Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalsspelen
Antal starter / Total entries: 2338 Printed: 2017-06-23 07:01
Antal individer / Total persons: 947
 
M 100m 14
Linus Andersson 98 Alingsås IF 11.18
Magnus Pedersén 99 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Marcus Nilsson 91 Högby IF 11.30
Chidozie Abika 97 IF Kville
Michael Skalenius 90 IF Kville
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Isak Adam 98 Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK
Erik Johansson 99 Varbergs GIF 10.97
Linus Johansson 03 IK Wilske
Linus Bertilsson 99 Örgryte IS
 
M 200m 19
Linus Andersson 98 Alingsås IF 22.32
Samuel Wollert 99 Alingsås IF
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 23,57
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Andreas Mack 70 IF Kville 25.70
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Axel Dillner 97 Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Erik Johansson 99 Varbergs GIF
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 22,39
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 22,00
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 24.25
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 22,80
Svante Wester 99 Örgryte IS 23,20
Sondre Guttormsen 99 Ski IL
 
M 3000m 3
Erik Framme 73 Hälle IF
Monir Elkhalki 81 IF Kville
Nuray Yassin Ahmed 81 Ullevi FK
 
M Häck 110m 3
Marcus Nilsson 91 Högby IF 14.68
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Philip Ngwe Luckey 95 Mölndals AIK
 
M Höjd 4
Erik Hagström 73 IF Kville 1.70
Herman Olvik 96 Ullevi FK
Oscar Söderbergh 96 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
 
M Stav 6
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Marcus Nilsson 91 Högby IF 5.10
Erik Hagström 73 IF Kville 4.20
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
Filip Anell 99 IK Ymer
 
M Längd 16
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Marcus Lidman 99 Hälle IF
Robin Gustafsson 99 Hälle IF 6.45
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Karl Teiffel 94 Mölndals AIK
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Andreas Carlsson 95 IK Ymer
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS 6,95
Otto Hammarström 99 Örgryte IS
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS
Tobias Larsson 98 Örgryte IS
Victor Koch 98 Örgryte IS
Sondre Guttormsen 99 Ski IL
Odin Hallquist 97 IK Tjalve 6,91
 
M Tresteg 16
Magnus Pedersén 99 IFK Göteborg
Axel Jeske Magnusson 99 Sävedalens AIK
Erik Andersson 99 Sävedalens AIK
Markus Lundborg 99 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Artur Engström 96 Örgryte IS
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS
Mathias Ström 87 Örgryte IS
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS 14,20
Otto Hammarström 99 Örgryte IS
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 13,18
Tobias Larsson 98 Örgryte IS 14,01
Victor Koch 98 Örgryte IS 14,15
Erik Lund 97 BUL 14.72
Jesper Vestbö 92 IK Tjalve 15,22
 
M Kula 3
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Nils Christensen 89 Dybvad IK
 
M Slägga 2
Tobias Hagström 96 Hälle IF 56.94
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
 
M Spjut 3
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Jonas Rajaniemi 98 Ullevi FK
Nils Christensen 89 Dybvad IK
 
P19 Häck 110m 4
Robin Gustafsson 99 Hälle IF
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS
Sondre Guttormsen 99 Ski IL
 
P19 Kula 1
August Bergstrand 99 Ullevi FK
 
P19 Diskus 1
Mattias Eklund 98 IK Ymer
 
P19 Slägga 1
August Bergstrand 99 Ullevi FK
 
P17 100m 21
Michell Jovic 00 Falkenbergs IK
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Malte Berggren 00 IF Kville
IF Rigor . 00 IF Rigor
Joel Stål 00 IF Rigor
William Lager 01 IF Rigor
Alain Chossaini 00 Tingbergs AIS
Jawid Jirsak 00 Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Andrés Vera 00 Wärnamo SK
 
P17 200m 16
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
William Sander 01 Mölndals AIK 24.43
Jacob Helsing 00 IK Orient
William Lager 01 IF Rigor
Alain Chossaini 00 Tingbergs AIS
Jawid Jirsak 00 Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
 
