Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Skarakampen
Antal starter / Total entries: 204 Printed: 2017-07-21 16:38
Antal individer / Total persons: 72
 
P11 60m 1
Morris Jälevik 06 Lidköpings IS
 
P11 600m 0
 
P11 Längd 1
Morris Jälevik 06 Lidköpings IS
 
P11 Kula 1
Morris Jälevik 06 Lidköpings IS
 
P10 60m 3
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 600m 2
Rasmus Johnsson 07 SOK Träff
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
 
P10 Längd 4
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Rasmus Johnsson 07 SOK Träff
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 Kula 3
Alexander Svensson 07 Istrums SK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P9 60m 4
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Theodor Hansen 08 Istrums SK
 
P9 600m 1
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
 
P9 Längd 4
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Theodor Hansen 08 Istrums SK
 
P9 Kula 2
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Theodor Hansen 08 Istrums SK
 
P8 60m 6
Edvin Danhard 09 Istrums SK
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS
Malte Johansson 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
Tim Bengtsson 09 SOK Träff
Osman Hussein 09 Falköpings FIK
 
P8 600m 2
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
 
P8 Längd 6
Edvin Danhard 09 Istrums SK
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS
Malte Johansson 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
Tim Bengtsson 09 SOK Träff
Osman Hussein 09 Falköpings FIK
 
P8 Boll 5
Edvin Danhard 09 Istrums SK
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS
Malte Johansson 09 Lidköpings IS
Viggo Westh 09 Lidköpings IS
Tim Bengtsson 09 SOK Träff
 
P7 60m 8
Likas Rannikko 10 IF Hagen FIK
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Darya Aref Hasan 10 Istrums SK
Hannes Ehn 10 Istrums SK
Malte Norberg 10 Istrums SK
Kalle Zachrisson 10 Lidköpings IS
Maxx Edlund 10 Lidköpings IS
Milo Aamdal 10 Lidköpings IS
 
P7 600m 3
Likas Rannikko 10 IF Hagen FIK
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Milo Aamdal 10 Lidköpings IS
 
P7 Längd 8
Likas Rannikko 10 IF Hagen FIK
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Darya Aref Hasan 10 Istrums SK
Hannes Ehn 10 Istrums SK
Malte Norberg 10 Istrums SK
Nils Dagobert 10 Istrums SK
Kalle Zachrisson 10 Lidköpings IS
Maxx Edlund 10 Lidköpings IS
 
P7 Boll 8
Likas Rannikko 10 IF Hagen FIK
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Darya Aref Hasan 10 Istrums SK
Hannes Ehn 10 Istrums SK
Malte Norberg 10 Istrums SK
Nils Dagobert 10 Istrums SK
Kalle Zachrisson 10 Lidköpings IS
Maxx Edlund 10 Lidköpings IS
 
F11 60m 6
Johanna Petersson 06 Istrums SK
Alice Artig 06 Lidköpings IS
Johanna Bergman 06 Lidköpings IS
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Sonja Elverstig 06 Lidköpings IS
Suheyr Husein 06 Falköpings FIK
 
F11 600m 4
Johanna Petersson 06 Istrums SK
Elsa Elverstig 06 Lidköpings IS
Johanna Bergman 06 Lidköpings IS
Sara Persson 06 Lidköpings IS
 
F11 Längd 4
Elsa Elverstig 06 Lidköpings IS
Johanna Bergman 06 Lidköpings IS
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Sonja Elverstig 06 Lidköpings IS
 
F11 Kula 3
Johanna Petersson 06 Istrums SK
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Suheyr Husein 06 Falköpings FIK
 
F10 60m 7
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Ella Friberg 07 Lidköpings IS
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Svea Zachrisson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
 
F10 600m 2
Svea Zachrisson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
 
F10 Längd 8
Ella Friberg 07 Lidköpings IS
Emelinne Sveder-Strömfeldt 07 Lidköpings IS
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Olea Aamdal 07 Lidköpings IS
Svea Zachrisson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
 
F10 Kula 6
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Emelinne Sveder-Strömfeldt 07 Lidköpings IS
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Olea Aamdal 07 Lidköpings IS
Svea Zachrisson 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
 
F9 60m 6
Elisa Norberg 08 Istrums SK
Jonna Axelsson Nyberg 08 Istrums SK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Selina Lawrence-Brown 08 Falköpings FIK
 
F9 600m 3
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
 
F9 Längd 7
Elisa Norberg 08 Istrums SK
Elvira Törnqvist 08 Istrums SK
Jonna Axelsson Nyberg 08 Istrums SK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Selina Lawrence-Brown 08 Falköpings FIK
 
F9 Kula 10
Elisa Norberg 08 Istrums SK
Jonna Axelsson Nyberg 08 Istrums SK
Arwen Ljungström Grek 09 Lidköpings IS
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Ilse Jason 09 Lidköpings IS
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Tilde Jason 09 Lidköpings IS
Selina Lawrence-Brown 08 Falköpings FIK
 
F8 60m 9
Ella Sahlin 09 Istrums SK
Hanna Jacobson 09 Istrums SK
Wilhelmina Stjerna 09 Istrums SK
Arwen Ljungström Grek 09 Lidköpings IS
Ilse Jason 09 Lidköpings IS
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Tilde Jason 09 Lidköpings IS
Alice Schönborg 09 IK Wilske
 
F8 600m 3
Wilhelmina Stjerna 09 Istrums SK
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Alice Schönborg 09 IK Wilske
 
F8 Längd 11
Hanna Jacobson 09 Istrums SK
Minnea Vilhelmsson 09 Istrums SK
Tyra Ivarsson 09 Istrums SK
Wilhelmina Stjerna 09 Istrums SK
Arwen Ljungström Grek 09 Lidköpings IS
Ilse Jason 09 Lidköpings IS
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Tilde Jason 09 Lidköpings IS
Alice Schönborg 09 IK Wilske
Michelle Lawrence-Brown 09 Falköpings FIK
 
F8 Boll 7
Hanna Jacobson 09 Istrums SK
Minnea Vilhelmsson 09 Istrums SK
Tyra Ivarsson 09 Istrums SK
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Alice Schönborg 09 IK Wilske
Michelle Lawrence-Brown 09 Falköpings FIK
 
F7 60m 10
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Nova W. Apelskog 10 Istrums SK
Elissa Bajramovic 10 Lidköpings IS
Ella Rydbeck 10 Lidköpings IS
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Signe Zandelin 10 Lidköpings IS
Stina Klingstedt 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
 
F7 600m 6
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Elissa Bajramovic 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Signe Zandelin 10 Lidköpings IS
Stina Klingstedt 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
 
F7 Längd 11
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Nova W. Apelskog 10 Istrums SK
Elissa Bajramovic 10 Lidköpings IS
Ella Sveder-Strömfeldt 10 Lidköpings IS
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Signe Zandelin 10 Lidköpings IS
Stina Klingstedt 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
Minna Johnsson 10 SOK Träff
 
F7 Boll 9
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Nova W. Apelskog 10 Istrums SK
Elissa Bajramovic 10 Lidköpings IS
Ella Rydbeck 10 Lidköpings IS
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Signe Zandelin 10 Lidköpings IS
Stina Klingstedt 10 Lidköpings IS
Tuva Ellefsen 10 Lidköpings IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248