Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Världsungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 1593 Printed: 2017-05-24 08:16
Antal individer / Total persons: 533
 
M 100m 7
Victor Pettersson 97 SWE IF Göta Karlstad
Emil Jespersen 94 DEN Ballerup AK 11,39
Lukas Bredo 97 DEN Ballerup AK 10,87
Mathias A. Olsen 91 DEN Frederiksbergs IF 11.43
Rune Drongesen 96 DEN Viborg AM
Brede Solberg Stølen 93 NOR Ranheim IL
Jostein Joshua Fossøy 92 NOR Förde IL
 
M 200m 5
Emil Jespersen 94 DEN Ballerup AK 24,11
Lukas Bredo 97 DEN Ballerup AK 22,64
Mathias A. Olsen 91 DEN Frederiksbergs IF 22.90
Brede Solberg Stølen 93 NOR Ranheim IL
Jostein Joshua Fossøy 92 NOR Förde IL
 
M 400m 3
Benjamin Åberg 95 SWE Hälle IF 49.74
Gustav Ölund 94 SWE Örgryte IS
Alfred Sandell 93 SWE Thorengruppen TFC
 
M 800m 4
Benjamin Åberg 95 SWE Hälle IF 1.55.46
Daniel Skatt 91 SWE Örgryte IS 1.57.19
Gustav Ölund 94 SWE Örgryte IS
Joachim Nielsen 97 DEN Frederiksbergs IF 1:56.66
 
M 1500m 2
Joachim Nielsen 97 DEN Frederiksbergs IF 4:00.53
Simen Bergseth 92 NOR IL Skjalg
 
M 5000m 6
Lukas Mårtensson 98 SWE IF Udd 16.00
Joachim Rönsholt 99 DEN Ballerup AK 16.13,42
Kasper Pontoppidan Jensen 99 DEN IK Hellas 16.50
Sebastian Stensvig 99 DEN Skive AM 15.32.98
Simen Bergseth 92 NOR IL Skjalg
Simon Steinshamn 99 NOR Tingvoll FIK 15.53
 
M 3000m hinder 1
Vincent Sondre Førde 97 NOR Gloppen FIL 9,20
 
M Häck 110m 0
 
M Häck 400m 2
Isak Andersson 96 SWE Upsala IF 51.48
Daniel Skatt 91 SWE Örgryte IS 55.70
 
M Höjd 0
 
M Stav 1
Oscar Janson 75 SWE Ullevi FK
 
M X Stav 1
Oscar Janson 75 SWE Ullevi FK
 
M Längd 4
Victor Pettersson 97 SWE IF Göta Karlstad
Artur Engström 96 SWE Örgryte IS
Rune Drongesen 96 DEN Viborg AM
Brede Solberg Stølen 93 NOR Ranheim IL
 
M Tresteg 1
Artur Engström 96 SWE Örgryte IS
 
M Kula 0
 
M Diskus 1
Tom O Jensen 60 DEN Esbjerg Atletik 51.64
 
M Slägga 0
 
M Spjut 2
Jonathan Harley 93 SWE Ullevi FK
Theodor Thor 93 SWE Thorengruppen TFC 66.15
 
P19 100m 8
Elias Jonsson 99 SWE Bollnäs FIK 12.34
Michael Nyabako 99 SWE IFK Helsingborg
Anders Pihlblad 98 SWE KFUM Örebro
Emil Mader Kjær 99 DEN Skive AM 11.19
Jan Kristian Hynne 99 NOR Tyrving IL 11.56
Niklas Burkhardt 98 GER SV Blau Weiss Grevesmühlen
Andreas Führ 98 SWE Thorengruppen TFC
Charles Mårelid 99 USA IMG Academy SC 10.81
 
P19 200m 8
Elias Jonsson 99 SWE Bollnäs FIK 24.53
Michael Nyabako 99 SWE IFK Helsingborg
Marcus Lidman 99 SWE Hälle IF
Anders Pihlblad 98 SWE KFUM Örebro 23,53
Emil Mader Kjær 99 DEN Skive AM 22.48
Niklas Burkhardt 98 GER SV Blau Weiss Grevesmühlen
Andreas Führ 98 SWE Thorengruppen TFC
Charles Mårelid 99 USA IMG Academy SC 22.04
 
P19 400m 3
Rasmus Rose-Hansen 99 DEN Skive AM 52.95
Rasmus Envall 99 FIN IK Falken 50,83
Charles Mårelid 99 USA IMG Academy SC 50.85
 
P19 800m 7
Jack Karlsson 99 SWE KFUM Örebro
Jonatan Gustafsson 99 SWE KFUM Örebro 1.58,96
William Wickholm 98 SWE KFUM Örebro 2.01,93
Rasmus Rose-Hansen 99 DEN Skive AM 1.57.46
Sebastian Stensvig 99 DEN Skive AM 1.58.07
Ástþór Jón Tryggvason 98 ISL Selfoss 2.07.91
Simon Steinshamn 99 NOR Tingvoll FIK 2.02
 
P19 1500m 10
Lukas Mårtensson 98 SWE IF Udd 4.09
Jack Karlsson 99 SWE KFUM Örebro
Jonatan Gustafsson 99 SWE KFUM Örebro 4.06,95
William Wickholm 98 SWE KFUM Örebro 4.08,16
Joachim Rönsholt 99 DEN Ballerup AK 4.08,21
Kasper Pontoppidan Jensen 99 DEN IK Hellas 4.20
Rasmus Rose-Hansen 99 DEN Skive AM 4.09.64
Sebastian Stensvig 99 DEN Skive AM 3.59.72
Ástþór Jón Tryggvason 98 ISL Selfoss 4.35.46
Matias Førde 98 NOR Jølster IL 4.08.68
 
P19 Hinder 2000m 1
Ástþór Jón Tryggvason 98 ISL Selfoss 7.08.53
 
P19 Häck 110m 2
Elias Jonsson 99 SWE Bollnäs FIK 16.72
Niklas Burkhardt 98 GER SV Blau Weiss Grevesmühlen
 
P19 Höjd 1
Elias Jonsson 99 SWE Bollnäs FIK 1.77
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 2
Marcus Lidman 99 SWE Hälle IF
Emil Ipsen 99 DEN Ballerup AK 7,05
 
P19 Tresteg 1
Marius Kristoffer Tronslien 98 NOR Sturla 14,45
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 1
William Watts 99 SCO Inverness Harriers 38.07
 
P19 Slägga 1
Victor Hongell 99 FIN IF Åsarna 62,20
 
P19 Spjut 0
 
P17 100m 13
Gabriel Bäcke 00 SWE Bollnäs FIK 12.33
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Viktor Thor 00 SWE Strands IF
William Thor 00 SWE Strands IF
Axel Sandberg 00 SWE KFUM Örebro 12,03
Jack Tranderyd 00 SWE KFUM Örebro
Thomas Larsen 00 DEN Skive AM 14.02
Sebastian Marrot 00 NOR Bækkelaget SK
Robert-Andre Moldestad 00 NOR Breimsbygda IL 11,65
Gjert Høie Sjursen 00 NOR IL Gneist 11,49
Elias Sanden Søvik 00 NOR Norna Salhus 11,96
Marcus Andersson 00 SWE Öresund FK
Tom Osgarth 00 GER SV Blau Weiss Grevesmühlen
 
P17 200m 10
Gabriel Bäcke 00 SWE Bollnäs FIK 24.60
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Viktor Thor 00 SWE Strands IF
William Thor 00 SWE Strands IF
Axel Sandberg 00 SWE KFUM Örebro 24,82
Thomas Larsen 00 DEN Skive AM 27.70
Hinrik Snaer Steinsson 00 ISL FH 23,42
Sebastian Marrot 00 NOR Bækkelaget SK
Elias Sanden Søvik 00 NOR Norna Salhus 23,92
Tom Osgarth 00 GER SV Blau Weiss Grevesmühlen
 
P17 400m 9
Alexander Svensson 01 SWE IK Akele 53,43
Gabriel Bäcke 00 SWE Bollnäs FIK 60.00
Alexander Larsson 00 SWE KFUM Örebro 52,74
Magnus Elsted 01 DEN Ballerup AK 55,75
Hinrik Snaer Steinsson 00 ISL FH 50,54
Sebastian Marrot 00 NOR Bækkelaget SK
Elias Sanden Søvik 00 NOR Norna Salhus 53,56
Stian Frostad Gulichsen 01 NOR Loddefjord IL 54,05
Gustaf Otterhed 01 SWE Thorengruppen TFC 54,47
 
P17 800m 8
Albin Enbacker 01 SWE IF Göta Karlstad 2.28,59
Alexander Larsson 00 SWE KFUM Örebro 2.00,85
Axel Sandberg 00 SWE KFUM Örebro 2,19,28
Anders Tarbensen 01 DEN Esbjerg Atletik 2.00.23
Jeppe Risvig 01 DEN Skive AM 2.02.87
Hinrik Snaer Steinsson 00 ISL FH 2:02,38
Lars Agnar Hjelmeset 01 NOR Nittedal IL 1.59.19
Mathias Sandvik 00 NOR Sola Friidrett 2,05
 
P17 1500m 9
Rasmus Rudberg 01 SWE IK Akele
Alexander Larsson 00 SWE KFUM Örebro 4.17,41
Melker Forsberg 01 SWE KFUM Örebro 4.20,96
David Romney Lauridsen 01 DEN Ballerup AK 5.14,89
Kristian B Carstensen 01 DEN Ballerup AK 4.38,58
Anders Tarbensen 01 DEN Esbjerg Atletik 4.14.00
Jeppe Risvig 01 DEN Skive AM 4.14.21
Lars Agnar Hjelmeset 01 NOR Nittedal IL 4.04.50
Mathias Sandvik 00 NOR Sola Friidrett 4,29
 
P17 3000m 7
Rasmus Rudberg 01 SWE IK Akele
Emil Magnell-Millan 01 SWE Tjalve IF Norrköping
David Romney Lauridsen 01 DEN Ballerup AK 10.54,83
Kristian B Carstensen 01 DEN Ballerup AK 9.51,11
Jeppe Risvig 01 DEN Skive AM 9.06.24
Lars Agnar Hjelmeset 01 NOR Nittedal IL 8.57.52
Njaal Aase 01 SUI LC Rafzerfeld 10.24
 
P17 Hinder 2000m 4
Emil Magnell-Millan 01 SWE Tjalve IF Norrköping
Melker Forsberg 01 SWE KFUM Örebro
Lars Agnar Hjelmeset 01 NOR Nittedal IL
Njaal Aase 01 SUI LC Rafzerfeld 7.22
 
P17 Häck 110m 4
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping
Jack Tranderyd 00 SWE KFUM Örebro
Sebastian Marrot 00 NOR Bækkelaget SK
Gjert Høie Sjursen 00 NOR IL Gneist 14,41
 
P17 Häck 300m 5
Alfred Berglöf 01 SWE Strands IF
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping
Jack Tranderyd 00 SWE KFUM Örebro
Sebastian Marrot 00 NOR Bækkelaget SK
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter
 
P17 Höjd 2
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping
Jack Tranderyd 00 SWE KFUM Örebro 1,77
 
P17 Stav 8
Jacob Palmerstedt 00 SWE Hammarby IF 3:96
Tobias Solberg 01 SWE Hässelby SK
Erik Hanell 01 SWE KFUM Örebro 4,04
Jack Tranderyd 00 SWE KFUM Örebro
Oliver Lumholdt 01 DEN Ballerup AK 2,60
Sebastian Marrot 00 NOR Bækkelaget SK
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter 3,90
Simen Guttormsen 01 NOR Ski IL 4,40
 
