Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Waplanspelen
Antal starter / Total entries: 406 Printed: 2017-09-20 07:34
Antal individer / Total persons: 108
 
M 100m 3
Malte Lindgren 41 Trångsvikens IF
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Johan Stenlund 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M 200m 5
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
Malte Lindgren 41 Trångsvikens IF
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Johan Stenlund 99 Östersunds GIF Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 800m 2
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
Paul Jonsson 95 Trångsvikens IF
 
M 3000m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
 
M Tresteg 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
 
M Kula 1
Olle Arnsten 50 Trångsvikens IF
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 100m 0
 
P19 200m 0
 
P19 800m 0
 
P19 3000m 0
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 0
 
P17 100m 2
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
Filip Brynger 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 200m 1
Filip Brynger 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 400m 1
Filip Brynger 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 800m 1
Erik Hennings 01 Trångsvikens IF
 
P17 3000m 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Filip Brynger 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott 10,83
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 Spjut 2
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott 37,97
Jonathan Näslund 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 80m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott 10.40
 
P15 300m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 300m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Höjd 1
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 1
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Kula 1
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 1
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 60m 3
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott 8,76
 
P13 200m 3
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott 30,23
 
P13 600m 2
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Häck 60m 3
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott 11,57
 
P13 Höjd 2
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Längd 4
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott 4,33
 
P13 Kula 1
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Diskus 1
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Slägga 1
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Spjut 1
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 60m 8
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott 10.09
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 200m 7
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott 41.46
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 600m 7
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Höjd 8
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Längd 10
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 3,54
 
P11 Kula 9
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 6,49
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Spjut 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 17,38
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Slungboll 6
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P9 60m 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Carl Holmgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 400m 8
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Längd 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Carl Holmgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Boll 9
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 800m 0
 
K 3000m 1
Trångsvikens IF, 1 0 Trångsvikens IF
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
K35 200m 0
 
F19 100m 2
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF 12.70
 
F19 200m 2
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
 
F19 800m 2
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF
Wilma Marcusson 99 Trångsvikens IF
 
F19 3000m 0
 
F19 Höjd 2
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 4
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF 5.82
 
F19 Tresteg 2
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 2
Ida Forss 99 Marieby GoIF
Maria Granrud Aune 99 Marieby GoIF
 
F19 Spjut 0
 
F17 100m 4
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott 15,06
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 200m 4
Hanna Näslund 00 Trångsvikens IF
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 800m 0
 
F17 3000m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 1
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott 1,33
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 5
Hanna Näslund 00 Trångsvikens IF
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 Tresteg 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 Kula 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Moa Backlund 01 Marieby GoIF
 
F17 Spjut 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
 
F15 80m 6
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott 11.84
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Julia Owén 02 Östersunds GIF Friidrott
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK 11,99
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK 11,86
 
F15 300m 2
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 800m 3
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF 2.27,55
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK 2,48,90
 
F15 Häck 300m 0
 
F15 Höjd 1
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 6
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Julia Owén 02 Östersunds GIF Friidrott
Sandra Persson 02 Östersunds GIF Friidrott
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK 4,15
 
F15 Tresteg 5
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK 8,68
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK 8,97
 
F15 Kula 3
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
 
F15 Diskus 1
Bianca Jangenmalm 02 IFK Strömsund
 
F15 Slägga 2
Bianca Jangenmalm 02 IFK Strömsund
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 Spjut 4
Bianca Jangenmalm 02 IFK Strömsund
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Julia Owén 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F13 60m 9
Alva Svahn 05 Trångsvikens IF
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Owèn 04 Östersunds GIF Friidrott 9.66
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 200m 8
Alva Svahn 05 Trångsvikens IF
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Owèn 04 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 600m 4
Alva Svahn 05 Trångsvikens IF
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF 2.03,78
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 1,53,54
 
F13 Häck 60m 6
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 10,50
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Höjd 6
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1,43
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Längd 8
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 4,06
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Kula 7
Fanny Israelsson 04 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 10,06
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Diskus 6
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 29,00
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F13 Slägga 3
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 25,03
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Spjut 7
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 26,80
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 27,50
 
F11 60m 12
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ebba Sjölin 07 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott 9.40
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott 10.27
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 200m 10
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 600m 8
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Höjd 11
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott 1.00
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott 111
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Längd 13
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ebba Sjölin 07 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott 3.97
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Kula 13
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ebba Sjölin 07 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Spjut 9
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Slungboll 8
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F9 60m 14
Cecilia Degermark 08 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Johanna Bruman 09 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
Olivia Kullman 09 Marieby GoIF
 
F9 400m 4
Cecilia Degermark 08 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 Längd 12
Cecilia Degermark 08 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Johanna Bruman 09 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
Olivia Kullman 09 Marieby GoIF
 
F9 Boll 10
Cecilia Degermark 08 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
P13 5 x 60m 0
 
P13 4 x 80m 0
 
P11 5 x 60m 0
 
F13 5 x 60m 0
 
F11 5 x 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248