Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Huddingespelen
Antal starter / Total entries: 2402 Printed: 2017-08-20 05:51
Antal individer / Total persons: 830
 
M 100m 21
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK
Amadou Sussoho 95 Hammarby IF
Daniel Persson 98 Hammarby IF
Desmond Rogo 96 Hammarby IF
Douglas Hellbratt 95 Hammarby IF
Jean-Christian Zirignon 95 Hammarby IF
Karl David Nie 98 Hammarby IF 11.33
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Markus Ögren 98 Hammarby IF
Rodi Kay 98 Hammarby IF
Fotios Makrostergios 75 Huddinge AIS 12,20
Nicholas Jansson 93 Huddinge AIS 12,00
Thomas Yemane 95 Hässelby SK
Oscar Westerblom 97 Spårvägens FK
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK
Alexander Fredlund 94 Täby IS
Michael Luxemburg 94 Täby IS
Emil Thölix 95 IF Åland 11,41
Niclas Lindholm 72 Mälarö SOK
Johan Laszlo 96 AIK Friidrott
Anders Toll 61 Uppsala LK
 
M 200m 15
Amadou Sussoho 95 Hammarby IF
Douglas Hellbratt 95 Hammarby IF
Alexander Nordkvist 90 Huddinge AIS 21.8
Anton Johansson 93 Huddinge AIS 26,0
Aziz Amini 97 Huddinge AIS
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS 23,0
Niklas Brink 97 Hässelby SK 22.88
Johannes Liljeblad 97 Spårvägens FK
Oscar Westerblom 97 Spårvägens FK
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK
Fredrik Åström 93 Täby IS
Emil Thölix 95 IF Åland 22,82
Niclas Lindholm 72 Mälarö SOK
Johan Laszlo 96 AIK Friidrott
André Malm 78 Runday IF
 
M 400m 7
Kristian Efremov 90 Hammarby IF 47.92
Christopher Halldén 94 Huddinge AIS 50.0
Edom Abreham 95 Hässelby SK 48.91
Johannes Liljeblad 97 Spårvägens FK
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 50.05
Benjamin Mullen 87 Turebergs FK 47,12
Anders Toll 61 Uppsala LK 1:00,66
 
M 800m 40
Abdullahi Adan 98 Hammarby IF 1:59.86
Akile Mehari 91 Hammarby IF 1.56,37
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 2.09,75
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 2:02
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 2.03,27
Martin Jacobson 97 Hammarby IF 2.01
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 2:02
Anton Ledell 99 Huddinge AIS
Antonio Lavecchia 72 Huddinge AIS 2:13:95
Aziz Amini 97 Huddinge AIS
Christopher Halldén 94 Huddinge AIS 1.56
Daniel Tegbrant 00 Huddinge AIS
Iyuel Ayele 99 Huddinge AIS
Jonathan Bergdahl 99 Huddinge AIS
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Edom Abreham 95 Hässelby SK 1.53.17
Emil Mårtensson 92 Hässelby SK 1.58.53
Erik Djurberg 97 Hässelby SK
Gustav Bivstedt 96 Hässelby SK 1.53.28
Matt Kinane 68 Hässelby SK 2.06
Erik Karlsson 98 Högby IF 2:02.92
Ken Slättengren 95 Högby IF 1,57,32
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 1,56
Roger Reinhold 61 IF Linnéa 2:24
Morten Linnes 67 IFK Märsta 2,18,15
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK 1,52,00
Estifanos Faid 92 Spårvägens FK 1,54.,00
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK 1,56,00
Johan Svensson 89 Spårvägens FK 1,47,15
John Foitzik 91 Spårvägens FK 1,53,00
Marcus Gustafsson 88 Spårvägens FK 1,56,00
Oliver Löfqvist 98 Spårvägens FK 1:55.00
Olof Nordling 97 Spårvägens FK 1,59,00
Rasmus Bengtsson 95 Spårvägens FK 1.55,00
Erik Rosqvist 98 Turebergs FK 1:55.58
Albert Nygren 01 Upsala IF
Axel Djurberg 99 Upsala IF
Per Björkman 65 Stockholm FTF 2.06
André Malm 78 Runday IF 2:22.96
Anders Toll 61 Uppsala LK 2:20,04
 
M 1500m 15
Joakim Pihlstrand - Trulp 77 Hammarby IF 4.27,56
Karl-Henrik Suhard 80 Hammarby IF -
Antonio Lavecchia 72 Huddinge AIS 4:33:54
Aziz Amini 97 Huddinge AIS
Iyuel Ayele 99 Huddinge AIS
Erik Djurberg 97 Hässelby SK
Matt Kinane 68 Hässelby SK 4.10
Erik Karlsson 98 Högby IF 4:09.13
Ken Slättengren 95 Högby IF 4,01,69
Roger Reinhold 61 IF Linnéa :53
Alexander Holm 92 Tjalve IF Norrköping
Axel Djurberg 99 Upsala IF
Per Björkman 65 Stockholm FTF 4.19
Yassin Abdi 99 Kungsängens FK
Daniel Antonsson 93 Roma IF 4:10
 
M 5000m 14
Fredrik Westerdahl 79 Fredrikshofs FI 16.12
Staffan Westerdahl 70 Fredrikshofs FI 16,43
Hamid Qambari 95 Hammarby IF 16.30
Kalle Brunnstedt 95 Hammarby IF 16.00
Alberto Ramos 84 Huddinge AIS 16:00
Anders Klockar 75 Huddinge AIS
Sven Petersson 83 Huddinge AIS 18:30
Stefan Stojanovic 98 Hässelby SK
Alexander Bertholds 89 IF Linnéa 16:50
Christian Smedberg 85 IF Linnéa
Johan Söderlund 86 IF Linnéa 17:16
Alexander Holm 92 Tjalve IF Norrköping
Anders Nyström 76 Runday IF 18:03
Daniel Hejdström 79 Roma IF 15,50
 
