Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Danderyds Ungdomsspel
Antal starter / Total entries: 854 Printed: 2017-06-23 07:06
Antal individer / Total persons: 328
 
M 100m 2
Oskar Motta 98 Upsala IF
Alexander Lundholm 88 Stockholm Snipers IF 11,57
 
M 200m 3
Oscar Stenberg 99 Fredrikshofs FI
Oskar Motta 98 Upsala IF
Jonas Tollefors 90 Vallentuna FK 23,50
 
M 800m 14
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 2.09,75
Fredrik Govenius 99 Hammarby IF
Hamid Qambari 95 Hammarby IF 2.08,75
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 2.02,41
Kalle Brunnstedt 95 Hammarby IF 2.05,53
Martin Jacobson 97 Hammarby IF 2.01,73
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 2.02,61
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Johan Friberg 01 Hässelby SK
Max Bechtel 01 Hässelby SK
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 1.59
Erik Rosqvist 98 Turebergs FK
Albert Nygren 01 Upsala IF
Gustav Gahne 01 AIK Friidrott
 
M Höjd 0
 
M Längd 2
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK
Mattias Gradin 91 Stockholm Snipers IF
 
M Kula 3
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK
Sebastian Ruthström 97 Spårvägens FK
 
M22/P19/P17 Hinder 2000m 0
 
P17 100m 12
Felix Prins 00 Hammarby IF
Leon Johansson 01 Hammarby IF
Paul Förnestig 01 Hammarby IF
Tawsiful Islam 00 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Carl af Forselles 01 Hellas FK
William Gardell 01 Hellas FK
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Oliver Velde Bisset 00 IF Linnéa
Carl Windmar 00 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Elias Lindahl 01 Täby IS
 
P17 200m 10
Leon Johansson 01 Hammarby IF
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF
Carl af Forselles 01 Hellas FK
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Andreas Cigéhn 00 Täby IS
Elias Lindahl 01 Täby IS
Sebastian Nwosu 00 Täby IS
Linus Högblom 01 Vallentuna FK 24,70
Tim Slutbäck 01 Åkersberga SK
 
P17 800m 5
Max Bechtel 01 Hässelby SK
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK 2.09,00
Tobias Eknor 00 Spårvägens FK
Tim Slutbäck 01 Åkersberga SK
Simon Sandkvist 01 Järfälla Friidrottsklubb
 
P17 Höjd 2
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Carl Windmar 00 Spårvägens FK
 
P17 Längd 7
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Tawsiful Islam 00 Hammarby IF
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Oliver Velde Bisset 00 IF Linnéa
Simon Sandkvist 01 Järfälla Friidrottsklubb
 
P17 Kula 1
Sabiti Nahimana 00 Hammarby IF
 
P15 80m 18
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Karl Källman 02 Hässelby SK
Tom Fritzdorf 02 Spårvägens FK
Liam Wiklander 03 Tjalve IF Norrköping
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 9,68
Anton Runemar 02 Täby IS
Axel Wålinder 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Simon Plesse 02 Upsala IF
Joakim Pettersson 03 Kungsängens FK
 
P15 200m 14
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Tom Fritzdorf 02 Spårvägens FK
Liam Wiklander 03 Tjalve IF Norrköping
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK 24,83
Viktor Wall 03 Tyresö FK 23,71
Anton Runemar 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Joakim Pettersson 03 Kungsängens FK
 
P15 800m 9
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Erik Friberg 02 Hammarby IF
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Sebastian Christenson 02 Turebergs FK
Victor Gruber 02 Turebergs FK
Anton Runemar 02 Täby IS
Axel Wålinder 02 Täby IS
 
P15 Hinder 1500m 7
Erik Danielsson 02 Hammarby IF
Oliver Lindstrand 02 Turebergs FK
Sebastian Christenson 02 Turebergs FK
Victor Gruber 02 Turebergs FK
Anton Runemar 02 Täby IS
Markus Pihl 03 Täby IS
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
 
