Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Första Chansen
Antal starter / Total entries: 84 Printed: 2017-10-22 20:53
Antal individer / Total persons: 30
 
P13 60m 2
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9.91
Hampus Forster 05 Hammarby IF
 
P13 800m 1
Hampus Forster 05 Hammarby IF
 
P13 Höjd 2
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 1.18
Hampus Forster 05 Hammarby IF
 
P13 Kula 1
Hampus Forster 05 Hammarby IF
 
P12 60m 0
 
P12 600m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Kula 1
Philip Strede 06 Sundbybergs IK 6.37
 
P11 60m 2
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,85
 
P11 400m 2
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1.13,56
 
P11 Längd 2
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,33
 
P11 Kula 3
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Tor Vilmar 07 Mälarhöjdens IK 10,41
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,08
 
P10 60m 0
 
P10 400m 0
 
P10 Längd 0
 
P10 Kula 0
 
P9 60m 3
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 9,26
 
P9 400m 2
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1.15
 
P9 Längd 3
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,21
 
P9 Kula 2
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,27
 
P8 60m 0
 
P8 Längd 0
 
P7 40m 0
 
P7 Längd 0
 
F13 60m 3
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,28
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,93
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 09.25
 
F13 800m 3
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 02
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 02.40
 
F13 Höjd 1
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1.34
 
F13 Kula 1
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
 
F12 60m 1
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 10,50
 
F12 600m 1
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 2.16,77
 
F12 Höjd 0
 
F12 Kula 2
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 4,10
 
F11 60m 4
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,45
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,99
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
 
F11 400m 3
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
 
F11 Längd 4
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,67
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 3,50
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
 
F11 Kula 3
Elin Runemar 07 Täby IS 7.89
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
 
F10 60m 6
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 10.33
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 10,45
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 12.26
 
F10 400m 3
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 88.96
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK
 
F10 Längd 6
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 3.21
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 3,05
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 2.40
 
F10 Kula 1
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 4.44
 
F9 60m 4
Alma Eklöf 09 Hammarby IF 11.26
Nora Eklöf 09 Hammarby IF 12.02
Emilia Sandström 09 Sundbybergs IK
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
 
F9 400m 3
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
 
F9 Längd 4
Alma Eklöf 09 Hammarby IF 2.97
Nora Eklöf 09 Hammarby IF 2.61
Emilia Sandström 09 Sundbybergs IK
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
 
F9 Kula 3
Alma Eklöf 09 Hammarby IF 4.61
Nora Eklöf 09 Hammarby IF 2.91
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
 
F8 60m 0
 
F8 Längd 0
 
F7 40m 1
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
 
F7 Längd 1
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248