P17 800m 6
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK
Melvin Johansson 01 IF Kville
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK
Johan Sjöström 01 Varbergs GIF
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 2,05,00
 
P17 3000m 10
Erik Boethius 00 Kongahälla AIK
Breno Barros 00 IK Orient
William Brockman 01 IK Orient
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK
Abdirahman Ali 00 Ullevi FK
Eric Källman 00 IK Ymer
Carl Jälknäs 00 Trollhättan FIK
 
P17 Häck 110m 3
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Philip Ryding 01 IF Kville
Simen Guttormsen 01 Ski IL
 
P17 Höjd 6
Philip Ryding 01 IF Kville
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Oliver Edman 01 Örgryte IS
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Simen Guttormsen 01 Ski IL
 
P17 Stav 3
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
William Rydin 00 Ullevi FK
Simen Guttormsen 01 Ski IL 430
 
P17 400m 8
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK
Erik Buiten 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS
William Sander 01 Mölndals AIK 52.98
Breno Barros 00 IK Orient
 
P17 Längd 13
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Jawid Jirsak 00 Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS
Simen Guttormsen 01 Ski IL
 
P17 Kula 7
Johannes Olsson 01 Hälle IF 12.85
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
 
P17 Diskus 4
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
William Lanndalen 01 IK Ymer
 
P17 Slägga 2
Filip Linnér 00 IFK Göteborg 39,51
William Lanndalen 01 IK Ymer
 
P17 Spjut 4
Jonathan Bengtsson 00 Mölndals AIK
William Lanndalen 01 IK Ymer
Simen Guttormsen 01 Ski IL 42.70
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
 
P15 80m 18
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Edvin Wahlström 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK 09.85
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Stefan Savic 02 Sävedalens AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Christian Bundgaard 02 Dybvad IK
 
P15 300m 13
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Lukas Mindelsohn 02 Lerum Friidrott
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Christian Bundgaard 02 Dybvad IK
 
P15 800m 9
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 2.21.91
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 2.17.53
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Noa Escobar Särnbratt 02 Sävedalens AIK
Ville Larsson 02 Sävedalens AIK
 
P15 2000m 8
Nils Bredin 02 Hälle IF 6,14
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Arvid Backteman 02 Lerum Friidrott
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 6.32.36
Oskar Karlsson 02 SK Graal
Noa Escobar Särnbratt 02 Sävedalens AIK
Ville Larsson 02 Sävedalens AIK
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P15 Häck 80m 8
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
 
P15 Höjd 7
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott 1,64
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Elmer Evanson 02 Örgryte IS
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P15 Stav 4
Edvin Wahlström 02 Mölndals AIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P15 Längd 15
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Stefan Savic 02 Sävedalens AIK
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Christian Bundgaard 02 Dybvad IK
 
P15 Tresteg 8
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Elmer Evanson 02 Örgryte IS
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P15 Kula 5
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
 
P15 Diskus 2
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P15 Slägga 5
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
 
P15 Spjut 5
Fredrik Grund 02 IF Kville
Peter Svensson 02 IF Rigor
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK 35.95
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P14 80m 14
Jhon Johansson 03 Alingsås IF
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Linus Johansson 03 IK Wilske
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS
Bertil Kristensson 03 Örgryte IS
 
P14 300m 12
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 42.34
David Ulstein 03 Mölndals AIK 41,0
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 40,5
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS
David Johansson 03 Bokenäs IF
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 800m 10
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:23.00
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2,12
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Alfred Ramhult 03 IK Ymer
Love Ramhult 03 IK Ymer
Mattias Carman 03 Örgryte IS
David Johansson 03 Bokenäs IF
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P14 2000m 5
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Casper Skepp 03 Sävedalens AIK
Love Söderpalm 03 Örgryte IS
 
P14 Häck 80m 5
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 Höjd 6
Oliver Forsström 03 Hälle IF
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
David Johansson 03 Bokenäs IF
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 1.56
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P14 Stav 1
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.21
 
