Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Råslättsspelen
Antal starter / Total entries: 72 Printed: 2017-07-21 16:38
Antal individer / Total persons: 54
 
M 100m 7
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK
Max Hrelja 98 Malmö AI
Axel Nykvist 98 Tranås AIF
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF
Andrés Vera 00 Wärnamo SK 11,54
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö 11,53
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro
 
M 200m 6
Adam Friberg 98 Hovslätts IK
Max Hrelja 98 Malmö AI
Pontus Petersson 92 Skillingaryds FK
Axel Nykvist 98 Tranås AIF
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö 23,78
 
M 400m 4
Adam Friberg 98 Hovslätts IK
Pontus Petersson 92 Skillingaryds FK
Daniel Skatt 91 Örgryte IS 51.50
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 54.00
 
M 1500m 3
Fouad Idbafdil 88 Hovslätts IK
Andreas Davidsson 95 Högby IF
Lukas Mårtensson 98 IF Udd
 
M Häck 400m 6
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
Johan Claeson 01 Tranås AIF 57.02
Oskar Greilert 95 Ullevi FK
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
Hampus Widlund 93 IFK Växjö 51,75 pb
 
M Höjd 1
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
M Stav 1
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
 
M Längd 2
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Albin Månsson 99 IFK Växjö
 
M Diskus 1
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö
 
M Spjut 1
Jonathan Amneskog 98 Klippans FK 61.95
 
M35 1500m 0
 
K 100m 8
Claudia Payton 98 IF Göta Karlstad 12.22
Sofia Boula 02 IK Hakarpspojkarna
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF 12.74
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
Josefin La Fleur 94 IFK Växjö
 
K 200m 10
Lina Alvreten 02 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF 26.09
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Hanna Westhoff 99 IFK Växjö
Josefin La Fleur 94 IFK Växjö
Julia Frisk 99 IFK Växjö
Emelie Rantzow 98 IK Ymer
 
K 400m 0
 
K 1500m 3
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK
Alma Freij 02 IK Sisu
 
K Häck 400m 3
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Alice Svantesson 97 Ullevi FK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
 
K Höjd 4
Alexandra Klasson 01 Habo Friidrott 04
Vendela Oltmans 01 Hovslätts IK
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
 
K Längd 3
Vendela Oltmans 01 Hovslätts IK
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
 
K Diskus 3
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
K Spjut 6
Matilda Elfgaard 92 Habo Friidrott 04
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Linnea Lindh 99 Hovslätts IK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
 
K35 1500m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248