Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Storsjöspelen
Antal starter / Total entries: 545 Printed: 2017-06-23 07:01
Antal individer / Total persons: 125
 
M 100m 3
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 200m 5
Elias Högström 97 Sundsvalls FI
Robin Adolfsson 87 Trångsvikens IF 26
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 400m 3
Teboho Rengfelt 98 Spårvägens FK
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 800m 5
Aklilu Habtom 97 Brännans FF
Håkan Åman 50 Brännans FF
Kesanat Tanasek 96 Brännans FF
Robin Adolfsson 87 Trångsvikens IF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 1500m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M Häck 110m 0
 
M Häck 400m 0
 
M Höjd 1
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M Stav 0
 
M Längd 2
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M Tresteg 2
Elias Högström 97 Sundsvalls FI
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 2
Johan Wiberg 98 Spårvägens FK
Daniel Harouky 94 Östersunds GIF Friidrott
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 200m 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 800m 0
 
P17 1500m 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 Diskus 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 2
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott 37,28
Jonathan Näslund 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 80m 3
Pontus Nilsson 03 Timrå AIF
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 300m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 800m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 2000m 1
Melker Albertsson 03 Brännans FF
 
P15 Häck 80m 2
Pontus Nilsson 03 Timrå AIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Häck 300m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Höjd 1
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 2
Melker Albertsson 03 Brännans FF
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Diskus 2
Melker Albertsson 03 Brännans FF
Pontus Nilsson 03 Timrå AIF
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 2
Pontus Nilsson 03 Timrå AIF
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 60m 9
Theodor Wiberg Eriksson 05 IFK Strömsund
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Fabian Strindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 9,84
 
P13 200m 6
Theodor Wiberg Eriksson 05 IFK Strömsund
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 600m 4
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Häck 60m 5
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Fabian Strindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Häck 200m 2
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Höjd 6
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Fabian Strindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 1,20
 
P13 Längd 9
Theodor Wiberg Eriksson 05 IFK Strömsund
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Fabian Strindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 3,86
 
P13 Kula 5
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Fabian Strindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Spjut 6
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Linus Sundström 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Fabian Strindberg 05 Östersunds GIF Friidrott
Isak Wallin 05 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 5 x 60m 1
Fabian Strindberg Östersunds GIF Friidrott
 
P11 60m 10
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott 11.71
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott 10.09
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Pontus Wikström 07 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 400m 9
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P11 Häck 60m 3
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 Häck 200m 2
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 Höjd 7
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P11 Längd 11
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Pontus Wikström 07 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P11 Kula 10
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Pontus Wikström 07 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P11 Spjut 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P11 5 x 60m 1
Anton Persson Östersunds GIF Friidrott
 
P9 60m 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF 10,7
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 400m 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Höjd 6
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Längd 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Boll 6
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Vilgot Arnsten 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 5 x 60m 0
 
K 100m 4
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K 200m 6
Lovisa Olsson 99 Spårvägens FK
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K 400m 1
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
K 800m 1
Kesannat Tanasek 96 Brännans FF
 
K 1500m 0
 
K Häck 100m 2
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Cani Mahmoud 99 Marieby GoIF
 
K Häck 400m 1
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
 
K Höjd 2
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
 
K Stav 3
Hanna Hirvelä 87 Trångsvikens IF
Hanna Viklund 99 Umedalens IF
Frida Jonsson 98 Östersunds GIF Friidrott 3.43
 
K Längd 6
Lovisa Olsson 99 Spårvägens FK
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K Tresteg 3
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
 
K Kula 3
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
K Diskus 1
Maria Granrud Aune 99 Marieby GoIF
 
K Slägga 1
Maria Granrud Aune 99 Marieby GoIF
 
K Spjut 3
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
F17 100m 3
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 200m 1
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 Häck 100m 1
Olivia Köhler 00 Gällivare SK
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 3
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
Olivia Köhler 00 Gällivare SK
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 2
Isabelle Wiberg Eriksson 01 IFK Strömsund
Moa Backlund 01 Marieby GoIF
 
