08 Hönö IS
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248