Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Marknadsspelen i Skruv
Antal starter / Total entries: 648 Printed: 2017-06-23 07:05
Antal individer / Total persons: 227
 
M 100m 9
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
Fabian Johansson 97 Kalmar SK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Andrés Vera 00 Wärnamo SK
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
 
M 200m 6
Fabian Johansson 97 Kalmar SK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Johan Claeson 01 Tranås AIF
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Filip Lindh 01 IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
 
M 800m 5
Andreas Davidsson 95 Högby IF
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF
Simon Carrington 00 Högby IF
Batha Tadese 98 Ljungby FIK
 
M Häck 110m 4
Elias Engström 98 FIK Färjestaden
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK
 
M Höjd 2
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
M Stav 4
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden
Jonathan Åkesson 99 IK Hinden
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
M Längd 6
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Filip Lindh 01 IFK Växjö
 
M Kula 3
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
 
M Diskus 3
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
 
M Spjut 2
Jonathan Amneskog 98 Klippans FK
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö
 
P17 Häck 110m 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Johan Claeson 01 Tranås AIF
Anton Winroth 00 IFK Växjö
 
P17 Kula 4
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
John Nguyen 00 Wärnamo SK
 
P17 Diskus 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
 
P17 Spjut 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P15 80m 4
Widhar Rhodin 03 FIK Färjestaden
Olof Freij 03 IK Sisu
Ivar Lindhom 03 Skruvs IF
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
 
P15 200m 3
Olof Freij 03 IK Sisu
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
 
P15 800m 2
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Mathias Sörensen 03 IFK Växjö
 
P15 Häck 80m 6
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 2
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P15 Längd 5
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Olof Freij 03 IK Sisu
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P15 Kula 6
Widhar Rhodin 03 FIK Färjestaden
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Andre Bergenhem 03 IFK Halmstad
Andreas Grenander 03 Skruvs IF
Leo Janén 02 IFK Växjö
Wilhelm Örntröm 03 IFK Växjö
 
P15 Diskus 7
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Widhar Rhodin 03 FIK Färjestaden
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Andre Bergenhem 03 IFK Halmstad
Leo Janén 02 IFK Växjö
Mathias Sörensen 03 IFK Växjö
Wilhelm Örntröm 03 IFK Växjö
 
P15 Spjut 7
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Widhar Rhodin 03 FIK Färjestaden
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Andre Bergenhem 03 IFK Halmstad
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Wilhelm Örntröm 03 IFK Växjö
 
P13 60m 6
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Isak Barkstedt 05 IK Hinden
Jesper Olsson 05 IK Hinden
Sam Grimheden 04 Högby IF
Isak Hughes 05 IFK Växjö
 
P13 600m 2
Sam Grimheden 04 Högby IF
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
 
P13 Häck 60m 3
Gustav Arvidsson 05 FIK Färjestaden
Isak Barkstedt 05 IK Hinden
Sam Grimheden 04 Högby IF
 
P13 Höjd 6
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Gustav Arvidsson 05 FIK Färjestaden
Sam Grimheden 04 Högby IF
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Stav 2
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Längd 8
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Gustav Arvidsson 05 FIK Färjestaden
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Jesper Olsson 05 IK Hinden
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
 
P13 Kula 12
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Gustav Arvidsson 05 FIK Färjestaden
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Diskus 10
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Spjut 12
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Dante Lennartsson 06 FIK Färjestaden
Gustav Arvidsson 05 FIK Färjestaden
Ted Lennartsson 04 FIK Färjestaden
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Einar Sörensen 04 IFK Växjö
 
