Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Skarakampen
Antal starter / Total entries: 340 Printed: 2017-10-22 20:57
Antal individer / Total persons: 151
 
M 100m 23
Linus Andersson 98 Alingsås IF
Sunday Ojuri 93 Hammarby IF 10.86
Michael Skalenius 90 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 11,33
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Linus Ahnbo 93 Mölndals AIK
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient 11.95
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 10.89
Peder Berge 79 Spårvägens FK 12.0
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK 11,26
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Martin Astner 93 Ullevi FK
Oskar Greilert 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Linus Johansson 03 IK Wilske 11,63
Öivind Strömmen Kjerpeset 91 Florö T&IF 10.55
Emanuel Lindberg 93 Thorengruppen TFC
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 10,94
 
M 200m 19
Sunday Ojuri 93 Hammarby IF 22.21
Michael Skalenius 90 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 22.2
Peder Berge 79 Spårvägens FK 24.65
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Martin Astner 93 Ullevi FK
Oskar Greilert 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Öivind Strömmen Kjerpeset 91 Florö T&IF 21.29
Alfred Sandell 93 Thorengruppen TFC
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 21,90
 
M 800m 1
Erik Elvmarker 97 Istrums SK
 
M Häck 110m 0
 
M Höjd 0
 
M Längd 1
Alexander Salmi 02 Herrljunga SK
 
M Spjut 1
Tobias Hagström 96 Hälle IF 44.94
 
M Kula 0
 
M Slägga 2
Tobias Hagström 96 Hälle IF 56.94
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
 
P19 100m 2
Linus Andersson 98 Alingsås IF
Johan Carlsson 99 Trollhättan FIK
 
P19 200m 1
Johan Carlsson 99 Trollhättan FIK
 
P19 800m 0
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Höjd 1
Nils Havsmon 99 SOK Träff
 
P19 Längd 0
 
P19 Spjut 1
Nils Havsmon 99 SOK Träff
 
P19 Kula 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 3
Sam Wingqvist 01 Hälle IF 12.00
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Emil Fagerlin 00 Trollhättan FIK
 
P17 200m 3
Sam Wingqvist 01 Hälle IF 24.90
Adam Trönnberg 01 Istrums SK
Gustaf Otterhed 01 Thorengruppen TFC 24,23
 
P17 800m 1
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS
 
P17 Häck 110m 1
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 3
Adam Trönnberg 01 Istrums SK
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Philip Robertsson 01 Lidköpings IS
 
P17 Spjut 6
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Philip Robertsson 01 Lidköpings IS
Jonathan Elfvenfjärd 00 Mariestads AIF
Ozzie Hinshaw 00 Motala AIF 56,05
Hampus Johansson Källström 01 Tibro AIK
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
 
P17 Kula 3
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS
Hampus Johansson Källström 01 Tibro AIK
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
 
P17 Slägga 1
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
 
P15 80m 1
Linus Johansson 03 IK Wilske
 
P15 300m 0
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 2
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P15 Höjd 3
Oscar Lundqvist 03 Istrums SK
Edvin Sandström 03 Tibro AIK
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P15 Längd 2
Alexander Salmi 02 Herrljunga SK 470
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P15 Spjut 1
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
 
P15 Kula 2
Alexander Salmi 02 Herrljunga SK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
 
P13 60m 8
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
Alfred Andersson 05 Istrums SK
Rasmus Ehn 05 Istrums SK 9,05
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Oscar Gustafsson 06 Mariestads AIF
 
P13 200m 5
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Alfred Andersson 05 Istrums SK
Rasmus Ehn 05 Istrums SK
Oscar Gustafsson 06 Mariestads AIF
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK
 
P13 600m 2
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK
 
P13 Häck 60m 1
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P13 Höjd 5
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
Alfred Andersson 05 Istrums SK
Rasmus Ehn 05 Istrums SK
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P13 Längd 8
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
Alfred Andersson 05 Istrums SK
Rasmus Ehn 05 Istrums SK
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Oscar Gustafsson 06 Mariestads AIF
 
P13 Spjut 4
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P13 Kula 2
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
 
M35 100m 2
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 10.89
Peder Berge 79 Spårvägens FK 12.0
 
M35 200m 2
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 22.2
Peder Berge 79 Spårvägens FK 24.65
 
M35 800m 0
 
M35 Häck 110m 0
 
M35 Höjd 0
 
M35 Längd 0
 
M35 Spjut 1
Glenn Hjalmarsson 81 Tingbergs AIS
 
M35 Kula 1
Glenn Hjalmarsson 81 Tingbergs AIS
 
M35 Slägga 0
 
M40 100m 1
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
 
M40 200m 0
 
M40 800m 0
 
M40 Häck 110m 0
 
M40 Höjd 0
 
M40 Längd 0
 
M40 Spjut 0
 
M40 Kula 1
James Gladh 77 Trollhättan FIK
 
M40 Slägga 0
 
M45 100m 0
 
M45 200m 0
 
M45 800m 2
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF
Jonas Holmberg 72 IK Ymer
 