P17 Längd 7
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Viktor Thor 00 SWE Strands IF
William Thor 00 SWE Strands IF
Gjert Høie Sjursen 00 NOR IL Gneist 6,62
Elias Sanden Søvik 00 NOR Norna Salhus 6,25
Marcus Andersson 00 SWE Öresund FK
Tom Osgarth 00 GER SV Blau Weiss Grevesmühlen
 
P17 Tresteg 2
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Thomas Larsen 00 DEN Skive AM
 
P17 Kula 2
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK
Gjert Høie Sjursen 00 NOR IL Gneist 14,42
 
P17 Diskus 4
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK 42.72
Gjert Høie Sjursen 00 NOR IL Gneist 43,30
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter
Oliver Engen 01 NOR Krödsherad IL 40,00
 
P17 Slägga 3
Filip Linnér 00 SWE IFK Göteborg 39,51
Håkon Hjelle Roset 00 NOR Sandane Turn 55,30
Oliver Engen 01 NOR Krödsherad IL 45,00
 
P17 Spjut 5
Jacob Palmerstedt 00 SWE Hammarby IF 48:74
Sebastian Marrot 00 NOR Bækkelaget SK
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter 56,46
Simen Guttormsen 01 NOR Ski IL 41.87
Mark Drongesen 00 DEN Viborg AM 48.80
 
P16 100m 18
Albin Enbacker 01 SWE IF Göta Karlstad
Fredrik Nilsson 01 SWE IF Göta Karlstad
Gabriel Gunnarsson 01 SWE IF Göta Karlstad
Theodor Hammar Larsson 01 SWE IFK Helsingborg
Alfred Berglöf 01 SWE Strands IF
Amir Musa 01 SWE KFUM Örebro 11,88
Jonathan Holmefur 01 SWE KFUM Örebro
Karl Hällgren 01 SWE KFUM Örebro 12,28
Philip Wilhelmsson 01 SWE KFUM Örebro 12,78
Rasmus Hugosson 01 SWE KFUM Örebro 11,73
Magnus Elsted 01 DEN Ballerup AK 25,08
Oliver Lumholdt 01 DEN Ballerup AK 12,72
Patrick Wolf 01 DEN Esbjerg Atletik 11.96
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter
Stian Frostad Gulichsen 01 NOR Loddefjord IL 11,93
Imran Lernebo 01 SWE AIK Friidrott
Marcus Hagerud 01 SWE AIK Friidrott
Oliver Engen 01 NOR Krödsherad IL
 
P16 200m 12
Alexander Svensson 01 SWE IK Akele 24,65
Albin Enbacker 01 SWE IF Göta Karlstad 26,21
Theodor Hammar Larsson 01 SWE IFK Helsingborg
Alfred Berglöf 01 SWE Strands IF
Karl Hällgren 01 SWE KFUM Örebro 26,01
Rasmus Hugosson 01 SWE KFUM Örebro 23,02
Patrick Wolf 01 DEN Esbjerg Atletik 25.35
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter
Stian Frostad Gulichsen 01 NOR Loddefjord IL 24,22
Imran Lernebo 01 SWE AIK Friidrott
Marcus Hagerud 01 SWE AIK Friidrott
Gustaf Otterhed 01 SWE Thorengruppen TFC 25,08
 
P16 Häck 110m 5
Gabriel Gunnarsson 01 SWE IF Göta Karlstad
Alfred Berglöf 01 SWE Strands IF
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter
Simen Guttormsen 01 NOR Ski IL
Oliver Engen 01 NOR Krödsherad IL
 
P16 Höjd 5
Alfred Berglöf 01 SWE Strands IF
Marcus Führ 01 SWE KFUM Örebro 1,77
Magnus Elsted 01 DEN Ballerup AK 1,82
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter 180
Simen Guttormsen 01 NOR Ski IL 1.61
 
P16 Längd 10
Albin Enbacker 01 SWE IF Göta Karlstad 4.81
Fredrik Nilsson 01 SWE IF Göta Karlstad
Theodor Hammar Larsson 01 SWE IFK Helsingborg
Oskar Weidenholm 01 SWE Mölndals AIK 6,09
Alfred Berglöf 01 SWE Strands IF
Amir Musa 01 SWE KFUM Örebro 5,78
Philip Wilhelmsson 01 SWE KFUM Örebro 5,17
Rasmus Hugosson 01 SWE KFUM Örebro 6,58
Patrick Wolf 01 DEN Esbjerg Atletik 6.09
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter 6,22
 
P16 Tresteg 5
Oskar Weidenholm 01 SWE Mölndals AIK 12,89
Lukas Olsson 01 SWE Upsala IF
Amir Musa 01 SWE KFUM Örebro 12,07
Philip Wilhelmsson 01 SWE KFUM Örebro 11,5
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter
 
P16 Kula 4
Jonathan Holmefur 01 SWE KFUM Örebro 8,62
Linus Strand 01 SWE KFUM Örebro
Markus Rooth 01 NOR Lambertseter 12,50
Oliver Engen 01 NOR Krödsherad IL
 
P15 80m 12
Mahadi Hassen 02 SWE Bollnäs FIK 10.16
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg 9.62
Karl Källman 02 SWE Hässelby SK
Oliver Gao 02 SWE Hässelby SK 10.33
Elliot Feltzing 02 SWE Kongahälla AIK
Anton Runemar 02 SWE Täby IS
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Oskar Bengtsson 02 SWE IF Udd
Alfred Dahl Larsen 02 DEN Frederiksbergs IF 11.59
Ala Alfred Mikkelsen 02 DEN Skive AM 10.13
Jakob Rose-Hansen 02 DEN Skive AM
Milo Wahlgren 02 SWE AIK Friidrott
 
P15 300m 13
Mahadi Hassen 02 SWE Bollnäs FIK 40.78
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg 37.26
Carl-Magnus Sundh 02 SWE Hässelby SK
Esrom Abreham 02 SWE Hässelby SK 41.60
Karl Källman 02 SWE Hässelby SK
Oliver Gao 02 SWE Hässelby SK 41.90
Elliot Feltzing 02 SWE Kongahälla AIK
Anton Runemar 02 SWE Täby IS
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Ala Alfred Mikkelsen 02 DEN Skive AM 40.31
Jakob Rose-Hansen 02 DEN Skive AM 40.48
Milo Wahlgren 02 SWE AIK Friidrott
Isaac Rushworth 02 GBR Sheffield and Dearne AC 38.93
 
P15 800m 10
Mahadi Hassen 02 SWE Bollnäs FIK 2.17.23
Carl-Magnus Sundh 02 SWE Hässelby SK
Esrom Abreham 02 SWE Hässelby SK 02:19:00
Karl Källman 02 SWE Hässelby SK
Olof Persson 02 SWE Strands IF
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Anton Heine Wullum 02 DEN Skive AM
Elias Shifris 02 DEN Viborg AM
Christoffer Røstad 02 NOR Kristiansand Löpeklubb 2:04.00
Wilhelm Bergentz 02 SWE Thorengruppen TFC 2,13
 
P15 2000m 12
Albert Henriksson 03 SWE Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 SWE Hässelby SK
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI
Olof Persson 02 SWE Strands IF
Nils Ekroth 03 SWE Upsala IF
Anton Heine Wullum 02 DEN Skive AM
Oliver Kirial Olsen 03 DEN Skive AM
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL
Elias Shifris 02 DEN Viborg AM
Christoffer Røstad 02 NOR Kristiansand Löpeklubb 6:05.00
Henrik Franzén 03 SWE Thorengruppen TFC
Wilhelm Bergentz 02 SWE Thorengruppen TFC 6,25
 
P15 Hinder 1500m 6
Albert Henriksson 03 SWE Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 SWE Hässelby SK
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI
Olof Persson 02 SWE Strands IF
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL
Wilhelm Bergentz 02 SWE Thorengruppen TFC 5,03
 
P15 Häck 80m 4
Tobias Rydberg 02 SWE Hässelby SK
Johannes Jansson 02 SWE Östhammar FI
Alfred Dahl Larsen 02 DEN Frederiksbergs IF ingen
Sander Rye Daae 02 NOR Fana IL
 
P15 Häck 300m 1
Isaac Rushworth 02 GBR Sheffield and Dearne AC
 
P15 Höjd 4
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Johannes Jansson 02 SWE Östhammar FI
Sander Rye Daae 02 NOR Fana IL
Lasse Nordås 02 NOR Romerike Friidrett 173
 
P15 Stav 2
Joel Andersson 02 SWE Kvarnsvedens GoIF
Johannes Jansson 02 SWE Östhammar FI
 
P15 Längd 5
Oliver Gao 02 SWE Hässelby SK
Tobias Rydberg 02 SWE Hässelby SK
Johannes Jansson 02 SWE Östhammar FI
Sander Rye Daae 02 NOR Fana IL
Milo Wahlgren 02 SWE AIK Friidrott 5,72
 
P15 Tresteg 11
Malte Edwardsson 03 SWE Bollnäs FIK 11.28
Malte Fuchs Edberg 03 SWE Bromma IF 10.37
Samuel Ekelund 03 SWE Eslövs AI
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 11,49
Anton Runemar 02 SWE Täby IS
Ludvig Molinder 03 SWE KFUM Örebro 10,75
Simen Gimnes 03 NOR Asker SK 11,02
Mats William Marrot 03 NOR Bækkelaget SK
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
Sander Rye Daae 02 NOR Fana IL
 
P15 Kula 2
Andreas Henriksson 02 SWE IFK Lund 13,28
Robin Tirkov 02 DEN Ballerup AK 12,94
 
P15 Diskus 10
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK
Vincent Arousell 03 SWE Hässelby SK
Andreas Henriksson 02 SWE IFK Lund 49,03
Albin Silen 03 SWE Strands IF
Alfons Haals 02 SWE Västerås FK 38,79
Pontus Gustavsson 02 SWE Västerås FK 41,27
Johannes Jansson 02 SWE Östhammar FI
Robin Tirkov 02 DEN Ballerup AK 37,98
Alfred Dahl Larsen 02 DEN Frederiksbergs IF 27.45
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
 
P15 Slägga 6
Sebastian Eriksson 03 SWE Alunda SK
Vincent Arousell 03 SWE Hässelby SK
Andreas Henriksson 02 SWE IFK Lund 61,00
Albin Silen 03 SWE Strands IF
Alfons Haals 02 SWE Västerås FK 57,78
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
 
P15 Spjut 5
Pontus Gustavsson 02 SWE Västerås FK 43,40
Johannes Jansson 02 SWE Östhammar FI
Robin Tirkov 02 DEN Ballerup AK 38,46
Alfred Dahl Larsen 02 DEN Frederiksbergs IF 22.82
Daniel Thrana 02 NOR Kristiansand IF 40,80
 
