Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Junespelen
Antal starter / Total entries: 468 Printed: 2017-07-21 16:39
Antal individer / Total persons: 174
 
M 100m 4
Pontus Petersson 92 Skillingaryds FK
Axel Nykvist 98 Tranås AIF
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF
Linus Johansson 03 IK Wilske
 
M 800m 3
Fouad Idbafdil 88 Hovslätts IK
Shimendi Ande Hafte 97 Hovslätts IK
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
M Höjd 2
Nils Havsmon 99 SOK Träff
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
M Längd 0
 
M Kula 2
Victor Svanesohn 91 IFK Helsingborg
Peter Fritz 74 IK Sisu
 
M Diskus 1
Victor Svanesohn 91 IFK Helsingborg
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P17 100m 2
Einar Danielsson 01 Hovslätts IK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P17 800m 3
Ali Shirad 00 Hovslätts IK
Jonatan Gustafsson 01 Tranås AIF
Ludvig Ramhult 01 IK Ymer
 
P17 Höjd 1
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P17 Längd 1
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P17 Kula 4
Einar Danielsson 01 Hovslätts IK
Oskar Wictorsson 01 Hovslätts IK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Diskus 4
Einar Danielsson 01 Hovslätts IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Oskar Wictorsson 01 Hovslätts IK
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P15 80m 7
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Olof Freij 03 IK Sisu
Linus Johansson 03 IK Wilske
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P15 800m 3
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2,15
Kevin Dower 02 IK Ymer
 
P15 Häck 80m 1
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
 
P15 Höjd 2
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P15 Längd 4
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Olof Freij 03 IK Sisu
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P15 Kula 5
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Emil Johansson 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Figge Eklund 02 Tranås AIF
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P15 Spjut 3
Emil Johansson 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Figge Eklund 02 Tranås AIF
 
P13 60m 2
Emil Carlsson 04 Hovslätts IK
Casper Gustavsson 04 IK Ymer
 
P13 600m 1
Elias Ramhult 05 IK Ymer
 
P13 Häck 60m 2
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Philip Lööw 06 Ljungby FIK
 
P13 Höjd 7
Emil Carlsson 04 Hovslätts IK
Noha Björnell 04 Lekeryd-Svarttorp SK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Philip Lööw 06 Ljungby FIK
Viggo Danielsson 04 Ljungby FIK
Vincent Persic 04 Ljungby FIK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P13 Längd 5
Emil Carlsson 04 Hovslätts IK
Noha Björnell 04 Lekeryd-Svarttorp SK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Vincent Persic 04 Ljungby FIK
Casper Gustavsson 04 IK Ymer
 
P13 Kula 4
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Viggo Danielsson 04 Ljungby FIK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P13 Spjut 5
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Viggo Danielsson 04 Ljungby FIK
Vincent Persic 04 Ljungby FIK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P12 60m 0
 
P12 Längd 1
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
 
P11 60m 7
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Gustav Lingsarve 06 Habo Friidrott 04
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Philip Lööw 06 Ljungby FIK
Adam Nero 06 IK Sisu
 
P11 600m 6
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Gustav Lingsarve 06 Habo Friidrott 04
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Adam Nero 06 IK Sisu
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P11 Längd 7
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Gustav Lingsarve 06 Habo Friidrott 04
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Philip Lööw 06 Ljungby FIK
Adam Nero 06 IK Sisu
 
P11 Kula 7
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Adam Nero 06 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
 
P11 Spjut 8
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P10 60m 6
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Malte Toth 07 Lekeryd-Svarttorp SK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
 
P10 Längd 6
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Malte Toth 07 Lekeryd-Svarttorp SK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
 
P9 60m 6
Nils Ekvall 08 Habo Friidrott 04
Oskar Hammarström 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Lukas Brinck 08 Ulricehamns FK
 
P9 Längd 6
Nils Ekvall 08 Habo Friidrott 04
Oskar Hammarström 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Lukas Brinck 08 Ulricehamns FK
 
P9 Boll 4
Oskar Hammarström 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
 
P8 60m 4
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Christian Cakar 10 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
 
P8 Längd 4
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Christian Cakar 10 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
 
P8 Boll 4
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Christian Cakar 10 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
 
K 100m 2
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Gabriella Nykvist 92 Tranås AIF
 
K 800m 3
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK
Sofia Johansson 98 Linköpings GIF
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
K Höjd 2
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
K Längd 3
Agnes Fredriksen 97 Hovslätts IK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
K Kula 3
Anna Karlsson 98 Motala AIF
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
K Diskus 2
Anna Karlsson 98 Motala AIF
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
F17 100m 1
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
 
F17 800m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 1
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
 
F17 Kula 1
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
 
F17 Diskus 1
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
 
F15 80m 14
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK 11.42
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Anna Fagerström 03 Finspångs AIK
Nevena Tomic 03 Finspångs AIK
Jenny Urberg 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Sofia Ejlertsson 02 Linköpings GIF
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Alma Freij 02 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
Tyra Emardson 03 IK Ymer
 
