Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda UDM/JDM/DM/VDM Uppland
Antal starter / Total entries: 734 Printed: 2017-08-20 05:53
Antal individer / Total persons: 200
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 400m 1
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö
 
M 800m 1
Simon Wahlström 95 Nord-Upplands AIF-79 2.07,02
 
M 1500m 0
 
M 3000m 0
 
M 5000m 0
 
M 3000m hinder 0
 
M Häck 110m 0
 
M Häck 400m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 1
Tim Wunger 94 Upsala IF
 
M Diskus 1
Åke Lundberg 53 Upsala IF
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 100m 0
 
P19 200m 1
Andreas Berzelius 98 IFK Märsta
 
P19 400m 3
Björn Ternström 99 Gottsunda IF
Rasmus Ternström 99 Gottsunda IF
Andreas Berzelius 98 IFK Märsta
 
P19 800m 2
Björn Ternström 99 Gottsunda IF
Rasmus Ternström 99 Gottsunda IF
 
P19 1500m 2
Björn Ternström 99 Gottsunda IF
Rasmus Ternström 99 Gottsunda IF
 
P19 5000m 0
 
P19 Hinder 2000m 2
Björn Ternström 99 Gottsunda IF
Rasmus Ternström 99 Gottsunda IF
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Häck 400m 0
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 1
Andreas Berzelius 98 IFK Märsta
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 1
Andreas Berzelius 98 IFK Märsta
 
P17 100m 4
Felix Wallin 01 IFK Märsta
Leonard Palmér 01 Rånäs 4H
Hugo Sörby 01 Upsala IF
Victor Wisen 01 Upsala IF
 
P17 200m 1
Felix Wallin 01 IFK Märsta
 
P17 400m 1
Simon Thor 00 IFK Märsta
 
P17 800m 2
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Sebastian Thulin 01 Rånäs 4H
 
P17 1500m 0
 
P17 3000m 2
Arvid Schön 01 Gottsunda IF
Sebastian Thulin 01 Rånäs 4H
 
P17 Hinder 2000m 0
 
P17 Häck 110m 2
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
 
P17 Häck 300m 1
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
 
P17 Höjd 2
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
 
P17 Stav 3
Noah Ander 01 Bromma IF
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
 
P17 Längd 3
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
Leonard Palmér 01 Rånäs 4H
 
P17 Tresteg 1
Simon Thor 00 IFK Märsta
 
P17 Kula 4
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
Leonard Palmér 01 Rånäs 4H
Victor Wisen 01 Upsala IF
 
P17 Diskus 3
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
Leonard Palmér 01 Rånäs 4H
 
P17 Slägga 4
David Sahi 00 Enköpings AI 50,02
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Hugo Sörby 01 Upsala IF
Victor Wisen 01 Upsala IF
 
P17 Spjut 4
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
Leonard Palmér 01 Rånäs 4H
Sebastian Thulin 01 Rånäs 4H
 
P15 80m 10
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 9,70
Arman Zehtab Fard 02 IFK Märsta
Niklas Sjöblom 02 Rånäs 4H 9.69
Gustav Harning 02 Ununge IF
Ludvig Reinsson 03 Ununge IF 9,90
Eemeli Peura 03 Upsala IF 10.80
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Samuel Vinberg 03 Upsala IF 9,90
Sture Källström 03 Upsala IF 9,94
Johannes Jansson 02 Östhammar FI 10,02
 
P15 300m 9
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 39,01
Arman Zehtab Fard 02 IFK Märsta
Niklas Sjöblom 02 Rånäs 4H 23.95
Gustav Harning 02 Ununge IF 37.42,00
Ludvig Reinsson 03 Ununge IF 41,90
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Samuel Vinberg 03 Upsala IF 42,35
Sture Källström 03 Upsala IF 40,98
Johan Garbell 03 Östhammar FI
 