P15 Höjd 2
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,82
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P15 Längd 10
Erik Friberg 02 Hammarby IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Liam Wiklander 03 Tjalve IF Norrköping
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 5,91
Anton Runemar 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Simon Plesse 02 Upsala IF
 
P15 Kula 5
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P13 60m 2
Elias Engström 04 Turebergs FK 8:59
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 9.01
 
P13 600m 4
Conor Hogan 04 Turebergs FK 1:51:09
Elias Engström 04 Turebergs FK 1:40.97
Victor Lindstrand 04 Turebergs FK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund
 
P13 Häck 60m 1
Conor Hogan 04 Turebergs FK 10:76
 
P13 Höjd 1
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 1.53
 
P13 Längd 1
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 4.40
 
P13 Kula 1
Victor Lindstrand 04 Turebergs FK
 
P12 60m 10
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Alexander Folkung 05 Spårvägens FK
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 8,50
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS 8.90
Joel Enander 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 10:09
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Oskar Lambertz 05 Åkersberga SK
Albin Mattes 05 Järfälla Friidrottsklubb
 
P12 600m 3
Alexander Folkung 05 Spårvägens FK
Yannick Buchli 05 Täby IS 2:05:19
Vincent Larson 05 IFK Stocksund
 
P12 Häck 60m 6
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS 11.14
Joel Enander 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 11:34
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
 
P12 Höjd 5
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
 
P12 Längd 8
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 4,38
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 3,72
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Oskar Lambertz 05 Åkersberga SK
Albin Mattes 05 Järfälla Friidrottsklubb
 
P12 Kula 4
Adrian Holma 05 Täby IS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Oskar Lambertz 05 Åkersberga SK
 
P11 60m 14
Christian Åbonde 06 Danderyds SK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,84
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,04
Leon Borgedahl 06 Täby IS 9,37
Oskar Sterner 06 Täby IS 9,70
Anton Bergström 06 Vallentuna FK
Samuel Hillerströmstefansson 06 Vallentuna FK
Simon Carles 06 Vallentuna FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 9.04
Viktor Wändesjö 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P11 600m 10
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Elias Dahlström 06 Täby IS 1,56.30
Elliot Borgedahl 07 Täby IS 1.58,89
Leon Borgedahl 06 Täby IS 2.00,95
Oskar Sterner 06 Täby IS 2,22
Arvid Ygeby 06 Upsala IF
Anton Höglund 06 Vallentuna FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 2.11.69
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P11 Höjd 9
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 1,36
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS 1,30
Anton Höglund 06 Vallentuna FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 1,26
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P11 Längd 12
Christian Åbonde 06 Danderyds SK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 4,55
Elias Dahlström 06 Täby IS 4,28
Leon Borgedahl 06 Täby IS 4,26
Oskar Sterner 06 Täby IS 3,68
Anton Bergström 06 Vallentuna FK
Anton Höglund 06 Vallentuna FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 4,32
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P11 Kula 9
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,69
Leon Borgedahl 06 Täby IS 7,88
Oskar Sterner 06 Täby IS 7,07
Erik Hagman 06 Väsby IK
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 7,28
Viktor Wändesjö 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
Viggo Ulfhjelm 06 Åkersberga SK
 