P14 Längd 12
Fabian Steene 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Gabriel Wennbom 03 Ullevi FK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Bertil Kristensson 03 Örgryte IS
David Johansson 03 Bokenäs IF
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 4.94
 
P14 Tresteg 6
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 10.05
 
P14 Kula 7
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Patrik Björnsson 03 Lerum Friidrott
Elton Jonåker 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P14 Diskus 8
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Axel Olausson 03 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Patrik Björnsson 03 Lerum Friidrott
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P14 Spjut 10
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Elton Jonåker 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P13 60m 18
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg 9.76
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Calle Frank 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Anton Sylvan 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Arvid Kylberg 04 Sävedalens AIK
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Simon Johansson 04 Varbergs GIF
Casper Gustavsson 04 IK Ymer
Albin Coster 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 8,50
 
P13 200m 17
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Calle Frank 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Anton Sylvan 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Simon Johansson 04 Varbergs GIF 33,17
Casper Gustavsson 04 IK Ymer
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 28,16
Leo Carlsson 04 Ale FK 29.75
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 600m 11
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 1.45.00
Gustaf Oom 04 IF Rigor
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Edvin Behn 04 Sävedalens AIK
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 1.50
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 1.42,94
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 1.47,23
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 1500m 12
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK
Edvin Behn 04 Sävedalens AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 4.59,80
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 Häck 60m 9
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
 
P13 Höjd 17
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Nils Blomstrand 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Gustaf Oom 04 IF Rigor
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Leo Carlsson 04 Ale FK 1.38
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 Längd 18
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg 3.90
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Svante Enarsson 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustaf Oom 04 IF Rigor
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P13 Tresteg 6
William Asker 04 IF Kville
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
 
P13 Kula 5
Jacob Asker 04 IF Kville
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
Albin Coster 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
Leo Carlsson 04 Ale FK 11.10
 
P13 Diskus 6
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Felix Steene 04 IF Kville
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK
Leo Carlsson 04 Ale FK 27.41
Philip Frick 04 Ale FK
 
P13 Spjut 10
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK
Leo Carlsson 04 Ale FK 35.90
 
P12 60m 15
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Johannes Borup Olsen 05 SIK80
 
P12 200m 15
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Johannes Borup Olsen 05 SIK80
 
P12 600m 15
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 1,48,48
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK 1:46:14
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P12 1500m 11
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Valter Hering 05 Ullevi FK
 
P12 Häck 60m 15
Alexander Engqvist 05 Kongahälla AIK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P12 Höjd 12
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
 
P12 Längd 21
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Johannes Borup Olsen 05 SIK80
 
P12 Kula 12
Alexander Engqvist 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Samuel Börlin 05 Sävedalens AIK
Ville Gustavsson 05 Sävedalens AIK
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
Johannes Borup Olsen 05 SIK80
 
P12 Diskus 6
Alexander Engqvist 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
 
P12 Spjut 13
David Thilén 05 IF Kville
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Emil Nielsen 06 Dybvad IK
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
Johannes Borup Olsen 05 SIK80
 
P11 60m 21
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
David Gunnarsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,88
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
James Ekström 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Emil Nielsen 06 Dybvad IK
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
 
P11 200m 16
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
David Gunnarsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Sebastian Speare 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 30,0
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
James Ekström 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Emil Nielsen 06 Dybvad IK
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
 
P11 600m 10
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Arvid Pettersson 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 1:52.35
Erik Hellsén Levan 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Emil Nielsen 06 Dybvad IK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P11 Höjd 14
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Jonathan Rönnäs 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 1,34
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
James Ekström 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P11 Längd 27
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Ludvig Lundmark 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 4,50
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Arvid Pettersson 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Erik Hellsén Levan 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
James Ekström 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Emil Nielsen 06 Dybvad IK
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P11 Kula 14
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Ludvig Lundmark 06 Lerum Friidrott
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Jonathan Rönnäs 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Arvid Pettersson 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Emil Nielsen 06 Dybvad IK
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P10 60m 40
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,42
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Albin Ernestam 07 IF Kville
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Olle Fridner 07 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 11.06
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Johan Henriksson 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Simon Henriksson 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Emil Augustsson 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Vincent Klinghoffer 07 Sävedalens AIK
Leo Jelic 07 IK Ymer
Mads V. Jensen 07 Dybvad IK
Sebastian Guttormsen 07 Ski IL
Elliot Montell 07 Bohus IF
Elias Borup Olsen 07 SIK80
Karl-Emil Söe Andersen 07 SIK80
 