M45 Häck 110m 0
 
M45 Höjd 0
 
M45 Längd 0
 
M45 Spjut 1
Urban Håkansson 69 Falköpings AIK
 
M45 Kula 1
Urban Håkansson 69 Falköpings AIK
 
M45 Slägga 1
Urban Håkansson 69 Falköpings AIK
 
M50 100m 2
Anssi Lehtevä 66 Huddinge AIS 12.50
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 12.31
 
M50 200m 2
Anssi Lehtevä 66 Huddinge AIS 25.40
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 24.83
 
M50 800m 0
 
M50 Häck 110m 0
 
M50 Höjd 0
 
M50 Längd 0
 
M50 Spjut 0
 
M50 Kula 1
Peter Hagström 63 Istrums SK
 
M50 Slägga 1
Peter Hagström 63 Istrums SK
 
M55 100m 0
 
M55 200m 0
 
M55 800m 0
 
M55 Häck 110m 0
 
M55 Höjd 0
 
M55 Längd 0
 
M55 Spjut 0
 
M55 Kula 0
 
M55 Slägga 0
 
M60 100m 0
 
M60 200m 0
 
M60 800m 0
 
M60 Häck 110m 0
 
M60 Höjd 0
 
M60 Längd 0
 
M60 Spjut 2
Per-Ove Kristersson 53 Istrums SK
Bengt Evertsson 54 Trollhättan FIK
 
M60 Kula 2
Per-Ove Kristersson 53 Istrums SK
Bengt Evertsson 54 Trollhättan FIK
 
M60 Slägga 1
Bengt Evertsson 54 Trollhättan FIK
 
M65 100m 0
 
M65 200m 0
 
M65 800m 0
 
M65 Häck 110m 0
 
M65 Höjd 0
 
M65 Längd 0
 
M65 Spjut 0
 
M65 Kula 1
Roland Oscarsson 51 Herrljunga SK
 
M65 Slägga 1
Roland Oscarsson 51 Herrljunga SK
 
M70 100m 0
 
M70 200m 0
 
M70 800m 0
 
M70 Häck 110m 0
 
M70 Höjd 0
 
M70 Längd 0
 
M70 Spjut 0
 
M70 Kula 0
 
M70 Slägga 0
 
M75 100m 0
 
M75 200m 0
 
M75 800m 0
 
M75 Häck 110m 0
 
M75 Höjd 0
 
M75 Längd 0
 
M75 Spjut 0
 
M75 Kula 0
 
M75 Slägga 0
 
M80 100m 0
 
M80 200m 0
 
M80 800m 0
 
M80 Häck 110m 0
 
M80 Höjd 0
 
M80 Längd 0
 
M80 Spjut 0
 
M80 Kula 0
 
M80 Slägga 0
 
K 100m 6
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
Madeleine Rydin 88 Tingbergs AIS
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Christine Bjelland Jensen 94 IL Gular 24.10
 
K 200m 6
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Åsa Söderlund 93 Ullevi FK
Christine Bjelland Jensen 94 IL Gular 11.76
 
K 800m 1
Aleksandra Gustavsson 97 Lidköpings IS
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 0
 
K Längd 3
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Nathalie Welander 90 Tibro AIK
Madeleine Rydin 88 Tingbergs AIS
 
K Spjut 1
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
 
K Kula 2
Nathalie Welander 90 Tibro AIK
Madeleine Rydin 88 Tingbergs AIS
 
K Slägga 0
 
F19 100m 0
 
F19 200m 1
Miranda Widdgård 99 Hälle IF 28.50
 
F19 800m 0
 
F19 Häck 100m 0
 
F19 Höjd 2
Cornelia Storm-Karlén 99 IF Hagen FIK
Ida Gustavsson 99 Istrums SK
 
F19 Längd 2
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Alva Lindberg 99 Trollhättan FIK
 
F19 Spjut 2
Cornelia Storm-Karlén 99 IF Hagen FIK
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
 
F19 Kula 1
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
 
F19 Slägga 0
 
F17 100m 4
Siri Kyller 01 Tibro AIK
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Julia Viiala 00 IK Ymer
 
F17 200m 5
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF 27,30
Siri Kyller 01 Tibro AIK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Höjd 1
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
 
F17 Längd 3
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
Matilda Hejdström 00 Tibro AIK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F17 Spjut 1
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
 
F17 Kula 3
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Julia Viiala 00 IK Ymer
 
F17 Slägga 1
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 35.65
 
F15 80m 13
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 10.72
Ebba Westberg 03 Istrums SK
Rahwa George 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 10.23
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Alice Tersing 03 Trollhättan FIK
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Fanny Laursen 03 Trollhättan FIK
 
F15 300m 5
Ebba Westberg 03 Istrums SK
Rahwa George 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Klara Andersson 03 Tingbergs AIS
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
 
F15 800m 4
Ella Helmström 03 Dals Södra FFI
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lina Karlsson 02 Lidköpings IS
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
 