P15 800m 5
Gustav Harning 02 Ununge IF 2.01,38
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Eemeli Peura 03 Upsala IF 2.19.60
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Johan Garbell 03 Östhammar FI
 
P15 2000m 3
Gustav Harning 02 Ununge IF
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
 
P15 Hinder 1500m 3
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Pelle Nilsson 03 Upsala IF
 
P15 Häck 80m 3
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Oskari Peura 03 Upsala IF 12.47
Johannes Jansson 02 Östhammar FI 11,85
 
P15 Häck 300m 2
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 45,49
Oskari Peura 03 Upsala IF 46.45
 
P15 Höjd 6
Joar Jenifer 03 IFK Märsta
Rohdger Jenifer 03 IFK Märsta
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johan Garbell 03 Östhammar FI
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P15 Stav 4
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK
Otto Björfors 03 Rånäs 4H
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P15 Längd 6
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 5,49
Arman Zehtab Fard 02 IFK Märsta
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Oskari Peura 03 Upsala IF
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P15 Tresteg 8
Arman Zehtab Fard 02 IFK Märsta
Joar Jenifer 03 IFK Märsta
Rohdger Jenifer 03 IFK Märsta
Oskari Peura 03 Upsala IF
Samuel Vinberg 03 Upsala IF 10,54
Sture Källström 03 Upsala IF 10,63
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johan Garbell 03 Östhammar FI
 
P15 Kula 5
Niklas Sjöblom 02 Rånäs 4H
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johan Garbell 03 Östhammar FI
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P15 Diskus 6
Joar Jenifer 03 IFK Märsta
Rohdger Jenifer 03 IFK Märsta
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johan Garbell 03 Östhammar FI
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P15 Slägga 3
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 34,95
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johan Garbell 03 Östhammar FI
 
P15 Spjut 9
Sebastian Eriksson 03 Alunda SK 33,40
Joar Jenifer 03 IFK Märsta
Rohdger Jenifer 03 IFK Märsta
Eemeli Peura 03 Upsala IF
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Oskari Peura 03 Upsala IF
Viktor Rydåker 03 Örbyhus IF
Johan Garbell 03 Östhammar FI
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P13 60m 11
Josef Malscher 04 Alunda SK
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK 9,68
Jonathan Jonsson 04 Rånäs 4H
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 8,10
Gustav Andren 04 Upsala IF
Hadrian Hägg 04 Upsala IF 8.73
Joel Ekman 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 8,46
Marc Flener 04 Upsala IF 8.10
Marcus Söderlund 04 Upsala IF 9:23
Viktor Lundqvist 04 Upsala IF
 
P13 200m 9
Josef Malscher 04 Alunda SK
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK 34,71
Jonathan Jonsson 04 Rånäs 4H
David Axelsson 04 Upsala IF
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 27,83
Hadrian Hägg 04 Upsala IF
Joel Ekman 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 27,99
Marc Flener 04 Upsala IF 27.25
 
P13 600m 5
Josef Malscher 04 Alunda SK
Edvin Schön 04 Gottsunda IF
Hadrian Hägg 04 Upsala IF
Hilding Viirman 04 Upsala IF
Marcus Söderlund 04 Upsala IF 2:05
 
P13 1500m 3
Josef Malscher 04 Alunda SK
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK
Marcus Söderlund 04 Upsala IF
 
P13 Häck 60m 5
Josef Malscher 04 Alunda SK
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK 13,29
Joel Ekman 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 9,97
Marcus Söderlund 04 Upsala IF 12:55
 
P13 Häck 200m 4
Josef Malscher 04 Alunda SK
David Axelsson 04 Upsala IF
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
 
P13 Höjd 3
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK 1,28
Marcus Söderlund 04 Upsala IF 123
Viktor Lundqvist 04 Upsala IF
 