F17 Spjut 2
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
Olivia Köhler 00 Gällivare SK
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 80m 6
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott 12.01
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Julia Owén 02 Östersunds GIF Friidrott
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF Friidrott
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
 
F15 300m 0
 
F15 800m 0
 
F15 2000m 0
 
F15 Häck 80m 2
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 Häck 300m 0
 
F15 Höjd 2
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Julia Owén 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 6
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Julia Owén 02 Östersunds GIF Friidrott
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF Friidrott
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
 
F15 Tresteg 2
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 Kula 2
Cornelia Löfgren 02 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 Diskus 1
Felicia Wiberg Eriksson 02 IFK Strömsund
 
F15 Slägga 0
 
F15 Spjut 2
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Julia Owén 02 Östersunds GIF Friidrott
 
F15 4 x 80m 0
 
F13 60m 9
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Sofia Lindgren 04 Sundsvalls FI
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 8,50
Felica Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 200m 10
Saga Forslund 04 Sollefteå GIF
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Maja Styrefors 04 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 28,35
Felica Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 600m 5
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F13 Häck 60m 11
Saga Forslund 04 Sollefteå GIF
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Maja Styrefors 04 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 9,88
Felica Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Häck 200m 7
Saga Forslund 04 Sollefteå GIF
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Maja Styrefors 04 Sundsvalls FI
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 33,94
 
F13 Höjd 13
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Saga Forslund 04 Sollefteå GIF
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Maja Styrefors 04 Sundsvalls FI
Sofia Lindgren 04 Sundsvalls FI
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 1,43
Felica Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Längd 13
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Maja Styrefors 04 Sundsvalls FI
Sofia Lindgren 04 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 4,74
Felica Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Kula 12
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Maja Styrefors 04 Sundsvalls FI
Sofia Lindgren 04 Sundsvalls FI
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 9,95
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 Spjut 11
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Saga Forslund 04 Sollefteå GIF
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Kajsa Holmlund 04 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Maja Styrefors 04 Sundsvalls FI
Sofia Lindgren 04 Sundsvalls FI
Ella Green 05 Östersunds GIF Friidrott
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott 19,88
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F13 5 x 60m 0
 
F11 60m 19
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Molly Dahlin 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.74
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alissa Indevall 06 IF Vingarna 10.14
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Agnes Werner 07 Östersunds GIF Friidrott
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Ellen Florén Andersson 06 Östersunds GIF Friidrott 10,70
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott 10,40
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 400m 12
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Molly Dahlin 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 83.2
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Häck 60m 15
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Molly Dahlin 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alissa Indevall 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Agnes Werner 07 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Häck 200m 12
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Molly Dahlin 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alissa Indevall 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Höjd 17
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Molly Dahlin 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.11
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alissa Indevall 06 IF Vingarna 1,11
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Agnes Werner 07 Östersunds GIF Friidrott
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Längd 19
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Molly Dahlin 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 3.79
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alissa Indevall 06 IF Vingarna 3,05
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Agnes Werner 07 Östersunds GIF Friidrott
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Anna Larsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Ellen Florén Andersson 06 Östersunds GIF Friidrott 2,85
Hedda Eklöv 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Kula 15
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 6.65
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alissa Indevall 06 IF Vingarna 5,13
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Agnes Werner 07 Östersunds GIF Friidrott
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Anna Larsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Ellen Florén Andersson 06 Östersunds GIF Friidrott 4,17
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Spjut 12
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alissa Indevall 06 IF Vingarna 14,45
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Agnes Werner 07 Östersunds GIF Friidrott
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 5 x 60m 0
 
F9 60m 15
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tilde Söderström 09 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott 12.31
Julia Eriksson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Olivia Kullman 09 Marieby GoIF
 
F9 400m 9
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Julia Eriksson 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Olivia Kullman 09 Marieby GoIF
 
F9 Höjd 12
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Julia Eriksson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 Längd 16
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tilde Söderström 09 Trångsvikens IF
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Julia Eriksson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Olivia Kullman 09 Marieby GoIF
 
F9 Boll 14
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tilde Söderström 09 Trångsvikens IF
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Julia Eriksson 08 Östersunds GIF Friidrott
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 5 x 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248