M Häck 110m 1
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 0,00
 
M Häck 400m 7
Carl af Forselles 01 Hellas FK
Anton Johansson 93 Huddinge AIS 60,0
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS 53,30
Gregorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK
Benjamin Mullen 87 Turebergs FK 51,88
Isak Andersson 96 Upsala IF 51.73
Johan Ansén 64 Visby IF Gute FIK
 
M Höjd 2
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 1.75
Oskar Lundqvist 97 Upsala IF
 
M Stav 3
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 3.10
Jonathan Howser 02 Täby IS
Jonathan Karlsson 98 Täby IS 3.71
 
M Längd 8
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK
Anders Olsson 56 Huddinge AIS 560
Fotios Makrostergios 75 Huddinge AIS 6,30m
Patrik Holmberg 90 Huddinge AIS 7.00
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 7,40i
Peter Blom 79 IFK Lidingö
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 6.77
Adam Ståhlberg 91 Upsala IF
 
M Tresteg 1
Gustav Norén 96 Upsala IF
 
M Kula 3
Bengt Petersson 61 Huddinge AIS
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 12.80
 
M Diskus 5
Erik Holmgren 61 Boo IF
Matthew Brown 80 Hammarby IF -
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 40,93
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Ramon Gabrail 95 Södertälje IF
 
M Slägga 1
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
 
M Spjut 1
Tor Opdahl 80 Turebergs FK
 
P19 100m 8
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF
Valentin Strohkirch 99 Danderyds SK
Frank Förnestig 98 Hammarby IF
Malcolm Odero 98 Hammarby IF
Alexander Strid 98 Hässelby SK
Wilhelm Eidenstedt 98 Hässelby SK
Hugo Jacobsson 99 Turebergs FK
Oskar Motta 98 Upsala IF
 
P19 200m 4
Arvid Friberg 99 Danderyds SK
Jonathan Bergdahl 99 Huddinge AIS
Hugo Jacobsson 99 Turebergs FK
Arvid Gustafsson 99 Upsala IF 22.79
 
P19 400m 2
Fredrik Govenius 99 Hammarby IF
Erik Hagberg 99 Spårvägens FK
 
P19 800m 2
Rasmus Ahlgren 99 Spårvägens FK 2,02,00
Jacob Åkersten 98 Täby IS
 
P19 1500m 3
Marcus Häggh 98 Huddinge AIS
Olof Silvander 99 IFK Lidingö 4.15
Rasmus Ahlgren 99 Spårvägens FK 4,18,00
 
P19 3000m 0
 
P19 Häck 110m 3
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF
David Adrian 98 Huddinge AIS 16.0
Staffan Risberg 99 Turebergs FK
 
P19 Häck 400m 2
Arvid Friberg 99 Danderyds SK
Arvid Gustafsson 99 Upsala IF 55.41
 
P19 Hinder 2000m 0
 
P19 Höjd 1
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF
 
P19 Stav 2
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 435
Jonathan Karlsson 98 Täby IS 3,71
 
P19 Längd 5
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 694
David Adrian 98 Huddinge AIS 6.30
Alexander Strid 98 Hässelby SK
Wilhelm Eidenstedt 98 Hässelby SK
 
P19 Tresteg 2
Axel Abrahamsson 98 Bromma IF
Timothy Olsson 98 Hammarby IF 14,34
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 3
Arvid Friberg 99 Danderyds SK
Valentin Strohkirch 99 Danderyds SK
Johan Wiberg 98 Spårvägens FK
 
P17 100m 11
Carl Enhörning 00 Bromma IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF
Tawsiful Islam 00 Hammarby IF
Timmy Karlsson 00 Huddinge AIS
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Carl Windmar 00 Spårvägens FK
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Xander Friberger 00 AIK Friidrott
 
P17 200m 9
Carl Enhörning 00 Bromma IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF
Daniel Tegbrant 00 Huddinge AIS
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Timmy Karlsson 00 Huddinge AIS
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Andreas Cigéhn 00 Täby IS
Xander Friberger 00 AIK Friidrott
 
P17 400m 1
Nils Jonsson 00 Danderyds SK 54,69
 
P17 800m 3
Nils Jonsson 00 Danderyds SK 2.00,99
Markus Asplund 00 Huddinge AIS
Leo Kvisth 00 AIK Friidrott 2:03
 
P17 1500m 0
 
P17 3000m 0
 
P17 Häck 110m 1
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping
 
P17 Häck 300m 1
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
 
P17 Hinder 2000m 1
Axel Boij Du Rietz 00 Hellas FK
 
P17 Höjd 4
Wille Björling 00 IFK Lidingö
Carl Windmar 00 Spårvägens FK
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping
 
P17 Stav 2
Jacob Palmerstedt 00 Hammarby IF
Albin Andersson 00 IFK Lidingö
 
P17 Längd 7
Felix Prins 00 Hammarby IF
Tawsiful Islam 00 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Albin Andersson 00 IFK Lidingö
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
 
P17 Tresteg 3
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
 
P17 Kula 2
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF
Malex Åkerblom 00 IFK Lidingö
 
