Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Trekungamötet
Antal starter / Total entries: 877 Printed: 2017-06-23 06:58
Antal individer / Total persons: 342
 
M 100m 4
IFK Göteborg 1 0 IFK Göteborg
Robin Noping 96 IF Kville
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Saif El Rifai 98 Ullevi FK
 
M 300m 2
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Saif El Rifai 98 Ullevi FK
 
M 600m 5
IFK Göteborg 1 0 IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1.22.68
Martin Burrows 73 Hälle IF
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF
 
M Höjd 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 0
 
P17 100m 11
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg 12.16
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
 
P17 300m 5
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Erik Buiten 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Melker Manne 01 Ullevi FK
 
P17 600m 2
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
 
P17 Höjd 3
Philip Ryding 01 IF Kville
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Längd 7
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 4
Philip Ryding 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Kula 4
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
 
P15 80m 9
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P15 300m 7
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P15 600m 3
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
 
P15 Höjd 5
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Fredrik Grund 02 IF Kville
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P15 Längd 8
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 2
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
 
P15 Kula 5
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Fredrik Grund 02 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P14 80m 7
Marcus Aronsson 03 Kongahälla AIK
David Eriksson 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club
 
P14 300m 7
Marcus Aronsson 03 Kongahälla AIK
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 42,34
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Oliver Glans 03 Ullevi FK
David Johansson 03 Bokenäs IF
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club
 
P14 600m 1
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P14 Höjd 3
Oliver Forsström 03 Hälle IF
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P14 Längd 6
David Eriksson 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P14 Kula 4
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
David Eriksson 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P13 60m 10
Noah Stahl 04 Kongahälla AIK
Calle Frank 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
 
P13 200m 10
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Noah Stahl 04 Kongahälla AIK
Calle Frank 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 27.11
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Leo Carlsson 04 Ale FK
 
P13 600m 5
Isac Missin 04 Brattås CK
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 1:44
Noah Stahl 04 Kongahälla AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 1.49.47
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P13 Höjd 5
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 1:44
William Asker 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Håkon Wiig 04 Aremark IF
 
P13 Längd 12
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 5:44
Noah Stahl 04 Kongahälla AIK
Calle Frank 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
 
P13 Kula 3
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Leo Carlsson 04 Ale FK
Håkon Wiig 04 Aremark IF
 
P12 60m 10
Alexander Engqvist 05 Kongahälla AIK
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P12 200m 6
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P12 600m 6
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P12 Höjd 1
Erik Follin 05 Mölndals AIK
 
P12 Längd 7
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P12 Kula 3
Alexander Engqvist 05 Kongahälla AIK
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
 
P11 60m 11
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Axel Joelsson 06 Kongahälla AIK
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Lukas Stahl 06 Kongahälla AIK
Sakarias Wängelin 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 10.07
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P11 200m 9
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Lukas Stahl 06 Kongahälla AIK
Sakarias Wängelin 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P11 Höjd 3
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 1.21
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
 
P11 Längd 9
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Axel Joelsson 06 Kongahälla AIK
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Lukas Stahl 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 3,58
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P11 Kula 3
Vincent Asker 06 IF Kville
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 7,27
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P10 60m 15
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 9:24
Elias Forssten 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Oliver Lindqvist 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.94
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 200m 11
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 31:61
Elias Forssten 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
 
P10 Längd 18
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 4.05
Elias Forssten 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Filip Jonason 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Oliver Lindqvist 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 Kula 10
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 6.71
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Filip Jonason 07 Kongahälla AIK
Oliver Lindqvist 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 Boll 9
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 26.01
Elias Forssten 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Oliver Lindqvist 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P9 60m 13
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Elias Petersson 08 Kongahälla AIK
Lucas Idström 08 Kongahälla AIK
Lukas Åhs 08 Kongahälla AIK
Mila Abrahamsson 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 11.31
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
 
P9 Längd 12
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Arvid Häggblom Toftedahl 08 IF Hagen FIK
Lukas Åhs 08 Kongahälla AIK
Mila Abrahamsson 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 3.03
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
 
P9 Kula 9
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Arvid Häggblom Toftedahl 08 IF Hagen FIK
Lukas Åhs 08 Kongahälla AIK
Mila Abrahamsson 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
 
P9 Boll 11
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Arvid Häggblom Toftedahl 08 IF Hagen FIK
Lukas Åhs 08 Kongahälla AIK
Mila Abrahamsson 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
 
P8 60m 11
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Filip Fredriksson 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
William Berglin 09 Kongahälla AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Markus Olofsson 09 Tingbergs AIS
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
William Samuelsson 09 Trollhättan FIK
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
 
P8 Längd 10
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Filip Fredriksson 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
William Berglin 09 Kongahälla AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
William Samuelsson 09 Trollhättan FIK
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
 
P8 Kula 7
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
 
P8 Boll 9
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Markus Olofsson 09 Tingbergs AIS
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
William Samuelsson 09 Trollhättan FIK
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
 
P7 60m 5
Arve Forssten 10 Kongahälla AIK
Elias Werley 11 Bohus IF
Isak Andreasson 10 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Tedor Skåneberg 10 Bohus IF
 
P7 Längd 6
Otto Toftedahl 12 IF Hagen FIK
Arve Forssten 10 Kongahälla AIK
Elias Werley 11 Bohus IF
Isak Andreasson 10 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Tedor Skåneberg 10 Bohus IF
 
P7 Kula 4
Arve Forssten 10 Kongahälla AIK
Elias Werley 11 Bohus IF
Isak Andreasson 10 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P7 Boll 5
Otto Toftedahl 12 IF Hagen FIK
Arve Forssten 10 Kongahälla AIK
Elias Werley 11 Bohus IF
Isak Andreasson 10 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
K 100m 0
 
K 300m 5
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 44,76
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS 55.77
 
K 600m 1
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
 
K Höjd 2
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 171
 
K Längd 2
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 6.09
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
 
K Tresteg 2
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
 
F17 100m 11
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Hilda Ahlström 01 IFK Göteborg
Emma Delin 01 Göteborgs KIK 15.26
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
F17 300m 8
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Ella Larssen 01 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
 
F17 600m 3
Emma Delin 01 Göteborgs KIK
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
 
F17 Höjd 4
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
 
F17 Längd 7
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Hilda Ahlström 01 IFK Göteborg
Elin Eriksson 00 IF Kville
Emelie Greby 01 IF Kville
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F17 Tresteg 6
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK 10.80
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
F17 Kula 6
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emma Lundmark 00 Kongahälla AIK
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
F15 80m 11
Emmy Lindström Helmersson 02 IF Göta Karlstad
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 10.92
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Cornelia Flisberg 02 Ale FK 10.73
 
F15 300m 12
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 44.20
Ebba Rössberger 02 Göteborgs KIK 45.86
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 45.42
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Ellen Blackenfelt 02 Kongahälla AIK
Sissela Brenne 02 IF Kville
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 44.71
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 43,22
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
 
F15 600m 2
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
 
F15 Höjd 4
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F15 Längd 9
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Cornelia Flisberg 02 Ale FK 4.82
 
F15 Tresteg 6
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F15 Kula 2
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Sissela Brenne 02 IF Kville
 
F14 80m 9
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Tilde Östlind 03 Alingsås IF
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Henriette Jaeger 03 Aremark IF 10.60
 
F14 300m 7
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Julia Svennblad 03 Ale FK
Lovisa Agfors 03 Ale FK
 
F14 600m 2
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Julia Svennblad 03 Ale FK 1.42.82
 
F14 Höjd 3
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Henriette Jaeger 03 Aremark IF 1.58
 
F14 Längd 5
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Emilia Qvicklund 03 Strömstads IF
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
 
F14 Kula 5
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Emilia Qvicklund 03 Strömstads IF
Lovisa Agfors 03 Ale FK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF 9.90
 
F13 60m 13
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Elsa Stålhandske 04 Hälle IF
Ida Pappila 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Ella Borg 04 Mölndals AIK 8,83
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 8,55
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI 8,88
Ayla Düring 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 8,15
 
F13 200m 12
Elsa Stålhandske 04 Hälle IF
Madison Lind 04 IF Kville
Ella Borg 04 Mölndals AIK 28,87
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI 30,16
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK
Ayla Düring 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 26,46
 