P10 60m 21
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 9.24
Thor Conradsson 07 Saltsjöbadens IF
Melvin Nilsson 07 Turebergs FK
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Elliot Borgedahl 07 Täby IS 9,43
Enzo Averling 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS 9,86
Leo Papinski 07 Täby IS
Pontus Angrimer 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Alexander Dahlgren 07 Vallentuna FK
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK 11,50
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF 10.82
Vilmer Östling 07 Österhaninge IF 9.75
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 9,62
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,85
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P10 600m 13
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Enzo Averling 07 Täby IS
Hugo Rietz 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Pontus Angrimer 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 2,08
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1.58,12
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P10 Höjd 16
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 1.22
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Enzo Averling 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS 116
Pontus Angrimer 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Alexander Dahlgren 07 Vallentuna FK
Eliot Ljungdell 07 Vallentuna FK
Hampus Justesen 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF 1.15
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1,21
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P10 Längd 24
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 3.93
Thor Conradsson 07 Saltsjöbadens IF
Melvin Nilsson 07 Turebergs FK
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Elliot Borgedahl 07 Täby IS 3,67
Enzo Averling 07 Täby IS
Hugo Rietz 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Pontus Angrimer 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Alexander Dahlgren 07 Vallentuna FK
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Eliot Ljungdell 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Ville Edkvist 07 Vallentuna FK
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF 3.07
Vilmer Östling 07 Österhaninge IF 3.07
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,33
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P10 Kula 19
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Tor Vilmar 07 Mälarhöjdens IK 9,31
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Elliot Borgedahl 07 Täby IS 5,75
Enzo Averling 07 Täby IS
Hugo Rietz 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS 6,23
Leo Papinski 07 Täby IS
Pontus Angrimer 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Hampus Justesen 07 Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Ville Edkvist 07 Vallentuna FK
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF 4.83
Vilmer Östling 07 Österhaninge IF 4.83
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,08
Filip Derezinski 07 Järfälla Friidrottsklubb
 
P9 60m 10
August Hedvall 08 Saltsjöbadens IF
Levi Back 08 Turebergs FK 10,38
Axel Arenander 08 Täby IS 9,69
Emerson Berg 08 Täby IS
Noel Pettersson 08 Täby IS
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK
Viktor Lindberg 08 Vallentuna FK
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF 10,19
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 10,60
 
P9 Längd 10
August Hedvall 08 Saltsjöbadens IF
Levi Back 08 Turebergs FK 3,21
Axel Arenander 08 Täby IS 3,74
Emerson Berg 08 Täby IS
Noel Pettersson 08 Täby IS
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK
Viktor Lindberg 08 Vallentuna FK
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF 3,30
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 3,20
 
P9 Kula 10
August Hedvall 08 Saltsjöbadens IF
Levi Back 08 Turebergs FK 4,99
Axel Arenander 08 Täby IS 6,02
Emerson Berg 08 Täby IS
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF 7,90
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 6,13
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,27
 
P8 60m 7
Carl Grindange 09 Turebergs FK 10,06
Noel Nilsson 09 Turebergs FK
Olof Pott 10 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK 12,06
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 9.79
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 9,61
 
P8 Längd 7
Carl Grindange 09 Turebergs FK 3,36
Noel Nilsson 09 Turebergs FK
Olof Pott 10 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK 2,58
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 3.51
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 3,91
 
K 100m 1
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
 
K 200m 0
 
K 800m 4
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2,24
Nora Slitberg Almlöf 99 Hammarby IF 2.35
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF 2.31
Ebba Edqvist 98 Vallentuna FK 2.24,00
 
K Höjd 0
 
K Längd 1
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
 
K Kula 0
 
K22/F19/F17 Hinder 2000m 0
 
F17 100m 7
Hanna Lindé 01 Hammarby IF
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
Alva Sundin 01 Täby IS
Lilian Landström 00 Täby IS
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
 
F17 200m 4
Hanna Lindé 01 Hammarby IF
Emilia Larson 01 Täby IS
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
Caroline Larsson 01 Vallentuna FK 28,23
 
F17 800m 9
Hedda Meyer 01 Bromma IF
Johanna Mickels 02 Eskilstuna FI 2,24,04
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Filippa Hörnberg 00 Hässelby SK
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 2.10,61
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
Maja Sund 01 Turebergs FK
Emilia Larson 01 Täby IS
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 2
Elisabeth Getahun 01 Hellas FK
Melina Gustafson 01 Spårvägens FK
 
F17 Kula 1
Matilda Qvick 00 Järfälla Friidrottsklubb
 
F15 80m 16
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Inga Willner 02 Mälarhöjdens IK
Isabelle Ribbing 02 Spårvägens FK
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK
Safiatou Njie 03 Turebergs FK
Alexandra Mella 03 Täby IS
Emma Weissenborn 03 Täby IS
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Alva Eriksson 03 Vallentuna FK
Alva Evetovics 03 Vallentuna FK
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
Amanda Pettersson 03 Vallentuna FK
Clara Karlsson 03 Vallentuna FK
Daniella Svedberg 03 Vallentuna FK
 