P14 80m 25
Sebastian Eriksson 03 SWE Alunda SK
Alexander Nyström 03 SWE Bollnäs FIK 9.91
Malte Edwardsson 03 SWE Bollnäs FIK 10.11
Teodor Lundvall 03 SWE Bollnäs FIK 10.54
Malte Fuchs Edberg 03 SWE Bromma IF
Samuel Ekelund 03 SWE Eslövs AI 10.70
Frits Moström 03 SWE IF Göta Karlstad 11.30
Lukas Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad 10.74
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 SWE IF Göta Karlstad 12.4
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK
Vincent Arousell 03 SWE Hässelby SK
Liam Wiklander 03 SWE Tjalve IF Norrköping
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK 9,73
Hugo Holmlund 03 SWE Tyresö FK
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 9,57
Magnus Askov-Hansen 03 DEN Frederiksbergs IF 10.60
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF 11.09
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
Tobias Allers-Hansen 03 NOR IL Gneist
Scott Ygård 03 NOR IF Hellas
Jørgen Brenna Loennechen 03 NOR Tyrving IL 12,56
Mattias Andersson 03 SWE Öresund FK
Magnus Reigstad 03 NOR Osterøy IL
Aanund Olavson Tveitå 03 NOR Otra IL
 
P14 300m 17
Sebastian Eriksson 03 SWE Alunda SK
Alexander Nyström 03 SWE Bollnäs FIK 39.72
Malte Fuchs Edberg 03 SWE Bromma IF
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Liam Wiklander 03 SWE Tjalve IF Norrköping
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 38,15
Nils Ekroth 03 SWE Upsala IF
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF -
Gustav Moe 03 NOR Bækkelaget SK
Mats William Marrot 03 NOR Bækkelaget SK
Sondre Rökenes 03 NOR Bækkelaget SK
Tobias Allers-Hansen 03 NOR IL Gneist
Scott Ygård 03 NOR IF Hellas
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK
Mattias Andersson 03 SWE Öresund FK
 
P14 800m 13
Sebastian Eriksson 03 SWE Alunda SK
Alexander Nyström 03 SWE Bollnäs FIK 2.09.14
Albert Henriksson 03 SWE Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 SWE Hässelby SK
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI
Nils Ekroth 03 SWE Upsala IF
Martin Møllgaard 03 DEN Frederiksbergs IF 2:25.74
Oliver Kirial Olsen 03 DEN Skive AM 2.36.43
Gustav Moe 03 NOR Bækkelaget SK 2.22.08
Sondre Rökenes 03 NOR Bækkelaget SK 2.15
Tobias Allers-Hansen 03 NOR IL Gneist
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL
Henrik Franzén 03 SWE Thorengruppen TFC 2,14,05
 
P14 Häck 80m 13
Sebastian Eriksson 03 SWE Alunda SK
Malte Fuchs Edberg 03 SWE Bromma IF
Jakob Friberg 03 SWE IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 SWE IF Göta Karlstad 16.3
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK 12.48
Liam Wiklander 03 SWE Tjalve IF Norrköping
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Mats William Marrot 03 NOR Bækkelaget SK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK
Mattias Andersson 03 SWE Öresund FK
Aanund Olavson Tveitå 03 NOR Otra IL
 
P14 Höjd 16
Victor Lans 03 SWE Bollnäs FIK 1.57
Malte Fuchs Edberg 03 SWE Bromma IF 1.55
Jakob Friberg 03 SWE IF Göta Karlstad 1.49
Oliver Forsström 03 SWE Hälle IF 163
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK 1.60
Vincent Arousell 03 SWE Hässelby SK
Albin Eriksson 03 SWE Tyresö FK 170
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 1,66
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 1,82
Magnus Askov-Hansen 03 DEN Frederiksbergs IF 1.61
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF 156
Simen Gimnes 03 NOR Asker SK 1,53
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK 1.56
Magnus Reigstad 03 NOR Osterøy IL 1,63
 
P14 Stav 8
Victor Lans 03 SWE Bollnäs FIK 2.67
Malte Fuchs Edberg 03 SWE Bromma IF 3.07
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad 2.63
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK 2.77
Vincent Arousell 03 SWE Hässelby SK
Albin Eriksson 03 SWE Tyresö FK 2,47
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Emil Boesen 03 DEN Ballerup AK 2,80
 
P14 Längd 28
Alexander Nyström 03 SWE Bollnäs FIK 5.59
Malte Edwardsson 03 SWE Bollnäs FIK 5.40
Teodor Lundvall 03 SWE Bollnäs FIK 4.88
Malte Fuchs Edberg 03 SWE Bromma IF 4.45
Samuel Ekelund 03 SWE Eslövs AI 4,90
Frits Moström 03 SWE IF Göta Karlstad 4.60
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad 5,46
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK 5.65
Vincent Arousell 03 SWE Hässelby SK
Liam Wiklander 03 SWE Tjalve IF Norrköping
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK 6,05
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 SWE Tyresö FK
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 5,38
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 5,91
Nils Ekroth 03 SWE Upsala IF
Ludvig Molinder 03 SWE KFUM Örebro 4,87
Emil Boesen 03 DEN Ballerup AK 4,94
Magnus Askov-Hansen 03 DEN Frederiksbergs IF 5.00
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF -
Simen Gimnes 03 NOR Asker SK 5,03
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
Tobias Allers-Hansen 03 NOR IL Gneist
Scott Ygård 03 NOR IF Hellas
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK 4.94
Mattias Andersson 03 SWE Öresund FK
Magnus Reigstad 03 NOR Osterøy IL 5,43
Aanund Olavson Tveitå 03 NOR Otra IL
 
P14 Kula 8
Malte Edwardsson 03 SWE Bollnäs FIK 9.10
Teodor Lundvall 03 SWE Bollnäs FIK 10.56
Lukas Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad 10.63
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK 13.82
Albin Silen 03 SWE Strands IF
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
Jørgen Brenna Loennechen 03 NOR Tyrving IL 10,58
Aanund Olavson Tveitå 03 NOR Otra IL
 
P14 Spjut 6
Teodor Lundvall 03 SWE Bollnäs FIK 42.59
Elias Lind 03 SWE Hässelby SK
Albin Silen 03 SWE Strands IF
Mats William Marrot 03 NOR Bækkelaget SK
Petter Berg 03 NOR Bækkelaget SK
Jørgen Brenna Loennechen 03 NOR Tyrving IL
 
P13 60m 11
Mille Edwardsson 04 SWE Bollnäs FIK 9.57
Erik Skoglund 04 SWE Danderyds SK 8,32
Viktor Skoglund 04 SWE Danderyds SK 8,81
Jonatan Lindh 04 SWE IK Hakarpspojkarna 8.04
Eli Dahl Oud 04 SWE Hässelby SK
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Elvis Olsén 04 SWE Hässelby SK
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Tobias Zorning 04 DEN Ballerup AK 9,89
Sondre Audahl Vik 04 NOR Tyrving IL 8,1
Martin Aarbogh Brustad 04 NOR Nordre Eidsvoll IL 8,07
 
P13 200m 11
Mille Edwardsson 04 SWE Bollnäs FIK 31.01
Erik Skoglund 04 SWE Danderyds SK 27,56
Viktor Skoglund 04 SWE Danderyds SK 27,84
Jonatan Lindh 04 SWE IK Hakarpspojkarna 26.89
Eli Dahl Oud 04 SWE Hässelby SK
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Elvis Olsén 04 SWE Hässelby SK
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Ludvig Jaasund 04 SWE Västerås FK 26,56
Sondre Audahl Vik 04 NOR Tyrving IL 26,67
Martin Aarbogh Brustad 04 NOR Nordre Eidsvoll IL 27,08
 
P13 600m 7
Erik Skoglund 04 SWE Danderyds SK 1.44,61
Viktor Skoglund 04 SWE Danderyds SK 1.43,98
Eli Dahl Oud 04 SWE Hässelby SK
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Elvis Olsén 04 SWE Hässelby SK
Ludvig Jaasund 04 SWE Västerås FK 1.42,37
Carl Emil Hjorth 04 DEN Frederiksbergs IF
 
P13 1500m 7
Viktor Skoglund 04 SWE Danderyds SK
Eli Dahl Oud 04 SWE Hässelby SK
Ludvig Jaasund 04 SWE Västerås FK
Carl Emil Hjorth 04 DEN Frederiksbergs IF
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL
Andreas Fjeld Halvorsen 05 NOR Tyrving IL 4,37,08
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 5.18,00
 
P13 Häck 60m 4
Elvis Olsén 04 SWE Hässelby SK
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 9,66
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Ludvig Jaasund 04 SWE Västerås FK 9,34
 
P13 Höjd 6
Mille Edwardsson 04 SWE Bollnäs FIK 1.20
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 1,54
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Ludvig Jaasund 04 SWE Västerås FK
Mathias V. Knarvik 04 NOR Fana IL 1.35
Teodor Heldal 04 NOR Fana IL 1.50
 
P13 Stav 5
Eli Dahl Oud 04 SWE Hässelby SK
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 2,40
Linus Jönsson 05 SWE Tjalve IF Norrköping 3.02
Mathias V. Knarvik 04 NOR Fana IL 2.00
 
P13 Längd 10
Mille Edwardsson 04 SWE Bollnäs FIK 4.08
Jonatan Lindh 04 SWE IK Hakarpspojkarna 5.24
Eli Dahl Oud 04 SWE Hässelby SK
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Elvis Olsén 04 SWE Hässelby SK
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 5,17
Ludvig Jaasund 04 SWE Västerås FK
Tobias Zorning 04 DEN Ballerup AK 3,97
Sondre Audahl Vik 04 NOR Tyrving IL 5,08
Martin Aarbogh Brustad 04 NOR Nordre Eidsvoll IL 4,68
 
P13 Tresteg 6
Mille Edwardsson 04 SWE Bollnäs FIK 8.67
Jonatan Lindh 04 SWE IK Hakarpspojkarna 9.96
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 11,03
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 10.02
Sondre Audahl Vik 04 NOR Tyrving IL 10,0
 
P13 Kula 7
Mille Edwardsson 04 SWE Bollnäs FIK 8.74
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 10,51
Ludvig Jaasund 04 SWE Västerås FK
Tobias Zorning 04 DEN Ballerup AK 6,98
Sondre Jahren 04 NOR Asker SK 10,77
Eirik Halfdansen-Aspen 04 NOR Nesodden IF 10,22
 
P13 Spjut 4
Eli Dahl Oud 04 SWE Hässelby SK
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 34,61
Craig Watts 04 SCO Inverness Harriers 32.23
 
P12 60m 14
Filip Lindstrup 05 SWE IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Vennberg 05 SWE Hässelby SK
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Vidar Lind 05 SWE Hässelby SK
Hugo Tilldal 05 SWE Sävedalens AIK
Albin Edgert 05 SWE Täby IS 8.90
Joel Enander 05 SWE Täby IS 8.50
Albin Gyhlenius 05 SWE KFUM Örebro 9,32
Felix Wilhelmsson 05 SWE KFUM Örebro 8,99
Filip Knochenhauer 05 SWE KFUM Örebro 9,67
Hampus Wiborg 05 SWE KFUM Örebro 9,15
Andreas Fjeld Halvorsen 05 NOR Tyrving IL 9,13
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 8,75
 
P12 200m 8
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Vidar Lind 05 SWE Hässelby SK
Albin Edgert 05 SWE Täby IS 30.79
Albin Gyhlenius 05 SWE KFUM Örebro 30,80
Hampus Wiborg 05 SWE KFUM Örebro 30,78
Andreas Fjeld Halvorsen 05 NOR Tyrving IL 28,83
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 28,39
 
P12 600m 4
Albin Edgert 05 SWE Täby IS 2.01
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL
Andreas Fjeld Halvorsen 05 NOR Tyrving IL 1,37,79
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 1.46,88
 
P12 Häck 60m 7
Filip Lindstrup 05 SWE IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Vennberg 05 SWE Hässelby SK
Albin Edgert 05 SWE Täby IS 11.14
Joel Enander 05 SWE Täby IS 10.30
Albin Gyhlenius 05 SWE KFUM Örebro 11,72
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 10,40
 
