Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stenungsundsspelen
Antal starter / Total entries: 997 Printed: 2017-07-21 16:40
Antal individer / Total persons: 408
 
P17 100m 19
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 11,57s
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Sam Wingqvist 01 Hälle IF
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Liban Abdulle 01 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Jacob Helsing 00 IK Orient
Phon Sutla 00 Stenungsunds FI
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
 
P17 800m 3
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Breno Barros 00 IK Orient
 
P17 Höjd 6
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Philip Ryding 01 IF Kville
Breno Barros 00 IK Orient
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
 
P17 Längd 5
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Breno Barros 00 IK Orient
Phon Sutla 00 Stenungsunds FI
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
 
P17 Kula 5
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Johannes Olsson 01 Hälle IF 12.00
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
 
P15 80m 29
Marin Gecaj 02 IFK Göteborg
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
David Eriksson 03 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Rasmus Grinsvall 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Peter Svensson 02 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 800m 9
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.15
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 2.17.53
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P15 Höjd 6
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Fabian Steene 03 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Oliver Glans 03 Ullevi FK
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P15 Längd 25
David Eriksson 03 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Rasmus Grinsvall 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Anton Essén 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P15 Kula 5
Fabian Steene 03 IF Kville
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Peter Svensson 02 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor
David Johansson 03 Bokenäs IF
 
P13 60m 32
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Edvard Levinsson 05 IFK Göteborg 9.57
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg 9.37
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 8,13
Birk Somby 04 Hälle IF 8.90
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Erik Olsson 04 Stenungsunds FI
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 600m 9
Isac Missin 04 Brattås CK
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 1:48:48
Birk Somby 04 Hälle IF 1.50
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 1.47.00
Andreas Rydén 04 IF Kville
Edvin Gunnarsson 04 IK Orient
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Theo Söderberg 05 Stenungsunds FI
 
P13 Höjd 12
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Edvard Levinsson 05 IFK Göteborg
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Längd 34
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Edvard Levinsson 05 IFK Göteborg 395
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg 3,90
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 4,55
Birk Somby 04 Hälle IF 4.30
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Edvin Gunnarsson 04 IK Orient
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Erik Olsson 04 Stenungsunds FI
Theo Söderberg 05 Stenungsunds FI
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Kula 10
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Erik Olsson 04 Stenungsunds FI
 
P11 60m 23
Colin Sörensson 07 Brattås CK
Leo Bergman 06 Brattås CK
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,55
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Nils Anderberg 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Wigart 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Kevin Ellison 06 IF Kville
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.88
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Sam Hartelius 06 Stenungsunds FI
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SL
 
P11 600m 16
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1:56:73
Nils Anderberg 07 IFK Göteborg
Oscar Wigart 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF
Kevin Ellison 06 IF Kville
Liam Wallin 06 Lerum Friidrott
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Devin Cassel 07 Stenungsunds FI
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Sam Hartelius 06 Stenungsunds FI
Vilmer Thunelius 06 Hönö IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SL
 
P11 Höjd 11
Nils Anderberg 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Wigart 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Liam Wallin 06 Lerum Friidrott
Albin Örnborg 06 IF Rigor 134
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Vilmer Thunelius 06 Hönö IS
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SL
 
P11 Längd 25
Colin Sörensson 07 Brattås CK
Leo Bergman 06 Brattås CK
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Nils Anderberg 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Wigart 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Kevin Ellison 06 IF Kville
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Albin Örnborg 06 IF Rigor 450
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Devin Cassel 07 Stenungsunds FI
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Sam Hartelius 06 Stenungsunds FI
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Vilmer Thunelius 06 Hönö IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P11 Kula 21
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Nils Anderberg 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Wigart 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Liam Wallin 06 Lerum Friidrott
Devin Cassel 07 Stenungsunds FI
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Albin Fakelius 06 Bokenäs IF
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Oskar Lagerkvist 07 Lysekil SL
 
