Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Öresundsspelen
Antal starter / Total entries: 1290 Printed: 2017-06-23 07:02
Antal individer / Total persons: 428
 
M 100m 0
 
M 200m 3
Emil Persson 95 KA 2 IF
Charles Marelid 99 USA 22.04
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 24,36
 
M 400m 5
Kjell Petersson 60 IS Göta
Martin Åkerlöf Exler 80 IS Göta
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF 54,20
Marcus Claesson 94 IK Ymer
Harald Hoffmann 67 Dresden DSC 1898
 
M 800m 4
Martin Åkerlöf Exler 80 IS Göta
Michael Hansson 96 IS Göta
Seare Zerom 92 Heleneholms IF
Harald Hoffmann 67 Dresden DSC 1898
 
M 1500m 2
Michael Hansson 96 IS Göta
Lukas Mårtensson 98 IF Udd 4.09
 
M 5000m 9
Jesper Freij 88 IS Göta
Johan Gustafsson 87 IS Göta 16:00
John Olsson 72 IS Göta
Lucas Brandt 97 IS Göta
Simon Wikstrand 86 IS Göta
Lukas Mårtensson 98 IF Udd 16.00
Johannes Hohenstein 98 Stralsund TSV 1860 21:06,00
Stefan Hohenstein 67 Stralsund TSV 1860 21:04,00
Jonas Bergström 83 Runacademy IF 16:15
 
M 3000m hinder 1
Sven Lindeberg 63 IS Göta 11:00
 
M Häck 110m 1
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
 
M Häck 400m 0
 
M Höjd 1
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad 1.92
 
M Stav 0
 
M Längd 3
Kevin Perera 93 IFK Helsingborg
Emil Persson 95 KA 2 IF
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
 
M Tresteg 1
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 13,04
 
M Kula 4
Emil Persson 95 KA 2 IF
Dennies Truedsson 78 IF Kville 10.80
Dan Lindahl 60 IFK Lund
Michael Bruun Jepsen 65 Hvidovre Atletik 13.20
 
M Diskus 7
Emil Persson 95 KA 2 IF
Dan Lindahl 60 IFK Lund
Jakob Gardenkrans 97 Malmö AI
Michael Bruun Jepsen 65 Hvidovre Atletik 43.00
Andreas Riber Thordahl 91 Köge Atletik 50,80
Frederik Riber 97 Köge Atletik 42,78
Thor Olav Rosvold 96 IK Tjalve 50,05
 
M Slägga 1
Stefan Kvist 87 Alvesta FI 62,63
 
M Spjut 3
Emil Persson 95 KA 2 IF
Jiannis Smalios 87 Thorengruppen TFC 79,60
Theodor Thor 93 Thorengruppen TFC
 
P19 100m 2
Charles Marelid 99 USA 10.81
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 12,01
 
P19 400m 2
Charles Marelid 99 USA 50.85
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 54,32
 
P19 Häck 110m 1
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 15.49
 
P19 Häck 400m 0
 
P19 Höjd 3
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 1,93
Ralf Reise 99 Neustrelitzer SC 1,80m
Ole Grevsmühl 99 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 2,06
 
P19 Längd 2
Emil Ipsen 99 Ballerup AK 7,29
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 5,72
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 3
Mattias Eklund 98 IK Ymer
Erik Johannes Rosvold 98 Asker SK 52,09
Torkel Bjørbæk 99 Bodö FIK 50,78 m
 
P19 Spjut 1
Ralf Reise 99 Neustrelitzer SC 45m
 
P17 100m 10
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Simon Wennolf 00 IFK Lund 12.03
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 11.14
Filip Engström 01 Turebergs FK
Tazana Kamanga-Dyrbak 02 Sparta Atletik 11,46
Rasmus Thornbjerg Klausen 00 Fremad Holbaek 11.05
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 12,23
Robert Kahl 00 Freiberger PSV 12,59
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 11.32
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P17 200m 11
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 23.07
Filip Engström 01 Turebergs FK
Tazana Kamanga-Dyrbak 02 Sparta Atletik 22,97
Rasmus Thornbjerg Klausen 00 Fremad Holbaek 22.26
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 25,42
Robert Kahl 00 Freiberger PSV 25,91
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 23.25
Max Kloeckling 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Tobias Walter 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 24,50
 
P17 400m 3
Filip Engström 01 Turebergs FK
Biniam Habtom 01 Åhus FIK
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P17 800m 3
Elliot Anderstedt 01 Höörs IS 2,04,46
Henrik Möbius 00 Malmö AI 2.04.10
Robert Kahl 00 Freiberger PSV 2:19,52
 
P17 3000m 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 3
Erlend Bolstad Raa 00 Fana IL 2.03m
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Paul Johann Busse 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 1,85
 
P17 Stav 1
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 3.40
 
P17 Längd 7
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Filip Engström 01 Turebergs FK
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 6,17
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 6.32
Rupert Schenk 01 SC Potsdam 5,60
Paul Johann Busse 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 6,10
Tobias Walter 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 6,43
 
P17 Tresteg 2
Erlend Bolstad Raa 00 Fana IL 14.98m
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 12,35
 
P17 Kula 3
William Lanndalen 01 IK Ymer
Constantin Nitsch 00 Tyskland
Rupert Schenk 01 SC Potsdam 10,55
 
P17 Diskus 5
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 39,54
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Constantin Nitsch 00 Tyskland
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 38.26
Rupert Schenk 01 SC Potsdam 39,57
 
P17 Slägga 3
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 51,67
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
William Lanndalen 01 IK Ymer
 
P17 Spjut 4
William Lanndalen 01 IK Ymer
Constantin Nitsch 00 Tyskland
Paul Johann Busse 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 35,50
Tobias Walter 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 36,50
 
P15 80m 9
Erik Ljungberg Bergelin 02 Höörs IS 9.88
Michael Johansson 02 IK Ymer
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 10,77
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 9,97
Niklas Haase 02 Rostock 1 LAV 10.78
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 9.89
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 10,10
Max Kloeckling 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 300m 4
Erik Ljungberg Bergelin 02 Höörs IS 37,7
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 43,12
Niklas Haase 02 Rostock 1 LAV 39.31
Paul Descovich 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 800m 7
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Johan Jurander 03 Motala AIF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Truls Månsson 02 Åhus FIK 2.12,24
Finn Isberner 03 Dresden DSC 1898
Valentin Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford
 
P15 3000m 2
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Nils Ekroth 03 Upsala IF
 
P15 Hinder 1500m 1
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
 
P15 Häck 80m 15
Johan Jurander 03 Motala AIF
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
David Thid 03 Tyresö FK
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 12,86
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 12,90
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 12,88
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 11,12
Niklas Haase 02 Rostock 1 LAV 12.74
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 11.65
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 12,23
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 12,16
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Häck 300m 2
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Höjd 3
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 1,54
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Längd 8
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Tobias Andersson 02 Greve Atletik 6,06
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 4,86
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 5,46
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 5.77
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 5,47
Max Kloeckling 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Tresteg 2
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 11,80
 
P15 Kula 6
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Erik Lindberg 02 Åhus FIK 10,50
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 10,78
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 12.24
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Diskus 9
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Erik Lindberg 02 Åhus FIK 32,82
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 34,95
Tilmann Engelbrecht 03 SC Neubrandenburg 42,14
Dominik Borchert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Paul Descovich 02 DSG Volksbank Wien
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford
 
P15 Spjut 7
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Truls Månsson 02 Åhus FIK 35,40
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 37,31
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 44.35
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 42,93
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
Paul Descovich 02 DSG Volksbank Wien
 
P14 80m 10
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 10,38
Elias Wennolf 03 IFK Lund 9.75
Benjamin Berge 03 Motala AIF
Johan Jurander 03 Motala AIF
David Thid 03 Tyresö FK
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 11,21
Lehn Wildmoore 03 Aarhus 1900 A/M 11,3
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Luis Thulium 03 DSG Volksbank Wien
 
P14 300m 8
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Finn Isberner 03 Dresden DSC 1898
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 42,52
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 42,90
Lehn Wildmoore 03 Aarhus 1900 A/M 45,78
Luis Thulium 03 DSG Volksbank Wien
Valentin Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford
 
P14 Höjd 7
David Thid 03 Tyresö FK
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898 1,75
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 1,62
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 1,56
Karl Fütterer 03 Rostock 1 LAV 1.76
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 1,50
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford 1,30
 
P14 Stav 3
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 2,40
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 2,05
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 2.80
 
P14 Längd 13
Benjamin Berge 03 Motala AIF
Johan Jurander 03 Motala AIF
David Thid 03 Tyresö FK
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Finn Isberner 03 Dresden DSC 1898
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 5,47
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 5,15
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 5,51
Lehn Wildmoore 03 Aarhus 1900 A/M 5,25
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Luis Thulium 03 DSG Volksbank Wien
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford 4,40
 
P14 Kula 6
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 9,95
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 9,55
Tilmann Engelbrecht 03 SC Neubrandenburg 14,64
Dominik Borchert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford 6,88
 
P14 Spjut 6
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 38,82
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 37,73
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 36,44
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Valentin Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford
 
P13 60m 11
Love Björnson 04 KA 2 IF 8.35
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 8.97
Kamoto Kamanga-Dyrbak 04 Sparta Atletik
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 8.48
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 8,52
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 8,82
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 8,79
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 8,41
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg 8,45
Philip Frick 04 Ale FK 9.09
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 8,51
 
P13 200m 10
Love Björnson 04 KA 2 IF 28.17
Kalle Billing 04 Turebergs FK
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 28.34
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 28,98
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 26,71
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 28,70
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 28,30
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg 28,26
Philip Frick 04 Ale FK 27.24
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford
 
P13 600m 6
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Love Björnson 04 KA 2 IF 1.45.78
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 1:47.35
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 1:49,04
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 1:50,5
Philip Frick 04 Ale FK 1.39.29
 
P13 Häck 60m 8
Kalle Billing 04 Turebergs FK
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 10.21
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 9,60
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 9,79
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 11,94
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 10,88
 
P13 Häck 200m 2
John Bäck 06 Turebergs FK 33,92
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 34,12
 
P13 Höjd 10
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 1,44
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Kalle Billing 04 Turebergs FK 1,43
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 1.50
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 1,45
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 1,58
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 1,35
Philip Frick 04 Ale FK 1.60
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 1,28
 
P13 Längd 10
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 4,38
Kamoto Kamanga-Dyrbak 04 Sparta Atletik 5,07
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 4.99
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 5,07
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 5,34
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 4,31
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 4,69
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 5,15
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg 4,69
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 4,61
 
P13 Kula 5
Love Björnson 04 KA 2 IF
Lukas Grönwall 04 Öresund FK
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 11,40
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 9,20
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 8,97
 
P13 Diskus 7
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF 24,00
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Lukas Grönwall 04 Öresund FK
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 24,60
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 21,20
Philip Frick 04 Ale FK
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford
 
P13 Spjut 10
Love Björnson 04 KA 2 IF
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 27,70
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 29,59
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF 23,00
Lukas Grönwall 04 Öresund FK
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 25,84
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 40,50
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 32,71
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 25,50
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford
 
P12 60m 14
Jacob Carlsson 05 IFK Helsingborg 8,98
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
William Duong 05 IFK Helsingborg
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 8,93
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 9,54
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 9,29
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 9,51
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 8.70
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 8,76
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 8,20
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 8,55
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 8,75
 
P12 200m 15
Jacob Carlsson 05 IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 30,73
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 29,62
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 30.41
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 30,37
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 31,55
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 28.96
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 28.58
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 28,70
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 28,10
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 30,2
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 29,30
 
P12 600m 7
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 1,54,98
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 2:03,79
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 2:01
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 2:07
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 1:48,31
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Sander Petri Bere 05 Genarps IF 1:56
 
P12 Häck 60m 8
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 11,33
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 10,75
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 10.25
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 10,19
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 9,96
 
P12 Höjd 10
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 1,36
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 1.41
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 1.44
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 1,32
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 1.50
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 1,35
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 1,47
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 1,50
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 1,40
 
P12 Längd 15
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
William Duong 05 IFK Helsingborg
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 4,34
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 4.16
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 4.71
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 4,22
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 4,38
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 4,24
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 4,68
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 4.98
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 4,58
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 4,91
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 4,72
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 4,50
 
P12 Kula 5
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 6,83
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 8,09
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 8,70
 
P11 60m 9
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Alex Ekelund 06 IFK Helsingborg
Viktor Vartia 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Lennert Bolle 06 Dresden DSC 1898
Louis Bianchin 06 Dresden DSC 1898
Maximilian Hoppenrath 06 Stralsund TSV 1860 8,62
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 8.86
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford
 
P11 600m 9
Albin Sjöström 06 Eslövs AI 2,04
David Segerdahl 06 IFK Helsingborg
Malte Björnson 06 KA 2 IF 2.02
John Bäck 06 Turebergs FK 1.50,81
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 1.54,5
Lennert Bolle 06 Dresden DSC 1898
Louis Bianchin 06 Dresden DSC 1898
Maximilian Hoppenrath 06 Stralsund TSV 1860 2:29,60
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 1:45.83
 
P11 Höjd 4
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Malte Björnson 06 KA 2 IF
John Bäck 06 Turebergs FK 1,30
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford 1,12
 
P11 Längd 11
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Alex Ekelund 06 IFK Helsingborg
David Segerdahl 06 IFK Helsingborg
Viktor Vartia 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
John Bäck 06 Turebergs FK 4,50
Lennert Bolle 06 Dresden DSC 1898
Louis Bianchin 06 Dresden DSC 1898
Maximilian Hoppenrath 06 Stralsund TSV 1860 4,12
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 4.69
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford 3,63
 
P11 Kula 5
Malte Björnson 06 KA 2 IF
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF 9,80
Joel Billing 06 Turebergs FK 9,13
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 9.10
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford
 
P10 60m 10
Ivano Bevanda 07 Eslövs AI 8,54
Erik Sperling 07 IS Göta
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 8.88
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,96
Sebastian Schuch 07 Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 Stralsund TSV 1860 9,21
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 8.96
Paul Pritzschke 07 Rostock 1 LAV 9.25
Lennard Quidde 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P10 600m 8
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 1:56.89
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1,57,74
Sebastian Schuch 07 Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 Stralsund TSV 1860
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 1:50.10
Paul Pritzschke 07 Rostock 1 LAV 2:04.60
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 2:13,59
Lennard Quidde 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P10 Längd 10
Ivano Bevanda 07 Eslövs AI 4,33
Erik Sperling 07 IS Göta
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 4,41
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Sebastian Schuch 07 Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 Stralsund TSV 1860 3,35
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 4.61
Paul Pritzschke 07 Rostock 1 LAV 4.12
Lennard Quidde 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P10 Kula 4
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Joel Bäck 08 Turebergs FK 5,03
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 8.20
 
P9 60m 4
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 9,64
Joel Bäck 08 Turebergs FK 10,80
Erik Bryde 08 Öresund FK 10,04
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 9,60
 
P9 Längd 5
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 3,57
Joel Bäck 08 Turebergs FK 3,26
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
Erik Bryde 08 Öresund FK 3,50
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 4,00
 
P9 Boll 5
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 24,37
Joel Bäck 08 Turebergs FK 23,73
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
Erik Bryde 08 Öresund FK 26,94
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 32,00
 
K 100m 5
Lynette Morgan 91 Hammarby IF 14,41
Binai Ahmad 97 KA 2 IF
Sima Zahrai 63 IFK Lund 16.73
Marie Sönnerfors 93 Spårvägens FK 12.54
Mette Jepsen 70 Hvidovre Atletik 12,75
 
K 200m 7
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 28,01
Sima Zahrai 63 IFK Lund 34.72
Marie Sönnerfors 93 Spårvägens FK 25.24
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 26,80
Caroline Möller 86 DSG Volksbank Wien
Nadine Möller 86 DSG Volksbank Wien
 
K 400m 3
Sara Liljegren 81 IS Göta
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Nadine Möller 86 DSG Volksbank Wien
 
K 800m 5
Sara Liljegren 81 IS Göta
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Olivia Kempi 98 IFK Helsingborg
Isa Teglund 98 IF Udd
Ida Ekroth 96 Upsala IF
 
K 1500m 5
Sara Liljegren 81 IS Göta
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Emma Hallberg 86 Åhus FIK 5.07,00
 
K 3000m 2
Anna Bjurman 88 IS Göta
Annelie Blomquist 92 IS Göta
 
K 3000m hinder 0
 
K Häck 100m 1
Marie-Louise Levy 79 IFK Helsingborg 16.68
 
K Häck 400m 3
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Ida Ekroth 96 Upsala IF
Sara Svensson 91 Åhus FIK
 
K Höjd 1
Doreen Amata 88 Nigeria 1.82m
 
K Stav 1
Emma Vitale 93 Sparta Atletik 2,92
 
K Längd 6
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Thilda Särnevång 96 IF Udd
Mette Jepsen 70 Hvidovre Atletik 4,50
Doreen Amata 88 Nigeria 1.82m
Celina Baumgart 97 SG Gaselan Fürstenwalde 5,20
Caroline Möller 86 DSG Volksbank Wien
 
K Tresteg 11
Madeleine Borg 96 UF Contact 1038
Madeleine Nilsson 91 Gefle IF
Ellen Blomgren 01 KA 2 IF
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Klara Ekelund 99 KA 2 IF
Sara Grahn 00 KA 2 IF
Nellie Mårtensson 95 Malmö AI
Thilda Särnevång 96 IF Udd
Celina Baumgart 97 SG Gaselan Fürstenwalde 11,70
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 12,16
 
K Kula 1
Jeanette Särnevång 69 IF Udd
 
K Diskus 5
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Jennifer Rudberg 98 IK Ymer
Tenna Riber 95 Köge Atletik 41,81
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 34,39
 
K Slägga 6
Rebecka Kvist 83 Alvesta FI 54,12
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK
Ellen Mårtensson 99 Linköpings GIF
Daniela Gherman 97 Åhus FIK
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 40,20
Maja Eklund 94 Athletics 24Seven SK 53,89
 
K Spjut 4
Malin Andersson 93 Heleneholms IF
Celina Baumgart 97 SG Gaselan Fürstenwalde 34,60
Caroline Möller 86 DSG Volksbank Wien
Nadine Möller 86 DSG Volksbank Wien
 
F19 100m 2
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 13,50
 
F19 400m 1
Olivia Kempi 98 IFK Helsingborg
 
F19 Häck 100m 0
 
F19 Häck 400m 0
 
F19 Höjd 1
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 1,66
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 3
Klara Ekelund 99 KA 2 IF
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 5,31
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 5
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg
Jennifer Rudberg 98 IK Ymer
Ane Riber 99 Köge Atletik 38,03
Cathrine Trodsøe 99 Köge Atletik 35,38
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 36,06
 
F19 Spjut 0
 
F17 100m 25
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Sara Grahn 00 KA 2 IF
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Julia Viiala 00 IK Ymer
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik
Filippa Sivnert 01 Öresund FK 12.40
Judith Kupke 00 Stralsund TSV 1860 14,06
Lena Kühnstedt 01 Stralsund TSV 1860 14,54
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 12,97
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 12,77
Anne Führer 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Merle Struck 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 13,98
Regina Pfennigschmidt 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 13,72
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 12,95
Emily Böß 02 SpVg Laatzen 13,53
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford 13,35
Cindy Schwabauer 00 LAZ Regio Herford 12,43
Inga Voigt 01 LAZ Regio Herford 13,58
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 13,16
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford 13,08
 
F17 200m 18
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Moa Nilsson 01 IFK Helsingborg
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
Nellie Bjerstedt 00 Åhus FIK 28.15
Ida L. Jespersen 00 Ballerup AK 27,14
Anne Führer 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Emily Pinnow 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Marleen Kaiser 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 26,55
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 28,77
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford 27,65
Cindy Schwabauer 00 LAZ Regio Herford 25,71
Inga Voigt 01 LAZ Regio Herford 28,58
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 27,59
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford 26,88
 
F17 400m 6
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Lovisa Skoglund 01 Höörs IS 57,31
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Greta Kanonier 01 DSG Volksbank Wien
 
F17 800m 3
Lovisa Skoglund 01 Höörs IS 2.13,30
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Greta Kanonier 01 DSG Volksbank Wien
 
F17 3000m 2
Talea Sophie Heise 00 Stralsund TSV 1860 13:01,00
Greta Kanonier 01 DSG Volksbank Wien
 
F17 Hinder 1500m 4
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Alice Berg 02 Turebergs FK
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF 5.48,84
Nichole Ljungström 03 Ängelholms IF
 
F17 Häck 100m 10
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 14.98
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 15,11
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 14,54
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Merle Struck 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 16,50
Regina Pfennigschmidt 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 15,98
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 14,55
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford 15,38
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 15,72
 
F17 Häck 300m 7
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Nellie Bjerstedt 00 Åhus FIK 51,05
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford
 
F17 Höjd 9
Ellen Blomgren 01 KA 2 IF
Ellen White 01 IFK Lund
Ida L. Jespersen 00 Ballerup AK 1,57
Judith Kupke 00 Stralsund TSV 1860 1,40
Lena Kühnstedt 01 Stralsund TSV 1860 1,40
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 1.76
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 1,60
Regina Pfennigschmidt 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 1,50
Pauline Steinkuhl 01 SpVg Laatzen 1,48
 
F17 Stav 3
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,40
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 2.90
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
 
F17 Längd 24
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hanna Johansson 01 KA 2 IF
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Sara Grahn 00 KA 2 IF
Linnea Sevestedt 00 IF Udd
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Ida L. Jespersen 00 Ballerup AK 5,15
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik
Hannah Illum Petersen 00 Sparta Atletik 5,52
Judith Kupke 00 Stralsund TSV 1860 4,44
Lena Kühnstedt 01 Stralsund TSV 1860 4,34
Talea Sophie Heise 00 Stralsund TSV 1860 4,58
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 5.30
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 5,71
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 5,73
Anne Führer 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Emily Pinnow 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Merle Struck 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 4,62
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 5,25
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford 5,05
Cindy Schwabauer 00 LAZ Regio Herford 5,17
Inga Voigt 01 LAZ Regio Herford
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 4,93
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford 3,98
 
F17 Kula 5
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 11.81
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 11,58
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 11,31
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 11,04
 
F17 Diskus 5
Sara Grahn 00 KA 2 IF
Vilma Engbe 00 Öresund FK
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Pauline Steinkuhl 01 SpVg Laatzen 23,03
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 16,71
 
F17 Slägga 7
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Selma Löfman 02 IFK Lund
Hanna Didricksson 02 Malmö AI
Julia Nilsson 00 Varbergs GIF
Fanny Lundberg 01 Åhus FIK
Inga Amalie Ivarsson 00 Norna Salhus 54.98
Vilma Engbe 00 Öresund FK
 
F17 Spjut 9
Moa Linder 00 IFK Lund
Fanny Lundberg 01 Åhus FIK
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 34.77
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 34,93
Emily Pinnow 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 30,68
Pauline Steinkuhl 01 SpVg Laatzen 29,92
 
F15 80m 20
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Clara Oscarson 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 10,64
Selma Löfman 02 IFK Lund
Alva Hilding 02 Motala AIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 10,26
Ida Alberte Ekstrøm Larsen 02 Köge Atletik
Maja Felby 02 Köge Atletik
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Ennie Lee Kern 02 SV Lindenau 1848 10,99
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 10,98
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 10.67
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Yoko Zyka 02 DSG Volksbank Wien
Emily Böß 02 SpVg Laatzen 10,86
 
F15 300m 13
Clara Oscarson 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Clara Billing 02 Turebergs FK
Katharina Frid Varup 02 Köge Atletik
Maja Felby 02 Köge Atletik 46,05
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898 47,54
Ennie Lee Kern 02 SV Lindenau 1848 44,85
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 46,18
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 46,40
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 800m 10
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Cornelia Helgesson 02 Åhus FIK 2.35,24
Nichole Ljungström 03 Ängelholms IF 2,28:01
Louise Høkilde 03 Greve Atletik 2.24,73
Katharina Frid Varup 02 Köge Atletik
Maja Felby 02 Köge Atletik 2.47.66
Luisa Kisan 03 SG Gaselan Fürstenwalde 2:33,32
Anna Lisa Kropf 02 DSG Volksbank Wien
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Yoko Zyka 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 3000m 2
Anna Lisa Kropf 02 DSG Volksbank Wien
Yoko Zyka 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 Häck 80m 20
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 13,22
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Selma Löfman 02 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Clara Billing 02 Turebergs FK
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik 11,34
Victoria Lee Lendal 02 Sparta Atletik 14,66
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 12,19
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 12.50
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 12.21
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 13.50
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 13,41
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 12,73
Charlotte Koopmann 03 SC Neubrandenburg 12,32
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 13,89
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford 14,64
 
F15 Häck 300m 5
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898 52,91
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford
 
F15 Höjd 10
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 1,56
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 1,52
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 1.67
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 1,50
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 1,63
Marleen Kaiser 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 Längd 18
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 5,05
Hanna Didricksson 02 Malmö AI
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Clara Billing 02 Turebergs FK 4,58
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Victoria Lee Lendal 02 Sparta Atletik 5,28
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898
Ennie Lee Kern 02 SV Lindenau 1848 4,81
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 5,26
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 5.36
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 4,95
Marleen Kaiser 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Anna Lisa Kropf 02 DSG Volksbank Wien
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Emily Böß 02 SpVg Laatzen 4,58
 
F15 Tresteg 7
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Clara Johansson 02 KA 2 IF 11,08
Johanna Wirebro 02 Motala AIF
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 11.59
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 10.28
 
F15 Kula 10
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Selma Löfman 02 IFK Lund
Hanna Didricksson 02 Malmö AI
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Ida Alberte Ekstrøm Larsen 02 Köge Atletik
Mille Juel Jensen 02 Köge Atletik
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898 8,61
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 10.00
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 10.00
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 9,99
 
F15 Diskus 8
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Lea Strand Mortensen 03 Köge Atletik 18,00
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898 21,28
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 32.45
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 23,38
Pauline Büthe 03 SpVg Laatzen 18,29
 
F15 Spjut 12
Selma Löfman 02 IFK Lund
Alva Hilding 02 Motala AIF
Johanna Wirebro 02 Motala AIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Ida Alberte Ekstrøm Larsen 02 Köge Atletik
Katharina Frid Varup 02 Köge Atletik
Mille Juel Jensen 02 Köge Atletik
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898 26,41
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 30,30
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 39.18
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 31.76
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
 
F14 80m 23
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Humla Drott 03 IFK Helsingborg
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Ella Kardell 03 KA 2 IF
Ellen Karlsson 03 KA 2 IF 11.28
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Grace Omoike 03 Malmö AI
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 11,40
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 10,79
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 10,54
Thea Holmèn 03 Villstads GIF 10,40
Emma Borovac 03 IK Ymer
Emma Gerdes 03 Åhus FIK 10,90
Moa Feldt 03 Åhus FIK 11,77
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik 10,5
Kasja Wolf 03 Freiberger PSV 11,27
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 11,20
Antonia Grothe 03 SC Neubrandenburg 10,50
Charlotte Koopmann 03 SC Neubrandenburg 10,55
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 10,99
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford
 
F14 300m 11
Ella Kardell 03 KA 2 IF
Ellen Karlsson 03 KA 2 IF
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 46,50
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 43,50
Louise Høkilde 03 Greve Atletik 45,04
Luisa Kisan 03 SG Gaselan Fürstenwalde 47,80
Antonia Grothe 03 SC Neubrandenburg 48,71
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford
 
F14 Höjd 8
Grace Omoike 03 Malmö AI
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 1,50
Moa Feldt 03 Åhus FIK 1,60
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 1.61
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 1.60
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 1,58
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford 1,36
 
F14 Stav 5
Ellen Persson 03 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 2,40
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 2.90
 
F14 Längd 23
Tova Möllerström 03 Eslövs AI 4,70
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Thea Löfman 03 IFK Lund
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 4,48
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 4,93
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 4,91
Thea Holmèn 03 Villstads GIF 5,20
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik 5,54
Kasja Wolf 03 Freiberger PSV 4,89
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 5.45
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 4.77
Luisa Kisan 03 SG Gaselan Fürstenwalde 4,40
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 5,05
Antonia Grothe 03 SC Neubrandenburg 4,90
Charlotte Koopmann 03 SC Neubrandenburg 5,00
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Liv Nachtigall 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 4,60
Pauline Büthe 03 SpVg Laatzen 3,88
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 4,67
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford 4,99
 
F14 Kula 9
Julia Scharnell 03 Eslövs AI 12,00
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Thea Löfman 03 IFK Lund
Grace Omoike 03 Malmö AI
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Lea Strand Mortensen 03 Köge Atletik 8,82
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 10.75
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford 7,84
 
F14 Spjut 8
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Emma Borovac 03 IK Ymer
Lea Strand Mortensen 03 Köge Atletik 23,23
Kasja Wolf 03 Freiberger PSV 30,33
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 33.68
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 29.80
Pauline Büthe 03 SpVg Laatzen 21,34
 
F13 60m 29
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Jenjira Hagman (Phayakhruea) 04 Malmö AI
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Annabelle Sand 04 Dresden DSC 1898
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898
Amelie Bönsch 04 Stralsund TSV 1860 9,00
Jocelyne Schöning 04 Stralsund TSV 1860 9,07
Malaka Sharara 04 Stralsund TSV 1860 9,01
Liesbeth Schmitz 04 Freiberger PSV 8,89
Greta Finck 04 Rostock 1 LAV 8.51
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 8.32
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 8.80
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 8,93
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 8,30
Hanna Heier 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lucy Pinnow 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Carolina Maier 04 DSG Volksbank Wien
Liv Nachtigall 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 8,68
Jenna Ventsch 04 LG Neubrandenburg 8,79
Lene Miede 04 LG Neubrandenburg 9,00
Lina Kraus 04 LG Neubrandenburg 8,83
Nele Anders 04 LG Neubrandenburg 8,85
Nele Lieske 04 LG Neubrandenburg 9,05
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 9,27
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford 9,15
Ariane Heuser 04 LAZ Regio Herford 9,07
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford 9,07
 
F13 200m 35
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Alma Svennerud 04 KA 2 IF
Jenjira Hagman (Phayakhruea) 04 Malmö AI
Moa Granat 04 Vallentuna FK 29,13
Annabelle Sand 04 Dresden DSC 1898 30,87
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898 29,61
Vivian Richter 04 Dresden DSC 1898
Amelie Bönsch 04 Stralsund TSV 1860 30,77
Jocelyne Schöning 04 Stralsund TSV 1860 30,44
Malaka Sharara 04 Stralsund TSV 1860 30,01
Elizabeth Sagi 04 Freiberger PSV 32,25
Liesbeth Schmitz 04 Freiberger PSV 31,25
Greta Finck 04 Rostock 1 LAV 29.50
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 28.18
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 28.25
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 28,97
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 27,16
Hanna Heier 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lucy Pinnow 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Carolina Maier 04 DSG Volksbank Wien
Judy Scheuschner 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 29,50
Liv Nachtigall 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 29,90
Charlotte Bühring 04 LG Neubrandenburg 28,73
Jenna Ventsch 04 LG Neubrandenburg 28,32
Lina Kraus 04 LG Neubrandenburg 23,93
Nele Anders 04 LG Neubrandenburg 29,20
Nele Lieske 04 LG Neubrandenburg 31,5
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 31,22
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford
Ariane Heuser 04 LAZ Regio Herford
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford
 
F13 600m 9
Alma Svennerud 04 KA 2 IF 1,47
Moa Granat 04 Vallentuna FK 1.44,86
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898 1:51
Vivian Richter 04 Dresden DSC 1898
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 1:50.03
Carolina Maier 04 DSG Volksbank Wien
Judy Scheuschner 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 1:55,50
Charlotte Bühring 04 LG Neubrandenburg 1:57,21
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 1:51
 
F13 Häck 60m 28
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 9,28
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Alma Svennerud 04 KA 2 IF
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9,58
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Sydney Karström 04 Åhus FIK 9.62
Annabelle Sand 04 Dresden DSC 1898
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898
Vivian Richter 04 Dresden DSC 1898
Elizabeth Sagi 04 Freiberger PSV 12,75
Greta Finck 04 Rostock 1 LAV 11.07
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 9.70
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 10.79
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 10,57
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 9,94
Hanna Heier 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lucy Pinnow 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Carolina Maier 04 DSG Volksbank Wien
Jenna Ventsch 04 LG Neubrandenburg
Lina Kraus 04 LG Neubrandenburg
Nele Anders 04 LG Neubrandenburg
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford 13,85
Ariane Heuser 04 LAZ Regio Herford 11,54
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford
 
F13 Häck 200m 4
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Moa Granat 04 Vallentuna FK 31,49
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford
 
F13 Höjd 19
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 1,59
Tilde Bjerager 04 Höörs IS 154
Alma Svennerud 04 KA 2 IF 1,50
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Sydney Karström 04 Åhus FIK 1.55
Ella Eklund 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898 1,30
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898 1,30
Amelie Bönsch 04 Stralsund TSV 1860 1,44
Elizabeth Sagi 04 Freiberger PSV 1,51
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 1.61
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 1,62
Lene Miede 04 LG Neubrandenburg 1,40
Nele Anders 04 LG Neubrandenburg 1,43
Nele Lieske 04 LG Neubrandenburg 1,43
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford 1,28
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford 1,36
 
F13 Längd 34
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 5,30
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Ella Eklund 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
Annabelle Sand 04 Dresden DSC 1898 4,23
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898 4,45
Vivian Richter 04 Dresden DSC 1898
Amelie Bönsch 04 Stralsund TSV 1860 4,78
Jocelyne Schöning 04 Stralsund TSV 1860 4,63
Malaka Sharara 04 Stralsund TSV 1860 4,22
Elizabeth Sagi 04 Freiberger PSV 3,90
Liesbeth Schmitz 04 Freiberger PSV 4,64
Greta Finck 04 Rostock 1 LAV 4.71
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 5.25
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 4.62
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 5,09
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 5,18
Hanna Heier 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lucy Pinnow 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Carolina Maier 04 DSG Volksbank Wien
Jenna Ventsch 04 LG Neubrandenburg 5,38
Lene Miede 04 LG Neubrandenburg 4,38
Lina Kraus 04 LG Neubrandenburg 4,98
Nele Anders 04 LG Neubrandenburg 4,53
Nele Lieske 04 LG Neubrandenburg 4,20
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 3,98
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford 4,33
Ariane Heuser 04 LAZ Regio Herford 4,58
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford 4,25
 
F13 Kula 14
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 13:05
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Ella Eklund 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 8,69
Marie- Sophie Uhlendorf 04 LAC Mühl Rosin
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde
Carolina Maier 04 DSG Volksbank Wien
Lene Miede 04 LG Neubrandenburg 7,54
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 6,61
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford 8,43
 
F13 Diskus 10
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Ella Eklund 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 21,37
Marie- Sophie Uhlendorf 04 LAC Mühl Rosin 23,25
Lene Miede 04 LG Neubrandenburg 17,40
Nele Lieske 04 LG Neubrandenburg 19,30
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford
Ariane Heuser 04 LAZ Regio Herford
 
F13 Spjut 17
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 27:05
Wilma Jansson 05 Västerås FK
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Ella Eklund 04 Öresund FK
Tilde Grönwall 04 Öresund FK
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898
Amelie Bönsch 04 Stralsund TSV 1860 27,61
Liesbeth Schmitz 04 Freiberger PSV 20,35
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 26,99
Marie- Sophie Uhlendorf 04 LAC Mühl Rosin
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 35,00
Lea Führer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lucy Pinnow 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Anna-Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford
 
F12 60m 13
Wilma Jansson 05 Västerås FK 9,76
Anne Schuch 05 Dresden DSC 1898
Lisa Engler 05 Dresden DSC 1898
Klara Müller 05 Stralsund TSV 1860 10,58
Cara Roewer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lea Führer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lene Themann 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Celine Racanel 05 DSG Volksbank Wien
Ciara Niemann 05 LG Neubrandenburg 8,53
Frieda Krüger 05 LG Neubrandenburg 8,61
Hellin Hannemann 05 LG Neubrandenburg 8,59
Emely Höner Zu Siederdissen 05 LAZ Regio Herford 10,21
Jana Wilmsmann 05 LAZ Regio Herford 9,08
 
F12 200m 14
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF 31,60
Hanna Lindström 05 IFK Lund
Wilma Jansson 05 Västerås FK 33,23
Lisa Engler 05 Dresden DSC 1898
Luisa Schmidt 05 Dresden DSC 1898
Klara Müller 05 Stralsund TSV 1860 34,44
Cara Roewer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lea Führer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lene Themann 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Celine Racanel 05 DSG Volksbank Wien
Frieda Krüger 05 LG Neubrandenburg 28,11
Jana Wilmsmann 05 LAZ Regio Herford
 
F12 600m 6
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Anne Schuch 05 Dresden DSC 1898
Frida Froberg 05 Aarhus 1900 A/M 2.04.54
Lene Themann 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Celine Racanel 05 DSG Volksbank Wien
Frieda Krüger 05 LG Neubrandenburg 1:52,0
 
F12 Häck 60m 12
Linnea Kelepouris 05 IFK Helsingborg
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF 11,51
Anne Schuch 05 Dresden DSC 1898
Lisa Engler 05 Dresden DSC 1898
Luisa Schmidt 05 Dresden DSC 1898
Romy Rösler 06 SG Gaselan Fürstenwalde 11,30
Lea Führer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Celine Racanel 05 DSG Volksbank Wien
Ciara Niemann 05 LG Neubrandenburg
Hellin Hannemann 05 LG Neubrandenburg
Emely Höner Zu Siederdissen 05 LAZ Regio Herford 13,46
Jana Wilmsmann 05 LAZ Regio Herford
 
F12 Höjd 10
Linnea Kelepouris 05 IFK Helsingborg
Luisa Schmidt 05 Dresden DSC 1898 1,40m
Frida Froberg 05 Aarhus 1900 A/M 1.15
Cara Roewer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lea Führer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Celine Racanel 05 DSG Volksbank Wien
Ciara Niemann 05 LG Neubrandenburg 1,38
Hellin Hannemann 05 LG Neubrandenburg 1,35
Emely Höner Zu Siederdissen 05 LAZ Regio Herford 1,20
Jana Wilmsmann 05 LAZ Regio Herford 1,22
 
F12 Längd 19
Linnea Kelepouris 05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Hanna Lindström 05 IFK Lund
Anne Schuch 05 Dresden DSC 1898
Lisa Engler 05 Dresden DSC 1898
Luisa Schmidt 05 Dresden DSC 1898 4,28
Klara Müller 05 Stralsund TSV 1860 3,45
Frida Froberg 05 Aarhus 1900 A/M 4.09
Romy Rösler 06 SG Gaselan Fürstenwalde 4,58
Cara Roewer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lea Führer 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lene Themann 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Celine Racanel 05 DSG Volksbank Wien
Ciara Niemann 05 LG Neubrandenburg 4,70
Frieda Krüger 05 LG Neubrandenburg 4,29
Hellin Hannemann 05 LG Neubrandenburg 4,80
Emely Höner Zu Siederdissen 05 LAZ Regio Herford 3,67
Jana Wilmsmann 05 LAZ Regio Herford 3,91
 
F12 Kula 7
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Wilma Jansson 05 Västerås FK
Klara Müller 05 Stralsund TSV 1860 5,32
Frida Froberg 05 Aarhus 1900 A/M 7.91
Celine Racanel 05 DSG Volksbank Wien
Emely Höner Zu Siederdissen 05 LAZ Regio Herford
Jana Wilmsmann 05 LAZ Regio Herford 7,53
 
F11 60m 17
Saga Svensson 06 Eslövs AI 10,30
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF 9,29
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Tilde Robertson 06 IFK Helsingborg
Nelly Elned 06 Hälle IF 9,5
Freja Strenius 06 KA 2 IF 9,60
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Julia Englund 06 IFK Lund
Linnea Englund 06 IFK Lund
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF 20.28
Anne Müller 06 Dresden DSC 1898
Julia Kiwall 06 Stralsund TSV 1860 9,77
Lilly Matill 06 Stralsund TSV 1860 9,36
Amy Seefeldt 06 LAC Mühl Rosin 9,56
Romy Rösler 06 SG Gaselan Fürstenwalde 8,91
Jette Klimas 06 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
F11 600m 8
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Nelly Elned 06 Hälle IF 1:52,08
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF 2,07:20
Anne Müller 06 Dresden DSC 1898
Julia Kiwall 06 Stralsund TSV 1860 2:18,90
Lilly Matill 06 Stralsund TSV 1860 2:22,22
Amy Seefeldt 06 LAC Mühl Rosin 1:59,82
Jette Klimas 06 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
F11 Höjd 5
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Amy Seefeldt 06 LAC Mühl Rosin 1,30
Jette Klimas 06 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
F11 Längd 16
Saga Svensson 06 Eslövs AI 3,00
Emilia Malmlöf 06 Heleneholms IF
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Tilde Robertson 06 IFK Helsingborg
Freja Strenius 06 KA 2 IF 3.90
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Julia Englund 06 IFK Lund
Linnea Englund 06 IFK Lund
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
Tilda Bremer 06 Ängelholms IF 3,74
Anne Müller 06 Dresden DSC 1898
Julia Kiwall 06 Stralsund TSV 1860 3,64
Lilly Matill 06 Stralsund TSV 1860 3,66
Amy Seefeldt 06 LAC Mühl Rosin 3,92
Romy Rösler 06 SG Gaselan Fürstenwalde 4,58
 
F11 Kula 6
Maja Scharnell 06 Eslövs AI 10,57
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Freja Strenius 06 KA 2 IF 6.08
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F10 60m 9
Emmi Leene Suhrow 07 Stralsund TSV 1860 9,55
Linda Sicker 07 Stralsund TSV 1860 8,85
Tia Häusler 07 Stralsund TSV 1860 9,51
Camilla Beyer 07 Freiberger PSV 9,61
Frieda Schmitz 07 Freiberger PSV 9,38
Liza Sophie Kaanen 07 Rostock 1 LAV 9.02
Pauline Richter 07 Rostock 1 LAV 8.95
Florence Ramlow 07 LAC Mühl Rosin 9,14
Angelique Kollwitz 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
F10 600m 8
Moa Sjöström 08 Eslövs AI
Emmi Leene Suhrow 07 Stralsund TSV 1860 2:20,12
Linda Sicker 07 Stralsund TSV 1860 2:18,36
Tia Häusler 07 Stralsund TSV 1860 2:03,34
Liza Sophie Kaanen 07 Rostock 1 LAV 2:02.30
Pauline Richter 07 Rostock 1 LAV 1:52.75
Florence Ramlow 07 LAC Mühl Rosin 2:23,16
Angelique Kollwitz 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
F10 Längd 9
Emmi Leene Suhrow 07 Stralsund TSV 1860 3,20
Linda Sicker 07 Stralsund TSV 1860 3,84
Tia Häusler 07 Stralsund TSV 1860 3,87
Camilla Beyer 07 Freiberger PSV 3,20
Frieda Schmitz 07 Freiberger PSV 3,60
Liza Sophie Kaanen 07 Rostock 1 LAV 3.95
Pauline Richter 07 Rostock 1 LAV 4.25
Florence Ramlow 07 LAC Mühl Rosin 4,07
Angelique Kollwitz 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
F10 Kula 3
Camilla Beyer 07 Freiberger PSV 6,89
Frieda Schmitz 07 Freiberger PSV 6,95
Florence Ramlow 07 LAC Mühl Rosin
 
F9 60m 6
Hedvig Turesson 09 IS Göta
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Saga Andersson 08 IK Ymer 9,43
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
Ida Hoffmann 08 Dresden DSC 1898
 
F9 Längd 4
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Saga Andersson 08 IK Ymer 3,79
Ida Hoffmann 08 Dresden DSC 1898
 
F9 Boll 3
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Saga Andersson 08 IK Ymer 17,79
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248