Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Nationaldagskampen
Antal starter / Total entries: 348 Printed: 2017-08-20 05:55
Antal individer / Total persons: 348
 
P15 5-kamp 1
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
 
P14 5-kamp 3
Gustav Nordenskiöld 03 Hellas FK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
 
P13 5-kamp 5
William Asker 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
 
P12 5-kamp 16
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Axel Nordenskiöld 05 Hellas FK
Nils Nilsson 05 Hellas FK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P11 4-kamp 27
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg vet ej
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Oskar Pettersson 06 IFK Göteborg
Rasmus Ryfors 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Ture Westesson 06 IFK Göteborg
William Karlén 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Liam Wallin 06 Lerum Friidrott
Ludvig Lundmark 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Erik Sundström 06 IF Rigor
Hugo Strandberg 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P10 4-kamp 44
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Lukas Lotzner 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Albin Larsson 07 Lerum Friidrott
Gabriel Björklund 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Melker Calen 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Elmer Klockars 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Felix Enger 07 Mölndals AIK
Felix Grapengiesser 07 Mölndals AIK
Joel Sjödahl 07 Mölndals AIK
Simon Jonebring 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Johan Henriksson 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Simon Henriksson 07 Mölndals AIK
Alve Hellborg 07 IF Rigor
Amandus Lundgren 07 IF Rigor
Nils Spiga 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Leo Jelic 07 IK Ymer
 
P9 3-kamp 25
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg
Carl Falkengren 08 IFK Göteborg
Edwin Pyk 08 IFK Göteborg
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Vidar Törnqvist 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Knut Thorvaldsson 08 IFK Göteborg
Ludwig Lundin 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Adam Ellison 08 IF Kville
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Carl Egerstad 08 Lerum Friidrott
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Bruno Gianneschi 08 Sävedalens AIK
Jonathan Larsson 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Noah Engel 08 Sävedalens AIK
 
P8 3-kamp 20
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Anton Biörserud 09 IFK Göteborg
Axel Carlborg 09 IFK Göteborg
Ayob Haj Younes 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elias Frövén Thulin 09 IFK Göteborg
Nils Bygdell 09 IFK Göteborg
Noel Dopico 09 IFK Göteborg
Sigge Säfström 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Elliot Gustafsson 09 IFK Göteborg
Enzo Eklund 09 IFK Göteborg
Kevin Asayesh 09 IFK Göteborg
León Vildinge 09 IFK Göteborg
Max Johansson 09 IFK Göteborg
Filip Albinsson 09 Kongahälla AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Hugo Nilsson 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
 
F15 5-kamp 3
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F14 5-kamp 6
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
Emma Jelic 03 IK Ymer
 
F13 5-kamp 15
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg 60m 9,73
Nellie Mella 04 Hellas FK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F12 5-kamp 32
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Vera Kindmark 05 IFK Göteborg
Lovisa Larsson 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Alicia Lind 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
 
F11 4-kamp 47
Anna Lein 06 IFK Göteborg 60m 10,15
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Julia Åkesson 06 IFK Göteborg
Klara Linusson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Nathalie Carlsson-Nilsson 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Maggie Dogherty Dahllöf 06 Hellas FK
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Klara Dahlberg 06 Lerum Friidrott
Louise Matilla 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Tilde Rundqvist 06 Lerum Friidrott
Rut Willner 06 Majornas IK
Ebba Nyberg 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Wilma Neldemo Magnusson 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Andrea Mocanoski 06 IF Rigor
Elsa Bendrik 06 IF Rigor
Filippa Efraimsson 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Elvira Lindahl Olsson 06 Sävedalens AIK
Ester Nyström 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F10 4-kamp 30
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emilia Carlberg 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Thea Svärdh 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Alva Mella 07 Hellas FK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Freja Kalmus 07 Mölndals AIK
Frida Andersson 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lovisa Larsson 07 Mölndals AIK
Sara Ahlgren 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Tyra Yutong Gustafsson 07 Mölndals AIK
Nellie Pettersen 07 IF Rigor
Thea Ranebro 07 IF Rigor
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F9 3-kamp 35
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ebony Usuani 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emilia Migas 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg
Siri Ohlsson 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Kajsa Körling 08 IFK Göteborg
Meg Prytz 08 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Sara Biding 08 Kongahälla AIK
Wilma Asker 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Källviks 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leah Molin 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Lovisa Albinsson 08 Lerum Friidrott
Stella Gustafsson 08 IF Rigor
Eva Lindbom 08 Sävedalens AIK
Klara Petersson 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
 
F8 3-kamp 39
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Elsa Karlén 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Siri Eriksson 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg
Josefine Hall Lakosi 09 IFK Göteborg
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Nelly Lundberg 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg 1
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK 1
Bianca Göransson 09 IF Rigor
Julia Lundin 09 IF Rigor
Nellie Ask 09 IF Rigor
Noelle Kollberg 09 IF Rigor
Thea Sundler 09 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Ebba Erlandsson 09 Sävedalens AIK
Emma Bryngelsson 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Signe Carlsohn 09 Sävedalens AIK
Willma Hallmén 09 Sävedalens AIK
Iezenia Kabongo Tshiabu 08 Ullevi FK
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248