Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Götas Ungdomsspel
Antal starter / Total entries: 606 Printed: 2017-12-16 10:02
Antal individer / Total persons: 251
 
M 100m 7
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 11.16
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 11.41
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 11,91
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Matthias Johansson 90 Nedre Soppero IK
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 11,46
 
M 200m 2
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 24,16
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 23,31
 
M 400m 5
Albin Hedén 01 KFUM Arvika
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 51.89
Viktor Bergkvist 00 Linköpings GIF 52.80
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF 53,35
 
M 800m 2
Nahom Hailu 01 IF Göta Karlstad 2.08,80
Erik Elvmarker 97 Istrums SK
 
M Häck 110m 0
 
M Höjd 5
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad
Simon Andersson 97 IF Göta Karlstad
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad
Jakob Thorvaldsson 88 IFK Lidingö 205
Oscar Söderbergh 96 Ullevi FK 191
 
M Stav 4
Johan Björk 91 Istrums SK
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS 4,22
Karl Johansson 01 Stocksäters IF
Oscar Janson 75 Ullevi FK 531
 
M Längd 11
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad B
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad A
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad A
Simon Averin-Markström 95 Hammarby IF A
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 6.26 A
Hannes Hollstedt 00 IFK Kristinehamn B
Andreas Otterling 86 IFK Lidingö A
Matthias Johansson 90 Nedre Soppero IK A
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS 6,59 A
Phon Sutla 00 Stenungsunds FI B
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott B
 
M Tresteg 6
Simon Karlén 94 IF Göta Karlstad
Erik Ehrlin 90 Hammarby IF 15.73
Oskar Palmén 00 Karlskoga FIF
Matthias Johansson 90 Nedre Soppero IK
Daniel Lennartsson 88 Örgryte IS 14,70
Mathias Ström 87 Örgryte IS 15,56
 
M Kula 1
Niklas Lindstedt 93 Hässelby SK 16.91
 
M Diskus 0
 
M Slägga 1
Oscar Vestlund 93 IF Göta Karlstad
 
M Spjut 1
Jiannis Smalios 87 Thorengruppen TFC 79.60
 
P19 Kula 2
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 16.48
August Bergstrand 99 Ullevi FK
 
P19 Diskus 2
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 51.35
Erik Vestlund 99 Kils AIK
 
P19 Slägga 3
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 66.33
August Bergstrand 99 Ullevi FK
Johannes Nilsson 98 Västerås FK
 
P19 Spjut 1
Jakob Eriksson 98 IF Göta Karlstad
 
P17 Häck 110m 4
Albin Hedén 01 KFUM Arvika
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 14.97
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 14.48
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
 
P17 Kula 2
Jonathan Elfvenfjärd 00 Mariestads AIF
Viktor Karlsson 00 Wedevågs IF
 
P17 Diskus 2
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 41,50
Viktor Karlsson 00 Wedevågs IF
 
P17 Slägga 2
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 51,92
Viktor Karlsson 00 Wedevågs IF
 
P17 Spjut 3
Jonathan Elfvenfjärd 00 Mariestads AIF
Ozzie Hinshaw 00 Motala AIF 55,10
Viktor Karlsson 00 Wedevågs IF
 
P15 80m 7
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK
Scott Ygård 03 IF Hellas
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 3
Alfred Aakre 02 IF Göta Karlstad
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Scott Ygård 03 IF Hellas
 
P15 Höjd 1
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P15 Längd 9
Alfred Aakre 02 IF Göta Karlstad
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Emil Bergkvist 02 Linköpings GIF
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS 5,71
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS -
Scott Ygård 03 IF Hellas
 
P15 Kula 5
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Måns Roos 02 Mölndals AIK 15,51
Erik Lindkvist 02 Wedevågs IF
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P15 Diskus 6
Pelle Karlsson 03 Götlunda IF
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Måns Roos 02 Mölndals AIK 49,01
Erik Lindkvist 02 Wedevågs IF
Alfons Haals 02 Västerås FK 40,20
Pontus Gustavsson 02 Västerås FK 42,67
 
P15 Slägga 5
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Erik Lindkvist 02 Wedevågs IF
Alfons Haals 02 Västerås FK 57.78
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P15 Spjut 5
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Erik Lindkvist 02 Wedevågs IF
Leo Bystedt 03 Västerås FK
Pontus Gustavsson 02 Västerås FK 50,92
 