P13 Stav 1
Jonathan Jonsson 04 Rånäs 4H
 
P13 Längd 11
Josef Malscher 04 Alunda SK
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK 4,12
Jonathan Jonsson 04 Rånäs 4H
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 4,97
Gustav Andren 04 Upsala IF
Hilding Viirman 04 Upsala IF
Joel Ekman 04 Upsala IF
Lee Annerstedt 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 4,81
Marc Flener 04 Upsala IF 4.61
Viktor Lundqvist 04 Upsala IF
 
P13 Tresteg 3
Josef Malscher 04 Alunda SK
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 10,08
Lukas Forss 04 Upsala IF 9,76
 
P13 Kula 8
Jonathan Jonsson 04 Rånäs 4H
David Axelsson 04 Upsala IF
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 9.57
Gustav Andren 04 Upsala IF
Hadrian Hägg 04 Upsala IF 6.62
Lee Annerstedt 04 Upsala IF
Marcus Söderlund 04 Upsala IF 6,77
Viktor Lundqvist 04 Upsala IF
 
P13 Diskus 6
David Axelsson 04 Upsala IF
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 29,77
Gustav Andren 04 Upsala IF
Lee Annerstedt 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
Marcus Söderlund 04 Upsala IF
 
P13 Slägga 3
David Axelsson 04 Upsala IF
Gustav Andren 04 Upsala IF
Lee Annerstedt 04 Upsala IF
 
P13 Spjut 8
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK
Jonathan Jonsson 04 Rånäs 4H
David Axelsson 04 Upsala IF
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 27,23
Gustav Andren 04 Upsala IF
Lee Annerstedt 04 Upsala IF
Marcus Söderlund 04 Upsala IF
Viktor Lundqvist 04 Upsala IF
 
P12 60m 6
William Lindgren 05 Rånäs 4H
Zeb Dahl 05 Upsala IF
Alex Eriksson 05 Örbyhus IF
Elis Gemzell 05 Örbyhus IF
Gustav Rydåker 05 Örbyhus IF
Liam Helén 05 Örbyhus IF
 
P12 200m 2
William Lindgren 05 Rånäs 4H
Alex Eriksson 05 Örbyhus IF
 
P12 600m 2
Elis Gemzell 05 Örbyhus IF
Gustav Rydåker 05 Örbyhus IF
 
P12 1500m 0
 
P12 Häck 60m 3
William Lindgren 05 Rånäs 4H
Alex Eriksson 05 Örbyhus IF
Elis Gemzell 05 Örbyhus IF
 
P12 Häck 200m 0
 
P12 Höjd 3
Alex Eriksson 05 Örbyhus IF
Elis Gemzell 05 Örbyhus IF
Gustav Rydåker 05 Örbyhus IF
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 5
William Lindgren 05 Rånäs 4H
Zeb Dahl 05 Upsala IF
Alex Eriksson 05 Örbyhus IF
Elis Gemzell 05 Örbyhus IF
Liam Helén 05 Örbyhus IF
 
P12 Tresteg 4
William Lindgren 05 Rånäs 4H
Alex Eriksson 05 Örbyhus IF
Elis Gemzell 05 Örbyhus IF
Liam Helén 05 Örbyhus IF
 
P12 Kula 2
Gustav Rydåker 05 Örbyhus IF
Liam Helén 05 Örbyhus IF
 
P12 Diskus 1
Gustav Rydåker 05 Örbyhus IF
 
P12 Slägga 1
Gustav Rydåker 05 Örbyhus IF
 
P12 Spjut 2
Elis Gemzell 05 Örbyhus IF
Gustav Rydåker 05 Örbyhus IF
 
P11 5-kamp 9
Oskar Jansson 06 Alunda SK
Gabriel Matsson 06 Rånäs 4H
Joel Härensjö 06 Rånäs 4H
Arvid Ygeby 06 Upsala IF
Hugo Engkvist 06 Upsala IF
Kyle Bynoe 06 Upsala IF
Viktor Norrby 06 Upsala IF
Jesper Mattsson 06 Estuna IF
Tore Hamdahl 06 Estuna IF
 
