Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalsspelen
Antal starter / Total entries: 192 Printed: 2017-05-24 08:19
Antal individer / Total persons: 73
 
M 100m 2
Marcus Lidman 99 Hälle IF
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
 
M 200m 2
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
 
M 3000m 0
 
M 5000m 0
 
M Häck 110m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Marcus Lidman 99 Hälle IF
 
M Tresteg 2
Artur Engström 96 Örgryte IS
Mathias Ström 87 Örgryte IS
 
M Kula 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 0
 
P17 800m 2
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK
 
P17 3000m 2
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 400m 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Kula 1
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
 
P17 Diskus 1
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
 
P17 Slägga 1
Filip Linnér 00 IFK Göteborg 39,51
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 2
Edvin Wahlström 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
 
P15 300m 1
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
 
P15 800m 1
Ville Larsson 02 Sävedalens AIK
 
P15 2000m 1
Ville Larsson 02 Sävedalens AIK
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 1
Edvin Wahlström 02 Mölndals AIK
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 1
Måns Roos 02 Mölndals AIK
 
P15 Diskus 1
Måns Roos 02 Mölndals AIK
 
P15 Slägga 1
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
 
P15 Spjut 0
 
P14 80m 1
David Ulstein 03 Mölndals AIK
 
P14 300m 2
David Ulstein 03 Mölndals AIK 41,0
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 800m 1
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P14 2000m 1
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P14 Häck 80m 1
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 Höjd 2
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 1.56
 
P14 Stav 1
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.21
 
P14 Längd 2
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 4.94
 
P14 Tresteg 1
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 10.05
 
P14 Kula 0
 
P14 Diskus 1
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
 
P14 Spjut 1
David Ulstein 03 Mölndals AIK
 
P13 60m 2
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Arvid Kylberg 04 Sävedalens AIK
 
P13 200m 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P13 600m 1
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
 
P13 1500m 0
 
P13 Häck 60m 2
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
 
P13 Höjd 2
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
 
P13 Längd 2
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 1
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
 
P13 Diskus 0
 
P13 Spjut 0
 
P12 60m 2
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
 
P12 200m 2
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
 
P12 600m 1
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
 
P12 1500m 2
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
 
P12 Häck 60m 4
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
 
P12 Höjd 3
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
 
P12 Längd 5
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
 
P12 Kula 3
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
 
P12 Diskus 1
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
 
P12 Spjut 2
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
 
P11 60m 2
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
 
P11 200m 2
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
 
P11 600m 1
Erik Toll 06 IFK Göteborg
 
P11 Höjd 2
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
 
P11 Längd 2
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
 
P11 Kula 1
Erik Toll 06 IFK Göteborg
 
P10 60m 3
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 11.06
Isak Tagaeus 07 Sävedalens AIK
 
P10 600m 2
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2:21
 
P10 Höjd 2
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
 
P10 Längd 3
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Isak Tagaeus 07 Sävedalens AIK
 
P10 Kula 2
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
 
P9 60m 0
 
P9 Längd 1
Simon Isaksson 08 Sävedalens AIK
 
P9 Kula 0
 
K 100m 0
 
K 200m 2
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
 
K 800m 1
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
 
K 3000m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 1
Sara Skogman 95 Örgryte IS -
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 0
 
F17 400m 2
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
 
F17 800m 3
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK
 
F17 3000m 1
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 1
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
 
F17 Längd 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 1
Daniella Persson 00 Hälle IF 39.35
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 0
 
F15 80m 0
 
F15 300m 0
 
F15 800m 0
 
F15 2000m 0
 
F15 Häck 80m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Tresteg 0
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus 0
 
F15 Slägga 1
Monia Kristiansson 02 Tingbergs AIS 37.77
 
F15 Spjut 0
 
F14 80m 0
 
F14 300m 0
 
F14 800m 0
 
F14 2000m 1
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
 
F14 Häck 80m 1
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
 
F14 Höjd 0
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 1
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
 
F14 Tresteg 1
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
 
F14 Kula 0
 
F14 Diskus 0
 
F14 Spjut 0
 
F13 60m 1
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8.22
 
F13 200m 2
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29.49
 
F13 600m 2
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 1:57
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 1.52.0
 
F13 1500m 0
 
F13 Häck 60m 4
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.38
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 10.82
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.02
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
 
F13 Höjd 0
 
F13 Längd 4
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 4.30
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 4.28
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 4.45
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
 
F13 Tresteg 1
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.18
 
F13 Kula 1
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
 
F13 Diskus 1
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 20.13
 
F13 Spjut 0
 
F12 60m 5
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F12 200m 2
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
 
F12 600m 3
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F12 1500m 1
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F12 Häck 60m 4
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
 
F12 Höjd 5
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F12 Längd 8
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
 
F12 Kula 3
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
 
F12 Diskus 2
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
 
F12 Spjut 3
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
 
F11 60m 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F11 200m 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F11 600m 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 Hälle IF 1.54.45
 
F11 Höjd 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F11 Längd 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F11 Kula 0
 
F10 60m 1
Ella Pettersson 07 Sävedalens AIK
 
F10 600m 1
Ella Pettersson 07 Sävedalens AIK
 
F10 Höjd 0
 
F10 Längd 1
Ella Pettersson 07 Sävedalens AIK
 
F10 Kula 0
 
F9 60m 7
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Thelma Håkansson 08 IF Rigor
Ebba Saul 08 Sävedalens AIK
Idde Jakobsson 08 Sävedalens AIK
Willma Hallmén 09 Sävedalens AIK
Saga Andersson 08 IK Ymer 9,48
 
F9 Längd 7
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Thelma Håkansson 08 IF Rigor
Ebba Saul 08 Sävedalens AIK
Idde Jakobsson 08 Sävedalens AIK
Willma Hallmén 09 Sävedalens AIK
Saga Andersson 08 IK Ymer 3,75
 
F9 Kula 4
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Willma Hallmén 09 Sävedalens AIK
Saga Andersson 08 IK Ymer 6,00
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248