P17 Diskus 1
Malex Åkerblom 00 IFK Lidingö
 
P17 Slägga 2
Carl Widenholm 00 Hellas FK 00
Malex Åkerblom 00 IFK Lidingö
 
P17 Spjut 4
Jacob Palmerstedt 00 Hammarby IF
Carl Widenholm 00 Hellas FK 62.50
Malex Åkerblom 00 IFK Lidingö
Elliot Cigéhn 00 Täby IS
 
P16 100m 10
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF
Paul Förnestig 01 Hammarby IF
William Gardell 01 Hellas FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK
Filip Engström 01 Turebergs FK
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
 
P16 200m 7
Markus Lantto 01 Bromma IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 23.17
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK
Filip Engström 01 Turebergs FK
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 23,77
 
P16 400m 5
Johan Friberg 01 Hässelby SK
Max Bechtel 01 Hässelby SK
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK 58,00
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P16 800m 4
Max Bechtel 01 Hässelby SK
Johan Sjöström 01 Varbergs GIF
Gustav Gahne 01 AIK Friidrott
Max Svensson 01 AIK Friidrott
 
P16 1500m 1
Simon Sandkvist 01 Järfälla Friidrottsklubb
 
P16 3000m 0
 
P16 Häck 110m 2
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Carl af Forselles 01 Hellas FK
 
P16 Häck 300m 2
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P16 Hinder 2000m 0
 
P16 Höjd 0
 
P16 Stav 4
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Carl af Forselles 01 Hellas FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P16 Längd 7
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Filip Engström 01 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Enzo Fors 01 Tyresö FK
 
P16 Tresteg 2
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Lukas Olsson 01 Upsala IF
 
P16 Kula 2
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
 
P16 Diskus 5
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Emil Holm 01 Råby-Rekarne FIF
Enzo Fors 01 Tyresö FK
Lucas Stjärnfelt 01 IF Åland
 
P16 Slägga 4
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Emil Holm 01 Råby-Rekarne FIF
Lucas Stjärnfelt 01 IF Åland
 
P16 Spjut 3
Arthur Abrahamsson 01 Bromma IF
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF
 
P15 80m 21
Milo Wahlgren 02 Bromma IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Leon Eriksson Nilsfors 02 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Patrik Hedman 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Oliver Gao 02 Hässelby SK
Tobias Rydberg 02 Hässelby SK
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
David Århammar 02 IF Linnéa
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Olle Ek 02 Råby-Rekarne FIF
Tom Fritzdorf 02 Spårvägens FK
Anton Runemar 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Josh Roth 02 Tullinge FF
 
P15 300m 10
Love Ljungqvist 02 Hellas FK
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Esrom Abreham 02 Hässelby SK 40.60
Emil Johansson 02 Turebergs FK 38.67
Viktor Wall 03 Tyresö FK
Anton Runemar 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Alexander Lindroth 03 Tullinge FF
Josh Roth 02 Tullinge FF
 
P15 800m 10
Erik Danielsson 02 Hammarby IF
Erik Friberg 02 Hammarby IF
Felix Kennmar 02 Hammarby IF
Leon Eriksson Nilsfors 02 Hammarby IF
Esrom Abreham 02 Hässelby SK 2.19.00
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 2.07,96
Victor Gruber 02 Turebergs FK
Anton Runemar 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P15 2000m 4
Erik Danielsson 02 Hammarby IF
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
Sebastian Christenson 02 Turebergs FK
Victor Gruber 02 Turebergs FK
 
P15 Häck 80m 10
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Tobias Rydberg 02 Hässelby SK
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Emil Johansson 02 Turebergs FK 12.39
Oliver Lindstrand 02 Turebergs FK
Fred Österblom 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS 11,51
 
P15 Häck 300m 6
Erik Friberg 02 Hammarby IF
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Olle Ek 02 Råby-Rekarne FIF
Oliver Lindstrand 02 Turebergs FK
Ludvig All 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS 39,71
 
P15 Hinder 1500m 2
Erik Danielsson 02 Hammarby IF
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
 
P15 Höjd 5
Love Ljungqvist 02 Hellas FK
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 1.63
Emil Johansson 02 Turebergs FK 1.69
Oliver Papinski 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P15 Stav 4
Oliver Lindstrand 02 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS 3,11
 
P15 Längd 14
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Patrik Hedman 02 Huddinge AIS
William Bergan 02 Huddinge AIS
Oliver Gao 02 Hässelby SK
Tobias Rydberg 02 Hässelby SK
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK 5,00
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS 6,27
Josh Roth 02 Tullinge FF
 
P15 Tresteg 6
Patrik Hedman 02 Huddinge AIS
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
David Århammar 02 IF Linnéa
Anton Runemar 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
 
P15 Kula 7
Felix Rodriguez 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
William Bergan 02 Huddinge AIS
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P15 Diskus 4
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Felix Rodriguez 02 Huddinge AIS
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
 
P15 Slägga 1
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
 
P15 Spjut 6
Felix Rodriguez 02 Huddinge AIS
William Bergan 02 Huddinge AIS
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Filip Lublin 02 IFK Tumba
Jonathan Howser 02 Täby IS
 
P14 80m 19
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Gustav Nordenskiöld 03 Hellas FK
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 9,68
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Gordon Eriksson Linder 03 AIK Friidrott
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P14 800m 12
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 2.21.59
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Victor Björk 03 IFK Lidingö
Markus Pihl 03 Täby IS
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P14 2000m 9
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Victor Björk 03 IFK Lidingö
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
Simon Lindberg 03 Tullinge FF
 
P14 Häck 80m 4
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P14 Häck 300m 4
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK
 
