Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Laxaspelen
Antal starter / Total entries: 1544 Printed: 2017-12-16 10:04
Antal individer / Total persons: 645
 
M 100m 23
Jörgen Åberg 62 IFK Halmstad
Benjamin Olsson 91 IFK Helsingborg
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Anders Logg 76 Hälle IF
Emil Quick 95 Kalmar SK
Robin Noping 96 IF Kville 12:32
Jesper Ullbing 97 Ljungby FIK
Sebastian Holmberg 87 IFK Lund 12,09
Kasper Kadestål 99 Malmö AI
Sebastian Kadestål 96 Malmö AI
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Axel Dillner 97 Ullevi FK
Erik Johansson 99 Varbergs GIF 10,97
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF 12,00
Martin Andersson 95 IK Ymer
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 10,89
Martin Kristensen 92 Hvidovre Atletik 11.43
Navid Bazgir 95 Hvidovre Atletik 11.98
Tummas Arge 95 Hvidovre Atletik 11.43
Alexander Andersson 94 Thorengruppen TFC 10.92
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 10.94
 
M 200m 21
Andreas Carlsson 78 IFK Halmstad
Jörgen Åberg 62 IFK Halmstad
Richard Berg 92 IFK Halmstad
Vilgot Engberg Pramling 95 IFK Halmstad
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Marcus Tornée 98 IFK Helsingborg
Emil Quick 95 Kalmar SK
Anton Sigurdsson 96 Malmö AI
Kasper Kadestål 99 Malmö AI
Sebastian Kadestål 96 Malmö AI
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Axel Dillner 97 Ullevi FK
Martin Astner 93 Ullevi FK
Erik Johansson 99 Varbergs GIF
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF 24,50
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 22,70
Svante Wester 99 Örgryte IS 23,28
Victor Koch 98 Örgryte IS 22,70
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK
 
M 400m 22
Andreas Carlsson 78 IFK Halmstad
Vilgot Engberg Pramling 95 IFK Halmstad
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg 51.11
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Anders Logg 76 Hälle IF
Wilhelm Kardemark 80 IF Kville 58.50
Magnus Nielsen 91 IFK Lund 50,50
Anders Rydell 78 Malmö AI 58,52
Nick Ekelund-Arenander 89 Malmö AI 45,50
Tobias Illeboo 73 Malmö AI 54.00
Eric Mårtensson 97 IFK Trelleborg 53.50
Joakim Andersson 92 IFK Trelleborg 48.50
Benjamin Mullen 87 Turebergs FK
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 48,99
Daniel Skatt 91 Örgryte IS 51.50
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 53.51
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 50,12
Svante Wester 99 Örgryte IS 52,00
Kasper Olsen 91 Hvidovre Atletik 49.40
Martin Kristensen 92 Hvidovre Atletik 49,87
Navid Bazgir 95 Hvidovre Atletik 55.23
 
M 1000m 1
Anders Rydell 78 Malmö AI
 
M 3000m 3
Viktor Helander 90 Eksjö Södra IK
Omar Nuur 01 IFK Växjö 8,57
Eric Källman 00 IK Ymer 9,05,91
 
M Häck 110m 2
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK 14,34
 
M Häck 400m 5
Andreas Carlsson 78 IFK Halmstad
Benjamin Mullen 87 Turebergs FK
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
Daniel Skatt 91 Örgryte IS 55.70
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 55,18
 
M Höjd 3
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Erik Hagström 73 IF Kville
Oscar Söderbergh 96 Ullevi FK
 
M Längd 7
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Richard Berg 92 IFK Halmstad
Kevin Perera 93 IFK Helsingborg
Emil Quick 95 Kalmar SK
Sebastian Holmberg 87 IFK Lund
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 7,45
Erik Olsson 89 Örgryte IS
 
M Tresteg 9
Simon Karlén 94 IF Göta Karlstad 15,44
Richard Berg 92 IFK Halmstad
Emil Quick 95 Kalmar SK
Marcus Nyberg 97 Malmö AI
Erik Olsson 89 Örgryte IS
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS 14,20
Otto Hammarström 99 Örgryte IS
Tobias Larsson 98 Örgryte IS 14,01
Victor Koch 98 Örgryte IS 14,15
 
M Kula 2
Martin Andersson 95 IK Ymer
Stefan Mortsensen 96 Sparta Atletik
 
M Diskus 4
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Christoffer Pihlstrand 89 IFK Lund
Andreas Ellegaard 93 Sparta Atletik
Thor Olav Rosvold 96 IK Tjalve 50,69
 
M Slägga 4
Stefan Kvist 87 Alvesta FI 60,92m
Tim Söderqvist 95 Hälle IF 65,94
Daniel Korhonen 76 IF Kville 46,50
Robin Hägg 90 Eslövs IF
 
M Spjut 6
Zaher Rostom 91 Falkenbergs IK
Michael Bohman 71 IFK Halmstad
Pontus Bjärkvik 90 Hovslätts IK
Alexander Ottosson 87 Klippans FK 65.08
Jonathan Harley 93 Ullevi FK
Niklas Stjerndorff 90 Eslövs IF
 
P19 100m 7
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Qirong Huang 99 IFK Halmstad
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Linus Bertilsson 99 Örgryte IS 11,75
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS 11,36
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 11,50
Tobias Larsson 98 Örgryte IS
 
P19 200m 3
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Qirong Huang 99 IFK Halmstad
Felix Mattsson 98 Mölndals AIK 24.00
 
P19 400m 0
 
P19 800m 2
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg 1.59.66
Emil Magnusson 98 Hälle IF
 
P19 1500m 0
 
P19 Häck 110m 5
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
Jacob Lenz 99 IFK Lund 16,55
Max Hrelja 98 Malmö AI 13.46
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
 
P19 Häck 400m 2
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
Jacob Lenz 99 IFK Lund
 
P19 Längd 5
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Marcus Lidman 99 Hälle IF
Robin Gustafsson 99 Hälle IF 6.60
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Victor Koch 98 Örgryte IS 6,57
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 2
Mattias Eklund 98 IK Ymer
Erik Johannes Rosvold 98 Asker SK 52,09
 
P19 Slägga 1
August Bergstrand 99 Ullevi FK
 
P17 100m 23
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 11.69
Daniel Vencel 01 IFK Halmstad
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Simon Wennolf 00 IFK Lund 12,18
Caleb Conable 01 Malmö AI 11.31
Erik Bengtsson 01 Malmö AI
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Jacob Helsing 00 IK Orient
Jesper Simonsson 00 IK Orient
William Lager 01 IF Rigor
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Andrés Vera 00 Wärnamo SK
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
Haris Khan 00 Hvidovre Atletik 12.04
Marcus Andersson 00 Öresund FK
Rasmus Glimberg 00 Eslövs IF
Tobias Plank 01 TSV Plattling 12.71
 
P17 200m 11
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Daniel Sjölin 00 Höörs IS 24,01
Elias Wennolf 03 IFK Lund
Simon Wennolf 00 IFK Lund 24,81
Ludvig Ramhult 01 IK Ymer
Gustav Zetterlund 00 KFUM Örebro
 
P17 400m 8
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
William Lager 01 IF Rigor
Ludvig Ramhult 01 IK Ymer
Gustav Zetterlund 00 KFUM Örebro
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 51,69
Haris Khan 00 Hvidovre Atletik 54.04
Eli Karström 01 FK Athlet
Tobias Plank 01 TSV Plattling
 
P17 800m 4
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Elliot Anderstedt 01 Höörs IS 2.05,25
Martin Gustafsson 01 IFK Lund
Henrik Möbius 00 Malmö AI 2.04
 
P17 1500m 2
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Johan Sjöström 01 Varbergs GIF
 
P17 Häck 110m 9
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Häck 300m 7
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Erik Buiten 01 IF Kville
Johan Claeson 01 Tranås AIF
Anton Andersson 00 Varbergs GIF 42.97
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 40,29
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 42,00
 
P17 Höjd 5
Zackarias Denguir 01 IFK Lund
Samuel Fransson 00 Malmö AI
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Eli Karström 01 FK Athlet
 
P17 Stav 3
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Längd 14
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Tega Efemini 01 IFK Halmstad
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Zackarias Denguir 01 IFK Lund
Caleb Conable 01 Malmö AI 6,67
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Jesper Simonsson 00 IK Orient
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS
Marcus Andersson 00 Öresund FK
 
P17 Tresteg 8
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Caleb Conable 01 Malmö AI
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 13,18
 
P17 Kula 4
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
 
P17 Diskus 6
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
William Lanndalen 01 IK Ymer
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Slägga 2
John Nguyen 00 Wärnamo SK
William Lanndalen 01 IK Ymer
 
P17 Spjut 8
Filip Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Alex Johansson 01 Turebergs FK
Alex Wisme 00 IFK Växjö
William Lanndalen 01 IK Ymer
Casper Borgström 00 FK Athlet
Tobias Plank 01 TSV Plattling
 
P15 80m 18
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI
Adam Andersson 03 IFK Halmstad
Melker Sjöberg 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 9.61
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Adam Thell 02 IFK Lund
Elias Wennolf 03 IFK Lund 9,75
Elias Hedner 02 Malmö AI
Peter Svensson 02 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Olof Freij 03 IK Sisu 10,49
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Elias Agnesson 02 FK Athlet
Mattias Andersson 03 Öresund FK
 
P15 300m 10
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 42.59
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 37.26
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Elias Hedner 02 Malmö AI
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Mattias Andersson 03 Öresund FK
 
P15 800m 8
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2.24.42
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
Oskar Karlsson 02 SK Graal
Morgan Åkerblom 02 FK Athlet
 
P15 1500m 3
Adam Palm 02 IFK Halmstad
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Oskar Karlsson 02 SK Graal
 
P15 Häck 80m 7
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 11.38
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Sten Hagström 03 Örgryte IS
Mattias Andersson 03 Öresund FK
 
P15 Häck 300m 9
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 41.26
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 45.79
Mattias Andersson 03 Öresund FK
 
P15 Höjd 5
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Fredrik Grund 02 IF Kville
Elmer Evanson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
Elias Agnesson 02 FK Athlet
 
P15 Stav 5
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Olof Freij 03 IK Sisu
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Sten Hagström 03 Örgryte IS
 
P15 Längd 13
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Adam Andersson 03 IFK Halmstad
Melker Sjöberg 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Erik Ljungberg Bergelin 02 Höörs IS 5.65
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Adam Thell 02 IFK Lund
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
Mattias Andersson 03 Öresund FK
 
P15 Tresteg 7
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
Jesper Benjaminsson 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P15 Kula 8
Max Andersson 03 Eslövs AI
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
 
P15 Diskus 5
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 49,03
Måns Roos 02 Mölndals AIK
 
P15 Spjut 7
Max Andersson 03 Eslövs AI
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Fredrik Grund 02 IF Kville
Peter Svensson 02 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Carl Benjaminsson 03 Rydö ASK
 
P13 60m 7
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Simon Johansson 04 Varbergs GIF
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P13 200m 9
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Elias Lindberg 04 Klippans FK 31,73
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 29,16
Simon Johansson 04 Varbergs GIF
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P13 600m 5
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Amir Ben Taleb 04 IFK Halmstad
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Elias Ramhult 05 IK Ymer
 
P13 Häck 60m 2
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
 
P13 Höjd 2
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 149
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 8
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 4,21
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P13 Tresteg 5
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P13 Kula 7
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF 11,01
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF 11.04
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 Diskus 8
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF 45,68
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF 40.12
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P13 Spjut 5
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P12 60m 15
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Eric Von Haartman 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Melvin Bottomley 05 IFK Halmstad
William Christiansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Axel Logg 05 Hälle IF
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Viktor Hedner 05 Malmö AI
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P12 200m 15
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Eric Von Haartman 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Max Wegebrand Fenton 05 IFK Halmstad
Melvin Bottomley 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Axel Logg 05 Hälle IF
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK 29,12
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Viktor Hedner 05 Malmö AI
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Max Necklöv 06 IFK Växjö
Elias Ramhult 05 IK Ymer 29.66
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P12 Häck 60m 6
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Malte Johansson 05 Laholms IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P12 Höjd 7
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Eric Von Haartman 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
William Christiansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P12 Längd 12
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Max Wegebrand Fenton 05 IFK Halmstad
Melvin Bottomley 05 IFK Halmstad
William Christiansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Axel Logg 05 Hälle IF
Malte Johansson 05 Laholms IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P12 Kula 7
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Max Wegebrand Fenton 05 IFK Halmstad
William Christiansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Malte Johansson 05 Laholms IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P11 60m 6
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Erik Freij 06 IK Sisu
Mauritz Edlund 06 Varbergs GIF
Rasmus Nilsson 06 Varbergs GIF
Teodor Magnusson 06 Varbergs GIF
Max Necklöv 06 IFK Växjö 8,7
 
P11 600m 4
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Simon Lagerqvist 06 Lerum Friidrott
Mauritz Edlund 06 Varbergs GIF
Teodor Magnusson 06 Varbergs GIF
 
P11 Höjd 3
Lucas Andersson 07 IFK Halmstad
Erik Freij 06 IK Sisu
Rasmus Nilsson 06 Varbergs GIF
 
P11 Längd 7
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Emil Frozkhan 06 IFK Halmstad
Simon Lagerqvist 06 Lerum Friidrott
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
Rasmus Nilsson 06 Varbergs GIF
Teodor Magnusson 06 Varbergs GIF
Max Necklöv 06 IFK Växjö 4,37
 
P11 Kula 4
Emil Frozkhan 06 IFK Halmstad
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
Mauritz Edlund 06 Varbergs GIF
Rasmus Nilsson 06 Varbergs GIF
 
P10 60m 21
Max Dahlberg 07 Båstads GIF
Vilgot Andersson 07 Falkenbergs IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Alexander Dahlgren 07 IFK Halmstad
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Tim Persson 07 IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Oliver Persic 07 Ljungby FIK
Bram Persson 07 IFK Lund
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 9,68
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Albert Angmyr 07 Varbergs GIF
Leo Apelgren 07 Varbergs GIF
Lucas Ottosson 07 Varbergs GIF
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Max Wikberg 07 Varbergs GIF
Samuel Edlund 07 Varbergs GIF
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Simon Oldén 07 FK Athlet
 
P10 600m 18
Vilgot Andersson 07 Falkenbergs IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Alexander Dahlgren 07 IFK Halmstad
Gabriel Rydén 07 Hässleholms AIS
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Bram Persson 07 IFK Lund
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 1:56;42
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Albert Angmyr 07 Varbergs GIF
Leo Apelgren 07 Varbergs GIF
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Max Wikberg 07 Varbergs GIF
Samuel Edlund 07 Varbergs GIF
Fritz Andersson 08 Åhus FIK
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Simon Oldén 07 FK Athlet
 
P10 Längd 20
Max Dahlberg 07 Båstads GIF
Vilgot Andersson 07 Falkenbergs IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Alexander Dahlgren 07 IFK Halmstad
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Tim Persson 07 IFK Halmstad
Gabriel Rydén 07 Hässleholms AIS
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Oliver Persic 07 Ljungby FIK
Bram Persson 07 IFK Lund
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Albert Angmyr 07 Varbergs GIF
Leo Apelgren 07 Varbergs GIF
Lucas Ottosson 07 Varbergs GIF
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Max Wikberg 07 Varbergs GIF
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Simon Oldén 07 FK Athlet
 
P10 Kula 19
Max Dahlberg 07 Båstads GIF
Vilgot Andersson 07 Falkenbergs IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Lucas Andersson 07 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Oliver Persic 07 Ljungby FIK
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Albert Angmyr 07 Varbergs GIF
Leo Apelgren 07 Varbergs GIF
Lucas Ottosson 07 Varbergs GIF
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Max Wikberg 07 Varbergs GIF
Samuel Edlund 07 Varbergs GIF
Fritz Andersson 08 Åhus FIK
Simon Oldén 07 FK Athlet
 
P9 60m 12
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Noel Johansson 09 Hälle IF
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF
Emil Rosquist 08 Lomma FIK
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Enzo Johansson 08 Wärnamo SK
Leon Johansson 10 Wärnamo SK
Fritz Andersson 08 Åhus FIK
Lucas Falknell 09 FK Athlet
 
P9 Längd 12
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Noel Johansson 09 Hälle IF
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF
Emil Rosquist 08 Lomma FIK
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Enzo Johansson 08 Wärnamo SK
Leon Johansson 10 Wärnamo SK
Fritz Andersson 08 Åhus FIK
Lucas Falknell 09 FK Athlet
 
P9 Boll 11
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF
Emil Rosquist 08 Lomma FIK
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Enzo Johansson 08 Wärnamo SK
Leon Johansson 10 Wärnamo SK
Fritz Andersson 08 Åhus FIK
Lucas Falknell 09 FK Athlet
 
K 100m 6
Cecilia Sandell 95 IFK Helsingborg
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI 12.25
Malin Roth 95 Ullevi FK
Monika Callenberg 71 Varbergs GIF 15,5
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 12.32
Zarah Buchvald 95 Hvidovre Atletik 12.24
 
K 200m 14
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg
Sima Zahrai 63 IFK Lund
Pernilla Nilsson 92 Malmö AI 24.30
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI 25.04
Martina Winberg 99 Mölndals AIK 25.66
Rebecka Sellberg 97 Mölndals AIK 25.34
Malin Roth 95 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Åsa Söderlund 93 Ullevi FK
Josefin La Fleur 94 IFK Växjö
Hanna Bergqvist 91 Örgryte IS 26,12
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 26,50
 
K 400m 10
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg
Sima Zahrai 63 IFK Lund
Patricia Striner 97 Malmö AI
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK
Åsa Söderlund 93 Ullevi FK
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF 65.43
Josefin La Fleur 94 IFK Växjö
Hanna Bergqvist 91 Örgryte IS 58,5
 
K 800m 2
Patricia Striner 97 Malmö AI
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK 2.09.22
 
K 1500m 1
Alexandra Brackmann 97 IF Rigor
 
K Häck 100m 3
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK
Cecilia Sandell 95 IFK Helsingborg 13,73
Sara Skogman 95 Örgryte IS 14.54
 
K Häck 400m 3
Cecilia Sandell 95 IFK Helsingborg
Alice Svantesson 97 Ullevi FK
Sara Svensson 91 Åhus FIK
 
K Höjd 6
Anna Påsse 99 Göteborgs KIK
Filippa Gunnarsson 99 Laholms IF
Ellen Björklund 90 IFK Lund
Amanda Backlund 99 IK Orient
Wilma Eriksson 99 IK Ymer
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS
 
K Längd 5
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Malin Olsson 97 Malmö AI
Carina Palmquist 62 Villstads GIF
Sara Skogman 95 Örgryte IS 5.88
 
K Tresteg 7
Emma Erlandsson 99 Malmö AI
Nellie Mårtensson 95 Malmö AI
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö
Della Månsson 99 Örgryte IS 11,11
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11,35
Sara Skogman 95 Örgryte IS
 
K Kula 5
Hanna Larsson 88 Eksjö Södra IK
Marie Dahlén 80 Eksjö Södra IK
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Maria Nilsson 95 IK Orient
Erica Lantz 94 Athletics 24Seven SK 12,44
 
K Diskus 9
Hanna Larsson 88 Eksjö Södra IK
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Linn Bergstrand 96 Ullevi FK
Elvira Nilsson 97 Varbergs GIF
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
Kathrine Bebe 91 Sparta Atletik
Hanna Grönwall 99 Öresund FK
 
K Slägga 9
Rebecka Kvist 83 Alvesta FI 53,99m
Hanna Larsson 88 Eksjö Södra IK
Johanna Bergman 93 IFK Lund
Marinda Petersson 95 Malmö AI 70,01
Amanda Lillevang Rasmussen 97 Sparta Atletik
Celina Julin 94 Sparta Atletik
Louise Odgaard 93 Sparta Atletik
Hanna Grönwall 99 Öresund FK
Maja Eklund 94 Athletics 24Seven SK 52,50
 
K Spjut 3
Amanda Nilsson 99 IF Kville
Amanda Backlund 99 IK Orient
Malin Haglund 88 Ullevi FK 5283
 
F19 100m 5
Josefin Olsson 98 Hässleholms AIS
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Felicia Sjöblom 99 IK Orient
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
Alva Murtoniemi Gräbel 99 Örgryte IS
 
F19 200m 3
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
 
F19 400m 5
Emilia Palm 99 IFK Halmstad
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Maria Freij 98 Öresund FK 59,63
 
F19 800m 2
Emilia Palm 99 IFK Halmstad
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
 
F19 1500m 2
Cornelia Kagg 99 IFK Halmstad
Amanda Gottfridsson 99 Halmstad OK
 
F19 Häck 100m 5
Astrid Lees 99 Brattås CK
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Filippa Fernström 98 Malmö AI
Moa Kjellander 99 Åhus FIK 14,86
 
F19 Häck 400m 2
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott
 
F19 Längd 11
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 6.08
Filippa Gunnarsson 99 Laholms IF
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Emma Erlandsson 99 Malmö AI
Sophia Hofer 98 Malmö AI
Amanda Backlund 99 IK Orient
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
Della Månsson 99 Örgryte IS 5,30
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 5,17
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
 
F19 Kula 1
Amanda Nilsson 99 IF Kville
 
F19 Diskus 3
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö 37,02
Hanna Grönwall 99 Öresund FK
 
F19 Slägga 3
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö 50,10
Hanna Grönwall 99 Öresund FK
 
F17 100m 24
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Hanna Dahlberg 00 Eslövs AI
Mika Johansson 01 Eslövs AI
Andrea Jarlhage 00 IFK Göteborg
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Siri Hahn 00 IFK Göteborg
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Ardiana Makiqi 01 IFK Halmstad
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 11,85
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Moa Nilsson 01 IFK Helsingborg
Emma Ekberg 01 Klippans FK
Elin Eriksson 00 IF Kville
Julia Björkman 00 IF Kville
Samantha Oware 01 Malmö AI
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI 12.25
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Julia Viiala 00 IK Ymer
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
Filippa Sivnert 01 Öresund FK
Franziska Plank 03 TSV Plattling
 
F17 200m 16
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Mika Johansson 01 Eslövs AI
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Andrea Jarlhage 00 IFK Göteborg
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 26.98
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Ardiana Makiqi 01 IFK Halmstad
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 24,73
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Klara Torbjörn 01 IFK Helsingborg
Elin Eriksson 00 IF Kville
Malin Persson 01 IFK Lund 27,70
Samantha Oware 01 Malmö AI
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 25,76
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
 
F17 400m 6
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Klara Torbjörn 01 IFK Helsingborg
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Ellen Hedin 00 IK Orient
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK
 
F17 800m 2
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Emma Jensen 01 Klippans FK
 
F17 1500m 0
 
F17 Häck 100m 9
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Maja Maunsbach 01 IFK Lund
Erika Wärff 00 Malmö AI 14,52
Mea Gedin 01 Malmö AI
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 14.70
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Eir Persson 00 FK Athlet
 
F17 Häck 300m 9
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 45.41
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Erika Wärff 00 Malmö AI 44,12
Mea Gedin 01 Malmö AI
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI
Ella Larssen 01 Ullevi FK
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 45:74
 
F17 Höjd 4
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Ellen White 01 IFK Lund
Ellen Hedin 00 IK Orient
Alexandra Schill 00 Örgryte IS
 
F17 Stav 6
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg ut
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg ut
Ebba Carlsson 99 IK Hinden ut
Maja Torstensson 00 Malmö AI
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI
 
F17 Längd 12
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Siri Hahn 00 IFK Göteborg
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Ardiana Makiqi 01 IFK Halmstad
Selena Becanovic 00 IFK Halmstad
Anna Furebring 01 IFK Lund
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI
Ellen Hedin 00 IK Orient
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Alexandra Schill 00 Örgryte IS
Eir Persson 00 FK Athlet
 
F17 Tresteg 6
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Selena Becanovic 00 IFK Halmstad
Emma Ekberg 01 Klippans FK
Johanna Sjöström 01 IFK Lund
 
F17 Kula 7
Ella Andersson 00 Eslövs AI 13,73
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Ardiana Makiqi 01 IFK Halmstad
Emma Ekberg 01 Klippans FK
Anna Furebring 01 IFK Lund
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Eir Persson 00 FK Athlet
 
F17 Diskus 6
Ella Andersson 00 Eslövs AI 42,70
Emma Ekberg 01 Klippans FK
Anna Furebring 01 IFK Lund
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Julia Nilsson 00 Varbergs GIF
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö 41,82
 
F17 Slägga 8
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Alice Hedberg 02 IFK Lund
Selma Löfman 02 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund 39,83
Elsa Lindén 00 Mölndals AIK
Julia Nilsson 00 Varbergs GIF
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö 51,62
 
F17 Spjut 4
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Isabella Grönberg 00 IFK Göteborg
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Johanna Sjöström 01 IFK Lund
 
F15 80m 31
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Ebba Hjortvall 02 Falkenbergs IK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Claudia Efemini 02 IFK Halmstad
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Agnes Norman 03 Hässleholms AIS
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Alice Hedberg 02 IFK Lund
Famke Persson 03 IFK Lund
Julia Berns 02 IFK Lund 10.85
Selma Löfman 02 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund 10.73
Hanna Hedin 02 IK Orient
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Franziska Plank 03 TSV Plattling
 
F15 300m 19
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Ebba Rössberger 02 Göteborgs KIK
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 45.14
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 42.78
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Juni Rugland 03 Kalmar SK
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Julia Berns 02 IFK Lund 44.83
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
 
F15 800m 12
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:27.06
Sabina Aumo 03 Hälle IF 2.35.00
Maja Jönsson 02 Höörs IS 2.20,99
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Linn Malmberg 03 IK Ymer
Nichole Ljungström 03 Ängelholms IF 2,28:01
 
F15 1500m 3
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Sabina Aumo 03 Hälle IF 5.12.00
Alma Freij 02 IK Sisu 4,56.59
 
F15 Häck 300m 10
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 48.54
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF 49,67
Nichole Ljungström 03 Ängelholms IF 50:19
 
F15 Häck 80m 12
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Selma Löfman 02 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Maja Fernström 02 Malmö AI
Hanna Hedin 02 IK Orient
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Kajsa Andersson 02 Åhus FIK 13,97
 
F15 Höjd 13
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Agnes Norman 03 Hässleholms AIS
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Hanna Hedin 02 IK Orient
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Kajsa Andersson 02 Åhus FIK 1,52
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Stav 4
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
 
F15 Längd 18
Johanna Berg 03 Eslövs AI
Ebba Hjortvall 02 Falkenbergs IK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5,03
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 4,50
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Kajsa Andersson 02 Åhus FIK 4,59
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Emmy Olsson 03 FK Athlet
 
F15 Tresteg 4
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Julia Berns 02 IFK Lund
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Kula 15
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Johanna Berg 03 Eslövs AI
Tova Möllerström 03 Eslövs AI 10,05
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Deztiny Dukuly 03 IFK Halmstad
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Selma Löfman 02 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund 11.36
Maja Fernström 02 Malmö AI
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF 10,50
Emmy Olsson 03 FK Athlet
 
F15 Diskus 13
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Tova Möllerström 03 Eslövs AI 21,15
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Deztiny Dukuly 03 IFK Halmstad
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Lisa Nilsson 03 IK Sisu
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF 33,00
Emma Borovac 03 IK Ymer
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Spjut 6
Thea Löfman 03 IFK Lund
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Tilda Åkesson 02 Varbergs GIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
Kajsa Andersson 02 Åhus FIK 31,14
 
F13 60m 16
Emilia Wenåker 04 Falkenbergs IK 8,96
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 8,46
Tuva Nilsson 04 IFK Halmstad
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Alice Warpman 04 Laholms IF
Ida Larsson 04 Laholms IF
Lisa Berns 04 IFK Lund 8.51
Jenjira Hagman (Phayakhruea) 04 Malmö AI 8,42
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor 9.14
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Ella Magnusson 04 FK Athlet
 
F13 200m 23
Emma Borglund 04 Eslövs AI
Emilia Wenåker 04 Falkenbergs IK
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29.49
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 27,59
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 28,39
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emilia Franzén 04 Klippans FK 29,07
Alice Warpman 04 Laholms IF
Ida Larsson 04 Laholms IF
Lisa Berns 04 IFK Lund 28.12
Tindra Röme 04 IFK Lund
Jenjira Hagman (Phayakhruea) 04 Malmö AI
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor 29.98
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 30.07
Ebba Francois 04 Örgryte IS 30.5
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 32.00
Ella Magnusson 04 FK Athlet
 
F13 600m 15
Saga Provci 04 IFK Göteborg 1.48.73
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Erica Larsson 05 Laholms IF
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Tuva Sörmander 04 IK Sisu
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer
Ebba Francois 04 Örgryte IS 1.50
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 2.05
 
F13 Häck 60m 11
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.38
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Tilda Persson 04 Klippans FK
Tindra Röme 04 IFK Lund
Alma Olsson 04 IF Rigor 10,98
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 11,13
Tuva Sörmander 04 IK Sisu
Ebba Francois 04 Örgryte IS
 
F13 Höjd 11
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Alice Warpman 04 Laholms IF
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor 140
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Ella Eklund 04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
 
F13 Stav 3
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F13 Längd 22
Emilia Wenåker 04 Falkenbergs IK
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 4.30
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 4,57
Tuva Nilsson 04 IFK Halmstad
Wilma Friberg 04 IFK Halmstad
Alice Warpman 04 Laholms IF
Ida Larsson 04 Laholms IF
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Tindra Röme 04 IFK Lund
Alma Olsson 04 IF Rigor
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Amanda Erlandsson 04 Villstads GIF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ella Magnusson 04 FK Athlet
 
F13 Tresteg 9
Emma Borglund 04 Eslövs AI
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Alma Olsson 04 IF Rigor
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Tuva Sörmander 04 IK Sisu
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
 
F13 Kula 8
Emilia Wenåker 04 Falkenbergs IK
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Mandy Adolfsson 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Amanda Ehn 04 IK Ymer
 
F13 Diskus 11
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Alma Carlsson 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ella Eklund 04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
 
F13 Spjut 22
Emma Borglund 04 Eslövs AI
Linn Jarlhage 05 Falkenbergs IK
Tilda Carlsson 06 Falkenbergs IK
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Ronja Berg 06 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor
Hanna Lundberg 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Amanda Ehn 04 IK Ymer
 
F12 60m 19
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Elin Kristén 05 IFK Halmstad
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Tova Feuk 05 IFK Halmstad
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Erica Larsson 05 Laholms IF
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 8,58
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer 9,16
Bianca Tidell 05 Öresund FK
 
F12 200m 18
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad
Tova Feuk 05 IFK Halmstad
Wilma Lindén 05 IFK Halmstad
Emilia Johansson 05 Klippans FK 28,04
Wilma Nilsson 05 Klippans FK 29,49
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 29,04
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer 31,95
Bianca Tidell 05 Öresund FK
 
F12 Häck 60m 17
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Wilma Lindén 05 IFK Halmstad
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 11,21
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 11,94
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Daphne Rönnerling 05 FK Athlet
Linnea Rydin 05 FK Athlet
 
F12 Höjd 11
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Tova Feuk 05 IFK Halmstad
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F12 Längd 30
Emma Henriksson 05 Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Elin Kristén 05 IFK Halmstad
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Tova Feuk 05 IFK Halmstad
Wilma Lindén 05 IFK Halmstad
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Daphne Rönnerling 05 FK Athlet
Linnea Rydin 05 FK Athlet
 
F12 Kula 22
Klara Berntsson 06 Brattås CK ut
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Elin Kristén 05 IFK Halmstad
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Tova Feuk 05 IFK Halmstad
Wilma Lindén 05 IFK Halmstad
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
 
F11 60m 28
Ella Hansson 06 Bromma IF
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Hilma Svensson 06 Falkenbergs IK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Tilda Carlsson 06 Falkenbergs IK
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Alva Delin 06 IFK Halmstad
Chelsy Efemini 06 IFK Halmstad
Ebba Bryngelsson 06 IFK Halmstad
Moa Andersson 06 IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad
Paloma Gustafsson 06 IFK Halmstad
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ronja Berg 06 Laholms IF
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Vera Ernhagen Jönsson 06 IFK Lund
Ida Hult 06 IF Rigor
Sigrid Hildebrand 06 IF Rigor
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
Johanna Andersson 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
 
F11 600m 7
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Emelie Falk 06 IFK Halmstad
Moa Andersson 06 IFK Halmstad
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Celine Aagaard 06 SK Graal
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
 
F11 Höjd 9
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Moa Andersson 06 IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad
Paloma Gustafsson 06 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Celine Aagaard 06 SK Graal
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
 
F11 Längd 27
Ella Hansson 06 Bromma IF
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Hilma Svensson 06 Falkenbergs IK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Tilda Carlsson 06 Falkenbergs IK
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Alva Delin 06 IFK Halmstad
Chelsy Efemini 06 IFK Halmstad
Ebba Bryngelsson 06 IFK Halmstad
Moa Andersson 06 IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ronja Berg 06 Laholms IF
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Vera Ernhagen Jönsson 06 IFK Lund
Ida Hult 06 IF Rigor
Sigrid Hildebrand 06 IF Rigor
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
Johanna Andersson 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
 
F11 Kula 20
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Alva Delin 06 IFK Halmstad
Chelsy Efemini 06 IFK Halmstad
Moa Andersson 06 IFK Halmstad
Paloma Gustafsson 06 IFK Halmstad
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ronja Berg 06 Laholms IF
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Vera Ernhagen Jönsson 06 IFK Lund
Ida Hult 06 IF Rigor
Sigrid Hildebrand 06 IF Rigor
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
Johanna Andersson 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
 
F10 60m 27
Felicia Blockgren 07 Falkenbergs IK
Nova Wassholm 07 Falkenbergs IK
Novah Laurén 07 Falkenbergs IK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Alva Ljung Hagesjö 07 IFK Halmstad
Ellen Göranson 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Ellie Dahlin 07 IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 IFK Halmstad
Linnea Lindskoug 07 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Tilde Lindén 07 IFK Halmstad
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Alva Ludvigsson 07 Laholms IF
Filippa Warpman 07 Laholms IF
Astrid Malmborg 07 Ljungby FIK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 Ljungby FIK
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Felicia Thorell 07 Malmö AI
Susanna Heuman 07 IF Rigor
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer 9,23
Stella Falknell 07 FK Athlet
 
F10 600m 23
Felicia Blockgren 07 Falkenbergs IK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Nova Wassholm 07 Falkenbergs IK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Alva Ljung Hagesjö 07 IFK Halmstad
Ellen Göranson 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Ellie Dahlin 07 IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Tilde Lindén 07 IFK Halmstad
Filippa Warpman 07 Laholms IF
Astrid Malmborg 07 Ljungby FIK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Emilia Thorell 10 Malmö AI
Felicia Thorell 07 Malmö AI
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer 2,03,67
Stella Falknell 07 FK Athlet
 
F10 Längd 29
Felicia Blockgren 07 Falkenbergs IK
Filippa Lindén 07 Falkenbergs IK
Nova Wassholm 07 Falkenbergs IK
Novah Laurén 07 Falkenbergs IK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Alva Ljung Hagesjö 07 IFK Halmstad
Ellen Göranson 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Ellie Dahlin 07 IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 IFK Halmstad
Linnea Lindskoug 07 IFK Halmstad
Sanna Åberg 07 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Tilde Lindén 07 IFK Halmstad
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Alva Ludvigsson 07 Laholms IF
Filippa Warpman 07 Laholms IF
Astrid Malmborg 07 Ljungby FIK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 Ljungby FIK
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Felicia Thorell 07 Malmö AI
Susanna Heuman 07 IF Rigor
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer 4,02
Stella Falknell 07 FK Athlet
 
F10 Kula 23
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Felicia Blockgren 07 Falkenbergs IK
Filippa Lindén 07 Falkenbergs IK
Nova Wassholm 07 Falkenbergs IK
Novah Laurén 07 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Alva Ljung Hagesjö 07 IFK Halmstad
Ellen Göranson 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Ellie Dahlin 07 IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Tilde Lindén 07 IFK Halmstad
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Alva Ludvigsson 07 Laholms IF
Astrid Malmborg 07 Ljungby FIK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Stella Falknell 07 FK Athlet
 
F9 60m 23
Annie Krikström 08 Båstads GIF
Clara Hemborg 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Lily Eklund 08 Båstads GIF
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Isabel Carlsson 08 Falkenbergs IK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Sonja Molin 09 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ella Von Haartman 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Lovisa Svahn 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Ellen Andersson 08 Laholms IF
Maja Andersson 11 Laholms IF
Nikita Persson 08 Laholms IF
Tova Elmberg 08 Laholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Emilia Thorell 10 Malmö AI
 
F9 Längd 22
Annie Krikström 08 Båstads GIF
Clara Hemborg 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Lily Eklund 08 Båstads GIF
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Isabel Carlsson 08 Falkenbergs IK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Sonja Molin 09 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ella Von Haartman 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Lovisa Svahn 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Ellen Andersson 08 Laholms IF
Maja Andersson 11 Laholms IF
Nikita Persson 08 Laholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Emilia Thorell 10 Malmö AI
 
F9 Boll 19
Annie Krikström 08 Båstads GIF
Clara Hemborg 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Lily Eklund 08 Båstads GIF
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Isabel Carlsson 08 Falkenbergs IK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Sonja Molin 09 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ella Von Haartman 08 IFK Halmstad
Lovisa Svahn 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Ellen Andersson 08 Laholms IF
Maja Andersson 11 Laholms IF
Nikita Persson 08 Laholms IF
Tova Elmberg 08 Laholms IF
 
R1-3 100m 0
 
R1-3 200m 0
 
S1, U 100m 0
 
S1, U 200m 0
 
S1, U Längd 0
 
S1, U Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248