M35 100m 12
Peter Bergström 75 Bålsta IK
Johan Wibäck 71 Huddinge AIS
Anders Petersson 78 IFK Märsta 15
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta 13,3
Peter Wallin 71 IFK Märsta 12,06
Benny Carlsson 59 Spårvägens FK
Christer Christophersson 51 Spårvägens FK
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 12.31
Harald Söderlund 74 Upsala IF 14,69
Jonas Petersson 79 Upsala IF
Roland Sundqvist 71 Upsala IF
Örjan Carlborg 72 Upsala IF
 
M35 200m 9
Tobias Rauch 74 Bromma IF
Johan Wibäck 71 Huddinge AIS
Anders Petersson 78 IFK Märsta 45
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta 27,5
Peter Wallin 71 IFK Märsta 23,85
Christer Christophersson 51 Spårvägens FK
Lion Martinez 78 Spårvägens FK
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 24.83
Örjan Carlborg 72 Upsala IF
 
M35 400m 5
Tobias Rauch 74 Bromma IF
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta 60,97
Peter Wallin 71 IFK Märsta 53,19
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 56.56
Örjan Carlborg 72 Upsala IF
 
M35 800m 2
Anders Petersson 78 IFK Märsta 3min
Örjan Carlborg 72 Upsala IF
 
M35 1500m 1
Örjan Carlborg 72 Upsala IF
 
M35 5000m 7
Magnus Bosson 79 Bålsta IK
Örjan Wedin 55 Östhammar FI
Fredrik Swahn 77 IF Mantra Sport 15:40.00
Martin Larsson 80 IF Mantra Sport 17:45.00
Thomas Stevens 79 IF Mantra Sport 15:40.00
Jörgen Lindh 69 LK Roslagen
Mikael Tennare 61 LK Roslagen
 
M35 Hinder 1500m 0
 
M35 Häck 110m 1
Harald Söderlund 74 Upsala IF
 
M35 Häck 400m 0
 
M35 Höjd 3
Henrik Larsson 69 Bålsta IK
Harald Söderlund 74 Upsala IF 148
Henrik Marcusson 72 Upsala IF 168
 
M35 Stav 0
 
M35 Längd 5
Henrik Larsson 69 Bålsta IK
Peter Bergström 75 Bålsta IK
Anders Petersson 78 IFK Märsta 3.5
Harald Söderlund 74 Upsala IF 4,23
Ronnie Eckervig 77 Upsala IF 0
 
M35 Tresteg 0
 
M35 Kula 8
Henrik Larsson 69 Bålsta IK
Peter Bergström 75 Bålsta IK
Peter Lundmark 57 Bålsta IK
Anders Petersson 78 IFK Märsta 4
Jonas Petersson 79 Upsala IF
Jussi Peura 78 Upsala IF
Åke Lundberg 53 Upsala IF
Alf Nede 53 IFK Linköping
 
M35 Diskus 2
Peter Lundmark 57 Bålsta IK
Åke Lundberg 53 Upsala IF
 
M35 Slägga 3
Peter Lundmark 57 Bålsta IK
Åke Lundberg 53 Upsala IF
Alf Nede 53 IFK Linköping
 
M35 Spjut 6
Henrik Larsson 69 Bålsta IK
Peter Lundmark 57 Bålsta IK
Anders Petersson 78 IFK Märsta 22
Jonas Petersson 79 Upsala IF
Jussi Peura 78 Upsala IF
Alf Nede 53 IFK Linköping
 
M35 Vikt 2
Peter Lundmark 57 Bålsta IK
Åke Lundberg 53 Upsala IF
 
K 100m 5
Klara Helander 95 Upsala IF 12,28
Lovisa Östervall 97 Upsala IF
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
Caroline Jansson 94 Örbyhus IF 12.90
Fredrika Karlsson 86 LK Roslagen
 