P10 600m 23
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,55,36
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2:21
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK 1,55
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Sebastian Guttormsen 07 Ski IL
Elias Borup Olsen 07 SIK80
Karl-Emil Söe Andersen 07 SIK80
 
P10 Höjd 28
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Lukas Lotzner 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Leon Östling 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Vincent Klinghoffer 07 Sävedalens AIK
Mads V. Jensen 07 Dybvad IK
Sebastian Guttormsen 07 Ski IL
Elias Borup Olsen 07 SIK80
Karl-Emil Söe Andersen 07 SIK80
 
P10 Längd 39
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Albin Ernestam 07 IF Kville
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Olle Fridner 07 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Johan Henriksson 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Simon Henriksson 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Emil Augustsson 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Vincent Klinghoffer 07 Sävedalens AIK
Leo Jelic 07 IK Ymer
Mads V. Jensen 07 Dybvad IK
Sebastian Guttormsen 07 Ski IL
Elliot Montell 07 Bohus IF
Elias Borup Olsen 07 SIK80
Karl-Emil Söe Andersen 07 SIK80
 
P10 Kula 26
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Albin Ernestam 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Olle Fridner 07 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Emil Augustsson 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Leo Jelic 07 IK Ymer
Mads V. Jensen 07 Dybvad IK
Sebastian Guttormsen 07 Ski IL
Elliot Montell 07 Bohus IF
Elias Borup Olsen 07 SIK80
Karl-Emil Söe Andersen 07 SIK80
 
P9 60m 16
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg 10,68
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,56
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Eric Morichetto 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Johan Skovsgaard 08 Dybvad IK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P9 Längd 18
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg 3,13
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 3,56
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Eric Morichetto 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noah Engel 08 Sävedalens AIK
Simon Isaksson 08 Sävedalens AIK
Johan Skovsgaard 08 Dybvad IK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P9 Kula 11
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg 5,04
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Carl Nilsson 08 IF Rigor 5,59
Eric Morichetto 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noah Engel 08 Sävedalens AIK
Johan Skovsgaard 08 Dybvad IK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
K 100m 7
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK
Johanna Andersson 99 Lerum Friidrott
Emilia Hammarström 96 Mölndals AIK
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Aichen Camara 91 Ullevi FK
Julia Björkeryd 94 Ullevi FK
Emelie Rantzow 98 IK Ymer
 
K 200m 8
Anna Widerberg 99 Hälle IF 26.98
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Emelie Rantzow 98 IK Ymer
 
K 800m 6
Alice Schiller 98 Alingsås IF
Sara Ericsson 95 Heleneholms IF 2.13,20
Alexandra Brackmann 97 IF Rigor
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 2,16:32
Ester Torstensson 96 Trollhättan FIK
 
K 3000m 5
Aleksandra Gustavsson 97 Lidköpings IS
Linnea Smalström 99 Sävedalens AIK
Lisa Bergdahl 95 Sävedalens AIK
Malin Strand 93 Sävedalens AIK
Johanna Larsson 93 Örgryte IS
 
K Höjd 5
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK
Amanda Backlund 99 IK Orient
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
Julia Petersson 98 Ullevi FK
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK
 
K Stav 4
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg 3,70
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Klara Mattsson 97 IK Orient
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
 