P13 60m 3
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad 8.26
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Adam Larsson 04 IFK Sunne FK
 
P13 600m 3
Filip Sundin 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 2.18,43
 
P13 Häck 60m 1
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
 
P13 Höjd 2
Filip Sundin 04 IF Göta Karlstad
Melwin Lycke-Holm 04 Kils AIK 187
 
P13 Längd 4
Filip Sundin 04 IF Göta Karlstad
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad 4.84
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Adam Larsson 04 IFK Sunne FK
 
P13 Kula 1
Filip Sundin 04 IF Göta Karlstad
 
P13 Spjut 3
Filip Sundin 04 IF Göta Karlstad
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
 
P12 60m 8
Albin Alfredsson 05 KFUM Arvika
Jonathan Aspetorp 05 KFUM Arvika
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Theodor Villman 05 IF Göta Karlstad
Elias Hedrönn 05 Istrums SK
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Rasmus Ehn 05 Istrums SK
 
P12 600m 4
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Theodor Villman 05 IF Göta Karlstad
Elias Hedrönn 05 Istrums SK
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF 2:36:81
 
P12 Häck 60m 4
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Elias Hedrönn 05 Istrums SK
Anton Eklind 05 KFUM Örebro
 
P12 Höjd 3
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Rasmus Ehn 05 Istrums SK
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P12 Längd 7
Albin Alfredsson 05 KFUM Arvika
Jonathan Aspetorp 05 KFUM Arvika
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Rasmus Ehn 05 Istrums SK
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF 4,11
Anton Eklind 05 KFUM Örebro
 
P12 Kula 4
Albin Alfredsson 05 KFUM Arvika
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P12 Spjut 7
Carl-Oskar Bengtsson 05 IF Göta Karlstad
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Olle Jacobsson 05 Istrums SK
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
Anton Eklind 05 KFUM Örebro
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P11 60m 10
David Mumbere 06 SK Bore
Melvin Westberg 06 SK Bore
Teddy Rådström 06 SK Bore
Alexander Grenholm 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad
Måns Sundell 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL 10.08
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P11 400m 6
David Mumbere 06 SK Bore
Melvin Westberg 06 SK Bore
Teddy Rådström 06 SK Bore
Hampus Strand 06 Filipstads IF
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P11 Höjd 5
David Mumbere 06 SK Bore
Melvin Westberg 06 SK Bore
Teddy Rådström 06 SK Bore
Måns Sundell 06 IF Göta Karlstad
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL 1.15
 
P11 Längd 10
Melvin Westberg 06 SK Bore
Teddy Rådström 06 SK Bore
Hampus Strand 06 Filipstads IF
Alexander Grenholm 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad
Måns Sundell 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL 3.52
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P11 Kula 3
Melvin Westberg 06 SK Bore
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL 9.14
 
P11 Spjut 5
David Mumbere 06 SK Bore
Melvin Westberg 06 SK Bore
Hampus Strand 06 Filipstads IF
Måns Sundell 06 IF Göta Karlstad
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL 27.58
 
P10 60m 6
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Emil Strand 07 Filipstads IF
Viggo Lundbäck 09 IF Göta Karlstad 10.33
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Theo Johannes Sandelin 07 Örje IL
 
P10 400m 3
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Theo Johannes Sandelin 07 Örje IL
 
P10 Höjd 3
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Theo Johannes Sandelin 07 Örje IL
 
P10 Längd 7
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Emil Strand 07 Filipstads IF
Viggo Lundbäck 09 IF Göta Karlstad 3.36
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Kasper Lögdahl 08 Råby-Rekarne FIF
Theo Johannes Sandelin 07 Örje IL
 
P10 Kula 5
Emil Strand 07 Filipstads IF
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Kasper Lögdahl 08 Råby-Rekarne FIF
Theo Johannes Sandelin 07 Örje IL
 
K 100m 7
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Klara Hallgren 99 IF Göta Karlstad
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad 14.41
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Sofie Wadelius 82 IF Göta Karlstad
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
 
K 400m 4
Caroline Andersson 92 IF Göta Karlstad
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
 