F15 Häck 80m 5
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
 
F15 Höjd 5
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
 
F15 Längd 14
Ebba Westberg 03 Istrums SK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Julia Strömberg 02 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Rahwa George 03 Istrums SK
Felicia Storm-Karlén 03 Lidköpings IS
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 5.21
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
Alma Sjöberg 02 Tibro AIK
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Fanny Laursen 03 Trollhättan FIK
 
F15 Spjut 5
Ida Svensson 03 Istrums SK
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Lydia Bolmenäs 02 Tibro AIK
Alice Tersing 03 Trollhättan FIK
Fanny Laursen 03 Trollhättan FIK
 
F15 Kula 5
Ebba Westberg 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Rahwa George 03 Istrums SK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 10.23
Lydia Bolmenäs 02 Tibro AIK
 
F13 60m 16
Emelie Falk 04 Alingsås IF 8,36
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8.10
Rebecca Forsberg 04 Falköpings AIK
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Nova Schwalbe 05 IF Hagen FIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Agnes Andersen 04 Istrums SK
Amanda Jung 04 Istrums SK
Ida Jannesson 04 Istrums SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 8,95
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F13 200m 12
Emelie Falk 04 Alingsås IF 27,89
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 26.79
Rebecca Forsberg 04 Falköpings AIK
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Agnes Andersen 04 Istrums SK
Amanda Jung 04 Istrums SK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F13 600m 2
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
 
F13 Häck 60m 4
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10,06
 
F13 Höjd 11
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Stina Larsson 04 IK Wilske
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 Längd 20
Emelie Falk 04 Alingsås IF 4,94
Rebecca Forsberg 04 Falköpings AIK
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK
Nova Schwalbe 05 IF Hagen FIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Agnes Andersen 04 Istrums SK
Amanda Jung 04 Istrums SK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ida Jannesson 04 Istrums SK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Elin Olsson 04 Lidköpings IS
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 4,54
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F13 Spjut 7
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Elin Olsson 04 Lidköpings IS
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Alva Hörnström 05 Trollhättan FIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 Kula 12
Agnes Andersen 04 Istrums SK
Ida Jannesson 04 Istrums SK
Elin Olsson 04 Lidköpings IS
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9,45
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
K35 100m 0
 
K35 200m 0
 
K35 800m 0
 
K35 Häck 100m 0
 
K35 Höjd 0
 
K35 Längd 0
 
K35 Spjut 0
 
K35 Kula 0
 
K35 Slägga 0
 
K40 100m 0
 
K40 200m 0
 
K40 800m 0
 
K40 Häck 100m 0
 
K40 Höjd 1
Cecilia Heine 74 Tingbergs AIS
 
K40 Längd 0
 
K40 Spjut 1
Cecilia Heine 74 Tingbergs AIS
 
K40 Kula 1
Veronica Fohlén 77 Trollhättan FIK
 
K40 Slägga 0
 
K45 100m 1
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
 
K45 200m 1
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
 
K45 800m 0
 
K45 Häck 100m 0
 
K45 Höjd 0
 
K45 Längd 0
 
K45 Spjut 0
 
K45 Kula 0
 
K45 Slägga 0
 
K50 100m 0
 
K50 200m 0
 
K50 800m 0
 
K50 Häck 100m 0
 
K50 Höjd 0
 
K50 Längd 0
 
K50 Spjut 0
 
K50 Kula 1
Cecilia Hagström 67 Istrums SK
 
K50 Slägga 1
Cecilia Hagström 67 Istrums SK
 
K55 100m 0
 
K55 200m 0
 
K55 800m 0
 
K55 Häck 100m 0
 
K55 Höjd 0
 
K55 Längd 0
 
K55 Spjut 0
 
K55 Kula 1
Annelie Kristersson 62 Istrums SK
 
K55 Slägga 0
 
K60 100m 0
 
K60 200m 0
 
K60 800m 0
 
K60 Häck 100m 0
 
K60 Höjd 0
 
K60 Längd 0
 
K60 Spjut 0
 
K60 Kula 0
 
K60 Slägga 0
 
K65 100m 0
 
K65 200m 0
 
K65 800m 0
 
K65 Häck 100m 0
 
K65 Höjd 0
 
K65 Längd 0
 
K65 Spjut 0
 
K65 Kula 0
 
K65 Slägga 0
 
K70 100m 0
 
K70 200m 1
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS 33,49
 
K70 800m 1
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS 3.18,77
 
K70 Häck 100m 0
 
K70 Höjd 0
 
K70 Längd 0
 
K70 Spjut 0
 
K70 Kula 0
 
K70 Slägga 0
 
K75 100m 0
 
K75 200m 0
 
K75 800m 0
 
K75 Häck 100m 0
 
K75 Höjd 0
 
K75 Längd 0
 
K75 Spjut 0
 
K75 Kula 0
 
K75 Slägga 0
 
K80 100m 0
 
K80 200m 0
 
K80 800m 0
 
K80 Häck 100m 0
 
K80 Höjd 0
 
K80 Längd 0
 
K80 Spjut 0
 
K80 Kula 0
 
K80 Slägga 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248