K Längd 9
Viktoria Karlsson 97 Göteborgs KIK
Johanna Andersson 99 Lerum Friidrott
Amanda Backlund 99 IK Orient
Mari Klaup 90 Ullevi FK
Moa Karlin 94 Ullevi FK
Vilma Snygg 99 IK Ymer
Della Månsson 99 Örgryte IS
Judith Wagersten 98 Örgryte IS
Nadia Akpana Assa 95 BUL
 
K Tresteg 15
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Lizzie Hager 99 Ullevi FK
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö
Alexandra Schill 00 Örgryte IS
Della Månsson 99 Örgryte IS 11,11
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11,35
Sara Skogman 95 Örgryte IS -
 
K Kula 5
Amanda Backlund 99 IK Orient
Linn Bergstrand 96 Ullevi FK
Mari Klaup 90 Ullevi FK
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
Erica Lantz 94 Athletics 24Seven SK 11,97
 
K Diskus 4
Elin Rubin 95 Hovslätts IK 39,18
Klara Bladin 96 Hässelby SK
Linn Bergstrand 96 Ullevi FK
Jennifer Rudberg 98 IK Ymer
 
K Slägga 1
Luana Klaric-Lundh 99 Göteborgs KIK
 
K Spjut 6
Sofie Hammar 95 IF Rigor
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
Eleonor Larsson 91 Ullevi FK
Emelie Larsson 90 Ullevi FK
Mari Klaup 90 Ullevi FK
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
 
F17 100m 20
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Emma Delin 01 Göteborgs KIK
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 12,03
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Elin Eriksson 00 IF Kville
Julia Björkman 00 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Moa Lindkvist 01 Mölndals AIK
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK 12.56
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF 12,37
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Julia Viiala 00 IK Ymer
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
Sigrid Scholten 01 Dybvad IK
 
F17 200m 27
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 24,73
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF 26.58
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 26
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Sara Dahlén 00 Lerum Friidrott
Lovisa Ronge 01 IF Rigor 27.67
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF 25,10
Ella Larssen 01 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
 
F17 400m 12
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Sara Overgaard 98 IF Kville u.t
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Sara Dahlén 00 Lerum Friidrott
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK
Ella Larssen 01 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Signe Hedin 00 IK Ymer
 
F17 800m 5
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK
 
F17 3000m 3
Almida Thörjesson 01 Kyrkhults SK
Ana Nedeljkovicova 00 IK Orient
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK
 
F17 Häck 100m 11
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Anja Olsson 01 Malmö AI
Julia Wennersten 01 IK Ymer
 
F17 Höjd 9
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Ida Björndal 01 IF Kville
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Ellen Hedin 00 IK Orient
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Signe Lisborg 01 Dybvad IK
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Stav 11
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 280
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Anja Olsson 01 Malmö AI
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK
Anna Rönner 00 Ullevi FK
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Längd 13
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK U.T
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Elin Eriksson 00 IF Kville
Emelie Greby 01 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Ellen Hedin 00 IK Orient
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Signe Hedin 00 IK Ymer
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 5,32
 
F17 Kula 12
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Hannah Johansson 01 Stenungsunds FI
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Julia Viiala 00 IK Ymer
Linnéa Helgegren 00 Örgryte IS
Signe Lisborg 01 Dybvad IK
Sigrid Scholten 01 Dybvad IK
 
F17 Diskus 8
Daniella Persson 00 Hälle IF 39.35
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Linnéa Helgegren 00 Örgryte IS 30,03
Signe Lisborg 01 Dybvad IK
Sigrid Scholten 01 Dybvad IK
 
F17 Slägga 5
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 44.01
Elsa Lindén 00 Mölndals AIK
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Anna Rönner 00 Ullevi FK
 
F17 Spjut 6
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Signe Lisborg 01 Dybvad IK
Sigrid Scholten 01 Dybvad IK
 
F15 80m 19
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Josefin Bistedt 02 Lerum Friidrott
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Tina C Rouzveh 02 Sävedalens AIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
Hedda Tellow 02 Örgryte IS
Cornelia Flisberg 02 Ale FK
 