K 200m 4
Klara Helander 95 Upsala IF 25,10
Lovisa Östervall 97 Upsala IF
Caroline Jansson 94 Örbyhus IF 26.95
Fredrika Karlsson 86 LK Roslagen
 
K 400m 1
Fredrika Karlsson 86 LK Roslagen
 
K 800m 2
Ida Ekroth 96 Upsala IF
Fredrika Karlsson 86 LK Roslagen 2.21
 
K 1500m 0
 
K 3000m 0
 
K 5000m 2
Jenni Nilsson 85 IF Mantra Sport 19:20.00
Malin Besson 89 LK Roslagen
 
K 3000m hinder 0
 
K Häck 100m 0
 
K Häck 400m 1
Ida Ekroth 96 Upsala IF
 
K Höjd 1
Klara Helander 95 Upsala IF
 
K Stav 1
Jenny Jansson 93 Östhammar FI
 
K Längd 2
Ida Ekroth 96 Upsala IF
Joline Jansson 96 Östhammar FI
 
K Tresteg 0
 
K Kula 3
Julia Axtelius 00 Enköpings AI
Klara Helander 95 Upsala IF
Lovisa Östervall 97 Upsala IF
 
K Diskus 1
Ellen Pettersson 97 Örbyhus IF
 
K Slägga 1
Matilda Björklund 97 Bålsta IK
 
K Spjut 2
Klara Helander 95 Upsala IF
Lovisa Östervall 97 Upsala IF
 
F19 100m 2
Claudia Spanier 98 Upsala IF 12,80
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
 
F19 200m 0
 
F19 400m 0
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 3000m 0
 
F19 Hinder 2000m 0
 
F19 Häck 100m 1
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
 
F19 Häck 400m 0
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 1
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 1
Daniella Ekström 99 Upsala IF
 
F19 Slägga 2
Marianna Dinopoulos 99 Upsala IF
Sara Svenda 99 Upsala IF
 
F19 Spjut 1
Daniella Ekström 99 Upsala IF
 
F17 100m 0
 
F17 200m 0
 
F17 400m 0
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 3000m 0
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 1
Julia Axtelius 00 Enköpings AI
 
F17 Diskus 2
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Julia Axtelius 00 Enköpings AI
 
F17 Slägga 2
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Julia Axtelius 00 Enköpings AI
 
F17 Spjut 1
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
 
F15 80m 15
Annie Norström 03 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK 10,69
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Andrea Åstrand 02 Upsala IF
Ebba Fock 02 Upsala IF
Elin Carlborg 03 Upsala IF 11.95
Elsa Eriksson 03 Upsala IF 11,30
Lovisa Elm 02 Upsala IF 11:46
Nora Axelsson 02 Upsala IF
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Tilde Axelid 02 Upsala IF
Tyra Morell 02 Upsala IF 11.13
Vanessa Shiva 03 Upsala IF 11,80
Tindra Kjettselberg 03 Örbyhus IF 10,59
 
F15 300m 9
Annie Norström 03 Alunda SK
Andrea Åstrand 02 Upsala IF
Ebba Fock 02 Upsala IF
Edith Nelander 03 Upsala IF
Klara Ygeby 02 Upsala IF
Lovisa Elm 02 Upsala IF
Maja Björnsson 03 Upsala IF
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Tyra Morell 02 Upsala IF 43.66
 
F15 800m 6
Ebba Fock 02 Upsala IF
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elin Carlborg 03 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Maja Björnsson 03 Upsala IF 2,27.90
Nora Axelsson 02 Upsala IF
 
F15 2000m 1
Maja Björnsson 03 Upsala IF 7,11.21
 
F15 Hinder 1500m 4
Carin Cullhed 03 Upsala IF
Klara Ygeby 02 Upsala IF
Maja Björnsson 03 Upsala IF
Nora Axelsson 02 Upsala IF
 
F15 Häck 80m 4
Annie Norström 03 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK 13,00
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
 