F13 600m 5
Madison Lind 04 IF Kville
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 1.46.56
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
 
F13 Höjd 5
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Ida Thörsman 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK
 
F13 Längd 10
Ida Pappila 04 IF Kville
Elin Olsson 04 Lidköpings IS
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI 4,37
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK 4,67
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 5,23
 
F13 Kula 5
Elin Olsson 04 Lidköpings IS
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Bea Johannesson 04 IFK Sunne FK 10,03
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F12 60m 9
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 9:18
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Isabella Berand 05 Kongahälla AIK
Julia Lövberg 05 Kongahälla AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F12 200m 5
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Isabella Berand 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Julia Lövberg 05 Kongahälla AIK
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F12 600m 8
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 1:51
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Willow Lind 06 IF Kville
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,48,72
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2,04,87
 
F12 Höjd 2
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
 
F12 Längd 11
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 4.22
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Julia Lövberg 05 Kongahälla AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F12 Kula 3
Isabella Berand 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
 
F11 60m 23
Alice Einarsson 06 Brattås CK
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 9,90
Nelly Elned 06 Hälle IF 9,5
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Anebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 9:97
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 9.95
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK 8,51
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Filippa Dahl 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 200m 20
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 34,23
Nelly Elned 06 Hälle IF 31,09
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF 31,60
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Anebjörk 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 33.44
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK 29,67
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Filippa Dahl 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Höjd 13
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Edit Nordin 06 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 1.34
Julia Pappila 06 IF Kville
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK 1,36
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Filippa Dahl 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Längd 22
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Edit Nordin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Anebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 3,57
Nova Bissette 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 2.90
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Ebba Johannesson 06 IFK Sunne FK 4,62
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Elin Björn 06 Bohus IF
Filippa Dahl 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Kula 14
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Nova Bissette 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK -
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Filippa Dahl 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F10 60m 17
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Agnes Kloo 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 09.56
Hanna Larsson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Selma Helsner 07 Kongahälla AIK
Stina Helgeson 07 Kongahälla AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,33
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,53
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F10 200m 16
Elin Andersson 07 Brattås CK
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Agnes Kloo 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Hanna Larsson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Selma Helsner 07 Kongahälla AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 31,02
Tova Karlsson 07 Hönö IS 32,79
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F10 Längd 14
Elin Andersson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 3.94
Hanna Larsson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Stina Helgeson 07 Kongahälla AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 3,98
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,08
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F10 Kula 5
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Stina Helgeson 07 Kongahälla AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Tova Karlsson 07 Hönö IS 5,35
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F10 Boll 10
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Selma Helsner 07 Kongahälla AIK
Stina Helgeson 07 Kongahälla AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F9 60m 15
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Julia Fant 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Svea Blixman 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Ella Rybecker 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
 
F9 Längd 15
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Julia Fant 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Svea Blixman 08 Kongahälla AIK
Ella Rybecker 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Hannah Forsberg 08 IF Rigor
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
 
F9 Kula 9
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Julia Fant 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Ella Rybecker 08 IF Kville
Hannah Forsberg 08 IF Rigor
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
 
F9 Boll 7
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Julia Fant 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Sofia Svensson 08 IF Kville
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
 
F8 60m 12
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF 10.92
Elsa Lindqvist 09 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 09 Kongahälla AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Ida Franck 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F8 Längd 13
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF 2.90
Elsa Lindqvist 09 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 09 Kongahälla AIK
Linnea Lundstedt 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Ida Franck 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F8 Kula 8
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF 3.94
Elsa Lindqvist 09 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 09 Kongahälla AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F8 Boll 8
Thalea S 09 Karlskoga FIF 11.49
Elsa Lindqvist 09 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 09 Kongahälla AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F7 60m 7
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 10,15
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Nathalie Dellien 10 Bokenäs IF
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 11,20
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Längd 7
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,38
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Nathalie Dellien 10 Bokenäs IF
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,92
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Kula 3
Nathalie Dellien 10 Bokenäs IF
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,88
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Boll 5
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 16, 56
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248