F15 800m 4
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Alma Freij 02 IK Sisu
 
F15 Häck 80m 8
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Jenny Urberg 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Sofia Ejlertsson 02 Linköpings GIF
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Höjd 8
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Anna Fagerström 03 Finspångs AIK 1,52
Annie Skaar 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Thea Toth 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Amina Poljak 03 Tranås AIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
 
F15 Längd 19
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Anna Fagerström 03 Finspångs AIK
Nevena Tomic 03 Finspångs AIK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Evelina Svensson 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Jenny Urberg 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Thea Toth 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Sofia Ejlertsson 02 Linköpings GIF
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Amina Poljak 03 Tranås AIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F15 Kula 6
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Annie Skaar 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Sofia Ejlertsson 02 Linköpings GIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Emma Jelic 03 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer
 
F15 Spjut 7
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Nevena Tomic 03 Finspångs AIK
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Emma Jelic 03 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer
 
F13 60m 6
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04
Ellen Wistingsgård 04 Lekeryd-Svarttorp SK
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 8,20
 
F13 600m 7
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
 
F13 Häck 60m 7
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 Höjd 5
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F13 Längd 9
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Emma Pettersson 04 Hovslätts IK
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Jessica Sethsson 04 IK Sisu
Amanda Erlandsson 04 Villstads GIF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F13 Kula 10
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Hanna Skaar 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Elisa Bergkvist 04 Ljungby FIK
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Jessica Sethsson 04 IK Sisu
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 Spjut 10
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Linnea Rönneke 04 Habo Friidrott 04
Clara Urberg 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Jessica Sethsson 04 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F12 60m 12
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Clara Urberg 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK 9.33
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F12 Längd 12
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Clara Urberg 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F11 60m 9
Isabel Strömberg 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Tuva Sandberg 06 SOK Träff 09:92
Jennifer Brinck 06 Ulricehamns FK
Elsa Olausson 06 IK Wilske
 
F11 600m 12
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Isabel Strömberg 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Alma Spetz 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Tuva Sandberg 06 SOK Träff 02:11:04
Jennifer Brinck 06 Ulricehamns FK
Elsa Olausson 06 IK Wilske
 
F11 Längd 9
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Jennifer Brinck 06 Ulricehamns FK
Elsa Olausson 06 IK Wilske
 
F11 Kula 8
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Alma Spetz 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
 
F11 Spjut 10
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
 
F10 60m 10
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Tyra Hökenklo 07 Hovslätts IK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Alma Spetz 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Elsa Andersson 07 Stensjöns IF
Amanda Tran 07 IK Ymer
 
F10 Längd 10
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Tyra Hökenklo 07 Hovslätts IK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Alma Spetz 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Elsa Andersson 07 Stensjöns IF
Amanda Tran 07 IK Ymer
 
F9 60m 10
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Jamilia Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Stina Laineberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Estelle Davis 08 IK Hakarpspojkarna
Disa Öberg 08 Hovslätts IK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Saga Sandberg 08 SOK Träff
Saga Andersson 08 IK Ymer 9.48
 
F9 Längd 10
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Jamilia Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Stina Laineberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Estelle Davis 08 IK Hakarpspojkarna
Disa Öberg 08 Hovslätts IK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Saga Sandberg 08 SOK Träff
Saga Andersson 08 IK Ymer 3.75
 
F9 Boll 9
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Jamilia Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Stina Laineberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Estelle Davis 08 IK Hakarpspojkarna
Disa Öberg 08 Hovslätts IK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Saga Andersson 08 IK Ymer 0
 
F8 60m 18
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Alice Lingsarve 09 Habo Friidrott 04
Emma Palm 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Alma Muratovic 09 Hovslätts IK
Elma Ahmetovic 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Isabell Vigren 09 Hovslätts IK
Linnea Björklund 09 Hovslätts IK
Signe Hökenklo 09 Hovslätts IK
Signe Joakimsson 09 Hovslätts IK
Sofia Soldensjö 09 Hovslätts IK
Viola Spetz 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F8 Längd 18
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Alice Lingsarve 09 Habo Friidrott 04
Emma Palm 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Alma Muratovic 09 Hovslätts IK
Elma Ahmetovic 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Isabell Vigren 09 Hovslätts IK
Linnea Björklund 09 Hovslätts IK
Signe Hökenklo 09 Hovslätts IK
Signe Joakimsson 09 Hovslätts IK
Sofia Soldensjö 09 Hovslätts IK
Viola Spetz 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F8 Boll 18
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Alice Lingsarve 09 Habo Friidrott 04
Emma Palm 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Alma Muratovic 09 Hovslätts IK
Elma Ahmetovic 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Isabell Vigren 09 Hovslätts IK
Linnea Björklund 09 Hovslätts IK
Signe Hökenklo 09 Hovslätts IK
Signe Joakimsson 09 Hovslätts IK
Sofia Soldensjö 09 Hovslätts IK
Viola Spetz 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248