P12 Höjd 8
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Vennberg 05 SWE Hässelby SK
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Hugo Tilldal 05 SWE Sävedalens AIK
Albin Edgert 05 SWE Täby IS 1.36
Joel Enander 05 SWE Täby IS 1,41
Albin Gyhlenius 05 SWE KFUM Örebro 1,48
Filip Knochenhauer 05 SWE KFUM Örebro 1,31
 
P12 Längd 12
Filip Lindstrup 05 SWE IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Vennberg 05 SWE Hässelby SK
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Albin Edgert 05 SWE Täby IS 4.06
Joel Enander 05 SWE Täby IS 4,61
Albin Gyhlenius 05 SWE KFUM Örebro 4,03
Felix Wilhelmsson 05 SWE KFUM Örebro 3,29
Filip Knochenhauer 05 SWE KFUM Örebro 4,01
Hampus Wiborg 05 SWE KFUM Örebro 4,11
Andreas Fjeld Halvorsen 05 NOR Tyrving IL 3,96
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 4.66
 
P12 Kula 5
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Vidar Lind 05 SWE Hässelby SK
Joel Enander 05 SWE Täby IS 9,77
Andreas Fjeld Halvorsen 05 NOR Tyrving IL 6,50
 
P12 Spjut 3
Filip Lindstrup 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Tilldal 05 SWE Sävedalens AIK
Albin Edgert 05 SWE Täby IS
 
K 100m 3
Elise Sanden Søvik 97 NOR Norna Salhus 12,90
Kristin Mork 97 NOR Norna Salhus 12,89
Malin Nyfors 97 NOR Sandnes IL
 
K 200m 4
Sara Svensson 91 SWE Åhus FIK
Elise Sanden Søvik 97 NOR Norna Salhus 26,65
Kristin Mork 97 NOR Norna Salhus 26,40
Malin Nyfors 97 NOR Sandnes IL
 
K 400m 6
Caroline Andersson 92 SWE IF Göta Karlstad
Frida Wallström 95 SWE IFK Umeå 59,46
Ida Ekroth 96 SWE Upsala IF
Karen Johanne Jøsendal 94 NOR Norna Salhus 60,35
Malin Nyfors 97 NOR Sandnes IL
Tina Helen Bergem 94 NOR Sandnes IL
 
K 800m 5
Malin Persson 97 SWE Bollnäs FIK 2,15,84
Frida Wallström 95 SWE IFK Umeå 2.15,88
Ida Ekroth 96 SWE Upsala IF
Karen Johanne Jøsendal 94 NOR Norna Salhus 2,19,39
Pia Bålsrud 95 NOR Ull/Kisa IL 2,14.31
 
K 1500m 4
Malin Persson 97 SWE Bollnäs FIK 4,58,12
Silje Lindstad 97 NOR Norna Salhus 4,44,05
Vienna Dahle 92 NOR IL Skjalg 04:39
Marie Synnøve Qvale 94 NOR IK Tjalve
 
K 3000m 5
Linnea Johansson 01 SWE IK Akele 11.30.00
Kamilla Kajbæk 99 DEN Ballerup AK 10.49,34
Mia Vanwagenen 99 DEN Ballerup AK 10.15,08
Vienna Dahle 92 NOR IL Skjalg 09:57
Marie Synnøve Qvale 94 NOR IK Tjalve
 
K 3000m hinder 1
Silje Lindstad 97 NOR Norna Salhus 11,33,06
 
K Häck 100m 0
 
K Häck 400m 4
Elin Stålberg 99 SWE Upsala IF
Ida Ekroth 96 SWE Upsala IF
Sara Svensson 91 SWE Åhus FIK
Tina Helen Bergem 94 NOR Sandnes IL
 
K Höjd 1
Kristin Mork 97 NOR Norna Salhus 1,61
 
K Stav 1
Caroline Ranners 95 DEN Ballerup AK 3,60
 
K X Stav 1
Caroline Ranners 95 DEN Ballerup AK 3,60
 
K Längd 4
Kristin Mork 97 NOR Norna Salhus 5,25
Oda Utsi Onstad 90 NOR Norna Salhus 6,34
Margrethe Renstrøm 85 NOR IK Tjalve
Julie Bressand 97 NOR Tyrving IL 5,29
 
K Tresteg 4
Klara Pedersen 97 SWE Upsala IF
Elise Sanden Søvik 97 NOR Norna Salhus 11,70
Oda Utsi Onstad 90 NOR Norna Salhus 13,35
Julie Bressand 97 NOR Tyrving IL 11,77
 
K Kula 1
Fawzie Otour 96 DEN Aabenraa IG
 
K Diskus 1
Ellen Pettersson 97 SWE Örbyhus IF 43,78
 
K Slägga 0
 
K Spjut 1
Malin Haglund 88 SWE Ullevi FK 52,82
 
F19 100m 4
Elin Stålberg 99 SWE Upsala IF
Fride Bru Waage 99 NOR Haugesund IL 12.90
Celina Lundevik 99 NOR Tyrving IL 12.60
Nathalie Westman 98 FIN Gamlakarleby IF 12,67
 
F19 200m 5
Alicia Nilsson 98 SWE Stenungsunds FI
Elin Stålberg 99 SWE Upsala IF
Fride Bru Waage 99 NOR Haugesund IL 26.66
June Sæbøe Tveit 99 NOR Norna Salhus 25,68
Kristin Rosvold 98 NOR FIK Orion
 
F19 400m 4
Alicia Nilsson 98 SWE Stenungsunds FI
Nina Krarup 99 DEN Esbjerg Atletik 63.17
June Sæbøe Tveit 99 NOR Norna Salhus 56,71
Kristin Rosvold 98 NOR FIK Orion
 
F19 800m 5
Alicia Nilsson 98 SWE Stenungsunds FI
Mathilde Riis 99 DEN Ballerup AK 2.28,98
Nina Krarup 99 DEN Esbjerg Atletik 2.20.72
Lycke Karlsson 98 FIN Vasa IS 2.18,92
Hanna Frostdahl 99 FIN IF Drott 2.16,79
 
F19 1500m 6
Kamilla Kajbæk 99 DEN Ballerup AK 5.14,57
Mathilde Riis 99 DEN Ballerup AK 5.23,96
Mia Vanwagenen 99 DEN Ballerup AK 4.46,70
Lycke Karlsson 98 FIN Vasa IS 4.44,20
Hanna Frostdahl 99 FIN IF Drott 4.58,00
Lisa Brorson 99 SWE Thorengruppen TFC 5.15
 
F19 Häck 100m 2
Elin Stålberg 99 SWE Upsala IF
Celina Lundevik 99 NOR Tyrving IL 14.84
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 1
Hanna Viklund 99 SWE Umedalens IF
 
F19 Längd 4
Sara Sjögren 98 SWE Stenungsunds FI 5.92
Elin Stålberg 99 SWE Upsala IF
Guri Aarö 99 NOR Norna Salhus 5,26
Nathalie Westman 98 FIN Gamlakarleby IF 5.53
 
F19 Tresteg 3
Sara Sjögren 98 SWE Stenungsunds FI 12.12
Guri Aarö 99 NOR Norna Salhus 12,22
Mari Sellevåg Aarø 98 NOR Norna Salhus 12,91
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 1
Nicole Ridegård 99 SWE IFK Helsingborg
 
F19 Slägga 0
 
F19 Spjut 1
Maja Gustavsson 98 SWE Västerås FK 43,31
 
F17 100m 12
Ebba Gustavsson 00 SWE IF Göta Karlstad
Moa Jern 00 SWE Strands IF
Walda Keza 00 SWE Strands IF
Hannah Hansson 00 SWE Åhus FIK
Ida Boel 00 DEN Esbjerg Atletik 13.26
Svala Sverrisdóttir 00 ISL FH
Maria Hordvik 00 NOR Norna Salhus 13,57
Maria Ones 00 NOR Norna Salhus 13,76
Pernille Eide 00 NOR Norna Salhus 13,62
Emma De Haas 00 NOR Sturla 13.01
Kaitesi Ertzgaard 00 NOR IK Tjalve
Lise Hornnes 00 NOR Otra IL
 
F17 200m 12
Ebba Gustavsson 00 SWE IF Göta Karlstad
Moa Jern 00 SWE Strands IF
Hannah Hansson 00 SWE Åhus FIK
Nellie Bjerstedt 00 SWE Åhus FIK
Svala Sverrisdóttir 00 ISL FH
Thordis Eva Steinsdottir 00 ISL FH 24,78
Marie Fiedler Amlien 00 NOR Koll IL
Maria Hordvik 00 NOR Norna Salhus 27,75
Maria Ones 00 NOR Norna Salhus 28,33
Pernille Eide 00 NOR Norna Salhus 27,39
Emma De Haas 00 NOR Sturla 26.54
Kaitesi Ertzgaard 00 NOR IK Tjalve
 
F17 400m 8
Julia Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Nellie Bjerstedt 00 SWE Åhus FIK
Thordis Eva Steinsdottir 00 ISL FH 54,80
Marie Fiedler Amlien 00 NOR Koll IL 63,0
Maria Ones 00 NOR Norna Salhus
Ingrid Pernille Rismark 01 NOR Sturla 58,84
Hanna Säfström 00 SWE Thorengruppen TFC
 
F17 800m 3
Julia Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Marie Fiedler Amlien 00 NOR Koll IL 2:20
Marie Møller Schmidt 01 DEN Viborg AM
 
F17 1500m 3
Julia Borrvall 00 SWE IK Akele
Linnea Johansson 01 SWE IK Akele 5.13,92
Marie Møller Schmidt 01 DEN Viborg AM
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 Häck 100m 6
Ingrid Holmquist 00 SWE KFUM Örebro 15,25
Ida Boel 00 DEN Esbjerg Atletik 14.92
Gréta Örk Ingadóttir 00 ISL FH
Marie Fiedler Amlien 00 NOR Koll IL
Emma De Haas 00 NOR Sturla 15.31
Lise Hornnes 00 NOR Otra IL
 
F17 Häck 300m 8
Cornelia Westling 01 SWE Bollnäs FIK
Alva Wolwan 01 SWE Upsala IF
Ebba Löfholm 00 SWE KFUM Örebro
Ida Boel 00 DEN Esbjerg Atletik 48.32
Thordis Eva Steinsdottir 00 ISL FH 43,50
Marie Fiedler Amlien 00 NOR Koll IL
Emma De Haas 00 NOR Sturla 46.42
Ingrid Pernille Rismark 01 NOR Sturla 47,24
 
F17 Höjd 4
Ebba Löfholm 00 SWE KFUM Örebro 1,49
Ingrid Holmquist 00 SWE KFUM Örebro 1,62
Linnéa Bodin 00 SWE KFUM Örebro 1,58
Gréta Örk Ingadóttir 00 ISL FH
 
F17 Stav 2
Tilda Kapell 01 SWE Hammarby IF
Ida L. Jespersen 00 DEN Ballerup AK 3,50
 
F17 Längd 13
Sofie Sundqvist 00 SWE Bollnäs FIK 4.92
Ebba Gustavsson 00 SWE IF Göta Karlstad
Moa Jern 00 SWE Strands IF
Walda Keza 00 SWE Strands IF
Lisa Weyhenmeyer 00 SWE Upsala IF 5.46
Ingrid Holmquist 00 SWE KFUM Örebro 5,50
Amalie Molander Pedersen 00 DEN Frederiksbergs IF 5,20
Gréta Örk Ingadóttir 00 ISL FH
Theodóra Haraldsdóttir 00 ISL FH
Marie Fiedler Amlien 00 NOR Koll IL
Maria Hordvik 00 NOR Norna Salhus 4,70
Emma De Haas 00 NOR Sturla 5.18
Lise Hornnes 00 NOR Otra IL
 
F17 Tresteg 5
Sofie Sundqvist 00 SWE Bollnäs FIK 10.80
Lisa Weyhenmeyer 00 SWE Upsala IF 11.85
Amalie Molander Pedersen 00 DEN Frederiksbergs IF 11,68
Gréta Örk Ingadóttir 00 ISL FH
Lise Hornnes 00 NOR Otra IL
 
F17 Kula 5
Daniella Persson 00 SWE Hälle IF 13.60
Walda Keza 00 SWE Strands IF
Lina Larsson 00 SWE Säters IF 11,58
Linnéa Bodin 00 SWE KFUM Örebro 12,05
Vilma Engbe 00 SWE Öresund FK
 
F17 Diskus 9
Julia Jonsson 01 SWE Bollnäs FIK
Linnea Hammargren 01 SWE Bollnäs FIK
Daniella Persson 00 SWE Hälle IF 39.35
Isabella Willén 01 SWE Mölndals AIK
Fanny Östman 01 SWE Säters IF 33,82
Amalie Pfeiffer 01 DEN Ballerup AK 33,67
Oda Marie Myklebust 01 NOR Bergens Turnforening 34,40
Hedda Hauge Aasgaard 01 NOR FIL AKS-77 38.82
Vilma Engbe 00 SWE Öresund FK
 
F17 Slägga 8
Julia Jonsson 01 SWE Bollnäs FIK
Linnea Hammargren 01 SWE Bollnäs FIK
Karin Schöldström 00 SWE Turebergs FK 49.87
Moa Jansson 01 SWE KFUM Örebro 39,69 PB
Lise Lotte Jepsen 00 DEN Aabenraa IG
Oda Marie Myklebust 01 NOR Bergens Turnforening 54,04
Nanna E. Andersen 01 DEN Viborg AM
Vilma Engbe 00 SWE Öresund FK
 
F17 Spjut 5
Julia Jonsson 01 SWE Bollnäs FIK
Lina Larsson 00 SWE Säters IF 37,81
Emma Olsson 01 SWE Tyresö FK 34,55
Kaja Mørch Pettersen 01 NOR Larvik Turn &IF 55.25
Lotte Nordås 00 NOR Romerike Friidrett 41
 
F16 100m 15
Lovisa Tällberg 01 SWE Bollnäs FIK 13.78
Kira Rotevatn 01 SWE IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 SWE IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 SWE IF Göta Karlstad
Tilda Kapell 01 SWE Hammarby IF
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Moa Nilsson 01 SWE IFK Helsingborg
Angelica Catherine Larsson 01 SWE Västerås FK
Amira Musa 01 SWE KFUM Örebro 15,47
Moa Eklundh 01 SWE KFUM Örebro 12,48
Mie Mikkelsen 01 DEN Aabenraa IG
Ingrid Pernille Rismark 01 NOR Sturla 13,04
Mari Överby 01 NOR Sturla 13.87
Nanna E. Andersen 01 DEN Viborg AM
Filippa Sivert 01 SWE Öresund FK
 
F16 200m 12
Lovisa Tällberg 01 SWE Bollnäs FIK 29.85
Maja Karlsson 01 SWE IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 SWE IF Göta Karlstad 27,10
Julia Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Moa Nilsson 01 SWE IFK Helsingborg
Angelica Catherine Larsson 01 SWE Västerås FK
Moa Eklundh 01 SWE KFUM Örebro 26,11
Mie Mikkelsen 01 DEN Aabenraa IG
Mari Överby 01 NOR Sturla 27.85
Nanna E. Andersen 01 DEN Viborg AM
Marianne Feidje Mjelde 01 NOR Osterøy IL 30,2
 
F16 Häck 100m 7
Cornelia Westling 01 SWE Bollnäs FIK
Amanda Barasciutti 01 SWE Hässelby SK
Isabel Lindgren 01 SWE Hässelby SK
Alva Wolwan 01 SWE Upsala IF
Emily Capobianco 01 SWE KFUM Örebro 15,64
Martine Hjørnevik 01 NOR Norna Salhus
Mari Överby 01 NOR Sturla
 
F16 Höjd 3
Maja Karlsson 01 SWE IF Göta Karlstad 1.43
Ingrid Pernille Rismark 01 NOR Sturla 1,57
Mari Överby 01 NOR Sturla 1.56
 
F16 Längd 14
Lovisa Tällberg 01 SWE Bollnäs FIK 4.75
Alice Bevegård 01 SWE Bromma IF 5.30
Maja Karlsson 01 SWE IF Göta Karlstad 4.48
Olivia Österling Strömstedt 01 SWE IF Göta Karlstad 5.01
Tilda Kapell 01 SWE Hammarby IF
Moa Nilsson 01 SWE IFK Helsingborg
Amanda Barasciutti 01 SWE Hässelby SK
Isabel Lindgren 01 SWE Hässelby SK 4.86
Alva Wolwan 01 SWE Upsala IF 5,30
Amira Musa 01 SWE KFUM Örebro
Emily Capobianco 01 SWE KFUM Örebro 5,48
Moa Eklundh 01 SWE KFUM Örebro 5,17
Mari Överby 01 NOR Sturla 4.85
Marianne Feidje Mjelde 01 NOR Osterøy IL 5,01
 
F16 Tresteg 5
Cornelia Westling 01 SWE Bollnäs FIK 10.56
Isabel Lindgren 01 SWE Hässelby SK
Emily Capobianco 01 SWE KFUM Örebro 11,49
Mari Överby 01 NOR Sturla 10.30
Marianne Feidje Mjelde 01 NOR Osterøy IL 11,04
 
F16 Kula 5
Julia Jonsson 01 SWE Bollnäs FIK 10.78
Linnea Hammargren 01 SWE Bollnäs FIK 9.25
Isabella Willén 01 SWE Mölndals AIK 11.69
Fanny Östman 01 SWE Säters IF 12,34
Amalie Pfeiffer 01 DEN Ballerup AK 12,10
 
F15 80m 31
Ebba Lindblom 02 SWE Alunda SK 10,70
Victoria Davidsson 02 SWE Boo IF
Elin Ekelund 02 SWE Eslövs AI 10.84
Emmy Lindström Helmersson 02 SWE IF Göta Karlstad 10,63
Anna Lukic 02 SWE IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 SWE IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK
Elisabeth Hvalgren 02 SWE IFK Lidingö
Adama Diop 02 SWE IF Linnéa
Alva Sundström 02 SWE Ljungby FIK
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Matilda Härström 02 SWE Stenungsunds FI
Anna Enerud 02 SWE Strands IF
Hanna Elfström 02 SWE Strands IF
Harriet Hjern 02 SWE Strands IF
Ella Enander 02 SWE Täby IS
EvelinaT Ottosson 02 SWE Täby IS
Tiffanie Magnusson 02 SWE Upsala IF
Cornelia Fernsten 02 SWE KFUM Örebro 10,62
Ida Pettersson 02 SWE KFUM Örebro 10,71
Sofie Fransson 02 SWE KFUM Örebro 12,02
Klara Skriver Loessl 02 DEN Ballerup AK 10,67
Emma Landberg 02 DEN Frederiksbergs IF 11,21
Maja Antvorskov 02 DEN Frederiksbergs IF 11.64
Valgerður Einarsdóttir 02 ISL Selfoss 11,50
Lotta Flatum Fallingen 02 NOR Brandbu IL 10,96
Vilde Marstein 02 NOR Koll IL
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve
Ella Sjöblom 02 SWE AIK Friidrott
Emelia Tveitå 02 NOR Otra IL
 
F15 300m 10
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Elisabeth Hvalgren 02 SWE IFK Lidingö 41,37
Anna Enerud 02 SWE Strands IF
Hanna Elfström 02 SWE Strands IF
Tiffanie Magnusson 02 SWE Upsala IF
Cornelia Fernsten 02 SWE KFUM Örebro
Valgerður Einarsdóttir 02 ISL Selfoss 46,25
Vilde Marstein 02 NOR Koll IL
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve
Ella Sjöblom 02 SWE AIK Friidrott
 
F15 800m 5
Johanna Mickels 02 SWE Eskilstuna FI 2,24,04
Klara Ygeby 02 SWE Upsala IF
Tiffanie Magnusson 02 SWE Upsala IF
Caroline Rødgaard Jessen 02 DEN Ballerup AK 2.32,34
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve
 
F15 2000m 14
Kajsa Kassman 02 SWE IK Akele
Johanna Mickels 02 SWE Eskilstuna FI
Albertina Brandt 03 SWE Hammarby IF
Ingrid Jonsson 03 SWE Hässelby SK
Josefine Höjer 03 SWE Hässelby SK
Olivia-Lee Lindgren 03 SWE Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 SWE Hässelby SK
Frida Palmqvist 03 SWE Mölndals AIK
Klara Ygeby 02 SWE Upsala IF
Caroline Rødgaard Jessen 02 DEN Ballerup AK 7.23,52
Mathilde G. Rasmussen 03 DEN Ballerup AK 7.00,00
Amalie Boeck 03 DEN Frederiksbergs IF
Katrine Risvig 03 DEN Skive AM
Ditte Stærk Sørensen 03 DEN Viborg AM
 
F15 Häck 80m 13
Ebba Lindblom 02 SWE Alunda SK 13,71
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Hanna Elfström 02 SWE Strands IF
Ella Enander 02 SWE Täby IS
EvelinaT Ottosson 02 SWE Täby IS
Tyra Landin 02 SWE Västerås FK 12,68
Klara Skriver Loessl 02 DEN Ballerup AK 12,50
Valgerður Einarsdóttir 02 ISL Selfoss 14,2
Vilde Marstein 02 NOR Koll IL 11,61
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve
Emelia Tveitå 02 NOR Otra IL 12.79
Unni Tveitå 02 NOR Otra IL
 
F15 Häck 300m 4
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Frida Palmqvist 03 SWE Mölndals AIK
Tyra Landin 02 SWE Västerås FK 47,70
Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg 03 NOR Ranheim IL
 
F15 Höjd 10
Ebba Lindblom 02 SWE Alunda SK 159
Vendela Öst 02 SWE Bollnäs FIK 1.53
Sofia Ovesson 02 SWE IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Harriet Hjern 02 SWE Strands IF
Tiffanie Magnusson 02 SWE Upsala IF
Ida Pettersson 02 SWE KFUM Örebro 1,48
Maja Antvorskov 02 DEN Frederiksbergs IF 1.49
Valgerður Einarsdóttir 02 ISL Selfoss 1,49
Astrid Kjeldsteen 02 DEN Viborg AM
 
F15 Stav 3
Harriet Hjern 02 SWE Strands IF
Klara Skriver Loessl 02 DEN Ballerup AK 3,20
Rebecca Spiegelhauer 02 DEN Ballerup AK 2,90
 