P9 60m 16
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Enzo Eklund 09 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Nils Herweijer 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF
Adam Ellison 08 IF Kville
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Gustav Bergström 08 Lerum Friidrott
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9.70
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Knut Askland 09 Stenungsunds FI
Malte Olsson 08 Stenungsunds FI
Ruben Egelström 10 Stenungsunds FI
Tim Cassel 09 Stenungsunds FI
 
P9 400m 8
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Enzo Eklund 09 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Nils Herweijer 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF
Adam Ellison 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Knut Askland 09 Stenungsunds FI
 
P9 Höjd 6
Enzo Eklund 09 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Otto Jernsand 08 Hälle IF
Elias Petersson 08 Kongahälla AIK
Lotus Berglund 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
 
P9 Längd 19
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Enzo Eklund 09 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Nils Herweijer 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF
Elias Petersson 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Gustav Bergström 08 Lerum Friidrott
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 3.56
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Jonathan Örstig 10 Stenungsunds FI
Malte Olsson 08 Stenungsunds FI
Ruben Egelström 10 Stenungsunds FI
Tim Cassel 09 Stenungsunds FI
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
 
P9 Kula 8
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Enzo Eklund 09 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Jonathan Örstig 10 Stenungsunds FI
Malte Olsson 08 Stenungsunds FI
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
 
F17 100m 10
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Hilda Ahlström 01 IFK Göteborg
Louise Fransson 01 IFK Göteborg
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F17 800m 1
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
 
F17 Höjd 5
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
Ellen Hedin 00 IK Orient
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
 
F17 Längd 6
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Hilda Ahlström 01 IFK Göteborg
Louise Fransson 01 IFK Göteborg
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
Ellen Hedin 00 IK Orient
 
F17 Kula 4
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Ellen Hedin 00 IK Orient
Hannah Johansson 01 Stenungsunds FI
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
 
F15 80m 34
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg 11.87
Tilda Knauer 03 Hälle IF
Alma Svanberg 02 IF Kville
Calista Ezeh 03 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Ester Berntsson 03 Stenungsunds FI
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Stina Ryding 03 Stenungsunds FI
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Ellen Törnqvist 02 Sävedalens AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Tina C Rouzveh 02 Sävedalens AIK
Emma Davidsson 03 Tanums IF
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Emma Borovac 03 IK Ymer
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F15 800m 8
Ella Helmström 03 Dals Södra FFI
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg
Irma Törngård 03 Hälle IF 2.40.00
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2.28.50
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Emma Davidsson 03 Tanums IF
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
 
F15 Höjd 7
Irma Törngård 03 Hälle IF 143
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hanna Hedin 02 IK Orient
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Elin Åberg 03 Bohus IF
 
F15 Längd 18
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Ester Berntsson 03 Stenungsunds FI
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Stina Ryding 03 Stenungsunds FI
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F15 Kula 3
Calista Ezeh 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Hanna Hedin 02 IK Orient
 
F13 60m 44
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Astrid Viren 04 IFK Göteborg 9,90
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,52
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 9.18
Nora Denti 04 IFK Göteborg 9.13
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Klara Håkansson 05 IK Orient
Linn Ask 05 IK Orient
Olivia Åsenfors 04 IK Orient
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Esther Nynäs 05 Stenungsunds FI
Frida Rångeby 05 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Jennifer Asknäs 04 Stenungsunds FI
Kristina Corell 05 Stenungsunds FI
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Emma Björnberg 05 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
Aaliyana Omar Hussien 04 Lysekil SL
Michelle Obita 04 Lysekil SL
Sofia Abrahamsson 05 Lysekil SL
 
F13 600m 19
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 1:50.16
Astrid Viren 04 IFK Göteborg -
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 1:52:06
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Hilda Törngård 04 Hälle IF 1.56.00
Vendela Gutke 05 Hälle IF 1.56.20
Klara Håkansson 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Frida Rångeby 05 Stenungsunds FI
Alice Smart 04 Tanums IF
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL
Sofia Abrahamsson 05 Lysekil SL
 
