Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hindenspelen
Antal starter / Total entries: 253 Printed: 2017-10-22 20:55
Antal individer / Total persons: 109
 
M 100m 4
Jonathan Åkesson 99 IK Hinden
Joel Thölix 95 KA 2 IF
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Anton Borgemo 90 Oskarshamns SK
 
M 3000m 16
Alexander Leskovec 64 Glasrikets RC
Andreas Barkstedt 77 Glasrikets RC
Andreas Nilsson 77 Glasrikets RC
Björn Frick 85 Glasrikets RC
Jan Arvidsson 64 Glasrikets RC
Joakim Fröjd 78 Glasrikets RC
Martin Wandér 89 Glasrikets RC
Philip Turkowitch 03 Glasrikets RC 0,00
Stefan Löfhede 81 Glasrikets RC
Tobias Johansson 81 Glasrikets RC
Viktor Gustafsson 92 Glasrikets RC
Fredrik Casserstål 90 Högby IF
Jonathan Persson 90 Högby IF
Markus Andersson 85 Högby IF
Mikael Bäcklund 84 Högby IF
Anton Borgemo 90 Oskarshamns SK
 
M Höjd 0
 
M Stav 2
Jonathan Åkesson 99 IK Hinden
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
M Längd 2
Joel Thölix 95 KA 2 IF
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
M Slägga 2
Stefan Kvist 87 Alvesta FI 60,92
Ryan McCullough 89 USA
 
M Spjut 0
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
P15 80m 1
Melker Alfredsson 03 IK Hinden
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 1
Anton Hermansson 02 Högby IF
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 1
Melker Alfredsson 03 IK Hinden
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 0
 
P15 Spjut 0
 
P13 60m 3
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Isak Barkstedt 05 IK Hinden
Jesper Olsson 05 IK Hinden
 
P13 600m 1
Isak Barkstedt 05 IK Hinden
 
P13 Häck 60m 1
Isak Barkstedt 05 IK Hinden
 
P13 Höjd 0
 
P13 Längd 2
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Jesper Olsson 05 IK Hinden
 
P13 Kula 4
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Isak Barkstedt 05 IK Hinden
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P13 Diskus 3
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF 43.45
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P13 Spjut 4
Dante Lennartsson 06 FIK Färjestaden
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P11 60m 11
Anton Boström 06 FIK Färjestaden
Dante Lennartsson 06 FIK Färjestaden
Isac Petersson 06 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Hilding Peterström 07 IK Hinden
Melker Abelsson 06 IK Hinden
Sixten Byman 07 IK Hinden
Victor Johansson 06 IK Hinden
Ville Jonsson 07 IK Hinden
Olle Johansson 06 Kalmar SK
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 600m 7
Anton Boström 06 FIK Färjestaden
Isac Petersson 06 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Sixten Byman 07 IK Hinden
Ville Jonsson 07 IK Hinden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Längd 9
Anton Boström 06 FIK Färjestaden
Isac Petersson 06 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Hilding Peterström 07 IK Hinden
Melker Abelsson 06 IK Hinden
Sixten Byman 07 IK Hinden
Ville Jonsson 07 IK Hinden
Olle Johansson 06 Kalmar SK
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 Kula 7
Anton Boström 06 FIK Färjestaden
Dante Lennartsson 06 FIK Färjestaden
Isac Petersson 06 FIK Färjestaden
Melker Abelsson 06 IK Hinden
Victor Johansson 06 IK Hinden
Olle Johansson 06 Kalmar SK
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P9 60m 4
Noah Barkstedt 08 Glasrikets RC
Alfons Franzén 08 IK Hinden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P9 Längd 6
Aldo Lennartsson 11 FIK Färjestaden
Noah Barkstedt 08 Glasrikets RC
Alfons Franzén 08 IK Hinden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Filip Thunell 09 IFK Lidingö 3,10
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P9 Kula 4
Aldo Lennartsson 11 FIK Färjestaden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Filip Thunell 09 IFK Lidingö 4,00
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
K 100m 0
 
K 3000m 2
Anna Lundgren 83 Glasrikets RC
Terese Friman 84 Glasrikets RC
 
K Höjd 0
 
K Stav 1
Naemi Matocka 04 IK Hinden
 
K Längd 0
 
K Diskus 8
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
Evelina Eklund 99 IK Hinden
Melinda Karlsson 00 Skruvs IF
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö
Enny Björk 01 IFK Växjö
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
 
K Slägga 6
Rebecka Kvist 83 Alvesta FI 53,99
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
Evelina Eklund 99 IK Hinden
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
Maja Eklund 94 Athletics 24Seven SK 52,50
 
F17 Slägga 2
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö
 
F17 Spjut 2
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Enny Björk 01 IFK Växjö
 
F15 80m 1
Agnes Täck 03 IK Hinden
 
F15 800m 1
Nelly Össmar 03 Högby IF
 
F15 Häck 80m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Längd 1
Agnes Täck 03 IK Hinden
 
F15 Kula 2
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F15 Diskus 2
Matilda Myhrman 03 IK Hakarpspojkarna
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F15 Spjut 1
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F13 60m 12
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04 8.92
Elise Välitalo 04 IK Hinden
Ella Elmqvist 05 IK Hinden
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Malin Jansson 05 IK Hinden
Meja Samuelsson 04 IK Hinden
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Nellie Nilsson 04 IK Hinden
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Hilma Ripathi 05 Kalmar SK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F13 600m 2
Malin Jansson 05 IK Hinden
Meja Samuelsson 04 IK Hinden
 
F13 Häck 60m 5
Maja Milleback 04 FIK Färjestaden
Alice Sundin 04 IK Hinden
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F13 Höjd 4
Alice Sundin 04 IK Hinden
Elise Välitalo 04 IK Hinden
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F13 Längd 8
Maja Milleback 04 FIK Färjestaden
Alice Sundin 04 IK Hinden
Elise Välitalo 04 IK Hinden
Ella Elmqvist 05 IK Hinden
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Malin Jansson 05 IK Hinden
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F13 Kula 4
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Diskus 4
Nellie Nilsson 04 IK Hinden
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Spjut 3
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04 25.14
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Hilma Ripathi 05 Kalmar SK
 
F11 60m 18
Alva Tillback 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Ditte Täck 07 IK Hinden
Elin Sivertsson 07 IK Hinden
Lovis Elmqvist 07 IK Hinden
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Ellen Landmark 06 Kalmar SK
Linnéa Tysper 06 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Uni Boye 06 Kalmar SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö 9,60
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F11 600m 5
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F11 Längd 21
Agnes Dabäck 07 IK Hinden
Alva Tillback 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Ditte Täck 07 IK Hinden
Elin Sivertsson 07 IK Hinden
Erica Lejon 07 IK Hinden
Lovis Elmqvist 07 IK Hinden
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Ellen Landmark 06 Kalmar SK
Linnéa Tysper 06 Kalmar SK
Meja Wintersteller 07 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Uni Boye 06 Kalmar SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö 3,70
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F11 Kula 12
Alva Tillback 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Ditte Täck 07 IK Hinden
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Ellen Landmark 06 Kalmar SK
Meja Wintersteller 07 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F9 60m 10
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Elvira Wintersteller 09 Kalmar SK
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Julia Lundgren 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
 
F9 Längd 11
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Filippa Löfhede 08 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Elvira Wintersteller 09 Kalmar SK
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Julia Lundgren 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
 
F9 Kula 9
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Elvira Wintersteller 09 Kalmar SK
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Julia Lundgren 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248