F15 300m 22
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Ebba Rössberger 02 Göteborgs KIK
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK 46,86
Ellen Blackenfelt 02 Kongahälla AIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 44.93
Ellen Törnqvist 02 Sävedalens AIK
Hanna Ingemarsson 02 Sävedalens AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Hedda Tellow 02 Örgryte IS
Sophie Ingenuus 02 Dybvad IK
Evelina Österman 02 Trollhättan FIK
Andrea Frick 02 Ale FK
 
F15 800m 9
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 02,54
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 2.29.95
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 2.26.12
Elsa Björk 02 Sävedalens AIK
Julia Lindblad 02 Sävedalens AIK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
 
F15 2000m 2
Ulrika Bredin 02 Sävedalens AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
 
F15 Häck 80m 16
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Josefin Stridh 02 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Alma Helander 02 Sävedalens AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F15 Höjd 8
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Sophie Reid 02 IK Ymer
Sophie Ingenuus 02 Dybvad IK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F15 Stav 3
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Willhelmina Holmertz 02 Sävedalens AIK
 
F15 Längd 21
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 4,50
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Hedda Tellow 02 Örgryte IS
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Cornelia Flisberg 02 Ale FK
 
F15 Tresteg 4
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Emma Andersen 02 Dybvad IK
 
F15 Kula 5
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Josefin Bistedt 02 Lerum Friidrott
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F15 Diskus 6
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Sophie Reid 02 IK Ymer
Sophie Ingenuus 02 Dybvad IK
 
F15 Slägga 8
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Helena Sund 02 Mölndals AIK
Olivia Asp 02 Mölndals AIK
Monia Kristiansson 02 Tingbergs AIS 37.77
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Emma Andersen 02 Dybvad IK
 
F15 Spjut 8
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Tilda Bergström 02 IFK Sunne FK 39.29
Tilda Åkesson 02 Varbergs GIF
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Emma Andersen 02 Dybvad IK
Sophie Ingenuus 02 Dybvad IK
 
F14 80m 20
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Jomanah Kurdali 03 Mölndals AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK 11.16
 
F14 300m 10
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Tilda Knauer 03 Hälle IF
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Emma Jelic 03 IK Ymer
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Lovisa Agfors 03 Ale FK
 
F14 800m 12
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 2.37
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:29.73
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2.26
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 2:26.06
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF 2.23,87
Klara Larsson 03 Örgryte IS
Julia Svennblad 03 Ale FK 2.24.96
 
F14 2000m 10
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Sabina Aumo 03 Hälle IF
Tilda Knauer 03 Hälle IF
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK
 
F14 Häck 80m 11
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Emma Sjöqvist 03 IF Kville
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Tilly Backman 03 Örgryte IS
 
F14 Höjd 10
Irma Törngård 03 Hälle IF 1.43
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Isabel Sjöberg 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Linn Johansson 03 Örgryte IS
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F14 Stav 10
Jonna Andersson 04 Brattås CK
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Emma Jelic 03 IK Ymer
Sara Guttormsen 05 Ski IL 235
 
F14 Längd 20
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5,18
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Emma Sjöqvist 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Isabel Sjöberg 03 Lerum Friidrott
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Linn Johansson 03 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Ale FK 4.43
 
F14 Tresteg 6
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Linn Johansson 03 Örgryte IS
 
F14 Kula 12
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Calista Ezeh 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Frida Svensson 03 Sävedalens AIK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Klara Larsson 03 Örgryte IS
 
F14 Diskus 10
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Jonna Kronander 03 IK Ymer
 
F14 Spjut 10
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Calista Ezeh 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Klara Larsson 03 Örgryte IS
 
F13 60m 28
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8.22
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Tilda Persson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 8.98
Ayla Düring 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 8,15
 
F13 200m 30
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Saga Provci 04 IFK Göteborg 30.37
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29.49
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 28.09
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Ida Pappila 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 32,32
Tilda Persson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 29.86
Ayla Düring 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 26,46
 