P14 Höjd 10
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF 1.40
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Hugo Ahlenius 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,66
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,82
Alexander Lindroth 03 Tullinge FF
 
P14 Stav 7
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Gustav Nordenskiöld 03 Hellas FK
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
 
P14 Längd 11
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,38
Viktor Wall 03 Tyresö FK 5,91
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P14 Tresteg 9
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Hugo Ahlenius 03 Hässelby SK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 11,49
 
P14 Kula 9
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Gustav Wiberg 03 Råby-Rekarne FIF
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Gordon Eriksson Linder 03 AIK Friidrott
Rodrigo Rivera 03 AIK Friidrott
Alexander Lindroth 03 Tullinge FF
 
P14 Diskus 11
Pelle Karlsson 03 Götlunda IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Hugo Ahlenius 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Gustav Wiberg 03 Råby-Rekarne FIF
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
 
P14 Slägga 4
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
 
P14 Spjut 3
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
 
P13 60m 26
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 9,41
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 10,22
Otto Lager 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS 8,73
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 9,05
Hannes Sidibeh-Zetterlund 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 9,39
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS 10,13
Max Rodriguez 04 Huddinge AIS 8,81
Olle Thimberg 04 Huddinge AIS 10,49
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 9.34
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Elias Engström 04 Turebergs FK 8.59
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 9.01
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 8,46
Rufus Arve´N 04 AIK Friidrott
Daniel Ström 04 Kungsängens FK
 
P13 200m 22
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 32,07
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 31,46
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 35,69
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 30,61
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 32,97
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS 34,92
Olle Thimberg 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 30.03
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 29,20
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Elias Engström 04 Turebergs FK 27.67
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Kalle Billing 04 Turebergs FK 29,60
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Daniel Ström 04 Kungsängens FK
 
P13 600m 15
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 1.56,92
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 2.15,34
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hannes Sidibeh-Zetterlund 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS
Olle Thimberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 1.52.87
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 1:51:09
Elias Engström 04 Turebergs FK 1:40.97
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 1.55
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund
 
P13 Häck 60m 19
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 12,68
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 10,06
David Höglund 04 Huddinge AIS 11,33
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 11,37
Hannes Sidibeh-Zetterlund 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 12,08
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 9,66
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Kalle Billing 04 Turebergs FK 11,38
Lukas Forss 04 Upsala IF 9,97
Rufus Arve´N 04 AIK Friidrott
 
P13 Häck 200m 5
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 35,89
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P13 Höjd 15
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Jonathan Bergenroth 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Kalle Billing 04 Turebergs FK 1,35
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
Rufus Arve´N 04 AIK Friidrott
Daniel Ström 04 Kungsängens FK
 
P13 Stav 10
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF
Anton Birkoff 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 2,40
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P13 Längd 26
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3,45
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK 3,28
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 5,12
David Höglund 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Jonathan Bergenroth 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS
Max Rodriguez 04 Huddinge AIS 4,39
Olle Thimberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 4,18
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 5,17
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Kalle Billing 04 Turebergs FK 4,42
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
Daniel Ström 04 Kungsängens FK
 
P13 Tresteg 14
Anton Birkoff 04 Huddinge AIS
David Höglund 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hannes Sidibeh-Zetterlund 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Jonathan Bergenroth 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 10,85
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
 
P13 Kula 15
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF
Otto Lager 04 Hellas FK
Anton Birkoff 04 Huddinge AIS
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hannes Sidibeh-Zetterlund 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Jonathan Bergenroth 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 9.42
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Rufus Arve´N 04 AIK Friidrott
 
P13 Diskus 14
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 19,79
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Jonathan Bergenroth 04 Huddinge AIS
Olle Thimberg 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 21.65
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 35,52
Strix Åkerblom 04 IFK Lidingö
Victor Lindstrand 04 Turebergs FK
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
 
P13 Slägga 15
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 14,75
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 29,99
David Höglund 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Olle Thimberg 04 Huddinge AIS
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 20.82
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
 
P13 Spjut 20
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 24,79
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Otto Lager 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Elliot Ståhl 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Olle Thimberg 04 Huddinge AIS
Teo Larssen 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Vincent Ståhl 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 23,60
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 34,17
Strix Åkerblom 04 IFK Lidingö
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
Victor Lindstrand 04 Turebergs FK
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
 
P13 5 x 60m 3
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Huddinge AIS, 1 Huddinge AIS
Turebergs FK 1 04 Turebergs FK
 
P12 60m 13
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 9.31
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS 9.35
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 8.93
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 9.16
Vide Kjellgren 05 Linköpings GIF 8.89
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Jonathan Ramsthaler 05 AIK Friidrott
Mattias Leek 05 Kungsängens FK
 
P12 200m 20
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF
Noah Lindqvist 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 33.13
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Vide Kjellgren 05 Linköpings GIF 29.91
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa
John Bäck 06 Turebergs FK 29.83
Albin Edgert 05 Täby IS 30.79
Yannick Buchli 05 Täby IS 34
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 33,03
Mattias Leek 05 Kungsängens FK
 
P12 600m 8
Max Myrin 05 Hellas FK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 1:55.49
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS 2:07.18
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS 1:52.73
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 1:55.08
Vide Kjellgren 05 Linköpings GIF 1.48,01
Jakob Århammar 05 IF Linnéa
 
P12 Höjd 10
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Axel Dahlroth 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Albin Edgert 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 1,15
 
P12 Stav 9
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Jonathan Ramsthaler 05 AIK Friidrott
 
