Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stonehill Games
Antal starter / Total entries: 561 Printed: 2017-12-16 10:02
Antal individer / Total persons: 259
 
M 60m 7
Fredrik Wall 97 Riviera Friidrott
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Emil von Barth 96 Ullevi FK
Gustav Ölund 94 Örgryte IS
Bas Lautenbach 98 Håfreströms IF
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Johan Glenderød Tovari 93 Kongsvinger IL 7,91
 
M 150m 14
Anders Logg 76 Hälle IF
Felix Mattsson 98 Mölndals AIK
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK
Fredrik Wall 97 Riviera Friidrott
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Emil von Barth 96 Ullevi FK
Erik Lindahl 90 Ullevi FK 16.51
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
Gustav Ölund 94 Örgryte IS
Bas Lautenbach 98 Håfreströms IF
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Johan Glenderød Tovari 93 Kongsvinger IL
 
M 300m 5
Anders Logg 76 Hälle IF 36.50
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Emil von Barth 96 Ullevi FK
Erik Lindahl 90 Ullevi FK 35
 
M Häck 200m 1
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
 
M Längd 5
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Oscar Söderbergh 96 Ullevi FK
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Johan Glenderød Tovari 93 Kongsvinger IL 5,27
 
P17 100m 8
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Harit Aukkahat 01 Lerum Friidrott 11,88
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Favour Chidison 01 Ullevi FK 11.44
William Rydin 00 Ullevi FK
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 200m 2
Lukas Mindelsohn 02 Lerum Friidrott
William Sander 01 Mölndals AIK 37,35
 
P17 Höjd 4
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK ut
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK ut
William Rydin 00 Ullevi FK
 
P17 Stav 4
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK ut
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK ut
William Rydin 00 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 4
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 13,33
Favour Chidison 01 Ullevi FK 13.48
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
 
P17 Diskus 2
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK 46.22
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 1
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
 
P15 80m 9
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 10,03
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott 10,22
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.63
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
 
P15 300m 5
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 42.36
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Lukas Mindelsohn 02 Lerum Friidrott 38,53
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club 45:66
 
P15 800m 6
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2.19.48
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:17.33
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 2,10,65
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Love Söderpalm 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
 
P15 Häck 300m 1
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 39,78
 
P15 Höjd 4
Oliver Forsström 03 Hälle IF
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott 1,72
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
 
P15 Stav 1
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P15 Längd 4
Elliot Ripa 02 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
 
P15 Kula 4
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Elliot Ripa 02 Lerum Friidrott
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott
Patrik Björnsson 03 Lerum Friidrott
 
P15 Diskus 5
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Elliot Ripa 02 Lerum Friidrott
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Patrik Björnsson 03 Lerum Friidrott
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
 
P15 Spjut 4
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK
 
P13 60m 9
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Calle Frank 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 8,90
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P13 600m 6
Isac Missin 04 Brattås CK
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
 
P13 Häck 200m 4
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
 
P13 Höjd 9
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
William Asker 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
 
P13 Längd 17
Calle Frank 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P13 Kula 5
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Albin Coster 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 Diskus 5
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 Spjut 12
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Albin Coster 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
Daan Lautenbach 04 Håfreströms IF
 
P11 60m 24
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Alwar Johansen 07 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Oscar Freytag 07 Lerum Friidrott
Widar Walldén 07 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
David Gunnarsson 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Naim Hadzic 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 9.65
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P11 600m 9
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Freytag 07 Lerum Friidrott
Sebastian Speare 06 Mölndals AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P11 Höjd 13
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Widar Walldén 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Jonathan Rönnäs 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P11 Längd 21
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Alwar Johansen 07 Lerum Friidrott
Ludvig Svensson 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Freytag 07 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Kerem Topdemir 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Naim Hadzic 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 3.80
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P11 Kula 18
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Alwar Johansen 07 Lerum Friidrott
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Ludvig Svensson 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Widar Walldén 07 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Kerem Topdemir 06 Mölndals AIK
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 7.85
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P11 Spjut 11
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
David Gunnarsson 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Jonathan Rönnäs 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
K 60m 3
Aichen Camara 91 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
 
