Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Danderyds Ungdomsspel
Antal starter / Total entries: 67 Printed: 2017-04-24 15:21
Antal individer / Total persons: 22
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 800m 0
 
M Höjd 0
 
M Längd 0
 
M Kula 0
 
M22/P19/P17 Hinder 2000m 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 0
 
P17 800m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Kula 0
 
P15 80m 2
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 9,68
 
P15 200m 2
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK 24,83
Viktor Wall 03 Tyresö FK 23,71
 
P15 800m 0
 
P15 Hinder 1500m 0
 
P15 Höjd 1
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,82
 
P15 Längd 2
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 5,91
 
P15 Kula 1
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P13 60m 0
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 1
Adrian Holma 05 Täby IS
 
P12 600m 1
Adrian Holma 05 Täby IS
 
P12 Häck 60m 1
Adrian Holma 05 Täby IS
 
P12 Höjd 1
Adrian Holma 05 Täby IS
 
P12 Längd 1
Adrian Holma 05 Täby IS
 
P12 Kula 1
Adrian Holma 05 Täby IS
 
P11 60m 1
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,04
 
P11 600m 1
Elias Dahlström 06 Täby IS 1,56.30
 
P11 Höjd 0
 
P11 Längd 1
Elias Dahlström 06 Täby IS 4,28
 
P11 Kula 1
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,69
 
P10 60m 0
 
P10 600m 0
 
P10 Höjd 0
 
P10 Längd 0
 
P10 Kula 1
Tor Vilmar 07 Mälarhöjdens IK 9,31
 
P9 60m 1
Levi Back 08 Turebergs FK 10,38
 
P9 Längd 1
Levi Back 08 Turebergs FK 3,21
 
P9 Kula 1
Levi Back 08 Turebergs FK 4,99
 
P8 60m 2
Olof Pott 10 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK 12,06
 
P8 Längd 2
Olof Pott 10 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK 2,58
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 800m 0
 
K Höjd 0
 
K Längd 0
 
K Kula 0
 
K22/F19/F17 Hinder 2000m 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 0
 
F17 800m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Kula 0
 
F15 80m 0
 
F15 200m 1
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 31.11
 
F15 800m 2
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 2,41.00
 
F15 Hinder 1500m 2
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 Höjd 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Kula 1
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 12,24
 
F13 60m 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 9,03
 
F13 600m 0
 
F13 Häck 60m 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 10,40
 
F13 Höjd 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1,39
 
F13 Längd 1
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 4,53
 
F13 Kula 2
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 8,22
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK 12,81
 
F12 60m 1
Anna Strunke 05 Turebergs FK 9,64
 
F12 600m 0
 
F12 Häck 60m 1
Anna Strunke 05 Turebergs FK
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 1
Anna Strunke 05 Turebergs FK 3,99
 
F12 Kula 1
Anna Strunke 05 Turebergs FK 9,06
 
F11 60m 4
Danderyds SK 1 0 Danderyds SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.39
Alva Back 06 Turebergs FK 9,58
Meja Hänsel 06 Täby IS 8,94
 
F11 600m 1
Alva Back 06 Turebergs FK 2,05.96
 
F11 Höjd 4
Danderyds SK 1 0 Danderyds SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 1.21
Alva Back 06 Turebergs FK 1,25
Meja Hänsel 06 Täby IS 1,38
 
F11 Längd 3
Danderyds SK 1 0 Danderyds SK
Alva Back 06 Turebergs FK 4,04
Meja Hänsel 06 Täby IS 4,46
 
F11 Kula 3
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 6.32
Alva Back 06 Turebergs FK 6,06
Meja Hänsel 06 Täby IS 8,77
 
F10 60m 1
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,10
 
F10 600m 0
 
F10 Höjd 1
Beate Pott 07 Turebergs FK 3,18
 
F10 Längd 2
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,08
Elsa Hilding 07 Tyresö FK
 
F10 Kula 2
Beate Pott 07 Turebergs FK 6,43
Elsa Hilding 07 Tyresö FK
 
F9 60m 1
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9,72
 
F9 Längd 1
Ebba Dahlström 08 Täby IS 3,47
 
F9 Kula 0
 
F8 60m 1
Ella Strunke 10 Turebergs FK 12,32
 
F8 Längd 1
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248