F15 200m 13
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 31.11
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Isabelle Ribbing 02 Spårvägens FK
Alexandra Mella 03 Täby IS
Emma Weissenborn 03 Täby IS
Kristina Dahlström 03 Täby IS 29.27
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Alva Eriksson 03 Vallentuna FK
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
Amanda Rask 02 IF Vingarna 29.00
 
F15 800m 16
Hoa Sjöholm 02 Hammarby IF
Malika Ernström 02 Hellas FK
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 2,41.00
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 2:37,49
Tove Karlsson 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Klara Ygeby 02 Upsala IF 2:27
Maja Björnsson 03 Upsala IF 2.38
Nora Axelsson 02 Upsala IF 2.36
Tyra Morell 02 Upsala IF
Alva Ranhagen 03 Vallentuna FK
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
 
F15 Hinder 1500m 7
Lisa Ekberg 02 Hammarby IF -
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Alice Berg 02 Turebergs FK
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
Tove Karlsson 03 Turebergs FK
 
F15 Höjd 6
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Alexandra Mella 03 Täby IS 1.55
Emma Weissenborn 03 Täby IS
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
 
F15 Längd 14
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 5.32
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Disa Chin Nygårds 02 IF Linnéa
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK
Safiatou Njie 03 Turebergs FK
Alexandra Mella 03 Täby IS 4.56
Emma Weissenborn 03 Täby IS
Alva Eriksson 03 Vallentuna FK
Alva Evetovics 03 Vallentuna FK
Alva Ranhagen 03 Vallentuna FK
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
Clara Karlsson 03 Vallentuna FK
 
F15 Kula 11
Johanna Björkqvist 03 Turebergs FK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 12,24
Alexandra Mella 03 Täby IS 8.43
Emma Weissenborn 03 Täby IS
Alva Evetovics 03 Vallentuna FK
Alva Söderlind 03 Vallentuna FK
Clara Karlsson 03 Vallentuna FK
Daniella Svedberg 03 Vallentuna FK
Freja Böthun 03 Vallentuna FK
Hedda Petersson 03 Vallentuna FK
Amanda Rask 02 IF Vingarna 12.68
 
F13 60m 12
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Engla Wik 04 Turebergs FK 8.88
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 9,03
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 8.49
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS 8,98
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Julia Åberg 04 Vallentuna FK 8,91
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
 
F13 600m 6
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK 1.44
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Fanny Karlsson 04 Täby IS
Lia Cederberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 1,53,10
 
F13 Häck 60m 12
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 10,40
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK 10,25
Fanny Karlsson 04 Täby IS 10.53
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS 9,47
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Julia Åberg 04 Vallentuna FK 10,13
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Maya Thompson 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9,58
 
F13 Höjd 4
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1,39
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Maya Thompson 04 Vallentuna FK
 
F13 Längd 15
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 4,53
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 4.87
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS 4,41
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Maya Thompson 04 Vallentuna FK
 
F13 Kula 10
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 8,22
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK 12,81
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS 9,70
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Maya Thompson 04 Vallentuna FK
 
F12 60m 18
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9.62
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.62
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 9,64
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9:62
Källa Kairenius 05 Täby IS 9,76
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Ebba Sjöström 05 Vallentuna FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF 8,93
 
F12 600m 14
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 1.52,53
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Ninni Dahlfors 05 IF Triangeln
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK 1:56:77
Ebba Sjöström 05 Vallentuna FK 2:04.00
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
 
F12 Häck 60m 16
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 10,64
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 10.17
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 12,18
Chloe Gillard 05 Täby IS
Eleonora Wahlin 06 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS 11,84
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF 11,12
 
F12 Höjd 16
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 1,35
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1,34
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Ninni Dahlfors 05 IF Triangeln
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1,32
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK
Ebba Sjöström 05 Vallentuna FK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF 1,31
 
F12 Längd 19
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 4,24
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4.07
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 3,99
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 3,82
Källa Kairenius 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF 4,26
 