F15 Häck 300m 4
Annie Norström 03 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elsa Jansson 03 Upsala IF
 
F15 Höjd 5
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elin Carlborg 03 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 12
Annie Norström 03 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elin Carlborg 03 Upsala IF 4.27
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Vanessa Shiva 03 Upsala IF 3,62
Tindra Kjettselberg 03 Örbyhus IF 4,96
 
F15 Tresteg 8
Annie Norström 03 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Nina Bjerkliden 03 Upsala IF 8,84
Vanessa Shiva 03 Upsala IF
 
F15 Kula 9
Cissela Billock 02 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Andrea Åstrand 02 Upsala IF
Edith Nelander 03 Upsala IF
Nina Bjerkliden 03 Upsala IF 9,13
Nora Axelsson 02 Upsala IF
Emma Holmgren-Löf 02 Örbyhus IF 10.93
Emma Wallsten 03 Örbyhus IF
 
F15 Diskus 9
Annie Norström 03 Alunda SK
Cissela Billock 02 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Andrea Åstrand 02 Upsala IF
Elin Carlborg 03 Upsala IF
Nina Bjerkliden 03 Upsala IF
Emma Holmgren-Löf 02 Örbyhus IF 33.79
Emma Wallsten 03 Örbyhus IF
 
F15 Slägga 6
Annie Norström 03 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Andrea Åstrand 02 Upsala IF
Nina Bjerkliden 03 Upsala IF 28,0
Emma Holmgren-Löf 02 Örbyhus IF 40.31
 
F15 Spjut 7
Cissela Billock 02 Alunda SK
Ebba Lindblom 02 Alunda SK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Andrea Åstrand 02 Upsala IF
Nora Axelsson 02 Upsala IF
Emma Wallsten 03 Örbyhus IF
 
F13 60m 10
Alva Lindblom 04 Alunda SK 9,34
Molly Haraldsson 04 Alunda SK 9:74
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Vera Sjödin 04 Bålsta IK 9,29
Fernanda Davidsun 04 IFK Märsta
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Hilma Wide 04 Upsala IF 8.80
Julia Mraz 04 Upsala IF
Kajsa Wibling 04 Upsala IF
 
F13 200m 8
Alva Lindblom 04 Alunda SK 29,37
Molly Haraldsson 04 Alunda SK 28:42
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Fernanda Davidsun 04 IFK Märsta
Julia Johansson 04 IFK Märsta
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Hilma Wide 04 Upsala IF 28.8
Kajsa Wibling 04 Upsala IF
 
F13 600m 4
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Julia Johansson 04 IFK Märsta
Mathilda Thulin 04 Rånäs 4H
Emma Häggblom 04 Upsala IF
 
F13 1500m 1
Julia Johansson 04 IFK Märsta
 
F13 Häck 60m 8
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK 11:3
Nora Brolén 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Elin Brådenmark 04 Upsala IF
Julia Mraz 04 Upsala IF
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F13 Häck 200m 4
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK 32:50
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F13 Höjd 7
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Julia Mraz 04 Upsala IF
Saga Berg 04 Östhammar FI 146
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 13
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Nora Brolén 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Vera Sjödin 04 Bålsta IK 3,60
Fernanda Davidsun 04 IFK Märsta
Mathilda Thulin 04 Rånäs 4H
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Elin Brådenmark 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Hilma Wide 04 Upsala IF 4.12
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F13 Tresteg 6
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F13 Kula 10
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Fernanda Davidsun 04 IFK Märsta
Mathilda Thulin 04 Rånäs 4H
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Elin Brådenmark 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Hilma Wide 04 Upsala IF 6
Saga Berg 04 Östhammar FI 11.53
 
F13 Diskus 6
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
 
F13 Slägga 4
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Caitlin Wennberg 04 Upsala IF
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F13 Spjut 9
Alva Lindblom 04 Alunda SK
Elsa Bernelind 04 Alunda SK
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Julia Johansson 04 IFK Märsta
Mathilda Thulin 04 Rånäs 4H
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F12 60m 20
Felicia Jansson 05 Alunda SK
Lovisa Rooth 05 Alunda SK
Smilla Eriksson 05 Alunda SK 9,33
Stella Nordgren Westin 05 Alunda SK
Nike Agerfjord 05 Bålsta IK
Wilma Fjäll 05 Bålsta IK
Emma Sjöblom 05 Rånäs 4H 9.61
Vilda Reinsson 05 Ununge IF 9,30
Alva Haglund Nilsson 05 Upsala IF
Filippa Eklund 05 Upsala IF 8,82
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 9,06
Ingrid Lundin 05 Upsala IF 9.54
Jennifer Thor 05 Upsala IF
Lisa Carlborg 05 Upsala IF 9.69
Maya Bergström-Weekes 05 Upsala IF 8.95
Meja Wolwan 05 Upsala IF 8,43
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
Ruth Eklöf 05 Örbyhus IF 8,90
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 200m 19
Felicia Jansson 05 Alunda SK
Lovisa Rooth 05 Alunda SK 35,66
Smilla Eriksson 05 Alunda SK
Stella Nordgren Westin 05 Alunda SK
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Nike Agerfjord 05 Bålsta IK
Wilma Fjäll 05 Bålsta IK
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Filippa Eklund 05 Upsala IF 29,31
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 30,78
Ingrid Lundin 05 Upsala IF
Jennifer Thor 05 Upsala IF
Klara Ekman 05 Upsala IF
Maya Bergström-Weekes 05 Upsala IF 29.44
Meja Wolwan 05 Upsala IF 28,11
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
Ruth Eklöf 05 Örbyhus IF
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 600m 9
Felicia Jansson 05 Alunda SK
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Alison Spets 05 Upsala IF
Ingrid Lundin 05 Upsala IF
Jennifer Thor 05 Upsala IF
Klara Ekman 05 Upsala IF
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
 
F12 1500m 4
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Alison Spets 05 Upsala IF
Ingrid Lundin 05 Upsala IF
Jennifer Thor 05 Upsala IF
 
F12 Häck 60m 10
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Emiliah Johansson 05 Rånäs 4H
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 11,54
Klara Ekman 05 Upsala IF
Maya Bergström-Weekes 05 Upsala IF
Meja Wolwan 05 Upsala IF 9,88
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Ruth Eklöf 05 Örbyhus IF 11,0
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 Häck 200m 6
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 33,94
Ingrid Lundin 05 Upsala IF
Meja Wolwan 05 Upsala IF 33,0
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 Höjd 14
Stella Nordgren Westin 05 Alunda SK
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Wilma Fjäll 05 Bålsta IK
Emiliah Johansson 05 Rånäs 4H 1,40
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H
Alva Haglund Nilsson 05 Upsala IF
Filippa Eklund 05 Upsala IF 145
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 1,15
Jennifer Thor 05 Upsala IF
Meja Wolwan 05 Upsala IF
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
Ruth Eklöf 05 Örbyhus IF 1,26
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 Stav 3
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H 3,20
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Frida Westfeldt 05 Upsala IF
 
F12 Längd 21
Felicia Jansson 05 Alunda SK
Lovisa Rooth 05 Alunda SK
Smilla Eriksson 05 Alunda SK 3,93
Stella Nordgren Westin 05 Alunda SK
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Nike Agerfjord 05 Bålsta IK
Wilma Fjäll 05 Bålsta IK
Emiliah Johansson 05 Rånäs 4H
Emma Sjöblom 05 Rånäs 4H
Filippa Eklund 05 Upsala IF 4,54
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 4,12
Ingrid Lundin 05 Upsala IF 3,77
Jennifer Thor 05 Upsala IF
Klara Ekman 05 Upsala IF
Lisa Carlborg 05 Upsala IF 4.04
Matilda Lundin 05 Upsala IF
Maya Bergström-Weekes 05 Upsala IF
Meja Wolwan 05 Upsala IF 4,79
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Ruth Eklöf 05 Örbyhus IF 4,16
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 Tresteg 14
Felicia Jansson 05 Alunda SK
Lovisa Rooth 05 Alunda SK
Smilla Eriksson 05 Alunda SK 7,92
Stella Nordgren Westin 05 Alunda SK
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Emma Sjöblom 05 Rånäs 4H 8.10
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Filippa Eklund 05 Upsala IF
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 9,03
Lisa Carlborg 05 Upsala IF 8.65
Meja Wolwan 05 Upsala IF 9,68
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Ruth Eklöf 05 Örbyhus IF 8,73
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 Kula 19
Felicia Jansson 05 Alunda SK
Lovisa Rooth 05 Alunda SK
Smilla Eriksson 05 Alunda SK 8,75
Stella Nordgren Westin 05 Alunda SK
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Wilma Fjäll 05 Bålsta IK
Emiliah Johansson 05 Rånäs 4H
Emma Sjöblom 05 Rånäs 4H 7.06
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Frida Westfeldt 05 Upsala IF
Jennifer Thor 05 Upsala IF
Klara Ekman 05 Upsala IF
Lisa Carlborg 05 Upsala IF 6.22
Matilda Lundin 05 Upsala IF
Meja Wolwan 05 Upsala IF
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
Ruth Eklöf 05 Örbyhus IF 8,37
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F12 Diskus 5
Frida Westfeldt 05 Upsala IF
Klara Ekman 05 Upsala IF
Meja Wolwan 05 Upsala IF
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
 
F12 Slägga 6
Lovisa Rooth 05 Alunda SK
Smilla Eriksson 05 Alunda SK 20,50
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Meja Wolwan 05 Upsala IF
Tilda Åstrand 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
 
F12 Spjut 5
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Klara Ekman 05 Upsala IF
Meja Wolwan 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
Malin Garbell 05 Östhammar FI
 
F11 5-kamp 6
Leona Widell 06 Bålsta IK
Stina Ekengren 06 Bålsta IK
Charlotte Ellefors 06 IFK Märsta
Clara Knutsson 06 Upsala IF
Mina Björnsson 06 Upsala IF
Kajsa Berg 06 Östhammar FI
 
K35 100m 7
Ann Wiborgh Haraldsson 64 Upsala IF
Barbro Gadle 42 Upsala IF
Carin Gustafsson 63 Upsala IF
Esra Bayoglu Flener 70 Upsala IF
Eva Libell 59 Upsala IF
Lina Lunneborg 75 Upsala IF
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
 
K35 200m 3
Ann Wiborgh Haraldsson 64 Upsala IF
Carin Gustafsson 63 Upsala IF
Esra Bayoglu Flener 70 Upsala IF
 
K35 400m 4
Ann Wiborgh Haraldsson 64 Upsala IF
Carin Gustafsson 63 Upsala IF
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
Sofia Gåvsten 79 Uppsala LK
 
K35 800m 1
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
 
K35 1500m 0
 
K35 5000m 1
Anna Lindh 74 LK Roslagen
 
K35 Hinder 1500m 0
 
K35 Häck 100m 0
 
K35 Häck 400m 0
 
K35 Höjd 2
Barbro Gadle 42 Upsala IF
Lotta Karlsson 68 Upsala IF
 
K35 Stav 0
 
K35 Längd 2
Barbro Gadle 42 Upsala IF
Lotta Karlsson 68 Upsala IF
 
K35 Tresteg 0
 
K35 Kula 2
Lina Lunneborg 75 Upsala IF
Lotta Karlsson 68 Upsala IF
 
K35 Diskus 0
 
K35 Slägga 1
Kirsti Wennberg 68 Upsala IF
 
K35 Spjut 0
 
K35 Vikt 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248