Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda 1500m Elite Jessheim
Antal starter / Total entries: 124 Printed: 2017-10-22 20:57
Antal individer / Total persons: 123
 
M 1500m 91
Peter Gerner 95 Odense Atletik 3:48.01
Daniel Einarsen 99 ASK Friidrett 4.10
Fredrik Sandvik 98 Askim IF 3.57
Herman Foss 99 BUL
Ole Jørgen Knoph 00 BUL
Simen Seeberg-Rommetveit 00 BUL
Svein Erik Strand Tønnesen 87 BUL
Tobias Grønstad 02 BUL
Martin Mæle 00 Fana IL 4.13
Andreas Vågen 00 IL Fri 4:14:08
Anders Bjørndal 95 IL Gneist pb: 3.53
Hans-Magnus Haukøy 01 IL Gneist 3.58.04
Henrik Irgens Gravdal 98 IL Gneist 3,48,61
Jens Åstveit 97 IL Gneist 3.50
Alexander Tesfamariam 97 IL Gular 3:59,13
Bjørnar Sandnes Lillefosse 92 IL Gular 3:47,31
Eldar Thomassen Fagerbakke 97 IL Gular 4:01,84
Jacob Boutera 96 IL Gular 4:14,10
Jens Bøhmer 93 IL Gular (8:34,43)
Kristoffer Janson Grindedal 89 IL Gular 4:04,16
Magnus Sirnes Hjellum 94 IL Gular 3:55,16
Marius Vedvik 92 IL Gular 3:45,83
Per Svela 92 IL Gular (8:06)
Sondre Dingsør 96 IL Gular 3:59,94
Thomas M Heggøy 94 IL Gular 3:58,25
Vidar Dahle 88 IL Gular 3:46,42
Mats Hauge 97 Haugesund IL 3.48.63
Robin Nedrehagen 99 Haugesund IL 4.08
Mathias Sträng 99 Moss IL 4.45
Vebjörn Östlie 99 Moss IL 4.15.42
Sondre Juven 99 Nesbyen 3:50,78
Lars Agnar Hjelmeset 01 Nittedal IL 4.04
Even Brøndbo Dahl 94 FIK Orion 3:52,80
Mads Fraurud 01 FIK Orion
Petter Myhr 00 FIK Orion 3:59,39
Sigurd Ruud Skjeseth 96 FIK Orion 3,49,94
Simen Halle Jr Haugen 99 IL Runar (8.27.78)
Sondre Rishøi 00 Sarpsborg IL 4,14
John Gopal Bjerga 96 IL Skjalg 4,05,55
Salim Bukari 02 IL Skjalg 4.20
Sergey Adyasov 97 IL Skjalg 4.28
Stian Birkeland 01 IL Skjalg 4.28
Tor Alfred Bredesen 93 Snögg Friidrett 3.59,92
Mathias Flak 99 Steinkjer FIK 4.04.86
Ferdinand Kvan Edman 93 Sturla 3.41
Awet Nftalem Kibrab 95 IK Tjalve
Eivind Trym Wikshåland 97 IK Tjalve 4:00,93
Hans Kristian Fløystad 89 IK Tjalve
Martin Berntzen Engevik 00 IK Tjalve 4.00
Okubamichael Fissehatsion 93 IK Tjalve
Senay Fissehatsion 95 IK Tjalve
Thomas Byrkjeland 98 IK Tjalve 3:50,12
Henrik Koppang 99 Tyrving IL 4:07.77
Sebastian Selbekk 93 Tyrving IL
Steinar Gjønnes 94 Tyrving IL 4:00,61
Jonatan Andersen Vedvik 00 Tönsberg FIK (8.56.12)
Oliver Andersen Vedvik 98 Tönsberg FIK (08.29)
Andreas Roth 93 Ull/Kisa IL 4:59,99
Henrik Hanssen 97 Ull/Kisa IL 3:58,07
Jonas Krossöy 95 Ull/Kisa IL 4:11,67
Jørgen Opaker 97 Ull/Kisa IL 4:32,05