K 150m 9
Julia Björkman 00 IF Kville
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Aichen Camara 91 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
 
K 300m 4
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
 
K Häck 200m 1
Estelle Montler 91 Ullevi FK
 
K Längd 3
Elin Eriksson 00 IF Kville
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Ekanem Etim 92 Ullevi FK
 
F17 100m 5
Klara Ekström 00 Alingsås IF 13:22
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 12.69
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Judith Wagersten 98 Örgryte IS U.T
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 12,57
 
F17 200m 5
Klara Ekström 00 Alingsås IF 27:01
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 27.09
Sara Dahlén 00 Lerum Friidrott 27.20
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 26,16
 
F17 Höjd 1
Ellen Hedin 00 IK Orient 164
 
F17 Stav 2
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Tresteg 2
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Ellen Hedin 00 IK Orient
 
F17 Kula 4
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
 
F17 Diskus 1
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
 
F17 Slägga 2
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
 
F17 Spjut 3
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Sara Dahlén 00 Lerum Friidrott
Denise Eriksson 98 Ullevi FK utom tävl
 
F15 80m 9
Nicole Dinu 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 300m 4
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 42.78
Maja Leman 02 Lerum Friidrott
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
 
F15 800m 4
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:22.76
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 2.26.18
Julia Lindblad 02 Sävedalens AIK
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 Häck 300m 1
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
 
F15 Höjd 5
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Hanna Hedin 02 IK Orient
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
 
F15 Stav 10
Ebba Bremer 04 Brattås CK
Jonna Andersson 04 Brattås CK
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Willhelmina Holmertz 02 Sävedalens AIK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utam tävl
 
F15 Längd 13
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Maja Leman 02 Lerum Friidrott
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Mölndals AIK 3 F15 0 Mölndals AIK
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 Kula 3
Nicole Dinu 03 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
 
F15 Diskus 4
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
 
F15 Spjut 4
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
 
F13 60m 16
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8:43
Saga Provci 04 IFK Göteborg 9.16
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.42
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F13 600m 8
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Saga Provci 04 IFK Göteborg 1.45.48
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.43
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
 
F13 Häck 200m 11
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Frida Ekmark 05 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elna Wester 05 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F13 Höjd 18
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Ebba Bremer 04 Brattås CK
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1,55
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Ida Härsjö 04 Stenungsunds FI
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
 
F13 Längd 25
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 4,77
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 5.04
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Ida Härsjö 04 Stenungsunds FI
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI 4.37
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.21
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F13 Kula 15
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
 
F13 Diskus 6
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
 
F13 Spjut 12
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
 
F11 60m 23
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 09.54
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Blenda Looström 07 Lerum Friidrott
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Hanna Aiff 07 Lerum Friidrott
Ida Bergström 06 Lerum Friidrott
Tilde Rundqvist 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Linnèa Spioneck 06 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Louise Matilla 06 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Izabella Lekovic 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
 
F11 600m 9
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Julia Asker 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Tilde Rundqvist 06 Lerum Friidrott
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Ella Pettersson 07 Sävedalens AIK
 
F11 Höjd 5
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 1.34
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
 
F11 Längd 27
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 3.93
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Louise Matilla 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Tilde Rundqvist 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Ida Bergström 06 Lerum Friidrott
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Klara Dahlberg 06 Lerum Friidrott
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Linnèa Spioneck 06 Lerum Friidrott
Izabella Lekovic 06 Mölndals AIK
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Ella Pettersson 07 Sävedalens AIK
 
F11 Kula 12
Alice Tartu 06 IF Kville
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Hanna Aiff 07 Lerum Friidrott
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Klara Dahlberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
 
F11 Spjut 9
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Klara Dahlberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248