P12 Längd 16
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Axel Dahlroth 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa
Albin Edgert 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 3,72
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 4,24
Mattias Leek 05 Kungsängens FK
 
P12 Tresteg 9
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
John Bäck 06 Turebergs FK 9.75
 
P12 Kula 11
Axel Nordenskiöld 05 Hellas FK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Axel Dahlroth 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF
 
P12 Diskus 11
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Albin Edgert 05 Täby IS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 Spjut 14
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Axel Nordenskiöld 05 Hellas FK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Jonathan Ramsthaler 05 AIK Friidrott
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF
 
P11 60m 26
Filip Herre 06 Hammarby IF
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Elias Ehdwall 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Svante Gruvfält 06 Huddinge AIS
William Ström 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludwig Petrén 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Joel Billing 06 Turebergs FK 9,35
John Bäck 06 Turebergs FK 9,23
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 8,83
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Joakim Gråman 06 Tyresö FK 9.33
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,84
Saviola Mbngua Warthira 06 AIK Friidrott
 
P11 600m 14
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Svante Gruvfält 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
John Bäck 06 Turebergs FK 1:54,55
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Dino Wallin 06 AIK Friidrott
 
P11 Höjd 18
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludwig Petrén 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Svante Gruvfält 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,40
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 1,36
Dino Wallin 06 AIK Friidrott
 
P11 Längd 25
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Elias Ehdwall 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Svante Gruvfält 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Lucas Johansson 06 Huddinge AIS
Ludwig Petrén 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Joel Billing 06 Turebergs FK 4,13
John Bäck 06 Turebergs FK 4,50
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,62
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Joakim Gråman 06 Tyresö FK 4.09
Edvin Sidwall 06 Täby IS 4,55
 
P11 Kula 22
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Elias Ehdwall 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Svante Gruvfält 06 Huddinge AIS
William Ström 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Lucas Johansson 06 Huddinge AIS
Ludwig Petrén 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Joel Billing 06 Turebergs FK 9,11
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 10,22
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Joakim Gråman 06 Tyresö FK 8.26
 
P11 Boll 18
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludwig Petrén 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Svante Gruvfält 06 Huddinge AIS
William Ström 06 Huddinge AIS
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
 
P11 5 x 60m 4
Hammarby IF 1 06;5 Hammarby IF
Huddinge AIS 1 2006D Huddinge AIS
Huddinge AIS, 1 2006 A Huddinge AIS
Turebergs FK 9 Turebergs FK
 
P10 60m 10
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Thor Conradsson 07 Saltsjöbadens IF
Leo Papinski 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P10 Längd 11
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Thor Conradsson 07 Saltsjöbadens IF
Gustaf Blomberg 07 Turebergs FK
Leo Papinski 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P10 Kula 10
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Gustaf Blomberg 07 Turebergs FK
Leo Papinski 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P10 Boll 10
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Gustaf Blomberg 07 Turebergs FK
Leo Papinski 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P9 60m 16
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Eskil Ullberg 08 Huddinge AIS
Neo Borman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Edgar Micaux Obol 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
 
P9 Längd 17
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Eskil Ullberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Gilbert Alvfeldt 08 Huddinge AIS
Neo Borman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Edgar Micaux Obol 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
 
P9 Kula 17
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Eskil Ullberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Gilbert Alvfeldt 08 Huddinge AIS
Neo Borman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Edgar Micaux Obol 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
 
P8 60m 17
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Emil Wassén 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Melker Åkerblom Biesheuvel 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Ville Mårtensson 09 Huddinge AIS
Olle Bäckden 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Krigh 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
William Gråman 09 Tyresö FK 9,22
 
P8 Längd 16
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Emil Wassén 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Melker Åkerblom Biesheuvel 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Ville Mårtensson 09 Huddinge AIS
Olle Bäckden 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Krigh 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
William Gråman 09 Tyresö FK 3.35
 
P8 Kula 15
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Emil Wassén 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Melker Åkerblom Biesheuvel 09 Huddinge AIS
Ville Mårtensson 09 Huddinge AIS
Olle Bäckden 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Krigh 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
William Gråman 09 Tyresö FK 5.09
 
P7 60m 11
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Emilio Eklund 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Nils Börjeskog 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Alvar Engström 10 Turebergs FK
 
P7 Längd 11
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Emilio Eklund 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Nils Börjeskog 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Alvar Engström 10 Turebergs FK
 
K 100m 9
Freja Avebäck 95 Hammarby IF
Yasmin Jelassi 96 Hammarby IF
Josephine Rezene Hjalmarsson 00 Hellas FK
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Maria Södergren 98 Täby IS
Hanna Axelsson 99 Upsala IF
Sofia Andersson 94 Upsala IF
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
Nathalie Nilsson 88 Åhus FIK
 
K 200m 4
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Caroline Kihlblom 94 Täby IS
Sofia Hultgren 97 Täby IS
Nathalie Nilsson 88 Åhus FIK
 
K 400m 2
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK
Nathalie Nilsson 88 Åhus FIK
 
K 800m 9
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.24,38
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF 2,31
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS
Emma Gustafsson 97 Hässelby SK
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK
Isabella Andersson 97 Turebergs FK
Ida Ekroth 96 Upsala IF 2.16.45
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF
Fredrika Karlsson 86 LK Roslagen
 
K 1500m 2
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS
Emma Gustafsson 97 Hässelby SK
 
K 5000m 0
 
K Häck 100m 1
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
 
K Häck 400m 2
Jenny Wingqvist 97 Hässelby SK
Elin Áslaug Helgadóttir 93 Spårvägens FK
 