P11 60m 14
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK 9,39
Joel Selldén 07 Eksjö Södra IK
Dante Lennartsson 06 FIK Färjestaden
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Olof Rudestig 07 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Melker Abelsson 06 IK Hinden
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Olle Johansson 06 Kalmar SK
Valter Pernu Andersson 07 Ljungby FIK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 600m 7
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Valter Pernu Andersson 07 Ljungby FIK
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 Höjd 7
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Olof Rudestig 07 FIK Färjestaden
Olle Johansson 06 Kalmar SK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 Längd 13
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Joel Selldén 07 Eksjö Södra IK
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Olof Rudestig 07 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Melker Abelsson 06 IK Hinden
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Olle Johansson 06 Kalmar SK
Valter Pernu Andersson 07 Ljungby FIK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 Kula 12
Axel Ydremark 07 Eksjö Södra IK
Gustaf Liljemark 06 Eksjö Södra IK
Joel Selldén 07 Eksjö Södra IK
Dante Lennartsson 06 FIK Färjestaden
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Olof Rudestig 07 FIK Färjestaden
Melker Abelsson 06 IK Hinden
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Olle Johansson 06 Kalmar SK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P11 Diskus 3
Dante Lennartsson 06 FIK Färjestaden
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
 
P9 60m 9
Alfons Franzén 08 IK Hinden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Milo Rugland 08 Kalmar SK
William Holmgren 08 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Caspian Alvehed 09 IFK Sävsjö
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Germund Joabsson 09 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P9 600m 9
Alfons Franzén 08 IK Hinden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Milo Rugland 08 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Caspian Alvehed 09 IFK Sävsjö
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Germund Joabsson 09 IFK Växjö
Ludwig Carlsson 08 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P9 Kula 7
Aldo Lennartsson 11 FIK Färjestaden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Milo Rugland 08 Kalmar SK
William Holmgren 08 Kalmar SK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Germund Joabsson 09 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P9 Längd 9
Aldo Lennartsson 11 FIK Färjestaden
Alfons Franzén 08 IK Hinden
Joel Zettergren 08 Högby IF
Milo Rugland 08 Kalmar SK
William Holmgren 08 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Germund Joabsson 09 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
K 100m 5
Sanna Ohlström 94 Kalmar SK
Sofie Borssén 98 Kalmar SK
Aléa Gunnarsson 01 Ljungby FIK
Anna Juhlin 00 Oskarshamns SK
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
 
K 200m 7
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Sanna Ohlström 94 Kalmar SK
Sofie Borssén 98 Kalmar SK
Aléa Gunnarsson 01 Ljungby FIK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Moa Ullgren 96 Tjalve IF Norrköping
Josefin La Fleur 94 IFK Växjö
 
K 800m 6
Julia Samuelsson 99 Högby IF
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Amanda Stenbäck 96 Ljungby FIK
Lisa Wilhelmsson 00 IFK Växjö
Melinda Prick 01 IFK Växjö
Mimmi Andersson 00 IFK Växjö
 
K Häck 100m 7
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Moa Ullgren 96 Tjalve IF Norrköping
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Sarah Bahat 99 Aarhus 1900 A/M
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 14,08
 
K Höjd 4
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
Nadja Rugland 01 Kalmar SK
Vera Vikdahl 01 IFK Växjö
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 1,72
 
K Stav 3
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Sophie Ohlsson 99 Luleå Friidrott 3.46
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK
 
K Längd 8
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
Aléa Gunnarsson 01 Ljungby FIK
Amanda Stenbäck 96 Ljungby FIK
Anna Juhlin 00 Oskarshamns SK
Moa Ullgren 96 Tjalve IF Norrköping
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Erika Åkesson 01 IFK Växjö
Vera Vikdahl 01 IFK Växjö
 
K Kula 5
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Sarah Bahat 99 Aarhus 1900 A/M
Erica Lantz 94 Athletics 24Seven SK
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 11,82
 
K Diskus 3
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Emilia Muhr 97 Kalmar SK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
K Spjut 6
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Sarah Bahat 99 Aarhus 1900 A/M
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 39,48
 
F17 Häck 100m 2
Erika Åkesson 01 IFK Växjö
Vera Vikdahl 01 IFK Växjö
 
F17 Kula 5
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Julia Almén 01 Ljungby FIK
Matilda Fröberg 00 IFK Växjö
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö
 
F17 Diskus 5
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Julia Almén 01 Ljungby FIK
Melinda Karlsson 00 Skruvs IF
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö
 
F17 Spjut 3
Nadja Lennartsson 01 FIK Färjestaden
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Matilda Fröberg 00 IFK Växjö
 
F15 80m 17
Elin Selden 03 Eksjö Södra IK
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Selma Lundin 02 Högby IF
Signe Lundin 03 Högby IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Ella Petersson 02 Oskarshamns SK
Lisa Nilsson 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Thea Holmèn 03 Villstads GIF
Agnes Lönn 02 IFK Växjö
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
 
F15 200m 12
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Signe Lundin 03 Högby IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Juni Rugland 03 Kalmar SK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Ella Petersson 02 Oskarshamns SK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
 
F15 800m 7
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Hanna Lundberg 03 Högby IF
Juni Rugland 03 Kalmar SK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Alma Freij 02 IK Sisu
Ella Karlsson 03 Skruvs IF
Elin Frisk 02 IFK Växjö
 
F15 Häck 80m 8
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Selma Lundin 02 Högby IF
Signe Lundin 03 Högby IF
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Höjd 14
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Selma Lundin 02 Högby IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Ella Karlsson 03 Skruvs IF
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Emelina Ring 02 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 Stav 6
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
Tuva Olofsson 03 IFK Växjö
 
F15 Längd 16
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Elin Selden 03 Eksjö Södra IK
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Thea Holmèn 03 Villstads GIF
Agnes Lönn 02 IFK Växjö
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
Tuva Olofsson 03 IFK Växjö
 
F15 Kula 9
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Elin Selden 03 Eksjö Södra IK
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F15 Diskus 8
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Elin Selden 03 Eksjö Södra IK
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Lisa Nilsson 03 IK Sisu
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Emelina Ring 02 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F15 Spjut 11
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Emelina Ring 02 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F13 60m 14
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Idde Skaret 04 Kalmar SK
Jomna Dhifallaoui 04 Kalmar SK
Ronya Halleen 04 Kalmar SK
Mia Unosson 04 Oskarshamns SK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Julia Faltin 04 Skruvs IF
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
 
F13 600m 9
Maja Milleback 04 FIK Färjestaden
Nina Tahvanainen 05 Högby IF
Idde Skaret 04 Kalmar SK
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Stella Rönnmark 04 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Häck 60m 10
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Maja Milleback 04 FIK Färjestaden
Alice Sundin 04 IK Hinden
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
IFK Växjö 1 0 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Tindra Andersson 05 IFK Växjö
 
F13 Höjd 5
Jomna Dhifallaoui 04 Kalmar SK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
IFK Växjö 1 0 IFK Växjö
Tindra Andersson 05 IFK Växjö
 
F13 Stav 3
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Smilla Bengtsson 04 IFK Växjö
 
F13 Längd 17
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Maja Milleback 04 FIK Färjestaden
Alice Sundin 04 IK Hinden
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Ronya Halleen 04 Kalmar SK
Vera Pernu Andersson 05 Ljungby FIK
Mia Unosson 04 Oskarshamns SK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Stella Rönnmark 04 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Kula 10
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Nina Tahvanainen 05 Högby IF
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Diskus 10
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Vera Pernu Andersson 05 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
IFK Växjö 1 0 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Tindra Andersson 05 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 Spjut 8
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Vera Pernu Andersson 05 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F11 60m 19
Elina Johansson 07 Eksjö Södra IK
Alva Tillback 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F11 600m 7
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Elise Hagelberg 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F11 Höjd 14
Elina Johansson 07 Eksjö Södra IK
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Elise Hagelberg 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F11 Längd 22
Elina Johansson 07 Eksjö Södra IK
Alva Tillback 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Elise Hagelberg 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F11 Kula 16
Alva Tillback 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Elise Hagelberg 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F11 Diskus 5
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F9 60m 15
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Jamilia Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Amanda Bouez 08 Skruvs IF
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Julia Lundgren 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F9 600m 8
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Jamilia Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Tanja Tahvanainen 08 Högby IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F9 Längd 16
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Jamilia Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Tanja Tahvanainen 08 Högby IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Amanda Bouez 08 Skruvs IF
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Julia Lundgren 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F9 Kula 13
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Jamilia Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Julia Lundgren 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248