F12 Kula 15
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 7.58
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Anna Nordquist 05 Spårvägens FK
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 8,28
Ninni Dahlfors 05 IF Triangeln 8,35
Anna Strunke 05 Turebergs FK 9,06
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Alice Nelin 05 Vallentuna FK
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
 
F11 60m 14
Vera Millbourn 06 Danderyds SK
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.39
Agnes Walberg 06 Saltsjöbadens IF
Clara Walberg 06 Saltsjöbadens IF
Alva Back 06 Turebergs FK 9,58
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9.58
Meja Hänsel 06 Täby IS 8,94
Rut Grufman 06 Täby IS 9,35
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
Sara Stichel 06 Vallentuna FK
Nellie Lorin 06 Österhaninge IF
 
F11 600m 7
Vera Millbourn 06 Danderyds SK
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.58.51
Agnes Walberg 06 Saltsjöbadens IF
Clara Walberg 06 Saltsjöbadens IF
Alva Back 06 Turebergs FK 2,05.96
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F11 Höjd 7
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 1.21
Alva Back 06 Turebergs FK 1,25
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,26
Meja Hänsel 06 Täby IS 1,38
Rut Grufman 06 Täby IS 1,24
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
 
F11 Längd 10
Belize Lansky 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Alva Back 06 Turebergs FK 4,04
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 3,91
Meja Hänsel 06 Täby IS 4,46
Rut Grufman 06 Täby IS 3,98
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
Sara Stichel 06 Vallentuna FK
Nellie Lorin 06 Österhaninge IF
 
F11 Kula 8
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 6.32
Alva Back 06 Turebergs FK 6,06
Annie Grindange 06 Turebergs FK 6,13
Meja Hänsel 06 Täby IS 8,77
Rut Grufman 06 Täby IS 7,38
Lovisa Evertson 06 Vallentuna FK
Sara Stichel 06 Vallentuna FK
 
F10 60m 26
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,10
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9.89
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 9,01
Venla Engström 07 Turebergs FK 10.09
Agnes Sjölund 07 Täby IS
Celina Straumite 07 Täby IS
Ebba Ek 07 Täby IS 10,98
Elin Runemar 07 Täby IS
Elise Grevfors 07 Täby IS
Emelie Holmström 07 Täby IS
Nadine Söderlund 07 Täby IS
Tilda Sievertz 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS 11.56
Frida Hellgren 07 Täby IS
Hanna Lorehn 07 Täby IS
Lowa Doktár 07 Täby IS
Mei Lennstrand 07 Täby IS
Bianca Brink 07 Vallentuna FK 9.95
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF 10.84
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 9.08
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF 9.88
Simone Moverare 07 Österhaninge IF 9.83
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF 10.37
 
F10 600m 18
Elsa Unger 07 IF Linnéa 2:21,25
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 2:16.77
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 2:05.90
Agnes Sjölund 07 Täby IS
Alva Cederholm 07 Täby IS
Celina Straumite 07 Täby IS
Ebba Ek 07 Täby IS
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Emelie Holmström 07 Täby IS
Frida Hellgren 07 Täby IS
Hanna Lorehn 07 Täby IS
Mei Lennstrand 07 Täby IS
Tilda Sievertz 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF 142.39
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 119.04
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF 137.07
Simone Moverare 07 Österhaninge IF 128.56
 
F10 Höjd 21
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Beate Pott 07 Turebergs FK 3,18
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 1.05
Agnes Sjölund 07 Täby IS
Alva Cederholm 07 Täby IS
Ebba Ek 07 Täby IS 1,10
Elise Grevfors 07 Täby IS
Emelie Holmström 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Tilda Sievertz 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS 1,10
Frida Hellgren 07 Täby IS
Hanna Lorehn 07 Täby IS
Lowa Doktár 07 Täby IS
Mei Lennstrand 07 Täby IS
Nadine Söderlund 07 Täby IS
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1.13
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF 1.00
Simone Moverare 07 Österhaninge IF 1.04
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF 1.04
 
