Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda DM, JDM, UDM Småland / Habo Challenge
Antal starter / Total entries: 130 Printed: 2017-05-24 08:16
Antal individer / Total persons: 61
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 400m 1
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF
 
M 800m 0
 
M 1500m 0
 
M Häck 110m 0
 
M Häck 400m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 1
Rasmus Elfgaard 94 Habo Friidrott 04
 
M Diskus 2
Rasmus Elfgaard 94 Habo Friidrott 04
Jerry Jönsson 73 Nyköpings BIS
 
M Slägga 0
 
M Spjut 2
Rasmus Elfgaard 94 Habo Friidrott 04
Robin Ericsson 97 Habo Friidrott 04
 
P19 100m 0
 
P19 200m 0
 
P19 400m 0
 
P19 800m 0
 
P19 1500m 0
 
P19 Häck 110m 1
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
 
P19 Häck 400m 1
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 1
Victor Seitl 99 Habo Friidrott 04
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 0
 
P17 400m 0
 
P17 800m 0
 
P17 1500m 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
P17 Längd 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
P17 Diskus 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
P15 80m 1
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
 
P15 300m 0
 
P15 800m 1
Oskar Karlsson 02 SK Graal
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Häck 300m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 1
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 1
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
 
P15 Diskus 1
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 47.82m
 
P15 Slägga 1
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 57.08m
 
P15 Spjut 1
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
 
P14 80m 0
 
P14 300m 0
 
P14 800m 0
 
P14 Häck 80m 0
 
P14 Häck 300m 0
 
P14 Höjd 1
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 0
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 1
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
 
P14 Diskus 1
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
 
P14 Slägga 1
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
 
P14 Spjut 1
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
 
P13 60m 1
Oscar Skillmark 04 Habo Friidrott 04
 
P13 200m 0
 
P13 600m 0
 
P13 1500m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Häck 200m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 1
Oscar Skillmark 04 Habo Friidrott 04
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P13 Diskus 1
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
 
P13 Slägga 0
 
P13 Spjut 2
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Oscar Skillmark 04 Habo Friidrott 04
 
P12 60m 0
 
P12 200m 0
 
P12 600m 0
 
P12 1500m 0
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Häck 200m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Tresteg 0
 
P12 Kula 0
 
P12 Diskus 0
 
P12 Slägga 0
 
P12 Spjut 0
 
P11 60m 0
 
P11 600m 0
 
P11 Höjd 0
 
P11 Längd 0
 
P11 Kula 0
 
P11 Spjut 0
 
P10 60m 4
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 9,41
 
P10 Höjd 4
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1,22
 
P10 Längd 4
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 3,73
 
P10 Kula 2
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Carl Dahlqvist 07 Habo Friidrott 04
 
P10 Boll 1
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 24,10
 
P9 3-kamp 2
Hugo Ahlnér 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
 
P8 3-kamp 2
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Joel Kidén 10 Habo Friidrott 04
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 400m 2
Juni Rugland 03 Kalmar SK
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
K 800m 1
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
K 1500m 1
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
K Häck 100m 0
 
K Häck 400m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 1
Clara Wågefjell 97 Hallens SK
 
K Tresteg 0
 
K Kula 1
Matilda Elfgaard 92 Habo Friidrott 04
 
K Diskus 1
Emilia Muhr 97 Kalmar SK
 
K Slägga 0
 
K Spjut 2
Matilda Elfgaard 92 Habo Friidrott 04
Klara Alvelid 96 Kalmar SK
 
F19 100m 1
Louise Karlsson 99 Habo Friidrott 04
 
F19 200m 0
 
F19 400m 0
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 Häck 100m 0
 
F19 Häck 400m 0
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 1
Josefine Larsson 98 Glanshammars IF
 
F19 Spjut 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 1
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
F17 400m 1
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
F17 800m 1
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
F17 1500m 1
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 2
Alexandra Klasson 01 Habo Friidrott 04
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 1
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
 
F17 Diskus 1
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 1
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
 
F15 80m 0
 
F15 300m 1
Tilda Fischer 02 Habo Friidrott 04
 
F15 800m 0
 
F15 Häck 80m 0
 
F15 Häck 300m 1
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 1
Tilda Fischer 02 Habo Friidrott 04
 
F15 Längd 2
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04
Tove Junvik 02 Habo Friidrott 04
 
F15 Tresteg 2
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04
Tove Junvik 02 Habo Friidrott 04
 
F15 Kula 1
Katharina Ott 02 Habo Friidrott 04
 
F15 Diskus 2
Katharina Ott 02 Habo Friidrott 04
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF 21,10
 
F15 Slägga 1
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF 36,21
 
F15 Spjut 1
Katharina Ott 02 Habo Friidrott 04
 
F14 80m 3
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
 
F14 300m 3
Juni Rugland 03 Kalmar SK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
 
F14 800m 0
 
F14 Häck 80m 1
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
 
F14 Häck 300m 0
 
F14 Höjd 1
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
 
F14 Stav 1
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
 
F14 Längd 3
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
 
F14 Tresteg 0
 
F14 Kula 1
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF
 
F14 Diskus 1
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF
 
F14 Slägga 1
Johanna Emanuelsson 03 Villstads GIF
 
F14 Spjut 0
 
F13 60m 2
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04 8.92
 
F13 200m 0
 
F13 600m 0
 
F13 1500m 0
 
F13 Häck 60m 0
 
F13 Häck 200m 0
 
F13 Höjd 0
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 1
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
 
F13 Tresteg 1
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
 
F13 Kula 1
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
 
F13 Diskus 1
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF
 
F13 Slägga 1
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF
 
F13 Spjut 1
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04 23.45
 
F12 60m 1
Nike Löfdahl 05 Villstads GIF
 
F12 200m 0
 
F12 600m 0
 
F12 1500m 0
 
F12 Häck 60m 0
 
F12 Häck 200m 0
 
F12 Höjd 0
 
F12 Stav 0
 
F12 Längd 0
 
F12 Tresteg 0
 
F12 Kula 0
 
F12 Diskus 1
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
 
F12 Slägga 1
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
 
F12 Spjut 1
Nike Löfdahl 05 Villstads GIF
 
F11 60m 0
 
F11 600m 0
 
F11 Höjd 0
 
F11 Längd 0
 
F11 Kula 1
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
 
F11 Spjut 1
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
 
F10 60m 0
 
F10 Höjd 0
 
F10 Längd 1
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
 
F10 Kula 1
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
 
F10 Boll 1
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
 
F9 3-kamp 7
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Stina Laineberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Tuva Wahlström 08 Habo Friidrott 04
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
 
F8 3-kamp 8
Josefine Henriksson 09 Eslövs AI
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Klara Essberg 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Svea Gadd 10 Habo Friidrott 04
Tilda Juvén 09 Habo Friidrott 04
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248