F13 600m 20
Saga Provci 04 IFK Göteborg 1.48.73
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 1.56.42
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 1:57
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.44.90
Hilda Törngård 04 Hälle IF 1.54.45
Felicia Brink 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 1.52.0
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK
Ella Olsson 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 1.54.63
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS 1.50
Liv Backman 04 Örgryte IS
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 1.47,13
 
F13 1500m 10
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 5.34.06
Felicia Brink 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Filippa Fagerström 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
 
F13 Häck 60m 19
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.38
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 10.82
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.02
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor 10,98
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 11,13
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
 
F13 Höjd 12
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.55
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Fanny Nordberg 04 Mölndals AIK
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 1.52
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Tilda Persson 04 IF Rigor
 
F13 Längd 39
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg 4.15
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 4.09
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 4.30
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 4.83
Hilda Glembring 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 4.28
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 4.45
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Fanny Nordberg 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 4.50
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 5,23
 
F13 Tresteg 17
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 8,71
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.18
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Ida Pappila 04 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
 
F13 Kula 12
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Fanny Vulin 04 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F13 Diskus 6
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 20.13
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F13 Spjut 8
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Ida Thörsman 04 IF Kville
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F12 60m 29
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 9:18
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Beata Göthberg 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Felicia Freed 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Sara Guttormsen 05 Ski IL
Frederikke Stellan Jensen 05 SIK80
 
F12 200m 22
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Märta Nordell 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elna Wester 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Anne V. Jensen 05 Dybvad IK
Sara Guttormsen 05 Ski IL
 
F12 600m 19
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 1:51
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 1m59s
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F12 1500m 11
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Tilde Svensson 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
 
F12 Häck 60m 22
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Beata Göthberg 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Juliette Östling 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Sara Guttormsen 05 Ski IL 11,43
 
F12 Höjd 18
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1.36
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Alicia Lind 05 Mölndals AIK
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Sara Guttormsen 05 Ski IL
 
F12 Längd 54
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 4.03
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 4:22
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Beata Göthberg 05 IF Kville
Ella Akradloo 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Juliette Östling 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Alicia Lind 05 Mölndals AIK
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Annie Ahlgren 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Emelie Brinck 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Felicia Freed 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Sara Guttormsen 05 Ski IL
Emma Norrman 05 Bohus IF
Frederikke Stellan Jensen 05 SIK80
 
F12 Kula 25
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Emma Sköldborg 05 IF Kville
Juliette Östling 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Annie Ahlgren 05 Mölndals AIK
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Anne V. Jensen 05 Dybvad IK
Sara Guttormsen 05 Ski IL
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Emma Norrman 05 Bohus IF
Frederikke Stellan Jensen 05 SIK80
 
F12 Diskus 11
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Stina Littorin 05 IF Kville
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Anne V. Jensen 05 Dybvad IK
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Frederikke Stellan Jensen 05 SIK80
 
F12 Spjut 14
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Julia Pappila 06 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Anne V. Jensen 05 Dybvad IK
 
F11 60m 35
Sabina Kern 06 Brattås CK
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 9.90
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 9:95
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Emilia Bergh 06 IK Orient
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Elin Karlsson 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Elvira Lindahl Olsson 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Ullevi FK 1 0 Ullevi FK
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Stella Hagstedt 06 Örgryte IS 10,36
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Signe Marie Drastrup 06 SIK80
 
F11 200m 29
Sabina Kern 06 Brattås CK
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 34,23
Nelly Elned 06 Hälle IF 31.09
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Emilia Bergh 06 IK Orient
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 31,81
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Elin Karlsson 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Annlouise Madsen 06 Dybvad IK
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Signe Marie Drastrup 06 SIK80
 
F11 600m 20
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 2.05
Nelly Elned 06 Hälle IF 1.54.45
Willow Lind 06 IF Kville
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK 2:28.24
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 2:15.80
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 2.05.33
Lisa Händel 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Signe Kullander 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Signe Marie Drastrup 06 SIK80
 
F11 Höjd 24
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Sanna Magnusson 06 IF Kville
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Ida Hult 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Lisa Händel 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK