Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Inkl. DM, JDM 19, UDM 17,15,14,13 och 12 för Småland.
Anmälda Ljungby Mångkamp
Antal starter / Total entries: 85 Printed: 2017-12-16 10:03
Antal individer / Total persons: 85
 
M 10-kamp 2
Michael Bohman 71 IFK Halmstad 1
Christian Laugesen 86 Sparta Atletik
 
P19 10-kamp (98-99:or) 1
Nikolaj Graves 98 Sparta Atletik 6362
 
P17 10-kamp (00-01:or) 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Melker Torslén 00 Högby IF
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P15 8-kamp (02-03:or) 6
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P13 5-kamp (04-05:or) 12
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg 05 Hässleholms AIS
Sam Grimheden 04 Högby IF
Simon Östborg 05 Högby IF
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Svante Eklund 04 Kalmar SK
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Linus Rosengren 04 Ljungby FIK
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P11 5-kamp (06:or o yngre) 3
Philip Lööw 06 Ljungby FIK
Valter Pernu Andersson 07 Ljungby FIK
Gabriel Hanfler 06 Wärnamo SK
 
K 7-kamp 4
Victoria Stöckel 97 Nedre Soppero IK
Moa Ullgren 96 Tjalve IF Norrköping
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 5736
Nadja Casadei 83 Athletics 24Seven SK
 
F19 7-kamp (98-99:or) 3
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Laura Wrisberg Kæstel 98 Holte Atletik
Sarah Bahat 99 Aarhus 1900 A/M
 
F17 7-kamp (00-01:or) 2
Emilia Culibrk 00 Ljungby FIK
Eir Persson 00 FK Athlet
 
F15 6-kamp (02-03:or) 11
Emilia Neuhaus 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Selma Lundin 02 Högby IF
Alicia Hägglund 03 Kalmar SK
Elsa Carlevad 03 Kalmar SK
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Nellie Prytz 03 Ljungby FIK
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F13 5-kamp (04-05:or) 18
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Ellen Ohlsson 04 Högby IF
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Minna Ekelundh 04 Ljungby FIK
Vera Pernu Andersson 05 Ljungby FIK
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
Alva Bernstig 05 Wärnamo SK
Hilma Gof 05 Wärnamo SK
Olivia Bernstig 05 Wärnamo SK
Tova Nihl 05 Wärnamo SK
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Linnea Rydin 05 FK Athlet
 
F11 5-kamp (06:or o yngre) 18
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Astrid Malmborg 07 Ljungby FIK
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Esther Uppenberg 07 Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 Ljungby FIK
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Lovisa Ringström 06 Ljungby FIK
Melenie Ekelund 06 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tuva Persson 06 Ljungby FIK
Ida Hult 06 IF Rigor
Wilda Runeborg 07 Råby-Rekarne FIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Celine Aagaard 06 SK Graal
 
K40 7-kamp 2
Catrine Eriksson 73 Linköpings GIF
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248