Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Kvilles Vårtävling
Antal starter / Total entries: 79 Printed: 2017-05-24 08:17
Antal individer / Total persons: 61
 
M 100m 17
Robin Noping 96 IF Kville 12:12
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Axel Dillner 97 Ullevi FK
David Sennung 91 Ullevi FK
Emil von Barth 96 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK 11,50
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 12,00
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 11,48
Martin Astner 93 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 10,94
Alexander Andersson 94 Thorengruppen TFC 10.83
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 11,07
 
M 200m 12
Robin Noping 96 IF Kville 25:39
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Emil Lyrberg 93 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK 23,30
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 23,20
Martin Astner 93 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 22,70i
Andreas Führ 98 Thorengruppen TFC 22,79
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 21,89
 
M 1500m 2
Filip Wadman 97 Mölndals AIK 4.11.86
Mekonn Kulua 98 Mölndals AIK 4.15
 
M 5000m 1
Dejen Neguse 99 Mölndals AIK 16.15
 
M 110m Hurdles 1
Kevin Fankl 95 Ullevi FK
 
M Pole Vault 6
Erik Hagström 73 IF Kville 4.20
Filip Gyllensten 92 IF Kville
Kevin Fankl 95 Ullevi FK
David Kappelin 95 Örgryte IS
Jonathan Jansson 91 Örgryte IS
Oliver Edman 01 Örgryte IS
 
M Shot Put 1
Kevin Fankl 95 Ullevi FK
 
M Javelin Throw 3
Tomas Lundberg 95 IFK Lidingö 60,18
John Amundsson 96 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK
 
K 100m 10
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 11.60
Rebecka Sellberg 97 Mölndals AIK
Aichen Camara 91 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Emelie Rantzow 98 IK Ymer
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
 
K 200m 4
Rebecka Sellberg 97 Mölndals AIK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
 
K 800m 2
Beatrice Brink 99 IF Kville 2.12,15
Elin Brink 97 Mölndals AIK 2.13.77
 
K 100m Hurdles 2
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK
 
K Pole Vault 8
Hanna Jansson 95 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 304
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 325
Malin Dahlström 89 Ullevi FK
Sara Eriksson 91 Ullevi FK
Fanny Berglund 88 Örgryte IS
Sara Cannmo 96 Örgryte IS
Thea Wängborg Nyberg 92 Örgryte IS
 
K Long Jump 4
Mari Klaup 90 Ullevi FK
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
Sara Skogman 95 Örgryte IS 5.58 -
Nadia Akpana Assa 95 BUL
 
K Shot Put 0
 
K Javelin Throw 3
Louise Liljeblad 97 Mölndals AIK
Malin Haglund 88 Ullevi FK 52,83
Mari Klaup 90 Ullevi FK
 
M 4 x 400m 2
Sverige 1 M22 Sverige
Sverige 1 MS Sverige
 
K 4 x 400m 1
Sverige, 1 K22 Sverige
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248