K Höjd 0
 
K Stav 1
Alva Sundin 01 Täby IS
 
K Längd 3
Emma Ericsson 93 Huddinge AIS 4,50
Frida Lindström 90 Huddinge AIS 5.60
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
 
K Tresteg 1
Frida Lindström 90 Huddinge AIS 12.00
 
K Kula 0
 
K Diskus 1
Fanny Öhrn Selahn 95 Södertälje IF
 
K Slägga 6
Matilda Björklund 97 Bålsta IK
Johanna Edvall 00 Gefle IF
Matilda Åström 95 Gefle IF
Michaela Norrbelius 97 Gefle IF
Eleni Larsson 93 Huddinge AIS
Kristina Andersson 91 Råby-Rekarne FIF
 
K Spjut 0
 
F19 100m 6
Tilda Feltenmark 98 Huddinge AIS
Linnéa Tillman 98 Råby-Rekarne FIF
Matilda Sönnergaard 99 Spårvägens FK
Amie Jammeh 99 Upsala IF
Claudia Spanier 98 Upsala IF
Mina Karlsson 99 Upsala IF
 
F19 200m 3
Linnea Frobe 98 Täby IS
Amie Jammeh 99 Upsala IF
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
 
F19 400m 1
Ida Callenvik 99 Karlskoga FIF
 
F19 800m 2
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF 2.32
Maria Söderlund 99 IF Åland
 
F19 1500m 1
Frida Ahlund 99 Upsala IF
 
F19 3000m 0
 
F19 Häck 100m 5
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Matilda Sönnergaard 99 Spårvägens FK
Maria Södergren 98 Täby IS
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
 
F19 Häck 400m 3
Minna Svärd 98 IF Göta Karlstad
Frida Wistfors 99 Linköpings GIF
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK
 
F19 Hinder 2000m 0
 
F19 Höjd 2
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Amanda Juvas 99 Täby IS
 
F19 Stav 1
Minna Svärd 98 IF Göta Karlstad
 
F19 Längd 5
Tilda Feltenmark 98 Huddinge AIS
Emma Rydberg 99 Hässelby SK
Linnéa Tillman 98 Råby-Rekarne FIF
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Claudia Spanier 98 Upsala IF
 
F19 Tresteg 1
Claudia Spanier 98 Upsala IF
 
F19 Kula 1
Annina Stens 99 Spårvägens FK
 
F19 Diskus 1
Vendela Eklund 98 Huddinge AIS
 
F19 Slägga 1
Lina Jernberg 99 IFK Kristinehamn
 
F19 Spjut 0
 
F17 100m 8
Emilia Östergren 00 Huddinge AIS
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Moa Holm 00 IFK Lidingö 13.03
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Iris Viel Lamare 00 Turebergs FK
Emelie Eklund 00 Täby IS
Lilian Landström 00 Täby IS
Gabriella Holmström 00 Upsala IF 12.25
 
F17 200m 6
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Stella Krywult 00 Hässelby SK 27.83
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Iris Viel Lamare 00 Turebergs FK
Linn Björklund 00 Turebergs FK
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
 
F17 400m 5
Emelie Svensson 00 Huddinge AIS
Filippa Hörnberg 00 Hässelby SK
Stella Krywult 00 Hässelby SK 62.47
Linda Nyblom 00 Turebergs FK 61.22
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
 
F17 800m 2
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Hedvig Leijonhielm 00 Spårvägens FK
 
F17 1500m 2
Linnea Sennström 00 Hässelby SK
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
 
F17 3000m 0
 
F17 Häck 100m 1
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
 
F17 Häck 300m 3
Josephine Rezene Hjalmarsson 00 Hellas FK
Susannah Persson 00 Spårvägens FK
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 Höjd 3
Tora Rickelvik 00 Huddinge AIS
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Iris Viel Lamare 00 Turebergs FK
 
F17 Stav 1
Madeleine Engström 00 Huddinge AIS 3,20
 
F17 Längd 4
Emelie Svensson 00 Huddinge AIS
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Emelie Eklund 00 Täby IS
 
F17 Tresteg 2
Emelie Svensson 00 Huddinge AIS
Emelie Eklund 00 Täby IS
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 2
Jonna Geiryd 00 Huddinge AIS 30,74
Alba Lindfors 00 Mälarhöjdens IK
 
F17 Slägga 4
Johanna Edvall 00 Gefle IF
Jonna Geiryd 00 Huddinge AIS 52,01
Louise Olsson 00 Huddinge AIS 43,55
Amanda Sandberg 00 Hässelby SK
 
F17 Spjut 1
Alba Lindfors 00 Mälarhöjdens IK
 
F16 100m 6
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Anna Zervos 01 Huddinge AIS
Terese Ackeberg 01 IFK Tumba
Ida Winther 01 Turebergs FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
 
F16 200m 7
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS
Terese Ackeberg 01 IFK Tumba
Ida Winther 01 Turebergs FK
Maja Sund 01 Turebergs FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
Amanda Bladh 01 AIK Friidrott
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott 26:12
 
F16 400m 7
Hanna Lindé 01 Hammarby IF
Micaela Jungelin 01 Hammarby IF
Cornelia Böhnke 01 Huddinge AIS
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Maja Sund 01 Turebergs FK
Amanda Bladh 01 AIK Friidrott 68,73
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott 59:56
 
F16 800m 4
Hedda Meyer 01 Bromma IF
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
Rakel Rune 01 AIK Friidrott
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott
 