K 800m 4
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Rihana Shemsu 96 Etiopien
Frida Sjöberg 88 LK Roslagen
 
K Häck 100m 5
Caroline Tegel 90 IF Göta Karlstad
Jonna Uttman 99 IF Göta Karlstad
Emilia Karlsson 97 Nyköpings BIS
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
Iselin Ween Rustad 99 Tyrving IL
 
K Höjd 2
Emmy Pettersson 01 Katrineholms SK 154
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
K Stav 1
Emma Johansson 02 Stocksäters IF
 
K Längd 7
Therese Knutsson 00 Glanshammars IF
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.34
 
K Tresteg 5
Therese Knutsson 00 Glanshammars IF
Emelina Wirebro 99 Motala AIF 11,12
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK 12.04
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
Nike Thanner 01 Örgryte IS 10,11
 
K Kula 1
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
 
K Diskus 2
Camilla Mattsson 73 Kils AIK
Sabine Steen 97 IFK Kristinehamn
 
K Slägga 3
Camilla Mattsson 73 Kils AIK
Sabine Steen 97 IFK Kristinehamn
Kristina Andersson 91 Råby-Rekarne FIF 53,82
 
K Spjut 1
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
 
F19 Kula 2
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Nina Björkman 98 Västerås FK
 
F19 Diskus 3
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Emma Yngve 99 Motala AIF
Nina Björkman 98 Västerås FK
 
F19 Slägga 4
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Lina Jernberg 99 IFK Kristinehamn
Emma Yngve 99 Motala AIF
Nina Björkman 98 Västerås FK
 
F19 Spjut 1
Frida Karlsson 99 IFK Kristinehamn
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Kula 2
Moa Laurila 01 KFUM Arvika
Elin Blomkvist 00 IF Göta Karlstad
 
F17 Diskus 6
Moa Laurila 01 KFUM Arvika
Jessica Billa 01 SK Bore
Maja Persson 01 SK Bore
Elin Blomkvist 00 IF Göta Karlstad
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
Sara Forssell 00 Motala AIF
 
F17 Slägga 7
Moa Laurila 01 KFUM Arvika
Jessica Billa 01 SK Bore
Maja Persson 01 SK Bore
Louise Olsson 00 Huddinge AIS
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn
Sara Forssell 00 Motala AIF
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
F17 Spjut 2
Stina Jacobson 00 Istrums SK
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
 
F15 80m 21
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI
Elin Wallin 03 Glanshammars IF 10,69
Elin Petersen 03 IF Göta Karlstad
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad 11:91
Linnea Werner 02 IF Göta Karlstad
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Naa Adjeley Mensah 03 IF Göta Karlstad
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 10.89
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 10,68
 
F15 800m 10
Elin Petersen 03 IF Göta Karlstad
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad 2:39:39
Naa Adjeley Mensah 03 IF Göta Karlstad
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Emma Davidsson 03 Tanums IF
Lotte Van Schaik 02 Holland 2:18.75
 
F15 Häck 80m 10
Tindra Frykholm 03 Glanshammars IF 12.69
Anna-Clara Bengtsson 03 IF Göta Karlstad
Elin Petersen 03 IF Göta Karlstad
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad 15:67
Naa Adjeley Mensah 03 IF Göta Karlstad
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F15 Höjd 9
Matilda Strand 02 Filipstads IF 1,58
Klara Frykholm 03 Glanshammars IF 161
Tindra Frykholm 03 Glanshammars IF 152
Anna-Clara Bengtsson 03 IF Göta Karlstad
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
Sofia Wingård 02 Örgryte IS
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F15 Längd 26
Tuva Wikman 03 KFUM Arvika
Matilda Strand 02 Filipstads IF
Elin Wallin 03 Glanshammars IF
Klara Frykholm 03 Glanshammars IF 501
Tindra Frykholm 03 Glanshammars IF 489
Anna-Clara Bengtsson 03 IF Göta Karlstad
Elin Petersen 03 IF Göta Karlstad
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Linnea Werner 02 IF Göta Karlstad
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 4,99
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Andrea Larsson 03 IFK Sunne FK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
Ida Pettersson 02 KFUM Örebro 5.01
Matilda Eklind 02 KFUM Örebro
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 5.58m
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 4,79
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F15 Kula 9
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 12,60
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Emilia Qvicklund 03 Strömstads IF
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F15 Diskus 10
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 41,09
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Sandra Larsson 03 Kils AIK
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Emilia Qvicklund 03 Strömstads IF
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Mathilda Kyrk 02 Säffle FIK
 