F10 Längd 28
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,08
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3.57
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 3,87
Venla Engström 07 Turebergs FK 3.55
Elsa Hilding 07 Tyresö FK
Agnes Sjölund 07 Täby IS
Alva Cederholm 07 Täby IS
Celina Straumite 07 Täby IS
Ebba Ek 07 Täby IS 2,81
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Lowa Doktár 07 Täby IS
Mei Lennstrand 07 Täby IS
Nadine Söderlund 07 Täby IS
Tilda Sievertz 07 Täby IS
Elise Grevfors 07 Täby IS
Emelie Holmström 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS 2.41
Frida Hellgren 07 Täby IS
Hanna Lorehn 07 Täby IS
Bianca Brink 07 Vallentuna FK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF 2.98
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 4.14
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF 3.44
Simone Moverare 07 Österhaninge IF 3.59
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF 3.10
 
F10 Kula 22
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Beate Pott 07 Turebergs FK 6,43
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Elsa Hilding 07 Tyresö FK
Agnes Sjölund 07 Täby IS
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Elise Grevfors 07 Täby IS
Emelie Holmström 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS 4.78
Frida Hellgren 07 Täby IS
Hanna Lorehn 07 Täby IS
Mei Lennstrand 07 Täby IS
Nadine Söderlund 07 Täby IS
Tilda Sievertz 07 Täby IS
Bianca Brink 07 Vallentuna FK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF 4.10
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 5.84
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF 4.72
Simone Moverare 07 Österhaninge IF 4.72
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF 5.45
 
F9 60m 11
Irma Lidberg 08 Danderyds SK
Milva Vossmalm 08 Danderyds SK
Tilde Björkvall 08 Danderyds SK
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF 9,53
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9,72
Linnéa Petré 08 Täby IS
Lovisa Nässil 08 Täby IS 10,58
Miriam Liljegren 08 Täby IS
Tilly Rudman Dette 08 Täby IS
Sofie Caldenius 08 Österhaninge IF 11,27
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 10,94
 
F9 Längd 11
Irma Lidberg 08 Danderyds SK
Milva Vossmalm 08 Danderyds SK
Tilde Björkvall 08 Danderyds SK
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF 3,64
Ebba Dahlström 08 Täby IS 3,47
Linnéa Petré 08 Täby IS
Lovisa Nässil 08 Täby IS 2,89
Miriam Liljegren 08 Täby IS
Tilly Rudman Dette 08 Täby IS
Sofie Caldenius 08 Österhaninge IF 2,81
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 3,15
 
F9 Kula 8
Irma Lidberg 08 Danderyds SK
Milva Vossmalm 08 Danderyds SK
Tilde Björkvall 08 Danderyds SK
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF 5,41
Lovisa Nässil 08 Täby IS 3,68
Miriam Liljegren 08 Täby IS
Tilly Rudman Dette 08 Täby IS
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 4,67
 
F8 60m 15
Alice Conradsson 09 Saltsjöbadens IF
Sophie Nilsson 09 Saltsjöbadens IF
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Ella Strunke 10 Turebergs FK 12,32
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 10,41
Julia Holmström 09 Täby IS
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Ella Ljungdell 09 Vallentuna FK
Leia Haner 09 Vallentuna FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Mollie Brown 09 Vallentuna FK
Molly Berg 09 Vallentuna FK
Tova Wollard 09 Vallentuna FK
Wilma Rutström 09 Vallentuna FK
Stina Östholm 09 IFK Mariefred 10.44
 
F8 Längd 16
Alice Conradsson 09 Saltsjöbadens IF
Sophie Nilsson 09 Saltsjöbadens IF
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3,02
Julia Holmström 09 Täby IS
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Ella Ljungdell 09 Vallentuna FK
Hannah Justesen 09 Vallentuna FK
Leia Haner 09 Vallentuna FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Mollie Brown 09 Vallentuna FK
Molly Berg 09 Vallentuna FK
Tova Wollard 09 Vallentuna FK
Wilma Rutström 09 Vallentuna FK
Stina Östholm 09 IFK Mariefred 3,07
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248