F16 1500m 2
Micaela Jungelin 01 Hammarby IF
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
 
F16 3000m 0
 
F16 Häck 100m 2
Amanda Barasciutti 01 Hässelby SK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
 
F16 Häck 300m 3
Kajsa Thorselius 01 Bromma IF
Cornelia Böhnke 01 Huddinge AIS
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
 
F16 Hinder 1500m 1
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 5:01,43
 
F16 Höjd 1
Terese Ackeberg 01 IFK Tumba
 
F16 Stav 2
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Alva Sundin 01 Täby IS
 
F16 Längd 7
Elisabeth Getahun 01 Hellas FK
Anna Zervos 01 Huddinge AIS
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
Hannah Stenbeck 01 Täby IS
Alva Wolwan 01 Upsala IF
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
Maja Key Tunedal 01 AIK Friidrott
 
F16 Tresteg 4
Cornelia Böhnke 01 Huddinge AIS
Lisa Ekenberg 01 Spårvägens FK
Smilla Örling 01 Spårvägens FK
Hannah Stenbeck 01 Täby IS
 
F16 Kula 3
Anna Zervos 01 Huddinge AIS
Viktoria Krogen 01 Råby-Rekarne FIF
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
 
F16 Diskus 3
Anna Zervos 01 Huddinge AIS
Viktoria Krogen 01 Råby-Rekarne FIF
Maria Holmberg 01 IF Åland
 
F16 Slägga 3
Anna Zervos 01 Huddinge AIS
Linnéa Molander 01 IFK Tumba
Maria Holmberg 01 IF Åland
 
F16 Spjut 2
Anna Zervos 01 Huddinge AIS
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS
 
F15 80m 20
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Åsa Trosell 02 Hammarby IF
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Astrid Lundkvist 02 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Sofia Boman 02 Hässelby SK 11.85
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 10,82
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Inga Willner 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF
Clara Billing 02 Turebergs FK 11,33
Elsa Lindberg 02 Turebergs FK
EvelinaT Ottosson 02 Täby IS
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS
Lovisa Elm 02 Upsala IF
Ella Sjöblom 02 AIK Friidrott
 
F15 300m 11
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 41,37
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö
Chloé Elhouar 02 Spårvägens FK
Isabelle Ribbing 02 Spårvägens FK
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Emma Dalin 02 Upsala IF
Emma Hagberg 02 Upsala IF
Johanna Molin 02 Upsala IF
Lovisa Elm 02 Upsala IF
Ella Sjöblom 02 AIK Friidrott 39:58
 
F15 800m 9
Hoa Sjöholm 02 Hammarby IF
Lisa Ekberg 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF 2:23,84
Hedda Tangfelt 02 Hässelby SK 2.35
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 2,25
Elsa Preber 02 IFK Lidingö 2,27
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Tyra Morell 02 Upsala IF
 
F15 2000m 4
Hoa Sjöholm 02 Hammarby IF
Alice Berg 02 Turebergs FK
Klara Ygeby 02 Upsala IF 6:58
Astou Buren 02 Tullinge FF
 
F15 Häck 80m 8
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Hedda Tangfelt 02 Hässelby SK 10,13
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Elwira Ripsweden 02 IFK Tumba
Clara Billing 02 Turebergs FK 13,23
EvelinaT Ottosson 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS 12,35
 
F15 Häck 300m 7
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Sara Svalberg 02 IFK Lidingö
Elwira Ripsweden 02 IFK Tumba
Clara Billing 02 Turebergs FK 50,59
Leticia Buchli 02 Täby IS
Clara Bernhult 02 Thorengruppen TFC 46,90
 
F15 Hinder 1500m 3
Hoa Sjöholm 02 Hammarby IF
Alice Berg 02 Turebergs FK
Tyra Morell 02 Upsala IF
 
F15 Höjd 6
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Sara Svalberg 02 IFK Lidingö 1,55
Agda Wiklund 02 Turebergs FK 1,40
Clara Billing 02 Turebergs FK 1,42
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK
Leticia Buchli 02 Täby IS 1,45
 
F15 Stav 5
Hanna Askling 02 Bromma IF
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Inga Willner 02 Mälarhöjdens IK
Agda Wiklund 02 Turebergs FK 2,02
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,36
 
F15 Längd 15
Hanna Askling 02 Bromma IF
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Ida Nielsen 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF 5,43
Bilge Kaya 02 Hellas FK 5,41
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Sofia Boman 02 Hässelby SK 4.89
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
EvelinaT Ottosson 02 Täby IS
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS 5,13
Emma Dalin 02 Upsala IF
Emma Hagberg 02 Upsala IF
Johanna Molin 02 Upsala IF
 
F15 Tresteg 5
Sofia Boman 02 Hässelby SK 10.47
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF
Elwira Ripsweden 02 IFK Tumba
Elsa Lindberg 02 Turebergs FK
Clara Bernhult 02 Thorengruppen TFC 10,94
 
F15 Kula 5
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Emelie Schlyter 02 Huddinge AIS
Emilia Sjöstrand 02 Tyresö FK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Hannah Luxemburg 02 Täby IS
 
F15 Diskus 6
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Emelie Schlyter 02 Huddinge AIS
Sofia Boman 02 Hässelby SK 25,85
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Emilia Sjöstrand 02 Tyresö FK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
 
F15 Slägga 7
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF
Emelie Schlyter 02 Huddinge AIS
Sofia Boman 02 Hässelby SK 36.21
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Hannah Luxemburg 02 Täby IS
Emma Dalin 02 Upsala IF
Johanna Molin 02 Upsala IF
 