F15 Slägga 7
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 56,09
Sandra Larsson 03 Kils AIK
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Mathilda Kyrk 02 Säffle FIK
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
 
F15 Spjut 11
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 30,39
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Sandra Larsson 03 Kils AIK
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Tilda Bergström 02 IFK Sunne FK
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Mathilda Kyrk 02 Säffle FIK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F13 60m 7
Maja Lundgren 04 Dals Södra FFI
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Linnea Carlsson 04 Kils AIK
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 8,15
 
F13 600m 3
Linnea Carlsson 04 Kils AIK
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
 
F13 Häck 60m 3
Amanda Behrendtz 04 Dals Södra FFI 11,34
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
 
F13 Höjd 4
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK
Stina Larsson 04 IK Wilske
 
F13 Längd 10
Amanda Behrendtz 04 Dals Södra FFI
Maja Lundgren 04 Dals Södra FFI
Emma Carlsson 04 Istrums SK 4,46
Alexandra Norberg-Eriksson 04 Kils AIK
Linnea Carlsson 04 Kils AIK
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK
Stina Larsson 04 IK Wilske
 
F13 Kula 4
Alva Hedling 04 KFUM Arvika
Amanda Behrendtz 04 Dals Södra FFI
Elvira Högman 04 Kils AIK
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
 
F13 Spjut 6
Madeleine Rehnberg 04 IF Göta Karlstad
Emma Carlsson 04 Istrums SK 26,21
Elvira Högman 04 Kils AIK
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK
 
F12 60m 11
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Patrycja Mankowska 05 IF Göta Karlstad
Vilma Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emma Larsson 05 Kils AIK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Irma Andersson Jäger 05 IK Vikings Friidrott
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 600m 10
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Patrycja Mankowska 05 IF Göta Karlstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Irma Andersson Jäger 05 IK Vikings Friidrott
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Ane Jaavall Skår 05 Örje IL
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 Häck 60m 10
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 12.22
Ane Jaavall Skår 05 Örje IL
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 Höjd 12
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lova Wilde 05 IF Göta Karlstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Felicia Thorell 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 1.35
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 Längd 13
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Patrycja Mankowska 05 IF Göta Karlstad
Vilma Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Sara Larsson 05 Kils AIK
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 4.24
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Ane Jaavall Skår 05 Örje IL
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 Kula 6
Edit Laurila 05 KFUM Arvika
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 10.10
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 Spjut 10
Edit Laurila 05 KFUM Arvika
Vilma Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Irma Andersson Jäger 05 IK Vikings Friidrott
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 34.82
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Ane Jaavall Skår 05 Örje IL
 
F11 60m 9
Alva Lundgren 06 Dals Södra FFI
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn 8,97
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8.65
 
F11 400m 8
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn
Moa Karlsson 06 Säffle FIK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
 
F11 Höjd 8
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1.48
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F11 Längd 9
Alva Lundgren 06 Dals Södra FFI
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK
Moa Karlsson 06 Säffle FIK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 4.68
 
F11 Kula 9
Ellen Mähler 06 SK Bore
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Moa Karlsson 06 Säffle FIK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7.41
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F11 Spjut 10
Ellen Mähler 06 SK Bore
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F10 60m 10
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Filippa Sundell 10 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 9,11
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Filippa Thelin 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn 9,83
Svea Zachrisson 07 Lidköpings IS
 
F10 400m 6
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 1.23,82
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Olivia Sjöholm 07 KFUM Örebro
 
F10 Höjd 9
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Filippa Sundell 10 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Filippa Thelin 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn
Svea Zachrisson 07 Lidköpings IS
Olivia Sjöholm 07 KFUM Örebro
 
F10 Längd 7
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 3,65
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Filippa Thelin 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn
Svea Zachrisson 07 Lidköpings IS
 
F10 Kula 6
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Filippa Thelin 07 IFK Kristinehamn
Klara Thelin 07 IFK Kristinehamn
Olivia Sjöholm 07 KFUM Örebro
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248