F15 Längd 22
Ebba Lindblom 02 SWE Alunda SK 5,00
Vendela Öst 02 SWE Bollnäs FIK 4.63
Victoria Davidsson 02 SWE Boo IF
Anna Lukic 02 SWE IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 SWE IFK Helsingborg
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK
Adama Diop 02 SWE IF Linnéa 5,04
Matilda Härström 02 SWE Stenungsunds FI
Anna Enerud 02 SWE Strands IF
Hanna Elfström 02 SWE Strands IF
Harriet Hjern 02 SWE Strands IF
Emilia Sjöstrand 02 SWE Tyresö FK
Ella Enander 02 SWE Täby IS
Tiffanie Magnusson 02 SWE Upsala IF
Ida Pettersson 02 SWE KFUM Örebro 5,05
Sofie Fransson 02 SWE KFUM Örebro 4,02
Emma Landberg 02 DEN Frederiksbergs IF 4,41
Maja Antvorskov 02 DEN Frederiksbergs IF 4.77
Valgerður Einarsdóttir 02 ISL Selfoss 4,37
Hedda K Kvalvåg 02 NOR Koll IL
Vilde Marstein 02 NOR Koll IL 5,33
Unni Tveitå 02 NOR Otra IL
 
F15 Tresteg 19
Ebba Lindblom 02 SWE Alunda SK 9,16
Victoria Wickman 03 SWE Alunda SK
Vendela Öst 02 SWE Bollnäs FIK 10.01
Elina Andersson 03 SWE IF Göta Karlstad
Caroline Graveley 03 SWE Hässelby SK
Clara Fallenius 03 SWE Hässelby SK 10,38
Jessica Holmberg 03 SWE Hässelby SK
Laura Fodor 03 SWE Hässelby SK
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK
Adama Diop 02 SWE IF Linnéa 10, 60
Emilia Sjöstrand 02 SWE Tyresö FK
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK
Valgerður Einarsdóttir 02 ISL Selfoss 9,89
Lotta Flatum Fallingen 02 NOR Brandbu IL 9,53
Hedda K Kvalvåg 02 NOR Koll IL
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter
Emmy Margrethe Rismark 03 NOR Sturla 9,97
Synne Leonora Tronslien 03 NOR Sturla 9,36
Unni Tveitå 02 NOR Otra IL
 
F15 Kula 17
Victoria Davidsson 02 SWE Boo IF
Elin Ekelund 02 SWE Eslövs AI
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad 12.47
Emilia Münchmeyer 02 SWE IFK Helsingborg 9.61
Sofia Ovesson 02 SWE IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK
Alva Sundström 02 SWE Ljungby FIK
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Hannah Hilding 02 SWE Tyresö FK
Ella Enander 02 SWE Täby IS
Tiffanie Magnusson 02 SWE Upsala IF
Amanda Rask 02 SWE IF Vingarna 12.68
Rebecca Spiegelhauer 02 DEN Ballerup AK 10,60
Astrid Kjeldsteen 02 DEN Viborg AM
Emelia Tveitå 02 NOR Otra IL 12.53
Unni Tveitå 02 NOR Otra IL
 
F15 Diskus 12
Victoria Wickman 03 SWE Alunda SK
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad 39.14
Olivia Riddle 03 SWE Hammarby IF
Emilia Münchmeyer 02 SWE IFK Helsingborg 30.95
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK
Hannah Hilding 02 SWE Tyresö FK
Amanda Rask 02 SWE IF Vingarna 34.42
Lotta Flatum Fallingen 02 NOR Brandbu IL 41,35
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter
Josefine Bromerholm 03 DEN Viborg AM
Emelia Tveitå 02 NOR Otra IL 34.00
Unni Tveitå 02 NOR Otra IL 36.22
 
F15 Slägga 13
Victoria Wickman 03 SWE Alunda SK
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad 47.79
Olivia Riddle 03 SWE Hammarby IF
Marika Åstrand 03 SWE Hässelby SK
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK 36.21
Tava Barivan 03 SWE Hässelby SK
Tilde Jönsson 02 SWE Linköpings GIF 36,21
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Thea Löfman 03 SWE IFK Lund 39,83
Maj Yngveson 02 SWE Västerås FK 35.07
Maja Åkerblom 02 SWE Västerås FK 37,01
Rebecca Spiegelhauer 02 DEN Ballerup AK 32,86
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter
 
F15 Spjut 8
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad 31.33
Emmy Lindström Helmersson 02 SWE IF Göta Karlstad
Sofia Ovesson 02 SWE IFK Helsingborg
Tilda Bergström 02 SWE IFK Sunne FK 41.80
Emilia Sjöstrand 02 SWE Tyresö FK
Hannah Hilding 02 SWE Tyresö FK
Amanda Rask 02 SWE IF Vingarna 38.93
Emelia Tveitå 02 NOR Otra IL 38.96
 
F14 80m 47
Annie Norström 03 SWE Alunda SK
Elin Petersen 03 SWE IF Göta Karlstad
Elina Andersson 03 SWE IF Göta Karlstad
Felicia Eriksson 03 SWE IF Göta Karlstad ?
Hanna Karlsson 03 SWE IF Göta Karlstad
Maria Grenegård 03 SWE IF Göta Karlstad
Saga Trulsson 03 SWE IF Göta Karlstad 13 s
Alicia Löwhagen 03 SWE Hammarby IF
Anna-Lisa Deltin 03 SWE Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 SWE Hammarby IF
Humla Drott 03 SWE IFK Helsingborg
Olivia Dittlau 03 SWE IFK Helsingborg
Tilda Lilja 03 SWE IFK Helsingborg
Titti Ewertzh 03 SWE IFK Helsingborg
Caroline Graveley 03 SWE Hässelby SK
Clara Fallenius 03 SWE Hässelby SK
Elsa Eriksson 03 SWE Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 SWE Hässelby SK
Emilie Beckman 03 SWE Hässelby SK
Ingrid Jonsson 03 SWE Hässelby SK
Olivia-Lee Lindgren 03 SWE Hässelby SK
Tava Barivan 03 SWE Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 SWE Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 SWE Hässelby SK
Josefine Höjer 03 SWE Hässelby SK
Karin Olsson 03 SWE Hässelby SK
Laura Fodor 03 SWE Hässelby SK
Marika Åstrand 03 SWE Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 SWE Hässelby SK
Thea Löfman 03 SWE IFK Lund
Moa Erenbrand 03 SWE Strands IF
Frida Hjorth 03 SWE Säters IF
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK
Anna Olsson 03 SWE Varbergs GIF
Cecilie Gedsø Færge 03 DEN Ballerup AK 10,89
Angela Timm 03 DEN Frederiksbergs IF 10,99
Benedikte Bech Rasmussen 03 DEN Skive AM 12.59
Andrea Marín Árnadóttir 03 ISL FH
Margrét B W Waage Reynisdóttir 03 ISL FH
Örn Helgi Magnússon 03 ISL FH
Hilde Lovisa Riisnes Rise 03 NOR IL Gneist
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter
Kajsa Rooth 03 NOR Lambertseter
Emmy Margrethe Rismark 03 NOR Sturla
Synne Leonora Tronslien 03 NOR Sturla
Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg 03 NOR Ranheim IL
Josefin Axelsson 03 SWE Öresund FK
 
F14 300m 29
Annie Norström 03 SWE Alunda SK
Elin Petersen 03 SWE IF Göta Karlstad
Elina Andersson 03 SWE IF Göta Karlstad
Felicia Eriksson 03 SWE IF Göta Karlstad 00:45
Hanna Karlsson 03 SWE IF Göta Karlstad
Alicia Löwhagen 03 SWE Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 SWE Hammarby IF
Irma Törngård 03 SWE Hälle IF 46.00
Tilda Knauer 03 SWE Hälle IF 45.00
Caroline Graveley 03 SWE Hässelby SK
Clara Fallenius 03 SWE Hässelby SK
Emilie Beckman 03 SWE Hässelby SK
Laura Fodor 03 SWE Hässelby SK
Marika Åstrand 03 SWE Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 SWE Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 SWE Hässelby SK
Frida Hjorth 03 SWE Säters IF
Elsa Eriksson 03 SWE Upsala IF
Cecilie Gedsø Færge 03 DEN Ballerup AK 45,69
Majken Lützen 03 DEN Ballerup AK 44,29
Ellen Nørding Christensen 03 DEN Frederiksbergs IF 45.54
Benedikte Bech Rasmussen 03 DEN Skive AM
Katrine Risvig 03 DEN Skive AM
Hilde Lovisa Riisnes Rise 03 NOR IL Gneist
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter 48.06
Kajsa Rooth 03 NOR Lambertseter
Amalie S. Kanstrup 03 DEN Viborg AM
Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg 03 NOR Ranheim IL
Ida Lindberg 03 NOR IL Varegg 47,30
 
F14 800m 25
Elin Petersen 03 SWE IF Göta Karlstad 2.41,00
Felicia Eriksson 03 SWE IF Göta Karlstad 2:40
Albertina Brandt 03 SWE Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 SWE Hammarby IF
Humla Drott 03 SWE IFK Helsingborg
Irma Törngård 03 SWE Hälle IF 2.36.00
Tilda Knauer 03 SWE Hälle IF 2.28.50
Ingrid Jonsson 03 SWE Hässelby SK
Josefine Höjer 03 SWE Hässelby SK
Olivia-Lee Lindgren 03 SWE Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 SWE Hässelby SK
Victoria Psilander 03 SWE IFK Lidingö 2,24,59
Elsa Eriksson 03 SWE Upsala IF
Majken Lützen 03 DEN Ballerup AK 2.18,94
Mathilde G. Rasmussen 03 DEN Ballerup AK 2.44,38
Amalie Boeck 03 DEN Frederiksbergs IF 02.25
Ellen Nørding Christensen 03 DEN Frederiksbergs IF 2.20.70
Katrine Risvig 03 DEN Skive AM 2.44.77
Andrea Marín Árnadóttir 03 ISL FH
Margrét B W Waage Reynisdóttir 03 ISL FH
Emmy Margrethe Rismark 03 NOR Sturla 2,32
Amalie S. Kanstrup 03 DEN Viborg AM
Ditte Stærk Sørensen 03 DEN Viborg AM
Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg 03 NOR Ranheim IL
Ida Lindberg 03 NOR IL Varegg
 
F14 Häck 80m 17
Annie Norström 03 SWE Alunda SK
Elin Petersen 03 SWE IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 SWE IF Göta Karlstad
Tilda Lilja 03 SWE IFK Helsingborg
Caroline Graveley 03 SWE Hässelby SK
Clara Fallenius 03 SWE Hässelby SK 13,23
Emilie Beckman 03 SWE Hässelby SK
Laura Fodor 03 SWE Hässelby SK
Marika Åstrand 03 SWE Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 SWE Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 SWE Hässelby SK
Thea Löfman 03 SWE IFK Lund
Moa Erenbrand 03 SWE Strands IF
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK
Kajsa Rooth 03 NOR Lambertseter
Emmy Margrethe Rismark 03 NOR Sturla
Kristine Moland Leiknes 03 NOR Sörild IL
 
F14 Höjd 18
Alicia Löwhagen 03 SWE Hammarby IF
Olivia Dittlau 03 SWE IFK Helsingborg
Irma Törngård 03 SWE Hälle IF 143
Caroline Graveley 03 SWE Hässelby SK 1.45
Clara Fallenius 03 SWE Hässelby SK 1,54
Elsa Eriksson 03 SWE Hässelby SK
Emilie Beckman 03 SWE Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 SWE Hässelby SK
Karin Olsson 03 SWE Hässelby SK
Marika Åstrand 03 SWE Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 SWE Hässelby SK 133
Tuva Kjellström 03 SWE Hässelby SK
Moa Erenbrand 03 SWE Strands IF
Elsa Eriksson 03 SWE Upsala IF 151
Andrea Marín Árnadóttir 03 ISL FH
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter 1,30
Kajsa Rooth 03 NOR Lambertseter 153
Kristine Moland Leiknes 03 NOR Sörild IL 1,68
 
F14 Stav 6
Hanna Karlsson 03 SWE IF Göta Karlstad
Alicia Löwhagen 03 SWE Hammarby IF
Elsa Eriksson 03 SWE Hässelby SK
Emilie Beckman 03 SWE Hässelby SK 2,30
Jessica Holmberg 03 SWE Hässelby SK
Josefine Bromerholm 03 DEN Viborg AM
 
F14 Längd 33
Annie Norström 03 SWE Alunda SK
Elin Petersen 03 SWE IF Göta Karlstad 4.76
Elina Andersson 03 SWE IF Göta Karlstad 4.50
Hanna Karlsson 03 SWE IF Göta Karlstad
Saga Trulsson 03 SWE IF Göta Karlstad 4 m
Anna-Lisa Deltin 03 SWE Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 SWE Hammarby IF
Tilda Lilja 03 SWE IFK Helsingborg
Caroline Graveley 03 SWE Hässelby SK 4.82
Clara Fallenius 03 SWE Hässelby SK 5,26
Emelie Malmborg 03 SWE Hässelby SK
Emilie Beckman 03 SWE Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 SWE Hässelby SK
Karin Olsson 03 SWE Hässelby SK 3,85
Laura Fodor 03 SWE Hässelby SK
Marika Åstrand 03 SWE Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 SWE Hässelby SK
Tava Barivan 03 SWE Hässelby SK
Moa Erenbrand 03 SWE Strands IF
Frida Hjorth 03 SWE Säters IF 5.33
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK
Elsa Eriksson 03 SWE Upsala IF 4.69
Cecilie Gedsø Færge 03 DEN Ballerup AK 5,08
Angela Timm 03 DEN Frederiksbergs IF 4,72
Benedikte Bech Rasmussen 03 DEN Skive AM 3.94
Andrea Marín Árnadóttir 03 ISL FH
Margrét B W Waage Reynisdóttir 03 ISL FH
Örn Helgi Magnússon 03 ISL FH
Hilde Lovisa Riisnes Rise 03 NOR IL Gneist
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter 4,52
Kajsa Rooth 03 NOR Lambertseter 4,95
Synne Leonora Tronslien 03 NOR Sturla 4,22
Kristine Moland Leiknes 03 NOR Sörild IL 5,08
 
F14 Kula 20
Victoria Wickman 03 SWE Alunda SK
Olivia Riddle 03 SWE Hammarby IF
Clara Fallenius 03 SWE Hässelby SK 9,66
Elsa Eriksson 03 SWE Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 SWE Hässelby SK
Emilie Beckman 03 SWE Hässelby SK 9,95
Jessica Holmberg 03 SWE Hässelby SK
Karin Olsson 03 SWE Hässelby SK 6,35
Laura Fodor 03 SWE Hässelby SK
Marika Åstrand 03 SWE Hässelby SK
Tava Barivan 03 SWE Hässelby SK
Thea Löfman 03 SWE IFK Lund 11,36
Moa Erenbrand 03 SWE Strands IF
Anna Olsson 03 SWE Varbergs GIF
Angela Timm 03 DEN Frederiksbergs IF
Andrea Marín Árnadóttir 03 ISL FH
Þóra Hrund Hjálmarsdóttir 03 ISL FH
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter 6,80
Kajsa Rooth 03 NOR Lambertseter 9,16
Josefin Axelsson 03 SWE Öresund FK
 
F14 Spjut 10
Maria Grenegård 03 SWE IF Göta Karlstad
Olivia Riddle 03 SWE Hammarby IF
Caroline Graveley 03 SWE Hässelby SK
Tava Barivan 03 SWE Hässelby SK
Thea Löfman 03 SWE IFK Lund
Moa Erenbrand 03 SWE Strands IF
Emily Guldvog 03 NOR Lambertseter 27,01
Kajsa Rooth 03 NOR Lambertseter 34
Amalie S. Kanstrup 03 DEN Viborg AM
Josefine Bromerholm 03 DEN Viborg AM
 
F13 60m 33
Sissel Eliasson 04 SWE Alingsås IF 8.22
Alva Lindblom 04 SWE Alunda SK 9,26
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK 8:74
Tilde Söderlund 04 SWE Alunda SK 9,70
Klara Lindholm 04 SWE IF Göta Karlstad 8.71
Alicia Larsten 04 SWE IFK Lidingö 9,47
Emma Karlsson Svedestam 04 SWE Råby-Rekarne FIF
Siri Pellmé 04 SWE Stenungsunds FI 9.01
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF 8,43
Clara Jansson 04 SWE Säters IF 9,64
Filippa Ottosson 04 SWE Täby IS
Maja Matsson 04 SWE Västerås FK 8,34
Tyra Tjulander 04 SWE Västerås FK 8.52
Elsa Hjelm 04 SWE Åhus FIK 8.41
Ebba Asp 04 SWE KFUM Örebro 8,21
Klara Johnsson 04 SWE KFUM Örebro 8:91
Lova Andersson 04 SWE KFUM Örebro 9,10
Tilda Lindén 04 SWE KFUM Örebro 9,74
Tuva Hasselqvist 04 SWE KFUM Örebro 9,52
Caroline Vammen 04 DEN Ballerup AK 8,81
Nanna Grubert 04 DEN Ballerup AK 8,53
Ingeborg Falck 04 DEN Frederiksbergs IF 8,00
Arndís Diljá Óskarsdóttir 04 ISL FH
Krista Malen Lárusdóttir 04 ISL FH
Kristín Jóna Kristjónsdóttir 04 ISL FH
Þórdís Ösp Melsted 04 ISL FH
Úlfheiður Linnet 04 ISL FH
Mia Vik Gabrielsen 04 NOR Larvik Turn &IF
Anouk De Haas 04 NOR Sturla 9.05
Hedvig Kallåk 04 NOR Tyrving IL 8,39
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL 8.94
Kassandra Schønberg 04 NOR Eidanger Friidrett 8,71
Anette Tveitå 04 NOR Otra IL 9.38
 
F13 200m 27
Sissel Eliasson 04 SWE Alingsås IF
Alva Lindblom 04 SWE Alunda SK 30,07
Tilde Söderlund 04 SWE Alunda SK 28,67
Alicia Larsten 04 SWE IFK Lidingö 30,73
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 29,51
Emma Karlsson Svedestam 04 SWE Råby-Rekarne FIF
Siri Pellmé 04 SWE Stenungsunds FI 30.16
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF 28,53
Filippa Ottosson 04 SWE Täby IS
Maja Matsson 04 SWE Västerås FK 28,24
Tyra Tjulander 04 SWE Västerås FK 27.54
Elsa Hjelm 04 SWE Åhus FIK 27.19
Ebba Asp 04 SWE KFUM Örebro 27,35
Klara Johnsson 04 SWE KFUM Örebro 29:51
Lova Andersson 04 SWE KFUM Örebro 31,75
Tuva Hasselqvist 04 SWE KFUM Örebro 32,43
Caroline Vammen 04 DEN Ballerup AK 29,09
Nanna Grubert 04 DEN Ballerup AK 28,62
Ingeborg Falck 04 DEN Frederiksbergs IF 28,00
Arndís Diljá Óskarsdóttir 04 ISL FH
Þórdís Ösp Melsted 04 ISL FH
Úlfheiður Linnet 04 ISL FH
Mia Vik Gabrielsen 04 NOR Larvik Turn &IF
Anouk De Haas 04 NOR Sturla 32.47
Hedvig Kallåk 04 NOR Tyrving IL 27,5
Kassandra Schønberg 04 NOR Eidanger Friidrett
Anette Tveitå 04 NOR Otra IL
 
F13 600m 12
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK
Hilda Törngård 04 SWE Hälle IF 1.55.44
Alicia Larsten 04 SWE IFK Lidingö 1,49,77
Elsa Hjelm 04 SWE Åhus FIK 1.46.00
Lova Andersson 04 SWE KFUM Örebro
Arndís Diljá Óskarsdóttir 04 ISL FH
Úlfheiður Linnet 04 ISL FH
Mia Vik Gabrielsen 04 NOR Larvik Turn &IF
Marthe Johanne Hjelmeset 04 NOR Nittedal IL 1.46
Anna Marie Nordengen Sirevåg 04 NOR SK Vidar 1.48.52
Marie Mostraum 04 NOR Osterøy IL 1:44.78
Anette Tveitå 04 NOR Otra IL
 
F13 1500m 6
Hilda Törngård 04 SWE Hälle IF 5.20.00
Alicia Larsten 04 SWE IFK Lidingö 5,17,00
Úlfheiður Linnet 04 ISL FH
Marthe Johanne Hjelmeset 04 NOR Nittedal IL 5.11.17
Anna Marie Nordengen Sirevåg 04 NOR SK Vidar 5.05.48
Marie Mostraum 04 NOR Osterøy IL 5:21.23
 
F13 Häck 60m 16
Ida Engelbrektsson 04 SWE Alingsås IF
Alva Lindblom 04 SWE Alunda SK 12,15
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 10,02
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF 9,95
Nova Ohlin 04 SWE Tjalve IF Norrköping 9.87
Moa Ringqvist 04 SWE Tyresö FK
Sofia Wallin 04 SWE Varbergs GIF
Tyra Tjulander 04 SWE Västerås FK 9.60
Ingeborg Falck 04 DEN Frederiksbergs IF 10,00
Arndís Diljá Óskarsdóttir 04 ISL FH
Þórdís Ösp Melsted 04 ISL FH
Úlfheiður Linnet 04 ISL FH
Hedvig Kallåk 04 NOR Tyrving IL 10,01
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL 10.17
Kassandra Schønberg 04 NOR Eidanger Friidrett
Anette Tveitå 04 NOR Otra IL
 
F13 Höjd 15
Ida Engelbrektsson 04 SWE Alingsås IF 1,48
Alva Lindblom 04 SWE Alunda SK 139
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK 1:42
Klara Lindholm 04 SWE IF Göta Karlstad 1.48
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 1,34
Emma Karlsson Svedestam 04 SWE Råby-Rekarne FIF
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF 1,47
Nova Ohlin 04 SWE Tjalve IF Norrköping 1.48
Caroline Vammen 04 DEN Ballerup AK 1,50
Nanna Grubert 04 DEN Ballerup AK 1,37
Anna Edda Gunnarsdóttir Smith 04 ISL FH
Arndís Diljá Óskarsdóttir 04 ISL FH
Þórdís Ösp Melsted 04 ISL FH
Hedvig Kallåk 04 NOR Tyrving IL 154
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL 1.50
 
F13 Stav 5
Rebecka Forsling 04 SWE Huddinge AIS 2,53
Filippa Ottosson 04 SWE Täby IS
Tyra Tjulander 04 SWE Västerås FK 2.37
Sara Guttormsen 05 NOR Ski IL 2,35
Kassandra Schønberg 04 NOR Eidanger Friidrett 282
 
F13 Längd 26
Sissel Eliasson 04 SWE Alingsås IF
Alva Lindblom 04 SWE Alunda SK 4,12
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK 4:63
Tilde Söderlund 04 SWE Alunda SK 4,87
Gabriella Milusic 04 SWE Kongahälla AIK 4,77
Alicia Larsten 04 SWE IFK Lidingö 4,26
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 4,45
Siri Pellmé 04 SWE Stenungsunds FI 4.37
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF 4,85
Moa Ringqvist 04 SWE Tyresö FK
Filippa Ottosson 04 SWE Täby IS
Maja Matsson 04 SWE Västerås FK 4,70
Ebba Asp 04 SWE KFUM Örebro 5,06
Klara Johnsson 04 SWE KFUM Örebro 4.30
Lova Andersson 04 SWE KFUM Örebro 4,01
Tilda Lindén 04 SWE KFUM Örebro 3,77
Tuva Hasselqvist 04 SWE KFUM Örebro
Caroline Vammen 04 DEN Ballerup AK 4,95
Ingeborg Falck 04 DEN Frederiksbergs IF 5,05
Anna Edda Gunnarsdóttir Smith 04 ISL FH
Arndís Diljá Óskarsdóttir 04 ISL FH
Krista Malen Lárusdóttir 04 ISL FH
Kristín Jóna Kristjónsdóttir 04 ISL FH
Þórdís Ösp Melsted 04 ISL FH
Úlfheiður Linnet 04 ISL FH
Marthe Johanne Hjelmeset 04 NOR Nittedal IL 4.45
 
F13 Tresteg 16
Alva Lindblom 04 SWE Alunda SK 8,69
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK 9:28
Tilde Söderlund 04 SWE Alunda SK 10,27
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS
Emma Karlsson Svedestam 04 SWE Råby-Rekarne FIF
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF
Moa Ringqvist 04 SWE Tyresö FK
Filippa Ottosson 04 SWE Täby IS
Ronja Magnusson 05 SWE Valbo AIF 9.58
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF 8.58
Sofia Wallin 04 SWE Varbergs GIF
Klara Johnsson 04 SWE KFUM Örebro 9.17
Ingeborg Falck 04 DEN Frederiksbergs IF 10,00
Þórdís Ösp Melsted 04 ISL FH
Úlfheiður Linnet 04 ISL FH
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL 9.20
 
F13 Kula 14
Alva Lindblom 04 SWE Alunda SK 7,68
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK 9:58
Tilde Söderlund 04 SWE Alunda SK 10,38
Gabriella Milusic 04 SWE Kongahälla AIK 11,35
Emma Karlsson Svedestam 04 SWE Råby-Rekarne FIF
Clara Jansson 04 SWE Säters IF 9,64
Linnéa Hilding 04 SWE Tyresö FK
Elsa Hjelm 04 SWE Åhus FIK 11.98
Anna Edda Gunnarsdóttir Smith 04 ISL FH
Arndís Diljá Óskarsdóttir 04 ISL FH
Krista Malen Lárusdóttir 04 ISL FH
Þórdís Ösp Melsted 04 ISL FH
Hanna Emilie Hjeltnes 04 NOR Ull/Kisa IL 13,39
Anette Tveitå 04 NOR Otra IL
 
F13 Spjut 4
Clara Jansson 04 SWE Säters IF 25,01
Linnéa Hilding 04 SWE Tyresö FK
Mia Vik Gabrielsen 04 NOR Larvik Turn &IF
Anette Tveitå 04 NOR Otra IL
 
F12 60m 31
Smilla Eriksson 05 SWE Alunda SK
Andrea Davidsson 05 SWE Boo IF
Joanna Ek 05 SWE IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 SWE IFK Helsingborg
Siri Ingvarsson 05 SWE IFK Helsingborg
Beatrix Flensborg 05 SWE Hässelby SK
Ida Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK 9,32
Helena Hvalgren 05 SWE IFK Lidingö
Ida Egnell 05 SWE IFK Lidingö 8,62
Elin Halldin 05 SWE Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 8.61
Maud de Coninck 05 SWE Sävedalens AIK
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 9:40
Livia Tibbling 05 SWE Tjalve IF Norrköping
Ellen Jernhall 05 SWE Täby IS 9.64
Philippa Kastberg 05 SWE Täby IS 9,98
Vera Rietz 05 SWE Täby IS
Meja Wolwan 05 SWE Upsala IF 8,35
Ronja Magnusson 05 SWE Valbo AIF 8.70
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF 9.74
Klara Pettersson 05 SWE KFUM Örebro 9,96
Maja Särnholm 05 SWE KFUM Örebro 9,59
Maja Wessen 05 SWE KFUM Örebro 10,02
Sara Persson 05 SWE KFUM Örebro 9,52
Ashley Gnanogoh 05 DEN Ballerup AK 8,51
Filippa Roug 05 DEN Ballerup AK 9,14
Emma Reshane 05 NOR Nittedal IL 9.31
Sara Guttormsen 05 NOR Ski IL 9.95
Evelina Sparf 05 SWE Åkersberga SK 8,57
 
F12 200m 29
Irma Jonhed 05 SWE IF Göta Karlstad
Joanna Ek 05 SWE IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 SWE IFK Helsingborg
Siri Ingvarsson 05 SWE IFK Helsingborg
Beatrix Flensborg 05 SWE Hässelby SK
Ida Malmborg 05 SWE Hässelby SK 30,53
Isabelle Malmborg 05 SWE Hässelby SK 31,32
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK 31,83
Johanna Eklöf 05 SWE Kongahälla AIK
Cornelia Larsten 05 SWE IFK Lidingö 32,54
Ida Egnell 05 SWE IFK Lidingö 29,16
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 28.22
Maud de Coninck 05 SWE Sävedalens AIK
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 33:33
Livia Tibbling 05 SWE Tjalve IF Norrköping
Ellen Jernhall 05 SWE Täby IS 32.38
Philippa Kastberg 05 SWE Täby IS 34,49
Vera Rietz 05 SWE Täby IS
Meja Wolwan 05 SWE Upsala IF 28,11
Ronja Magnusson 05 SWE Valbo AIF 30.23
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF
Emilia Öster 05 SWE KFUM Örebro 33,71
Klara Pettersson 05 SWE KFUM Örebro
Maja Wessen 05 SWE KFUM Örebro 34,98
Sara Persson 05 SWE KFUM Örebro 32,44
Filippa Roug 05 DEN Ballerup AK 31,07
Emma Reshane 05 NOR Nittedal IL 30.44
Sara Guttormsen 05 NOR Ski IL
Evelina Sparf 05 SWE Åkersberga SK 28,50
 
F12 600m 16
Paulina Hultberg 05 SWE Alingsås IF 1:52:43
Joanna Ek 05 SWE IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 SWE IFK Helsingborg
Ida Malmborg 05 SWE Hässelby SK 1,59,50
Cornelia Larsten 05 SWE IFK Lidingö 1,51,56
Ida Egnell 05 SWE IFK Lidingö 1,52.56
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 1:57.37
Maud de Coninck 05 SWE Sävedalens AIK
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 1:59
Alice Magnell-Millán 05 SWE Tjalve IF Norrköping
Vera Rietz 05 SWE Täby IS
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF 2.06.54
Emilia Öster 05 SWE KFUM Örebro 2.06,19
Klara Pettersson 05 SWE KFUM Örebro
Filippa Roug 05 DEN Ballerup AK 2.02,36
Evelina Sparf 05 SWE Åkersberga SK 1,52,00
 
F12 Häck 60m 17
Joanna Ek 05 SWE IFK Helsingborg
Beatrix Flensborg 05 SWE Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK 12,11
Cornelia Larsten 05 SWE IFK Lidingö 11,35
Ida Egnell 05 SWE IFK Lidingö 10.17
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 11.86
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 11.11
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 11:85
Livia Tibbling 05 SWE Tjalve IF Norrköping
Ellen Jernhall 05 SWE Täby IS 12.33
Philippa Kastberg 05 SWE Täby IS 13,6
Vera Rietz 05 SWE Täby IS
Meja Wolwan 05 SWE Upsala IF 9,79
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF 12.46
Sara Persson 05 SWE KFUM Örebro 11,42
Sara Guttormsen 05 NOR Ski IL 11.86
 
F12 Höjd 17
Emma Sandin 05 SWE IK Hakarpspojkarna 156
Joanna Ek 05 SWE IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 SWE IFK Helsingborg
Beatrix Flensborg 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Cornelia Larsten 05 SWE IFK Lidingö 1,36
Ida Egnell 05 SWE IFK Lidingö
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 1.40
Hanna Andersson 05 SWE IK Stål 1.37
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 132
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 1:33
Ellen Jernhall 05 SWE Täby IS 1.28
Philippa Kastberg 05 SWE Täby IS 1,18
Vera Rietz 05 SWE Täby IS
Meja Wolwan 05 SWE Upsala IF 147
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF
Sara Persson 05 SWE KFUM Örebro 1,39
 
F12 Längd 32
Smilla Eriksson 05 SWE Alunda SK
Andrea Davidsson 05 SWE Boo IF
Agnes Friberg 05 SWE IF Göta Karlstad 3.72
Irma Jonhed 05 SWE IF Göta Karlstad
Emma Sandin 05 SWE IK Hakarpspojkarna 449
Maja Kropp Lindh 05 SWE IFK Helsingborg
Beatrix Flensborg 05 SWE Hässelby SK
Ida Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Cornelia Larsten 05 SWE IFK Lidingö 4,36
Ida Egnell 05 SWE IFK Lidingö
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 4.01
Elin Halldin 05 SWE Stenungsunds FI
Hanna Andersson 05 SWE IK Stål 4.06
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 4.78
Maud de Coninck 05 SWE Sävedalens AIK
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 3:92
Livia Tibbling 05 SWE Tjalve IF Norrköping
Ellen Jernhall 05 SWE Täby IS 3.82
Vera Rietz 05 SWE Täby IS
Meja Wolwan 05 SWE Upsala IF 4,77
Ronja Magnusson 05 SWE Valbo AIF 4.47
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF 3.87
Emilia Öster 05 SWE KFUM Örebro 3,75
Klara Pettersson 05 SWE KFUM Örebro 3,67
Maja Särnholm 05 SWE KFUM Örebro 3,78
Maja Wessen 05 SWE KFUM Örebro
Sara Persson 05 SWE KFUM Örebro 3,92
Ashley Gnanogoh 05 DEN Ballerup AK 4,26
Emma Reshane 05 NOR Nittedal IL 3.93
Sara Guttormsen 05 NOR Ski IL 3.84
Evelina Sparf 05 SWE Åkersberga SK
 
F12 Kula 21
Smilla Eriksson 05 SWE Alunda SK
Joanna Ek 05 SWE IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 SWE IFK Helsingborg
Siri Ingvarsson 05 SWE IFK Helsingborg
Beatrix Flensborg 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Johanna Eklöf 05 SWE Kongahälla AIK
Ida Egnell 05 SWE IFK Lidingö
Elin Halldin 05 SWE Stenungsunds FI
Hanna Andersson 05 SWE IK Stål 9.21
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 7:07
Philippa Kastberg 05 SWE Täby IS 7,97
Ronja Magnusson 05 SWE Valbo AIF 8.50
Vendela Stedt 05 SWE Valbo AIF
Emilia Öster 05 SWE KFUM Örebro 7,24
Klara Pettersson 05 SWE KFUM Örebro 7,26
Ashley Gnanogoh 05 DEN Ballerup AK 9,05
Ellevine Kathleen Skare 05 NOR Ski IL 9.85
Sara Guttormsen 05 NOR Ski IL
Emma Moland Leiknes 05 NOR Sörild IL 9,31
Maren Berglund 05 NOR Vestby IL 9.21
 
F12 Spjut 2
Philippa Kastberg 05 SWE Täby IS -
Ellevine Kathleen Skare 05 NOR Ski IL 34.59
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248