F15 Spjut 10
Ida Nielsen 02 Hammarby IF
Sofia Boman 02 Hässelby SK 25.06
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Emilia Sjöstrand 02 Tyresö FK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Emma Dalin 02 Upsala IF
Johanna Molin 02 Upsala IF
 
F14 80m 36
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Anna-Lisa Deltin 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK 10.00
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
Amanda Bainimara 03 Råby-Rekarne FIF
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Elin Eriksson 03 AIK Friidrott
Felicia Ek Fadaei 03 AIK Friidrott
Parya Darvishi 03 AIK Friidrott
Amanda Johansson 03 Tullinge FF
 
F14 800m 10
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2.46.68
 
F14 2000m 8
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 7:00
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F14 Häck 80m 19
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
Rebecka Essman 03 Råby-Rekarne FIF
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Molly Grundmark 03 IFK Tumba
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Felicia Ek Fadaei 03 AIK Friidrott
 
F14 Häck 300m 10
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Tove Gattberg 03 IFK Lidingö
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö
Linn Andersson 03 Tjalve IF Norrköping
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
 
F14 Höjd 17
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Alma Forsander 03 Huddinge AIS
Juliana Andersson 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK 1,47
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Amanda Johansson 03 Tullinge FF
 
F14 Stav 10
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Filippa Almkvist 03 IFK Lidingö 2,33
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2.60
 
F14 Längd 30
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Alma Forsander 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Juliana Andersson 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Amanda Bainimara 03 Råby-Rekarne FIF
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Elin Eriksson 03 AIK Friidrott
Parya Darvishi 03 AIK Friidrott
 
F14 Tresteg 16
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
 
F14 Kula 22
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,69
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 8,24
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
 
F14 Diskus 18
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
 
F14 Slägga 19
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Rebecka Essman 03 Råby-Rekarne FIF
 
F14 Spjut 23
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Kira Jannlund 03 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Valentina Lindfors 03 Mälarhöjdens IK
Molly Grundmark 03 IFK Tumba 27,31
 
F13 60m 33
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 9,14
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 9,01
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,70
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 9,42
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,58
Desiree Willis 04 Hellas FK
Ida Östling 04 Hellas FK
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Adelina Söderblom 04 Huddinge AIS
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Ella Gryte 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS 9,95
Emilia Skoglund 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 8,94
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Olivia Sjöberg 04 Huddinge AIS
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Josefin Bladh 04 Mälarhöjdens IK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Elin Snis 04 Turebergs FK 8,64
Linda Edberg 04 Turebergs FK 9,36
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 9.03
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
Elisa Del Chiaro 04 Tullinge FF
 
F13 200m 26
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 28,78
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 28,88
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 29,91
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 31,63
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 29,08
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 29,35
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 30,74
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 31.15
Filippa Ottosson 04 Täby IS 29,61
Moa Granat 04 Vallentuna FK 29.13
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F13 600m 12
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 1.42,06
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 2.01,79
Ida Östling 04 Hellas FK
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK 1.44
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 1.49,77
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Elisa Del Chiaro 04 Tullinge FF
 
F13 Häck 60m 22
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 10,50
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,45
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 11,83
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 11,06
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 11,31
Nellie Mella 04 Hellas FK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Emilia Skoglund 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS 14,01
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 11,43
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 11,32
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 10.40
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9.58
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
 
F13 Häck 200m 15
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 33,75
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 34,00
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK
 
F13 Höjd 21
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 1,46
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 1,30
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 1,18
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Ella Gryte 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Klara Flygare 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Olivia Sjöberg 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Elin Snis 04 Turebergs FK 1,39
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,44
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1.39
 
F13 Stav 9
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 2,43
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Filippa Ottosson 04 Täby IS
 
F13 Längd 30
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4,57
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 3,94
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 4,02
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 4,07
Desiree Willis 04 Hellas FK
Mette Brands 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Adelina Söderblom 04 Huddinge AIS
Ella Anetoft 04 Huddinge AIS
Ella Gryte 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Emilia Skoglund 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Klara Flygare 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Josefin Bladh 04 Mälarhöjdens IK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 4.53
Filippa Ottosson 04 Täby IS
 
F13 Tresteg 21
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,06
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Ida Östling 04 Hellas FK
Adelina Söderblom 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Klara Flygare 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Olivia Sjöberg 04 Huddinge AIS
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Elin Snis 04 Turebergs FK 8,77
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 8.49
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
 
F13 Kula 33
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 11,65
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 7,80
Signa Stensson 04 Hanvikens SK
Ida Östling 04 Hellas FK
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Ella Anetoft 04 Huddinge AIS
Ella Gryte 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Emilia Skoglund 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Saga Ranhagen 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Siri Fallberg 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Olivia Sjöberg 04 Huddinge AIS
Amina Sabik 04 Hässelby SK
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Josefin Bladh 04 Mälarhöjdens IK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Elin Snis 04 Turebergs FK 8,66
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Olivia Sjögren 04 Järfälla Friidrottsklubb
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F13 Diskus 15
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 21,56
Signa Stensson 04 Hanvikens SK
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Saga Ranhagen 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC
 
F13 Slägga 16
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 32,14
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Emilia Skoglund 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Saga Ranhagen 04 Huddinge AIS
Siri Fallberg 04 Huddinge AIS
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
 
F13 Spjut 16
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Julia Raitis 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nathalie Petrén 04 Huddinge AIS
Saga Ranhagen 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Olivia Sjögren 04 Järfälla Friidrottsklubb
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC