Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda DM, JDM, UDM Småland / Habo Challenge
Antal starter / Total entries: 984 Printed: 2017-10-22 20:54
Antal individer / Total persons: 377
 
M 100m 6
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Micael Fagö 94 Kalmar SK
Daniel Ringbom 81 Oskarshamns SK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF
 
M 200m 3
Mikael Storm 91 Eksjö Södra IK
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
 
M 400m 6
Mikael Storm 91 Eksjö Södra IK
Andreas Davidsson 95 Högby IF
Micael Fagö 94 Kalmar SK
Antonio Dawit 93 IK Sisu
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
 
M 800m 9
Viktor Helander 90 Eksjö Södra IK
Andreas Davidsson 95 Högby IF
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF
Abel Zerom 92 IK Sisu
Abraham Nugusetesfay 88 IK Sisu
Antonio Dawit 93 IK Sisu
Pontus Petersson 92 Skillingaryds FK
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF
 
M 1500m 11
Viktor Helander 90 Eksjö Södra IK
Fouad Idbafdil 88 Hovslätts IK
Anton Hermansson 02 Högby IF
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF
Markus Andersson 85 Högby IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF
Abel Zerom 92 IK Sisu
Abraham Nugusetesfay 88 IK Sisu
Antonio Dawit 93 IK Sisu
Pontus Petersson 92 Skillingaryds FK
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF
 
M Häck 110m 1
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK
 
M Häck 400m 2
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
 
M Höjd 1
Johan Björk 91 Istrums SK
 
M Stav 2
Johan Björk 91 Istrums SK
Micael Fagö 94 Kalmar SK
 
M Längd 1
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
 
M Tresteg 1
Johan Damgren 86 IK Hakarpspojkarna
 
M Kula 6
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Rasmus Elfgaard 94 Habo Friidrott 04
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
Micael Fagö 94 Kalmar SK
Peter Fritz 74 IK Sisu
Sebastian Thörngren 93 IFK Växjö
 
M Diskus 4
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Rasmus Elfgaard 94 Habo Friidrott 04
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
Jerry Jönsson 73 Nyköpings BIS
 
M Slägga 4
Stefan Holst 82 Bottnaryds IF
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
Peter Fritz 74 IK Sisu
 
M Spjut 5
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Cristian Calzon 73 Habo Friidrott 04
Rasmus Elfgaard 94 Habo Friidrott 04
Robin Ericsson 97 Habo Friidrott 04
Sebastian Thörngren 93 IFK Växjö
 
P19 100m 1
Albin Månsson 99 IFK Växjö
 
P19 200m 3
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
 
P19 400m 1
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
 
P19 800m 0
 
P19 1500m 0
 
P19 Häck 110m 2
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
 
P19 Häck 400m 3
Elias Engström 98 FIK Färjestaden
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
 
P19 Höjd 1
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
 
P19 Stav 1
Jonathan Åkesson 99 IK Hinden 3,60
 
P19 Längd 2
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Albin Månsson 99 IFK Växjö
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 3
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Victor Seitl 99 Habo Friidrott 04
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
 
P19 Diskus 2
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
 
P19 Slägga 1
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
 
P19 Spjut 1
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö
 
P17 100m 6
Johan Bjursell 01 Habo Friidrott 04
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna 11.96
Adam Thörnberg 01 Istrums SK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Andrés Vera 00 Wärnamo SK
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
 
P17 200m 5
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna
Simon Strand 00 Högby IF
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Johan Claeson 01 Tranås AIF 23,87
 
P17 400m 2
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna 59.23
Simon Strand 00 Högby IF
 
P17 800m 6
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF
Simon Carrington 00 Högby IF
Jonatan Gustafsson 01 Tranås AIF 2,18.26
Omar Nuur 01 IFK Växjö
 
P17 1500m 7
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
Ali Shirad 00 Hovslätts IK
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF
Simon Carrington 00 Högby IF
Simon Strand 00 Högby IF
Omar Nuur 01 IFK Växjö
 
P17 Häck 110m 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Johan Claeson 01 Tranås AIF 14,71
 
P17 Häck 300m 2
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Johan Claeson 01 Tranås AIF 38,37
 
P17 Höjd 2
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Johan Claeson 01 Tranås AIF 1,78
 
P17 Stav 5
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Adam Thörnberg 01 Istrums SK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P17 Längd 6
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Adam Thörnberg 01 Istrums SK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Filip Lindh 01 IFK Växjö
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
 
P17 Tresteg 2
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Filip Lindh 01 IFK Växjö
 
P17 Kula 7
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK
Johan Bjursell 01 Habo Friidrott 04
Oskar Wictorsson 01 Hovslätts IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
John Nguyen 00 Wärnamo SK
Rasmus Nygren 01 IFK Växjö
 
P17 Diskus 6
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK
Oskar Wictorsson 01 Hovslätts IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Rasmus Nygren 01 IFK Växjö
 
P17 Slägga 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK
John Nguyen 00 Wärnamo SK
 
P17 Spjut 8
Gustav Dahlén 01 Eksjö Södra IK
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Jonathan Bengtsson 00 Mölndals AIK 48.93
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Alex Wisme 00 IFK Växjö
Rasmus Nygren 01 IFK Växjö
 
P15 80m 4
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
Lucas Rostedt 02 IK Sisu
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
 
P15 300m 3
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
 
P15 800m 4
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Oskar Karlsson 02 SK Graal
 
P15 Häck 80m 4
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Anton Hermansson 02 Högby IF
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
 
P15 Häck 300m 1
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
 
P15 Höjd 3
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Lukas Lundström 02 IK Sisu
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
 
P15 Stav 1
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
 
P15 Längd 6
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
Adam Sobczyk 02 Hovslätts IK
Lucas Rostedt 02 IK Sisu
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
 
P15 Tresteg 2
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
 
P15 Kula 5
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P15 Diskus 4
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 47.82m
Lucas Rostedt 02 IK Sisu
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P15 Slägga 3
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 57.08m
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P15 Spjut 2
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
 
P14 80m 5
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Olof Freij 03 IK Sisu
Rasmus Eriksson 03 IK Sisu
Gabriel Nkuru 03 Villstads GIF
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P14 300m 3
Olof Freij 03 IK Sisu
Rasmus Eriksson 03 IK Sisu
Gabriel Nkuru 03 Villstads GIF
 
P14 800m 0
 
P14 Häck 80m 2
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P14 Häck 300m 0
 
P14 Höjd 3
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Noah Melin 03 IK Sisu
Gabriel Nkuru 03 Villstads GIF
 
P14 Stav 1
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P14 Längd 6
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Noah Melin 03 IK Sisu
Olof Freij 03 IK Sisu
Rasmus Eriksson 03 IK Sisu
Gabriel Nkuru 03 Villstads GIF
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P14 Tresteg 1
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
 
P14 Kula 3
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Noah Idofsson 03 Ljungby FIK
Rasmus Eriksson 03 IK Sisu
 
P14 Diskus 2
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Noah Idofsson 03 Ljungby FIK
 
P14 Slägga 2
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
 
P14 Spjut 4
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Noah Idofsson 03 Ljungby FIK
Noah Melin 03 IK Sisu
 
P13 60m 6
Oscar Skillmark 04 Habo Friidrott 04
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Isak Gylling 04 IFK Växjö
 
P13 200m 4
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P13 600m 4
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Nils Wink 04 Wärnamo SK
 
P13 1500m 1
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
 
P13 Häck 60m 3
William Zackrisson 04 Habo Friidrott 04
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
 
P13 Häck 200m 2
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Isak Gylling 04 IFK Växjö
 
P13 Höjd 3
Viggo Danielsson 04 Ljungby FIK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
 
P13 Stav 1
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
 
P13 Längd 7
Oscar Skillmark 04 Habo Friidrott 04
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Linus Rosengren 04 Ljungby FIK
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Isak Gylling 04 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
 
P13 Tresteg 4
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P13 Kula 2
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P13 Diskus 5
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Viggo Danielsson 04 Ljungby FIK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
 
P13 Slägga 2
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P13 Spjut 6
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Oscar Skillmark 04 Habo Friidrott 04
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Linus Rosengren 04 Ljungby FIK
Viggo Danielsson 04 Ljungby FIK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P12 60m 9
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Rasmus Ehn 05 Istrums SK 9,11
Fabian Rosdahl 05 Ljungby FIK
Adam Alkaralosi 05 IK Sisu
Axel Hansson 05 IK Sisu
Leo Lodén 05 IK Sisu
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 8,50
 
P12 200m 1
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
 
P12 600m 1
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
 
P12 1500m 1
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
 
P12 Häck 60m 1
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF
 
P12 Häck 200m 0
 
P12 Höjd 5
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Rasmus Ehn 05 Istrums SK 1,43
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 1,29
 
P12 Stav 1
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
 
P12 Längd 7
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Rasmus Ehn 05 Istrums SK 4,34
Fabian Rosdahl 05 Ljungby FIK
Leo Lodén 05 IK Sisu
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 4,50
 
P12 Tresteg 0
 
P12 Kula 2
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 7,17
 
P12 Diskus 2
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 21,53
 
P12 Slägga 1
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
 
P12 Spjut 6
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Fabian Rosdahl 05 Ljungby FIK
Adam Alkaralosi 05 IK Sisu
 
P11 60m 8
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Adam Lantz 06 Habo Friidrott 04
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Lukas Osbäck 06 IK Hakarpspojkarna
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Adam Nero 06 IK Sisu
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
 
P11 600m 6
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Lukas Osbäck 06 IK Hakarpspojkarna
Adam Nero 06 IK Sisu
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 Höjd 3
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Filip Lantz 06 Habo Friidrott 04
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 Längd 8
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Adam Lantz 06 Habo Friidrott 04
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Filip Lantz 06 Habo Friidrott 04
Lukas Osbäck 06 IK Hakarpspojkarna
Adam Nero 06 IK Sisu
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
 
P11 Kula 7
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Adam Lantz 06 Habo Friidrott 04
Lukas Osbäck 06 IK Hakarpspojkarna
Fabian Öberg 06 Hovslätts IK
Adam Nero 06 IK Sisu
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
 
P11 Spjut 6
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Adam Lantz 06 Habo Friidrott 04
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Adam Nero 06 IK Sisu
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P10 60m 16
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Joel Selldén 07 Eksjö Södra IK
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Lowe Nylén 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 9,41
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P10 Höjd 10
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
Hugo Zakrisson 07 Habo Friidrott 04
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1,22
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
 
P10 Längd 16
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Joel Selldén 07 Eksjö Södra IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
Hugo Zakrisson 07 Habo Friidrott 04
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Lowe Nylén 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 3,73
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
Elias Andersson 07 Wärnamo SK
 
P10 Kula 11
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Lowe Nylén 07 Habo Friidrott 04
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Elias Andersson 07 Wärnamo SK
 
P10 Boll 8
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Joel Selldén 07 Eksjö Södra IK
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Lowe Nylén 07 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 24,10
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
Elias Andersson 07 Wärnamo SK
 
P9 3-kamp 5
Hugo Ahlnér 08 Habo Friidrott 04
Joel Wigardtsson 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Cameron Gibbs 08 IK Hakarpspojkarna
 
P8 3-kamp 15
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Elias Fallgren 10 Habo Friidrott 04
Elvis Johansson 10 Habo Friidrott 04
Joel Kidén 10 Habo Friidrott 04
Wilgot Hedman 10 Habo Friidrott 04
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
Hannes Ehn 10 Istrums SK
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Caspian Alvehed 09 IFK Sävsjö
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
K 100m 4
Elin Iwarson 91 Kalmar SK
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF 12.74
Gabriella Nykvist 92 Tranås AIF 13,45
 
K 200m 2
Gabriella Nykvist 92 Tranås AIF 28,08
Hanna Hoff 97 IFK Växjö
 
K 400m 3
Juni Rugland 03 Kalmar SK
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Josefin La Fleur 94 IFK Växjö
 
K 800m 2
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Amanda Ekblad 98 Oskarshamns SK
 
K 1500m 4
Nelly Össmar 03 Högby IF
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Amanda Ekblad 98 Oskarshamns SK
Stina Johansson 99 Tranås AIF 5,00.18
 
K Häck 100m 0
 
K Häck 400m 1
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
 
K Höjd 1
Hanna Lundqvist 78 IK Sisu
 
K Stav 1
Elin Iwarson 91 Kalmar SK
 
K Längd 4
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
Hanna Lundqvist 78 IK Sisu
Hanna Hoff 97 IFK Växjö
Clara Wågefjell 97 Hallens SK
 
K Tresteg 3
Agnes Fredriksen 97 Hovslätts IK
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö
Hanna Hoff 97 IFK Växjö
 
K Kula 4
Hanna Larsson 88 Eksjö Södra IK
Matilda Elfgaard 92 Habo Friidrott 04
Axelina Johansson 00 Hovslätts IK
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
 
K Diskus 3
Hanna Larsson 88 Eksjö Södra IK
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Emilia Muhr 97 Kalmar SK
 
K Slägga 1
Hanna Larsson 88 Eksjö Södra IK
 
K Spjut 2
Matilda Elfgaard 92 Habo Friidrott 04
Klara Alvelid 96 Kalmar SK
 
F19 100m 2
Louise Karlsson 99 Habo Friidrott 04
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
 
F19 200m 1
Amanda Jonsson 99 Kalmar SK
 
F19 400m 2
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK
Hanna Westhoff 99 IFK Växjö
 
F19 800m 2
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK
Amanda Ekblad 98 Oskarshamns SK
 