Markus Einan 97 Ull/Kisa IL
Markus Høgne 95 Ull/Kisa IL 3:58,79
Tore Klungland 97 Ull/Kisa IL 4:27,84
Ole-Martin Evensen Sandness 00 Ull/Kisa IL 4.23
Sigurd Blom Breivik 96 Ull/Kisa IL 3:47,77
Sondre Westby Liestöl 99 Ull/Kisa IL 4:24,44
Sverre Blom Breivik 96 Ull/Kisa IL 3:53,97
Terje Snarby 92 Ull/Kisa IL 3:48,44
Thomas Roth 91 Ull/Kisa IL 3:46,19
Eirik Gramstad 84 SK Vidar (8,22,0)
Harald Solhaug Naess 88 SK Vidar 4:02,16
Samuel Hafsahl 77 SK Vidar 4:17
Amuru Wijman 99 Halden IL 4.12
Milan Spiker 03 Halden IL 4.52
Trym Tönnesen 00 Halden IL 4:16.000
Halvor Nymoen Winberg 99 Herkules FK 4:15,73
Ådne Andersen 94 Dimna IL 3:48,29
Tomas Skjæråsen 95 IL Varegg 4.09
Maria Sagnes Wågan 92 Namdal LK
Trygve Fedje Mjelde 94 Osterøy IL 3,52.95
Jens-Olav Ørpen Hausken 99 Sola Friidrett
Moa Bollerud 01 Sem IF jessheim
Mouhamed Abounnachat 01 Sem IF
Christoffer Røstad 02 Kristiansand Löpeklubb 4:26
Erik Udø Pedersen 94 Kristiansand Löpeklubb 3:44,34
Georg Ovesen 02 Kristiansand Löpeklubb
Håkon Mushom 93 Kristiansand Löpeklubb 3:46,49
Eivind Øygard 92 Jølster IL 3:58,22
Helge Langen 85 Rindal IL (8:38,06)
Erik Lomås 93 Salangen IF 04:03,62
 
K 1500m 33
Christine Næss 00 Asker SK 4:32
Kaia Eide 00 Bækkelaget SK 4.46
Anniken Johansen 88 BUL 4.30
Hedvig Roesberg Gjerde 86 BUL 4.58
Helena Siltberg 87 BUL 4.32
Kristin Fagerli 00 BUL
Nadia El Hakouni 97 BUL (10:04,21)
Sigrid Jervell Våg 92 BUL 4.30
Maren H-M Hauen 97 FIK REN-ENG 4.43
Ingrid Kristiansen 92 IL Gular 4:38,27
Kjersti Fresvik 92 IL Gular 4:46,85
Lena Indrebø 92 IL Gular (2:13:64)
Kristine Lande Dommersnes 99 Haugesund IL 4,33,88
Vilde Våge Henriksen 00 Haugesund IL 4,37,66
Emilie Fossumstuen Grøterud 97 Moelven IL
Hannah Berntzen Engevik 02 Nittedal IL 4.45
Karoline Skauen 00 Sarpsborg IL 4.37
Vienna Dahle 92 IL Skjalg 4:39
Agnes Erlingsdottir 90 IK Tjalve 4,35,14
Ingrid Folvik 97 IK Tjalve
Kristine Helle 94 IK Tjalve
Lisbeth Pedersen 75 IK Tjalve 4,29,5
Marie Synnøve Qvale 94 IK Tjalve
Caroline Foss Høistad 98 Ull/Kisa IL 4:40,72
Helena Seland Myhre 97 Ull/Kisa IL 5:14,09
Julie Flatner Hansen 99 Ull/Kisa IL 5:06,49
Malene Fjellestad 97 Ull/Kisa IL 5:16,30
Pia Bålsrud 95 Ull/Kisa IL
Silje Fjørtoft 87 Ull/Kisa IL 4:17,25
Veronica Undseth 94 Ull/Kisa IL 4:37,69
Pernille Karlsen Antonsen 02 SK Vidar 4.36.65
Tessa Frenay 96 Halden IL 4.40
Maria Sagnes Wågan 92 Namdal LK 4,28,00
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248