Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Hammarbyspelen
Antal starter / Total entries: 196 Printed: 2017-04-24 15:16
Antal individer / Total persons: 196
 
P11 4-kamp 33
Axel Morelius 06 Bromma IF
Ebbe Lindgren 06 Bromma IF
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF
Leon Helldén 06 Bromma IF
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Ali Diakite 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Oliver Clausin 06 Hanvikens SK
August Haag 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Ludvig Haag 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Leo Axelsson 06 Turebergs FK
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P10 4-kamp 63
Isak Grönlund Lundberg 07 Bålsta IK
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Antonio Miletic 07 Hammarby IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Emil Kvarnlöf 07 Hammarby IF
Samuel Komesha Luyengi 07 Hammarby IF
Sixten Ray Avander 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Victor Johansson 07 Hammarby IF
Vilgot Ådvall 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF
Hugo Phragmen 07 Hammarby IF
Malte Sundberg 07 Hammarby IF
Milian Rahm 07 Hammarby IF
Oscar Holmeliw 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK
Anton Trygg 07 Hanvikens SK
Arvid Roos 07 Hanvikens SK
Erik Bengtsson 07 Hanvikens SK
Folke Malmén 07 Hanvikens SK
Jonathan Stenmark 07 Hanvikens SK
Rasmus Zander 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Anton Reitberger 07 Mälarhöjdens IK
Carl Malm 07 Mälarhöjdens IK
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
Elliot Lindqvist 07 Mälarhöjdens IK
Gösta Nilsson 07 Mälarhöjdens IK
Theo Tinaeus 07 Mälarhöjdens IK
Keith Cal-Nono 07 Mälarhöjdens IK
Manfred Femrell 07 Mälarhöjdens IK
Milton Södergren 07 Mälarhöjdens IK
Morris Klarin 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK
Oskar Härkegård Wulff 07 Mälarhöjdens IK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Viktor Holmertz 07 Turebergs FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS
Alexander Dahlgren 07 Vallentuna FK
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Arvid Sundgren 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Vilmer Östling 07 Österhaninge IF
Vile Melin 07 Åkersberga SK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK
David Berglund 07 AIK Friidrott
Elliot Lundström 07 AIK Friidrott
 
F11 4-kamp 35
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Emma Thorén 06 Bromma IF
Stina Ekengren 06 Bålsta IK
Ella Axelson 06 Danderyds SK
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF
Leja Hagberg 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Rut Lundin 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Anna Månsson 06 Hanvikens SK
Ella Andersson 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Nailah Omer 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Emmy Parck 06 Hellas FK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Karin Brismar 06 IFK Lidingö
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Emelie Svensson 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Maja Jämsvi 06 Turebergs FK
Christa Grubeck 06 Tyresö FK
Meja Hänsel 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F10 4-kamp 65
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Emily Bosson 07 Bålsta IK
Evelina Lång 07 Bålsta IK
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Amanda Román 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF X
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Blenda Rönnmark 07 Hammarby IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Vilma Rosenkrantz 07 Hammarby IF
Margaret Roop-Iliste 07 Hammarby IF
Märta Asplund 07 Hammarby IF
Nina Mattsson 07 Hammarby IF
Selma Enblad 07 Hammarby IF
Tyra Blomberg 07 Hammarby IF
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Lova Hamp 07 Hammarby IF
Malin Sundvall 07 Hammarby IF
Ella Sundblad 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Elsa Nilheim 07 Hammarby IF
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Hilda Lodmark 07 Hammarby IF
Ines Parpal 07 Hammarby IF
Dilsher Singh 07 Hammarby IF
Donia Tairlbahre 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Bergman Cardell 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elin Forster 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Carmen Cernjul 07 Hanvikens SK
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Ellen Janeld 07 Hanvikens SK
Nellie Larsson 07 Hanvikens SK
Nova Raitis 07 Hanvikens SK
Claire Berggren 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Vasiliki Karlsson 07 IF Linnéa
Chandra Arnberg 07 Mälarhöjdens IK
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Katarina Bagdi 07 Mälarhöjdens IK
Tyra Engwall 07 Mälarhöjdens IK
Beate Pott 07 Turebergs FK
Leia Aglert 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK
Wilma Törnqvist 07 Turebergs FK
Caitlyn Stömne 07 Valbo AIF
Alice Dahlberg 07 Vallentuna FK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Julia Saviaro 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Alva Flatow 07 Åkersberga SK
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248