F13 Höjd 31
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Nina Gustafsson 04 Brattås CK
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,27
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Fanny Vulin 04 IF Kville
Hilda Glembring 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Esther Nynäs 05 Stenungsunds FI
Frida Rångeby 05 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
Kellie Tran 05 IK Ymer
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL
Michelle Obita 04 Lysekil SL
Sofia Abrahamsson 05 Lysekil SL
 
F13 Längd 47
Astrid Viren 04 IFK Göteborg 3,66
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 3,92
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 4,22
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Hilda Glembring 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Linn Ask 05 IK Orient
Olivia Åsenfors 04 IK Orient
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Esther Nynäs 05 Stenungsunds FI
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Frida Rångeby 05 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Jennifer Asknäs 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Emma Björnberg 05 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 5,23
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Sofia Abrahamsson 05 Lysekil SL
 
F13 Kula 26
Nina Gustafsson 04 Brattås CK
Astrid Viren 04 IFK Göteborg 6,99
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 7.12
Fanny Vulin 04 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Michelle Pernervik 04 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Wilma Bomberg 04 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Amanda Lithander 04 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Esther Nynäs 05 Stenungsunds FI
Frida Rångeby 05 Stenungsunds FI
Frida Theander 04 Stenungsunds FI
Ida Borggren 05 Stenungsunds FI
Kristina Corell 05 Stenungsunds FI
Lovis Abrahamsson 04 Strömstads IF
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL
 
F11 60m 47
Alice Einarsson 06 Brattås CK
Elin Andersson 07 Brattås CK
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Leontin Herweijer 07 Hälle IF
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Ida Bergström 06 Lerum Friidrott
Emilia Bergh 06 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Alva Uddmark 07 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Märta Löfqvist 07 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,72
Matilda Spjuth 06 Stenungsunds FI
Minou Johansson Keijzer 07 Stenungsunds FI
Moa Hakefjärden 07 Stenungsunds FI
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Amanda Tran 07 IK Ymer
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Felicia Andersson 07 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,62
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 600m 24
Malva Arvidsson 06 Brattås CK
Nathalie Davidsson 07 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2.15.24
Leontin Herweijer 07 Hälle IF
Nelly Elned 06 Hälle IF 1.56.00
Julia Asker 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,49,87
Matilda Spjuth 06 Stenungsunds FI
Moa Hakefjärden 07 Stenungsunds FI
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 2,02
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Ester Strand 07 IK Granit
 
F11 Höjd 27
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Alice Einarsson 06 Brattås CK
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Malva Arvidsson 06 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Sanna Magnusson 06 IF Kville
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Alva Uddmark 07 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,21
Märta Löfqvist 07 Stenungsunds FI
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Felicia Andersson 07 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 100
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 Längd 44
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Elin Andersson 07 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Leontin Herweijer 07 Hälle IF
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Sanna Magnusson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Ida Bergström 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Emilia Bergh 06 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Märta Löfqvist 07 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,10
Matilda Spjuth 06 Stenungsunds FI
Minou Johansson Keijzer 07 Stenungsunds FI
Moa Hakefjärden 07 Stenungsunds FI
Fanny Abrahamsen 06 Strömstads IF
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Amanda Tran 07 IK Ymer
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Felicia Andersson 07 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 3,75
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 Kula 25
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Sanna Magnusson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Emilia Bergh 06 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Felicia Lidén 07 Stenungsunds FI
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Felicia Andersson 07 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F9 60m 50
Märta Vinghamre 08 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Julia Fant 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Lova Camsel 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Tuvali Strand 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Hannah Pettersson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Agnes Olsson 08 Stenungsunds FI
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Ella Lorensson 09 Stenungsunds FI
Nova Ehrencrona 09 Stenungsunds FI
Saga Kiiveri 08 Stenungsunds FI
Signe Carlander 09 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 10,55
Moa Kiiveri 08 Stenungsunds FI
Emma Karlsson 09 Stenungsunds FI
Fiddeli Eriksson 09 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Saga Andersson 08 IK Ymer 9.48
Agnes Jakobsson 09 Bokenäs IF
Alma Olsson 08 Bokenäs IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helga Torgeby 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ersman 08 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 11,39
Wilma Eldh Olsson 08 Hönö IS
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 400m 27
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Julia Fant 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Tuvali Strand 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Freja Thor-Hörmarker 09 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,26,27
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Agnes Jakobsson 09 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helga Torgeby 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS
Wilma Eldh Olsson 08 Hönö IS
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Hanna Strand 09 IK Granit
 
F9 Höjd 31
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Berg 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Filippa Wrennfors 08 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,05
Nova Ehrencrona 09 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Saga Andersson 08 IK Ymer 0
Agnes Jakobsson 09 Bokenäs IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 90
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 Längd 44
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Märta Vinghamre 08 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Tova Robertsdotter 08 Brattås CK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Julia Fant 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Lova Camsel 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Alice Elliot 08 IF Kville
Elsa Berg 08 IF Kville
Tuvali Strand 08 IF Kville
Hannah Pettersson 08 Lerum Friidrott
Agnes Olsson 08 Stenungsunds FI
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Ella Lorensson 09 Stenungsunds FI
Emma Karlsson 09 Stenungsunds FI
Emma Theander 08 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,30
Nova Ehrencrona 09 Stenungsunds FI
Signe Carlander 09 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Fiddeli Eriksson 09 Stenungsunds FI
Filippa Wrennfors 08 Stenungsunds FI
Freja Thor-Hörmarker 09 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Saga Andersson 08 IK Ymer 3.75
Agnes Jakobsson 09 Bokenäs IF
Alma Olsson 08 Bokenäs IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ersman 08 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,64
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 Kula 17
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Hannah Pettersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Agnes Olsson 08 Stenungsunds FI
Agnes Jakobsson 09 Bokenäs IF
Alma Olsson 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,23
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
M 4 x 100m 2
Hälle IF 1 M lag1 Hälle IF
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
M Stafett 1000m 3
Hälle IF 1 M lag1 Hälle IF
IF Kville 1 IF Kville
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
P17 4 x 100m 4
IFK Göteborg 4 P17 IFK Göteborg
IF Kville 1 IF Kville
IF Rigor . IF Rigor
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
P15 4 x 80m 2
IF Kville 1 IF Kville
IF Kville 3 IF Kville
 
P13 5 x 60m 2
Brattås CK 1 Brattås CK
IF Kville 1 IF Kville
 
P11 5 x 60m 1
Hälle IF 1 Hälle IF
 
P9 5 x 60m 0
 
K 4 x 100m 1
Orient, IK 1 F17 IK Orient
 
K Stafett 1000m 3
IF Kville 3 IF Kville
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
F17 4 x 100m 4
IF Kville 1 IF Kville
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
IF Rigor . IF Rigor
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
F15 4 x 80m 5
Hälle IF 1 Hälle IF
IF Kville 1 IF Kville
IF Kville 3 IF Kville
Stenungsunds FI 2 F15 Stenungsunds FI
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
 
F13 5 x 60m 5
IFK Göteborg 1 P9 IFK Göteborg 9,90
IFK Göteborg 2 F13 IFK Göteborg
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 2 Lerum Friidrott
Lysekil SLF 1 Lysekil SL
 
F11 5 x 60m 3
Brattås CK 1 Brattås CK
IF Kville 1 IF Kville
IF Kville 3 IF Kville
 
F9 5 x 60m 1
Kongahälla AIK 1 Kongahälla AIK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248