F19 1500m 2
Amanda Ekblad 98 Oskarshamns SK
Stina Johansson 99 Tranås AIF 5,00.18
 
F19 Häck 100m 1
Moa Sjödell 99 IK Hakarpspojkarna
 
F19 Häck 400m 1
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
 
F19 Höjd 1
Moa Sjödell 99 IK Hakarpspojkarna
 
F19 Stav 1
Filippa Miller 99 Hovslätts IK
 
F19 Längd 0
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 1
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
F19 Slägga 3
Josefine Larsson 98 Glanshammars IF
Ida Olsson 99 IF Hagen FIK
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
 
F19 Spjut 3
Emma Karlsson 99 Eksjö Södra IK
Amanda Jonsson 99 Kalmar SK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
F17 100m 4
Esther Akande 01 Hovslätts IK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Elsa Brasch 01 Wärnamo SK
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
 
F17 200m 5
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Vendela Oltmans 01 Hovslätts IK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
 
F17 400m 2
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Mimmi Andersson 00 IFK Växjö
 
F17 800m 2
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Mimmi Andersson 00 IFK Växjö
 
F17 1500m 2
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Melinda Prick 01 IFK Växjö
 
F17 Häck 100m 1
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 4
Alexandra Klasson 01 Habo Friidrott 04
Vendela Oltmans 01 Hovslätts IK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 3
Stina Jacobson 00 Istrums SK
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
 
F17 Tresteg 1
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
 
F17 Kula 5
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Axelina Johansson 00 Hovslätts IK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö
 
F17 Diskus 3
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
 
F17 Slägga 5
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
Meja Stridsberg 01 Ljungby FIK
Olivia Fritz 01 IK Sisu
Elin Jonasson 00 Wärnamo SK
 
F17 Spjut 7
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Stina Jacobson 00 Istrums SK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Ebba Agefjäll 00 Linköpings GIF
Elsa Brasch 01 Wärnamo SK
Rebecca Nishiura 00 Wärnamo SK
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
 
F15 80m 4
Agnes Lönn 02 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 300m 5
Tilda Fischer 02 Habo Friidrott 04
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Alma Freij 02 IK Sisu
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
 
F15 800m 3
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Alma Freij 02 IK Sisu
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
 
F15 Häck 80m 4
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Selma Lundin 02 Högby IF
Nova Brideau 02 Kalmar SK 13,79
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Häck 300m 4
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
 
F15 Höjd 6
Selma Lundin 02 Högby IF
Nova Brideau 02 Kalmar SK 1,45
Agnes Lönn 02 IFK Växjö
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Stav 3
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Tilda Fischer 02 Habo Friidrott 04
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
 
F15 Längd 6
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04
Tove Junvik 02 Habo Friidrott 04
Agnes Lönn 02 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Tresteg 4
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04
Tove Junvik 02 Habo Friidrott 04
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Kula 5
Katharina Ott 02 Habo Friidrott 04
Nova Brideau 02 Kalmar SK 10,63
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Lydia Daniel 02 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Diskus 2
Katharina Ott 02 Habo Friidrott 04
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF 21,10
 
F15 Slägga 3
Selma Lundin 02 Högby IF
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF 36,21
Lydia Daniel 02 IFK Växjö
 
F15 Spjut 4
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Katharina Ott 02 Habo Friidrott 04
Frida Johansson 02 Tranås AIF 23,42
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F14 80m 15
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Alicia Hägglund 03 Kalmar SK
Elsa Carlevad 03 Kalmar SK
Lisa Nilsson 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö 11.29
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Thea Holmèn 03 Villstads GIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
 
F14 300m 10
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Alicia Hägglund 03 Kalmar SK
Elsa Carlevad 03 Kalmar SK
Juni Rugland 03 Kalmar SK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
 
F14 800m 5
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Hanna Lundberg 03 Högby IF
Nelly Össmar 03 Högby IF
Ida Genitz 03 Istrums SK
Amina Poljak 03 Tranås AIF 2,49,17
 
F14 Häck 80m 6
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
 
F14 Häck 300m 3
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
 
F14 Höjd 9
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Amina Poljak 03 Tranås AIF 1,42
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
 
F14 Stav 3
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
 
F14 Längd 16
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Alicia Hägglund 03 Kalmar SK
Elsa Carlevad 03 Kalmar SK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Thea Holmèn 03 Villstads GIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
 
F14 Tresteg 3
Elin Selldén 03 Eksjö Södra IK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
 
F14 Kula 8
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Elin Selldén 03 Eksjö Södra IK
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F14 Diskus 8
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Elin Selldén 03 Eksjö Södra IK
Matilda Myhrman 03 IK Hakarpspojkarna
Ida Svensson 03 Istrums SK
Lisa Nilsson 03 IK Sisu
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F14 Slägga 9
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Matilda Myhrman 03 IK Hakarpspojkarna
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Lisa Nilsson 03 IK Sisu
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F14 Spjut 4
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Ida Svensson 03 Istrums SK
 
F13 60m 10
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04 8.92
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Julia Faltin 04 Skruvs IF 9.03
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 200m 5
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Tuva Sörmander 04 IK Sisu
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 600m 3
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Thea Englund 04 IK Sisu
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
 
F13 1500m 3
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
 
F13 Häck 60m 4
Tuva Sörmander 04 IK Sisu
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 Häck 200m 2
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
 
F13 Höjd 3
Engla Ankarcrona 04 Habo Friidrott 04
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 Stav 3
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Smilla Bengtsson 04 IFK Växjö
 
F13 Längd 10
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Thea Englund 04 IK Sisu
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Tresteg 6
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Tuva Sörmander 04 IK Sisu
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
 
F13 Kula 6
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Ebba Wallstenius 04 Wärnamo SK
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Diskus 7
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Slägga 7
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Ebba Wallstenius 04 Wärnamo SK
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Spjut 7
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04 23.45
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Thea Englund 04 IK Sisu
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F12 60m 10
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Nike Löfdahl 05 Villstads GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
 
F12 200m 6
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
 
F12 600m 6
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
 
F12 1500m 2
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
 
F12 Häck 60m 7
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Tindra Andersson 05 IFK Växjö
 
F12 Häck 200m 2
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
 
F12 Höjd 7
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Tindra Andersson 05 IFK Växjö
 
F12 Stav 1
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
 
F12 Längd 9
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
 
F12 Tresteg 5
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
 
F12 Kula 8
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
 
F12 Diskus 7
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Tindra Andersson 05 IFK Växjö
 
F12 Slägga 6
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Tindra Andersson 05 IFK Växjö
 
F12 Spjut 8
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Nike Löfdahl 05 Villstads GIF
 
F11 60m 10
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Alicia Wigardtsson 06 Habo Friidrott 04
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Isabel Strömberg 06 Hovslätts IK
Nova Henriksson 06 Hovslätts IK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
 
F11 600m 10
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F11 Höjd 8
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Alicia Wigardtsson 06 Habo Friidrott 04
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F11 Längd 10
Alicia Wigardtsson 06 Habo Friidrott 04
Moa Rydström 06 Habo Friidrott 04
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Isabel Strömberg 06 Hovslätts IK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F11 Kula 6
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
Nova Henriksson 06 Hovslätts IK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
 
F11 Spjut 5
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
Nova Henriksson 06 Hovslätts IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F10 60m 10
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Elsa Andersson 07 Stensjöns IF
Katerina Larin 07 Wärnamo SK
Nora Finckh 07 Wärnamo SK
 
F10 Höjd 6
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Elsa Andersson 07 Stensjöns IF
Ronja Ohlsson 07 Södra Vi IF
 
F10 Längd 12
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
Elsa Andersson 07 Stensjöns IF
Ronja Ohlsson 07 Södra Vi IF
Katerina Larin 07 Wärnamo SK
Nora Finckh 07 Wärnamo SK
 
F10 Kula 8
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
Elsa Andersson 07 Stensjöns IF
Ronja Ohlsson 07 Södra Vi IF
 
F10 Boll 7
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
Elsa Andersson 07 Stensjöns IF
Ronja Ohlsson 07 Södra Vi IF
Katerina Larin 07 Wärnamo SK
Nora Finckh 07 Wärnamo SK
 
F9 3-kamp 18
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Lovisa Lager 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Sonja Frey 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Stina Laineberg 08 Habo Friidrott 04
Stina Rydström 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Tuva Wahlström 08 Habo Friidrott 04
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Disa Öberg 08 Hovslätts IK
Linn Karlstrand 08 IK Sisu
Julia Lundgren 08 Skruvs IF
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
 
F8 3-kamp 30
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Josefine Henriksson 09 Eslövs AI
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Emma Palm 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Klara Essberg 10 Habo Friidrott 04
Lovis Blomqvist 09 Habo Friidrott 04
My Blomqvist 10 Habo Friidrott 04
Olivia Svenningsson 09 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Svea Gadd 10 Habo Friidrott 04
Tilda Juvén 09 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ebba Pantzar 09 Hovslätts IK
Ellen Rosgren 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Sofia Soldensjö 09 Hovslätts IK
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Julia Karlstrand 10 IK Sisu
Penny Lundqvist 10 IK Sisu
Sara Fredriksson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248